Uitslagen

Seizoen:



  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Uitslag Verslag
C 17-11-2019 10:00 Reusel Sport/CoTrans 4 Oirschot Vooruit 3 Afgeschermd 1 - 0
C 17-11-2019 12:00 Oirschot Vooruit 4 UNA 4 R.H.F.M. (Rob) Hutjens 2 - 1
C 17-11-2019 11:00 VV Trinitas Oisterwijk 6 Oirschot Vooruit 5 J. (John) van Amelsvoort 1 - 5
C 17-11-2019 12:30 Oirschot Vooruit 6 Spoordonkse Boys 3 Afgeschermd 6 - 1
C 17-11-2019 11:00 De Valk 4 Oirschot Vooruit 7 J.M.W.H. (Jac) Mollen 1 - 7
C 17-11-2019 10:30 Oirschot Vooruit 8 RKGSV 2 R (Robert) Schelle 3 - 5
C 17-11-2019 10:30 Oirschot Vooruit 9 De Zuiderburen 3 H. (Hans) Hellings 5 - 2
C 17-11-2019 12:00 RKSV Nuenen 10 Oirschot Vooruit 10 Afgeschermd
C 17-11-2019 10:30 Oirschot Vooruit 11 SVSOS 2 H.W.A. (Wil) Erven 6 - 3
C 17-11-2019 14:00 De Bocht'80 3 Oirschot Vooruit 12 M.A.H. (Marcel) de Groen 1 - 3
C 16-11-2019 16:00 Oirschot Vooruit VE1 Braakhuizen VE2
C 16-11-2019 15:45 Oirschot Vooruit JO19-1 Mierlo Hout JO19-1 M. (Marc) Groot 9 - 1
C 16-11-2019 14:00 Oirschot Vooruit MO19-1 Beerse Boys MO19-1 G.J.M. (Gijs) van Beers 2 - 10
C 16-11-2019 12:00 Oirschot Vooruit JO19-3 Acht JO19-3 J.M.W. (Jan) de Groot 1 - 3
C 16-11-2019 14:15 DBS JO19-2 Oirschot Vooruit JO19-2 Afgeschermd 1 - 2
C 16-11-2019 13:15 Oirschot Vooruit JO17-4 DBS JO17-5
C 16-11-2019 15:15 Oirschot Vooruit JO17-1 VV Trinitas Oisterwijk JO17-1 Y.J. (Yoerak) van Voorst 4 - 6
C 16-11-2019 15:15 Oirschot Vooruit JO17-2 Best Vooruit JO17-2 ABM (Aron) van Beers 1 - 1
C 16-11-2019 13:15 Oirschot Vooruit MO17-1 Bladella MO17-1 Afgeschermd 8 - 1
C 16-11-2019 11:30 FC Engelen JO15-1 Oirschot Vooruit JO15-1 C.L. (Chiem) Kuunders 3 - 1
C 16-11-2019 11:30 Oirschot Vooruit JO15-2 Maarheeze JO15-1 N. (Nino) Bogmans 0 - 1
C 16-11-2019 12:15 Oirschot Vooruit JO14-1 S.V. Brandevoort JO14-2 AJ (Janus) Fasen 3 - 0
C 16-11-2019 12:00 Gestel JO14-1G Oirschot Vooruit JO14-2 A. (Antoni) Ieronymakis 4 - 0
C 16-11-2019 10:15 ODC JO13-1G Oirschot Vooruit JO13-1 D. (Daan) van Houtert 3 - 6
C 16-11-2019 10:45 Oirschot Vooruit JO13-2 ODC JO13-3 L.A.M. (Luuk) Sillekens 15 - 1
C 16-11-2019 10:00 FC Eindhoven AV MO13-1 Oirschot Vooruit MO13-1 J.C.J. (Jesse) Vorstenbosch 2 - 0
C 16-11-2019 10:00 Oirschot Vooruit JO12-2 SBC JO12-5G E. (Eric) van de Loo 11 - 0
C 16-11-2019 10:00 Acht JO11-3 Oirschot Vooruit JO11-3 S. (Sean) Gielen 0 - 10
C 16-11-2019 10:15 HSE JO11-1 Oirschot Vooruit JO11-2 R. (Ramazan) Payas 3 - 5
C 16-11-2019 vervallen Oirschot Vooruit JO11-2 Brabantia JO11-3
V 16-11-2019 10:30 DVS JO11-1 Oirschot Vooruit JO11-1
C 16-11-2019 vervallen Were Di JO10-4 Oirschot Vooruit JO10-2
C 16-11-2019 vervallen Oirschot Vooruit JO10-1 Were Di JO10-1
C 16-11-2019 vervallen Oirschot Vooruit JO9-2 Riethoven JO9-1G
C 16-11-2019 vervallen EFC JO9-3G Oirschot Vooruit JO9-3
C 16-11-2019 vervallen VV Trinitas Oisterwijk JO9-2 Oirschot Vooruit JO9-1G
C 16-11-2019 09:00 DBS JO9-4 Oirschot Vooruit JO9-4
C 16-11-2019 vervallen Oirschot Vooruit JO8-2 Acht JO8-2
C 16-11-2019 vervallen Oirschot Vooruit JO8-1 Nemelaer JO8-2
C 16-11-2019 vervallen SJO Juventud JO8-2 Oirschot Vooruit JO8-2
C 16-11-2019 vervallen VV Trinitas Oisterwijk JO8-3 Oirschot Vooruit JO8-3
C 16-11-2019 vervallen Oirschot Vooruit JO7-2 Woenselse Boys JO7-1
C 16-11-2019 10:30 DBS JO7-1 Oirschot Vooruit JO7-1
