Programma

 In eerste instantie staan hier alle ingeplande wedstrijden, maak indien gewenst een selectie
20 November t/m 22 November zijn veld 3 en 4 afgekeurd voor trainingen, zie vervangend schema op de site.   Het bestuur.
De volgende wedstrijden zijn afgelast:
  • 26-11-2017 afgelast     DESO/Van Der Horst 1 - OV 1

Toon komende 7 dagen   of selecteer een datum:



  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Verzameltijd Wedstrijd nr. Accommodatie Veld Kleedkamer thuis Kleedkamer uit
C 25-11-2017 15:30 EMK VE1 OV JO67-1 2155 Sportpark Wettenseind - -
C 25-11-2017 15:00 BMC JO19-1 OV JO19-1 E. (Edse) van der Pols 52014 Sportpark De Brand - -
C 25-11-2017 15:15 SBC JO19-4 OV JO19-2 52480 Sportpark Schuttersheide - -
C 25-11-2017 14:30 OV JO19-3 Taxandria JO19-4 Agt, J.P.T.C. (Jan) van 53156 Sportpark Moorland - -
C 25-11-2017 13:00 SJO Juventud MO17-1 OV MO17-1 12:30 85305 Sportpark De Koppel - -
C 25-11-2017 14:45 OV JO17-1 Zwaluw VFC JO17-1 R.A.F. (Ron) Bounin 55192 Sportpark Moorland - -
C 25-11-2017 14:00 OV JO17-2 Beerse Boys JO17-1 Beers, J (Jan) van 57702 Sportpark Moorland - -
C 25-11-2017 14:00 OV JO17-3 ST Netersel / Casteren JO17-1 Beers, ABM (Aron) van 58043 Sportpark Moorland - -
C 25-11-2017 12:45 Sarto JO17-6 OV JO17-4 57010 Sportpark Westend - -
C 25-11-2017 13:00 Sarto JO15-1 OV JO15-1 J.A. (Hans) van Horssen 58976 Sportpark Westend - -
C 25-11-2017 12:30 DBS JO15-2 OV JO15-2 Westerterp, R (Roel) 62715 Sportpark Meerhoven - -
C 25-11-2017 12:30 OV JO15-3 Acht JO15-3 Versteden, J. (Jelmer) 12:00 60107 Sportpark Moorland - -
C 25-11-2017 12:30 FC Tilburg JO15-4 OV JO15-4 Kollenburg, T.J.G. (Thomas) van 11:50 61416 Sportpark Spoordijk - -
C 25-11-2017 12:30 OV JO15-5 Unitas'59 JO15-7 Groot, J.M.W. (Jan) de 12:00 89507 Sportpark Moorland - -
C 25-11-2017 12:00 OV MO15-1 SDO'39 MO15-1 Bogmans, N. (Nino) 85801 Sportpark Moorland - -
C 25-11-2017 vervallen Beerse Boys JO14-1 OV JO14-1 26269 Sportpark De Klep - -
C 25-11-2017 10:15 DESK JO13-1 OV JO13-1 Boxtel, M.C. (Rinie) van 12527 Sportpark Eikendijk - -
C 25-11-2017 11:00 OV JO13-2 SDO'39 JO13-1G Kasteren, M.J. (Mathieu) van 93493 Sportpark Moorland - -
C 25-11-2017 10:15 Jong Brabant JO13-4 OV JO13-3 66149 Sportpark Berkelseweg - -
C 25-11-2017 11:30 WODAN JO13-4 OV JO13-4 68419 Sportpark Eindhoven Noord - -
C 25-11-2017 11:15 HVCH JO12-1 OV JO12-1 Koelman, L. (Lars) 68948 Sportpark De Braaken - -
