Uitslagen

Seizoen:



  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Uitslag Verslag
C 03-06-2018 11:00 Beerse Boys 5 OV 3 T.C. (Theo) vanWoensel 8 - 2
C 03-06-2018 11:30 Tivoli 3 OV 6 -
C 03-06-2018 11:30 OV 7 Brabantia 9 J (Jan) vanBeers 5 - 0
C 03-06-2018 10:00 FC Tilburg 11 OV 8 R. (Rachid) Benjaddi 0 - 7
C 03-06-2018 12:00 OV 10 Beerse Boys 11 B.F.M. (Bart) Vogels 2 - 0
C 03-06-2018 10:00 RKDSV 5 OV 11 N. (Nard) Kroot 1 - 1
C 03-06-2018 10:00 OV 12 RKVVO 10 H.W.M. (Willem) Nuwenhoud 3 - 6
- 02-06-2018 14:45 WODAN JO19-1 OV JO19-1 W.J.M. (Wessel) Timmers 2 - 2
C 02-06-2018 14:30 DOSL JO19-1 OV JO19-2 R. (Ralph) Geelen 0 - 1
C 02-06-2018 14:30 OV JO19-3 RKSV Nuenen JO19-4 F.C.H.A. (Frank) deBresser 0 - 3
C 02-06-2018 13:00 OV MO17-1 Baardwijk MO17-1 M.L.G. (Mats) vanOverbeek 1 - 1
C 02-06-2018 14:00 OV JO17-2 Beerse Boys JO17-1 H.W.M. (Willem) Nuwenhoud 2 - 3
C 02-06-2018 14:00 OV JO17-3 EMK JO17-1 Afgeschermd 0 - 6
C 02-06-2018 12:30 OV JO15-2 DBS JO15-2 J.M.W. (Jan) deGroot 1 - 1
C 02-06-2018 12:30 OV JO15-4 DBS JO15-4 J. (Jelmer) Versteden 0 - 6
C 02-06-2018 13:00 Beerse Boys JO15-2 OV JO15-5 J. (Jim) Petersen 5 - 2
C 02-06-2018 12:45 Emplina JO14-2 OV JO14-1 Afgeschermd 2 - 6
C 02-06-2018 11:00 OV JO13-2 Reusel Sport/CoTrans JO13-2 M.J. (Mathieu) vanKasteren 0 - 4
C 02-06-2018 11:30 OV JO13-4 RKVVO JO13-3 F.T.Y. (Frank) Meerstadt 2 - 2
C 02-06-2018 11:00 OV JO12-1 SV BLC JO12-1 N. (Nino) Bogmans 1 - 3
C 02-06-2018 10:00 OV MO11-1 Reusel Sport/CoTrans MO11-1 K.C.J.M. (Kees) vanVroenhoven 4 - 3
C 02-06-2018 11:00 Bladella JO11-4 OV JO11-3 J.A. (Jonathan) Atuquoye 6 - 3
C 02-06-2018 08:30 SV Valkenswaard JO10-1 OV JO10-1 4 - 2
C 02-06-2018 10:00 OV JO10-3 Brabantia JO10-6 Clubscheids 1 (Scheidsrechter) 1 - 3
C 02-06-2018 vervallen OV JO9-1G Best Vooruit JO9-2 Clubscheids 1 (Scheidsrechter)
C 02-06-2018 09:30 Bladella JO9-2 OV JO9-2
C 02-06-2018 vervallen OV JO9-3G WODAN JO9-4 Clubscheids 1 (Scheidsrechter)
C 02-06-2018 vervallen OV JO8-1 ST HMVV/Hulsel JO8-2 Clubscheids 1 (Scheidsrechter)
C 02-06-2018 vervallen Acht JO8-4 OV JO8-2
C 02-06-2018 vervallen Gestel JO8-1 OV JO8-2
C 02-06-2018 vervallen Sterksel JO7-1 Oirschot Vooruit JO7-2
C 02-06-2018 vervallen RKSV Heeze JO7-1 OV JO7-1
C 31-05-2018 19:30 OV 6 EFC 5 H.W.M. (Willem) Nuwenhoud 0 - 3
C 31-05-2018 20:00 Acht 9 OV 9 A. (Arly) vanGerven 3 - 1
C 31-05-2018 19:00 OV JO19-3 SJO VV LBC JO19-1 J.M.W. (Jan) deGroot 0 - 9
C 31-05-2018 19:00 TGG JO11-1 OV JO11-1 0 - 5
C 31-05-2018 18:30 Were Di JO11-3 OV JO11-2 3 - 4
C 30-05-2018 19:30 OV JO14-1 TGG JO14-1 ABM (Aron) vanBeers 2 - 2
C 29-05-2018 19:00 Geldrop JO19-3 OV JO19-2 D. (Dre) Hoppenbrouwers 1 - 4
C 28-05-2018 19:30 OV MO17-1 Sint Michielsgestel MO17-1 ABM (Aron) vanBeers 3 - 6
C 28-05-2018 18:30 OV JO15-5 SBC JO15-4 M.L.G. (Mats) vanOverbeek 3 - 0
C 28-05-2018 19:00 OV JO9-2 WODAN JO9-3 Clubscheids 1 (Scheidsrechter)
C 27-05-2018 14:30 OV 1 SV TOP 1 K.C.A. (Killy) Mandemakers 0 - 2
C 27-05-2018 12:00 Hilvaria 2 OV 2 Z. (Zakaria) EL Yousfi 2 - 1
C 27-05-2018 11:00 RKDSV 3 OV 3 J. (Jelle) van denCorput 1 - 1
C 27-05-2018 10:00 Acht 4 OV 4 R. (Rob) v.d.Heijden 8 - 2
