Seizoen:



  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Uitslag Verslag
C 30-05-2020 afgelast VOAB JO11-5 Oirschot Vooruit JO11-3
C 30-05-2020 afgelast Oirschot Vooruit JO8-2 DOSKO'32 JO8-1G
C 24-05-2020 14:30 De Valk 1 Oirschot Vooruit 1 Afgeschermd
C 24-05-2020 11:00 Oirschot Vooruit 2 RKSV Heeze 2 Afgeschermd
C 24-05-2020 12:00 Bladella 3 Oirschot Vooruit 3 J.H. (Jan) Mariën
C 24-05-2020 12:00 Oirschot Vooruit 4 Braakhuizen 3
C 24-05-2020 13:00 Spoordonkse Boys 4 Oirschot Vooruit 5
C 24-05-2020 12:00 Audacia 3 Oirschot Vooruit 6
C 24-05-2020 vervallen Oirschot Vooruit 7 DBS 3
C 24-05-2020 10:30 Oirschot Vooruit 8 WODAN 4
C 24-05-2020 10:00 Hilvaria 7 Oirschot Vooruit 9
C 24-05-2020 12:00 Oirschot Vooruit 10 Woenselse Boys 8 J.M. (Jurgen) de Kort
C 24-05-2020 12:30 Hilvaria 8 Oirschot Vooruit 11 H.W.A. (Wil) Erven
C 24-05-2020 10:00 Reusel Sport/CoTrans 9 Oirschot Vooruit 12 Afgeschermd
C 23-05-2020 15:00 ST Volharding/Sambeek JO19-1 Oirschot Vooruit JO19-1 J. (Jeroen) Stevens
C 23-05-2020 14:30 Spoordonkse Boys JO19-1 Oirschot Vooruit JO19-2 J.G.C.A. (Johan) v.d. Wal
C 23-05-2020 14:30 Uno Animo MO19-1 Oirschot Vooruit MO19-1
C 23-05-2020 15:00 SV Valkenswaard JO19-2 Oirschot Vooruit JO19-3
C 23-05-2020 12:15 DBS JO17-5 Oirschot Vooruit JO17-4
C 23-05-2020 14:00 Oirschot Vooruit JO17-2 Brabantia JO17-2
C 23-05-2020 15:15 Oirschot Vooruit JO17-1 Uno Animo JO17-1 F.C.H.A. (Frank) de Bresser
C 23-05-2020 13:15 Oirschot Vooruit MO17-1 Helvoirt MO17-1
C 23-05-2020 vervallen Oirschot Vooruit JO17-3 Best Vooruit JO17-4
C 23-05-2020 11:30 Best Vooruit JO15-3 Oirschot Vooruit JO15-2
C 23-05-2020 13:15 Oirschot Vooruit JO15-1 EFC JO15-1 S. (Stefan) der Kinderen
C 23-05-2020 12:15 Oirschot Vooruit JO14-2 SBC JO14-3
C 23-05-2020 12:15 Oirschot Vooruit JO14-1 Dommelen JO14-1
C 23-05-2020 11:30 Oirschot Vooruit MO13-1 Berghem Sport MO13-1
C 23-05-2020 11:30 Zwaluw VFC JO13-3 Oirschot Vooruit JO13-1 R (Robert) Schelle
C 23-05-2020 11:30 WODAN JO13-2 Oirschot Vooruit JO13-2
C 23-05-2020 10:00 Oirschot Vooruit JO12-1 FC Eindhoven AV JO12-1G
C 23-05-2020 10:00 Woenselse Boys JO12-2 Oirschot Vooruit JO12-2
C 23-05-2020 10:00 Oirschot Vooruit JO11-3 GSBW JO11-2G
C 23-05-2020 10:00 Oirschot Vooruit JO11-1 Bladella JO11-1
C 23-05-2020 10:15 Brabantia JO11-3 Oirschot Vooruit JO11-2
C 23-05-2020 afgelast Oirschot Vooruit JO10-1 Best Vooruit JO10-3
C 23-05-2020 afgelast Beerse Boys JO10-2 Oirschot Vooruit JO10-2
C 23-05-2020 afgelast Oirschot Vooruit JO9-3G ST DEES/Vessem JO9-2
C 23-05-2020 afgelast Oirschot Vooruit JO9-1G CHC JO9-1
C 23-05-2020 afgelast Oirschot Vooruit JO9-2 SJO Juventud JO9-1
C 23-05-2020 afgelast SBC JO9-3G Oirschot Vooruit JO9-4
C 23-05-2020 afgelast Bladella JO8-2 Oirschot Vooruit JO8-1
C 23-05-2020 afgelast RKVVO JO8-4 Oirschot Vooruit JO8-2
