Uitslagen

Seizoen:



  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Uitslag Verslag
B 10-06-2017 15:00 OV JO17-1 WSC JO17-1 0 - 1
V 10-06-2017 10:30 OV JO15-2 Nuenen JO15-5 3 - 3
C 25-05-2017 17:00 Dommelen 2 OV 2 Brink, M. van de 3-3
B 23-05-2017 19:00 FC Eindhoven AV JO15-5M OV JO15-2 Vorstenbosch, J.C.J. 0-6
C 21-05-2017 12:00 OV 2 Dommelen 2 Verberne, H.J. 0-2
B 20-05-2017 11:00 OV 6 RKJVV/V. Dalsen 5 Jong, H.E. de 3-1
C 20-05-2017 vervallen OV JO67-1 Boxtel VE1 afg
C 20-05-2017 11:00 OV JO15-1 RBC JO15-1 Leeuw, A.E.M. de 3-6
C 20-05-2017 12:15 Theole JO15-1 OV JO15-1 Boomaars, D. 1-1
C 20-05-2017 10:15 OV JO13-1 MOC'17 JO13-1 Geloven, R. van 4-0
C 20-05-2017 11:30 Sliedrecht JO13-1 OV JO13-1 Ouwerkerk, T. 2-1
C 16-05-2017 19:30 OV JO19-3 Nieuw Woensel JO19-2 Jan de Groot (Scheidsrechter) 1-4
C 15-05-2017 19:00 SBC JO13-7G OV JO13-6 Verhoeven, R. 2-6
C 14-05-2017 14:30 Helvoirt 1 OV 1 Martens, P.L. 0-1
C 13-05-2017 17:30 Boxtel VE1 OV JO67-1
B 13-05-2017 14:45 OV JO17-1 FC Engelen JO17-1 Kayaoglu, H. 2-1
C 13-05-2017 12:15 Nuenen JO15-8 OV JO15-4 Sanders, R.H.J.M. 5-4
C 11-05-2017 18:30 FC Eindhoven AV JO10-1 OV JO10-1 7-1
C 10-05-2017 19:00 OV JO19-3 SV Budel JO19-2 Groot, J.M.W. de… (+1) 2-3
C 10-05-2017 19:00 OV JO15-4 Unitas'59 JO15-8 Beers, ABM van… (+1) 4-3
C 10-05-2017 19:00 OV JO13-6 Acht JO13-3 Overbeek, M. van… (+1) 1-2
C 10-05-2017 19:00 OV JO11-5 SBC JO11-11 Willem van den Wittenboer (Scheidsrechter) 2-7
C 10-05-2017 18:30 RKVVO JO9-3 OV JO9-4 6-4
C 09-05-2017 19:00 OV JO15-2 ST EDN'56/RKDSV JO15-2 Willem Nuwenhoud (Scheidsrechter) 4-0
C 09-05-2017 18:30 Were Di JO12-1 OV JO12-1 Sande, J.C.H. van de 0-8
C 08-05-2017 19:00 OV JO19-2 Spoord. Boys JO19-1 Lars Hoppenbrouwers (Scheidsrechter) 0-2
C 08-05-2017 19:00 OV JO13-6 SBC JO13-7G Jan de Groot (Scheidsrechter) 3-2
C 08-05-2017 18:30 OV JO9-2 Taxandria JO9-3 Mats van Overbeek (Scheidsrechter) 3-3
C 07-05-2017 14:30 OV 1 EVVC 1 Moll, L.W.M. van 3-1
C 07-05-2017 12:00 SV Valkenswaard 2 OV 2 Loomans, A. 0-0
C 07-05-2017 10:00 UNA 7 OV 3 Mierden, M.H. van der 0-3
C 07-05-2017 12:00 Hilvaria 3 OV 4 Steen, P. van der 1-7
C 07-05-2017 12:00 OV 5 HMVV 3 Theodor Brands (Scheidsrechter) 3-3
C 07-05-2017 10:00 Beerse Boys 8 OV 6 Willems, F.J.M.I. 0-5
C 07-05-2017 10:00 UNA 12 OV 7 Swinkels, M.P.M.J. 4-7
C 07-05-2017 11:00 OV 8 Reusel Sport/Faes Gr 12 Jan van Beers (Scheidsrechter) 10-0
C 07-05-2017 11:30 OV 9 LSV 4 Willem Nuwenhoud (Scheidsrechter) 0-2
C 07-05-2017 10:00 Wilhelmina Boys 7 OV 10 Bree, R.R.G.M. van 1-2
C 07-05-2017 10:00 OV 11 Spoord. Boys 5 Dirk-Jan van den Eijnden (Scheidsrechter) 5-5
C 06-05-2017 16:00 OV JO67-1 Jong Brabant VE1
C 06-05-2017 15:00 Brabantia JO19-1 OV JO19-1 Wouw, G.J.A.M. van de 4-2
C 06-05-2017 14:30 ST RKDSV/EDN'56 JO19-1 OV JO19-2 Heuvelmans, A.J.M. 4-2
C 06-05-2017 14:45 OV JO17-1 Jong Brabant JO17-1 Heijden, M.A.J. van der 2-1
C 06-05-2017 14:00 OV JO17-2 Acht JO17-2 Yorick Marty (Scheidsrechter) 7-0
C 06-05-2017 14:00 OV JO17-3 Brabantia JO17-4 Jan van Beers (Scheidsrechter) 3-5
C 06-05-2017 13:00 OV JO15-1 Zwaluw VFC JO15-1 Schopenhauer, R. 5-2