C 11-11-2019 19:00 RKVVO JO19-3 Oirschot Vooruit JO19-3 Afgeschermd 4 - 4
C 10-11-2019 14:30 Braakhuizen 1 Oirschot Vooruit 1 L.A. (Roy) Schuurmans 2 - 1
C 10-11-2019 11:15 OJC ROSMALEN 2 Oirschot Vooruit 2 R.E. (Robert) Janssen 1 - 0
C 10-11-2019 12:30 Oirschot Vooruit 3 Riel 2 J (Jan) van Beers 7 - 1
C 10-11-2019 11:00 Wilhelmina Boys 3 Oirschot Vooruit 4 G. (Geert) Peulings 5 - 0
C 10-11-2019 12:00 Oirschot Vooruit 5 LSV 3 H.W.M. (Willem) Nuwenhoud 1 - 1
C 10-11-2019 12:00 Hilvaria 4 Oirschot Vooruit 6 W. (Willem) van Gestel 1 - 6
C 10-11-2019 12:30 Oirschot Vooruit 7 DVS 3 M.C. (Max) Gubbens 1 - 1
C 10-11-2019 09:30 RKVVO 6 Oirschot Vooruit 8 R (Robert) Schelle 7 - 1
C 10-11-2019 10:00 RKDSV 5 Oirschot Vooruit 9 N. (Nard) Kroot 1 - 3
C 10-11-2019 12:00 Oirschot Vooruit 10 SV Valkenswaard 8 J.M. (Jurgen) de Kort 2 - 6
C 10-11-2019 10:00 Tuldania 4 Oirschot Vooruit 11 M.H.A. (Marco) van Dal 7 - 2
C 10-11-2019 10:00 Oirschot Vooruit 12 DVS 6 M. (Mark) van Nunen 1 - 3
C 09-11-2019 16:00 Oirschot Vooruit VE1 Brabantia VE2
C 09-11-2019 15:15 Oirschot Vooruit MO19-1 RKSV Nuenen MO19-1 J.M.W. (Jan) de Groot 12 - 0
C 09-11-2019 15:15 Oirschot Vooruit JO19-2 Hapert JO19-1 J. (Jelmer) Versteden 0 - 2
C 09-11-2019 14:45 Wilhelmina Boys JO19-1 Oirschot Vooruit JO19-1 S. (Sabit) Dursun 2 - 3
C 09-11-2019 14:45 OJC ROSMALEN JO17-4 Oirschot Vooruit JO17-2 P. (Peter) Kretschmann 0 - 2
C 09-11-2019 13:30 Oirschot Vooruit MO17-1 SV Budel MO17-1 ABM (Aron) van Beers 2 - 8
C 09-11-2019 14:30 RKDVC JO17-1 Oirschot Vooruit JO17-1 Afgeschermd 1 - 0
C 09-11-2019 14:15 SV Unitas'59 JO17-3 Oirschot Vooruit JO17-3 Afgeschermd 13 - 0
C 09-11-2019 15:15 SBC JO17-5G Oirschot Vooruit JO17-4 Afgeschermd 1 - 0
C 09-11-2019 11:15 Theole JO15-1 Oirschot Vooruit JO15-1 A.A. (Anne) Heijboer 1 - 4
C 09-11-2019 vervallen WODAN JO15-2 Oirschot Vooruit JO15-2
C 09-11-2019 12:15 DBS JO15-6 Oirschot Vooruit JO15-2 JM (Jeroen) ter Burg 3 - 1
C 09-11-2019 12:30 Oirschot Vooruit JO14-1 EFC JO14-1 M.L.G. (Mats) van Overbeek 1 - 3
C 09-11-2019 13:00 EMK JO14-1G Oirschot Vooruit JO14-2 A. (Abdelaziz) Zaitouni 4 - 6
C 09-11-2019 10:00 ST Netersel / Casteren JO13-1G Oirschot Vooruit JO13-2 R. (Rob) Michiels 1 - 4
C 09-11-2019 11:15 Oirschot Vooruit MO13-1 EMK MO13-1 N. (Nino) Bogmans 1 - 2
C 09-11-2019 11:30 Oirschot Vooruit JO13-1 DBS JO13-1 R (Robert) Schelle 1 - 5
C 09-11-2019 10:00 Oirschot Vooruit JO12-1 SDO'39 JO12-1 4 - 1
C 09-11-2019 10:00 Oirschot Vooruit JO12-2 Nieuw Woensel JO12-1 E. (Eric) van de Loo 2 - 2
C 09-11-2019 10:00 SV Unitas'59 JO11-4 Oirschot Vooruit JO11-3 T. (Timo) van Gestel 8 - 4
C 09-11-2019 10:30 Beerse Boys JO11-1 Oirschot Vooruit JO11-1 Afgeschermd 8 - 3
C 09-11-2019 vervallen Oirschot Vooruit JO11-2 HSE JO11-1
C 09-11-2019 10:00 Oirschot Vooruit JO11-2 SV Valkenswaard JO11-3 S.P.H. (Stijn) van Nunen 7 - 3
C 09-11-2019 vervallen Oirschot Vooruit JO10-1 Reusel Sport/CoTrans JO10-1
C 09-11-2019 vervallen VOAB JO10-7 Oirschot Vooruit JO10-2
C 09-11-2019 vervallen Oirschot Vooruit JO9-3 Terlo JO9-1
C 09-11-2019 vervallen Zwaluw VFC JO9-2 Oirschot Vooruit JO9-1G
C 09-11-2019 vervallen Best Vooruit JO9-3 Oirschot Vooruit JO9-4
C 09-11-2019 vervallen UNA JO9-3G Oirschot Vooruit JO9-2
C 09-11-2019 vervallen Oirschot Vooruit JO8-2 SJO Juventud JO8-2