C 23-05-2020 afgelast Oirschot Vooruit JO8-3 Spoordonkse Boys JO8-1
C 23-05-2020 afgelast RPC JO7-3 Oirschot Vooruit JO7-2
C 23-05-2020 afgelast SV Unitas'59 JO7-2 Oirschot Vooruit JO7-1
C 23-05-2020 afgelast Oirschot Vooruit JO7-3 Spoordonkse Boys JO7-2
C 23-05-2020 afgelast Oirschot Vooruit JO7-4 Spoordonkse Boys JO7-1
C 17-05-2020 14:30 Oirschot Vooruit 1 EFC 1 P.F. (Piet) Kemps
C 17-05-2020 11:30 ODC 2 Oirschot Vooruit 2 J (Joost) Schellekens
C 17-05-2020 12:30 Oirschot Vooruit 3 VV Trinitas Oisterwijk 5
C 17-05-2020 12:00 RKSV Nuenen 5 Oirschot Vooruit 4
C 17-05-2020 12:00 Oirschot Vooruit 5 Boxtel 5
C 17-05-2020 12:30 Oirschot Vooruit 6 Beerse Boys 7 H.C.A.M. (Ron) Vennix
C 17-05-2020 12:00 Brabantia 6 Oirschot Vooruit 7
C 17-05-2020 11:00 PSV 2 Oirschot Vooruit 8 Afgeschermd
C 17-05-2020 10:30 Oirschot Vooruit 9 EDN'56 3
C 17-05-2020 14:30 Pusphaira 6 Oirschot Vooruit 10 J.M. (Jurgen) de Kort
C 17-05-2020 10:30 Oirschot Vooruit 11 Audacia 5 H.W.A. (Wil) Erven
C 17-05-2020 10:00 Oirschot Vooruit 12 Spoordonkse Boys 7
C 16-05-2020 16:00 Oirschot Vooruit VE1 RKSV Nuenen VE1 Afgeschermd
C 16-05-2020 15:15 Oirschot Vooruit JO19-2 Acht JO19-2 J. (Jelmer) Versteden
C 16-05-2020 13:15 Oirschot Vooruit JO19-3 De Bocht'80 JO19-1
C 16-05-2020 15:15 Oirschot Vooruit MO19-1 Gilze MO19-1
C 16-05-2020 15:15 Oirschot Vooruit JO19-1 Best Vooruit JO19-1 J. (Jelmer) Versteden 4 - 6
C 16-05-2020 14:00 ZIGO MO17-1 Oirschot Vooruit MO17-1
C 16-05-2020 15:15 DVS JO17-3 Oirschot Vooruit JO17-3
C 16-05-2020 14:30 S.V. Brandevoort JO17-2 Oirschot Vooruit JO17-2
C 16-05-2020 13:15 Oirschot Vooruit JO17-4 RPC JO17-3
C 16-05-2020 14:45 Sarto JO17-2 Oirschot Vooruit JO17-1 F.C.H.A. (Frank) de Bresser
C 16-05-2020 13:00 Dommelen JO15-1G Oirschot Vooruit JO15-1 H. (Hein-Willem) Vlemmix
C 16-05-2020 13:15 Oirschot Vooruit JO15-2 Wilhelmina Boys JO15-3 A.H.J.A. (Toine) Smits
C 16-05-2020 11:30 Best Vooruit JO14-1 Oirschot Vooruit JO14-2
C 16-05-2020 11:45 Rhode/Van Stiphout Bouw JO14-2G Oirschot Vooruit JO14-1 M.W.J.M. (Mark) Wijgergangs
C 16-05-2020 11:30 Oirschot Vooruit JO13-1 SC 't Zand JO13-2G R (Robert) Schelle
C 16-05-2020 12:30 Marvilde MO13-1 Oirschot Vooruit MO13-1
C 16-05-2020 11:30 Oirschot Vooruit JO13-2 Mierlo Hout JO13-3
C 16-05-2020 10:30 EFC JO12-1G Oirschot Vooruit JO12-1
C 16-05-2020 10:00 Oirschot Vooruit JO12-2 Tivoli JO12-1
C 16-05-2020 10:00 Oirschot Vooruit JO11-2 RKVVO JO11-4
C 16-05-2020 vervallen SC 't Zand JO11-6 Oirschot Vooruit JO11-3
C 16-05-2020 10:00 Acht JO11-1 Oirschot Vooruit JO11-1
C 16-05-2020 10:15 Jong Brabant JO11-4 Oirschot Vooruit JO11-3
C 16-05-2020 afgelast Oirschot Vooruit JO10-2 SV Unitas'59 JO10-8
C 16-05-2020 afgelast SV Unitas'59 JO10-3 Oirschot Vooruit JO10-1
C 16-05-2020 afgelast Oirschot Vooruit JO9-4 SV Unitas'59 JO9-5
C 16-05-2020 afgelast SV Unitas'59 JO9-6 Oirschot Vooruit JO9-2
