Alle uitslagen

 

Seizoen:



  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Uitslag Verslag
C 19-11-2017 14:30 OV 1 SC 't Zand 1 N. Babat 2 - 1
C 19-11-2017 11:30 OV 2 RKSV Nuenen 3 E. Yilmaz 9 - 1
C 19-11-2017 12:00 Best Vooruit 3 OV 3 Keulen, H.A.J.M. (Henri) van 4 - 0
C 19-11-2017 12:00 OV 4 RKSV Nuenen 8 Nuwenhoud, H.W.M. (Willem) 1 - 2
C 19-11-2017 13:00 OV 5 Taxandria 3 Beers, J (Jan) van 1 - 2
C 19-11-2017 12:00 Nieuw Woensel 4 OV 6 4 - 2
C 19-11-2017 11:00 Wilhelmina Boys 9 OV 7 Peulings, G. (Geert) 0 - 4
C 19-11-2017 10:00 OV 9 RKSV Nuenen 10 Bresser, F.C.H.A. (Frank) de 0 - 27
C 19-11-2017 12:00 OV 10 RKVVO 8 Raaijmakers, JC (Hans) 3 - 0
C 19-11-2017 10:00 HMVV 4 OV 11 Staal, J.J.H. (Jan) 3 - 1
C 19-11-2017 afgelast OV 12 De Bocht'80 4
C 19-11-2017 09:45 Bladella 8 OV 13 Sande, H (Maan) vd 2 - 1
C 18-11-2017 16:00 OV JO67-1 Braakhuizen VE1
C 18-11-2017 14:45 OV JO19-1 Hilvaria JO19-1 J. Simons 5 - 1
C 18-11-2017 14:00 OV JO19-2 ODC JO19-2 Agt, J.P.T.C. (Jan) van 2 - 3
C 18-11-2017 13:00 OV MO17-1 Terlo MO17-1 Beers, J (Jan) van 3 - 1
C 18-11-2017 15:00 SV Valkenswaard JO17-1 OV JO17-1 D.E.A. Noppe 2 - 1
C 18-11-2017 14:45 WODAN JO17-2 OV JO17-2 Chawhari, J. (Jaykoemar) 1 - 2
C 18-11-2017 15:15 SBC JO17-4 OV JO17-3 5 - 0
C 18-11-2017 14:30 OV JO17-4 Best Vooruit JO17-5 Beers, ABM (Aron) van 1 - 13
C 18-11-2017 12:00 Dongen JO15-1 OV JO15-1 K.C.F.H.M. Voskuil 5 - 1
C 18-11-2017 11:30 OV JO15-2 Zwaluw VFC JO15-3 Kasteren, M.J. (Mathieu) van 3 - 4
C 18-11-2017 12:30 OV JO15-3 Nieuw Woensel JO15-2 Groot, J.M.W. (Jan) de 7 - 2
C 18-11-2017 13:00 Beerse Boys JO15-2 OV JO15-4 Beers, G.J.M. (Gijs) van 8 - 1
C 18-11-2017 13:15 Reusel Sport/CoTrans MO15-1 OV MO15-1 Jansen, D.J.L. (Daniel) 4 - 2
C 18-11-2017 13:00 Rood Wit V JO15-4 OV JO15-5 Peters, PAHC (Paul) 6 - 3
C 18-11-2017 13:00 OV JO14-1 Wilhelmina Boys JO14-1 Marty, Y.R.E. (Yorick) 2 - 6
C 18-11-2017 11:30 OV JO13-1 RKDVC JO13-1 Versteden, J. (Jelmer) 0 - 6
C 18-11-2017 10:00 Unitas'59 JO13-3 OV JO13-2 Fleuren, B. (Bram) 3 - 8
C 18-11-2017 09:00 Hilvaria JO13-4 OV JO13-3 Lepper, D. (Driek) de 0 - 2
C 18-11-2017 11:30 OV JO13-4 Wilhelmina Boys JO13-3 Bogmans, N. (Nino) 1 - 5
C 18-11-2017 11:00 OV JO12-1 SV BLC JO12-1 Meerstadt, F.T.Y. (Frank) 1 - 1
C 18-11-2017 10:15 Reusel Sport/CoTrans MO11-1 OV MO11-1 P. Jansen 1 - 7
C 18-11-2017 10:00 OV JO11-1 FC Eindhoven AV JO11-1 F.A.W.B. Toenders 3 - 4
C 18-11-2017 10:00 DBS JO11-4 OV JO11-2 2 - 6
C 18-11-2017 10:00 OV JO11-3 GSBW JO11-2 Clubscheids 1 (Scheidsrechter) 2 - 1