C 27-05-2018 13:00 OV 5 ODC 7 S. (Stefan) derKinderen 3 - 1
C 27-05-2018 12:00 OV 6 EFC 5 H.W.M. (Willem) Nuwenhoud -
C 27-05-2018 13:00 Beerse Boys 8 OV 7 Afgeschermd 0 - 0
C 27-05-2018 11:00 OV 8 Audacia 6 J (Jan) vanBeers 3 - 0
C 27-05-2018 10:00 OV 9 Wilhelmina Boys 6 A. (Arly) vanGerven 0 - 6
C 27-05-2018 12:00 SBC 7 OV 10 J.M. (Jurgen) deKort 1 - 5
C 27-05-2018 11:30 OV 11 Spoordonkse Boys 7 H.W.A. (Wil) Erven 1 - 2
C 27-05-2018 11:00 Wilhelmina Boys 5 OV 12 A (Ad) Ardon 9 - 1
C 27-05-2018 11:00 Casteren 2 OV 13 R.J. (Ronald) Louwers 3 - 0
C 26-05-2018 15:00 OV JO19-1 Unitas'59 JO19-1 Afgeschermd 3 - 4
C 26-05-2018 14:00 OV JO19-2 RKSV Nuenen JO19-3 J (Jan) vanBeers 1 - 1
C 26-05-2018 12:30 Rijen JO17-1 OV JO17-1 A.H.M. (Toon) vanHoutum 1 - 1
C 26-05-2018 14:00 OV JO17-2 ST D.E.E.S./Vessem JO17-1 Afgeschermd 2 - 4
C 26-05-2018 13:45 UNA JO17-4 OV JO17-3 JJ (Jan) van derAa 4 - 1
C 26-05-2018 14:30 OV JO17-4 FC Eindhoven AV JO17-4 H. (Henk) deHaas 1 - 8
C 26-05-2018 13:00 OV JO15-1 MOC'17 JO15-1 R.L.A.C. (Roy) Manichand 0 - 4
C 26-05-2018 12:30 OV JO15-2 Tongelre JO15-1 Afgeschermd 5 - 4
C 26-05-2018 13:00 SVSSS JO15-4 OV JO15-3 H (Henk) denOuden 0 - 10
C 26-05-2018 12:30 OV JO15-4 RKSV Nuenen JO15-7 ABM (Aron) vanBeers 20 - 0
C 26-05-2018 12:00 OV MO15-1 Nevelo MO15-1 J.M.W. (Jan) deGroot 1 - 2
C 26-05-2018 11:30 Best Vooruit JO15-6 OV JO15-5 R. (Ralph) Broeke 5 - 7
C 26-05-2018 11:30 OV JO13-1 OJC ROSMALEN JO13-1 R (Robert) Schelle 4 - 3
C 26-05-2018 09:45 ODC JO13-2 OV JO13-2 M. v.dSteen 4 - 3
C 26-05-2018 11:00 OV JO13-3 Audacia JO13-2 J.M.W. (Jan) deGroot… (+1) 2 - 2
C 26-05-2018 11:45 SBC JO13-6 OV JO13-4 H. (Hans) Veenhuis 8 - 0
C 26-05-2018 11:00 OV JO12-1 Wilhelmina JO12-1 M.J. (Marco) Peperkamp 3 - 6
C 26-05-2018 10:00 Marvilde MO11-1 OV MO11-1 L. (Luna) van deVen 7 - 1
C 26-05-2018 10:00 OV JO11-1 ODC JO11-1 Afgeschermd 1 - 9
C 26-05-2018 11:00 ST RKDSV / EDN'56 JO11-1 OV JO11-2 Afgeschermd 11 - 3
C 26-05-2018 10:00 OV JO11-3 Gestel JO11-2 K.C.J.M. (Kees) vanVroenhoven 0 - 3
C 26-05-2018 10:00 OV JO10-1 DBS JO10-2 Clubscheids 1 (Scheidsrechter) 14 - 4
C 26-05-2018 11:00 ST RKDSV / EDN'56 JO10-1 OV JO10-3 S.N.J.A. (Sem) vanBijnen 14 - 1
C 26-05-2018 vervallen Bladella JO9-2 OV JO9-1G
C 26-05-2018 vervallen Wilhelmina Boys JO9-4 OV JO9-3G
C 26-05-2018 vervallen OV JO9-4 Zwaluw VFC JO9-4 Clubscheids 1 (Scheidsrechter)
C 26-05-2018 vervallen Beerse Boys JO8-2 OV JO8-1
C 26-05-2018 vervallen OV JO8-2 UNA JO8-3 Clubscheids 1 (Scheidsrechter)
C 26-05-2018 09:00 Oirschot Vooruit JO7-2 UNA JO7-2 Clubscheids 1 (Scheidsrechter)
C 26-05-2018 09:00 OV JO7-1 Dommelen JO7-1/2 Clubscheids 1 (Scheidsrechter)
C 24-05-2018 19:30 OV 3 Brabantia 5 B.F.M. (Bart) Vogels 3 - 1
C 24-05-2018 19:30 Spoordonkse Boys 3 OV 5 Afgeschermd 1 - 1
C 24-05-2018 19:30 OV 13 Reusel Sport/CoTrans 7 R.J. (Ronald) Louwers 4 - 1
C 24-05-2018 18:30 OV JO13-2 Unitas'59 JO13-4 W.J.M. (Willy) Arts 3 - 2
C 23-05-2018 19:00 OV JO19-3 Unitas'59 JO19-4 P.A.T. (Peter) Koppens 1 - 6
C 23-05-2018 20:00 SBC JO17-1 OV JO17-1 J.H.J. (Sjaak) Verheijen 0 - 0