C 16-05-2020 afgelast HHC'09 JO9-1 Oirschot Vooruit JO9-1G
C 16-05-2020 afgelast SVSOS JO9-1 Oirschot Vooruit JO9-3G
C 16-05-2020 afgelast Oirschot Vooruit JO8-2 Beerse Boys JO8-3
C 16-05-2020 afgelast Oirschot Vooruit JO8-1 ST HMVV/Hulsel JO8-2
C 16-05-2020 afgelast VV Trinitas Oisterwijk JO8-5 Oirschot Vooruit JO8-3
C 16-05-2020 afgelast Oirschot Vooruit JO7-1 RPC J07-5G
C 16-05-2020 afgelast Spoordonkse Boys JO7-1 Oirschot Vooruit JO7-3
C 16-05-2020 afgelast Oirschot Vooruit JO7-2 SV Unitas'59 JO7-3
C 16-05-2020 afgelast Spoordonkse Boys JO7-2 Oirschot Vooruit JO7-4
C 10-05-2020 14:30 NWC 1 Oirschot Vooruit 1 M. (Mitchell) Janssen
C 10-05-2020 11:00 Oirschot Vooruit 2 RKVVO 2 Afgeschermd
C 10-05-2020 12:00 OVC'26 4 Oirschot Vooruit 3
C 10-05-2020 12:00 Oirschot Vooruit 4 SBC 4
Volgende

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Uitslag Verslag
C 30-05-2020 afgelast VOAB JO11-5 Oirschot Vooruit JO11-3
C 30-05-2020 afgelast Oirschot Vooruit JO8-2 DOSKO'32 JO8-1G
C 24-05-2020 14:30 De Valk 1 Oirschot Vooruit 1 Afgeschermd
C 24-05-2020 11:00 Oirschot Vooruit 2 RKSV Heeze 2 Afgeschermd
C 24-05-2020 12:00 Bladella 3 Oirschot Vooruit 3 J.H. (Jan) Mariën
C 24-05-2020 12:00 Oirschot Vooruit 4 Braakhuizen 3
C 24-05-2020 13:00 Spoordonkse Boys 4 Oirschot Vooruit 5
C 24-05-2020 12:00 Audacia 3 Oirschot Vooruit 6
C 24-05-2020 vervallen Oirschot Vooruit 7 DBS 3
C 24-05-2020 10:30 Oirschot Vooruit 8 WODAN 4
C 24-05-2020 10:00 Hilvaria 7 Oirschot Vooruit 9
C 24-05-2020 12:00 Oirschot Vooruit 10 Woenselse Boys 8 J.M. (Jurgen) de Kort
C 24-05-2020 12:30 Hilvaria 8 Oirschot Vooruit 11 H.W.A. (Wil) Erven
C 24-05-2020 10:00 Reusel Sport/CoTrans 9 Oirschot Vooruit 12 Afgeschermd
C 23-05-2020 15:00 ST Volharding/Sambeek JO19-1 Oirschot Vooruit JO19-1 J. (Jeroen) Stevens
C 23-05-2020 14:30 Spoordonkse Boys JO19-1 Oirschot Vooruit JO19-2 J.G.C.A. (Johan) v.d. Wal
C 23-05-2020 14:30 Uno Animo MO19-1 Oirschot Vooruit MO19-1
C 23-05-2020 15:00 SV Valkenswaard JO19-2 Oirschot Vooruit JO19-3
C 23-05-2020 12:15 DBS JO17-5 Oirschot Vooruit JO17-4
C 23-05-2020 14:00 Oirschot Vooruit JO17-2 Brabantia JO17-2
C 23-05-2020 15:15 Oirschot Vooruit JO17-1 Uno Animo JO17-1 F.C.H.A. (Frank) de Bresser
C 23-05-2020 13:15 Oirschot Vooruit MO17-1 Helvoirt MO17-1
C 23-05-2020 vervallen Oirschot Vooruit JO17-3 Best Vooruit JO17-4
C 23-05-2020 11:30 Best Vooruit JO15-3 Oirschot Vooruit JO15-2
C 23-05-2020 13:15 Oirschot Vooruit JO15-1 EFC JO15-1 S. (Stefan) der Kinderen
C 23-05-2020 12:15 Oirschot Vooruit JO14-2 SBC JO14-3
C 23-05-2020 12:15 Oirschot Vooruit JO14-1 Dommelen JO14-1
C 23-05-2020 11:30 Oirschot Vooruit MO13-1 Berghem Sport MO13-1
C 23-05-2020 11:30 Zwaluw VFC JO13-3 Oirschot Vooruit JO13-1 R (Robert) Schelle
C 23-05-2020 11:30 WODAN JO13-2 Oirschot Vooruit JO13-2