C 06-05-2017 13:15 Sarto JO15-5 OV JO15-2 Willems, L.M.J. 0-13
C 06-05-2017 12:45 Unitas'59 JO15-6G OV JO15-3 Wel, B. van der 10-3
C 06-05-2017 13:00 RPC JO15-5 OV JO15-4 Swaak, L. 5-2
C 06-05-2017 11:30 Jong Brabant MO15-1 OV MO15-1 Keep, B.J.A. van 4-5
C 06-05-2017 11:30 Best Vooruit JO13-1 OV JO13-1 Beers, L. van 1-1
C 06-05-2017 08:30 Taxandria JO13-1 OV JO13-2 Schepens, E. 2-2
C 06-05-2017 11:30 OV JO13-3 DOSL JO13-2 Thijs de Leest (Scheidsrechter) 1-11
C 06-05-2017 11:00 UNA JO13-4G OV JO13-4 Kroon, T.F.W de 3-6
C 06-05-2017 11:30 OV JO13-5 Nuenen JO13-7 Jan de Groot (Scheidsrechter) 10-5
C 06-05-2017 11:00 Nuenen MO13-1 OV MO13-1 Dictus, B. 3-1
C 06-05-2017 11:00 OV JO12-1 Veerse Boys JO12-1 Mathieu van Kasteren (Scheidsrechter) 9-0
C 06-05-2017 10:15 Taxandria JO11-1 OV JO11-1 Man, JM de 3-0
C 06-05-2017 10:15 Best Vooruit JO11-3 OV JO11-2 2-1
C 06-05-2017 10:00 OV JO11-3 Unitas'59 JO11-4 Willem van den Wittenboer (Scheidsrechter) 3-6
C 06-05-2017 10:00 OV JO11-4 BMC JO11-3 Mickey de Kort (Scheidsrechter) 1-7
C 06-05-2017 09:00 OV JO9-1G RPC JO9-2 Bart Schijvens (Scheidsrechter) 4-2
C 06-05-2017 08:30 ODC JO9-4 OV JO9-2 0-11
C 06-05-2017 09:00 OV JO9-3G OVC'26 JO9-3 Ties Vervoort (Scheidsrechter) 5-6
C 06-05-2017 09:00 De Valk JO7-1/Sterksel JO7-2 JO7-2 1/2
C 30-04-2017 14:30 Schijndel/DE WIT 1 OV 1 Ooms, N.A. 0-4
C 30-04-2017 11:30 OV 2 Bladella 2 Peels, J. 4-3
C 30-04-2017 11:30 OV 3 Best Vooruit 3 Jan van Beers (Scheidsrechter) 0-2
C 30-04-2017 10:00 OV 4 Wilhelmina Boys 4 Ad van Hees (Scheidsrechter)
C 30-04-2017 10:00 Woenselse Boys 4 OV 5 Woensdregt, S.L.H. 6-3
C 30-04-2017 12:00 OV 6 De Zuiderburen 3 Hans Hellings (Scheidsrechter) 3-0
C 30-04-2017 11:45 OV 7 RKVVO 9 Dirk-Jan van den Eijnden (Scheidsrechter)
C 30-04-2017 10:00 RKDSV 5 OV 8 Doormaal, M van 0-0
C 30-04-2017 10:00 RKDSV 4 OV 9 Rooij, M. de 2-1
C 30-04-2017 10:00 OV 10 UNA 8 Jan van de Wouw (Scheidsrechter) 1-1
C 30-04-2017 10:00 RKDSV 6 OV 11 Bierings, A.J.A.TH.M 3-1
C 29-04-2017 16:30 Audacia VE1 OV JO67-1
C 29-04-2017 15:00 OV JO19-1 Hilvaria JO19-1 Creemers, L.J.M.J. 1-2
C 29-04-2017 13:00 OV JO19-2 Dommelen JO19-2 Groot, J.M.W. de… (+1) 3-1
C 29-04-2017 14:30 Hapert JO19-2 OV JO19-3 Schoenmakers, L. 1-1
C 29-04-2017 14:30 Unitas'59 JO17-1 OV JO17-1 Pijnenburg, M.A.A. 4-0
C 29-04-2017 14:30 Spoord. Boys JO17-1 OV JO17-2 Rijnen, J. 1-2
C 29-04-2017 13:00 Dommelen JO15-1 OV JO15-1 Noppe, D.E.A. 1-0
C 29-04-2017 11:30 OV MO15-1 Bergeijk MO15-1 Versteden, J.… (+1) 4-2
C 29-04-2017 11:00 OV JO13-2 Hapert JO13-1 Kasteren, M.J. van… (+1) 6-3
C 29-04-2017 10:00 OV JO11-1 Acht JO11-1 Schijvens, B.H.J.P.… (+1) 2-1
C 26-04-2017 19:00 OV JO15-2 Audacia JO15-3 Groot, J.M.W. de 12-1
B 25-04-2017 18:45 FC Drunen 5 OV 6 Zandstra, C. 1-1
C 25-04-2017 18:45 Knegselse Boys 3 OV 7 Berk, J.L.C. van den 0-3
C 23-04-2017 14:30 OV 1 Heeswijk 1 Osch, B. van 3-2
C 23-04-2017 12:00 OV 4 TSV Gudok 5 Jan van Beers (Scheidsrechter) 7-0
C 23-04-2017 10:00 Reusel Sport/Faes Gr 6 OV 5 Schayk, J.T.F. van 6-0
C 23-04-2017 11:00 OV 6 Spoord. Boys 7 Bart Vogels (Scheidsrechter) 3-0