C 18-11-2017 10:00 Geldrop JO10-2 OV JO10-1 1 - 5
C 18-11-2017 10:00 OV JO10-3 ST EDN'56 / RKDSV JO10-2 W.L.L. Wittenboer 9 - 0
C 18-11-2017 vervallen OV JO9-1G Zwaluw VFC JO9-2 Clubscheids 1 (Scheidsrechter)
C 18-11-2017 vervallen OV JO9-2 Best Vooruit JO9-2 Clubscheids 1 (Scheidsrechter)
C 18-11-2017 vervallen DBS JO9-7 OV JO9-3G
C 18-11-2017 09:00 Unitas'59 JO9-6 OV JO9-4
C 18-11-2017 vervallen OV JO8-1 Best Vooruit JO8-4 Clubscheids 1 (Scheidsrechter)
C 18-11-2017 vervallen Audacia JO8-1 OV JO8-2
C 18-11-2017 09:00 OV JO7-1 Unitas'59 JO7-1 Clubscheids 1 (Scheidsrechter)
C 13-11-2017 19:00 OV JO13-2 RKVVO JO13-2 Meerstadt, F.T.Y. (Frank) 1 - 1
C 12-11-2017 12:00 RPC 3 OV 2 G. de Pree 3 - 0
C 12-11-2017 13:00 OV 3 VOAB 6 Groot, J.M.W. (Jan) de 1 - 4
C 12-11-2017 10:00 Best Vooruit 6 OV 4 Keulen, H.A.J.M. (Henri) van 1 - 1
C 12-11-2017 12:00 GSBW 3 OV 5 Beersum, A. (Alex) van 1 - 4
C 12-11-2017 12:00 OV 6 Reusel Sport/CoTrans 6 Hellings, H. (Hans) 7 - 2
C 12-11-2017 afgelast OV 7 Acht 8
C 12-11-2017 11:00 OV 8 SVSOS 4 Beers, J (Jan) van 4 - 2
C 12-11-2017 12:00 Unitas'59 10 OV 9 Smets, B.A.C. (Brett) 3 - 0
C 12-11-2017 10:00 Wilhelmina Boys 7 OV 10 Broers, H.M.M. (Henk) 5 - 1
C 12-11-2017 11:30 OV 11 EDN'56 4 Nuwenhoud, H.W.M. (Willem) 10 - 1
C 12-11-2017 afgelast Marvilde 7 OV 12
C 12-11-2017 10:00 OV 13 Beerse Boys 10 Eijnden, H.J.M.A. (Dirk) van den 10 - 2
C 11-11-2017 16:00 OV JO67-1 Nuenen VE1
C 11-11-2017 14:30 SV Budel JO19-1 OV JO19-1 R. Schopenhauer 0 - 5
C 11-11-2017 15:00 Nivo Sparta JO19-2 OV JO19-2 Heesbeen, C.L. (Nelis) 1 - 4
C 11-11-2017 13:00 Rood Wit'67/Plus MO17-1 OV MO17-1 Leeuwen, A.C.J.O (Noud) van 0 - 6
C 11-11-2017 14:45 OV JO17-1 VOAB JO17-1 H.M.J. Theelen 2 - 1
C 11-11-2017 15:00 Boxtel JO17-1 OV JO17-2 1 - 0
C 11-11-2017 14:00 OV JO17-3 Geldrop JO17-5 Groot, J.M.W. (Jan) de 4 - 1
C 11-11-2017 13:00 Zwaluw VFC JO17-6 OV JO17-4 Lee, A.A.J.M. (Arjan) van der 8 - 1
C 11-11-2017 13:00 OV JO15-1 Roosendaal JO15-1 F.W. van Boxtel 0 - 3
C 11-11-2017 11:30 Hapert JO15-1 OV JO15-2 Elst, H.G.P. (Hendrik) van 1 - 1
C 11-11-2017 12:15 RKSV Nuenen JO15-6 OV JO15-3 Terral, S. (Sara) 2 - 4
C 11-11-2017 12:30 OV JO15-4 Bladella JO15-4 Beers, J (Jan) van 0 - 4
C 11-11-2017 12:00 OV MO15-1 Hilvaria MO15-1 Versteden, J. (Jelmer) 2 - 1
C 11-11-2017 12:30 OV JO15-5 Wilhelmina Boys JO15-4 Agt, J.P.T.C. (Jan) van 2 - 3
C 11-11-2017 12:45 Sportclub Irene JO14-1 OV JO14-1 Schreurs, W.J.C.M. (Wiel) 4 - 3
C 11-11-2017 11:15 SC 't Zand JO13-1G OV JO13-1 Elmessaoudi, A. (Ali) 2 - 2
