Programma


Toon komende 7 dagen   of selecteer een datum:



  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Verzameltijd Wedstrijd nr. Accommodatie Veld Kleedkamer thuis Kleedkamer uit
C 16-11-2019 16:00 Oirschot Vooruit VE1 Braakhuizen VE2 2368 Sportpark Moorland - -
C 16-11-2019 15:45 Oirschot Vooruit JO19-1 Mierlo Hout JO19-1 M. (Marc) Groot 31262 Sportpark Moorland - -
C 16-11-2019 14:15 DBS JO19-2 Oirschot Vooruit JO19-2 30039 Sportpark Meerhoven - -
C 16-11-2019 12:00 Oirschot Vooruit JO19-3 Acht JO19-3 11:30 30349 Sportpark Moorland - -
C 16-11-2019 14:00 Oirschot Vooruit MO19-1 Beerse Boys MO19-1 13:30 62391 Sportpark Moorland - -
C 16-11-2019 15:15 Oirschot Vooruit JO17-1 VV Trinitas Oisterwijk JO17-1 Y.J. (Yoerak) van Voorst 31269 Sportpark Moorland - -
C 16-11-2019 15:15 Oirschot Vooruit JO17-2 Best Vooruit JO17-2 32624 Sportpark Moorland - -
C 16-11-2019 13:15 Oirschot Vooruit JO17-4 DBS JO17-5 31622 Sportpark Moorland - -
C 16-11-2019 13:15 Oirschot Vooruit MO17-1 Bladella MO17-1 62588 Sportpark Moorland - -
C 16-11-2019 11:30 FC Engelen JO15-1 Oirschot Vooruit JO15-1 C.L. (Chiem) Kuunders 35407 - -
C 16-11-2019 11:30 Oirschot Vooruit JO15-2 Maarheeze JO15-1 88482 Sportpark Moorland - -
C 16-11-2019 12:15 Oirschot Vooruit JO14-1 S.V. Brandevoort JO14-2 38795 Sportpark Moorland - -
C 16-11-2019 12:00 Gestel JO14-1G Oirschot Vooruit JO14-2 38421 Sportpark Dommeldal - -
C 16-11-2019 10:15 ODC JO13-1G Oirschot Vooruit JO13-1 D. (Daan) van Houtert 39793 Sportpark Wagenaars - -
C 16-11-2019 10:45 Oirschot Vooruit JO13-2 ODC JO13-3 42640 Sportpark Moorland - -
C 16-11-2019 10:00 FC Eindhoven AV MO13-1 Oirschot Vooruit MO13-1 64266 Sportpark Genneperparken - -
C 16-11-2019 10:00 Oirschot Vooruit JO12-2 SBC JO12-5G 44251 Sportpark Moorland - -
V 16-11-2019 10:30 DVS JO11-1 Oirschot Vooruit JO11-1 - -
C 16-11-2019 vervallen Oirschot Vooruit JO11-2 Brabantia JO11-3 47077 Sportpark Moorland - -
C 16-11-2019 10:15 HSE JO11-1 Oirschot Vooruit JO11-2 89500 Sportpark de Hondsheuvels - -
C 16-11-2019 10:00 Acht JO11-3 Oirschot Vooruit JO11-3 S. (Sean) Gielen 09:15 45494 Sportpark De Leeuwenkuil - -
C 16-11-2019 10:00 Oirschot Vooruit JO10-1 Were Di JO10-1 51073 Sportpark Moorland - -
C 16-11-2019 10:15 Were Di JO10-4 Oirschot Vooruit JO10-2 52583 Sportpark Moerenburg - -
C 16-11-2019 10:15 VV Trinitas Oisterwijk JO9-2 Oirschot Vooruit JO9-1G 54744 Sportpark D'n Donk - -
C 16-11-2019 08:45 Oirschot Vooruit JO9-2 Riethoven JO9-1G 55354 Sportpark Moorland - -
C 16-11-2019 09:00 EFC JO9-3G Oirschot Vooruit JO9-3 08:05 55217 Sportpark de Dieprijt - -
C 16-11-2019 09:00 DBS JO9-4 Oirschot Vooruit JO9-4 08:15 56830 Sportpark Meerhoven - -
C 16-11-2019 08:45 Oirschot Vooruit JO8-1 Nemelaer JO8-2 58357 Sportpark Moorland - -
C 16-11-2019 vervallen Oirschot Vooruit JO8-2 Acht JO8-2 59379 Sportpark Moorland - -
C 16-11-2019 09:00 SJO Juventud JO8-2 Oirschot Vooruit JO8-2 91056 Sportpark De Koppel - -
C 16-11-2019 09:00 VV Trinitas Oisterwijk JO8-3 Oirschot Vooruit JO8-3 59784 Sportpark D'n Donk - -
C 16-11-2019 10:30 DBS JO7-1 Oirschot Vooruit JO7-1 61074 Sportpark Meerhoven - -
C 16-11-2019 08:45 Oirschot Vooruit JO7-2 Woenselse Boys JO7-1 61792 Sportpark Moorland - -
