Uitslagen

Seizoen:



  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Uitslag Verslag
B 06-06-2015 15:00 JVOZ B1 OV B1 2-1
B 06-06-2015 13:30 OJC ROSMALEN D5 OV D2 0-0
B 06-06-2015 11:30 FC Engelen E7 OV E8 7-3
B 30-05-2015 11:00 St Mich.Gestel 7 OV 7 2-2
B 27-05-2015 18:30 OV E8 Terlo E2 4-1
B 21-05-2015 19:00 Nuenen D4 OV D2 Verhallen, R.T.R. 0-1
C 18-05-2015 19:00 JongBrabant C5 OV C4 Franken, J.W.A.M. 0-5
C 17-05-2015 12:00 Reusel Sport/Faes Gr 2 OV 2 0-0
B 16-05-2015 14:45 OV B1 FC Engelen B1 Beers, J van 4-0
C 16-05-2015 09:00 OV F2 FC Eindhoven AV F3 Overbeek, M.L.G. van 1-6
C 13-05-2015 19:00 RKSV Heeze B4 OV B4 Breda, A. van 3-0
C 13-05-2015 18:30 OV F9 Oirschot V. F8 2-9
C 12-05-2015 19:30 Spoord. Boys A2 OV A3 Rooy, B van 1-5
C 11-05-2015 19:00 SCI/FLYNTH C3 OV C3 Berkel, P.M. van 1-4
C 11-05-2015 18:30 RKVVO F3 OV F2 2-0
C 10-05-2015 14:30 OV 1 RKVVO 1 2-3
C 10-05-2015 11:30 OV 2 Reusel Sport/Faes Gr 2 1-1
B 10-05-2015 12:00 OV 7 Brabantia 10 Nuwenhoud, H.W.M. 2-0
V 09-05-2015 15:00 EVV VE1
C 09-05-2015 13:00 OV C3 TSV Gudok C7 Marty, Y.R.E. 7-0
C 09-05-2015 11:30 MD1 DSC MD1 Beers, ABM van 2-10
C 09-05-2015 13:30 OV D1 Berghem Sport D1 Koningstein, J.J.E.J. 1-3
C 09-05-2015 11:00 RPC D2 OV D2 Reijnders, R. 0-6
C 09-05-2015 11:00 UNA D7G OV D4 Visser, MJ 2-6
C 09-05-2015 10:00 OV E9 EMK E5 Clubscheids 1, 1-9
C 09-05-2015 10:00 VOAB F4 OV F4 5-2
C 09-05-2015 09:30 Beerse Boys F5 OV F6 4-1
C 06-05-2015 19:00 OV C1 EFC C1 4-1
C 03-05-2015 14:30 Spoord. Boys 1 OV 1 1-3
C 03-05-2015 12:00 Hilvaria 2 OV 2 Pol, R vd 0-2
C 03-05-2015 12:00 OV 3 SC Olympus 2 Brands, T.H. 2-0
C 03-05-2015 12:00 OV 4 Wilhelmina Boys 3 Smetsers, J. 4-4
C 03-05-2015 12:00 OV 5 VOAB 6 Kort, P. de 1-2
C 03-05-2015 10:00 TSVV Merlijn 4 OV 6 Peeten, J. 0-3
C 03-05-2015 10:00 De Bocht'80 3 OV 7 Wouw, J.C. van de 0-7
C 03-05-2015 10:00 OV 8 Riel 3 Nuwenhoud, H.W.M. 1-3
C 03-05-2015 11:00 Hulsel 3 OV 10 Denissen, N 1-4
C 03-05-2015 10:00 EDN'56 4 OV 11 Donkers, M.P.H. 4-1
V 02-05-2015 16:00 VE1 UNA
C 02-05-2015 13:00 Taxandria A1 OV A2 Rijksen, E. 3-1
C 02-05-2015 14:45 OV B1 SC 't Zand B1 0-2
C 02-05-2015 14:45 Hapert B2 OV B3 Beers, P.W.A.M. van 4-1
C 02-05-2015 14:30 OV B4 Brabantia B5 Kort, P. de 1-3
C 02-05-2015 11:30 Best Vooruit D1 OV D1 Vree, M. de 1-5
C 02-05-2015 10:00 OV E7 WODAN E8 Clubscheids 1, 9-3
C 02-05-2015 10:00 OV E9 Geldrop E9 Overbeek, M.L.G. van 7-2
C 02-05-2015 09:00 OV F2 Marvilde F3 Overbeek, M.L.G. van 4-2
C 02-05-2015 09:15 Reusel Sport/Faes Group F8G OV F9 1-15
C 29-04-2015 19:00 OV B2 Uno Animo B1 Vogels, B.F.M.… (+1) 4-2
C 29-04-2015 18:30 OV F2 RKVVO F3 Clubscheids 1, 2-2
B 28-04-2015 20:30 WODAN 14 OV 7 Harks, R. 1-4
