Programma


Toon komende 7 dagen   of selecteer een datum:



  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Verzameltijd Wedstrijd nr. Accommodatie Veld Kleedkamer thuis Kleedkamer uit
V 25-01-2020 14:30 Oirschot Vooruit JO19-1 SVSSS JO19-1 2 01 06
V 25-01-2020 14:30 Oirschot Vooruit JO19-3 ZIGO JO19-1 Jan de Groot (Scheidsrechter) 14:00 3 Thuis omkleden 07
V 25-01-2020 13:30 Oirschot Vooruit JO17-2 Schijndel/de Wit JO17-2 4 03 08
V 25-01-2020 14:00 Zigo JO17-3 Oirschot Vooruit JO17-3 - -
V 25-01-2020 14:00 Zigo JO17-4 Oirschot Vooruit JO17-4 - -
V 25-01-2020 afgelast Oirschot Vooruit MO17-1 Zigo MO17-1 - -
V 25-01-2020 13:00 Oirschot Vooruit JO15-1 Audacia JO15-1 Jan de Groot (Scheidsrechter) 2 04 05
V 25-01-2020 13:00 Beerse Boys JO15-2 Oirschot Vooruit JO15-2 - -
V 25-01-2020 12:00 Oirschot Vooruit JO14-2 Beerse Boys JO14-1 Aron van Beers (Scheidsrechter) 4 02 07
V 25-01-2020 11:30 Oirschot Vooruit JO13-1 SVSSS JO13-1 Nino Bogmans (Scheidsrechter) 2 01 06
V 25-01-2020 11:15 Braakhuizen JO13-2 Oirschot Vooruit JO13-2 - -
V 25-01-2020 10:00 Oirschot Vooruit JO12-1 BMC JO12-1 2a 02 05
V 25-01-2020 10:15 BMC JO12-2 Oirschot Vooruit JO12-2 - -
V 25-01-2020 10:00 Oirschot Vooruit JO11-1 Unitas'59 JO11-1 2b 03 07
V 25-01-2020 10:00 Oirschot Vooruit JO11-2 trinitas JO11-3 4b 04 08
V 25-01-2020 vervallen FC Tilburg JO11-4 Oirschot Vooruit JO11-3 00:30 - -
V 25-01-2020 10:00 Oirschot Vooruit JO10-1 FC Tilburg JO10-2 4a 04 08
V 25-01-2020 10:30 Beerse Boys JO10-2 Oirschot Vooruit JO10-2 - -
V 25-01-2020 08:45 Oirschot Vooruit JO9-1G GSBW JO9-1 2a 03 06
V 25-01-2020 09:30 Beerse Boys JO9-1 Oirschot Vooruit JO9-2 - -
V 25-01-2020 10:15 Trinitas Oisterwijk JO9-3 Oirschot Vooruit JO9-3 09:45 - -
V 25-01-2020 09:00 Rhode JO9-5M Oirschot Vooruit JO9-4 08:10 - -
V 25-01-2020 10:45 FC Tilburg JO8-2 Oirschot Vooruit JO8-1 - -
V 25-01-2020 08:45 Oirschot Vooruit JO8-2 Braakhuizen JO8-2 2b 02 07
V 25-01-2020 08:45 Oirschot Vooruit JO8-3 BMC JO8-3 4a 01 05
C 26-01-2020 14:30 SV Someren 1 Oirschot Vooruit 1 T. (Tim) Visser 21032 Sportpark De Potacker - -
C 26-01-2020 12:00 Nemelaer 2 Oirschot Vooruit 2 Afgeschermd 24030 Sportpark De Walzaad - -
C 26-01-2020 12:30 Oirschot Vooruit 7 Brabantia 6 ABM (Aron) van Beers 78953 Sportpark Moorland 2 04 02
C 01-02-2020 15:00 Dommelen JO19-1 Oirschot Vooruit JO19-1 Afgeschermd 31331 Sportpark 't Heike - -
C 01-02-2020 15:30 RKSV Nuenen JO19-2 Oirschot Vooruit JO19-2 95586 Sportpark de Oude Landen - -
C 01-02-2020 14:30 Oirschot Vooruit JO19-3 SBC JO19-4 14:00 95856 Sportpark Moorland - -
C 01-02-2020 13:00 Nemelaer MO19-1 Oirschot Vooruit MO19-1 B. (Bart) van Hooft 12:05 148874 Sportpark De Walzaad - -