C 23-04-2017 12:00 RKVVO 9 OV 7 Meulenbroeks, A.J.C. 2-4
C 23-04-2017 09:45 Bladella 9 OV 8 Kerkhofs, A. 1-10
C 22-04-2017 16:00 OV JO67-1 VCB VE1
C 22-04-2017 14:45 OV JO19-1 Dommelen JO19-1 Wijs, R.E. de 2-0
C 22-04-2017 14:00 OV JO19-2 Hoogeloon JO19-1 Groot, J.M.W. de… (+1) 1-1
C 22-04-2017 14:45 Reusel Sport/Faes Gr JO19-2 OV JO19-3 Herk, J.P.M. van 2-0
C 22-04-2017 14:45 OV JO17-1 RKSV Heeze JO17-1 Scholten, A.W.A.M. 5-2
Volgende

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Uitslag Verslag
C 25-05-2017 17:00 Dommelen 2 OV 2 Brink, M. van de 3-3
C 21-05-2017 12:00 OV 2 Dommelen 2 Verberne, H.J. 0-2
C 20-05-2017 vervallen OV JO67-1 Boxtel VE1 afg
C 20-05-2017 11:00 OV JO15-1 RBC JO15-1 Leeuw, A.E.M. de 3-6
C 20-05-2017 12:15 Theole JO15-1 OV JO15-1 Boomaars, D. 1-1
C 20-05-2017 10:15 OV JO13-1 MOC'17 JO13-1 Geloven, R. van 4-0
C 20-05-2017 11:30 Sliedrecht JO13-1 OV JO13-1 Ouwerkerk, T. 2-1
C 16-05-2017 19:30 OV JO19-3 Nieuw Woensel JO19-2 Jan de Groot (Scheidsrechter) 1-4
C 15-05-2017 19:00 SBC JO13-7G OV JO13-6 Verhoeven, R. 2-6
C 14-05-2017 14:30 Helvoirt 1 OV 1 Martens, P.L. 0-1
C 13-05-2017 17:30 Boxtel VE1 OV JO67-1
C 13-05-2017 12:15 Nuenen JO15-8 OV JO15-4 Sanders, R.H.J.M. 5-4
C 11-05-2017 18:30 FC Eindhoven AV JO10-1 OV JO10-1 7-1
C 10-05-2017 19:00 OV JO19-3 SV Budel JO19-2 Groot, J.M.W. de… (+1) 2-3
C 10-05-2017 19:00 OV JO15-4 Unitas'59 JO15-8 Beers, ABM van… (+1) 4-3
C 10-05-2017 19:00 OV JO13-6 Acht JO13-3 Overbeek, M. van… (+1) 1-2
C 10-05-2017 19:00 OV JO11-5 SBC JO11-11 Willem van den Wittenboer (Scheidsrechter) 2-7
C 10-05-2017 18:30 RKVVO JO9-3 OV JO9-4 6-4
C 09-05-2017 19:00 OV JO15-2 ST EDN'56/RKDSV JO15-2 Willem Nuwenhoud (Scheidsrechter) 4-0
C 09-05-2017 18:30 Were Di JO12-1 OV JO12-1 Sande, J.C.H. van de 0-8
C 08-05-2017 19:00 OV JO19-2 Spoord. Boys JO19-1 Lars Hoppenbrouwers (Scheidsrechter) 0-2
C 08-05-2017 19:00 OV JO13-6 SBC JO13-7G Jan de Groot (Scheidsrechter) 3-2
C 08-05-2017 18:30 OV JO9-2 Taxandria JO9-3 Mats van Overbeek (Scheidsrechter) 3-3
C 07-05-2017 14:30 OV 1 EVVC 1 Moll, L.W.M. van 3-1
C 07-05-2017 12:00 SV Valkenswaard 2 OV 2 Loomans, A. 0-0
C 07-05-2017 10:00 UNA 7 OV 3 Mierden, M.H. van der 0-3
C 07-05-2017 12:00 Hilvaria 3 OV 4 Steen, P. van der 1-7
C 07-05-2017 12:00 OV 5 HMVV 3 Theodor Brands (Scheidsrechter) 3-3
C 07-05-2017 10:00 Beerse Boys 8 OV 6 Willems, F.J.M.I. 0-5
C 07-05-2017 10:00 UNA 12 OV 7 Swinkels, M.P.M.J. 4-7
C 07-05-2017 11:00 OV 8 Reusel Sport/Faes Gr 12 Jan van Beers (Scheidsrechter) 10-0
C 07-05-2017 11:30 OV 9 LSV 4 Willem Nuwenhoud (Scheidsrechter) 0-2
C 07-05-2017 10:00 Wilhelmina Boys 7 OV 10 Bree, R.R.G.M. van 1-2
C 07-05-2017 10:00 OV 11 Spoord. Boys 5 Dirk-Jan van den Eijnden (Scheidsrechter) 5-5
C 06-05-2017 16:00 OV JO67-1 Jong Brabant VE1
C 06-05-2017 15:00 Brabantia JO19-1 OV JO19-1 Wouw, G.J.A.M. van de 4-2
C 06-05-2017 14:30 ST RKDSV/EDN'56 JO19-1 OV JO19-2 Heuvelmans, A.J.M. 4-2
C 06-05-2017 14:45 OV JO17-1 Jong Brabant JO17-1 Heijden, M.A.J. van der 2-1
C 06-05-2017 14:00 OV JO17-2 Acht JO17-2 Yorick Marty (Scheidsrechter) 7-0
C 06-05-2017 14:00 OV JO17-3 Brabantia JO17-4 Jan van Beers (Scheidsrechter) 3-5
