0277 Onder 9 competitie (voorjaar)

Pupillen - O9 - Oirschot Vooruit JO9-3G

Teamleden

Spelers
Tygo van Baast        
Lars Dekkers        
Jurre van Kollenburg        
Bo van Kollenburg        
Lara Lommers        
Ize Lommers        
Teun Rutten        
Kris Smetsers        
Bente Vriens        
 
Overige teamleden
Bas van Kollenburg Trainer
Bart van Kollenburg Trainer
Jasper Vriens Trainer

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 23-05-2020 10:00 RKVVO JO9-4 Reusel Sport/CoTrans JO9-3 133882 0-0
C 23-05-2020 09:30 ST Netersel / Casteren JO9-1 SVSOS JO9-1 138005 0-0
C 23-05-2020 08:45 Oirschot V. JO9-3G ST DEES/Vessem JO9-2 136312 0-0
C 23-05-2020 08:45 ODC JO9-3 Hilvaria JO9-3 138102 0-0
C 23-05-2020 08:30 Bladella JO9-3 VOAB JO9-6 131981 0-0
C 16-05-2020 09:00 Reusel Sport/CoTrans JO9-3 ODC JO9-3 133759 0-0
C 16-05-2020 09:00 VOAB JO9-6 SDO'39 JO9-1 136330 0-0
C 16-05-2020 09:00 Hilvaria JO9-3 RKVVO JO9-4 134403 0-0
C 16-05-2020 09:30 Tuldania JO9-1 Bladella JO9-3 135053 0-0
C 16-05-2020 10:00 ST DEES/Vessem JO9-2 ST Netersel / Casteren JO9-1 136354 0-0
C 16-05-2020 10:30 SVSOS JO9-1 Oirschot V. JO9-3G 132531 0-0
C 09-05-2020 08:45 ODC JO9-3 Bladella JO9-3 135636 0-0
C 09-05-2020 08:45 Oirschot V. JO9-3G SDO'39 JO9-1 138362 0-0
C 09-05-2020 09:00 Reusel Sport/CoTrans JO9-3 VOAB JO9-6 134903 0-0
C 09-05-2020 09:30 ST Netersel / Casteren JO9-1 Tuldania JO9-1 138495 0-0
C 09-05-2020 10:00 RKVVO JO9-4 SVSOS JO9-1 133303 0-0
C 09-05-2020 10:00 ST DEES/Vessem JO9-2 Hilvaria JO9-3 136805 0-0
C 18-04-2020 08:30 Bladella JO9-3 Oirschot V. JO9-3G 137669 0-0
C 18-04-2020 09:00 Hilvaria JO9-3 Reusel Sport/CoTrans JO9-3 134740 0-0
C 18-04-2020 09:30 SDO'39 JO9-1 SVSOS JO9-1 133194 0-0
C 18-04-2020 09:30 ST Netersel / Casteren JO9-1 ODC JO9-3 134555 0-0
C 18-04-2020 09:30 Tuldania JO9-1 VOAB JO9-6 137443 0-0
C 18-04-2020 10:00 RKVVO JO9-4 ST DEES/Vessem JO9-2 134322 0-0
C 04-04-2020 09:00 Reusel Sport/CoTrans JO9-3 SDO'39 JO9-1 137136 0-0
C 04-04-2020 09:00 VOAB JO9-6 Oirschot V. JO9-3G 132357 0-0
C 04-04-2020 09:00 Hilvaria JO9-3 ST Netersel / Casteren JO9-1 135908 0-0
C 04-04-2020 09:30 SVSOS JO9-1 ODC JO9-3 137864 0-0
C 04-04-2020 09:30 Tuldania JO9-1 RKVVO JO9-4 135760 0-0
C 04-04-2020 10:00 ST DEES/Vessem JO9-2 Bladella JO9-3 134241 0-0
C 28-03-2020 10:00 RKVVO JO9-4 VOAB JO9-6 134204 0-0
C 28-03-2020 09:30 ST Netersel / Casteren JO9-1 Reusel Sport/CoTrans JO9-3 133043 0-0
C 28-03-2020 09:30 SDO'39 JO9-1 Hilvaria JO9-3 132850 0-0
C 28-03-2020 08:45 Oirschot V. JO9-3G Tuldania JO9-1 137003 0-0
C 28-03-2020 08:45 ODC JO9-3 ST DEES/Vessem JO9-2 133708 0-0
C 28-03-2020 08:30 Bladella JO9-3 SVSOS JO9-1 138597 0-0
C 21-03-2020 09:30 SDO'39 JO9-1 Tuldania JO9-1 134018 0-0
C 14-03-2020 09:00 VOAB JO9-6 ST Netersel / Casteren JO9-1 136694 0-0