C 01-02-2020 15:15 Oirschot Vooruit JO17-1 Haarsteeg JO17-1 99440 Sportpark Moorland - -
C 01-02-2020 13:00 Oirschot Vooruit JO17-2 Beerse Boys JO17-1 101023 Sportpark Moorland - -
C 01-02-2020 14:30 RKVVO JO17-3 Oirschot Vooruit JO17-3 99360 Sportpark Heikant - -
C 01-02-2020 13:45 Oirschot Vooruit JO17-4 FC Eindhoven AV JO17-2 98629 Sportpark Moorland - -
C 01-02-2020 12:00 Oirschot Vooruit MO17-1 VOAB MO17-1 149561 Sportpark Moorland - -
C 01-02-2020 13:00 RPC JO15-1 Oirschot Vooruit JO15-1 A. (Abdul) Azghiri 103644 Sportpark De Heihoef - -
C 01-02-2020 13:00 Spoordonkse Boys JO15-1 Oirschot Vooruit JO15-2 108470 Sportpark 't Horstje - -
C 01-02-2020 12:15 Oirschot Vooruit JO14-1 ST VIOS'38/Toxandria JO14-1 109232 Sportpark Moorland - -
C 01-02-2020 12:15 Oirschot Vooruit JO14-2 EFC JO14-3G 109924 Sportpark Moorland - -
C 01-02-2020 11:00 OVC'26 JO13-1 Oirschot Vooruit JO13-1 112689 Sportpark Jan Truijenlaan - -
C 01-02-2020 10:30 ASV'33 JO13-3G Oirschot Vooruit JO13-2 114252 Sportpark De Hut - -
C 01-02-2020 10:30 Oirschot Vooruit MO13-1 Zwaluw VFC MO13-1 151508 Sportpark Moorland - -
C 01-02-2020 10:00 Mifano JO12-1 Oirschot Vooruit JO12-1 117911 Sportpark De Ark - -
C 01-02-2020 10:00 Oirschot Vooruit JO12-2 RKSV Heeze JO12-2 117069 Sportpark Moorland - -
C 01-02-2020 10:00 Oirschot Vooruit JO11-1 RKVVO JO11-2G 120669 Sportpark Moorland - -
C 01-02-2020 10:15 WODAN JO11-3 Oirschot Vooruit JO11-2 121093 Sportpark Eindhoven Noord - -
C 01-02-2020 10:00 Oirschot Vooruit JO11-3 Willem II JO11-2 09:30 154812 Sportpark Moorland - -
C 01-02-2020 09:30 FC Tilburg JO10-2 Oirschot Vooruit JO10-1 128277 Sportpark Spoordijk - -
C 01-02-2020 10:00 Oirschot Vooruit JO10-2 Best Vooruit JO10-4 128801 Sportpark Moorland - -
C 01-02-2020 08:45 Oirschot Vooruit JO9-1G Den Dungen JO9-1 138201 Sportpark Moorland - -
C 01-02-2020 08:45 Oirschot Vooruit JO9-2 DVG JO9-2 132169 Sportpark Moorland - -
C 01-02-2020 10:30 Nieuw Woensel JO9-2 Oirschot Vooruit JO9-4 09:45 134647 Sportpark Bokt - -
C 01-02-2020 09:00 Wilhelmina Boys JO8-2 Oirschot Vooruit JO8-1 141697 Sportpark Naastenbest - -
C 01-02-2020 08:45 Oirschot Vooruit JO8-2 Hoogeloon JO8-1 142062 Sportpark Moorland - -
C 01-02-2020 09:00 Audacia JO8-2G Oirschot Vooruit JO8-3 143375 Sportpark Audacia - -
C 01-02-2020 10:00 UNA JO7-5 Oirschot Vooruit JO7-1 145290 Sportpark Zeelst - -
C 01-02-2020 10:00 UNA JO7-3 Oirschot Vooruit JO7-2 146238 Sportpark Zeelst - -
C 01-02-2020 08:45 Oirschot Vooruit JO7-3 Best Vooruit JO7-2 08:15 145282 Sportpark Moorland - -
C 01-02-2020 08:45 Oirschot Vooruit JO7-4 RPC JO7-8 08:15 147174 Sportpark Moorland - -