C 09-11-2019 vervallen Oirschot Vooruit JO8-1 Sarto JO8-2
C 09-11-2019 vervallen Oirschot Vooruit JO8-2 UNA JO8-4G
C 09-11-2019 vervallen Oirschot Vooruit JO8-3 ODC JO8-4G
C 09-11-2019 vervallen DBS JO7-6G Oirschot Vooruit JO7-2
C 09-11-2019 vervallen Oirschot Vooruit JO7-1 Rood Wit V JO7-1
C 06-11-2019 19:30 Oirschot Vooruit MO17-1 Geldrop MO17-1 D. (Dennis) v.d. Rijt 1 - 4
B 05-11-2019 18:30 Beloften PSV Oirschot Vooruit JO15-1 A. (Adnan) Basri 3 - 0
C 03-11-2019 14:30 Oirschot Vooruit 1 SV Valkenswaard 1 C. (Clint) van der Heyden 0 - 4
C 03-11-2019 11:00 Oirschot Vooruit 2 Haarsteeg 2 T. (Teun) van Pelt 0 - 3
C 03-11-2019 12:30 Oirschot Vooruit 3 Bladella 3 R.H.F.M. (Rob) Hutjens 8 - 2
C 03-11-2019 11:00 WODAN 3 Oirschot Vooruit 4 J. (Jaykoemar) Chawhari 5 - 1
C 03-11-2019 12:00 Oirschot Vooruit 5 Spoordonkse Boys 4 J (Jan) van Beers 2 - 1
C 03-11-2019 12:30 Oirschot Vooruit 7 EFC 5 H.J.M.A. (Dirk) van den Eijnden 3 - 5
C 03-11-2019 10:00 Wilhelmina Boys 5 Oirschot Vooruit 8 D. (Dennis) Verseput 0 - 3
Volgende

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Uitslag Verslag
C 17-11-2019 10:00 Reusel Sport/CoTrans 4 Oirschot Vooruit 3 Afgeschermd 1 - 0
C 17-11-2019 12:00 Oirschot Vooruit 4 UNA 4 R.H.F.M. (Rob) Hutjens 2 - 1
C 17-11-2019 11:00 VV Trinitas Oisterwijk 6 Oirschot Vooruit 5 J. (John) van Amelsvoort 1 - 5
C 17-11-2019 12:30 Oirschot Vooruit 6 Spoordonkse Boys 3 Afgeschermd 6 - 1
C 17-11-2019 11:00 De Valk 4 Oirschot Vooruit 7 J.M.W.H. (Jac) Mollen 1 - 7
C 17-11-2019 10:30 Oirschot Vooruit 8 RKGSV 2 R (Robert) Schelle 3 - 5
C 17-11-2019 10:30 Oirschot Vooruit 9 De Zuiderburen 3 H. (Hans) Hellings 5 - 2
C 17-11-2019 12:00 RKSV Nuenen 10 Oirschot Vooruit 10 Afgeschermd
C 17-11-2019 10:30 Oirschot Vooruit 11 SVSOS 2 H.W.A. (Wil) Erven 6 - 3
C 17-11-2019 14:00 De Bocht'80 3 Oirschot Vooruit 12 M.A.H. (Marcel) de Groen 1 - 3
C 16-11-2019 16:00 Oirschot Vooruit VE1 Braakhuizen VE2
C 16-11-2019 15:45 Oirschot Vooruit JO19-1 Mierlo Hout JO19-1 M. (Marc) Groot 9 - 1
C 16-11-2019 14:00 Oirschot Vooruit MO19-1 Beerse Boys MO19-1 G.J.M. (Gijs) van Beers 2 - 10
C 16-11-2019 12:00 Oirschot Vooruit JO19-3 Acht JO19-3 J.M.W. (Jan) de Groot 1 - 3
C 16-11-2019 14:15 DBS JO19-2 Oirschot Vooruit JO19-2 Afgeschermd 1 - 2
C 16-11-2019 13:15 Oirschot Vooruit JO17-4 DBS JO17-5
C 16-11-2019 15:15 Oirschot Vooruit JO17-1 VV Trinitas Oisterwijk JO17-1 Y.J. (Yoerak) van Voorst 4 - 6
C 16-11-2019 15:15 Oirschot Vooruit JO17-2 Best Vooruit JO17-2 ABM (Aron) van Beers 1 - 1
C 16-11-2019 13:15 Oirschot Vooruit MO17-1 Bladella MO17-1 Afgeschermd 8 - 1
C 16-11-2019 11:30 FC Engelen JO15-1 Oirschot Vooruit JO15-1 C.L. (Chiem) Kuunders 3 - 1
C 16-11-2019 11:30 Oirschot Vooruit JO15-2 Maarheeze JO15-1 N. (Nino) Bogmans 0 - 1
C 16-11-2019 12:15 Oirschot Vooruit JO14-1 S.V. Brandevoort JO14-2 AJ (Janus) Fasen 3 - 0
C 16-11-2019 12:00 Gestel JO14-1G Oirschot Vooruit JO14-2 A. (Antoni) Ieronymakis 4 - 0
C 16-11-2019 10:15 ODC JO13-1G Oirschot Vooruit JO13-1 D. (Daan) van Houtert 3 - 6
C 16-11-2019 10:45 Oirschot Vooruit JO13-2 ODC JO13-3 L.A.M. (Luuk) Sillekens 15 - 1
C 16-11-2019 10:00 FC Eindhoven AV MO13-1 Oirschot Vooruit MO13-1 J.C.J. (Jesse) Vorstenbosch 2 - 0
C 16-11-2019 10:00 Oirschot Vooruit JO12-2 SBC JO12-5G E. (Eric) van de Loo 11 - 0