C 26-04-2015 14:30 OV 1 Wilhelmina Boys 1 5-1
C 26-04-2015 11:30 OV 2 Reusel Sport/Faes Gr 3 Eijgelsheim, M.F.M.G.… (+1) 6-1
C 26-04-2015 10:00 Nevelo 3 OV 3 Damen, M. 1-6
C 26-04-2015 11:00 Rood Wit V 3 OV 4 Swinkels, M.P.M.J. 6-1
C 26-04-2015 13:00 TSVV Merlijn 2 OV 5 Grotenhuis, M. 4-1
C 26-04-2015 12:00 OV 6 Zwaluw VFC 5 Raaijmakers, JC 3-0
C 26-04-2015 12:00 OV 7 UNA 10 Bresser, F.C.H.A. de 2-1
C 26-04-2015 10:00 Ons Vios 4 OV 8 Boxtel, K. van 3-4
C 26-04-2015 11:00 Wilhelmina Boys 6 OV 9 Vlassak, W. 2-1
C 26-04-2015 10:00 OV 10 Bergeijk 8 Willems, F.J.M.I.… (+1) 1-5
C 26-04-2015 12:00 OV 11 Spoord. Boys 6 Smetsers, J. 1-2
C 25-04-2015 16:00 VE1 Nemelaer VE1
C 25-04-2015 15:30 OV A1 WODAN A1 7-2
C 25-04-2015 13:00 OV A2 Emplina A2 Akker, B. van den… (+1) 0-4
C 25-04-2015 14:30 OV A3 JongBrabant A3 Eijnden, H.J.M.A. van den… (+1) 4-1
C 25-04-2015 13:00 Zwaluw VFC B1 OV B1 1-4
C 25-04-2015 14:30 SDO'39 B1 OV B2 Vugts, T. 2-2
C 25-04-2015 14:00 OV B3 SBC B5 Agt, J.P.T.C. van 1-2
C 25-04-2015 13:00 Bladella B4 OV B4 Sande, T. v.d. 10-3
C 25-04-2015 13:00 Emplina C1 OV C1 2-0
C 25-04-2015 13:00 Bladella C2 OV C2 Mariën, J.H. 1-2
C 25-04-2015 13:00 OV C3 SVSSS C3 Kort, P. de 3-3
C 25-04-2015 12:45 Best Vooruit C6 OV C4 Diepens, D. 1-3
C 25-04-2015 12:00 Beesd MD1 MD1 Zuurmond, S 9-0
C 25-04-2015 11:30 OV D1 Unitas'59 D1 Leest, T.A.T. de 1-3
C 25-04-2015 12:30 OV D2 RKSV Heeze D2 Haren, J.H.M. van… (+1) 5-0
C 25-04-2015 11:30 SBC D6G OV D3 Verhoeven, R. 2-1
C 25-04-2015 11:30 OV D5 Best Vooruit D4 Hout, J. van 1-2
C 25-04-2015 12:30 OV D4 Beerse Boys D4 Beers, ABM van 4-2
C 25-04-2015 10:00 OV E1 RKVVO E1 Marty, Y.R.E. 1-1
C 25-04-2015 10:30 RPC E2 OV E2 8-3
C 25-04-2015 11:00 OV E3 Hoogeloon E1 Alebeek, D. 1-7
C 25-04-2015 10:00 SBC E5 OV E4 3-2
C 25-04-2015 10:30 FC Eindhoven AV E5 OV E5 4-4
C 25-04-2015 10:00 OV E6 Unitas'59 E9 Mulder, B. 5-2
C 25-04-2015 10:00 OV E7 Nuenen E6 Overbeek, M.L.G. van 10-3
C 25-04-2015 10:00 OV E8 Dommelen E6G Verouden, T.W.J. 6-0
C 25-04-2015 09:00 Unitas'59 F3 OV F1 1-0
C 25-04-2015 09:00 OV F2 SBC F3 Kort, M.H.J. de 4-3
C 25-04-2015 09:00 OV F3 Unitas'59 F8 Alebeek, D. 1-2
C 25-04-2015 09:00 WODAN F5 OV F4 4-1
C 25-04-2015 09:00 Geldrop F4 OV F5 1-9
C 25-04-2015 09:00 OV F6 ST RKDSV/EDN'56 F4 Mulder, B. 2-0
C 25-04-2015 09:00 OV F7 RKSV Heeze F5 Overbeek, M.L.G. van 0-9
C 25-04-2015 09:15 Reusel Sport/Faes Group F8G OV F8 0-12
C 25-04-2015 09:00 OV F9 Acht F8 Marty, Y.R.E. 2-7
C 22-04-2015 19:00 OV E3 UNA E3G Clubscheids 1, 6-2
C 22-04-2015 19:00 FC Eindhoven AV F3 OV F2 6-2
C 22-04-2015 18:30 OV F8 Oirschot V. F9 Clubscheids 1, 5-3
Volgende

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Uitslag Verslag