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Verzameltijd Wedstrijd nr. Accommodatie Veld Kleedkamer thuis Kleedkamer uit
C 16-11-2019 16:00 Oirschot Vooruit VE1 Braakhuizen VE2 2368 Sportpark Moorland - -
C 16-11-2019 15:45 Oirschot Vooruit JO19-1 Mierlo Hout JO19-1 M. (Marc) Groot 31262 Sportpark Moorland - -
C 16-11-2019 14:15 DBS JO19-2 Oirschot Vooruit JO19-2 30039 Sportpark Meerhoven - -
C 16-11-2019 12:00 Oirschot Vooruit JO19-3 Acht JO19-3 11:30 30349 Sportpark Moorland - -
C 16-11-2019 14:00 Oirschot Vooruit MO19-1 Beerse Boys MO19-1 13:30 62391 Sportpark Moorland - -
C 16-11-2019 15:15 Oirschot Vooruit JO17-1 VV Trinitas Oisterwijk JO17-1 Y.J. (Yoerak) van Voorst 31269 Sportpark Moorland - -
C 16-11-2019 15:15 Oirschot Vooruit JO17-2 Best Vooruit JO17-2 32624 Sportpark Moorland - -
C 16-11-2019 13:15 Oirschot Vooruit JO17-4 DBS JO17-5 31622 Sportpark Moorland - -
C 16-11-2019 13:15 Oirschot Vooruit MO17-1 Bladella MO17-1 62588 Sportpark Moorland - -
C 16-11-2019 11:30 FC Engelen JO15-1 Oirschot Vooruit JO15-1 C.L. (Chiem) Kuunders 35407 - -
C 16-11-2019 11:30 Oirschot Vooruit JO15-2 Maarheeze JO15-1 88482 Sportpark Moorland - -
C 16-11-2019 12:15 Oirschot Vooruit JO14-1 S.V. Brandevoort JO14-2 38795 Sportpark Moorland - -
C 16-11-2019 12:00 Gestel JO14-1G Oirschot Vooruit JO14-2 38421 Sportpark Dommeldal - -
C 16-11-2019 10:15 ODC JO13-1G Oirschot Vooruit JO13-1 D. (Daan) van Houtert 39793 Sportpark Wagenaars - -
C 16-11-2019 10:45 Oirschot Vooruit JO13-2 ODC JO13-3 42640 Sportpark Moorland - -
C 16-11-2019 10:00 FC Eindhoven AV MO13-1 Oirschot Vooruit MO13-1 64266 Sportpark Genneperparken - -
C 16-11-2019 10:00 Oirschot Vooruit JO12-2 SBC JO12-5G 44251 Sportpark Moorland - -
C 16-11-2019 vervallen Oirschot Vooruit JO11-2 Brabantia JO11-3 47077 Sportpark Moorland - -
C 16-11-2019 10:15 HSE JO11-1 Oirschot Vooruit JO11-2 89500 Sportpark de Hondsheuvels - -
C 16-11-2019 10:00 Acht JO11-3 Oirschot Vooruit JO11-3 S. (Sean) Gielen 09:15 45494 Sportpark De Leeuwenkuil - -
C 16-11-2019 10:00 Oirschot Vooruit JO10-1 Were Di JO10-1 51073 Sportpark Moorland - -
C 16-11-2019 10:15 Were Di JO10-4 Oirschot Vooruit JO10-2 52583 Sportpark Moerenburg - -
C 16-11-2019 10:15 VV Trinitas Oisterwijk JO9-2 Oirschot Vooruit JO9-1G 54744 Sportpark D'n Donk - -
C 16-11-2019 08:45 Oirschot Vooruit JO9-2 Riethoven JO9-1G 55354 Sportpark Moorland - -
C 16-11-2019 09:00 EFC JO9-3G Oirschot Vooruit JO9-3 08:05 55217 Sportpark de Dieprijt - -
C 16-11-2019 09:00 DBS JO9-4 Oirschot Vooruit JO9-4 08:15 56830 Sportpark Meerhoven - -
C 16-11-2019 08:45 Oirschot Vooruit JO8-1 Nemelaer JO8-2 58357 Sportpark Moorland - -
C 16-11-2019 vervallen Oirschot Vooruit JO8-2 Acht JO8-2 59379 Sportpark Moorland - -
C 16-11-2019 09:00 SJO Juventud JO8-2 Oirschot Vooruit JO8-2 91056 Sportpark De Koppel - -
C 16-11-2019 09:00 VV Trinitas Oisterwijk JO8-3 Oirschot Vooruit JO8-3 59784 Sportpark D'n Donk - -
C 16-11-2019 10:30 DBS JO7-1 Oirschot Vooruit JO7-1 61074 Sportpark Meerhoven - -
C 16-11-2019 08:45 Oirschot Vooruit JO7-2 Woenselse Boys JO7-1 61792 Sportpark Moorland - -
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Verzameltijd Wedstrijd nr. Accommodatie Veld Kleedkamer thuis Kleedkamer uit
V 16-11-2019 10:30 DVS JO11-1 Oirschot Vooruit JO11-1 - -

Terug naar boven