C 16-11-2019 10:00 Acht JO11-3 Oirschot Vooruit JO11-3 S. (Sean) Gielen 0 - 10
C 16-11-2019 10:15 HSE JO11-1 Oirschot Vooruit JO11-2 R. (Ramazan) Payas 3 - 5
C 16-11-2019 vervallen Oirschot Vooruit JO11-2 Brabantia JO11-3
C 16-11-2019 vervallen Were Di JO10-4 Oirschot Vooruit JO10-2
C 16-11-2019 vervallen Oirschot Vooruit JO10-1 Were Di JO10-1
C 16-11-2019 vervallen Oirschot Vooruit JO9-2 Riethoven JO9-1G
C 16-11-2019 vervallen EFC JO9-3G Oirschot Vooruit JO9-3
C 16-11-2019 vervallen VV Trinitas Oisterwijk JO9-2 Oirschot Vooruit JO9-1G
C 16-11-2019 09:00 DBS JO9-4 Oirschot Vooruit JO9-4
C 16-11-2019 vervallen Oirschot Vooruit JO8-2 Acht JO8-2
C 16-11-2019 vervallen Oirschot Vooruit JO8-1 Nemelaer JO8-2
C 16-11-2019 vervallen SJO Juventud JO8-2 Oirschot Vooruit JO8-2
C 16-11-2019 vervallen VV Trinitas Oisterwijk JO8-3 Oirschot Vooruit JO8-3
C 16-11-2019 vervallen Oirschot Vooruit JO7-2 Woenselse Boys JO7-1
C 16-11-2019 10:30 DBS JO7-1 Oirschot Vooruit JO7-1
C 11-11-2019 19:00 RKVVO JO19-3 Oirschot Vooruit JO19-3 Afgeschermd 4 - 4
C 10-11-2019 14:30 Braakhuizen 1 Oirschot Vooruit 1 L.A. (Roy) Schuurmans 2 - 1
C 10-11-2019 11:15 OJC ROSMALEN 2 Oirschot Vooruit 2 R.E. (Robert) Janssen 1 - 0
C 10-11-2019 12:30 Oirschot Vooruit 3 Riel 2 J (Jan) van Beers 7 - 1
C 10-11-2019 11:00 Wilhelmina Boys 3 Oirschot Vooruit 4 G. (Geert) Peulings 5 - 0
C 10-11-2019 12:00 Oirschot Vooruit 5 LSV 3 H.W.M. (Willem) Nuwenhoud 1 - 1
C 10-11-2019 12:00 Hilvaria 4 Oirschot Vooruit 6 W. (Willem) van Gestel 1 - 6
C 10-11-2019 12:30 Oirschot Vooruit 7 DVS 3 M.C. (Max) Gubbens 1 - 1
C 10-11-2019 09:30 RKVVO 6 Oirschot Vooruit 8 R (Robert) Schelle 7 - 1
C 10-11-2019 10:00 RKDSV 5 Oirschot Vooruit 9 N. (Nard) Kroot 1 - 3
C 10-11-2019 12:00 Oirschot Vooruit 10 SV Valkenswaard 8 J.M. (Jurgen) de Kort 2 - 6
C 10-11-2019 10:00 Tuldania 4 Oirschot Vooruit 11 M.H.A. (Marco) van Dal 7 - 2
C 10-11-2019 10:00 Oirschot Vooruit 12 DVS 6 M. (Mark) van Nunen 1 - 3
C 09-11-2019 16:00 Oirschot Vooruit VE1 Brabantia VE2
C 09-11-2019 15:15 Oirschot Vooruit MO19-1 RKSV Nuenen MO19-1 J.M.W. (Jan) de Groot 12 - 0
C 09-11-2019 15:15 Oirschot Vooruit JO19-2 Hapert JO19-1 J. (Jelmer) Versteden 0 - 2
C 09-11-2019 14:45 Wilhelmina Boys JO19-1 Oirschot Vooruit JO19-1 S. (Sabit) Dursun 2 - 3
C 09-11-2019 14:45 OJC ROSMALEN JO17-4 Oirschot Vooruit JO17-2 P. (Peter) Kretschmann 0 - 2
C 09-11-2019 13:30 Oirschot Vooruit MO17-1 SV Budel MO17-1 ABM (Aron) van Beers 2 - 8
C 09-11-2019 14:30 RKDVC JO17-1 Oirschot Vooruit JO17-1 Afgeschermd 1 - 0
C 09-11-2019 14:15 SV Unitas'59 JO17-3 Oirschot Vooruit JO17-3 Afgeschermd 13 - 0
C 09-11-2019 15:15 SBC JO17-5G Oirschot Vooruit JO17-4 Afgeschermd 1 - 0
C 09-11-2019 11:15 Theole JO15-1 Oirschot Vooruit JO15-1 A.A. (Anne) Heijboer 1 - 4
C 09-11-2019 vervallen WODAN JO15-2 Oirschot Vooruit JO15-2
C 09-11-2019 12:15 DBS JO15-6 Oirschot Vooruit JO15-2 JM (Jeroen) ter Burg 3 - 1
C 09-11-2019 12:30 Oirschot Vooruit JO14-1 EFC JO14-1 M.L.G. (Mats) van Overbeek 1 - 3
C 09-11-2019 13:00 EMK JO14-1G Oirschot Vooruit JO14-2 A. (Abdelaziz) Zaitouni 4 - 6
C 09-11-2019 10:00 ST Netersel / Casteren JO13-1G Oirschot Vooruit JO13-2 R. (Rob) Michiels 1 - 4
C 09-11-2019 11:15 Oirschot Vooruit MO13-1 EMK MO13-1 N. (Nino) Bogmans 1 - 2
