Programma


Toon komende 7 dagen   of selecteer een datum:



  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Verzameltijd Wedstrijd nr. Accommodatie Veld Kleedkamer thuis Kleedkamer uit
C 21-09-2019 16:30 Wilhelmina Boys VE2 Oirschot Vooruit VE1 2316 Sportpark Naastenbest - -
C 21-09-2019 15:15 Oirschot Vooruit JO19-1 Dommelen JO19-1 J.C. (Sjef) van Gestel 31259 Sportpark Moorland 1 04 05
C 21-09-2019 15:15 Oirschot Vooruit JO19-2 FC Eindhoven AV JO19-1 Jan de Groot (Scheidsrechter) 29202 Sportpark Moorland 4 11 06
C 21-09-2019 15:30 RKSV Nuenen JO19-5 Oirschot Vooruit JO19-3 14:35 29174 Sportpark de Oude Landen - -
C 21-09-2019 12:30 Audacia MO19-1 Oirschot Vooruit MO19-1 11:45 62277 Sportpark Audacia - -
C 21-09-2019 13:00 Jong Brabant JO17-1 Oirschot Vooruit JO17-1 T.P.M.M. (Toon) Hendriks 31287 Sportpark Berkelseweg - -
C 21-09-2019 14:45 Haarsteeg JO17-2 Oirschot Vooruit JO17-2 32513 Sportpark Haarsteeg - -
C 21-09-2019 15:15 SBC JO17-5G Oirschot Vooruit JO17-3 32946 Sportpark Schuttersheide - -
C 21-09-2019 13:15 Oirschot Vooruit JO17-4 Spoordonkse Boys JO17-1 Yorick Marty (Scheidsrechter) 31903 Sportpark Moorland 4 02 08
C 21-09-2019 13:15 SV Valkenswaard MO17-2 Oirschot Vooruit MO17-1 63019 Sportpark Den Dries - -
C 21-09-2019 13:15 Oirschot Vooruit JO15-1 B.V.V. JO15-1 Willem Nuwenhoud (Scheidsrechter) 35298 Sportpark Moorland 1 01 10
C 21-09-2019 vervallen Acht JO15-2 Oirschot Vooruit JO15-2 P.H.M. (Peter) Houdijk 37060 Sportpark De Leeuwenkuil - -
C 21-09-2019 13:00 RKSV Heeze JO15-2 Oirschot Vooruit JO15-2 88476 Sportpark Het Lambrek - -
C 21-09-2019 11:15 FC Eindhoven AV JO14-1G Oirschot Vooruit JO14-1 39167 Sportpark Genneperparken - -
C 21-09-2019 12:15 Oirschot Vooruit JO14-2 Wilhelmina Boys JO14-1 Mats van Overbeek (Scheidsrechter) 39518 Sportpark Moorland 3 11 03
C 21-09-2019 11:30 Oirschot Vooruit JO13-1 Jong Brabant JO13-1 Aron van Beers (Scheidsrechter) 39810 Sportpark Moorland 2 04 05
C 21-09-2019 13:00 RKVVO JO13-4 Oirschot Vooruit JO13-2 40293 Sportpark Heikant - -
C 21-09-2019 11:30 Oirschot Vooruit MO13-1 SJO Juventud MO13-1 Nino Bogmans (Scheidsrechter) 64109 Sportpark Moorland 4 06 07
C 21-09-2019 09:00 DBS JO12-2 Oirschot Vooruit JO12-1 44206 Sportpark Meerhoven - -
C 21-09-2019 11:15 Wilhelmina Boys JO12-2 Oirschot Vooruit JO12-2 43303 Sportpark Naastenbest - -
C 21-09-2019 10:00 Oirschot Vooruit JO11-1 Acht JO11-1 48110 Sportpark Moorland 4a 02 06
C 21-09-2019 09:45 RKSV Nuenen JO11-5 Oirschot Vooruit JO11-2 45909 Sportpark de Oude Landen - -
C 21-09-2019 10:00 Oirschot Vooruit JO11-3 SJO Juventud JO11-1 09:30 46078 Sportpark Moorland 4b 01 10
C 21-09-2019 10:15 VV Trinitas Oisterwijk JO10-2 Oirschot Vooruit JO10-1 52737 Sportpark D'n Donk - -
C 21-09-2019 10:00 Oirschot Vooruit JO10-2 SVSOS JO10-1G 49523 Sportpark Moorland 2c 03 08
C 21-09-2019 08:45 Oirschot Vooruit JO9-1G Jong Brabant JO9-2 56038 Sportpark Moorland 4a 04 06
C 21-09-2019 09:15 Gestel JO9-1 Oirschot Vooruit JO9-2 55058 Sportpark Dommeldal - -
C 21-09-2019 08:45 Oirschot Vooruit JO9-3 ZSC JO9-1 08:15 54330 Sportpark Moorland 4b 04 07
C 21-09-2019 08:45 Oirschot Vooruit JO9-4 RPC JO9-3 08:15 53992 Sportpark Moorland 2b 02 05
C 21-09-2019 10:45 FC Tilburg JO8-1 Oirschot Vooruit JO8-1 59970 Sportpark Spoordijk - -
C 21-09-2019 08:45 SV Unitas'59 JO8-6 Oirschot Vooruit JO8-2 60289 Sportpark Bokt - -
C 21-09-2019 08:45 Oirschot Vooruit JO8-3 FC Tilburg JO8-2 57575 Sportpark Moorland 4c 01 08
C 21-09-2019 08:45 Oirschot Vooruit JO7-1 RPC JO7-1 60616 Sportpark Moorland 2a 03 05
C 21-09-2019 09:00 Geldrop JO7-3 Oirschot Vooruit JO7-2 61458 Sportpark De Kievit - -
