Programma


Toon komende 7 dagen   of selecteer een datum:



  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Verzameltijd Wedstrijd nr. Accommodatie Veld Kleedkamer thuis Kleedkamer uit
V 19-10-2019 16:00 Oirschot Vooruit VE1 SVSSS VE1 4 10 11
C 19-10-2019 vervallen ZSC JO19-1 Oirschot Vooruit JO19-2 29312 Sportpark De Koolakkers - -
V 19-10-2019 14:45 Best V JO19-2 Oirschot Vooruit JO19-3 14:15 - -
V 19-10-2019 13:30 Oirschot Vooruit JO17-1 fRhode JO17-1 Jan de Groot (Scheidsrechter) 4 04 05
C 19-10-2019 15:15 Oirschot Vooruit JO17-2 Nemelaer JO17-1 H.W.M. (Willem) Nuwenhoud 92275 Sportpark Moorland 1 02 07
C 19-10-2019 14:00 Oirschot Vooruit JO17-3 Oirschot Vooruit JO17-4 N. (Nino) Bogmans 31712 Sportpark Moorland 2 01 06
V 19-10-2019 12:00 Oirschot Vooruit JO14-1 nivo sparta Nino Bogmans (Scheidsrechter) 2 10 11
B 19-10-2019 10:15 ODC JO14-2G Oirschot Vooruit JO14-2 R. (Rowan) van Alebeek 92562 Sportpark Wagenaars - -
V 19-10-2019 10:30 Oirschot Vooruit JO12-1 Oirschot V JO11-1 4b 03 08
B 19-10-2019 10:00 Oirschot Vooruit JO12-2 ST HMVV/Hulsel JO12-1 92697 Sportpark Moorland 2b 01 06
C 19-10-2019 10:00 Oirschot Vooruit JO11-2 Best Vooruit JO11-4 89492 Sportpark Moorland 4a 02 07
T 19-10-2019 09:00 Oirschot Vooruit JO9-1G Oirschot V JO9-2-3-4 2a 04 05
C 19-10-2019 10:00 ZIGO JO8-1 Oirschot Vooruit JO8-1 92249 Sportpark D'n Haaikant - -
C 19-10-2019 vervallen Oirschot Vooruit JO8-2 EMK JO8-2G 91045 Sportpark Moorland - -
B 19-10-2019 09:30 Beerse Boys JO8-1G Oirschot Vooruit JO8-3 93029 Sportpark De Klep - -
C 20-10-2019 14:30 Oirschot Vooruit 1 Beerse Boys 1 S.W.A.J. (Stefan) van Westing 20125 Sportpark Moorland 1 04 05
C 20-10-2019 11:00 Oirschot Vooruit 2 Wilhelmina Boys 2 L. (Luc) Schoenmakers 23208 Sportpark Moorland 1 02 07
C 20-10-2019 vervallen Oirschot Vooruit 5 Beerse Boys 5 78940 Sportpark Moorland - -
C 20-10-2019 12:30 Oirschot Vooruit 7 Brabantia 6 J.M.W. (Jan) de Groot 78953 Sportpark Moorland 2 01 10
C 20-10-2019 10:30 Oirschot Vooruit 9 Beerse Boys 11 ABM (Aron) van Beers 83296 Sportpark Moorland 4 08 11
C 20-10-2019 13:00 Beerse Boys 9 Oirschot Vooruit 12 R.H.W.M. (Ronald) Spijkers 80470 Sportpark De Klep - -
B 22-10-2019 18:30 Spoord. Boys JO13-1G Oirschot Vooruit JO13-2 H.P.M. (Dirk) v.d. Poll 92659 Sportpark 't Horstje - -
B 22-10-2019 18:30 DBS JO12-1 Oirschot Vooruit JO12-1 92709 Sportpark Meerhoven - -
C 23-10-2019 18:30 Wilhelmina Boys JO8-3G Oirschot Vooruit JO8-2 91037 Sportpark Naastenbest - -
C 26-10-2019 16:00 Oirschot Vooruit VE1 EMK VE1 2367 Sportpark Moorland - -
C 26-10-2019 14:45 SV Unitas'59 JO19-1 Oirschot Vooruit JO19-1 G.B.C. (Ger) Buiting 31250 Sportpark Bokt - -
C 26-10-2019 15:15 Oirschot Vooruit JO19-2 ODC JO19-2 30719 Sportpark Moorland - -
C 26-10-2019 15:15 SBC JO19-4 Oirschot Vooruit JO19-3 14:25 30032 Sportpark Schuttersheide - -
