Programma

 In eerste instantie staan hier alle ingeplande wedstrijden, maak indien gewenst een selectie

Toon komende 7 dagen   of selecteer een datum:



  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Verzameltijd Wedstrijd nr. Accommodatie Veld Kleedkamer thuis Kleedkamer uit
C 22-09-2018 16:00 Oirschot Vooruit VE1 Wilhelmina Boys VE2 21408 Sportpark Moorland - -
C 22-09-2018 14:45 Oirschot Vooruit JO19-1 RPC JO19-1 S.F. (Sterre) Bijlsma 32086 Sportpark Moorland - -
C 22-09-2018 14:45 Jong Brabant JO19-2 Oirschot Vooruit JO19-2 33352 Sportpark Berkelseweg - -
C 22-09-2018 15:00 Zwaluw VFC JO17-1 Oirschot Vooruit JO17-1 H. (Harley) Habraken 34724 Sportpark Bergenshuizen - -
C 22-09-2018 14:00 Oirschot Vooruit JO17-2 Unitas'59 JO17-4 37852 Sportpark Moorland - -
C 22-09-2018 14:00 Oirschot Vooruit JO17-3 ST DEES-Vessem JO17-1 36559 Sportpark Moorland - -
C 22-09-2018 14:45 Wilhelmina Boys JO17-5G Oirschot Vooruit JO17-4 37758 Sportpark Naastenbest - -
C 22-09-2018 13:00 Oirschot Vooruit MO17-1 ASH MO17-1 92456 Sportpark Moorland - -
C 22-09-2018 11:15 Oirschot Vooruit JO15-1 RPC JO15-1 J.C.W.H. (Jack) Roothans 38867 Sportpark Moorland - -
C 22-09-2018 11:15 Oirschot Vooruit JO15-2 Olympia'60 JO15-1 Mathieu van Kasteren (Scheidsrechter) 41059 Sportpark Moorland - -
C 22-09-2018 12:15 DBS JO15-2 Oirschot Vooruit JO15-3 97579 Sportpark Meerhoven - -
C 22-09-2018 vervallen Oirschot Vooruit JO15-4 SC 't Zand JO15-9M 42050 Sportpark Moorland - -
C 22-09-2018 12:30 Oirschot Vooruit MO15-1 SBC MO15-1 67433 Sportpark Moorland - -
C 22-09-2018 12:00 FC Eindhoven AV JO14-1M Oirschot Vooruit JO14-1 E. (Eric) Pijpenseel 42885 Sportpark Genneperparken - -
C 22-09-2018 13:00 Oirschot Vooruit JO14-2 Brabantia JO14-3 42184 Sportpark Moorland - -
C 22-09-2018 11:30 Oirschot Vooruit JO13-1 SV Valkenswaard JO13-1 Nino Bogmans (Scheidsrechter) 12760 Sportpark Moorland - -
C 22-09-2018 12:00 Reusel Sport/CoTrans JO13-4 Oirschot Vooruit JO13-2 46628 Sportpark Den Hoek - -
C 22-09-2018 10:15 FC Tilburg MO13-2 Oirschot Vooruit MO13-1 C.A. (Kees) Bruijns 94880 Sportpark Spoordijk - -
C 22-09-2018 vervallen FC Eindhoven AV MO13-2 Oirschot Vooruit MO13-1 68832 Sportpark Genneperparken - -
C 22-09-2018 vervallen SBC MO13-1 Oirschot Vooruit MO13-1 92837 Sportpark Schuttersheide - -
C 22-09-2018 10:00 Best Vooruit JO12-2 Oirschot Vooruit JO12-1 96307 Sportpark De Leemkuilen - -
C 22-09-2018 vervallen Bergeijk JO12-1 Oirschot Vooruit JO12-1 48603 Sportpark De Bergerheide - -