C 06-05-2017 13:00 OV JO15-1 Zwaluw VFC JO15-1 Schopenhauer, R. 5-2
C 06-05-2017 13:15 Sarto JO15-5 OV JO15-2 Willems, L.M.J. 0-13
C 06-05-2017 12:45 Unitas'59 JO15-6G OV JO15-3 Wel, B. van der 10-3
C 06-05-2017 13:00 RPC JO15-5 OV JO15-4 Swaak, L. 5-2
C 06-05-2017 11:30 Jong Brabant MO15-1 OV MO15-1 Keep, B.J.A. van 4-5
C 06-05-2017 11:30 Best Vooruit JO13-1 OV JO13-1 Beers, L. van 1-1
C 06-05-2017 08:30 Taxandria JO13-1 OV JO13-2 Schepens, E. 2-2
C 06-05-2017 11:30 OV JO13-3 DOSL JO13-2 Thijs de Leest (Scheidsrechter) 1-11
C 06-05-2017 11:00 UNA JO13-4G OV JO13-4 Kroon, T.F.W de 3-6
C 06-05-2017 11:30 OV JO13-5 Nuenen JO13-7 Jan de Groot (Scheidsrechter) 10-5
C 06-05-2017 11:00 Nuenen MO13-1 OV MO13-1 Dictus, B. 3-1
C 06-05-2017 11:00 OV JO12-1 Veerse Boys JO12-1 Mathieu van Kasteren (Scheidsrechter) 9-0
C 06-05-2017 10:15 Taxandria JO11-1 OV JO11-1 Man, JM de 3-0
C 06-05-2017 10:15 Best Vooruit JO11-3 OV JO11-2 2-1
C 06-05-2017 10:00 OV JO11-3 Unitas'59 JO11-4 Willem van den Wittenboer (Scheidsrechter) 3-6
C 06-05-2017 10:00 OV JO11-4 BMC JO11-3 Mickey de Kort (Scheidsrechter) 1-7
C 06-05-2017 09:00 OV JO9-1G RPC JO9-2 Bart Schijvens (Scheidsrechter) 4-2
C 06-05-2017 08:30 ODC JO9-4 OV JO9-2 0-11
C 06-05-2017 09:00 OV JO9-3G OVC'26 JO9-3 Ties Vervoort (Scheidsrechter) 5-6
C 06-05-2017 09:00 De Valk JO7-1/Sterksel JO7-2 JO7-2 1/2
C 30-04-2017 14:30 Schijndel/DE WIT 1 OV 1 Ooms, N.A. 0-4
C 30-04-2017 11:30 OV 2 Bladella 2 Peels, J. 4-3
C 30-04-2017 11:30 OV 3 Best Vooruit 3 Jan van Beers (Scheidsrechter) 0-2
C 30-04-2017 10:00 OV 4 Wilhelmina Boys 4 Ad van Hees (Scheidsrechter)
C 30-04-2017 10:00 Woenselse Boys 4 OV 5 Woensdregt, S.L.H. 6-3
C 30-04-2017 12:00 OV 6 De Zuiderburen 3 Hans Hellings (Scheidsrechter) 3-0
C 30-04-2017 11:45 OV 7 RKVVO 9 Dirk-Jan van den Eijnden (Scheidsrechter)
C 30-04-2017 10:00 RKDSV 5 OV 8 Doormaal, M van 0-0
C 30-04-2017 10:00 RKDSV 4 OV 9 Rooij, M. de 2-1
C 30-04-2017 10:00 OV 10 UNA 8 Jan van de Wouw (Scheidsrechter) 1-1
C 30-04-2017 10:00 RKDSV 6 OV 11 Bierings, A.J.A.TH.M 3-1
C 29-04-2017 16:30 Audacia VE1 OV JO67-1
C 29-04-2017 15:00 OV JO19-1 Hilvaria JO19-1 Creemers, L.J.M.J. 1-2
C 29-04-2017 13:00 OV JO19-2 Dommelen JO19-2 Groot, J.M.W. de… (+1) 3-1
C 29-04-2017 14:30 Hapert JO19-2 OV JO19-3 Schoenmakers, L. 1-1
C 29-04-2017 14:30 Unitas'59 JO17-1 OV JO17-1 Pijnenburg, M.A.A. 4-0
C 29-04-2017 14:30 Spoord. Boys JO17-1 OV JO17-2 Rijnen, J. 1-2
C 29-04-2017 13:00 Dommelen JO15-1 OV JO15-1 Noppe, D.E.A. 1-0
C 29-04-2017 11:30 OV MO15-1 Bergeijk MO15-1 Versteden, J.… (+1) 4-2
C 29-04-2017 11:00 OV JO13-2 Hapert JO13-1 Kasteren, M.J. van… (+1) 6-3
C 29-04-2017 10:00 OV JO11-1 Acht JO11-1 Schijvens, B.H.J.P.… (+1) 2-1
C 26-04-2017 19:00 OV JO15-2 Audacia JO15-3 Groot, J.M.W. de 12-1
C 25-04-2017 18:45 Knegselse Boys 3 OV 7 Berk, J.L.C. van den 0-3
C 23-04-2017 14:30 OV 1 Heeswijk 1 Osch, B. van 3-2
C 23-04-2017 12:00 OV 4 TSV Gudok 5 Jan van Beers (Scheidsrechter) 7-0
C 23-04-2017 10:00 Reusel Sport/Faes Gr 6 OV 5 Schayk, J.T.F. van 6-0
C 23-04-2017 11:00 OV 6 Spoord. Boys 7 Bart Vogels (Scheidsrechter) 3-0