C 23-05-2018 18:30 RPC JO15-5 OV JO15-4 H.F. (Henri) Verouden 3 - 6
C 23-05-2018 19:00 Acht JO11-1 OV JO11-1 D.H.A. (Daan) Diepstraten 5 - 1
C 23-05-2018 18:45 OV JO11-2 ZIGO JO11-3 Afgeschermd 1 - 6
C 23-05-2018 18:30 UDI'19/CSU JO10-3 OV JO10-3 10 - 1
C 23-05-2018 18:30 OV JO9-2 Reusel Sport/CoTrans JO9-2 Clubscheids 1 (Scheidsrechter)
C 23-05-2018 18:00 OV JO8-2 DVS JO8-4 Clubscheids 1 (Scheidsrechter) -
C 22-05-2018 19:00 DVS JO10-1 OV JO10-1 3 - 0
C 20-05-2018 14:30 Gestel 1 OV 1 J.H. (Joost) Bezemer 2 - 5
C 20-05-2018 11:30 OV 2 Braakhuizen 2 Afgeschermd 3 - 2
Volgende

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Uitslag Verslag
C 03-06-2018 11:00 Beerse Boys 5 OV 3 T.C. (Theo) vanWoensel 8 - 2
C 03-06-2018 11:30 Tivoli 3 OV 6 -
C 03-06-2018 11:30 OV 7 Brabantia 9 J (Jan) vanBeers 5 - 0
C 03-06-2018 10:00 FC Tilburg 11 OV 8 R. (Rachid) Benjaddi 0 - 7
C 03-06-2018 12:00 OV 10 Beerse Boys 11 B.F.M. (Bart) Vogels 2 - 0
C 03-06-2018 10:00 RKDSV 5 OV 11 N. (Nard) Kroot 1 - 1
C 03-06-2018 10:00 OV 12 RKVVO 10 H.W.M. (Willem) Nuwenhoud 3 - 6
C 02-06-2018 14:30 DOSL JO19-1 OV JO19-2 R. (Ralph) Geelen 0 - 1
C 02-06-2018 14:30 OV JO19-3 RKSV Nuenen JO19-4 F.C.H.A. (Frank) deBresser 0 - 3
C 02-06-2018 13:00 OV MO17-1 Baardwijk MO17-1 M.L.G. (Mats) vanOverbeek 1 - 1
C 02-06-2018 14:00 OV JO17-2 Beerse Boys JO17-1 H.W.M. (Willem) Nuwenhoud 2 - 3
C 02-06-2018 14:00 OV JO17-3 EMK JO17-1 Afgeschermd 0 - 6
C 02-06-2018 12:30 OV JO15-2 DBS JO15-2 J.M.W. (Jan) deGroot 1 - 1
C 02-06-2018 12:30 OV JO15-4 DBS JO15-4 J. (Jelmer) Versteden 0 - 6
C 02-06-2018 13:00 Beerse Boys JO15-2 OV JO15-5 J. (Jim) Petersen 5 - 2
C 02-06-2018 12:45 Emplina JO14-2 OV JO14-1 Afgeschermd 2 - 6
C 02-06-2018 11:00 OV JO13-2 Reusel Sport/CoTrans JO13-2 M.J. (Mathieu) vanKasteren 0 - 4
C 02-06-2018 11:30 OV JO13-4 RKVVO JO13-3 F.T.Y. (Frank) Meerstadt 2 - 2
C 02-06-2018 11:00 OV JO12-1 SV BLC JO12-1 N. (Nino) Bogmans 1 - 3
C 02-06-2018 10:00 OV MO11-1 Reusel Sport/CoTrans MO11-1 K.C.J.M. (Kees) vanVroenhoven 4 - 3
C 02-06-2018 11:00 Bladella JO11-4 OV JO11-3 J.A. (Jonathan) Atuquoye 6 - 3
C 02-06-2018 08:30 SV Valkenswaard JO10-1 OV JO10-1 4 - 2
C 02-06-2018 10:00 OV JO10-3 Brabantia JO10-6 Clubscheids 1 (Scheidsrechter) 1 - 3
C 02-06-2018 vervallen OV JO9-1G Best Vooruit JO9-2 Clubscheids 1 (Scheidsrechter)
C 02-06-2018 09:30 Bladella JO9-2 OV JO9-2
C 02-06-2018 vervallen OV JO9-3G WODAN JO9-4 Clubscheids 1 (Scheidsrechter)
C 02-06-2018 vervallen OV JO8-1 ST HMVV/Hulsel JO8-2 Clubscheids 1 (Scheidsrechter)
C 02-06-2018 vervallen Acht JO8-4 OV JO8-2
C 02-06-2018 vervallen Gestel JO8-1 OV JO8-2
C 02-06-2018 vervallen Sterksel JO7-1 Oirschot Vooruit JO7-2
C 02-06-2018 vervallen RKSV Heeze JO7-1 OV JO7-1
C 31-05-2018 19:30 OV 6 EFC 5 H.W.M. (Willem) Nuwenhoud 0 - 3
C 31-05-2018 20:00 Acht 9 OV 9 A. (Arly) vanGerven 3 - 1
C 31-05-2018 19:00 OV JO19-3 SJO VV LBC JO19-1 J.M.W. (Jan) deGroot 0 - 9
C 31-05-2018 19:00 TGG JO11-1 OV JO11-1 0 - 5
C 31-05-2018 18:30 Were Di JO11-3 OV JO11-2 3 - 4
C 30-05-2018 19:30 OV JO14-1 TGG JO14-1 ABM (Aron) vanBeers 2 - 2
C 29-05-2018 19:00 Geldrop JO19-3 OV JO19-2 D. (Dre) Hoppenbrouwers 1 - 4