C 22-09-2018 vervallen Boxtel JO12-3 Oirschot Vooruit JO12-2 47906 Sportpark Munsel - -
C 22-09-2018 10:00 ODC JO12-3 Oirschot Vooruit JO12-2 92337 Sportpark Wagenaars - -
C 22-09-2018 08:30 SVSSS JO11-1 Oirschot Vooruit JO11-1 T. (Teun) van Hoof 52167 Sportpark Zeshoeven - -
C 22-09-2018 10:00 Oirschot Vooruit JO11-2 ZIGO JO11-5 Frank Meerstadt (Scheidsrechter) 49124 Sportpark Moorland - -
C 22-09-2018 vervallen OJC ROSMALEN MO11-2 Oirschot Vooruit MO11-1 69159 Sportpark De Groote Wielen - -
C 22-09-2018 10:00 Oirschot Vooruit JO10-1 DVS JO10-1 98521 Sportpark Moorland - -
C 22-09-2018 10:00 SV Valkenswaard JO10-2 Oirschot Vooruit JO10-2 53331 Sportpark Den Dries - -
C 22-09-2018 10:00 Oirschot Vooruit JO10-3 SBC JO10-3G 53269 Sportpark Moorland - -
C 22-09-2018 10:15 EMK JO10-1 Oirschot Vooruit JO10-4 53805 Sportpark Wettenseind - -
C 22-09-2018 09:00 Oirschot V. JO9-1G SBC JO9-1 57232 Sportpark Moorland - -
C 22-09-2018 08:45 RKVVO JO9-3 Oirschot Vooruit JO9-2 60244 Sportpark Heikant - -
C 22-09-2018 09:00 Unitas'59 JO8-3 Oirschot Vooruit JO8-1 61666 Sportpark 't Bokt - -
C 22-09-2018 09:00 Oirschot Vooruit JO8-2 SDO'39 JO8-2G 61196 Sportpark Moorland - -
C 22-09-2018 09:00 Oirschot V. JO8-3G SBC JO8-3 60798 Sportpark Moorland - -
C 22-09-2018 09:00 Oirschot V. JO7-1G DBS JO7-3 63806 Sportpark Moorland - -
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Verzameltijd Wedstrijd nr. Accommodatie Veld Kleedkamer thuis Kleedkamer uit
C 22-09-2018 16:00 Oirschot Vooruit VE1 Wilhelmina Boys VE2 21408 Sportpark Moorland - -
C 22-09-2018 14:45 Oirschot Vooruit JO19-1 RPC JO19-1 S.F. (Sterre) Bijlsma 32086 Sportpark Moorland - -
C 22-09-2018 14:45 Jong Brabant JO19-2 Oirschot Vooruit JO19-2 33352 Sportpark Berkelseweg - -
C 22-09-2018 15:00 Zwaluw VFC JO17-1 Oirschot Vooruit JO17-1 H. (Harley) Habraken 34724 Sportpark Bergenshuizen - -
C 22-09-2018 14:00 Oirschot Vooruit JO17-2 Unitas'59 JO17-4 37852 Sportpark Moorland - -
C 22-09-2018 14:00 Oirschot Vooruit JO17-3 ST DEES-Vessem JO17-1 36559 Sportpark Moorland - -
C 22-09-2018 14:45 Wilhelmina Boys JO17-5G Oirschot Vooruit JO17-4 37758 Sportpark Naastenbest - -
C 22-09-2018 13:00 Oirschot Vooruit MO17-1 ASH MO17-1 92456 Sportpark Moorland - -
C 22-09-2018 11:15 Oirschot Vooruit JO15-1 RPC JO15-1 J.C.W.H. (Jack) Roothans 38867 Sportpark Moorland - -
C 22-09-2018 11:15 Oirschot Vooruit JO15-2 Olympia'60 JO15-1 Mathieu van Kasteren (Scheidsrechter) 41059 Sportpark Moorland - -
C 22-09-2018 12:15 DBS JO15-2 Oirschot Vooruit JO15-3 97579 Sportpark Meerhoven - -