C 09-11-2019 11:30 Oirschot Vooruit JO13-1 DBS JO13-1 R (Robert) Schelle 1 - 5
C 09-11-2019 10:00 Oirschot Vooruit JO12-1 SDO'39 JO12-1 4 - 1
C 09-11-2019 10:00 Oirschot Vooruit JO12-2 Nieuw Woensel JO12-1 E. (Eric) van de Loo 2 - 2
C 09-11-2019 10:00 SV Unitas'59 JO11-4 Oirschot Vooruit JO11-3 T. (Timo) van Gestel 8 - 4
C 09-11-2019 10:30 Beerse Boys JO11-1 Oirschot Vooruit JO11-1 Afgeschermd 8 - 3
C 09-11-2019 vervallen Oirschot Vooruit JO11-2 HSE JO11-1
C 09-11-2019 10:00 Oirschot Vooruit JO11-2 SV Valkenswaard JO11-3 S.P.H. (Stijn) van Nunen 7 - 3
C 09-11-2019 vervallen Oirschot Vooruit JO10-1 Reusel Sport/CoTrans JO10-1
C 09-11-2019 vervallen VOAB JO10-7 Oirschot Vooruit JO10-2
C 09-11-2019 vervallen Oirschot Vooruit JO9-3 Terlo JO9-1
C 09-11-2019 vervallen Zwaluw VFC JO9-2 Oirschot Vooruit JO9-1G
C 09-11-2019 vervallen Best Vooruit JO9-3 Oirschot Vooruit JO9-4
C 09-11-2019 vervallen UNA JO9-3G Oirschot Vooruit JO9-2
C 09-11-2019 vervallen Oirschot Vooruit JO8-2 SJO Juventud JO8-2
C 09-11-2019 vervallen Oirschot Vooruit JO8-1 Sarto JO8-2
C 09-11-2019 vervallen Oirschot Vooruit JO8-2 UNA JO8-4G
C 09-11-2019 vervallen Oirschot Vooruit JO8-3 ODC JO8-4G
C 09-11-2019 vervallen DBS JO7-6G Oirschot Vooruit JO7-2
C 09-11-2019 vervallen Oirschot Vooruit JO7-1 Rood Wit V JO7-1
C 06-11-2019 19:30 Oirschot Vooruit MO17-1 Geldrop MO17-1 D. (Dennis) v.d. Rijt 1 - 4
C 03-11-2019 14:30 Oirschot Vooruit 1 SV Valkenswaard 1 C. (Clint) van der Heyden 0 - 4
C 03-11-2019 11:00 Oirschot Vooruit 2 Haarsteeg 2 T. (Teun) van Pelt 0 - 3
C 03-11-2019 12:30 Oirschot Vooruit 3 Bladella 3 R.H.F.M. (Rob) Hutjens 8 - 2
C 03-11-2019 11:00 WODAN 3 Oirschot Vooruit 4 J. (Jaykoemar) Chawhari 5 - 1
C 03-11-2019 12:00 Oirschot Vooruit 5 Spoordonkse Boys 4 J (Jan) van Beers 2 - 1
C 03-11-2019 12:30 Oirschot Vooruit 7 EFC 5 H.J.M.A. (Dirk) van den Eijnden 3 - 5
C 03-11-2019 10:00 Wilhelmina Boys 5 Oirschot Vooruit 8 D. (Dennis) Verseput 0 - 3
C 03-11-2019 10:30 Oirschot Vooruit 9 HMVV 3 Afgeschermd 3 - 1
C 03-11-2019 10:00 Nederwetten 2 Oirschot Vooruit 10 J.M. (Jurgen) de Kort 7 - 2
Volgende

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Uitslag Verslag
B 05-11-2019 18:30 Beloften PSV Oirschot Vooruit JO15-1 A. (Adnan) Basri 3 - 0
B 22-10-2019 18:30 Spoord. Boys JO13-1G Oirschot Vooruit JO13-2 J.J.C.M. (Corne) Rijnen 6 - 0
B 22-10-2019 18:30 DBS JO12-1 Oirschot Vooruit JO12-1 1 - 8
B 19-10-2019 10:15 ODC JO14-2G Oirschot Vooruit JO14-2 R. (Rowan) van Alebeek 10 - 0
B 19-10-2019 10:00 Oirschot Vooruit JO12-2 ST HMVV/Hulsel JO12-1 R. (Rik) Roestenberg 7 - 7 (1 - 2)
B 19-10-2019 09:30 Beerse Boys JO8-1G Oirschot Vooruit JO8-3
B 17-09-2019 20:00 VV Trinitas Oisterwijk MO17-1 Oirschot Vooruit MO17-1 J (Koos) Cornelissen 8 - 4
B 15-09-2019 14:30 Real Lunet 1 Oirschot Vooruit 1 L.A. (Roy) Schuurmans 4 - 1
B 15-09-2019 11:00 Oirschot Vooruit 2 Spoordonkse Boys 2 R. (Rick) Raats 3 - 2
B 15-09-2019 12:00 UNA 3 Oirschot Vooruit 3 M.C.A. (Mart) Senders 2 - 0
B 15-09-2019 12:30 Oirschot Vooruit 4 Hoogeloon 2 R. (Roy) van Grinsven 4 - 2
B 15-09-2019 12:00 Wilhelmina Boys 6 Oirschot Vooruit 5 H. (Hans) de Croon 8 - 0
B 15-09-2019 10:00 Boxtel 4 Oirschot Vooruit 6 T.M.F. (Tijn) Steenbakkers 3 - 2
B 15-09-2019 12:30 Oirschot Vooruit 7 Vessem 2 J.M.W. (Jan) de Groot 1 - 6