C 28-05-2018 19:30 OV MO17-1 Sint Michielsgestel MO17-1 ABM (Aron) vanBeers 3 - 6
C 28-05-2018 18:30 OV JO15-5 SBC JO15-4 M.L.G. (Mats) vanOverbeek 3 - 0
C 28-05-2018 19:00 OV JO9-2 WODAN JO9-3 Clubscheids 1 (Scheidsrechter)
C 27-05-2018 14:30 OV 1 SV TOP 1 K.C.A. (Killy) Mandemakers 0 - 2
C 27-05-2018 12:00 Hilvaria 2 OV 2 Z. (Zakaria) EL Yousfi 2 - 1
C 27-05-2018 11:00 RKDSV 3 OV 3 J. (Jelle) van denCorput 1 - 1
C 27-05-2018 10:00 Acht 4 OV 4 R. (Rob) v.d.Heijden 8 - 2
C 27-05-2018 13:00 OV 5 ODC 7 S. (Stefan) derKinderen 3 - 1
C 27-05-2018 12:00 OV 6 EFC 5 H.W.M. (Willem) Nuwenhoud -
C 27-05-2018 13:00 Beerse Boys 8 OV 7 Afgeschermd 0 - 0
C 27-05-2018 11:00 OV 8 Audacia 6 J (Jan) vanBeers 3 - 0
C 27-05-2018 10:00 OV 9 Wilhelmina Boys 6 A. (Arly) vanGerven 0 - 6
C 27-05-2018 12:00 SBC 7 OV 10 J.M. (Jurgen) deKort 1 - 5
C 27-05-2018 11:30 OV 11 Spoordonkse Boys 7 H.W.A. (Wil) Erven 1 - 2
C 27-05-2018 11:00 Wilhelmina Boys 5 OV 12 A (Ad) Ardon 9 - 1
C 27-05-2018 11:00 Casteren 2 OV 13 R.J. (Ronald) Louwers 3 - 0
C 26-05-2018 15:00 OV JO19-1 Unitas'59 JO19-1 Afgeschermd 3 - 4
C 26-05-2018 14:00 OV JO19-2 RKSV Nuenen JO19-3 J (Jan) vanBeers 1 - 1
C 26-05-2018 12:30 Rijen JO17-1 OV JO17-1 A.H.M. (Toon) vanHoutum 1 - 1
C 26-05-2018 14:00 OV JO17-2 ST D.E.E.S./Vessem JO17-1 Afgeschermd 2 - 4
C 26-05-2018 13:45 UNA JO17-4 OV JO17-3 JJ (Jan) van derAa 4 - 1
C 26-05-2018 14:30 OV JO17-4 FC Eindhoven AV JO17-4 H. (Henk) deHaas 1 - 8
C 26-05-2018 13:00 OV JO15-1 MOC'17 JO15-1 R.L.A.C. (Roy) Manichand 0 - 4
C 26-05-2018 12:30 OV JO15-2 Tongelre JO15-1 Afgeschermd 5 - 4
C 26-05-2018 13:00 SVSSS JO15-4 OV JO15-3 H (Henk) denOuden 0 - 10
C 26-05-2018 12:30 OV JO15-4 RKSV Nuenen JO15-7 ABM (Aron) vanBeers 20 - 0
C 26-05-2018 12:00 OV MO15-1 Nevelo MO15-1 J.M.W. (Jan) deGroot 1 - 2
C 26-05-2018 11:30 Best Vooruit JO15-6 OV JO15-5 R. (Ralph) Broeke 5 - 7
C 26-05-2018 11:30 OV JO13-1 OJC ROSMALEN JO13-1 R (Robert) Schelle 4 - 3
C 26-05-2018 09:45 ODC JO13-2 OV JO13-2 M. v.dSteen 4 - 3
C 26-05-2018 11:00 OV JO13-3 Audacia JO13-2 J.M.W. (Jan) deGroot… (+1) 2 - 2
C 26-05-2018 11:45 SBC JO13-6 OV JO13-4 H. (Hans) Veenhuis 8 - 0
C 26-05-2018 11:00 OV JO12-1 Wilhelmina JO12-1 M.J. (Marco) Peperkamp 3 - 6
C 26-05-2018 10:00 Marvilde MO11-1 OV MO11-1 L. (Luna) van deVen 7 - 1
C 26-05-2018 10:00 OV JO11-1 ODC JO11-1 Afgeschermd 1 - 9
C 26-05-2018 11:00 ST RKDSV / EDN'56 JO11-1 OV JO11-2 Afgeschermd 11 - 3
C 26-05-2018 10:00 OV JO11-3 Gestel JO11-2 K.C.J.M. (Kees) vanVroenhoven 0 - 3
C 26-05-2018 10:00 OV JO10-1 DBS JO10-2 Clubscheids 1 (Scheidsrechter) 14 - 4
C 26-05-2018 11:00 ST RKDSV / EDN'56 JO10-1 OV JO10-3 S.N.J.A. (Sem) vanBijnen 14 - 1
C 26-05-2018 vervallen Bladella JO9-2 OV JO9-1G
C 26-05-2018 vervallen Wilhelmina Boys JO9-4 OV JO9-3G
C 26-05-2018 vervallen OV JO9-4 Zwaluw VFC JO9-4 Clubscheids 1 (Scheidsrechter)
C 26-05-2018 vervallen Beerse Boys JO8-2 OV JO8-1
C 26-05-2018 vervallen OV JO8-2 UNA JO8-3 Clubscheids 1 (Scheidsrechter)
C 26-05-2018 09:00 Oirschot Vooruit JO7-2 UNA JO7-2 Clubscheids 1 (Scheidsrechter)
C 26-05-2018 09:00 OV JO7-1 Dommelen JO7-1/2 Clubscheids 1 (Scheidsrechter)