C 23-05-2020 10:00 Oirschot Vooruit JO12-1 FC Eindhoven AV JO12-1G
C 23-05-2020 10:00 Woenselse Boys JO12-2 Oirschot Vooruit JO12-2
C 23-05-2020 10:00 Oirschot Vooruit JO11-3 GSBW JO11-2G
C 23-05-2020 10:00 Oirschot Vooruit JO11-1 Bladella JO11-1
C 23-05-2020 10:15 Brabantia JO11-3 Oirschot Vooruit JO11-2
C 23-05-2020 afgelast Oirschot Vooruit JO10-1 Best Vooruit JO10-3
C 23-05-2020 afgelast Beerse Boys JO10-2 Oirschot Vooruit JO10-2
C 23-05-2020 afgelast Oirschot Vooruit JO9-3G ST DEES/Vessem JO9-2
C 23-05-2020 afgelast Oirschot Vooruit JO9-1G CHC JO9-1
C 23-05-2020 afgelast Oirschot Vooruit JO9-2 SJO Juventud JO9-1
C 23-05-2020 afgelast SBC JO9-3G Oirschot Vooruit JO9-4
C 23-05-2020 afgelast Bladella JO8-2 Oirschot Vooruit JO8-1
C 23-05-2020 afgelast RKVVO JO8-4 Oirschot Vooruit JO8-2
C 23-05-2020 afgelast Oirschot Vooruit JO8-3 Spoordonkse Boys JO8-1
C 23-05-2020 afgelast RPC JO7-3 Oirschot Vooruit JO7-2
C 23-05-2020 afgelast SV Unitas'59 JO7-2 Oirschot Vooruit JO7-1
C 23-05-2020 afgelast Oirschot Vooruit JO7-3 Spoordonkse Boys JO7-2
C 23-05-2020 afgelast Oirschot Vooruit JO7-4 Spoordonkse Boys JO7-1
C 17-05-2020 14:30 Oirschot Vooruit 1 EFC 1 P.F. (Piet) Kemps
C 17-05-2020 11:30 ODC 2 Oirschot Vooruit 2 J (Joost) Schellekens
C 17-05-2020 12:30 Oirschot Vooruit 3 VV Trinitas Oisterwijk 5
C 17-05-2020 12:00 RKSV Nuenen 5 Oirschot Vooruit 4
C 17-05-2020 12:00 Oirschot Vooruit 5 Boxtel 5
C 17-05-2020 12:30 Oirschot Vooruit 6 Beerse Boys 7 H.C.A.M. (Ron) Vennix
C 17-05-2020 12:00 Brabantia 6 Oirschot Vooruit 7
C 17-05-2020 11:00 PSV 2 Oirschot Vooruit 8 Afgeschermd
C 17-05-2020 10:30 Oirschot Vooruit 9 EDN'56 3
C 17-05-2020 14:30 Pusphaira 6 Oirschot Vooruit 10 J.M. (Jurgen) de Kort
C 17-05-2020 10:30 Oirschot Vooruit 11 Audacia 5 H.W.A. (Wil) Erven
C 17-05-2020 10:00 Oirschot Vooruit 12 Spoordonkse Boys 7
C 16-05-2020 16:00 Oirschot Vooruit VE1 RKSV Nuenen VE1 Afgeschermd
C 16-05-2020 15:15 Oirschot Vooruit JO19-2 Acht JO19-2 J. (Jelmer) Versteden
C 16-05-2020 13:15 Oirschot Vooruit JO19-3 De Bocht'80 JO19-1
C 16-05-2020 15:15 Oirschot Vooruit MO19-1 Gilze MO19-1
C 16-05-2020 15:15 Oirschot Vooruit JO19-1 Best Vooruit JO19-1 J. (Jelmer) Versteden 4 - 6
C 16-05-2020 14:00 ZIGO MO17-1 Oirschot Vooruit MO17-1
C 16-05-2020 15:15 DVS JO17-3 Oirschot Vooruit JO17-3
C 16-05-2020 14:30 S.V. Brandevoort JO17-2 Oirschot Vooruit JO17-2
C 16-05-2020 13:15 Oirschot Vooruit JO17-4 RPC JO17-3
C 16-05-2020 14:45 Sarto JO17-2 Oirschot Vooruit JO17-1 F.C.H.A. (Frank) de Bresser
C 16-05-2020 13:00 Dommelen JO15-1G Oirschot Vooruit JO15-1 H. (Hein-Willem) Vlemmix
C 16-05-2020 13:15 Oirschot Vooruit JO15-2 Wilhelmina Boys JO15-3 A.H.J.A. (Toine) Smits
C 16-05-2020 11:30 Best Vooruit JO14-1 Oirschot Vooruit JO14-2
C 16-05-2020 11:45 Rhode/Van Stiphout Bouw JO14-2G Oirschot Vooruit JO14-1 M.W.J.M. (Mark) Wijgergangs