C 26-10-2019 15:15 Oirschot Vooruit MO19-1 VV Trinitas Oisterwijk MO19-1 14:45 62324 Sportpark Moorland - -
C 26-10-2019 15:00 Den Dungen JO17-1 Oirschot Vooruit JO17-1 JJ (Johan) Konings 31264 Sportpark Jacobskamp - -
C 26-10-2019 14:45 WODAN JO17-2 Oirschot Vooruit JO17-2 33915 Sportpark Eindhoven Noord - -
C 26-10-2019 14:45 Wilhelmina Boys JO17-5 Oirschot Vooruit JO17-3 33242 Sportpark Naastenbest - -
C 26-10-2019 14:30 ST DEES/Vessem JO17-1 Oirschot Vooruit JO17-4 33119 Sportpark De Meren - -
C 26-10-2019 12:15 Oirschot Vooruit MO17-1 Geldrop MO17-1 62667 Sportpark Moorland - -
C 26-10-2019 13:00 Wilhelmina Boys JO15-1 Oirschot Vooruit JO15-1 M.A.J. (Mari) van der Heijden 35176 Sportpark Naastenbest - -
C 26-10-2019 12:30 Marvilde JO15-2 Oirschot Vooruit JO15-2 88479 Sportpark Jongelingsveld - -
C 26-10-2019 vervallen Oirschot Vooruit JO15-2 Braakhuizen JO15-2 37859 Sportpark Moorland - -
C 26-10-2019 12:15 Oirschot Vooruit JO14-1 Acht JO14-1 39336 Sportpark Moorland - -
C 26-10-2019 13:00 Geldrop JO14-3 Oirschot Vooruit JO14-2 39158 Sportpark De Kievit - -
C 26-10-2019 11:30 Oirschot Vooruit JO13-1 Willem II Tilburg BV JO13-2 39908 Sportpark Moorland - -
C 26-10-2019 11:15 Rood Wit V JO13-3 Oirschot Vooruit JO13-2 41265 Sportpark De Korze - -
C 26-10-2019 11:30 OJC ROSMALEN MO13-2 Oirschot Vooruit MO13-1 64435 Sportpark De Groote Wielen - -
C 26-10-2019 10:00 Oirschot Vooruit JO12-1 RPC JO12-1 42813 Sportpark Moorland - -
C 26-10-2019 10:00 Oirschot Vooruit JO12-2 Best Vooruit JO12-3 44133 Sportpark Moorland - -
C 26-10-2019 09:45 RKSV Nuenen JO11-2 Oirschot Vooruit JO11-1 46854 Sportpark de Oude Landen - -
C 26-10-2019 10:00 Oirschot Vooruit JO11-2 SV Unitas'59 JO11-3 46871 Sportpark Moorland - -
C 26-10-2019 vervallen Oirschot Vooruit JO11-2 SBC JO11-3G 48450 Sportpark Moorland - -
C 26-10-2019 11:30 RKVVO JO11-5G Oirschot Vooruit JO11-3 10:45 46603 Sportpark Heikant - -
C 26-10-2019 10:00 Oirschot Vooruit JO10-1 Hilvaria JO10-2 52141 Sportpark Moorland - -
C 26-10-2019 09:30 RKDSV JO10-2 Oirschot Vooruit JO10-2 50720 Sportpark De Alsie - -
C 26-10-2019 10:15 Haarsteeg JO9-1G Oirschot Vooruit JO9-1G 54583 Sportpark Haarsteeg - -
C 26-10-2019 08:45 Oirschot Vooruit JO9-2 RPC JO9-4 53476 Sportpark Moorland - -
C 26-10-2019 09:45 Hapert JO9-2G Oirschot Vooruit JO9-3 08:55 55958 Sportpark De Lemelvelden - -
C 26-10-2019 09:00 EMK JO9-2 Oirschot Vooruit JO9-4 08:05 56440 Sportpark Wettenseind - -
C 26-10-2019 08:45 Oirschot Vooruit JO8-1 ST HMVV/Hulsel JO8-2 59130 Sportpark Moorland - -
C 26-10-2019 vervallen Oirschot Vooruit JO8-2 WODAN JO8-3 57288 Sportpark Moorland - -
C 26-10-2019 08:45 Oirschot Vooruit JO8-2 DBS JO8-6 57197 Sportpark Moorland - -
C 26-10-2019 08:45 Oirschot Vooruit JO8-3 VOAB JO8-6 59164 Sportpark Moorland - -
