Programma


Toon komende 7 dagen   of selecteer een datum:



  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Verzameltijd Wedstrijd nr. Accommodatie Veld Kleedkamer thuis Kleedkamer uit
T 25-05-2019 n.n.b. Spoordonkse Boys, De Bocht '80, Beerse Boys Oirschot Vooruit VE1 - -
C 25-05-2019 14:30 Oirschot Vooruit JO19-1 Jong Brabant JO19-1 W.A. (Willie) van der Horst 31904 Sportpark Moorland 1 04 02
C 25-05-2019 14:45 Wilhelmina Boys JO19-2 Oirschot Vooruit JO19-2 107307 Sportpark Naastenbest - -
C 25-05-2019 14:45 Jong Brabant JO17-1 Oirschot Vooruit JO17-1 Afgeschermd 35019 Sportpark Berkelseweg - -
C 25-05-2019 15:00 Boxtel JO17-1 Oirschot Vooruit JO17-2 111255 Sportpark Munsel - -
C 25-05-2019 15:00 Oirschot Vooruit JO17-3 SBC JO17-5 Jan de Groot (Scheidsrechter) 111804 Sportpark Moorland 2 03 06
C 25-05-2019 13:00 Jong Brabant JO17-3 Oirschot Vooruit JO17-4 110250 Sportpark Berkelseweg - -
C 25-05-2019 vervallen Emplina MO17-1 Oirschot Vooruit MO17-1 140147 - -
C 25-05-2019 10:45 Oirschot Vooruit JO15-1 OJC ROSMALEN JO15-2 J.J.L. (Jorg) Spoelstra 38986 Sportpark Moorland 1 01 05
C 25-05-2019 12:30 Oirschot Vooruit JO15-2 Hapert JO15-1 113540 Sportpark Moorland 2 03 06
C 25-05-2019 12:30 Oirschot Vooruit JO15-3 Acht JO15-3 Jan de Groot (Scheidsrechter) 112905 Sportpark Moorland 3 Thuis omkleden 07
C 25-05-2019 13:30 Oirschot Vooruit JO15-4 VOAB JO15-3 114512 Sportpark Moorland 4 01 05
C 25-05-2019 12:00 Oirschot Vooruit MO15-1 SV Valkenswaard MO15-1 Mathieu van Kasteren (Scheidsrechter) 141025 Sportpark Moorland 4 04 02
C 25-05-2019 13:00 UDI'19/CSU JO14-2 Oirschot Vooruit JO14-1 115409 Sportpark Parkzicht - -
C 25-05-2019 12:30 Oirschot Vooruit JO14-2 Woenselse Boys JO14-2 116335 Sportpark Moorland 1 Thuis omkleden 08
C 25-05-2019 12:00 SJO Weltania Bekkerveld JO13-1 Oirschot Vooruit JO13-1 W.M. (Werner) Backus 12858 Sportpark A gene Bek - -
C 25-05-2019 11:45 Hilvaria JO13-2 Oirschot Vooruit JO13-2 117564 Sportpark de Roodloop - -
C 25-05-2019 12:00 ST Reusel Sport/CoTrans/HMVV/Hulsel MO13-2 Oirschot Vooruit MO13-1 H.S.A. (Hans) Panjoel 146999 Sportpark Den Hoek - -
C 25-05-2019 09:30 Oirschot Vooruit JO12-1 SV Unitas'59 JO12-1 121093 Sportpark Moorland 2c 03 06
C 25-05-2019 11:00 SDO'39 JO12-1G Oirschot Vooruit JO12-2 121734 Sportpark Den Daalacker - -
C 25-05-2019 12:00 Were Di JO11-2 Oirschot Vooruit JO11-1 123010 Sportpark Moerenburg - -
C 25-05-2019 09:30 Oirschot Vooruit JO11-2 Nieuw Woensel JO11-2 Clubscheids 1 (Scheidsrechter) 123524 Sportpark Moorland 4c Thuis omkleden 07