C 16-05-2020 11:30 Oirschot Vooruit JO13-1 SC 't Zand JO13-2G R (Robert) Schelle
C 16-05-2020 12:30 Marvilde MO13-1 Oirschot Vooruit MO13-1
C 16-05-2020 11:30 Oirschot Vooruit JO13-2 Mierlo Hout JO13-3
C 16-05-2020 10:30 EFC JO12-1G Oirschot Vooruit JO12-1
C 16-05-2020 10:00 Oirschot Vooruit JO12-2 Tivoli JO12-1
C 16-05-2020 10:00 Oirschot Vooruit JO11-2 RKVVO JO11-4
C 16-05-2020 vervallen SC 't Zand JO11-6 Oirschot Vooruit JO11-3
C 16-05-2020 10:00 Acht JO11-1 Oirschot Vooruit JO11-1
C 16-05-2020 10:15 Jong Brabant JO11-4 Oirschot Vooruit JO11-3
C 16-05-2020 afgelast Oirschot Vooruit JO10-2 SV Unitas'59 JO10-8
C 16-05-2020 afgelast SV Unitas'59 JO10-3 Oirschot Vooruit JO10-1
C 16-05-2020 afgelast Oirschot Vooruit JO9-4 SV Unitas'59 JO9-5
C 16-05-2020 afgelast SV Unitas'59 JO9-6 Oirschot Vooruit JO9-2
C 16-05-2020 afgelast HHC'09 JO9-1 Oirschot Vooruit JO9-1G
C 16-05-2020 afgelast SVSOS JO9-1 Oirschot Vooruit JO9-3G
C 16-05-2020 afgelast Oirschot Vooruit JO8-2 Beerse Boys JO8-3
C 16-05-2020 afgelast Oirschot Vooruit JO8-1 ST HMVV/Hulsel JO8-2
C 16-05-2020 afgelast VV Trinitas Oisterwijk JO8-5 Oirschot Vooruit JO8-3
C 16-05-2020 afgelast Oirschot Vooruit JO7-1 RPC J07-5G
C 16-05-2020 afgelast Spoordonkse Boys JO7-1 Oirschot Vooruit JO7-3
C 16-05-2020 afgelast Oirschot Vooruit JO7-2 SV Unitas'59 JO7-3
C 16-05-2020 afgelast Spoordonkse Boys JO7-2 Oirschot Vooruit JO7-4
C 10-05-2020 14:30 NWC 1 Oirschot Vooruit 1 M. (Mitchell) Janssen
C 10-05-2020 11:00 Oirschot Vooruit 2 RKVVO 2 Afgeschermd
C 10-05-2020 12:00 OVC'26 4 Oirschot Vooruit 3
C 10-05-2020 12:00 Oirschot Vooruit 4 SBC 4
Volgende

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Uitslag Verslag
B 03-03-2020 19:00 VV Trinitas Oisterwijk JO12-1 Oirschot Vooruit JO12-1 C.W.F.M. (Chiel) Das 13 - 0
B 29-02-2020 vervallen Oirschot Vooruit JO8-3 SCG'18 JO8-3
B 05-11-2019 18:30 Beloften PSV Oirschot Vooruit JO15-1 A. (Adnan) Basri 3 - 0
B 22-10-2019 18:30 Spoord. Boys JO13-1G Oirschot Vooruit JO13-2 J.J.C.M. (Corne) Rijnen 6 - 0
B 22-10-2019 18:30 DBS JO12-1 Oirschot Vooruit JO12-1 1 - 8
B 19-10-2019 10:15 ODC JO14-2G Oirschot Vooruit JO14-2 R. (Rowan) van Alebeek 10 - 0
B 19-10-2019 10:00 Oirschot Vooruit JO12-2 ST HMVV/Hulsel JO12-1 R. (Rik) Roestenberg 7 - 7 (1 - 2)
B 19-10-2019 09:30 Beerse Boys JO8-1G Oirschot Vooruit JO8-3
B 17-09-2019 20:00 VV Trinitas Oisterwijk MO17-1 Oirschot Vooruit MO17-1 J (Koos) Cornelissen 8 - 4
B 15-09-2019 14:30 Real Lunet 1 Oirschot Vooruit 1 L.A. (Roy) Schuurmans 4 - 1
B 15-09-2019 11:00 Oirschot Vooruit 2 Spoordonkse Boys 2 R. (Rick) Raats 3 - 2
B 15-09-2019 12:00 UNA 3 Oirschot Vooruit 3 M.C.A. (Mart) Senders 2 - 0
B 15-09-2019 12:30 Oirschot Vooruit 4 Hoogeloon 2 R. (Roy) van Grinsven 4 - 2
B 15-09-2019 12:00 Wilhelmina Boys 6 Oirschot Vooruit 5 H. (Hans) de Croon 8 - 0