C 24-05-2018 19:30 OV 3 Brabantia 5 B.F.M. (Bart) Vogels 3 - 1
C 24-05-2018 19:30 Spoordonkse Boys 3 OV 5 Afgeschermd 1 - 1
C 24-05-2018 19:30 OV 13 Reusel Sport/CoTrans 7 R.J. (Ronald) Louwers 4 - 1
C 24-05-2018 18:30 OV JO13-2 Unitas'59 JO13-4 W.J.M. (Willy) Arts 3 - 2
C 23-05-2018 19:00 OV JO19-3 Unitas'59 JO19-4 P.A.T. (Peter) Koppens 1 - 6
C 23-05-2018 20:00 SBC JO17-1 OV JO17-1 J.H.J. (Sjaak) Verheijen 0 - 0
C 23-05-2018 18:30 RPC JO15-5 OV JO15-4 H.F. (Henri) Verouden 3 - 6
C 23-05-2018 19:00 Acht JO11-1 OV JO11-1 D.H.A. (Daan) Diepstraten 5 - 1
C 23-05-2018 18:45 OV JO11-2 ZIGO JO11-3 Afgeschermd 1 - 6
C 23-05-2018 18:30 UDI'19/CSU JO10-3 OV JO10-3 10 - 1
C 23-05-2018 18:30 OV JO9-2 Reusel Sport/CoTrans JO9-2 Clubscheids 1 (Scheidsrechter)
C 23-05-2018 18:00 OV JO8-2 DVS JO8-4 Clubscheids 1 (Scheidsrechter) -
C 22-05-2018 19:00 DVS JO10-1 OV JO10-1 3 - 0
C 20-05-2018 14:30 Gestel 1 OV 1 J.H. (Joost) Bezemer 2 - 5
C 20-05-2018 11:30 OV 2 Braakhuizen 2 Afgeschermd 3 - 2
C 20-05-2018 13:00 OV 3 Brabantia 5 J (Jan) vanBeers -
Volgende

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Uitslag Verslag
B 03-05-2018 20:00 OV 4 LSV 4 Afgeschermd 1 - 4
B 03-05-2018 19:00 EMK 6 OV 7 R. (Roy) vanGrinsven 3 - 0
B 22-02-2018 19:00 OV JO19-2 DOSL JO19-1 Versteden, Jelmer 1 - 3
B 17-12-2017 12:00 Tuldania 2 OV 4 Kort, Twan de 0 - 2
B 17-12-2017 12:00 EFC 10 OV 7 Louwers, Gerard 4 - 6
B 16-12-2017 13:00 OV MO17-1 RKVVO MO17-1 Agt, Jan van 1 - 3
B 16-12-2017 13:00 Geldrop JO14-1 OV JO14-1 Moorsel, Ed van 2 - 0
B 16-12-2017 11:30 OV JO13-1 SV Budel JO13-1 Nuwenhoud, Willem 0 - 1
B 28-11-2017 20:00 Reusel Sport/CoTrans 1 OV 1 L.W.M. van Moll 3 - 1
B 25-10-2017 18:30 Brabantia JO8-3 OV JO8-2 9 - 2
B 22-10-2017 11:30 RKDVC 4 OV 2 A.J. de Ruijter 4 - 1
B 22-10-2017 12:00 OV 4 WODAN 7 Vogels, Bart 10 - 1
B 22-10-2017 11:30 OV 7 RKDSV 6 Beers, Jan van 1 - 0
B 21-10-2017 13:30 SJO VV LBC JO19-1 OV JO19-2 Fonken, Norbert 2 - 4
B 21-10-2017 11:30 Jong Brabant MO17-2 OV MO17-1 2 - 4
B 21-10-2017 13:00 OV JO14-1 TSV Gudok JO14-2 J Beers 3 - 1
B 21-10-2017 11:30 OV JO13-1 Bladella JO13-1 Agt, Jan van 3 - 1
B 21-10-2017 09:00 Wilhelmina Boys JO9-3 OV JO9-4 9 - 2
B 20-09-2017 18:30 OV JO8-1 Bladella JO8-2 10 - 8
B 17-09-2017 14:30 OV 1 V.V. Schaesberg 1 2 - 1
B 17-09-2017 11:30 OV 2 Beerse Boys 2 4 - 2
B 17-09-2017 afgelast OV 3 Rood Wit V 3 Beers, J (Jan) van
B 17-09-2017 12:00 OV 4 LSV 2 8 - 4
B 17-09-2017 12:30 Wilhelmina Boys 4 OV 5 2 - 0
B 17-09-2017 12:00 Hilvaria 3 OV 6 2 - 2
B 17-09-2017 11:30 OV 7 Beerse Boys 12 3 - 1
B 17-09-2017 10:00 OV 9 Best Vooruit 8 3 - 5
B 17-09-2017 10:00 Best Vooruit 11 OV 11 2 - 3
B 17-09-2017 12:00 Wilhelmina Boys 10 OV 13 3 - 2
B 16-09-2017 14:45 EFC JO19-1 OV JO19-1 1 - 2
B 16-09-2017 14:00 OV JO19-2 Bladella JO19-2 1 - 1
B 16-09-2017 14:30 OV JO19-3 ST Vessem/D.E.E.S. JO19-1 0 - 18
B 16-09-2017 13:00 OV MO17-1 OJC ROSMALEN MO17-2 6 - 2
B 16-09-2017 14:45 OV JO17-1 Taxandria JO17-1 4 - 2
B 16-09-2017 15:00 Rood Wit V JO17-2 OV JO17-2 1 - 6
B 16-09-2017 14:45 Wilhelmina Boys JO17-3 OV JO17-3 5 - 1