C 23-04-2017 12:00 RKVVO 9 OV 7 Meulenbroeks, A.J.C. 2-4
C 23-04-2017 09:45 Bladella 9 OV 8 Kerkhofs, A. 1-10
C 22-04-2017 16:00 OV JO67-1 VCB VE1
C 22-04-2017 14:45 OV JO19-1 Dommelen JO19-1 Wijs, R.E. de 2-0
C 22-04-2017 14:00 OV JO19-2 Hoogeloon JO19-1 Groot, J.M.W. de… (+1) 1-1
C 22-04-2017 14:45 Reusel Sport/Faes Gr JO19-2 OV JO19-3 Herk, J.P.M. van 2-0
C 22-04-2017 14:45 OV JO17-1 RKSV Heeze JO17-1 Scholten, A.W.A.M. 5-2
C 22-04-2017 13:45 Nuenen JO17-7 OV JO17-3 Winden, S. van 2-4
C 22-04-2017 13:00 Geldrop JO15-5 OV JO15-3 Vorstenbosch, J.C.J. 8-4
C 22-04-2017 13:00 Zwaluw VFC JO15-7 OV JO15-4 Driel, E.I. van 8-0
C 22-04-2017 11:30 OV JO13-1 RKVVO JO13-1 Walthuis, K.D. 10-0
C 22-04-2017 11:00 OV JO13-2 TSV Gudok JO13-2 Mathieu van Kasteren (Scheidsrechter) 3-0
C 22-04-2017 11:00 OV JO13-4 Braakhuizen JO13-2 Yorick Marty (Scheidsrechter) 4-1
Volgende

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Uitslag Verslag
B 10-06-2017 15:00 OV JO17-1 WSC JO17-1 0 - 1
B 23-05-2017 19:00 FC Eindhoven AV JO15-5M OV JO15-2 Vorstenbosch, J.C.J. 0-6
B 20-05-2017 11:00 OV 6 RKJVV/V. Dalsen 5 Jong, H.E. de 3-1
B 13-05-2017 14:45 OV JO17-1 FC Engelen JO17-1 Kayaoglu, H. 2-1
B 25-04-2017 18:45 FC Drunen 5 OV 6 Zandstra, C. 1-1
B 22-04-2017 13:00 OV JO15-1 Unitas'59 JO15-1 Vandebroek, J.M.J. 1-3
B 17-04-2017 11:30 Steensel JO15-1 OV JO15-2 Menting, G. 5-2
B 15-04-2017 16:30 RKVVO 7 OV 6 Harks, M. 1-3
B 15-04-2017 14:45 OJC ROSMALEN JO17-2 OV JO17-1 Verkoeijen, A.H.M. 0-2
B 15-03-2017 19:30 OV JO17-1 Nuenen JO17-1 2-0
B 05-03-2017 12:00 OV 6 RKVVO 8 Jan van Beers (Scheidsrechter) 7-0
B 15-02-2017 19:30 OV JO19-1 UNA JO19-1 0-2
B 04-02-2017 12:45 Unitas'59 JO15-2 OV JO15-1 Willems, G.J.T.M. 0-10
B 04-02-2017 12:30 OV JO15-2 Real Lunet JO15-1 Jan van Beers (Scheidsrechter) 13-1
B 04-02-2017 11:00 OV JO13-2 DVS JO13-1 Jelmer Versteden (Scheidsrechter) 1-2
B 01-02-2017 19:30 OV JO19-1 UNA JO19-1 Jonkers, P.L. 0-0
B 28-01-2017 11:15 OJC ROSMALEN JO13-1 OV JO13-1 Dartel, C.J.M. van 2-0
B 14-01-2017 15:00 Bladella JO17-1 OV JO17-1 Verberne, H.J. 1-2
B 18-12-2016 11:45 Geldrop 2 OV 2 Roks, L.P. 5-2
B 17-12-2016 11:30 OV MO13-1 SBC MO13-1 Mats van Overbeek (Scheidsrechter) 1-3
B 13-12-2016 19:00 VOAB JO19-1 OV JO19-1 Arendonk, G.H.M. van 1-2
B 10-12-2016 12:30 OV JO15-2 Boxtel JO15-2 Jan van Beers (Scheidsrechter) 6-2
B 07-12-2016 19:00 RKVVO MO15-1 OV MO15-1 Kasteren, R. van 2-2
B 30-11-2016 19:30 OV JO17-1 Audacia JO17-1 Willem Nuwenhoud (Scheidsrechter) 5-0
B 30-11-2016 19:30 OV JO13-1 Sarto JO13-1 Aron van Beers (Scheidsrechter) 1-0
B 23-11-2016 19:30 Boxtel JO15-1 OV JO15-1 Visser, W. 0-13
B 20-11-2016 14:30 RKSV Nuenen OV 1 Mandemakers, K.C.A. 2-1
B 20-11-2016 12:00 UNA 4 OV 3 Wit, T.F.J de 0-0
B 20-11-2016 12:00 RKVVO 9 OV 6 Das, A. 3-4
B 19-11-2016 14:15 Were Di JO19-1 OV JO19-1 Elshout, V.A.J. van den 0-1
B 29-10-2016 14:30 HSE JO19-1 OV JO19-2 Gunuc, M 15-0
B 29-10-2016 14:45 Best Vooruit JO19-3 OV JO19-3 Sande, B.H. vd 4-1
B 29-10-2016 14:00 OV JO17-2 Hoogeloon JO17-1 Jan van Beers (Scheidsrechter) 2-5