C 25-11-2017 10:00 OV MO11-1 Marvilde MO11-1 F.T.Y. (Frank) Meerstadt 09:30 88005 Sportpark Moorland - -
C 25-11-2017 10:15 Brabantia JO11-1 OV JO11-1 69476 Sportpark Strijp - -
C 25-11-2017 10:00 OV JO11-2 Unitas'59 JO11-4 W.L.L. (Willem) van den Wittenboer 73078 Sportpark Moorland - -
C 25-11-2017 10:00 OV JO11-3 SBC JO11-9 F.A.W.B. (Fabian) Toenders 70965 Sportpark Moorland - -
C 25-11-2017 10:15 RKSV Heeze JO10-1 OV JO10-1 77049 Sportpark Het Lambrek - -
C 25-11-2017 11:30 Were Di JO10-3 OV JO10-3 10:40 76711 Sportpark Moerenburg - -
C 25-11-2017 09:00 OV JO9-1G Beerse Boys JO9-1 Clubscheids 1 (Scheidsrechter) 79667 Sportpark Moorland - -
C 25-11-2017 08:30 UNA JO9-2G OV JO9-2 81256 Sportpark Zeelst - -
C 25-11-2017 09:00 OV JO9-3G Spoordonkse Boys JO9-2G Clubscheids 1 (Scheidsrechter) 78883 Sportpark Moorland - -
C 25-11-2017 09:00 Geldrop JO9-6 OV JO9-4 78956 Sportpark De Kievit - -
C 25-11-2017 09:00 RPC JO8-4 OV JO8-1 08:10 84360 Sportpark Aalsterweg - -
C 25-11-2017 09:00 OV JO8-2 Bergeijk JO8-4 Clubscheids 1 (Scheidsrechter) 83173 Sportpark Moorland - -
C 25-11-2017 09:00 SV Valkenswaard JO7-1 / Sterksel JO7-1 OV JO7-1 08:05 100067 Sportpark Den Dries - -
C 25-11-2017 vervallen DBS JO7-4 OV JO7-2 00:15 28894 Sportpark Meerhoven - -
C 26-11-2017 afgelast DESO/Van Der Horst 1 OV 1 22412 Sportpark Rusheuvel - -
C 26-11-2017 11:30 OV 2 Dommelen 2 H.M.J. (Harrie) Theelen 11:00 26443 Sportpark Moorland 1 04 05
C 26-11-2017 13:00 OV 3 Jong Brabant 4 Nuwenhoud, H.W.M. (Willem) 11:45 46195 Sportpark Moorland 5 03 08
C 26-11-2017 12:00 OV 4 LSV 3 Beers, J (Jan) van 11:30 44127 Sportpark Moorland 4 01 09
C 26-11-2017 12:00 FC Tilburg 8 OV 5 11:30 41071 Sportpark Spoordijk - -
C 26-11-2017 12:00 OV 6 RKDSV 4 11:30 40539 Sportpark Moorland 2 02 10
C 26-11-2017 11:30 OV 7 SBC 10 Latour, J.C.A. (Jan) 11:00 48560 Sportpark Moorland 3 06 11
C 26-11-2017 11:00 OV 8 Nevelo 7 Hellings, H. (Hans) 10:30 44401 Sportpark Moorland 5 07 12
C 26-11-2017 10:00 Nederwetten 4 OV 9 09:10 44078 Sportpark De Koppel - -
C 26-11-2017 12:00 De Bocht'80 3 OV 10 Wildenberg, CH (Christ) vd 11:20 45000 Sportpark d'n Staak - -
C 26-11-2017 11:30 SVSOS 3 OV 11 11:00 48659 Sportpark De Stevort - -
C 26-11-2017 10:00 Best Vooruit 11 OV 12 Keulen, H.A.J.M. (Henri) van 09:20 46555 Sportpark De Leemkuilen - -
C 26-11-2017 10:00 OV 13 Netersel 3 Smetsers, J. (Jan) 09:30 43144 Sportpark Moorland 2 03 08
V 28-11-2017 20:00 OV 1 UNA 2 19:30 - -
