0279 Onder 7 competitie (voorjaar)

Pupillen - O7 - Oirschot Vooruit JO7-4

Teamleden

Spelers
Bjorre Groenendijk        
Nathan Heijms        
Jens Hein        
Jelte Müller        
Max Putmans        
Raf Verbeek        
James van Wezel        
Sjoerd Wijnen        
 
Overige teamleden
Pieter Heijms Leider/Trainer

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 23-05-2020 09:30 Beerse Boys JO7-1 Best Vooruit JO7-3 156991 0-0
C 23-05-2020 09:00 RPC J07-6G UNA JO7-2 146631 0-0
C 23-05-2020 09:00 RPC JO7-8 UNA JO7-1 145640 0-0
C 23-05-2020 09:00 Best Vooruit JO7-2 Best Vooruit JO7-1 146765 0-0
C 23-05-2020 08:45 Oirschot Vooruit JO7-4 Spoordonkse Boys JO7-1 146469 0-0
C 23-05-2020 08:45 Oirschot Vooruit JO7-3 Spoordonkse Boys JO7-2 146966 0-0
C 16-05-2020 09:00 Best Vooruit JO7-1 Beerse Boys JO7-1 148135 0-0
C 16-05-2020 09:00 Best Vooruit JO7-3 RPC JO7-8 156990 0-0
C 16-05-2020 10:00 UNA JO7-1 RPC J07-6G 147644 0-0
C 16-05-2020 10:00 UNA JO7-2 Best Vooruit JO7-2 145697 0-0
C 16-05-2020 10:30 Spoordonkse Boys JO7-2 Oirschot Vooruit JO7-4 145903 0-0
C 16-05-2020 10:30 Spoordonkse Boys JO7-1 Oirschot Vooruit JO7-3 145184 0-0
C 09-05-2020 08:45 Oirschot Vooruit JO7-3 UNA JO7-2 146613 0-0
C 09-05-2020 08:45 Oirschot Vooruit JO7-4 Best Vooruit JO7-1 147021 0-0
C 09-05-2020 09:00 Best Vooruit JO7-2 UNA JO7-1 147518 0-0
C 09-05-2020 09:00 RPC JO7-8 Spoordonkse Boys JO7-2 147779 0-0
C 09-05-2020 09:30 Beerse Boys JO7-1 RPC J07-6G 146508 0-0
C 09-05-2020 10:30 Spoordonkse Boys JO7-1 Best Vooruit JO7-3 156989 0-0
C 18-04-2020 09:00 Best Vooruit JO7-1 RPC JO7-8 145853 0-0
C 18-04-2020 09:00 RPC J07-6G Best Vooruit JO7-2 145851 0-0
C 18-04-2020 09:00 Best Vooruit JO7-3 Oirschot Vooruit JO7-4 156988 0-0
C 18-04-2020 10:00 UNA JO7-2 Beerse Boys JO7-1 145471 0-0
C 18-04-2020 10:00 UNA JO7-1 Oirschot Vooruit JO7-3 146481 0-0
C 18-04-2020 10:30 Spoordonkse Boys JO7-2 Spoordonkse Boys JO7-1 148389 0-0
C 04-04-2020 08:45 Oirschot Vooruit JO7-4 UNA JO7-1 145584 0-0
C 04-04-2020 08:45 Oirschot Vooruit JO7-3 Best Vooruit JO7-3 156987 0-0
C 04-04-2020 09:00 RPC JO7-8 RPC J07-6G 146938 0-0
C 04-04-2020 09:30 Beerse Boys JO7-1 Best Vooruit JO7-2 145792 0-0
C 04-04-2020 10:30 Spoordonkse Boys JO7-1 Best Vooruit JO7-1 146671 0-0
C 04-04-2020 10:30 Spoordonkse Boys JO7-2 UNA JO7-2 147769 0-0
C 28-03-2020 10:15 UNA JO7-1 Beerse Boys JO7-1 146861 0-0
C 28-03-2020 10:00 UNA JO7-2 Oirschot Vooruit JO7-4 147626 0-0
C 28-03-2020 09:00 Best Vooruit JO7-3 Spoordonkse Boys JO7-2 156986 0-0
C 28-03-2020 09:00 RPC J07-6G Spoordonkse Boys JO7-1 145380 0-0
C 28-03-2020 09:00 Best Vooruit JO7-2 RPC JO7-8 146623 0-0
C 28-03-2020 09:00 Best Vooruit JO7-1 Oirschot Vooruit JO7-3 146197 0-0
C 21-03-2020 10:00 UNA JO7-2 Best Vooruit JO7-3 156982 0-0