B 29-10-2016 14:00 OV JO17-3 Nuenen JO17-5 Aron van Beers (Scheidsrechter) 1-11
B 29-10-2016 13:00 SBC JO15-3 OV JO15-2 Akker, T. van den 0-7
B 29-10-2016 13:00 OV JO15-3 ODC JO15-3 Theodor Brands (Scheidsrechter) 0-8
B 29-10-2016 12:30 OV JO15-4 Spoordonkse Boys JO15-2G Willem Nuwenhoud (Scheidsrechter) 7-6
B 29-10-2016 11:00 Gilze MO15-1 OV MO15-1 Pijpers, J.M. 0-1
B 29-10-2016 12:15 UNA JO15-2 OV JO14-1 Alten, C.W.A. van 10-2
B 29-10-2016 11:00 DBS JO13-1 OV JO13-2 Borninkhof, N. 1-3
B 29-10-2016 09:30 Gloria UC MO13-2 OV MO13-1 Veen, J. v.d. 0-2
B 29-10-2016 11:00 OV JO12-1 EMK JO13-1 Jelmer Versteden (Scheidsrechter) 3-2
B 29-10-2016 10:30 EFC JO11-1 OV JO11-1 Louwers, J. 5-2
B 29-10-2016 10:00 OV JO11-2 Boxtel JO11-2 Ties Vervoort (Scheidsrechter) 4-2
B 29-10-2016 10:30 Beerse Boys JO11-4 OV JO11-3 4-3
B 29-10-2016 09:45 Nuenen JO11-5 OV JO10-1 Leenders, Stijn van 1-5
B 29-10-2016 09:00 OV JO9-1G Brabantia JO9-1 Bart Schijvens (Scheidsrechter) 2-5
B 23-10-2016 11:30 OV 2 Wilhelmina Boys 2 Baars, L. 2-1
B 22-10-2016 19:30 Wilhelmina Boys 1 OV 1 Briene, G.H. 0-1
B 22-10-2016 14:30 Taxandria JO19-1 OV JO19-1 Pijnenburg, W.C.M. 2-6
B 22-10-2016 14:45 Wilhelmina Boys JO17-1 OV JO17-1 Theelen, H.M.J. 0-1
B 22-10-2016 13:15 SV Valkenswaard JO15-1 OV JO15-1 Brinkman, I. 3-3
B 20-09-2016 19:15 Boxtel JO15-3 OV JO15-3 Alebeek, M.A.J. van 1-7
B 15-09-2016 vervallen Boxtel JO17-2 OV JO17-3
B 14-09-2016 19:30 OV JO15-1 Uno Animo JO15-1 Jan de Groot (Scheidsrechter) 5-2
B 13-09-2016 18:30 OV JO10-1 Unitas'59 JO10-1 Meerstadt, F.T.Y. 6-5
B 11-09-2016 09:45 WODAN 5 OV 3 Cruz, J. 1-2
B 11-09-2016 12:00 Acht 9 OV 6 Elzakker, P. van 1-1
B 11-09-2016 13:00 Beerse Boys 11 OV 7 Rooijakkers, P.J.A.M. 1-0
B 11-09-2016 10:00 OV 11 Beerse Boys 8 Beers, J van 5-1
B 10-09-2016 14:45 Nieuwkuijk JO19-1 OV JO19-2 Blankers, T.A.H.M. 4-1
B 10-09-2016 14:30 Beerse Boys JO19-2 OV JO19-3 Beers, J.J.F.M. van 1-2
B 10-09-2016 14:00 OV JO17-2 Beerse Boys JO17-1 Groot, J.M.W. de 1-4
B 10-09-2016 14:00 OV JO17-3 SBC JO17-5 Beers, J van 2-1
B 10-09-2016 12:30 OV JO15-2 Best Vooruit JO15-5 Groot, J.M.W. de 20-0
B 10-09-2016 13:00 OV JO15-3 SJO VV LBC JO15-1 Kasteren, M.J. van 1-4
B 10-09-2016 13:15 Boxtel JO15-2 OV JO15-4 Schrover, M.A.P. 11-0
B 10-09-2016 11:30 OV MO15-1 Audacia MO15-1 Versteden, J. 7-0
B 10-09-2016 13:00 Beerse Boys JO15-1 OV JO14-1 Hoppenbrouwers, T.H.M. 14-0
B 10-09-2016 10:00 UNA JO13-2G OV JO13-2 Moonen, J.A.G. 1-7
B 10-09-2016 11:45 RPC JO13-1 OV JO12-1 Eigenberg, M 9-1
B 10-09-2016 09:00 Hilvaria JO11-1 OV JO11-1 Dongen, J. van 5-1
B 10-09-2016 10:30 Spoord. Boys JO11-1 OV JO11-2 0-12
B 10-09-2016 10:00 OV JO11-3 Hilvaria JO11-3 Overbeek, M.L.G. van 5-4
B 10-09-2016 10:00 SJO Juventud JO11-1 OV JO10-1 3-1
B 10-09-2016 09:00 OV JO9-1G Hilvaria JO9-1 Vroenhoven, K.C.J.M. van 4-3
B 07-09-2016 19:00 Wilhelmina Boys JO15-4 OV JO15-2 Tromp, T. 0-8
B 07-09-2016 18:30 OV MO13-1 VOAB MO13-1 Beers, ABM van 0-2
B 06-09-2016 19:00 OV JO13-1 VOAB JO13-1 Groot, J.M.W. de 0-1
B 06-09-2016 18:30 OV JO12-1 Wilhelmina Boys JO12-1 Marty, Y.R.E. 4-2
B 04-09-2016 vervallen Nieuw Woensel 3 OV 3
B 04-09-2016 12:00 OV 4 SBC 8 Beers, J van 6-2