B 15-09-2019 12:30 Wilhelmina Boys 4 Oirschot Vooruit 8 R (Robert) Schelle 1 - 2
B 15-09-2019 10:30 Oirschot Vooruit 11 Beerse Boys 11 F.C.H.A. (Frank) de Bresser 6 - 3
B 14-09-2019 14:30 Beerse Boys MO19-1 Oirschot Vooruit MO19-1 T.H.M. (Teun) Hoppenbrouwers 1 - 1
B 14-09-2019 14:45 Were Di JO19-1 Oirschot Vooruit JO19-2 R. (Raymond) Damhuis 4 - 1
B 14-09-2019 14:45 Wilhelmina Boys JO19-2 Oirschot Vooruit JO19-3 M.C.J. (Martin) de Vet 5 - 1
B 14-09-2019 14:15 ODC JO19-1 Oirschot Vooruit JO19-1 J. (Jelmer) Versteden 5 - 1
B 14-09-2019 13:00 Best Vooruit JO17-4 Oirschot Vooruit JO17-4 Afgeschermd 1 - 2
B 14-09-2019 14:45 Wilhelmina Boys JO17-1G Oirschot Vooruit JO17-1 J.P.M. (Sjef) Maas 3 - 0
B 14-09-2019 14:30 Audacia JO17-1 Oirschot Vooruit JO17-2 J.D.F.M. (Hans) Richters 5 - 3
B 14-09-2019 14:30 ST Netersel / Casteren JO17-1 Oirschot Vooruit JO17-3 T. (Twan) Daemen 18 - 0
B 14-09-2019 13:00 Jong Brabant JO15-1 Oirschot Vooruit JO15-1 M.J.A.J.M. (Mark) Heerkens 1 - 5
B 14-09-2019 11:30 Best Vooruit JO15-3 Oirschot Vooruit JO15-2 G. (Gijs) Weemaes 3 - 3
B 14-09-2019 11:30 Best Vooruit JO14-1 Oirschot Vooruit JO14-2 M. (Matthijs) van de Broek 1 - 4
B 14-09-2019 14:30 EDN '56 / RKDSV JO14-1 Oirschot Vooruit JO14-1 W. (Willem) Meulenbroeks 2 - 3
B 14-09-2019 11:30 Rood Wit V JO13-1 Oirschot Vooruit JO13-1 R (Robert) Schelle 6 - 0
B 14-09-2019 10:30 Beerse Boys JO13-2G Oirschot Vooruit JO13-2 J.J.H. (Jurre) van den Biggelaar 1 - 3
B 14-09-2019 08:45 ODC JO12-3G Oirschot Vooruit JO12-2 L. (Laura) van Erp 2 - 2
B 14-09-2019 10:00 Wilhelmina Boys JO12-1 Oirschot Vooruit JO12-1 Afgeschermd 5 - 9
B 14-09-2019 11:30 RKVVO JO11-5G Oirschot Vooruit JO11-3 L. (Louis) van den Oetelaar 6 - 1
B 14-09-2019 10:30 Beerse Boys JO11-1 Oirschot Vooruit JO11-1 S. (Senn) van Kollenburg 8 - 3
B 14-09-2019 10:15 SBC JO11-3G Oirschot Vooruit JO11-2 E. (Erit) van Fulpen 3 - 4
B 14-09-2019 vervallen Hilvaria JO10-3 Oirschot Vooruit JO10-2
B 14-09-2019 vervallen Spoordonkse Boys JO10-1 Oirschot Vooruit JO10-1
B 14-09-2019 vervallen ST Vessem/DEES JO9-1 Oirschot Vooruit JO9-4
B 14-09-2019 09:00 Best Vooruit JO9-3 Oirschot Vooruit JO9-2
B 14-09-2019 09:30 Bladella JO9-1 Oirschot Vooruit JO9-1G
B 14-09-2019 vervallen Wilhelmina Boys JO9-3 Oirschot Vooruit JO9-3
B 14-09-2019 vervallen ST DEES/Vessem JO8-2 Oirschot Vooruit JO8-2
B 14-09-2019 vervallen Audacia JO8-1 Oirschot Vooruit JO8-1
B 14-09-2019 vervallen Spoordonkse Boys JO8-1 Oirschot Vooruit JO8-3
B 08-09-2019 14:30 Oirschot Vooruit 1 Uno Animo 1 G.M.J. (Gidion) Tunders 5 - 0
B 08-09-2019 12:00 RPC 3 Oirschot Vooruit 2 Afgeschermd 2 - 1
B 08-09-2019 13:00 Oirschot Vooruit 3 Marvilde 4 H.L.A. (Harry) Hoeymans 1 - 2
B 08-09-2019 11:00 RKDSV 3 Oirschot Vooruit 4 H. (Hans) de Brouwer 1 - 2
B 08-09-2019 12:00 Best Vooruit 6 Oirschot Vooruit 5 H. (Hans) de Croon 6 - 3
B 08-09-2019 12:30 Oirschot Vooruit 6 Beerse Boys 6 J. (Joris) van Tilburg 2 - 2
B 08-09-2019 12:30 Oirschot Vooruit 7 Spoordonkse Boys 4 P.J.M. (Pieter) Vlemminx 1 - 1
B 08-09-2019 10:00 Best Vooruit 8 Oirschot Vooruit 8 J. (Jeroen) vd Ven 1 - 2
B 08-09-2019 10:00 Oirschot Vooruit 11 Best Vooruit 10 M (Maikel) Ombergen 2 - 3
B 07-09-2019 13:00 Oirschot Vooruit MO19-1 Bladella MO19-1 P.J. (Piet) Vermeulen 7 - 1
B 07-09-2019 14:45 Oirschot Vooruit JO19-2 Sarto JO19-3 C.J. (Chris) van der Aa 6 - 0