B 15-09-2019 10:00 Boxtel 4 Oirschot Vooruit 6 T.M.F. (Tijn) Steenbakkers 3 - 2
B 15-09-2019 12:30 Oirschot Vooruit 7 Vessem 2 J.M.W. (Jan) de Groot 1 - 6
B 15-09-2019 12:30 Wilhelmina Boys 4 Oirschot Vooruit 8 R (Robert) Schelle 1 - 2
B 15-09-2019 10:30 Oirschot Vooruit 11 Beerse Boys 11 F.C.H.A. (Frank) de Bresser 6 - 3
B 14-09-2019 14:30 Beerse Boys MO19-1 Oirschot Vooruit MO19-1 T.H.M. (Teun) Hoppenbrouwers 1 - 1
B 14-09-2019 14:45 Were Di JO19-1 Oirschot Vooruit JO19-2 R. (Raymond) Damhuis 4 - 1
B 14-09-2019 14:45 Wilhelmina Boys JO19-2 Oirschot Vooruit JO19-3 M.C.J. (Martin) de Vet 5 - 1
B 14-09-2019 14:15 ODC JO19-1 Oirschot Vooruit JO19-1 J. (Jelmer) Versteden 5 - 1
B 14-09-2019 14:30 Audacia JO17-1 Oirschot Vooruit JO17-2 J.D.F.M. (Hans) Richters 5 - 3
B 14-09-2019 14:45 Wilhelmina Boys JO17-1G Oirschot Vooruit JO17-1 J.P.M. (Sjef) Maas 3 - 0
B 14-09-2019 13:00 Best Vooruit JO17-4 Oirschot Vooruit JO17-4 Afgeschermd 1 - 2
B 14-09-2019 14:30 ST Netersel / Casteren JO17-1 Oirschot Vooruit JO17-3 T. (Twan) Daemen 18 - 0
B 14-09-2019 11:30 Best Vooruit JO15-3 Oirschot Vooruit JO15-2 G. (Gijs) Weemaes 3 - 3
B 14-09-2019 13:00 Jong Brabant JO15-1 Oirschot Vooruit JO15-1 M.J.A.J.M. (Mark) Heerkens 1 - 5
B 14-09-2019 14:30 EDN '56 / RKDSV JO14-1 Oirschot Vooruit JO14-1 W. (Willem) Meulenbroeks 2 - 3
B 14-09-2019 11:30 Best Vooruit JO14-1 Oirschot Vooruit JO14-2 M. (Matthijs) van de Broek 1 - 4
B 14-09-2019 11:30 Rood Wit V JO13-1 Oirschot Vooruit JO13-1 R (Robert) Schelle 6 - 0
B 14-09-2019 10:30 Beerse Boys JO13-2G Oirschot Vooruit JO13-2 J.J.H. (Jurre) van den Biggelaar 1 - 3
B 14-09-2019 08:45 ODC JO12-3G Oirschot Vooruit JO12-2 L. (Laura) van Erp 2 - 2
B 14-09-2019 10:00 Wilhelmina Boys JO12-1 Oirschot Vooruit JO12-1 Afgeschermd 5 - 9
B 14-09-2019 10:15 SBC JO11-3G Oirschot Vooruit JO11-2 E. (Erit) van Fulpen 3 - 4
B 14-09-2019 11:30 RKVVO JO11-5G Oirschot Vooruit JO11-3 L. (Louis) van den Oetelaar 6 - 1
B 14-09-2019 10:30 Beerse Boys JO11-1 Oirschot Vooruit JO11-1 S. (Senn) van Kollenburg 8 - 3
B 14-09-2019 vervallen Spoordonkse Boys JO10-1 Oirschot Vooruit JO10-1
B 14-09-2019 vervallen Hilvaria JO10-3 Oirschot Vooruit JO10-2
B 14-09-2019 09:30 Bladella JO9-1 Oirschot Vooruit JO9-1G
B 14-09-2019 vervallen ST Vessem/DEES JO9-1 Oirschot Vooruit JO9-4
B 14-09-2019 09:00 Best Vooruit JO9-3 Oirschot Vooruit JO9-2
B 14-09-2019 vervallen Audacia JO8-1 Oirschot Vooruit JO8-1
B 14-09-2019 vervallen ST DEES/Vessem JO8-2 Oirschot Vooruit JO8-2
B 14-09-2019 vervallen Spoordonkse Boys JO8-1 Oirschot Vooruit JO8-3
B 08-09-2019 14:30 Oirschot Vooruit 1 Uno Animo 1 G.M.J. (Gidion) Tunders 5 - 0
B 08-09-2019 12:00 RPC 3 Oirschot Vooruit 2 Afgeschermd 2 - 1
B 08-09-2019 13:00 Oirschot Vooruit 3 Marvilde 4 H.L.A. (Harry) Hoeymans 1 - 2