C 11-11-2017 11:00 OV JO13-3 Unitas'59 JO13-6 Bogmans, N. (Nino) 0 - 5
C 11-11-2017 11:45 Beerse Boys JO13-2 OV JO13-4 Beers, G.J.M. (Gijs) van 7 - 0
C 11-11-2017 10:00 sv O.S.S. 1920 JO12-1 OV JO12-1 2 - 1
C 11-11-2017 10:00 OV MO11-1 Nieuw Woensel MO11-1 Clubscheids 1 (Scheidsrechter) 7 - 1
C 11-11-2017 10:00 DBS JO11-2 OV JO11-1 6 - 1
C 11-11-2017 10:00 OV JO11-2 SBC JO11-4 W.L.L. Wittenboer 6 - 1
C 11-11-2017 11:15 ST HMVV/Hulsel JO11-3 OV JO11-3 2 - 5
C 11-11-2017 10:00 OV JO10-1 EFC JO10-1 F.T.Y. Meerstadt 3 - 3
C 11-11-2017 10:00 SVSOS JO10-1G OV JO10-3 3 - 3
C 11-11-2017 vervallen FC Tilburg JO9-1 OV JO9-1G
C 11-11-2017 vervallen Bergeijk JO9-2 OV JO9-2
C 11-11-2017 09:00 OV JO9-3G Wilhelmina Boys JO9-6 Clubscheids 1 (Scheidsrechter)
C 11-11-2017 09:00 OV JO9-4 RKVVO JO9-3 Clubscheids 1 (Scheidsrechter)
C 11-11-2017 vervallen Acht JO8-3 OV JO8-1
C 11-11-2017 09:00 OV JO8-2 RKVVO JO8-3 Clubscheids 1 (Scheidsrechter)
C 11-11-2017 09:00 DBS JO7-2 OV JO7-1
C 11-11-2017 vervallen OV JO7-2 UNA JO7-2 Clubscheids 1 (Scheidsrechter)
C 05-11-2017 14:30 Nemelaer 1 OV 1 M. Caluwe 0 - 1
C 05-11-2017 11:30 OV 2 Unitas'59 2 S. Dirkx 3 - 3
C 05-11-2017 12:00 Nevelo 3 OV 3 Damen, M. (Marc) 3 - 3
C 05-11-2017 12:00 OV 4 SV Valkenswaard 6 Beers, J (Jan) van 5 - 1
C 05-11-2017 13:00 OV 5 Hilvaria 3 Hoppenbrouwers, L. (Lars) 2 - 5
C 05-11-2017 13:00 Beerse Boys 6 OV 6 Hoppenbrouwers, T.H.M. (Teun) 4 - 2
C 05-11-2017 11:30 OV 7 HSE 5 Hellings, H. (Hans) 7 - 1
C 05-11-2017 afgelast Were Di 8 OV 8
C 05-11-2017 10:00 Pusphaira 6 OV 9 3 - 0
Volgende

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Uitslag Verslag
C 19-11-2017 14:30 OV 1 SC 't Zand 1 N. Babat 2 - 1
C 19-11-2017 11:30 OV 2 RKSV Nuenen 3 E. Yilmaz 9 - 1
C 19-11-2017 12:00 Best Vooruit 3 OV 3 Keulen, H.A.J.M. (Henri) van 4 - 0
C 19-11-2017 12:00 OV 4 RKSV Nuenen 8 Nuwenhoud, H.W.M. (Willem) 1 - 2
C 19-11-2017 13:00 OV 5 Taxandria 3 Beers, J (Jan) van 1 - 2
C 19-11-2017 12:00 Nieuw Woensel 4 OV 6 4 - 2
C 19-11-2017 11:00 Wilhelmina Boys 9 OV 7 Peulings, G. (Geert) 0 - 4
C 19-11-2017 10:00 OV 9 RKSV Nuenen 10 Bresser, F.C.H.A. (Frank) de 0 - 27
C 19-11-2017 12:00 OV 10 RKVVO 8 Raaijmakers, JC (Hans) 3 - 0
C 19-11-2017 10:00 HMVV 4 OV 11 Staal, J.J.H. (Jan) 3 - 1
C 19-11-2017 afgelast OV 12 De Bocht'80 4
C 19-11-2017 09:45 Bladella 8 OV 13 Sande, H (Maan) vd 2 - 1
C 18-11-2017 16:00 OV JO67-1 Braakhuizen VE1
C 18-11-2017 14:45 OV JO19-1 Hilvaria JO19-1 J. Simons 5 - 1