C 26-10-2019 08:45 Oirschot Vooruit JO7-1 UNA JO7-3 61092 Sportpark Moorland - -
C 26-10-2019 08:45 SV Unitas'59 JO7-6 Oirschot Vooruit JO7-2 60703 Sportpark Bokt - -
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Verzameltijd Wedstrijd nr. Accommodatie Veld Kleedkamer thuis Kleedkamer uit
C 19-10-2019 vervallen ZSC JO19-1 Oirschot Vooruit JO19-2 29312 Sportpark De Koolakkers - -
C 19-10-2019 15:15 Oirschot Vooruit JO17-2 Nemelaer JO17-1 H.W.M. (Willem) Nuwenhoud 92275 Sportpark Moorland 1 02 07
C 19-10-2019 14:00 Oirschot Vooruit JO17-3 Oirschot Vooruit JO17-4 N. (Nino) Bogmans 31712 Sportpark Moorland 2 01 06
C 19-10-2019 10:00 Oirschot Vooruit JO11-2 Best Vooruit JO11-4 89492 Sportpark Moorland 4a 02 07
C 19-10-2019 10:00 ZIGO JO8-1 Oirschot Vooruit JO8-1 92249 Sportpark D'n Haaikant - -
C 19-10-2019 vervallen Oirschot Vooruit JO8-2 EMK JO8-2G 91045 Sportpark Moorland - -
C 20-10-2019 14:30 Oirschot Vooruit 1 Beerse Boys 1 S.W.A.J. (Stefan) van Westing 20125 Sportpark Moorland 1 04 05
C 20-10-2019 11:00 Oirschot Vooruit 2 Wilhelmina Boys 2 L. (Luc) Schoenmakers 23208 Sportpark Moorland 1 02 07
C 20-10-2019 vervallen Oirschot Vooruit 5 Beerse Boys 5 78940 Sportpark Moorland - -
C 20-10-2019 12:30 Oirschot Vooruit 7 Brabantia 6 J.M.W. (Jan) de Groot 78953 Sportpark Moorland 2 01 10
C 20-10-2019 10:30 Oirschot Vooruit 9 Beerse Boys 11 ABM (Aron) van Beers 83296 Sportpark Moorland 4 08 11
C 20-10-2019 13:00 Beerse Boys 9 Oirschot Vooruit 12 R.H.W.M. (Ronald) Spijkers 80470 Sportpark De Klep - -
C 23-10-2019 18:30 Wilhelmina Boys JO8-3G Oirschot Vooruit JO8-2 91037 Sportpark Naastenbest - -
C 26-10-2019 16:00 Oirschot Vooruit VE1 EMK VE1 2367 Sportpark Moorland - -
C 26-10-2019 14:45 SV Unitas'59 JO19-1 Oirschot Vooruit JO19-1 G.B.C. (Ger) Buiting 31250 Sportpark Bokt - -
C 26-10-2019 15:15 Oirschot Vooruit JO19-2 ODC JO19-2 30719 Sportpark Moorland - -
C 26-10-2019 15:15 SBC JO19-4 Oirschot Vooruit JO19-3 14:25 30032 Sportpark Schuttersheide - -
C 26-10-2019 15:15 Oirschot Vooruit MO19-1 VV Trinitas Oisterwijk MO19-1 14:45 62324 Sportpark Moorland - -
C 26-10-2019 15:00 Den Dungen JO17-1 Oirschot Vooruit JO17-1 JJ (Johan) Konings 31264 Sportpark Jacobskamp - -
C 26-10-2019 14:45 WODAN JO17-2 Oirschot Vooruit JO17-2 33915 Sportpark Eindhoven Noord - -
C 26-10-2019 14:45 Wilhelmina Boys JO17-5 Oirschot Vooruit JO17-3 33242 Sportpark Naastenbest - -
C 26-10-2019 14:30 ST DEES/Vessem JO17-1 Oirschot Vooruit JO17-4 33119 Sportpark De Meren - -
C 26-10-2019 12:15 Oirschot Vooruit MO17-1 Geldrop MO17-1 62667 Sportpark Moorland - -
C 26-10-2019 13:00 Wilhelmina Boys JO15-1 Oirschot Vooruit JO15-1 M.A.J. (Mari) van der Heijden 35176 Sportpark Naastenbest - -
C 26-10-2019 12:30 Marvilde JO15-2 Oirschot Vooruit JO15-2 88479 Sportpark Jongelingsveld - -
C 26-10-2019 vervallen Oirschot Vooruit JO15-2 Braakhuizen JO15-2 37859 Sportpark Moorland - -