B 04-09-2016 10:00 Wilhelmina Boys 7 OV 6 Broers, H.M.M. 0-1
B 04-09-2016 11:00 Spoord. Boys 7 OV 7 Bekker, G.W.H.M. de 1-4
B 04-09-2016 10:00 OV 11 Spoord. Boys 6 Groot, J.M.W. de 6-5
B 03-09-2016 14:00 OV JO19-2 Woenselse Boys JO19-1 Groot, J.M.W. de 10-0
B 03-09-2016 14:30 OV JO19-3 Vessem JO19-1 Beers, ABM van 0-9
B 03-09-2016 12:45 Hapert JO17-1 OV JO17-2 Minkels, J. 2-1
B 03-09-2016 12:30 OV JO15-4 Zwaluw VFC JO15-6 Marty, Y.R.E. 13-0
B 03-09-2016 10:00 Nevelo MO15-1 OV MO15-1 Vugts, B. 0-13
B 03-09-2016 13:00 OV JO14-1 Casteren JO15-1 Agt, J.P.T.C. van 1-6
B 03-09-2016 11:00 OV JO13-2 Best Vooruit JO12-1 Verouden, T.W.J. 4-2
B 03-09-2016 10:00 OV JO11-1 DVS JO11-1 Overbeek, M.L.G. van 1-2
B 03-09-2016 10:00 OV JO11-2 Beerse Boys JO11-1 Meerstadt, F.T.Y. 1-10
B 03-09-2016 10:15 Best Vooruit JO11-9 OV JO11-3 0-9
B 03-09-2016 09:00 Audacia JO9-1 OV JO9-1G 1-4
B 28-08-2016 14:30 OV 1 Geldrop 1 Geet, L.L.M. van 1-1
B 28-08-2016 11:30 OV 2 Best Vooruit 2 Brands, T.H. 4-2
B 28-08-2016 11:30 OV 3 Boxtel 3 Beers, J van 4-1
B 28-08-2016 11:00 Vlijmense Boys 4 OV 4 Straver, R.M. 4-0
Volgende

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Uitslag Verslag
V 10-06-2017 10:30 OV JO15-2 Nuenen JO15-5 3 - 3
V 15-04-2017 16:00 OV JO67-1 RKGSV Gerven VE
V 08-04-2017 11:15 Wilhelm. Boys JO14-1 OV JO14-1 0-0
V 18-03-2017 afgelast OV JO15-2 Oirschot V. JO14-1
V 18-02-2017 10:00 Bladella MO13-1 OV MO13-1
V 18-02-2017 10:30 OV JO12-1 Dongen JO12-1 Clubscheids 1 (Scheidsrechter) 8-1
V 12-02-2017 13:00 Nemelaer 1 OV 1
V 11-02-2017 afgelast SBC JO12-1 OV JO12-1
V 09-02-2017 20:00 OV 2 Hoogeloon 1 Theodor Brands (Scheidsrechter) 1-0
V 04-02-2017 14:00 OV JO19-2 Oirschot V JO17-2 Jan de Groot (Scheidsrechter) 4-1
V 04-02-2017 14:30 OV JO17-1 Den Dungen JO17-1 Theodor Brands (Scheidsrechter) 7-1
V 04-02-2017 12:30 OV JO14-1 Sarto JO14-1 Jan van Agt (Scheidsrechter) 1-6
V 04-02-2017 11:15 SBC JO13-1 OV JO13-1 0-3
V 04-02-2017 10:00 OV JO12-1 Bladella JO12-1 Yorick Marty (Scheidsrechter) 1-6
V 04-02-2017 10:00 Mulo JO10-1 OV JO10-1 5-2
V 31-01-2017 20:00 Nevelo 2 OV 2 2-2
V 29-01-2017 13:00 Eindhoven AV OV 1 2-1
V 29-01-2017 12:00 Wilhelmina Boys 2 OV 2 2-2
V 28-01-2017 16:30 Wilhelmina Boys A OV JO67-1 4-3
V 28-01-2017 afgelast OV JO17-1 DVS JO17-1
V 28-01-2017 15:00 Rood Wit V JO17-2 OV JO17-2
V 28-01-2017 13:30 Unitas'30 JO15-1 OV JO15-1 4-3
V 24-01-2017 20:15 VOAB 1 OV 1 1-2
V 24-01-2017 19:30 Best V JO19-1 OV JO19-1 2-0
V 21-01-2017 afgelast Rood Wit V JO17-2 OV JO17-2
V 21-01-2017 afgelast OV JO15-1 S.v.S.S.S JO15-1
V 21-01-2017 afgelast Valkenswaard JO13-1 OV JO13-1
V 17-01-2017 20:15 Rood Wit V 1 OV 1 0-1
V 15-01-2017 afgelast VOAB 1 OV 1
V 15-01-2017 afgelast VOAB 2 OV 2
V 14-01-2017 afgelast OV JO19-2 Oirschot V. JO17-2
V 14-01-2017 afgelast OV JO19-3 Brabantia JO19-3
V 14-01-2017 afgelast Unitas'59 JO15-6 OV JO15-4
V 14-01-2017 afgelast OV MO15-1 Hilvaria MO15-1
V 14-01-2017 afgelast OV JO14-1 Unitas'59 JO15-7
V 14-01-2017 afgelast SC "t Zand JO13-1 OV JO13-1
V 14-01-2017 afgelast Rood Wit V JO13-3 OV JO13-3
V 14-01-2017 afgelast OV JO13-4 Rood Wit V JO13-4