C 18-05-2015 19:00 JongBrabant C5 OV C4 Franken, J.W.A.M. 0-5
C 17-05-2015 12:00 Reusel Sport/Faes Gr 2 OV 2 0-0
C 16-05-2015 09:00 OV F2 FC Eindhoven AV F3 Overbeek, M.L.G. van 1-6
C 13-05-2015 19:00 RKSV Heeze B4 OV B4 Breda, A. van 3-0
C 13-05-2015 18:30 OV F9 Oirschot V. F8 2-9
C 12-05-2015 19:30 Spoord. Boys A2 OV A3 Rooy, B van 1-5
C 11-05-2015 19:00 SCI/FLYNTH C3 OV C3 Berkel, P.M. van 1-4
C 11-05-2015 18:30 RKVVO F3 OV F2 2-0
C 10-05-2015 14:30 OV 1 RKVVO 1 2-3
C 10-05-2015 11:30 OV 2 Reusel Sport/Faes Gr 2 1-1
C 09-05-2015 13:00 OV C3 TSV Gudok C7 Marty, Y.R.E. 7-0
C 09-05-2015 11:30 MD1 DSC MD1 Beers, ABM van 2-10
C 09-05-2015 13:30 OV D1 Berghem Sport D1 Koningstein, J.J.E.J. 1-3
C 09-05-2015 11:00 RPC D2 OV D2 Reijnders, R. 0-6
C 09-05-2015 11:00 UNA D7G OV D4 Visser, MJ 2-6
C 09-05-2015 10:00 OV E9 EMK E5 Clubscheids 1, 1-9
C 09-05-2015 10:00 VOAB F4 OV F4 5-2
C 09-05-2015 09:30 Beerse Boys F5 OV F6 4-1
C 06-05-2015 19:00 OV C1 EFC C1 4-1
C 03-05-2015 14:30 Spoord. Boys 1 OV 1 1-3
C 03-05-2015 12:00 Hilvaria 2 OV 2 Pol, R vd 0-2
C 03-05-2015 12:00 OV 3 SC Olympus 2 Brands, T.H. 2-0
C 03-05-2015 12:00 OV 4 Wilhelmina Boys 3 Smetsers, J. 4-4
C 03-05-2015 12:00 OV 5 VOAB 6 Kort, P. de 1-2
C 03-05-2015 10:00 TSVV Merlijn 4 OV 6 Peeten, J. 0-3
C 03-05-2015 10:00 De Bocht'80 3 OV 7 Wouw, J.C. van de 0-7
C 03-05-2015 10:00 OV 8 Riel 3 Nuwenhoud, H.W.M. 1-3
C 03-05-2015 11:00 Hulsel 3 OV 10 Denissen, N 1-4
C 03-05-2015 10:00 EDN'56 4 OV 11 Donkers, M.P.H. 4-1
C 02-05-2015 13:00 Taxandria A1 OV A2 Rijksen, E. 3-1
C 02-05-2015 14:45 OV B1 SC 't Zand B1 0-2
C 02-05-2015 14:45 Hapert B2 OV B3 Beers, P.W.A.M. van 4-1
C 02-05-2015 14:30 OV B4 Brabantia B5 Kort, P. de 1-3
C 02-05-2015 11:30 Best Vooruit D1 OV D1 Vree, M. de 1-5
C 02-05-2015 10:00 OV E7 WODAN E8 Clubscheids 1, 9-3
C 02-05-2015 10:00 OV E9 Geldrop E9 Overbeek, M.L.G. van 7-2
C 02-05-2015 09:00 OV F2 Marvilde F3 Overbeek, M.L.G. van 4-2
C 02-05-2015 09:15 Reusel Sport/Faes Group F8G OV F9 1-15
C 29-04-2015 19:00 OV B2 Uno Animo B1 Vogels, B.F.M.… (+1) 4-2
C 29-04-2015 18:30 OV F2 RKVVO F3 Clubscheids 1, 2-2
C 26-04-2015 14:30 OV 1 Wilhelmina Boys 1 5-1
C 26-04-2015 11:30 OV 2 Reusel Sport/Faes Gr 3 Eijgelsheim, M.F.M.G.… (+1) 6-1
C 26-04-2015 10:00 Nevelo 3 OV 3 Damen, M. 1-6
C 26-04-2015 11:00 Rood Wit V 3 OV 4 Swinkels, M.P.M.J. 6-1
C 26-04-2015 13:00 TSVV Merlijn 2 OV 5 Grotenhuis, M. 4-1
C 26-04-2015 12:00 OV 6 Zwaluw VFC 5 Raaijmakers, JC 3-0
C 26-04-2015 12:00 OV 7 UNA 10 Bresser, F.C.H.A. de 2-1
C 26-04-2015 10:00 Ons Vios 4 OV 8 Boxtel, K. van 3-4
C 26-04-2015 11:00 Wilhelmina Boys 6 OV 9 Vlassak, W. 2-1
C 26-04-2015 10:00 OV 10 Bergeijk 8 Willems, F.J.M.I.… (+1) 1-5
