Veld en kleedlokaalindelingen


Aanvang trainingen seizoen 2017-2018

Instructie`s voor trainingen en kleedlokalen 2017-2018

Veld en kleedkamerindeling 2017-2018   zie ook per team onder instructie en op eigen teampagina


 
Instructie`s:

Gebruik velden:
We hebben in totaal 7 velden.
Veld 1: hoofdveld- wedstrijdveld voor het eerste en tweede elftal van de senioren en de eerste elftallen van de A,B,C en D elftallen van de jeugd en incidenteel andere elftallen.
Veld 2: wedstrijdveld voor alle teams.
Veld 3: wedstrijd en trainingsveld voor alle teams.
Veld 4: wedstrijdveld voor alle teams en trainingsveld voor de E en F teams.
Veld 5: wedstrijdveld voor alle teams.
Veld 6: trainingsveld voor alle teams.
Veld 7: trainingsveld voor alle teams en incidenteel  wedstrijdveld voor alle teams.

De velden 6 en 7 gaan elk jaar rond 15 april in groot onderhoud dus vanaf die datum gaan de trainingen van die velden naar de velden 2 en 5. Deze velden gaan dan al in onderhoud omdat die   vanaf 15 juli weer beschikbaar moeten zijn voor de trainingen.
De velden 1 tm. 5 gaan na het laatste weekend van mei in onderhoud en zijn dan vanaf ongeveer 20 augustus weer beschikbaar voor wedstrijden en trainingen.

Regels omtrent afgelastingen:
Het al dan niet doorgaan van wedstrijden en trainingen op veld 1 tm. 5 wordt beslist door de consul die aangesteld is door de gemeente Oirschot (is eigenaar en verantwoordelijk voor het onderhoud van de velden). Hier heeft het bestuur geen directe invloed op. Voor de velden 6 en 7 mag OV het zelf beslissen.
Wanneer de consul de velden 3 en 4 afkeurt en de velden 6 en 7 wel beschikbaar zijn voor de trainingen start onmiddellijk het alternatieve trainingsschema. Dat betekent dat alle teams toch minimaal een keer per week kunnen trainen.
De afgelastingen worden altijd op website van Oirschot-Vooruit gepubliceerd.
Bij vragen of opmerkingen uitsluitend contact op nemen met Jan Bressers, bestuurslid accommodatie (dus niet met de consul of andere personen uit de organisatie van OV), tel.nr. 06-25072792.

 
Zondag OV 1
dinsdag 20:00 - 21:30 Team training 7 04 Piet Drijvers, Roy Willems, Maarten van de Ven
donderdag 20:00 - 21:30 Team training 7 04 Piet Drijvers, Roy Willems, Maarten van de Ven
 
Zondag OV 2
dinsdag 20:00 - 21:30 Team training 3a 05 Johan van Griensven, Erik van Summeren
donderdag 20:00 - 21:30 Team training 4b 05 Johan van Griensven, Erik van Summeren
 
Zondag OV 3
dinsdag 19:45 - 21:30 Team training 3b 03 Hans van Aarle, Harm Hems, Hank van Nunen, Coert van de Schoot
donderdag 20:15 - 21:30 Team training 4a 03 Hans van Aarle, Harm Hems, Hank van Nunen, Coert van de Schoot
 
Zondag OV 4
donderdag 20:30 - 21:30 Team training 3a 07
 
Zondag OV 5
donderdag 20:30 - 21:30 Team training 6a 06 John van Kollenburg
 
Zondag OV 6
woensdag 19:30 - 21:00 Team training 4 04
 
Zondag OV 7
donderdag 20:30 - 21:30 Team training 3c 11
 
Zondag OV 9
donderdag 20:30 - 21:30 Team training 3b 12 Dirk van den Eijnden
 
O19 OV JO19-1
dinsdag 19:45 - 21:30 Team training 6 07 Patrick van Haren
donderdag 19:00 - 20:30 Team training 3a 07 Patrick van Haren
 
O19 OV JO19-2
maandag 19:30 - 21:00 Team training 7a 01 Felix Laenen, Ad Smetsers
donderdag 19:15 - 20:30 Team training 6a 09 Felix Laenen, Ad Smetsers
 
O19 OV JO19-3
donderdag 19:15 - 20:30 Team training 6c 10 Dirk van den Eijnden
 
O17 OV MO17-1
maandag 18:15 - 19:30 Team training 7a 07 Frank de Bresser, Maikel Croes, Henk van Hout
woensdag 18:15 - 19:30 Team training 7a 07 Frank de Bresser, Maikel Croes, Henk van Hout
 
O17 OV JO17-1
dinsdag 18:15 - 19:45 Team training 7a 01 Bil van den Akker, John van Kollenburg
donderdag 18:15 - 19:30 Team training 7a 01 Bil van den Akker, John van Kollenburg
 
O17 OV JO17-2
dinsdag 18:15 - 19:45 Team training 7b 02 Martijn Bressers, Ronnie van de Loo, Ad Smetsers
donderdag 19:00 - 20:30 Team training 3b 06 Martijn Bressers, Ronnie van de Loo, Ad Smetsers
 
O17 OV JO17-3
maandag 19:30 - 21:00 Team training 7b 09 Johan Sillekens
woensdag 19:30 - 21:00 Team training 3b 09 Johan Sillekens
 
O17 OV JO17-4
maandag 19:30 - 21:00 Team training 6c 03
woensdag 19:30 - 21:00 Team training 3a 10
 