C 25-05-2019 09:30 Oirschot Vooruit JO10-1 SDO'39 JO10-1 126088 Sportpark Moorland 3a Thuis omkleden 08
C 25-05-2019 10:30 DBS JO10-4 Oirschot Vooruit JO10-2 126427 Sportpark Meerhoven - -
C 25-05-2019 vervallen Oirschot Vooruit JO10-3 De Weebosch JO10-1 126664 Sportpark Moorland - -
C 25-05-2019 10:00 SV Valkenswaard JO10-6 Oirschot Vooruit JO10-3 151006 Sportpark Den Dries - -
C 25-05-2019 10:00 RKVVO JO10-4 Oirschot Vooruit JO10-4 128477 Sportpark Heikant - -
C 25-05-2019 09:00 Oirschot Vooruit JO9-1G RKVVO JO9-4 129673 Sportpark Moorland 2a 04 02
C 25-05-2019 09:00 RKSV Heeze JO9-4 Oirschot Vooruit JO9-2 131094 Sportpark Het Lambrek - -
C 25-05-2019 09:00 Geldrop JO8-4G Oirschot Vooruit JO8-1 134604 Sportpark De Kievit - -
C 25-05-2019 09:15 Rood Wit V JO8-1 Oirschot Vooruit JO8-2 136852 Sportpark De Korze - -
C 25-05-2019 09:00 Oirschot Vooruit JO8-4 Hilvaria JO8-4 134918 Sportpark Moorland 4b 04 02
C 25-05-2019 09:00 Best Vooruit JO8-3 Oirschot Vooruit JO8-3G 135708 Sportpark De Leemkuilen - -
C 25-05-2019 09:00 Oirschot Vooruit JO7-1G De Valk JO7-1 139320 Sportpark Moorland 4b 01 05
C 25-05-2019 09:00 Oirschot Vooruit JO7-2 DBS JO7-1 138158 Sportpark Moorland 2b 01 05
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Verzameltijd Wedstrijd nr. Accommodatie Veld Kleedkamer thuis Kleedkamer uit
C 25-05-2019 14:30 Oirschot Vooruit JO19-1 Jong Brabant JO19-1 W.A. (Willie) van der Horst 31904 Sportpark Moorland 1 04 02
C 25-05-2019 14:45 Wilhelmina Boys JO19-2 Oirschot Vooruit JO19-2 107307 Sportpark Naastenbest - -
C 25-05-2019 14:45 Jong Brabant JO17-1 Oirschot Vooruit JO17-1 Afgeschermd 35019 Sportpark Berkelseweg - -
C 25-05-2019 15:00 Boxtel JO17-1 Oirschot Vooruit JO17-2 111255 Sportpark Munsel - -
C 25-05-2019 15:00 Oirschot Vooruit JO17-3 SBC JO17-5 Jan de Groot (Scheidsrechter) 111804 Sportpark Moorland 2 03 06
C 25-05-2019 13:00 Jong Brabant JO17-3 Oirschot Vooruit JO17-4 110250 Sportpark Berkelseweg - -
C 25-05-2019 vervallen Emplina MO17-1 Oirschot Vooruit MO17-1 140147 - -
C 25-05-2019 10:45 Oirschot Vooruit JO15-1 OJC ROSMALEN JO15-2 J.J.L. (Jorg) Spoelstra 38986 Sportpark Moorland 1 01 05
C 25-05-2019 12:30 Oirschot Vooruit JO15-2 Hapert JO15-1 113540 Sportpark Moorland 2 03 06
C 25-05-2019 12:30 Oirschot Vooruit JO15-3 Acht JO15-3 Jan de Groot (Scheidsrechter) 112905 Sportpark Moorland 3 Thuis omkleden 07
C 25-05-2019 13:30 Oirschot Vooruit JO15-4 VOAB JO15-3 114512 Sportpark Moorland 4 01 05