C 22-09-2018 vervallen Oirschot Vooruit JO15-4 SC 't Zand JO15-9M 42050 Sportpark Moorland - -
C 22-09-2018 12:30 Oirschot Vooruit MO15-1 SBC MO15-1 67433 Sportpark Moorland - -
C 22-09-2018 12:00 FC Eindhoven AV JO14-1M Oirschot Vooruit JO14-1 E. (Eric) Pijpenseel 42885 Sportpark Genneperparken - -
C 22-09-2018 13:00 Oirschot Vooruit JO14-2 Brabantia JO14-3 42184 Sportpark Moorland - -
C 22-09-2018 11:30 Oirschot Vooruit JO13-1 SV Valkenswaard JO13-1 Nino Bogmans (Scheidsrechter) 12760 Sportpark Moorland - -
C 22-09-2018 12:00 Reusel Sport/CoTrans JO13-4 Oirschot Vooruit JO13-2 46628 Sportpark Den Hoek - -
C 22-09-2018 10:15 FC Tilburg MO13-2 Oirschot Vooruit MO13-1 C.A. (Kees) Bruijns 94880 Sportpark Spoordijk - -
C 22-09-2018 vervallen FC Eindhoven AV MO13-2 Oirschot Vooruit MO13-1 68832 Sportpark Genneperparken - -
C 22-09-2018 vervallen SBC MO13-1 Oirschot Vooruit MO13-1 92837 Sportpark Schuttersheide - -
C 22-09-2018 10:00 Best Vooruit JO12-2 Oirschot Vooruit JO12-1 96307 Sportpark De Leemkuilen - -
C 22-09-2018 vervallen Bergeijk JO12-1 Oirschot Vooruit JO12-1 48603 Sportpark De Bergerheide - -
C 22-09-2018 vervallen Boxtel JO12-3 Oirschot Vooruit JO12-2 47906 Sportpark Munsel - -
C 22-09-2018 10:00 ODC JO12-3 Oirschot Vooruit JO12-2 92337 Sportpark Wagenaars - -
C 22-09-2018 08:30 SVSSS JO11-1 Oirschot Vooruit JO11-1 T. (Teun) van Hoof 52167 Sportpark Zeshoeven - -
C 22-09-2018 10:00 Oirschot Vooruit JO11-2 ZIGO JO11-5 Frank Meerstadt (Scheidsrechter) 49124 Sportpark Moorland - -
C 22-09-2018 vervallen OJC ROSMALEN MO11-2 Oirschot Vooruit MO11-1 69159 Sportpark De Groote Wielen - -
C 22-09-2018 10:00 Oirschot Vooruit JO10-1 DVS JO10-1 98521 Sportpark Moorland - -
C 22-09-2018 10:00 SV Valkenswaard JO10-2 Oirschot Vooruit JO10-2 53331 Sportpark Den Dries - -
C 22-09-2018 10:00 Oirschot Vooruit JO10-3 SBC JO10-3G 53269 Sportpark Moorland - -
C 22-09-2018 10:15 EMK JO10-1 Oirschot Vooruit JO10-4 53805 Sportpark Wettenseind - -
C 22-09-2018 09:00 Oirschot V. JO9-1G SBC JO9-1 57232 Sportpark Moorland - -
C 22-09-2018 08:45 RKVVO JO9-3 Oirschot Vooruit JO9-2 60244 Sportpark Heikant - -
C 22-09-2018 09:00 Unitas'59 JO8-3 Oirschot Vooruit JO8-1 61666 Sportpark 't Bokt - -
C 22-09-2018 09:00 Oirschot Vooruit JO8-2 SDO'39 JO8-2G 61196 Sportpark Moorland - -
C 22-09-2018 09:00 Oirschot V. JO8-3G SBC JO8-3 60798 Sportpark Moorland - -
C 22-09-2018 09:00 Oirschot V. JO7-1G DBS JO7-3 63806 Sportpark Moorland - -

Terug naar boven