C 18-11-2017 14:00 OV JO19-2 ODC JO19-2 Agt, J.P.T.C. (Jan) van 2 - 3
C 18-11-2017 13:00 OV MO17-1 Terlo MO17-1 Beers, J (Jan) van 3 - 1
C 18-11-2017 15:00 SV Valkenswaard JO17-1 OV JO17-1 D.E.A. Noppe 2 - 1
C 18-11-2017 14:45 WODAN JO17-2 OV JO17-2 Chawhari, J. (Jaykoemar) 1 - 2
C 18-11-2017 15:15 SBC JO17-4 OV JO17-3 5 - 0
C 18-11-2017 14:30 OV JO17-4 Best Vooruit JO17-5 Beers, ABM (Aron) van 1 - 13
C 18-11-2017 12:00 Dongen JO15-1 OV JO15-1 K.C.F.H.M. Voskuil 5 - 1
C 18-11-2017 11:30 OV JO15-2 Zwaluw VFC JO15-3 Kasteren, M.J. (Mathieu) van 3 - 4
C 18-11-2017 12:30 OV JO15-3 Nieuw Woensel JO15-2 Groot, J.M.W. (Jan) de 7 - 2
C 18-11-2017 13:00 Beerse Boys JO15-2 OV JO15-4 Beers, G.J.M. (Gijs) van 8 - 1
C 18-11-2017 13:15 Reusel Sport/CoTrans MO15-1 OV MO15-1 Jansen, D.J.L. (Daniel) 4 - 2
C 18-11-2017 13:00 Rood Wit V JO15-4 OV JO15-5 Peters, PAHC (Paul) 6 - 3
C 18-11-2017 13:00 OV JO14-1 Wilhelmina Boys JO14-1 Marty, Y.R.E. (Yorick) 2 - 6
C 18-11-2017 11:30 OV JO13-1 RKDVC JO13-1 Versteden, J. (Jelmer) 0 - 6
C 18-11-2017 10:00 Unitas'59 JO13-3 OV JO13-2 Fleuren, B. (Bram) 3 - 8
C 18-11-2017 09:00 Hilvaria JO13-4 OV JO13-3 Lepper, D. (Driek) de 0 - 2
C 18-11-2017 11:30 OV JO13-4 Wilhelmina Boys JO13-3 Bogmans, N. (Nino) 1 - 5
C 18-11-2017 11:00 OV JO12-1 SV BLC JO12-1 Meerstadt, F.T.Y. (Frank) 1 - 1
C 18-11-2017 10:15 Reusel Sport/CoTrans MO11-1 OV MO11-1 P. Jansen 1 - 7
C 18-11-2017 10:00 OV JO11-1 FC Eindhoven AV JO11-1 F.A.W.B. Toenders 3 - 4
C 18-11-2017 10:00 DBS JO11-4 OV JO11-2 2 - 6
C 18-11-2017 10:00 OV JO11-3 GSBW JO11-2 Clubscheids 1 (Scheidsrechter) 2 - 1
C 18-11-2017 10:00 Geldrop JO10-2 OV JO10-1 1 - 5
C 18-11-2017 10:00 OV JO10-3 ST EDN'56 / RKDSV JO10-2 W.L.L. Wittenboer 9 - 0
C 18-11-2017 vervallen OV JO9-1G Zwaluw VFC JO9-2 Clubscheids 1 (Scheidsrechter)
C 18-11-2017 vervallen OV JO9-2 Best Vooruit JO9-2 Clubscheids 1 (Scheidsrechter)
C 18-11-2017 vervallen DBS JO9-7 OV JO9-3G
C 18-11-2017 09:00 Unitas'59 JO9-6 OV JO9-4
C 18-11-2017 vervallen OV JO8-1 Best Vooruit JO8-4 Clubscheids 1 (Scheidsrechter)
C 18-11-2017 vervallen Audacia JO8-1 OV JO8-2
C 18-11-2017 09:00 OV JO7-1 Unitas'59 JO7-1 Clubscheids 1 (Scheidsrechter)
C 13-11-2017 19:00 OV JO13-2 RKVVO JO13-2 Meerstadt, F.T.Y. (Frank) 1 - 1
C 12-11-2017 12:00 RPC 3 OV 2 G. de Pree 3 - 0
C 12-11-2017 13:00 OV 3 VOAB 6 Groot, J.M.W. (Jan) de 1 - 4
C 12-11-2017 10:00 Best Vooruit 6 OV 4 Keulen, H.A.J.M. (Henri) van 1 - 1
C 12-11-2017 12:00 GSBW 3 OV 5 Beersum, A. (Alex) van 1 - 4
C 12-11-2017 12:00 OV 6 Reusel Sport/CoTrans 6 Hellings, H. (Hans) 7 - 2
