Cookie beleid Oirschot Vooruit

De website van Oirschot Vooruit is in technisch beheer van VoetbalAssist en gebruikt cookies. Hieronder de cookies waar we je toestemming voor nodig hebben. Lees ons cookiebeleid voor meer informatie.

Functionele cookies

Voor een goede werking van de website worden deze cookies altijd geplaatst.

Analytische cookies

Google analytics Toestaan Niet toestaan

Marketing cookies

Binnen de site worden er op dit moment geen marketing cookies gebruikt.

    Uitslagen & programma



    Datum Tijd Thuis Uit Type Uitslag Info
    03 sep 10.00 Oirschot V. 9 (zon) Beerse Boys 7 be 2-1
    10 sep 11.00 Spoordonkse Boys 4 (zon) Oirschot V. 9 (zon) be 1-2
    17 sep 10.00 Oirschot V. 9 (zon) De Bocht'80 3 (zon) be 7-1
    24 sep 12.00 Oirschot V. 9 (zon) RKVVO 6 (zon) co 4-1
    08 okt 10.00 Oirschot V. 9 (zon) SV Valkenswaard 5 (zon) co 2-1
    15 okt 12.00 EFC 7 (zon) Oirschot V. 9 (zon) co 0-1
    22 okt 12.00 SBC 11 Oirschot V. 9 (zon) be 1-6
    29 okt 10.00 Oirschot V. 9 (zon) Bergeijk 4 (zon) co 3-0
    05 nov 12.00 Dommelen 7 (zon) Oirschot V. 9 (zon) co 0-5
    12 nov 10.00 Oirschot V. 9 (zon) UNA 5 (zon) co 1-0
    19 nov 10.00 Oirschot V. 9 (zon) Hilvaria 7 be 3-0
    26 nov 10.00 Oirschot V. 9 (zon) Knegselse Boys 4 (zon) co 8-0
    03 dec 10.00 Oirschot V. 9 (zon) Riethoven 3 (zon) co 4-1
    17 dec 10.00 Oirschot V. 9 (zon) Braakhuizen 6 (zon) be 2-0
    28 jan 12.00 Rood Wit V 4 (zon) Oirschot V. 9 (zon) co 7-2
    04 feb 12.00 RKVVO 6 (zon) Oirschot V. 9 (zon) co 1-3
    25 feb 10.00 Oirschot V. 9 (zon) Reusel Sport/CoTrans 6 (zon) co 3-1
    03 mrt 10.00 SV Valkenswaard 5 (zon) Oirschot V. 9 (zon) co 0-3
    07 mrt 20.00 Nemelaer 7 Oirschot V. 9 (zon) be 1-1
    10 mrt 10.00 Oirschot V. 9 (zon) EFC 7 (zon) co 5-0
    17 mrt 12.00 Bergeijk 4 (zon) Oirschot V. 9 (zon) co 1-3
    24 mrt 10.00 Oirschot V. 9 (zon) Dommelen 7 (zon) co 2-0
    30 mrt 17.00 DVS 3 (zon) Oirschot V. 9 (zon) co 0-2
    01 apr 10.00 Reusel Sport/CoTrans 6 (zon) Oirschot V. 9 (zon) co 1-3
    07 apr 11.45 UNA 5 (zon) Oirschot V. 9 (zon) co 1-1
    14 apr 10.00 Oirschot V. 9 (zon) Rood Wit V 4 (zon) co 2-1
    21 apr 09.45 Knegselse Boys 4 (zon) Oirschot V. 9 (zon) co 1-7
    12 mei 10.00 Oirschot V. 9 (zon) DVS 3 (zon) co 3-0
    20 mei 11.30 Riethoven 3 (zon) Oirschot V. 9 (zon) co 5-2
    Delen