B 16-09-2017 12:45 ST Vessem/D.E.E.S. JO17-2 OV JO17-4 19 - 0
B 16-09-2017 13:00 OV JO15-1 RKVVO JO15-1 0 - 0
B 16-09-2017 12:00 FC Cranendonck JO15-1 OV JO15-2 0 - 2
B 16-09-2017 11:30 Reusel Sport/CoTrans JO15-3 OV JO15-3 6 - 3
B 16-09-2017 12:30 OV JO15-4 Spoord. Boys JO15-1 0 - 11
B 16-09-2017 12:00 OV MO15-1 SBC MO15-1 Clubscheids 1 (Scheidsrechter) 0 - 9
B 16-09-2017 12:30 OV JO15-5 Beerse Boys JO15-2 1 - 4
B 16-09-2017 11:30 DESK JO14-1 OV JO14-1 3 - 4
B 16-09-2017 11:30 OV JO13-1 SV Valkenswaard JO13-1 6 - 0
B 16-09-2017 11:00 OV JO13-2 FC Eindhoven AV JO13-1G 1 - 8
B 16-09-2017 11:00 OV JO13-3 Hilvaria JO13-3 4 - 6
B 16-09-2017 11:45 Boxtel JO13-3 OV JO13-4 2 - 3
B 16-09-2017 09:45 TSV Gudok JO12-1 OV JO12-1 2 - 1
B 16-09-2017 10:15 Best Vooruit MO11-1 OV MO11-1 4 - 2
B 16-09-2017 10:30 De Valk JO11-1 OV JO11-1 7 - 0
B 16-09-2017 10:00 OV JO11-2 DVS JO11-3 Clubscheids 1 (Scheidsrechter) 16 - 0
B 16-09-2017 10:00 OV JO11-3 Best Vooruit JO11-5 Clubscheids 1 (Scheidsrechter) 10 - 2
B 16-09-2017 vervallen Beerse Boys JO10-1G OV JO10-1
B 16-09-2017 10:00 OV JO10-1 Best Vooruit JO10-1 Clubscheids 1 (Scheidsrechter) 2 - 8
B 16-09-2017 10:00 OV JO10-3 Sarto JO10-7 Clubscheids 1 (Scheidsrechter) 5 - 5
B 16-09-2017 09:00 OV JO9-1G ODC JO9-1 Clubscheids 1 (Scheidsrechter) 5 - 8
B 16-09-2017 09:00 Unitas'59 JO9-2 OV JO9-2 17 - 1
B 16-09-2017 09:00 OV JO9-3G Wilhelmina Boys JO9-4 Clubscheids 1 (Scheidsrechter) 1 - 12
B 16-09-2017 10:15 Jong Brabant JO9-10 OV JO9-4 0 - 15
B 16-09-2017 08:45 ODC JO8-3 OV JO8-2 1 - 13
B 10-09-2017 14:30 OV 1 RKVVO 1 0 - 0
B 10-09-2017 11:30 OV 2 Spoord. Boys 2 2 - 1
B 10-09-2017 13:00 OV 3 UNA 4 2 - 1
B 10-09-2017 12:00 Spoord. Boys 3 OV 4 1 - 3
B 10-09-2017 10:00 Best Vooruit 7 OV 5 2 - 2
B 10-09-2017 12:00 OV 6 GSBW 4 3 - 3
B 10-09-2017 11:30 OV 7 Boxtel 7 10 - 1
B 10-09-2017 10:00 OV 9 Beerse Boys 7 0 - 8
B 10-09-2017 11:00 Beerse Boys 9 OV 11 3 - 2
B 10-09-2017 13:00 Beerse Boys 8 OV 13 3 - 2
B 09-09-2017 15:00 RKVVO JO19-1 OV JO19-1 5 - 0
B 09-09-2017 14:00 OV JO19-2 Beerse Boys JO19-2 16 - 1
B 09-09-2017 14:45 Brabantia JO19-3 OV JO19-3 6 - 2
B 09-09-2017 13:45 Nuenen MO17-1 OV MO17-1 1 - 9
B 09-09-2017 14:45 OV JO17-1 DBS JO17-1 0 - 1
B 09-09-2017 14:00 OV JO17-2 Hapert JO17-1 0 - 1
B 09-09-2017 12:15 SJO VV LBC JO17-1 OV JO17-3 1 - 10
B 09-09-2017 14:30 OV JO17-4 RKVVO JO17-5 6 - 6
B 09-09-2017 13:00 OV JO15-1 DBS JO15-1 2 - 6
B 09-09-2017 12:30 OV JO15-2 Boxtel JO15-1 Clubscheids 1 (Scheidsrechter) 0 - 10
B 09-09-2017 12:00 OV JO15-3 Bladella JO15-4 8 - 1
B 09-09-2017 12:45 ODC JO15-2 OV JO15-4 9 - 1
B 09-09-2017 13:00 Best Vooruit JO15-6 OV JO15-5 1 - 1
B 09-09-2017 12:00 OV MO15-1 DSC MO15-2 3 - 1
B 09-09-2017 13:00 Beerse Boys JO14-1 OV JO14-1 0 - 8
B 09-09-2017 11:30 OV JO13-1 Brabantia JO13-1 1 - 1
B 09-09-2017 11:15 Braakhuizen JO13-1 OV JO13-2 3 - 0
B 09-09-2017 11:15 ST Casteren/Netersel JO13-2G OV JO13-3 7 - 0
B 09-09-2017 11:15 Wilhelmina Boys JO13-4 OV JO13-4 1 - 3
B 09-09-2017 11:00 OV JO12-1 SC 't Zand JO12-1G 0 - 3
B 09-09-2017 10:00 OV MO11-1 Nieuw Woensel MO11-1 Clubscheids 4 (Scheidsrechter) 6 - 4
B 09-09-2017 11:00 TSV Gudok JO11-2 OV JO11-1 0 - 3