C 26-04-2015 12:00 OV 11 Spoord. Boys 6 Smetsers, J. 1-2
C 25-04-2015 16:00 VE1 Nemelaer VE1
C 25-04-2015 15:30 OV A1 WODAN A1 7-2
C 25-04-2015 13:00 OV A2 Emplina A2 Akker, B. van den… (+1) 0-4
C 25-04-2015 14:30 OV A3 JongBrabant A3 Eijnden, H.J.M.A. van den… (+1) 4-1
C 25-04-2015 13:00 Zwaluw VFC B1 OV B1 1-4
C 25-04-2015 14:30 SDO'39 B1 OV B2 Vugts, T. 2-2
C 25-04-2015 14:00 OV B3 SBC B5 Agt, J.P.T.C. van 1-2
C 25-04-2015 13:00 Bladella B4 OV B4 Sande, T. v.d. 10-3
C 25-04-2015 13:00 Emplina C1 OV C1 2-0
C 25-04-2015 13:00 Bladella C2 OV C2 Mariën, J.H. 1-2
C 25-04-2015 13:00 OV C3 SVSSS C3 Kort, P. de 3-3
C 25-04-2015 12:45 Best Vooruit C6 OV C4 Diepens, D. 1-3
C 25-04-2015 12:00 Beesd MD1 MD1 Zuurmond, S 9-0
C 25-04-2015 11:30 OV D1 Unitas'59 D1 Leest, T.A.T. de 1-3
C 25-04-2015 12:30 OV D2 RKSV Heeze D2 Haren, J.H.M. van… (+1) 5-0
C 25-04-2015 11:30 SBC D6G OV D3 Verhoeven, R. 2-1
C 25-04-2015 11:30 OV D5 Best Vooruit D4 Hout, J. van 1-2
C 25-04-2015 12:30 OV D4 Beerse Boys D4 Beers, ABM van 4-2
C 25-04-2015 10:00 OV E1 RKVVO E1 Marty, Y.R.E. 1-1
C 25-04-2015 10:30 RPC E2 OV E2 8-3
C 25-04-2015 11:00 OV E3 Hoogeloon E1 Alebeek, D. 1-7
C 25-04-2015 10:00 SBC E5 OV E4 3-2
C 25-04-2015 10:30 FC Eindhoven AV E5 OV E5 4-4
C 25-04-2015 10:00 OV E6 Unitas'59 E9 Mulder, B. 5-2
C 25-04-2015 10:00 OV E7 Nuenen E6 Overbeek, M.L.G. van 10-3
C 25-04-2015 10:00 OV E8 Dommelen E6G Verouden, T.W.J. 6-0
C 25-04-2015 09:00 Unitas'59 F3 OV F1 1-0
C 25-04-2015 09:00 OV F2 SBC F3 Kort, M.H.J. de 4-3
C 25-04-2015 09:00 OV F3 Unitas'59 F8 Alebeek, D. 1-2
C 25-04-2015 09:00 WODAN F5 OV F4 4-1
C 25-04-2015 09:00 Geldrop F4 OV F5 1-9
C 25-04-2015 09:00 OV F6 ST RKDSV/EDN'56 F4 Mulder, B. 2-0
C 25-04-2015 09:00 OV F7 RKSV Heeze F5 Overbeek, M.L.G. van 0-9
C 25-04-2015 09:15 Reusel Sport/Faes Group F8G OV F8 0-12
C 25-04-2015 09:00 OV F9 Acht F8 Marty, Y.R.E. 2-7
C 22-04-2015 19:00 OV E3 UNA E3G Clubscheids 1, 6-2
C 22-04-2015 19:00 FC Eindhoven AV F3 OV F2 6-2
C 22-04-2015 18:30 OV F8 Oirschot V. F9 Clubscheids 1, 5-3
C 20-04-2015 20:00 Brabantia A3 OV A3 Laar, P. van de 14-0
C 20-04-2015 19:00 OV B2 Reusel Sport/Faes Gr B2 Vogels, B.F.M.… (+1) 2-0
C 19-04-2015 14:30 OV 1 Reusel Sport/Faes Gr 1 1-2
C 19-04-2015 11:30 OV 2 RKSV Heeze 2 Vogels, B.F.M.… (+1) 2-0
C 19-04-2015 12:00 OV 3 VOAB 5 6-1
C 19-04-2015 12:00 OV 4 Marvilde 4 Kort, P. de 3-0
C 19-04-2015 10:00 OV 5 JongBrabant 3 Bresser, F.C.H.A. de 1-6
C 19-04-2015 12:00 Hilvaria 4 OV 6 Pol, R vd 4-2
C 19-04-2015 09:30 Wilhelmina Boys 4 OV 7 Vlassak, W. 2-2
C 19-04-2015 10:00 OV 8 Spoord. Boys 5 Brands, T.H.… (+1) 4-2
C 19-04-2015 10:00 OV 9 Wilhelmina Boys 6 Rooijakkers, P.J.A.M.… (+1) 1-4