V 14-01-2017 afgelast OV JO13-5 Brabantia JO13-5
V 14-01-2017 afgelast Brabantia JO13-7 OV JO13-6
V 14-01-2017 afgelast OV MO13-1 Hilvaria MO13-1
V 14-01-2017 afgelast Brabantia JO13-2 OV JO12-1
V 14-01-2017 afgelast Brabantia JO11-1 OV JO11-1
V 14-01-2017 afgelast OV JO11-2 Rood Wit V JO11-3
V 14-01-2017 afgelast OV JO11-3 Rood Wit V JO11-4
V 14-01-2017 afgelast OV JO11-4 Brabantia JO11-6
V 14-01-2017 afgelast OV JO11-5 Brabantia JO11-7
V 14-01-2017 afgelast Rood Wit V JO10-1 OV JO10-1
V 14-01-2017 afgelast DVG JO9-1 OV JO9-1G
V 14-01-2017 afgelast Brabantia JO9-4 OV JO9-2
V 14-01-2017 afgelast OV JO9-3G Brabantia JO9-5
V 14-01-2017 afgelast Rood Wit V JO9-4 OV JO9-4
V 14-01-2017 afgelast OV JO9-5 Brabantia JO9-6
V 14-01-2017 afgelast OV JO9-6 Brabantia JO9-7
V 11-01-2017 19:30 Best Vooruit JO17-1 OV JO17-1 6-1
V 10-01-2017 20:30 Sarto 1 OV 1 1-1
V 17-12-2016 13:00 OV JO15-1 Spoordonkse B. JO15-1 Jan van Agt (Scheidsrechter) 7-0
V 17-12-2016 12:30 OV JO15-4 Beerse Boys JO15-2 Jan de Groot (Scheidsrechter) 0-11
V 17-12-2016 09:30 OV JO10-1 Dommelen JO10-1 Frank Meerstadt (Scheidsrechter) 3-7
V 10-12-2016 12:30 OV JO15-4 Wilhelmina JO15-4 Jelmer Versteden (Scheidsrechter) 1-4
V 10-12-2016 10:00 OV JO11-1 Oirschot V JO10-1 Clubscheids 1 (Scheidsrechter)
V 10-12-2016 10:00 OV JO11-3 OIrschot V JO11-2 Mickey de Kort (Scheidsrechter) 2-6
V 10-12-2016 10:00 OV JO9-4 Oirschot V JO9-6 Clubscheids 2 (Scheidsrechter) 6-0
V 03-12-2016 10:00 OV JO11-1 DBS JO11-1 Sam Engelbert (Scheidsrechter) 1-1
V 03-12-2016 10:00 OV JO11-5 Oirschot V JO11-4
V 19-11-2016 afgelast OV JO19-2 Gestel JO19-1
V 29-10-2016 11:00 OV JO13-4 Oirschot V JO13-3 Clubscheids 1 (Scheidsrechter) 8-3
V 25-10-2016 20:00 OV 2 Helvoirt 2 Willem Nuwenhoud (Scheidsrechter) 3-1
V 22-10-2016 11:30 Blauw Geel JO13-1 OV JO13-1 2-4
V 22-10-2016 11:15 Wilhelmina Boys JO13-1 OV JO13-2 6-0
V 11-09-2016 11:00 OV 8 Oirschot-Vooruit 5 Raaijmakers, JC 7-1
V 11-09-2016 11:00 OV 9 Oirschot Vooruit 10 Nunen, M. van 0-3
V 10-09-2016 11:00 OV JO13-4 Oirschot V JO13-3 Clubscheids 1, 5-3
V 10-09-2016 12:00 Hilvaria MO13-1 OV MO13-1 0-4
V 10-09-2016 09:00 OV JO9-4 Oirschot V JO9-5 Meerstadt, F.T.Y. 12-7
V 10-09-2016 09:30 RKVVO JO9-6 OV JO9-6
V 05-09-2016 18:15 OV JO13-4 vv LBC
V 04-09-2016 10:30 OV 9 DVG 5 Liebregts, JC
V 27-08-2016 14:00 OV JO17-2 Oirschot V JO17-3 Groot, J.M.W. de
V 27-08-2016 11:15 ODC JO12-1 OV JO12-1 0-3
V 25-08-2016 19:30 Bergeijk JO19-1 OV JO19-1 1-2
V 17-08-2016 19:30 OV 1 Oranje Zwart 1 3-4
V 09-08-2016 20:00 SVSSS 1 OV 1 2-3


  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Uitslag Verslag
T 27-08-2016 13:00 Toernooi Beerse B. OV JO13-2
T 27-08-2016 13:00 Toernooi Beerse B. OV JO13-3
T 27-08-2016 13:00 Toernooi Beerse B. OV JO13-5
T 27-08-2016 09:00 Toernooi Beerse B. OV JO11-2
T 27-08-2016 09:00 Toernooi Beerse B. OV JO11-5
T 27-08-2016 09:00 Toernooi Beerse B. OV JO10-1
T 27-08-2016 09:00 Toernooi Beerse B. OV JO9-2
T 27-08-2016 09:00 Toernooi Beerse B. OV JO9-3G
T 27-08-2016 09:00 Toernooi Beerse B. OV JO9-5
T 13-08-2016 17:00 Beerse Boys OV 1



Terug naar boven