C 14-03-2020 08:45 Oirschot V. JO9-3G RKVVO JO9-4 133068 0-0
C 14-03-2020 09:30 SDO'39 JO9-1 Bladella JO9-3 133723 0-0
C 14-03-2020 09:30 Tuldania JO9-1 ODC JO9-3 136421 0-0
C 14-03-2020 10:00 ST DEES/Vessem JO9-2 Reusel Sport/CoTrans JO9-3 132679 0-0
C 14-03-2020 10:30 SVSOS JO9-1 Hilvaria JO9-3 133243 0-0
C 07-03-2020 08:45 ODC JO9-3 VOAB JO9-6 134928 0-0
C 07-03-2020 09:00 Reusel Sport/CoTrans JO9-3 SVSOS JO9-1 136607 0-0
C 07-03-2020 09:00 Hilvaria JO9-3 Oirschot V. JO9-3G 133903 0-0
C 07-03-2020 09:30 ST Netersel / Casteren JO9-1 SDO'39 JO9-1 135629 0-0
C 07-03-2020 10:00 RKVVO JO9-4 Bladella JO9-3 135438 0-0
C 07-03-2020 11:00 ST DEES/Vessem JO9-2 Tuldania JO9-1 132655 0-0
C 15-02-2020 08:30 Bladella JO9-3 ST Netersel / Casteren JO9-1 134027 0-0
C 15-02-2020 08:45 Oirschot V. JO9-3G ODC JO9-3 134919 0-0
C 15-02-2020 09:00 VOAB JO9-6 Hilvaria JO9-3 131791 0-0
C 15-02-2020 09:30 SDO'39 JO9-1 RKVVO JO9-4 134584 0-0
C 15-02-2020 09:30 Tuldania JO9-1 Reusel Sport/CoTrans JO9-3 132146 0-0
C 15-02-2020 09:30 SVSOS JO9-1 ST DEES/Vessem JO9-2 135269 0-0
C 08-02-2020 08:45 ODC JO9-3 RKVVO JO9-4 132902 0-0
C 08-02-2020 09:00 Reusel Sport/CoTrans JO9-3 Bladella JO9-3 134836 0-0
C 08-02-2020 09:00 Hilvaria JO9-3 Tuldania JO9-1 136236 0-0
C 08-02-2020 09:30 ST Netersel / Casteren JO9-1 Oirschot V. JO9-3G 134833 0-0
C 08-02-2020 11:00 ST Vessem/DEES JO9-2 SDO'39 JO9-1 136106 0-0
C 08-02-2020 10:30 SVSOS JO9-1 VOAB JO9-6 135387 0-0
C 01-02-2020 10:00 RKVVO JO9-4 ST Netersel / Casteren JO9-1 137495 0-0
C 01-02-2020 09:30 Tuldania JO9-1 SVSOS JO9-1 132215 0-0
C 01-02-2020 09:30 SDO'39 JO9-1 ODC JO9-3 136266 0-0
C 01-02-2020 09:00 VOAB JO9-6 ST Vessem/DEES JO9-2 135634 0-0
C 01-02-2020 08:45 Oirschot V. JO9-3G Reusel Sport/CoTrans JO9-3 134655 0-0
C 01-02-2020 08:30 Bladella JO9-3 Hilvaria JO9-3 136972 0-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 SVSOS JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Hilvaria JO9-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 ST DEES/Vessem JO9-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Reusel Sport/CoTrans JO9-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 ST Netersel / Casteren JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 ODC JO9-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 RKVVO JO9-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Bladella JO9-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 SDO'39 JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 VOAB JO9-6 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Tuldania JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Oirschot V. JO9-3G 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Training

Berichten



Terug naar boven