Volgende

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Uitslag Verslag
B 06-06-2015 15:00 JVOZ B1 OV B1 2-1
B 06-06-2015 13:30 OJC ROSMALEN D5 OV D2 0-0
B 06-06-2015 11:30 FC Engelen E7 OV E8 7-3
B 30-05-2015 11:00 St Mich.Gestel 7 OV 7 2-2
B 27-05-2015 18:30 OV E8 Terlo E2 4-1
B 21-05-2015 19:00 Nuenen D4 OV D2 Verhallen, R.T.R. 0-1
B 16-05-2015 14:45 OV B1 FC Engelen B1 Beers, J van 4-0
B 10-05-2015 12:00 OV 7 Brabantia 10 Nuwenhoud, H.W.M. 2-0
B 28-04-2015 20:30 WODAN 14 OV 7 Harks, R. 1-4
B 21-04-2015 18:45 DVS 7 OV 7 Wiegerinck, H.W.J. 1-2
B 06-04-2015 11:00 OV D2 Woenselse Boys D2 Bressers, S. 4-1
B 06-04-2015 10:15 Brabantia E10 OV E8 2-9
B 04-04-2015 16:30 De Valk 2 OV 2 Eijgelsheim, M.F.M.G. 3-1
B 04-04-2015 16:30 OV 7 De Valk 5 Nuwenhoud, H.W.M. 1-0
B 04-04-2015 15:30 UNA B1 OV B1 1-1
B 30-03-2015 19:00 OJC ROSMALEN E1 OV E1 5-2
B 23-03-2015 19:30 OV D2 Best Vooruit D2 Nuwenhoud, H.W.M. 0-0
B 21-02-2015 09:15 Brabantia E9 OV E7 16-8
B 21-02-2015 10:30 Terlo E2 OV E9 7-3
B 18-01-2015 14:30 OV 1 Nuenen 1 0-2
B 17-01-2015 14:45 OV B1 Geldrop B1 2-0
B 17-01-2015 10:00 OV E1 Geldrop E1 Alebeek, D. 2-0
B 17-01-2015 10:00 OV E4 OJC ROSMALEN E11 Marty, Y.R.E. 0-8
B 17-01-2015 10:00 OV E7 SV Valkenswaard E7 Verouden, T.W.J. 9-5
B 17-01-2015 10:00 OV E8 Reusel Sport/Faes Group E6G Tekath, L. 4-1
B 13-12-2014 11:30 Dommelen D2 OV D2 0-1
B 13-12-2014 09:00 Boxtel E4 OV E6 4-1
B 10-12-2014 18:30 OV F5 Emplina F11 Tekath, L. 1-3
B 06-12-2014 10:00 OV E4 ODC E7 Tekath, L. 3-2
B 25-11-2014 20:00 OV 1 RKDVC 1 2-0
B 16-11-2014 11:00 Brabantia 3 OV 4 4-1
B 15-11-2014 11:45 RKVVO C1 OV C1 4-1
B 27-10-2014 19:30 OV B3 Nuenen B4 Agt, J.P.T.C. van 3-6
B 22-10-2014 19:30 Bergeijk D3 OV D4 2-8
B 19-10-2014 14:30 OV 1 WODAN 1 1-1
B 19-10-2014 11:30 OV 2 Wilhelmina Boys 2 2-1
B 18-10-2014 14:45 Gilze A1 OV A1 3-7
B 18-10-2014 14:45 Wilhelmina Boys A2 OV A2 3-2
B 18-10-2014 13:15 ODC A3 OV A3 1-10
B 18-10-2014 14:30 GSBW B1 OV B1 1-1
B 18-10-2014 14:45 FC Eindhoven AV B1 OV B2 2-0
B 18-10-2014 14:30 OV B4 Hoogeloon B2 Kort, P. de 2-13
B 18-10-2014 13:00 OV C1 Nevelo C1 13-0
B 18-10-2014 12:30 OV C2 Braakhuizen C1 Bressers, S. 2-6
B 18-10-2014 12:45 Best Vooruit C7 OV C3 0-15
B 18-10-2014 13:00 Spoord. Boys C2 OV C4 2-5
B 18-10-2014 11:30 MD1 Haarsteeg MD1 Verouden, T.W.J. 2-4
B 18-10-2014 11:30 De Valk D1 OV D1 5-4
B 18-10-2014 11:00 OV D2 Riethoven D1 Leest, T.A.T. de 3-2
B 18-10-2014 11:30 Spoord. Boys D2 OV D3 0-9
B 18-10-2014 09:45 UNA D7G OV D5 0-2
B 18-10-2014 10:00 OV E1 Brabantia E1 Beers, ABM van 7-1
B 18-10-2014 09:30 EMK E1 OV E2 4-4
B 18-10-2014 10:00 OV E3 EFC E3 Hout, J. van 4-8
B 18-10-2014 09:30 Spoord. Boys E2 OV E4 0-14