C 26-10-2019 12:15 Oirschot Vooruit JO14-1 Acht JO14-1 39336 Sportpark Moorland - -
C 26-10-2019 13:00 Geldrop JO14-3 Oirschot Vooruit JO14-2 39158 Sportpark De Kievit - -
C 26-10-2019 11:30 Oirschot Vooruit JO13-1 Willem II Tilburg BV JO13-2 39908 Sportpark Moorland - -
C 26-10-2019 11:15 Rood Wit V JO13-3 Oirschot Vooruit JO13-2 41265 Sportpark De Korze - -
C 26-10-2019 11:30 OJC ROSMALEN MO13-2 Oirschot Vooruit MO13-1 64435 Sportpark De Groote Wielen - -
C 26-10-2019 10:00 Oirschot Vooruit JO12-1 RPC JO12-1 42813 Sportpark Moorland - -
C 26-10-2019 10:00 Oirschot Vooruit JO12-2 Best Vooruit JO12-3 44133 Sportpark Moorland - -
C 26-10-2019 09:45 RKSV Nuenen JO11-2 Oirschot Vooruit JO11-1 46854 Sportpark de Oude Landen - -
C 26-10-2019 10:00 Oirschot Vooruit JO11-2 SV Unitas'59 JO11-3 46871 Sportpark Moorland - -
C 26-10-2019 vervallen Oirschot Vooruit JO11-2 SBC JO11-3G 48450 Sportpark Moorland - -
C 26-10-2019 11:30 RKVVO JO11-5G Oirschot Vooruit JO11-3 10:45 46603 Sportpark Heikant - -
C 26-10-2019 10:00 Oirschot Vooruit JO10-1 Hilvaria JO10-2 52141 Sportpark Moorland - -
C 26-10-2019 09:30 RKDSV JO10-2 Oirschot Vooruit JO10-2 50720 Sportpark De Alsie - -
C 26-10-2019 10:15 Haarsteeg JO9-1G Oirschot Vooruit JO9-1G 54583 Sportpark Haarsteeg - -
C 26-10-2019 08:45 Oirschot Vooruit JO9-2 RPC JO9-4 53476 Sportpark Moorland - -
C 26-10-2019 09:45 Hapert JO9-2G Oirschot Vooruit JO9-3 08:55 55958 Sportpark De Lemelvelden - -
C 26-10-2019 09:00 EMK JO9-2 Oirschot Vooruit JO9-4 08:05 56440 Sportpark Wettenseind - -
C 26-10-2019 08:45 Oirschot Vooruit JO8-1 ST HMVV/Hulsel JO8-2 59130 Sportpark Moorland - -
C 26-10-2019 vervallen Oirschot Vooruit JO8-2 WODAN JO8-3 57288 Sportpark Moorland - -
C 26-10-2019 08:45 Oirschot Vooruit JO8-2 DBS JO8-6 57197 Sportpark Moorland - -
C 26-10-2019 08:45 Oirschot Vooruit JO8-3 VOAB JO8-6 59164 Sportpark Moorland - -
C 26-10-2019 08:45 Oirschot Vooruit JO7-1 UNA JO7-3 61092 Sportpark Moorland - -
C 26-10-2019 08:45 SV Unitas'59 JO7-6 Oirschot Vooruit JO7-2 60703 Sportpark Bokt - -
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Verzameltijd Wedstrijd nr. Accommodatie Veld Kleedkamer thuis Kleedkamer uit
V 19-10-2019 16:00 Oirschot Vooruit VE1 SVSSS VE1 4 10 11
V 19-10-2019 14:45 Best V JO19-2 Oirschot Vooruit JO19-3 14:15 - -
V 19-10-2019 13:30 Oirschot Vooruit JO17-1 fRhode JO17-1 Jan de Groot (Scheidsrechter) 4 04 05
V 19-10-2019 12:00 Oirschot Vooruit JO14-1 nivo sparta Nino Bogmans (Scheidsrechter) 2 10 11
V 19-10-2019 10:30 Oirschot Vooruit JO12-1 Oirschot V JO11-1 4b 03 08
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Verzameltijd Wedstrijd nr. Accommodatie Veld Kleedkamer thuis Kleedkamer uit
T 19-10-2019 09:00 Oirschot Vooruit JO9-1G Oirschot V JO9-2-3-4 2a 04 05

Terug naar boven