B 28-11-2017 20:00 Reusel Sport/CoTrans 1 OV 1 19:00 96522 Sportpark Den Hoek - -
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Verzameltijd Wedstrijd nr. Accommodatie Veld Kleedkamer thuis Kleedkamer uit
C 25-11-2017 15:30 EMK VE1 OV JO67-1 2155 Sportpark Wettenseind - -
C 25-11-2017 15:00 BMC JO19-1 OV JO19-1 E. (Edse) van der Pols 52014 Sportpark De Brand - -
C 25-11-2017 15:15 SBC JO19-4 OV JO19-2 52480 Sportpark Schuttersheide - -
C 25-11-2017 14:30 OV JO19-3 Taxandria JO19-4 Agt, J.P.T.C. (Jan) van 53156 Sportpark Moorland - -
C 25-11-2017 13:00 SJO Juventud MO17-1 OV MO17-1 12:30 85305 Sportpark De Koppel - -
C 25-11-2017 14:45 OV JO17-1 Zwaluw VFC JO17-1 R.A.F. (Ron) Bounin 55192 Sportpark Moorland - -
C 25-11-2017 14:00 OV JO17-2 Beerse Boys JO17-1 Beers, J (Jan) van 57702 Sportpark Moorland - -
C 25-11-2017 14:00 OV JO17-3 ST Netersel / Casteren JO17-1 Beers, ABM (Aron) van 58043 Sportpark Moorland - -
C 25-11-2017 12:45 Sarto JO17-6 OV JO17-4 57010 Sportpark Westend - -
C 25-11-2017 13:00 Sarto JO15-1 OV JO15-1 J.A. (Hans) van Horssen 58976 Sportpark Westend - -
C 25-11-2017 12:30 DBS JO15-2 OV JO15-2 Westerterp, R (Roel) 62715 Sportpark Meerhoven - -
C 25-11-2017 12:30 OV JO15-3 Acht JO15-3 Versteden, J. (Jelmer) 12:00 60107 Sportpark Moorland - -
C 25-11-2017 12:30 FC Tilburg JO15-4 OV JO15-4 Kollenburg, T.J.G. (Thomas) van 11:50 61416 Sportpark Spoordijk - -
C 25-11-2017 12:30 OV JO15-5 Unitas'59 JO15-7 Groot, J.M.W. (Jan) de 12:00 89507 Sportpark Moorland - -
C 25-11-2017 12:00 OV MO15-1 SDO'39 MO15-1 Bogmans, N. (Nino) 85801 Sportpark Moorland - -
C 25-11-2017 vervallen Beerse Boys JO14-1 OV JO14-1 26269 Sportpark De Klep - -
C 25-11-2017 10:15 DESK JO13-1 OV JO13-1 Boxtel, M.C. (Rinie) van 12527 Sportpark Eikendijk - -
C 25-11-2017 11:00 OV JO13-2 SDO'39 JO13-1G Kasteren, M.J. (Mathieu) van 93493 Sportpark Moorland - -
C 25-11-2017 10:15 Jong Brabant JO13-4 OV JO13-3 66149 Sportpark Berkelseweg - -
C 25-11-2017 11:30 WODAN JO13-4 OV JO13-4 68419 Sportpark Eindhoven Noord - -
C 25-11-2017 11:15 HVCH JO12-1 OV JO12-1 Koelman, L. (Lars) 68948 Sportpark De Braaken - -
C 25-11-2017 10:00 OV MO11-1 Marvilde MO11-1 F.T.Y. (Frank) Meerstadt 09:30 88005 Sportpark Moorland - -
C 25-11-2017 10:15 Brabantia JO11-1 OV JO11-1 69476 Sportpark Strijp - -
C 25-11-2017 10:00 OV JO11-2 Unitas'59 JO11-4 W.L.L. (Willem) van den Wittenboer 73078 Sportpark Moorland - -
C 25-11-2017 10:00 OV JO11-3 SBC JO11-9 F.A.W.B. (Fabian) Toenders 70965 Sportpark Moorland - -