B 18-10-2014 10:30 Beerse Boys E3G OV E5 0-7
B 18-10-2014 09:00 UNA E7G OV E6 1-13
B 18-10-2014 10:00 OV E7 Best Vooruit E9 , 6-2
B 18-10-2014 10:00 OV E9 SV Valkenswaard E6 Tekath, L. 8-0
B 18-10-2014 10:00 OV E8 ODC E10 Mulder, B. 5-3
B 18-10-2014 09:00 OV F1 SV Valkenswaard F1 Hout, J. van 1-9
B 18-10-2014 09:00 Unitas'59 F5 OV F2 5-1
B 18-10-2014 10:00 Marvilde F2 OV F3 3-5
B 18-10-2014 09:15 Braakhuizen F3 OV F4 0-2
B 18-10-2014 09:30 Beerse Boys F5 OV F5 0-12
B 18-10-2014 09:00 OV F6 Braakhuizen F4 Tekath, L. 4-4
B 18-10-2014 09:00 OV F7 SBC F10G Mulder, B. 3-6
B 09-09-2014 19:30 OV 1 Willem II 1
B 07-09-2014 12:00 OV 3 SDO'39 2 Kort, P. de 1-3
B 07-09-2014 12:00 Bladella 3 OV 4 3-4
B 07-09-2014 12:00 OV 7 Marvilde 6 Groot, J.M.W. de 2-0
B 06-09-2014 14:45 FC Eindhoven AV A1 OV A2 1-2
B 06-09-2014 14:30 OV A3 Nuenen A4 Kort, P. de 1-4
B 06-09-2014 14:00 OV B2 UNA B3 Groot, J.M.W. de 3-3
B 06-09-2014 12:00 HSE B2 OV B3 2-3
B 06-09-2014 14:30 ZSC B2 OV B4 2-1
B 06-09-2014 14:30 Geldrop C2 OV C2 3-2
B 06-09-2014 13:00 OV C3 Brabantia C3 Nuwenhoud, H.W.M. 0-7
B 06-09-2014 13:00 SCI/FLYNTH C4 OV C4 6-3
B 06-09-2014 09:00 Helvoirt MD1 MD1 4-0
B 06-09-2014 11:45 RPC D2 OV D2 0-2
B 06-09-2014 13:00 SJO Juventud D1 OV D3 3-2
B 06-09-2014 11:00 OV D4 Beerse Boys D4 Beers, ABM van 10-2
B 06-09-2014 11:30 OV D5 Beerse Boys D3 Leest, T.A.T. de 0-6
B 06-09-2014 10:00 OV E1 Nuenen E1 Verouden, T.W.J. 10-5
B 06-09-2014 10:30 Beerse Boys E1 OV E2 3-0
B 06-09-2014 10:00 OV E3 RPC E1 , 0-6
B 06-09-2014 10:00 OV E4 SCI/FLYNTH E3 Mulder, B. 9-3
B 06-09-2014 10:00 SBC E5 OV E5 5-0
B 06-09-2014 10:15 Woenselse Boys E5 OV E6 0-13
B 06-09-2014 10:00 OV E9 Bladella E8 Tekath, L. 12-1
B 06-09-2014 09:00 Boxtel E5 OV E8 4-4
B 06-09-2014 09:00 OV F1 Bergeijk F1 Hout, J. van 5-6
B 06-09-2014 09:00 Wilhelmina Boys F4 OV F2 1-11
B 06-09-2014 09:00 OV F3 Woenselse Boys F3 Mulder, B. 3-14
B 06-09-2014 09:30 FC Eindhoven AV F3 OV F4 6-4
B 06-09-2014 09:00 SBC F9 OV F5 1-5
B 06-09-2014 09:00 OV F6 Woenselse Boys F4 , 0-10
B 06-09-2014 09:00 OV F7 Wilhelmina Boys F7 Tekath, L. 16-4
B 02-09-2014 18:30 OV 1 Nieuwkuijk 1 2-0
Volgende

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Uitslag Verslag
V 09-05-2015 15:00 EVV VE1
V 02-05-2015 16:00 VE1 UNA
V 04-04-2015 11:30 OV D1 Emplina D1 Clubscheids 1, 2 -4
V 28-02-2015 12:30 OV C2 Riethoven C1 Kort, P. de 1-3
V 21-02-2015 14:45 Sarto A2 OV A2 7-1
V 21-02-2015 afgelast vvDongen OV D4
V 10-02-2015 20:00 Beerse Boys 1 OV 1 3-2
V 31-01-2015 14:30 Geldrop A1 OV A1
V 31-01-2015 13:15 Schijndel/De Wit B1 OV B1
V 31-01-2015 14:45 Best V B2 OV B2
V 31-01-2015 15:00 Schijndel?De Wit C1 OV C1
V 31-01-2015 11:00 OV D1 RKVVO Versteden, J.