B 08-09-2019 11:00 RKDSV 3 Oirschot Vooruit 4 H. (Hans) de Brouwer 1 - 2
B 08-09-2019 12:00 Best Vooruit 6 Oirschot Vooruit 5 H. (Hans) de Croon 6 - 3
B 08-09-2019 12:30 Oirschot Vooruit 6 Beerse Boys 6 J. (Joris) van Tilburg 2 - 2
B 08-09-2019 12:30 Oirschot Vooruit 7 Spoordonkse Boys 4 P.J.M. (Pieter) Vlemminx 1 - 1
B 08-09-2019 10:00 Best Vooruit 8 Oirschot Vooruit 8 J. (Jeroen) vd Ven 1 - 2
B 08-09-2019 10:00 Oirschot Vooruit 11 Best Vooruit 10 M (Maikel) Ombergen 2 - 3
B 07-09-2019 13:00 Oirschot Vooruit MO19-1 Bladella MO19-1 P.J. (Piet) Vermeulen 7 - 1
B 07-09-2019 14:45 Helvoirt JO19-1 Oirschot Vooruit JO19-1 J. (Jelmer) Versteden 1 - 9
B 07-09-2019 14:45 Oirschot Vooruit JO19-2 Sarto JO19-3 C.J. (Chris) van der Aa 6 - 0
B 07-09-2019 14:15 SV Unitas'59 JO17-2 Oirschot Vooruit JO17-1 C. (Corne) Claassen 0 - 2
B 07-09-2019 13:15 Oirschot Vooruit JO17-4 Boxtel JO17-3 H.F. (Henri) Verouden 0 - 7
B 07-09-2019 14:30 Oirschot Vooruit JO17-3 RKDSV/ EDN'56 JO17-2 W. (Wil) Borghaerts 2 - 1
B 07-09-2019 14:30 Beerse Boys JO17-1 Oirschot Vooruit JO17-2 R. (Raef) Gloudemans 2 - 2
B 07-09-2019 11:15 Wilhelmina Boys JO15-2 Oirschot Vooruit JO15-2 J.J. (Jos) van Wanrooij 11 - 0
B 07-09-2019 12:00 ODC JO15-1G Oirschot Vooruit JO15-1 S. (Stefan) der Kinderen 2 - 3
B 07-09-2019 13:00 Jong Brabant JO14-1 Oirschot Vooruit JO14-1 T. (Toine) van der Aa 3 - 2
B 07-09-2019 11:00 Oirschot Vooruit JO14-2 SV Unitas'59 JO14-5 C. (Casper) Bell 6 - 2
B 07-09-2019 11:30 Oirschot Vooruit JO13-2 ST Netersel / Casteren JO13-1G R. (Roel) Michiels 5 - 1
B 07-09-2019 11:30 Best Vooruit JO13-1 Oirschot Vooruit JO13-1 L.T. (Luuk) Jansen 3 - 0
B 07-09-2019 10:00 Best Vooruit JO12-4 Oirschot Vooruit JO12-2 R (Roland) Meulen 0 - 17
B 07-09-2019 10:00 Best Vooruit JO12-2 Oirschot Vooruit JO12-1 R. (Rene) Sanders 0 - 7
B 07-09-2019 10:00 Oirschot Vooruit JO11-3 Wilhelmina Boys JO11-4G H.M. (Dennis) van Erp 3 - 7
B 07-09-2019 10:30 Beerse Boys JO11-2 Oirschot Vooruit JO11-2 S. (Senn) van Kollenburg 10 - 4
B 07-09-2019 10:00 Oirschot Vooruit JO11-1 Audacia JO11-1 F.H.C.M. (Frank) van Maasakkers 11 - 5
B 07-09-2019 vervallen Oirschot Vooruit JO10-1 SBC JO10-2
B 07-09-2019 vervallen Oirschot Vooruit JO10-2 RKDSV JO10-2
B 07-09-2019 vervallen Reusel Sport/CoTrans JO9-2 Oirschot Vooruit JO9-1G
B 07-09-2019 vervallen RKDSV JO9-1 Oirschot Vooruit JO9-4
B 07-09-2019 vervallen DBS JO9-4 Oirschot Vooruit JO9-2
B 07-09-2019 vervallen Oirschot Vooruit JO8-1 Best Vooruit JO8-2
B 07-09-2019 vervallen Oirschot Vooruit JO8-2 RKVVO JO8-3
B 07-09-2019 vervallen Wilhelmina Boys JO8-3 Oirschot Vooruit JO8-3
B 04-09-2019 18:30 Spoordonkse Boys JO19-1 Oirschot Vooruit JO19-2 J.G.C.A. (Johan) v.d. Wal 1 - 0
B 04-09-2019 18:30 Oirschot Vooruit JO12-1 Boxtel JO12-1 S.T.J. (Sven) Valk 13 - 0
B 04-09-2019 18:30 Oirschot Vooruit JO12-2 Spoordonkse Boys JO12-1 E. (Eric) van de Loo 12 - 1