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Verzameltijd Wedstrijd nr. Accommodatie Veld Kleedkamer thuis Kleedkamer uit
C 26-01-2020 14:30 SV Someren 1 Oirschot Vooruit 1 T. (Tim) Visser 21032 Sportpark De Potacker - -
C 26-01-2020 12:00 Nemelaer 2 Oirschot Vooruit 2 Afgeschermd 24030 Sportpark De Walzaad - -
C 26-01-2020 12:30 Oirschot Vooruit 7 Brabantia 6 ABM (Aron) van Beers 78953 Sportpark Moorland 2 04 02
C 01-02-2020 15:00 Dommelen JO19-1 Oirschot Vooruit JO19-1 Afgeschermd 31331 Sportpark 't Heike - -
C 01-02-2020 15:30 RKSV Nuenen JO19-2 Oirschot Vooruit JO19-2 95586 Sportpark de Oude Landen - -
C 01-02-2020 14:30 Oirschot Vooruit JO19-3 SBC JO19-4 14:00 95856 Sportpark Moorland - -
C 01-02-2020 13:00 Nemelaer MO19-1 Oirschot Vooruit MO19-1 B. (Bart) van Hooft 12:05 148874 Sportpark De Walzaad - -
C 01-02-2020 15:15 Oirschot Vooruit JO17-1 Haarsteeg JO17-1 99440 Sportpark Moorland - -
C 01-02-2020 13:00 Oirschot Vooruit JO17-2 Beerse Boys JO17-1 101023 Sportpark Moorland - -
C 01-02-2020 14:30 RKVVO JO17-3 Oirschot Vooruit JO17-3 99360 Sportpark Heikant - -
C 01-02-2020 13:45 Oirschot Vooruit JO17-4 FC Eindhoven AV JO17-2 98629 Sportpark Moorland - -
C 01-02-2020 12:00 Oirschot Vooruit MO17-1 VOAB MO17-1 149561 Sportpark Moorland - -
C 01-02-2020 13:00 RPC JO15-1 Oirschot Vooruit JO15-1 A. (Abdul) Azghiri 103644 Sportpark De Heihoef - -
C 01-02-2020 13:00 Spoordonkse Boys JO15-1 Oirschot Vooruit JO15-2 108470 Sportpark 't Horstje - -
C 01-02-2020 12:15 Oirschot Vooruit JO14-1 ST VIOS'38/Toxandria JO14-1 109232 Sportpark Moorland - -
C 01-02-2020 12:15 Oirschot Vooruit JO14-2 EFC JO14-3G 109924 Sportpark Moorland - -
C 01-02-2020 11:00 OVC'26 JO13-1 Oirschot Vooruit JO13-1 112689 Sportpark Jan Truijenlaan - -
C 01-02-2020 10:30 ASV'33 JO13-3G Oirschot Vooruit JO13-2 114252 Sportpark De Hut - -
C 01-02-2020 10:30 Oirschot Vooruit MO13-1 Zwaluw VFC MO13-1 151508 Sportpark Moorland - -
C 01-02-2020 10:00 Mifano JO12-1 Oirschot Vooruit JO12-1 117911 Sportpark De Ark - -
C 01-02-2020 10:00 Oirschot Vooruit JO12-2 RKSV Heeze JO12-2 117069 Sportpark Moorland - -
C 01-02-2020 10:00 Oirschot Vooruit JO11-1 RKVVO JO11-2G 120669 Sportpark Moorland - -
C 01-02-2020 10:15 WODAN JO11-3 Oirschot Vooruit JO11-2 121093 Sportpark Eindhoven Noord - -
C 01-02-2020 10:00 Oirschot Vooruit JO11-3 Willem II JO11-2 09:30 154812 Sportpark Moorland - -
C 01-02-2020 09:30 FC Tilburg JO10-2 Oirschot Vooruit JO10-1 128277 Sportpark Spoordijk - -
C 01-02-2020 10:00 Oirschot Vooruit JO10-2 Best Vooruit JO10-4 128801 Sportpark Moorland - -
C 01-02-2020 08:45 Oirschot Vooruit JO9-1G Den Dungen JO9-1 138201 Sportpark Moorland - -
C 01-02-2020 08:45 Oirschot Vooruit JO9-2 DVG JO9-2 132169 Sportpark Moorland - -