V 27-01-2015 20:00 Marvilde 1 OV 1 1-3
V 24-01-2015 afgelast Best Vooruit VE1
V 24-01-2015 afgelast OV A1 Hilvaria A1 Groot, J.M.W. de
V 24-01-2015 afgelast Brabantia A2 OV A2
V 24-01-2015 afgelast Hilvaria B1 OV B1
V 24-01-2015 afgelast Hilvaria C1 OV C1
V 24-01-2015 afgelast Brabantia D1 OV D1
V 18-01-2015 13:00 Mierlo Hout 2 OV 2 2-0
V 17-01-2015 16:00 Beerse Boys VE1
V 17-01-2015 15:15 SBC A1 OV A1 1-4
V 17-01-2015 14:45 OJC Rosmalen A5 OV A3 4-4
V 17-01-2015 afgelast OV B4 OJC Rosmalen B4 Clubscheids 1,
V 17-01-2015 14:30 Unitas'59 B4 OV B3 2-2
V 17-01-2015 13:00 Sarto C1 OV C1 9-2
V 17-01-2015 afgelast OV C3 Nijnsel C1 Groot, J.M.W. de
V 17-01-2015 12:45 Unitas'59 C4 OV C4
V 17-01-2015 11:30 Spoordonkse Boys D1 OV D1 2-4
V 17-01-2015 afgelast OV D2 SCI/Flynth Versteden, J.
V 17-01-2015 afgelast OV D4 SCI/Flynth Beers, ABM van
V 17-01-2015 12:00 DBS D8 OV D5 1-10
V 17-01-2015 11:00 DESK E3 OV E5
V 17-01-2015 11:00 DESK E5 OV E6
V 17-01-2015 afgelast OV F1 SCI/Flynth ,
V 15-01-2015 20:00 Longa 1 OV 1 3-1
V 11-01-2015 13:00 Unitas`30 OV 1 6-3
V 10-01-2015 16:30 WODAN A VE1
V 20-12-2014 afgelast Gerwen VE VE1
V 13-12-2014 afgelast VE1 Best V VE
V 13-12-2014 afgelast Nevelo A1 OV A1
V 13-12-2014 afgelast OV A3 Schijndel/De Wit A2 Groot, J.M.W. de
V 13-12-2014 afgelast OV C1 Avanti C1 Agt, J.P.T.C. van
V 13-12-2014 afgelast OV C3 OV C4 Bressers, S.
V 13-12-2014 afgelast OV C4 OV C3
V 13-12-2014 11:30 Fc Drunen D/C OV D3 4-0
V 06-12-2014 16:00 Wilhelmina B VE VE1
V 06-12-2014 13:00 Avanti'31 C3 OV C3
V 06-12-2014 13:00 OV C4 Avanti'31 C4 Kort, P. de 0-1
V 06-12-2014 11:00 OV D2 Riethoven Nuwenhoud, H.W.M. 1-2
V 06-12-2014 11:30 sbc D5 OV D5 7-3
V 06-12-2014 10:30 vv liempde OV E5
V 29-11-2014 10:00 OV E1 Nemelaer E1 , 2-0
V 22-11-2014 13:00 SV Valkenswaard D3 OV D3 2-0
V 15-11-2014 afgelast OV A1 FC Engelen A1 Groot, J.M.W. de
V 15-11-2014 12:00 OV D1 Nivo Sparta Leest, T.A.T. de
V 15-11-2014 10:00 SV Marvilde OV F3
V 08-11-2014 11:15 SV Brandevoort OV E1
V 15-10-2014 12:00 OV D1 nivo sparta D1
V 15-10-2014 12:00 OV D1 nivo sparta
V 11-10-2014 11:30 braakhuizen D1 OV D2 3-4
V 11-10-2014 10:30 rksv Oisterwijk F1 OV F3
V 04-10-2014 14:30 OV A3 Nemelaer A2 Agt, J.P.T.C. van 3-5
V 27-09-2014 14:00 OV B2 Schijndel/De Wit B3 Nuwenhoud, R. 2-0
V 20-09-2014 16:00 VE1 VE Nunen 1-2
V 13-09-2014 11:30 OV D5 OV D3 3-4
V 07-09-2014 11:00 OV 5 OV 8 , 2-2
V 07-09-2014 11:00 OV 6 OV 9 , 3-5
V 07-09-2014 11:00 OV 10 OV 11 , 0-3
V 06-09-2014 10:00 OV E7 Unitas 59 E13 Hout, J. van 7-6
V 30-08-2014 14:30 Unitas'59 B6 OV B4 2-2
V 28-08-2014 19:00 Boxtel A1 OV A1 3-2
V 28-08-2014 18:45 SVSSS D1 OV D1
V 27-08-2014 19:30 OV B1 NOAD B1 Groot, J.M.W. de 2-5
V 27-08-2014 19:00 OV C1 Unitas'59 C1 Versteden, J. 0-2
V 27-08-2014 afgelast CHC C2 OV C2
V 26-08-2014 afgelast OV E1 Thes Sport U11
V 23-08-2014 16:00 VE1 Avanti'31 5-2
V 23-08-2014 14:30 GSBW A2 OV A3
V 23-08-2014 14:00 OV B2 Audacia B1 Nuwenhoud, R. 2-7
V 23-08-2014 14:30 OV B3 Schijndel/De Wit B3 Groot, J.M.W. de 4-4
V 23-08-2014 14:00 OV B4 Hapert B1 0-23
V 23-08-2014 13:00 OV C3 GSBW C3 Groot, J.M.W. de 3-3
V 23-08-2014 12:30 OV C4 Boxtel C3 Nuwenhoud, R. 3-5
V 23-08-2014 afgelast MD1 SV Brandevoort Marty, Y.R.E.