B 03-09-2019 20:15 DVS 2 Oirschot Vooruit 3 J (John) Bouw 0 - 3
B 01-09-2019 14:30 Nemelaer 1 Oirschot Vooruit 1 R.H.C.M. (Rene) de Loos 2 - 2
B 01-09-2019 11:00 Oirschot Vooruit 2 Beerse Boys 3 A.J.P. (Rian) Vermeulen 2 - 0
B 01-09-2019 10:00 Oirschot Vooruit 4 Hapert 3 W. (Willem) Spooren 3 - 7
B 01-09-2019 10:00 Oirschot Vooruit 5 Beerse Boys 7 Afgeschermd 9 - 1
B 01-09-2019 12:00 De Bocht'80 2 Oirschot Vooruit 6 C.A.M. (Corné) Fonken 2 - 2
B 01-09-2019 13:00 Beerse Boys 8 Oirschot Vooruit 7 J.J.F.M. (Jan) van Beers 0 - 2
B 01-09-2019 10:00 Oirschot Vooruit 8 SV Unitas'59 6 R (Robert) Schelle 2 - 5
B 01-09-2019 10:30 DEES 3 Oirschot Vooruit 11 H.W.A. (Wil) Erven 1 - 1
B 31-08-2019 14:00 Oirschot Vooruit JO19-3 De Bocht'80 JO19-1 R.A.H. (Roel) van de Ven 1 - 5
B 31-08-2019 13:00 Best Vooruit MO19-1 Oirschot Vooruit MO19-1 G. (Gijs) Weemaes 3 - 2
B 31-08-2019 15:15 Oirschot Vooruit JO19-1 Zwaluw VFC JO19-1 H. (Herman) Verheyden 3 - 1
B 31-08-2019 14:45 FC Tilburg MO17-1 Oirschot Vooruit MO17-1 M.G.F. (Michael) Smulders 11 - 0
B 31-08-2019 14:45 Oirschot Vooruit JO17-1 Best Vooruit JO17-1 Afgeschermd 3 - 1
B 31-08-2019 15:15 Oirschot Vooruit JO17-2 EDN '56 / RKDSV JO17-1 J.M. (Jan) van den Boomen 2 - 0
B 31-08-2019 13:00 Wilhelmina Boys JO17-2 Oirschot Vooruit JO17-4 H. (Harrie) van Zalingen 5 - 0
B 31-08-2019 14:30 Beerse Boys JO17-2 Oirschot Vooruit JO17-3 J.J.F.M. (Jan) van Beers 11 - 1
Volgende

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Uitslag Verslag
V 25-04-2020 15:00 Oirschot Vooruit JO19-1 RKSV Nunen JO19-1
V 21-03-2020 15:00 Bladella JO19-1 Oirschot Vooruit JO19-1
V 21-03-2020 13:00 Oirschot Vooruit JO15-1 Best V JO15-1
V 10-03-2020 19:30 Oirschot Vooruit JO17-1 Prinses Irene JO17-1 Willem Nuwenhoud (Scheidsrechter)
V 03-03-2020 20:00 Oirschot Vooruit 1 Sarto 1 Jeffrey van de Broek (Scheidsrechter)
V 29-02-2020 10:30 Oirschot Vooruit JO12-1 Oirschot V JO11-1
V 29-02-2020 09:00 Oirschot Vooruit JO9-1G Oirschot V JO9-2-3
V 08-02-2020 16:00 Oirschot Vooruit VE1 Spoord. Boys VE
V 01-02-2020 16:00 Oirschot Vooruit VE1 ODC VE
V 25-01-2020 14:30 Oirschot Vooruit JO19-3 ZIGO JO19-1 Jan de Groot (Scheidsrechter)
V 25-01-2020 14:30 Oirschot Vooruit JO19-1 SVSSS JO19-1
V 25-01-2020 14:00 Zigo JO17-4 Oirschot Vooruit JO17-4
V 25-01-2020 13:30 Oirschot Vooruit JO17-2 Schijndel/de Wit JO17-2
V 25-01-2020 afgelast Oirschot Vooruit MO17-1 Zigo MO17-1
V 25-01-2020 14:00 Zigo JO17-3 Oirschot Vooruit JO17-3
V 25-01-2020 13:00 Beerse Boys JO15-2 Oirschot Vooruit JO15-2
V 25-01-2020 13:00 Oirschot Vooruit JO15-1 Audacia JO15-1 Jan de Groot (Scheidsrechter)
V 25-01-2020 12:00 Oirschot Vooruit JO14-2 Beerse Boys JO14-1 Aron van Beers (Scheidsrechter)
V 25-01-2020 11:30 Oirschot Vooruit JO13-1 SVSSS JO13-1
Er is een fout opgetreden. (200531-876903)