B 07-09-2019 14:45 Helvoirt JO19-1 Oirschot Vooruit JO19-1 J. (Jelmer) Versteden 1 - 9
B 07-09-2019 13:15 Oirschot Vooruit JO17-4 Boxtel JO17-3 H.F. (Henri) Verouden 0 - 7
B 07-09-2019 14:15 SV Unitas'59 JO17-2 Oirschot Vooruit JO17-1 C. (Corne) Claassen 0 - 2
B 07-09-2019 14:30 Beerse Boys JO17-1 Oirschot Vooruit JO17-2 R. (Raef) Gloudemans 2 - 2
B 07-09-2019 14:30 Oirschot Vooruit JO17-3 RKDSV/ EDN'56 JO17-2 W. (Wil) Borghaerts 2 - 1
B 07-09-2019 12:00 ODC JO15-1G Oirschot Vooruit JO15-1 S. (Stefan) der Kinderen 2 - 3
B 07-09-2019 11:15 Wilhelmina Boys JO15-2 Oirschot Vooruit JO15-2 J.J. (Jos) van Wanrooij 11 - 0
B 07-09-2019 11:00 Oirschot Vooruit JO14-2 SV Unitas'59 JO14-5 C. (Casper) Bell 6 - 2
B 07-09-2019 13:00 Jong Brabant JO14-1 Oirschot Vooruit JO14-1 T. (Toine) van der Aa 3 - 2
B 07-09-2019 11:30 Best Vooruit JO13-1 Oirschot Vooruit JO13-1 L.T. (Luuk) Jansen 3 - 0
B 07-09-2019 11:30 Oirschot Vooruit JO13-2 ST Netersel / Casteren JO13-1G R. (Roel) Michiels 5 - 1
B 07-09-2019 10:00 Best Vooruit JO12-4 Oirschot Vooruit JO12-2 R (Roland) Meulen 0 - 17
B 07-09-2019 10:00 Best Vooruit JO12-2 Oirschot Vooruit JO12-1 R. (Rene) Sanders 0 - 7
B 07-09-2019 10:00 Oirschot Vooruit JO11-3 Wilhelmina Boys JO11-4G H.M. (Dennis) van Erp 3 - 7
B 07-09-2019 10:00 Oirschot Vooruit JO11-1 Audacia JO11-1 F.H.C.M. (Frank) van Maasakkers 11 - 5
B 07-09-2019 10:30 Beerse Boys JO11-2 Oirschot Vooruit JO11-2 S. (Senn) van Kollenburg 10 - 4
B 07-09-2019 vervallen Oirschot Vooruit JO10-2 RKDSV JO10-2
B 07-09-2019 vervallen Oirschot Vooruit JO10-1 SBC JO10-2
B 07-09-2019 vervallen DBS JO9-4 Oirschot Vooruit JO9-2
B 07-09-2019 vervallen Reusel Sport/CoTrans JO9-2 Oirschot Vooruit JO9-1G
B 07-09-2019 vervallen Oirschot Vooruit JO9-3 Zwaluw VFC JO9-5
B 07-09-2019 vervallen RKDSV JO9-1 Oirschot Vooruit JO9-4
B 07-09-2019 vervallen Oirschot Vooruit JO8-2 RKVVO JO8-3
B 07-09-2019 vervallen Oirschot Vooruit JO8-1 Best Vooruit JO8-2
B 07-09-2019 vervallen Wilhelmina Boys JO8-3 Oirschot Vooruit JO8-3
B 04-09-2019 18:30 Spoordonkse Boys JO19-1 Oirschot Vooruit JO19-2 J.G.C.A. (Johan) v.d. Wal 1 - 0
B 04-09-2019 18:30 Oirschot Vooruit JO12-1 Boxtel JO12-1 S.T.J. (Sven) Valk 13 - 0
B 04-09-2019 18:30 Oirschot Vooruit JO12-2 Spoordonkse Boys JO12-1 E. (Eric) van de Loo 12 - 1
B 04-09-2019 18:30 Spoordonkse Boys JO9-1 Oirschot Vooruit JO9-3
B 03-09-2019 20:15 DVS 2 Oirschot Vooruit 3 J (John) Bouw 0 - 3
B 01-09-2019 14:30 Nemelaer 1 Oirschot Vooruit 1 R.H.C.M. (Rene) de Loos 2 - 2
B 01-09-2019 11:00 Oirschot Vooruit 2 Beerse Boys 3 A.J.P. (Rian) Vermeulen 2 - 0
B 01-09-2019 10:00 Oirschot Vooruit 4 Hapert 3 W. (Willem) Spooren 3 - 7
B 01-09-2019 10:00 Oirschot Vooruit 5 Beerse Boys 7 Afgeschermd 9 - 1
B 01-09-2019 12:00 De Bocht'80 2 Oirschot Vooruit 6 C.A.M. (Corné) Fonken 2 - 2
B 01-09-2019 13:00 Beerse Boys 8 Oirschot Vooruit 7 J.J.F.M. (Jan) van Beers 0 - 2
B 01-09-2019 10:00 Oirschot Vooruit 8 SV Unitas'59 6 R (Robert) Schelle 2 - 5
B 01-09-2019 10:30 DEES 3 Oirschot Vooruit 11 H.W.A. (Wil) Erven 1 - 1
B 31-08-2019 15:15 Oirschot Vooruit JO19-1 Zwaluw VFC JO19-1 H. (Herman) Verheyden 3 - 1
B 31-08-2019 13:00 Best Vooruit MO19-1 Oirschot Vooruit MO19-1 G. (Gijs) Weemaes 3 - 2
B 31-08-2019 14:00 Oirschot Vooruit JO19-3 De Bocht'80 JO19-1 R.A.H. (Roel) van de Ven 1 - 5