C 25-11-2017 10:15 RKSV Heeze JO10-1 OV JO10-1 77049 Sportpark Het Lambrek - -
C 25-11-2017 11:30 Were Di JO10-3 OV JO10-3 10:40 76711 Sportpark Moerenburg - -
C 25-11-2017 09:00 OV JO9-1G Beerse Boys JO9-1 Clubscheids 1 (Scheidsrechter) 79667 Sportpark Moorland - -
C 25-11-2017 08:30 UNA JO9-2G OV JO9-2 81256 Sportpark Zeelst - -
C 25-11-2017 09:00 OV JO9-3G Spoordonkse Boys JO9-2G Clubscheids 1 (Scheidsrechter) 78883 Sportpark Moorland - -
C 25-11-2017 09:00 Geldrop JO9-6 OV JO9-4 78956 Sportpark De Kievit - -
C 25-11-2017 09:00 RPC JO8-4 OV JO8-1 08:10 84360 Sportpark Aalsterweg - -
C 25-11-2017 09:00 OV JO8-2 Bergeijk JO8-4 Clubscheids 1 (Scheidsrechter) 83173 Sportpark Moorland - -
C 25-11-2017 09:00 SV Valkenswaard JO7-1 / Sterksel JO7-1 OV JO7-1 08:05 100067 Sportpark Den Dries - -
C 25-11-2017 vervallen DBS JO7-4 OV JO7-2 00:15 28894 Sportpark Meerhoven - -
C 26-11-2017 afgelast DESO/Van Der Horst 1 OV 1 22412 Sportpark Rusheuvel - -
C 26-11-2017 11:30 OV 2 Dommelen 2 H.M.J. (Harrie) Theelen 11:00 26443 Sportpark Moorland 1 04 05
C 26-11-2017 13:00 OV 3 Jong Brabant 4 Nuwenhoud, H.W.M. (Willem) 11:45 46195 Sportpark Moorland 5 03 08
C 26-11-2017 12:00 OV 4 LSV 3 Beers, J (Jan) van 11:30 44127 Sportpark Moorland 4 01 09
C 26-11-2017 12:00 FC Tilburg 8 OV 5 11:30 41071 Sportpark Spoordijk - -
C 26-11-2017 12:00 OV 6 RKDSV 4 11:30 40539 Sportpark Moorland 2 02 10
C 26-11-2017 11:30 OV 7 SBC 10 Latour, J.C.A. (Jan) 11:00 48560 Sportpark Moorland 3 06 11
C 26-11-2017 11:00 OV 8 Nevelo 7 Hellings, H. (Hans) 10:30 44401 Sportpark Moorland 5 07 12
C 26-11-2017 10:00 Nederwetten 4 OV 9 09:10 44078 Sportpark De Koppel - -
C 26-11-2017 12:00 De Bocht'80 3 OV 10 Wildenberg, CH (Christ) vd 11:20 45000 Sportpark d'n Staak - -
C 26-11-2017 11:30 SVSOS 3 OV 11 11:00 48659 Sportpark De Stevort - -
C 26-11-2017 10:00 Best Vooruit 11 OV 12 Keulen, H.A.J.M. (Henri) van 09:20 46555 Sportpark De Leemkuilen - -
C 26-11-2017 10:00 OV 13 Netersel 3 Smetsers, J. (Jan) 09:30 43144 Sportpark Moorland 2 03 08
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Verzameltijd Wedstrijd nr. Accommodatie Veld Kleedkamer thuis Kleedkamer uit
B 28-11-2017 20:00 Reusel Sport/CoTrans 1 OV 1 19:00 96522 Sportpark Den Hoek - -
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Verzameltijd Wedstrijd nr. Accommodatie Veld Kleedkamer thuis Kleedkamer uit
V 28-11-2017 20:00 OV 1 UNA 2 19:30 - -

Terug naar boven