Cookie beleid Oirschot Vooruit

De website van Oirschot Vooruit is in technisch beheer van VoetbalAssist en gebruikt cookies. Hieronder de cookies waar we je toestemming voor nodig hebben. Lees ons cookiebeleid voor meer informatie.

Functionele cookies

Voor een goede werking van de website worden deze cookies altijd geplaatst.

Analytische cookies

Google analytics Toestaan Niet toestaan

Marketing cookies

Binnen de site worden er op dit moment geen marketing cookies gebruikt.

    Uitslagen & programma



    Datum Tijd Thuis Uit Type Uitslag Info
    03 sep 10.00 Oirschot V. 4 (zon) Boxtel 4 (zon) be 7-0
    10 sep 12.00 ODC 3 Oirschot V. 4 (zon) be 2-6
    17 sep 11.00 VV Trinitas Oisterwijk 4 (zon) Oirschot V. 4 (zon) be 3-5
    24 sep 11.00 Wilhelmina Boys 4 (zon) Oirschot V. 4 (zon) co 6-2
    01 okt 10.00 Oirschot V. 4 (zon) SBC 8 co 7-2
    08 okt 11.00 Best Vooruit 5 (zon) Oirschot V. 4 (zon) co 2-2
    15 okt 10.00 Oirschot V. 4 (zon) Beerse Boys 5 co 5-1
    05 nov 10.00 Oirschot V. 4 (zon) Nieuw Woensel 4 co 6-2
    12 nov 10.00 Oirschot V. 4 (zon) EFC 4 (zon) co 8-0
    14 nov 20.00 Geldrop 7 Oirschot V. 4 (zon) be 0-0
    26 nov 10.00 Oirschot V. 4 (zon) Geldrop 6 co 7-1
    03 dec 09.45 Bladella 6 (zon) Oirschot V. 4 (zon) co 2-5
    17 dec 10.00 Oirschot V. 4 (zon) Bladella 3 (zon) be 4-0
    14 jan 10.00 Oirschot V. 4 (zon) Woenselse Boys 5 co 3-0
    28 jan 13.15 Hoogeloon 3 (zon) Oirschot V. 4 (zon) co 0-6
    18 feb 12.30 Geldrop 5 (zon) Oirschot V. 4 (zon) be 2-2
    03 mrt 10.00 Oirschot V. 4 (zon) Best Vooruit 5 (zon) co 4-0
    10 mrt 11.00 Beerse Boys 5 Oirschot V. 4 (zon) co 4-5
    17 mrt 10.00 Oirschot V. 4 (zon) Dommelen 5 (zon) co 9-2
    24 mrt 12.00 Nieuw Woensel 4 Oirschot V. 4 (zon) co 3-3
    28 mrt 20.00 Oirschot V. 4 (zon) Wilhelmina Boys 4 (zon) co 2-0
    07 apr 10.00 EFC 4 (zon) Oirschot V. 4 (zon) co 2-5
    11 apr 20.15 Dommelen 5 (zon) Oirschot V. 4 (zon) co 2-4
    14 apr 12.00 Oirschot V. 4 (zon) Hoogeloon 3 (zon) co 9-1
    18 apr 20.15 SBC 8 Oirschot V. 4 (zon) co 2-2
    21 apr 10.30 Geldrop 6 Oirschot V. 4 (zon) co 0-8
    12 mei 12.00 Woenselse Boys 5 Oirschot V. 4 (zon) co 1-3
    20 mei 10.00 Oirschot V. 4 (zon) Bladella 6 (zon) co 4-3
    Delen