C 25-05-2019 12:00 Oirschot Vooruit MO15-1 SV Valkenswaard MO15-1 Mathieu van Kasteren (Scheidsrechter) 141025 Sportpark Moorland 4 04 02
C 25-05-2019 13:00 UDI'19/CSU JO14-2 Oirschot Vooruit JO14-1 115409 Sportpark Parkzicht - -
C 25-05-2019 12:30 Oirschot Vooruit JO14-2 Woenselse Boys JO14-2 116335 Sportpark Moorland 1 Thuis omkleden 08
C 25-05-2019 12:00 SJO Weltania Bekkerveld JO13-1 Oirschot Vooruit JO13-1 W.M. (Werner) Backus 12858 Sportpark A gene Bek - -
C 25-05-2019 11:45 Hilvaria JO13-2 Oirschot Vooruit JO13-2 117564 Sportpark de Roodloop - -
C 25-05-2019 12:00 ST Reusel Sport/CoTrans/HMVV/Hulsel MO13-2 Oirschot Vooruit MO13-1 H.S.A. (Hans) Panjoel 146999 Sportpark Den Hoek - -
C 25-05-2019 09:30 Oirschot Vooruit JO12-1 SV Unitas'59 JO12-1 121093 Sportpark Moorland 2c 03 06
C 25-05-2019 11:00 SDO'39 JO12-1G Oirschot Vooruit JO12-2 121734 Sportpark Den Daalacker - -
C 25-05-2019 12:00 Were Di JO11-2 Oirschot Vooruit JO11-1 123010 Sportpark Moerenburg - -
C 25-05-2019 09:30 Oirschot Vooruit JO11-2 Nieuw Woensel JO11-2 Clubscheids 1 (Scheidsrechter) 123524 Sportpark Moorland 4c Thuis omkleden 07
C 25-05-2019 09:30 Oirschot Vooruit JO10-1 SDO'39 JO10-1 126088 Sportpark Moorland 3a Thuis omkleden 08
C 25-05-2019 10:30 DBS JO10-4 Oirschot Vooruit JO10-2 126427 Sportpark Meerhoven - -
C 25-05-2019 vervallen Oirschot Vooruit JO10-3 De Weebosch JO10-1 126664 Sportpark Moorland - -
C 25-05-2019 10:00 SV Valkenswaard JO10-6 Oirschot Vooruit JO10-3 151006 Sportpark Den Dries - -
C 25-05-2019 10:00 RKVVO JO10-4 Oirschot Vooruit JO10-4 128477 Sportpark Heikant - -
C 25-05-2019 09:00 Oirschot Vooruit JO9-1G RKVVO JO9-4 129673 Sportpark Moorland 2a 04 02
C 25-05-2019 09:00 RKSV Heeze JO9-4 Oirschot Vooruit JO9-2 131094 Sportpark Het Lambrek - -
C 25-05-2019 09:00 Geldrop JO8-4G Oirschot Vooruit JO8-1 134604 Sportpark De Kievit - -
C 25-05-2019 09:15 Rood Wit V JO8-1 Oirschot Vooruit JO8-2 136852 Sportpark De Korze - -
C 25-05-2019 09:00 Oirschot Vooruit JO8-4 Hilvaria JO8-4 134918 Sportpark Moorland 4b 04 02
C 25-05-2019 09:00 Best Vooruit JO8-3 Oirschot Vooruit JO8-3G 135708 Sportpark De Leemkuilen - -
C 25-05-2019 09:00 Oirschot Vooruit JO7-1G De Valk JO7-1 139320 Sportpark Moorland 4b 01 05
C 25-05-2019 09:00 Oirschot Vooruit JO7-2 DBS JO7-1 138158 Sportpark Moorland 2b 01 05
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Verzameltijd Wedstrijd nr. Accommodatie Veld Kleedkamer thuis Kleedkamer uit
T 25-05-2019 n.n.b. Spoordonkse Boys, De Bocht '80, Beerse Boys Oirschot Vooruit VE1 - -

Terug naar boven