B 09-09-2017 11:15 ZSC JO11-2 OV JO11-2 3 - 3
B 09-09-2017 10:00 OV JO11-3 SBC JO11-9 9 - 3
B 09-09-2017 10:00 OV JO10-1 DBS JO10-1 3 - 11
B 09-09-2017 vervallen ODC JO10-3 OV JO10-3
B 09-09-2017 10:00 OV JO10-3 Zwaluw VFC JO10-6 5 - 6
B 09-09-2017 09:00 OV JO9-1G WODAN JO9-2 Clubscheids 1 (Scheidsrechter) 4 - 10
B 09-09-2017 09:00 OV JO9-2 Best Vooruit JO9-2 Clubscheids 1 (Scheidsrechter) 3 - 4
Volgende

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Uitslag Verslag
V 05-04-2018 20:00 OV 2 De Bocht '80 1 Willem Nuwenhoud (Scheidsrechter) 7-1
V 24-03-2018 16:00 OV JO67-1 RKVVO VET1
V 24-03-2018 09:00 Oirschot Vooruit JO7-2 RPC JO7
V 22-02-2018 19:00 Spoordonkse Boys JO17-1 OV JO17-2
V 20-02-2018 19:30 OV JO19-1 JEKA JO19-1 Jan de Groot (Scheidsrechter) 1 - 3
V 17-02-2018 14:30 Beerse Boys JO19-2 OV JO19-3
V 17-02-2018 13:00 OV JO17-3 Oirschot V. JO17-2
V 17-02-2018 12:00 OV MO15-1 Wilhelmina Boys MO15-1 Frank Meerstadt (Scheidsrechter)
V 17-02-2018 13:00 OV JO14-1 SV Brandevoort JO14-1 Yorick Marty (Scheidsrechter)
V 17-02-2018 13:00 VOAB JO13-1 OV JO13-1
V 17-02-2018 11:00 OV JO13-2 Zigo JO13-3 Mathieu van Kasteren (Scheidsrechter)
V 17-02-2018 11:30 OV JO13-3 Braakhuizen JO13-2 Jelmer Versteden (Scheidsrechter)
V 17-02-2018 10:45 Zigo JO13-5 OV JO13-4
V 17-02-2018 09:30 GSBW JO11-1 OV JO11-1
V 17-02-2018 10:45 GSBW JO11-2 OV JO11-2
V 17-02-2018 10:00 OV JO11-3 GSBW JO11-3 Kees van Vroenhoven (Scheidsrechter) 3 - 2
V 17-02-2018 11:15 Rood Wit V JO10-2 OV JO10-3
V 17-02-2018 11:45 GSBW JO9-3 OV JO9-3G
V 17-02-2018 09:30 OV JO7-1 Trainen
V 08-02-2018 20:00 Geldrop 1 OV 1 5-1
V 07-02-2018 19:00 OV JO14-1 Oirschot V. JO15-2
V 04-02-2018 12:00 Jong Brabant 2 OV 2 Willem Nuwenhoud (Scheidsrechter) 0 - 6
V 03-02-2018 15:00 Dommelen JO19-1 OV JO19-1
V 03-02-2018 afgelast OV JO19-3 Dommelen JO19-2 Jan van Agt (Scheidsrechter)
V 03-02-2018 13:00 VOW MO17-1 OV MO17-1 Willem Nuwenhoud (Scheidsrechter)
V 03-02-2018 afgelast OV JO17-2 Dommelen JO17-2 Aron van Beers (Scheidsrechter)
V 03-02-2018 afgelast Dommelen JO17-3 OV JO17-3
V 03-02-2018 afgelast OV JO15-3 Dommelen JO15-3 Jan de Groot (Scheidsrechter)
V 03-02-2018 afgelast OV JO15-4 Dommelen JO14-1 Mats van Overbeek (Scheidsrechter)
V 03-02-2018 afgelast OV MO15-1 Dommelen MO15-1 Willem Nuwenhoud (Scheidsrechter)
V 03-02-2018 afgelast Dommelen JO15-2 OV JO14-1
V 03-02-2018 afgelast OV JO13-2 Dommelen JO13-2 Mathieu van Kasteren (Scheidsrechter)
V 03-02-2018 09:15 Best V MO11-1 OV MO11-1
V 03-02-2018 afgelast OV JO11-1 Dommelen JO11-1 Fabian Toenders (Scheidsrechter)
V 03-02-2018 afgelast OV JO11-2 Dommelen JO11-2 Frank Meerstadt (Scheidsrechter)
V 03-02-2018 afgelast OV JO11-3 Dommelen JO11-3 Willem van den Wittenboer (Scheidsrechter)
V 03-02-2018 10:15 Dommelen JO10-1 OV JO10-1
V 03-02-2018 09:45 SV Reeshof JO10-5 OV JO10-3
V 03-02-2018 09:15 Dommelen JO9-2 OV JO9-2
V 03-02-2018 afgelast OV JO9-3G Dommelen JO9-3 Clubscheids 1 (Scheidsrechter)
V 03-02-2018 09:15 Best V JO9-5 OV JO9-4
V 03-02-2018 09:00 Dommelen JO8-1 OV JO8-1
V 03-02-2018 afgelast OV JO8-2 Dommelen JO8-2 Clubscheids 1 (Scheidsrechter)