C 12-11-2017 afgelast OV 7 Acht 8
C 12-11-2017 11:00 OV 8 SVSOS 4 Beers, J (Jan) van 4 - 2
C 12-11-2017 12:00 Unitas'59 10 OV 9 Smets, B.A.C. (Brett) 3 - 0
C 12-11-2017 10:00 Wilhelmina Boys 7 OV 10 Broers, H.M.M. (Henk) 5 - 1
C 12-11-2017 11:30 OV 11 EDN'56 4 Nuwenhoud, H.W.M. (Willem) 10 - 1
C 12-11-2017 afgelast Marvilde 7 OV 12
C 12-11-2017 10:00 OV 13 Beerse Boys 10 Eijnden, H.J.M.A. (Dirk) van den 10 - 2
C 11-11-2017 16:00 OV JO67-1 Nuenen VE1
C 11-11-2017 14:30 SV Budel JO19-1 OV JO19-1 R. Schopenhauer 0 - 5
C 11-11-2017 15:00 Nivo Sparta JO19-2 OV JO19-2 Heesbeen, C.L. (Nelis) 1 - 4
C 11-11-2017 13:00 Rood Wit'67/Plus MO17-1 OV MO17-1 Leeuwen, A.C.J.O (Noud) van 0 - 6
C 11-11-2017 14:45 OV JO17-1 VOAB JO17-1 H.M.J. Theelen 2 - 1
C 11-11-2017 15:00 Boxtel JO17-1 OV JO17-2 1 - 0
C 11-11-2017 14:00 OV JO17-3 Geldrop JO17-5 Groot, J.M.W. (Jan) de 4 - 1
C 11-11-2017 13:00 Zwaluw VFC JO17-6 OV JO17-4 Lee, A.A.J.M. (Arjan) van der 8 - 1
C 11-11-2017 13:00 OV JO15-1 Roosendaal JO15-1 F.W. van Boxtel 0 - 3
C 11-11-2017 11:30 Hapert JO15-1 OV JO15-2 Elst, H.G.P. (Hendrik) van 1 - 1
C 11-11-2017 12:15 RKSV Nuenen JO15-6 OV JO15-3 Terral, S. (Sara) 2 - 4
C 11-11-2017 12:30 OV JO15-4 Bladella JO15-4 Beers, J (Jan) van 0 - 4
C 11-11-2017 12:00 OV MO15-1 Hilvaria MO15-1 Versteden, J. (Jelmer) 2 - 1
C 11-11-2017 12:30 OV JO15-5 Wilhelmina Boys JO15-4 Agt, J.P.T.C. (Jan) van 2 - 3
C 11-11-2017 12:45 Sportclub Irene JO14-1 OV JO14-1 Schreurs, W.J.C.M. (Wiel) 4 - 3
C 11-11-2017 11:15 SC 't Zand JO13-1G OV JO13-1 Elmessaoudi, A. (Ali) 2 - 2
C 11-11-2017 11:00 OV JO13-3 Unitas'59 JO13-6 Bogmans, N. (Nino) 0 - 5
C 11-11-2017 11:45 Beerse Boys JO13-2 OV JO13-4 Beers, G.J.M. (Gijs) van 7 - 0
C 11-11-2017 10:00 sv O.S.S. 1920 JO12-1 OV JO12-1 2 - 1
C 11-11-2017 10:00 OV MO11-1 Nieuw Woensel MO11-1 Clubscheids 1 (Scheidsrechter) 7 - 1
C 11-11-2017 10:00 DBS JO11-2 OV JO11-1 6 - 1
C 11-11-2017 10:00 OV JO11-2 SBC JO11-4 W.L.L. Wittenboer 6 - 1
C 11-11-2017 11:15 ST HMVV/Hulsel JO11-3 OV JO11-3 2 - 5
C 11-11-2017 10:00 OV JO10-1 EFC JO10-1 F.T.Y. Meerstadt 3 - 3
C 11-11-2017 10:00 SVSOS JO10-1G OV JO10-3 3 - 3
C 11-11-2017 vervallen FC Tilburg JO9-1 OV JO9-1G
C 11-11-2017 vervallen Bergeijk JO9-2 OV JO9-2
C 11-11-2017 09:00 OV JO9-3G Wilhelmina Boys JO9-6 Clubscheids 1 (Scheidsrechter)
C 11-11-2017 09:00 OV JO9-4 RKVVO JO9-3 Clubscheids 1 (Scheidsrechter)
C 11-11-2017 vervallen Acht JO8-3 OV JO8-1
C 11-11-2017 09:00 OV JO8-2 RKVVO JO8-3 Clubscheids 1 (Scheidsrechter)