C 01-02-2020 10:30 Nieuw Woensel JO9-2 Oirschot Vooruit JO9-4 09:45 134647 Sportpark Bokt - -
C 01-02-2020 09:00 Wilhelmina Boys JO8-2 Oirschot Vooruit JO8-1 141697 Sportpark Naastenbest - -
C 01-02-2020 08:45 Oirschot Vooruit JO8-2 Hoogeloon JO8-1 142062 Sportpark Moorland - -
C 01-02-2020 09:00 Audacia JO8-2G Oirschot Vooruit JO8-3 143375 Sportpark Audacia - -
C 01-02-2020 10:00 UNA JO7-5 Oirschot Vooruit JO7-1 145290 Sportpark Zeelst - -
C 01-02-2020 10:00 UNA JO7-3 Oirschot Vooruit JO7-2 146238 Sportpark Zeelst - -
C 01-02-2020 08:45 Oirschot Vooruit JO7-3 Best Vooruit JO7-2 08:15 145282 Sportpark Moorland - -
C 01-02-2020 08:45 Oirschot Vooruit JO7-4 RPC JO7-8 08:15 147174 Sportpark Moorland - -
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Verzameltijd Wedstrijd nr. Accommodatie Veld Kleedkamer thuis Kleedkamer uit
V 25-01-2020 14:30 Oirschot Vooruit JO19-1 SVSSS JO19-1 2 01 06
V 25-01-2020 14:30 Oirschot Vooruit JO19-3 ZIGO JO19-1 Jan de Groot (Scheidsrechter) 14:00 3 Thuis omkleden 07
V 25-01-2020 13:30 Oirschot Vooruit JO17-2 Schijndel/de Wit JO17-2 4 03 08
V 25-01-2020 14:00 Zigo JO17-3 Oirschot Vooruit JO17-3 - -
V 25-01-2020 14:00 Zigo JO17-4 Oirschot Vooruit JO17-4 - -
V 25-01-2020 afgelast Oirschot Vooruit MO17-1 Zigo MO17-1 - -
V 25-01-2020 13:00 Oirschot Vooruit JO15-1 Audacia JO15-1 Jan de Groot (Scheidsrechter) 2 04 05
V 25-01-2020 13:00 Beerse Boys JO15-2 Oirschot Vooruit JO15-2 - -
V 25-01-2020 12:00 Oirschot Vooruit JO14-2 Beerse Boys JO14-1 Aron van Beers (Scheidsrechter) 4 02 07
V 25-01-2020 11:30 Oirschot Vooruit JO13-1 SVSSS JO13-1 Nino Bogmans (Scheidsrechter) 2 01 06
V 25-01-2020 11:15 Braakhuizen JO13-2 Oirschot Vooruit JO13-2 - -
V 25-01-2020 10:00 Oirschot Vooruit JO12-1 BMC JO12-1 2a 02 05
V 25-01-2020 10:15 BMC JO12-2 Oirschot Vooruit JO12-2 - -
V 25-01-2020 10:00 Oirschot Vooruit JO11-1 Unitas'59 JO11-1 2b 03 07
V 25-01-2020 10:00 Oirschot Vooruit JO11-2 trinitas JO11-3 4b 04 08
V 25-01-2020 vervallen FC Tilburg JO11-4 Oirschot Vooruit JO11-3 00:30 - -
V 25-01-2020 10:00 Oirschot Vooruit JO10-1 FC Tilburg JO10-2 4a 04 08
V 25-01-2020 10:30 Beerse Boys JO10-2 Oirschot Vooruit JO10-2 - -
V 25-01-2020 08:45 Oirschot Vooruit JO9-1G GSBW JO9-1 2a 03 06
V 25-01-2020 09:30 Beerse Boys JO9-1 Oirschot Vooruit JO9-2 - -
V 25-01-2020 10:15 Trinitas Oisterwijk JO9-3 Oirschot Vooruit JO9-3 09:45 - -
V 25-01-2020 09:00 Rhode JO9-5M Oirschot Vooruit JO9-4 08:10 - -
V 25-01-2020 10:45 FC Tilburg JO8-2 Oirschot Vooruit JO8-1 - -
V 25-01-2020 08:45 Oirschot Vooruit JO8-2 Braakhuizen JO8-2 2b 02 07
V 25-01-2020 08:45 Oirschot Vooruit JO8-3 BMC JO8-3 4a 01 05

Terug naar boven