C 14-03-2020 08:45 Oirschot Vooruit JO7-3 Beerse Boys JO7-1 145890 0-0
C 14-03-2020 09:00 RPC JO7-8 UNA JO7-2 146418 0-0
C 14-03-2020 08:45 Oirschot Vooruit JO7-4 Best Vooruit JO7-2 146260 0-0
C 14-03-2020 09:00 Best Vooruit JO7-3 Best Vooruit JO7-1 156985 0-0
C 14-03-2020 10:30 Spoordonkse Boys JO7-2 RPC J07-6G 146970 0-0
C 14-03-2020 10:30 Spoordonkse Boys JO7-1 UNA JO7-1 147540 0-0
C 07-03-2020 08:45 Oirschot Vooruit JO7-3 RPC JO7-8 146818 0-0
C 07-03-2020 09:00 Best Vooruit JO7-1 Spoordonkse Boys JO7-2 147864 0-0
C 07-03-2020 09:00 RPC J07-6G Oirschot Vooruit JO7-4 146389 0-0
C 07-03-2020 09:30 Beerse Boys JO7-1 Spoordonkse Boys JO7-1 146364 0-0
C 07-03-2020 10:00 UNA JO7-1 UNA JO7-2 145388 0-0
C 07-03-2020 09:00 Best Vooruit JO7-2 Best Vooruit JO7-3 156984 0-0
C 29-02-2020 09:00 Best Vooruit JO7-3 UNA JO7-1 156981 0-0
C 15-02-2020 08:45 Oirschot Vooruit JO7-4 Oirschot Vooruit JO7-3 146580 0-0
C 15-02-2020 09:00 RPC JO7-8 Beerse Boys JO7-1 145088 0-0
C 15-02-2020 09:00 UNA JO7-2 Best Vooruit JO7-1 147373 0-0
C 15-02-2020 10:30 Spoordonkse Boys JO7-2 UNA JO7-1 147770 0-0
C 15-02-2020 10:30 Spoordonkse Boys JO7-1 Best Vooruit JO7-2 147194 0-0
C 15-02-2020 09:00 Best Vooruit JO7-3 RPC J07-6G 156983 0-0
C 08-02-2020 09:00 Best Vooruit JO7-2 Spoordonkse Boys JO7-2 148118 0-0
C 08-02-2020 09:00 RPC JO7-8 Spoordonkse Boys JO7-1 146685 0-0
C 08-02-2020 09:00 RPC J07-6G Oirschot Vooruit JO7-3 145370 0-0
C 08-02-2020 09:30 Beerse Boys JO7-1 Oirschot Vooruit JO7-4 146667 0-0
C 08-02-2020 10:05 UNA JO7-1 Best Vooruit JO7-1 146527 0-0
C 01-02-2020 10:30 Spoordonkse Boys JO7-2 Beerse Boys JO7-1 145210 0-0
C 01-02-2020 10:30 Spoordonkse Boys JO7-1 UNA JO7-2 146365 0-0
C 01-02-2020 09:00 Best Vooruit JO7-1 RPC J07-6G 146125 0-0
C 01-02-2020 08:45 Oirschot Vooruit JO7-3 Best Vooruit JO7-2 145282 0-0
C 01-02-2020 08:45 Oirschot Vooruit JO7-4 RPC JO7-8 147174 0-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 RPC J07-6G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 RPC JO7-8 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 UNA JO7-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Beerse Boys JO7-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Best Vooruit JO7-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 UNA JO7-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Spoordonkse Boys JO7-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Oirschot Vooruit JO7-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Best Vooruit JO7-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Spoordonkse Boys JO7-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Oirschot Vooruit JO7-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Best Vooruit JO7-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Training

Berichten



Terug naar boven