V 03-02-2018 afgelast OV JO7-1 OV JO7-2 Clubscheids 1 (Scheidsrechter)
V 28-01-2018 11:30 OV 2 VOAB 2 Jan van Beers (Scheidsrechter) 1-1
V 28-01-2018 10:00 OV 3 OV 4 Hans Hellings (Scheidsrechter)
V 27-01-2018 15:00 SCI JO19-1 OV JO19-1 2 - 5
V 27-01-2018 14:00 OV MO17-1 Oirschot V. JO17-4 Jelmer Versteden (Scheidsrechter) 0 - 10
V 27-01-2018 13:00 DVG JO15-1 OV JO15-1
V 27-01-2018 13:00 OV JO15-5 Oirschot V. JO15-4 Jan de Groot (Scheidsrechter) 3 - 3
V 27-01-2018 13:00 Sarto JO13-1 OV JO13-1
V 27-01-2018 afgelast FC Tilburg JO13-2 OV JO13-2
V 27-01-2018 11:00 OV JO13-3 FC Tilburg JO13-3 Frank Meerstadt (Scheidsrechter) 2 - 7
V 27-01-2018 13:00 Best V JO13-6 OV JO13-4
V 27-01-2018 11:00 FC Tilburg JO12-1 OV JO12-1
V 27-01-2018 10:00 OV MO11-1 FC Tilburg MO11-1 Clubscheids 1 (Scheidsrechter) 4 - 4
V 27-01-2018 09:00 FC Tilburg JO11-1 OV JO11-1
V 27-01-2018 10:00 OV JO11-2 FC Tilburg JO11-2 Fabian Toenders (Scheidsrechter) 1 - 5
V 27-01-2018 09:00 FC Tilburg JO11-3 OV JO11-3
V 27-01-2018 10:30 Acht JO10-1 OV JO10-1
V 27-01-2018 10:15 Best V JO1--4 OV JO10-3
V 27-01-2018 09:30 FC Tilburg JO9-1 OV JO9-1G
V 27-01-2018 09:00 OV JO9-2 FC Tilburg JO9-2 Clubscheids 1 (Scheidsrechter)
V 27-01-2018 09:30 FC Tilburg JO9-3 OV JO9-3G
V 27-01-2018 09:00 OV JO9-4 FC Tilburg JO9-4 Clubscheids 1 (Scheidsrechter)
V 27-01-2018 09:00 OV JO8-1 ODC JO8-2 Clubscheids 1 (Scheidsrechter)
V 27-01-2018 09:00 OV JO8-2 SV reeshof JO8-4 Clubscheids 1 (Scheidsrechter) 6 - 9
V 27-01-2018 10:00 Maliskamp JO7-1 OV JO7-1
V 27-01-2018 10:00 Maliskamp JO7-2 OV JO7-2
V 21-01-2018 12:00 VOAB 1 OV 1 1-1
V 20-01-2018 14:30 Braakhuizen JO19-3 OV JO19-3
V 20-01-2018 afgelast OV JO17-2 EFC JO17-2
V 20-01-2018 15:00 VOAB JO15-1 OV JO15-1
V 20-01-2018 afgelast OV JO15-2 Braakhuizen JO15-2
V 20-01-2018 afgelast OV JO15-3 Braakhuizen JO15-3
V 20-01-2018 12:45 ODC JO14-1 OV JO14-1
V 20-01-2018 11:30 WODAN JO13-1 OV JO13-1
V 20-01-2018 afgelast OV JO13-2 EFCC JO13-2
V 20-01-2018 11:00 EFC JO13-3 OV JO13-3
V 20-01-2018 11:00 EFC JO13-4 OV JO13-4
V 20-01-2018 afgelast OV JO12-1 EFC JO12-1
V 20-01-2018 afgelast OV JO11-1 EFC JO11-1
V 20-01-2018 10:00 EFC JO11-2 OV JO11-2
V 20-01-2018 10:00 EFC JO11-3 OV JO11-3
V 20-01-2018 afgelast OV JO10-1 Maliskamp JO10-1
V 20-01-2018 afgelast OV JO10-3 ODC JO10-3
V 20-01-2018 afgelast OV JO9-1G EFC JO9-1
V 20-01-2018 10:00 EFC JO9-2 OV JO9-2
V 20-01-2018 afgelast OV JO9-3G EFC JO9-4
V 20-01-2018 10:00 EFC JO9-5 OV JO9-4
V 20-01-2018 10:00 VV Acht JO8-1 OV JO8-1
V 20-01-2018 09:00 RKVVO JO8-2 OV JO8-2
V 20-01-2018 10:00 EFC JO7-1 OV JO7-1
V 20-01-2018 afgelast OV JO7-2 EFC JO7-2
V 18-01-2018 20:15 Wilhelmina Boys 2 OV 2 2-1
V 14-01-2018 12:00 Wittenhorst OV 1 3-1
V 13-01-2018 11:45 SBC JO13-1 OV JO13-1
V 16-12-2017 11:00 OV JO13-2 Spoord. Boys JO13-1 Clubscheids 1 (Scheidsrechter) 2-5
V 25-11-2017 11:30 OV JO14-1 Haarsteeg JO14-1 Willem Nuwenhoud (Scheidsrechter)
V 21-10-2017 14:45 WODAN JO19-1 OV JO19-1 2-2
Volgende

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Uitslag Verslag
T 14-01-2018 n.n.b. OJC Rosmalen OV JO15-1
T 26-08-2017 16:00 Best-Vooruit OV 1



Terug naar boven