B 31-08-2019 13:00 Wilhelmina Boys JO17-2 Oirschot Vooruit JO17-4 H. (Harrie) van Zalingen 5 - 0
B 31-08-2019 14:45 Oirschot Vooruit JO17-1 Best Vooruit JO17-1 Afgeschermd 3 - 1
B 31-08-2019 15:15 Oirschot Vooruit JO17-2 EDN '56 / RKDSV JO17-1 J.M. (Jan) van den Boomen 2 - 0
B 31-08-2019 14:30 Beerse Boys JO17-2 Oirschot Vooruit JO17-3 J.J.F.M. (Jan) van Beers 11 - 1
Volgende

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Uitslag Verslag
V 16-11-2019 10:30 DVS JO11-1 Oirschot Vooruit JO11-1
V 19-10-2019 16:00 Oirschot Vooruit VE1 SVSSS VE1
V 19-10-2019 14:45 Best V JO19-2 Oirschot Vooruit JO19-3
V 19-10-2019 13:30 Oirschot Vooruit JO17-1 fRhode JO17-1 Jan de Groot (Scheidsrechter) 3 - 2
V 19-10-2019 12:00 Oirschot Vooruit JO14-1 nivo sparta Nino Bogmans (Scheidsrechter) 9 - 0
V 19-10-2019 10:30 Oirschot Vooruit JO12-1 Oirschot V JO11-1 8 - 1
V 15-10-2019 18:30 Oirschot Vooruit JO15-1 sc Irene 8 - 2
V 12-10-2019 11:30 Oirschot Vooruit JO17-2 Rhode JO17-2 1-1
V 12-10-2019 11:30 Oirschot Vooruit JO13-1 ODC JO13-1 6-2
V 12-10-2019 10:00 Oirschot Vooruit JO11-1 Audacia JO11-1 7-1
V 15-09-2019 10:30 Oirschot Vooruit 12 Oirschot Vooruit 9 Dirk-Jan van den Eijnden (Scheidsrechter) 1 - 3
V 14-09-2019 10:00 Zwaluw VFC MO13-2 Oirschot Vooruit MO13-1
V 12-09-2019 20:00 Mierlo Hout-2 Oirschot Vooruit 2
V 07-09-2019 11:30 Nemelaer MO13-1 Oirschot Vooruit MO13-1
V 31-08-2019 10:30 RKVVO JO12-1 Oirschot Vooruit JO12-2
V 29-08-2019 19:45 Geldrop-2 Oirschot Vooruit 2
V 27-08-2019 20:00 Deurne-1 Oirschot Vooruit 1
V 25-08-2019 12:00 SBC-1 Oirschot Vooruit 1
V 25-08-2019 12:00 Rijen-2 Oirschot Vooruit 2
V 25-08-2019 12:00 De Bocht'80 - 1 Oirschot Vooruit 3
V 24-08-2019 12:00 Oirschot Vooruit JO19-1 Oirschot V JO19-2
V 24-08-2019 14:45 Best V JO19-3 Oirschot Vooruit JO19-3
V 24-08-2019 14:30 FC Tilburg JO17-1 Oirschot Vooruit JO17-1
V 24-08-2019 12:30 FC Tilburg JO17-2 Oirschot Vooruit JO17-2
V 24-08-2019 14:30 EFC JO17-3G Oirschot Vooruit JO17-3
V 24-08-2019 13:00 DVG MO17-1 Oirschot Vooruit MO17-1
V 24-08-2019 14:30 EFC JO17-2 Oirschot Vooruit JO17-4
V 24-08-2019 12:30 EFC JO15-2 Oirschot Vooruit JO15-2
V 24-08-2019 12:30 EFC JO15-1 Oirschot Vooruit JO15-1
V 24-08-2019 12:30 EFC JO14-2G Oirschot Vooruit JO14-2
V 24-08-2019 12:30 EFC JO14-1 Oirschot Vooruit JO14-1
V 24-08-2019 10:30 EFC JO13-1 Oirschot Vooruit JO13-1
V 24-08-2019 10:30 EFC JO13-3G Oirschot Vooruit JO13-2
V 24-08-2019 10:30 EFC JO12-2 Oirschot Vooruit JO12-2
V 24-08-2019 10:30 EFC JO12-1 Oirschot Vooruit JO12-1
V 24-08-2019 09:00 EFC JO11-3G Oirschot Vooruit JO11-3
V 24-08-2019 10:30 EFC JO11-1G Oirschot Vooruit JO11-1
V 24-08-2019 10:30 EFC JO11-2G Oirschot Vooruit JO11-2
V 24-08-2019 09:00 EFC JO10-2 Oirschot Vooruit JO10-2
V 24-08-2019 09:00 EFC JO10-1G Oirschot Vooruit JO10-1
V 24-08-2019 09:00 EFC JO9-2 Oirschot Vooruit JO9-2
V 24-08-2019 09:00 EFC JO9-4 Oirschot Vooruit JO9-4
V 24-08-2019 09:00 EFC JO9-1G Oirschot Vooruit JO9-1G
V 24-08-2019 09:00 EFC JO9-3 Oirschot Vooruit JO9-3 3-2
V 18-08-2019 11:00 SBC-2 Oirschot Vooruit 2
V 17-08-2019 18:00 Valkenswaard-1 Oirschot Vooruit 1


  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Uitslag Verslag
T 19-10-2019 09:00 Oirschot Vooruit JO9-1G Oirschot V JO9-2-3-4



Terug naar boven