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Verzameltijd Wedstrijd nr. Accommodatie Veld Kleedkamer thuis Kleedkamer uit
C 21-09-2019 16:30 Wilhelmina Boys VE2 Oirschot Vooruit VE1 2316 Sportpark Naastenbest - -
C 21-09-2019 15:15 Oirschot Vooruit JO19-1 Dommelen JO19-1 J.C. (Sjef) van Gestel 31259 Sportpark Moorland 1 04 05
C 21-09-2019 15:15 Oirschot Vooruit JO19-2 FC Eindhoven AV JO19-1 Jan de Groot (Scheidsrechter) 29202 Sportpark Moorland 4 11 06
C 21-09-2019 15:30 RKSV Nuenen JO19-5 Oirschot Vooruit JO19-3 14:35 29174 Sportpark de Oude Landen - -
C 21-09-2019 12:30 Audacia MO19-1 Oirschot Vooruit MO19-1 11:45 62277 Sportpark Audacia - -
C 21-09-2019 13:00 Jong Brabant JO17-1 Oirschot Vooruit JO17-1 T.P.M.M. (Toon) Hendriks 31287 Sportpark Berkelseweg - -
C 21-09-2019 14:45 Haarsteeg JO17-2 Oirschot Vooruit JO17-2 32513 Sportpark Haarsteeg - -
C 21-09-2019 15:15 SBC JO17-5G Oirschot Vooruit JO17-3 32946 Sportpark Schuttersheide - -
C 21-09-2019 13:15 Oirschot Vooruit JO17-4 Spoordonkse Boys JO17-1 Yorick Marty (Scheidsrechter) 31903 Sportpark Moorland 4 02 08
C 21-09-2019 13:15 SV Valkenswaard MO17-2 Oirschot Vooruit MO17-1 63019 Sportpark Den Dries - -
C 21-09-2019 13:15 Oirschot Vooruit JO15-1 B.V.V. JO15-1 Willem Nuwenhoud (Scheidsrechter) 35298 Sportpark Moorland 1 01 10
C 21-09-2019 vervallen Acht JO15-2 Oirschot Vooruit JO15-2 P.H.M. (Peter) Houdijk 37060 Sportpark De Leeuwenkuil - -
C 21-09-2019 13:00 RKSV Heeze JO15-2 Oirschot Vooruit JO15-2 88476 Sportpark Het Lambrek - -
C 21-09-2019 11:15 FC Eindhoven AV JO14-1G Oirschot Vooruit JO14-1 39167 Sportpark Genneperparken - -
C 21-09-2019 12:15 Oirschot Vooruit JO14-2 Wilhelmina Boys JO14-1 Mats van Overbeek (Scheidsrechter) 39518 Sportpark Moorland 3 11 03
C 21-09-2019 11:30 Oirschot Vooruit JO13-1 Jong Brabant JO13-1 Aron van Beers (Scheidsrechter) 39810 Sportpark Moorland 2 04 05
C 21-09-2019 13:00 RKVVO JO13-4 Oirschot Vooruit JO13-2 40293 Sportpark Heikant - -
C 21-09-2019 11:30 Oirschot Vooruit MO13-1 SJO Juventud MO13-1 Nino Bogmans (Scheidsrechter) 64109 Sportpark Moorland 4 06 07
C 21-09-2019 09:00 DBS JO12-2 Oirschot Vooruit JO12-1 44206 Sportpark Meerhoven - -
C 21-09-2019 11:15 Wilhelmina Boys JO12-2 Oirschot Vooruit JO12-2 43303 Sportpark Naastenbest - -
C 21-09-2019 10:00 Oirschot Vooruit JO11-1 Acht JO11-1 48110 Sportpark Moorland 4a 02 06
C 21-09-2019 09:45 RKSV Nuenen JO11-5 Oirschot Vooruit JO11-2 45909 Sportpark de Oude Landen - -
C 21-09-2019 10:00 Oirschot Vooruit JO11-3 SJO Juventud JO11-1 09:30 46078 Sportpark Moorland 4b 01 10
C 21-09-2019 10:15 VV Trinitas Oisterwijk JO10-2 Oirschot Vooruit JO10-1 52737 Sportpark D'n Donk - -
C 21-09-2019 10:00 Oirschot Vooruit JO10-2 SVSOS JO10-1G 49523 Sportpark Moorland 2c 03 08
C 21-09-2019 08:45 Oirschot Vooruit JO9-1G Jong Brabant JO9-2 56038 Sportpark Moorland 4a 04 06
C 21-09-2019 09:15 Gestel JO9-1 Oirschot Vooruit JO9-2 55058 Sportpark Dommeldal - -
C 21-09-2019 08:45 Oirschot Vooruit JO9-3 ZSC JO9-1 08:15 54330 Sportpark Moorland 4b 04 07
C 21-09-2019 08:45 Oirschot Vooruit JO9-4 RPC JO9-3 08:15 53992 Sportpark Moorland 2b 02 05
C 21-09-2019 10:45 FC Tilburg JO8-1 Oirschot Vooruit JO8-1 59970 Sportpark Spoordijk - -
C 21-09-2019 08:45 SV Unitas'59 JO8-6 Oirschot Vooruit JO8-2 60289 Sportpark Bokt - -
C 21-09-2019 08:45 Oirschot Vooruit JO8-3 FC Tilburg JO8-2 57575 Sportpark Moorland 4c 01 08
C 21-09-2019 08:45 Oirschot Vooruit JO7-1 RPC JO7-1 60616 Sportpark Moorland 2a 03 05
C 21-09-2019 09:00 Geldrop JO7-3 Oirschot Vooruit JO7-2 61458 Sportpark De Kievit - -

Terug naar boven