C 11-11-2017 09:00 DBS JO7-2 OV JO7-1
C 11-11-2017 vervallen OV JO7-2 UNA JO7-2 Clubscheids 1 (Scheidsrechter)
C 05-11-2017 14:30 Nemelaer 1 OV 1 M. Caluwe 0 - 1
C 05-11-2017 11:30 OV 2 Unitas'59 2 S. Dirkx 3 - 3
C 05-11-2017 12:00 Nevelo 3 OV 3 Damen, M. (Marc) 3 - 3
C 05-11-2017 12:00 OV 4 SV Valkenswaard 6 Beers, J (Jan) van 5 - 1
C 05-11-2017 13:00 OV 5 Hilvaria 3 Hoppenbrouwers, L. (Lars) 2 - 5
C 05-11-2017 13:00 Beerse Boys 6 OV 6 Hoppenbrouwers, T.H.M. (Teun) 4 - 2
C 05-11-2017 11:30 OV 7 HSE 5 Hellings, H. (Hans) 7 - 1
C 05-11-2017 afgelast Were Di 8 OV 8
C 05-11-2017 10:00 Pusphaira 6 OV 9 3 - 0
Volgende

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Uitslag Verslag
B 25-10-2017 18:30 Brabantia JO8-3 OV JO8-2 9 - 2
B 22-10-2017 11:30 RKDVC 4 OV 2 A.J. de Ruijter 4 - 1
B 22-10-2017 12:00 OV 4 WODAN 7 Vogels, B.F.M. (Bart) 10 - 1
B 22-10-2017 11:30 OV 7 RKDSV 6 Beers, J (Jan) van 1 - 0
B 21-10-2017 13:30 SJO VV LBC JO19-1 OV JO19-2 Fonken, N.C.A.M. (Norbert) 2 - 4
B 21-10-2017 11:30 Jong Brabant MO17-2 OV MO17-1 2 - 4
B 21-10-2017 13:00 OV JO14-1 TSV Gudok JO14-2 J Beers 3 - 1
B 21-10-2017 11:30 OV JO13-1 Bladella JO13-1 Agt, J.P.T.C. (Jan) van 3 - 1
B 21-10-2017 09:00 Wilhelmina Boys JO9-3 OV JO9-4 9 - 2
B 20-09-2017 18:30 OV JO8-1 Bladella JO8-2 10 - 8
B 17-09-2017 14:30 OV 1 V.V. Schaesberg 1 2 - 1
B 17-09-2017 11:30 OV 2 Beerse Boys 2 4 - 2
B 17-09-2017 afgelast OV 3 Rood Wit V 3 Beers, J (Jan) van
B 17-09-2017 12:00 OV 4 LSV 2 8 - 4
B 17-09-2017 12:30 Wilhelmina Boys 4 OV 5 2 - 0
B 17-09-2017 12:00 Hilvaria 3 OV 6 2 - 2
B 17-09-2017 11:30 OV 7 Beerse Boys 12 3 - 1
B 17-09-2017 10:00 OV 9 Best Vooruit 8 3 - 5
B 17-09-2017 10:00 Best Vooruit 11 OV 11 2 - 3
B 17-09-2017 12:00 Wilhelmina Boys 10 OV 13 3 - 2
B 16-09-2017 14:45 EFC JO19-1 OV JO19-1 1 - 2
B 16-09-2017 14:00 OV JO19-2 Bladella JO19-2 1 - 1
B 16-09-2017 14:30 OV JO19-3 ST Vessem/D.E.E.S. JO19-1 0 - 18
B 16-09-2017 13:00 OV MO17-1 OJC ROSMALEN MO17-2 6 - 2
B 16-09-2017 14:45 OV JO17-1 Taxandria JO17-1 4 - 2
B 16-09-2017 15:00 Rood Wit V JO17-2 OV JO17-2 1 - 6
B 16-09-2017 14:45 Wilhelmina Boys JO17-3 OV JO17-3 5 - 1
B 16-09-2017 12:45 ST Vessem/D.E.E.S. JO17-2 OV JO17-4 19 - 0
B 16-09-2017 13:00 OV JO15-1 RKVVO JO15-1 0 - 0
B 16-09-2017 12:00 FC Cranendonck JO15-1 OV JO15-2 0 - 2
B 16-09-2017 11:30 Reusel Sport/CoTrans JO15-3 OV JO15-3 6 - 3
B 16-09-2017 12:30 OV JO15-4 Spoord. Boys JO15-1 0 - 11
B 16-09-2017 12:30 OV JO15-5 Beerse Boys JO15-2 1 - 4