O15 OV JO15-1
maandag 19:30 - 20:45 Team training 3a 04 Bas van Agt
donderdag 19:00 - 20:15 Team training 4 08 Bas van Agt
 
O15 OV JO15-2
maandag 18:15 - 19:30 Team training 3a 04 Jan v.d. Boomen, Janus Fasen
woensdag 19:30 - 20:45 Team training 6c 01 Jan v.d. Boomen, Janus Fasen
 
O15 OV JO15-3
maandag 19:30 - 20:45 Team training 6a 06 Rik van Overdijk
woensdag 19:30 - 20:45 Team training 6a 02 Rik van Overdijk
 
O15 OV JO15-4
maandag 19:30 - 20:45 Team training 6b 02 Henri Verouden
woensdag 19:30 - 20:45 Team training 7a 05 Henri Verouden
 
O15 OV JO15-5
maandag 18:15 - 19:30 Team training 3b 10
woensdag 19:30 - 20:45 Team training 7b 06
 
O15 OV MO15-1
maandag 18:15 - 19:30 Team training 7b 08 Maikel Croes, Monique van Overdijk- Coppelmans
woensdag 18:15 - 19:30 Team training 7b 08 Maikel Croes, Monique van Overdijk- Coppelmans
 
O14 OV JO14-1
maandag 19:30 - 20:45 Team training 3b 05 Giel van Aarle
donderdag 18:15 - 19:30 Team training 7b 02 Janus Fasen
 
06 mini`s Mini`s (trainen)
zaterdag 09:30 - 10:30 Team training 6 09 Priscal de Kort
 
O13 OV JO13-1
dinsdag 18:15 - 19:30 Team training 6a 07 Corne Claassen, Coert van de Schoot
donderdag 18:15 - 19:30 Team training 4b 03 Corne Claassen, Coert van de Schoot
 
O13 OV JO13-2
maandag 18:15 - 19:30 Team training 6a 06 Aron van Beers, Hein Smetsers
donderdag 18:00 - 19:15 Team training 6c 06 Aron van Beers, Hein Smetsers
 
O13 OV JO13-3
maandag 18:15 - 19:30 Team training 6b 02 Rudi Muller
woensdag 18:15 - 19:30 Team training 6a 02 Rudi Muller
 
O13 OV JO13-4
maandag 18:15 - 19:30 Team training 6c 03 Jeroen de Bie
woensdag 18:15 - 19:30 Team training 6c 01 Jeroen de Bie
 
O12 OV JO12-1
dinsdag 18:15 - 19:30 Team training 6c 06 Jan Hein van Beers, Harm van Heerebeek, Paul Schoenmakers, Henk Smetsers
donderdag 18:00 - 19:15 Team training 6a 05 Jan Hein van Beers, Harm van Heerebeek, Paul Schoenmakers, Henk Smetsers
 
O11 OV MO11-1
dinsdag 18:15 - 19:15 Team training 3a 08 Toon de Koning
donderdag 18:00 - 19:00 Team training 4b 08 Toon de Koning
 
O11 OV JO11-1
dinsdag 18:15 - 19:15 Team training 3b 12 Kees Bressers, Jan Willem van Hout, Frans Verhouden
donderdag 18:00 - 19:00 Team training 3a 12 Kees Bressers, Jan Willem van Hout, Frans Verhouden
 
O11 OV JO11-2
dinsdag 18:15 - 19:15 Team training 3b 12 Pim Kemps
donderdag 18:00 - 19:00 Team training 3b 12 Pim Kemps
 
O11 OV JO11-3
dinsdag 18:15 - 19:15 Team training 3a 11
donderdag 18:00 - 19:00 Team training 3b 11
 
O10 OV JO10-1
dinsdag 18:15 - 19:15 Team training 4a 11 Eric van de Loo, Remko Toffolo
donderdag 18:00 - 19:00 Team training 3a 11 Eric van de Loo, Remko Toffolo
 
O10 OV JO10-3
dinsdag 18:15 - 19:15 Team training 4b 03 Roy Willems
donderdag 17:00 - 19:00 Team training 4a 04 Roy Willems
 
O9 OV JO9-1G
maandag 18:15 - 19:15 Team training 4b 11
woensdag 18:15 - 19:15 Team training 3a 11
 
O9 OV JO9-2
maandag 18:15 - 19:15 Team training 4b 11 Bart Megens, Ton van Roovert
woensdag 18:15 - 19:15 Team training 3a 11 Bart Megens, Ton van Roovert
 
O9 OV JO9-3G
maandag 18:15 - 19:15 Team training 4a 12 Andre van Geffen
woensdag 18:15 - 19:15 Team training 3b 12 Andre van Geffen
 
O9 OV JO9-4
maandag 18:15 - 19:15 Team training 4a 12 Fred van der Avort, Dennis van Erp
woensdag 18:15 - 19:15 Team training 3b 12 Fred van der Avort, Dennis van Erp
woensdag 18:15 - 19:15 Team training 3b 12 Fred van der Avort, Dennis van Erp
 
O8 OV JO8-1
woensdag 18:15 - 19:15 Team training 4a 04 Rene Smits
 
O8 OV JO8-2
woensdag 18:15 - 19:15 Team training 4a 04 Frank van Loon
 
O7 OV JO7-1
woensdag 18:15 - 19:15 Team training 4b 03 Perry Hermans
 
O7 OV JO7-2
woensdag 18:15 - 19:15 Team training 4b 03
 
Terug naar boven