V 23-08-2014 11:45 Schijndel / De Wit D4 OV D5
V 23-08-2014 09:00 OJC Rosmalen E2 OV E1
V 23-08-2014 10:00 OV E4 OJC Rosmalen E3 Leest, T.A.T. de 3-10
V 23-08-2014 10:00 OV E6 Boxtel E5 Beers, ABM van 15-4
V 23-08-2014 10:00 OV E8 Schijndel / De Wit E7 Verouden, T.W.J. 3-0
V 23-08-2014 09:00 Schijndel / De Wit F1 OV F1
V 23-08-2014 09:00 OV F2 Schijndel / De Wit F2 Hout, J. van 0-6
V 23-08-2014 09:00 OV F4 Schijndel / De Wit F4 Beers, ABM van 3-2
V 23-08-2014 09:00 OV F5 Boxtel F3 Leest, T.A.T. de 8-3
V 23-08-2014 afgelast OV F6 Audacia F3 ,
V 23-08-2014 09:00 OV F7 Schijndel / De Wit F7 , 0-8
V 21-08-2014 19:15 OV 2 Best-Vooruit 3 , 5-0
V 14-08-2014 19:30 Jong Brabant 2 Oirschot V. 2 2-4
V 14-08-2014 19:30 Jong Brabant 2 OV 2 2-4
V 14-08-2014 19:30 JongBrabant 2 OV 2 2-4
Volgende

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Uitslag Verslag
T 25-10-2014 09:30 MD1 4x4
T 25-10-2014 09:30 OV D2 4x4
T 25-10-2014 09:30 OV D3 4x4
T 25-10-2014 09:30 OV D4 4x4
T 25-10-2014 09:30 OV E2 4x4
T 25-10-2014 09:30 OV E3 4x4
T 25-10-2014 09:30 OV E4 4x4
T 25-10-2014 09:30 OV E5 4x4
T 25-10-2014 09:30 OV E6 4x4
T 25-10-2014 09:30 OV E7 4x4
T 25-10-2014 09:30 OV F3 4x4
T 25-10-2014 09:30 OV F4 4x4
T 25-10-2014 09:30 OV F5 4x4
T 25-10-2014 09:30 OV F7 4x4
T 31-08-2014 08:30 Phoxycup OV F1
T 24-08-2014 09:00 beerse Boys OV F1
T 24-08-2014 09:00 Beerse Boys OV F2
T 24-08-2014 09:00 beerse Boys OV F4
T 23-08-2014 13:30 vv Marvilde OV C2
T 23-08-2014 12:00 Beerse Boys OV D2
T 23-08-2014 12:00 Beerse Boys OV D3
T 23-08-2014 12:00 Beerse Boys OV D4
T 23-08-2014 09:00 Beerse Boys OV E2
T 23-08-2014 09:00 Beerse Boys OV E3
T 23-08-2014 09:00 DOS Leende OV E5
T 23-08-2014 09:00 Beerse Boys OV E7
T 23-08-2014 09:00 DOS Leende OV F3
T 17-08-2014 12:00 Beerse Boys 1 OV 1 2-2
T 17-08-2014 14:30 Wilhelmina Boys 1 OV 1 0-1
T 16-08-2014 18:15 Best-Vooruit 1 OV 1 1-0
T 16-08-2014 09:40 vv Dongen OV A1
T 16-08-2014 09:00 vv Dongen OV B1
T 16-08-2014 09:30 vv Dongen OV C1



Terug naar boven