B 16-09-2017 12:00 OV MO15-1 SBC MO15-1 Clubscheids 1 (Scheidsrechter) 0 - 9
B 16-09-2017 11:30 DESK JO14-1 OV JO14-1 3 - 4
B 16-09-2017 11:30 OV JO13-1 SV Valkenswaard JO13-1 6 - 0
B 16-09-2017 11:00 OV JO13-2 FC Eindhoven AV JO13-1G 1 - 8
B 16-09-2017 11:00 OV JO13-3 Hilvaria JO13-3 4 - 6
B 16-09-2017 11:45 Boxtel JO13-3 OV JO13-4 2 - 3
B 16-09-2017 09:45 TSV Gudok JO12-1 OV JO12-1 2 - 1
B 16-09-2017 10:15 Best Vooruit MO11-1 OV MO11-1 4 - 2
B 16-09-2017 10:30 De Valk JO11-1 OV JO11-1 7 - 0
B 16-09-2017 10:00 OV JO11-2 DVS JO11-3 Clubscheids 1 (Scheidsrechter) 16 - 0
B 16-09-2017 10:00 OV JO11-3 Best Vooruit JO11-5 Clubscheids 1 (Scheidsrechter) 10 - 2
B 16-09-2017 vervallen Beerse Boys JO10-1G OV JO10-1
B 16-09-2017 10:00 OV JO10-1 Best Vooruit JO10-1 Clubscheids 1 (Scheidsrechter) 2 - 8
B 16-09-2017 10:00 OV JO10-3 Sarto JO10-7 Clubscheids 1 (Scheidsrechter) 5 - 5
B 16-09-2017 09:00 OV JO9-1G ODC JO9-1 Clubscheids 1 (Scheidsrechter) 5 - 8
B 16-09-2017 09:00 Unitas'59 JO9-2 OV JO9-2 17 - 1
B 16-09-2017 09:00 OV JO9-3G Wilhelmina Boys JO9-4 Clubscheids 1 (Scheidsrechter) 1 - 12
B 16-09-2017 10:15 Jong Brabant JO9-10 OV JO9-4 0 - 15
B 16-09-2017 08:45 ODC JO8-3 OV JO8-2 1 - 13
B 10-09-2017 14:30 OV 1 RKVVO 1 0 - 0
B 10-09-2017 11:30 OV 2 Spoord. Boys 2 2 - 1
B 10-09-2017 13:00 OV 3 UNA 4 2 - 1
B 10-09-2017 12:00 Spoord. Boys 3 OV 4 1 - 3
B 10-09-2017 10:00 Best Vooruit 7 OV 5 2 - 2
B 10-09-2017 12:00 OV 6 GSBW 4 3 - 3
B 10-09-2017 11:30 OV 7 Boxtel 7 10 - 1
B 10-09-2017 10:00 OV 9 Beerse Boys 7 0 - 8
B 10-09-2017 11:00 Beerse Boys 9 OV 11 3 - 2
B 10-09-2017 13:00 Beerse Boys 8 OV 13 3 - 2
B 09-09-2017 15:00 RKVVO JO19-1 OV JO19-1 5 - 0
B 09-09-2017 14:00 OV JO19-2 Beerse Boys JO19-2 16 - 1
B 09-09-2017 14:45 Brabantia JO19-3 OV JO19-3 6 - 2
B 09-09-2017 13:45 Nuenen MO17-1 OV MO17-1 1 - 9
B 09-09-2017 14:45 OV JO17-1 DBS JO17-1 0 - 1
B 09-09-2017 14:00 OV JO17-2 Hapert JO17-1 0 - 1
B 09-09-2017 12:15 SJO VV LBC JO17-1 OV JO17-3 1 - 10
B 09-09-2017 14:30 OV JO17-4 RKVVO JO17-5 6 - 6
B 09-09-2017 13:00 OV JO15-1 DBS JO15-1 2 - 6
B 09-09-2017 12:30 OV JO15-2 Boxtel JO15-1 Clubscheids 1 (Scheidsrechter) 0 - 10
B 09-09-2017 12:00 OV JO15-3 Bladella JO15-4 8 - 1
B 09-09-2017 12:45 ODC JO15-2 OV JO15-4 9 - 1
B 09-09-2017 13:00 Best Vooruit JO15-6 OV JO15-5 1 - 1
B 09-09-2017 12:00 OV MO15-1 DSC MO15-2 3 - 1
B 09-09-2017 13:00 Beerse Boys JO14-1 OV JO14-1 0 - 8
B 09-09-2017 11:30 OV JO13-1 Brabantia JO13-1 1 - 1
B 09-09-2017 11:15 Braakhuizen JO13-1 OV JO13-2 3 - 0
B 09-09-2017 11:15 ST Casteren/Netersel JO13-2G OV JO13-3 7 - 0
B 09-09-2017 11:15 Wilhelmina Boys JO13-4 OV JO13-4 1 - 3
B 09-09-2017 11:00 OV JO12-1 SC 't Zand JO12-1G 0 - 3
B 09-09-2017 10:00 OV MO11-1 Nieuw Woensel MO11-1 Clubscheids 4 (Scheidsrechter) 6 - 4
B 09-09-2017 11:00 TSV Gudok JO11-2 OV JO11-1 0 - 3
B 09-09-2017 11:15 ZSC JO11-2 OV JO11-2 3 - 3
B 09-09-2017 10:00 OV JO11-3 SBC JO11-9 9 - 3
B 09-09-2017 10:00 OV JO10-1 DBS JO10-1 3 - 11
B 09-09-2017 vervallen ODC JO10-3 OV JO10-3
B 09-09-2017 10:00 OV JO10-3 Zwaluw VFC JO10-6 5 - 6
B 09-09-2017 09:00 OV JO9-1G WODAN JO9-2 Clubscheids 1 (Scheidsrechter) 4 - 10
B 09-09-2017 09:00 OV JO9-2 Best Vooruit JO9-2 Clubscheids 1 (Scheidsrechter) 3 - 4
B 09-09-2017 09:00 OV JO9-3G SBC JO9-10G Clubscheids 1 (Scheidsrechter) 11 - 1
B 09-09-2017 08:30 SVSSS JO9-3M OV JO9-4 4 - 6
B 09-09-2017 10:15 St Mich.Gestel JO8-1 OV JO8-1 11 - 1
B 09-09-2017 09:00 Zwaluw VFC JO8-7 OV JO8-2 5 - 7
B 06-09-2017 19:30 Waalre JO15-1 OV JO15-2 6 - 3
B 03-09-2017 14:30 Laura/Hopel Comb 1 OV 1 1 - 3
B 03-09-2017 12:00 Hapert 2 OV 2 0 - 4
B 03-09-2017 12:00 Brabantia 3 OV 3 5 - 2
B 03-09-2017 12:00 OV 4 ODC 5 2 - 1
Volgende

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Uitslag Verslag
V 21-10-2017 14:45 WODAN JO19-1 OV JO19-1 2-2
V 04-10-2017 vervallen Wilhelmina Boys JO9-2 OV JO9-2
V 19-09-2017 20:00 Uno Animo 1 OV 1 Jeroen Quinten (Scheidsrechter) 1-3
V 17-09-2017 10:00 OV 8 OV 12 Mark van Nunen (Scheidsrechter) 2-1
V 17-09-2017 10:00 OV 10 Riethoven 5 Hans Raaijmakers (Scheidsrechter) 4-1
V 16-09-2017 09:00 OV JO7-1 DBS JO72
V 12-09-2017 vervallen `t Zand 1 OV 1
V 12-09-2017 20:00 OV 3 de Bocht `80 2 Theodor Brands (Scheidsrechter) 2-3
V 05-09-2017 20:00 Helvoirt 2 OV 2 3-0
V 31-08-2017 19:00 Reusel Sport 3 OV 3
V 31-08-2017 19:00 OV JO17-2 OV JO17-3
V 30-08-2017 19:00 OV JO13-1 SV Brandevoort JO13-1 3-4
V 29-08-2017 afgelast OV 1 Helvoirt 1 Thijs Renders (Scheidsrechter)
V 27-08-2017 12:00 OV 5 Nieuw Woensel 4 Jan de Groot (Scheidsrechter) 2-0
V 27-08-2017 10:30 OV 11 DVG 5 Maikel Croes (Scheidsrechter) 4-3
V 26-08-2017 14:45 OV JO19-1 Den Dungen JO19-1 Willem Nuwenhoud (Scheidsrechter) 2-1
V 26-08-2017 13:00 Bladella JO15-1 OV JO15-1 8-2
V 26-08-2017 12:00 Best Vooruit JO14-1 OV JO14-1 0-4
V 26-08-2017 11:30 SV Reeshof JO13-1 OV JO13-1 4-3
V 22-08-2017 20:00 OV 2 Nevelo 1/2 Bart Vogels (Scheidsrechter) 2-3
V 19-08-2017 18:00 EFC 1 OV 1 1-2


  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Uitslag Verslag
T 26-08-2017 16:00 Best-Vooruit OV 1



Terug naar boven