225 Meiden Onder 19 competitie (voorjaar)

Junioren - O19 - Oirschot Vooruit MO19-1

Teamleden

Spelers
Meike van den Bosch        
Ciske de Bresser        
Maartje Emmen        
Imke Haerkens        
Juul van Hout        
Eva van de Kam        
Zoe de Kort        
Femke van der Looij        
Noa Matteucci        
Maud van Overdijk        
Anouk Schellekens        
Britt van de Schoot        
Liz van Straten        
Britt van de Vondervoort        
 
Overige teamleden
Henk van Hout Trainer
Monique van Overdijk- Coppelmans Trainer
Kathy van de Schoot Trainer

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 23-05-2020 14:30 Uno Animo MO19-1 Oirschot Vooruit MO19-1 148850
C 16-05-2020 15:15 Oirschot Vooruit MO19-1 Gilze MO19-1 148737
C 09-05-2020 14:30 Beerse Boys MO19-1 Oirschot Vooruit MO19-1 148537
C 18-04-2020 15:15 Oirschot Vooruit MO19-1 VV Trinitas Oisterwijk MO19-1 148728
C 04-04-2020 15:15 Oirschot Vooruit MO19-1 SC 't Zand MO19-3 148674
C 28-03-2020 14:30 Baardwijk MO19-1 Oirschot Vooruit MO19-1 148752
C 14-03-2020 13:00 Bladella MO19-1 Oirschot Vooruit MO19-1 S.J.W.M. (Stan) van den Berg 148756
C 07-03-2020 15:15 Oirschot Vooruit MO19-1 Sarto MO19-1 J.M.W. (Jan) de Groot 148975 1 - 4
C 15-02-2020 11:30 Jong Brabant MO19-1 Oirschot Vooruit MO19-1 W. (Wessel) van den Hul 148882 4 - 6
C 08-02-2020 15:15 Oirschot Vooruit MO19-1 Audacia MO19-1 F.C.H.A. (Frank) de Bresser 148637 1 - 2
C 05-02-2020 19:00 Nemelaer MO19-1 Oirschot Vooruit MO19-1 T. (Toine) Bressers 148874 0 - 5
V 18-01-2020 afgelast Oirschot Vooruit MO19-1 Schijndel MO19-1 Clubscheids 1 (Scheidsrechter)
V 11-01-2020 vervallen Gilze MO19-1 Oirschot Vooruit MO19-1
C 14-12-2019 14:00 Rood Wit'67/Plus MO19-1 Oirschot Vooruit MO19-1 J.W.M. (Johan) Rademaekers 62170 6 - 3
C 11-12-2019 19:30 Best Vooruit MO19-1 Oirschot Vooruit MO19-1 J. (Jasper) Versteegh 62163 5 - 1
C 07-12-2019 15:15 Oirschot Vooruit MO19-1 Jong Brabant MO19-1 R.A.A.C. (Roy) Fonken… (+1) 62133 1 - 3
C 23-11-2019 14:30 Bladella MO19-1 Oirschot Vooruit MO19-1 J.H. (Jan) Mariƫn 62303 0 - 3
C 16-11-2019 14:00 Oirschot Vooruit MO19-1 Beerse Boys MO19-1 G.J.M. (Gijs) van Beers 62391 2 - 10
C 09-11-2019 15:15 Oirschot Vooruit MO19-1 RKSV Nuenen MO19-1 J.M.W. (Jan) de Groot 62412 12 - 0
C 02-11-2019 13:00 Nemelaer MO19-1 Oirschot Vooruit MO19-1 B. (Bart) van Hooft 62484 1 - 15
C 26-10-2019 15:15 Oirschot Vooruit MO19-1 VV Trinitas Oisterwijk MO19-1 J. (Jim) Petersen 62324 2 - 1
C 05-10-2019 14:30 SC 't Zand MO19-3 Oirschot Vooruit MO19-1 D. (Dave) Donders 62301 1 - 8
C 28-09-2019 15:15 Oirschot Vooruit MO19-1 Nieuw Woensel MO19-1 F.C.H.A. (Frank) de Bresser 62143 1 - 2
C 21-09-2019 12:30 Audacia MO19-1 Oirschot Vooruit MO19-1 J. (John) van Esch 62277 0 - 8
B 14-09-2019 14:30 Beerse Boys MO19-1 Oirschot Vooruit MO19-1 T.H.M. (Teun) Hoppenbrouwers 15059 1 - 1
B 07-09-2019 13:00 Oirschot Vooruit MO19-1 Bladella MO19-1 P.J. (Piet) Vermeulen 15010 7 - 1
B 31-08-2019 13:00 Best Vooruit MO19-1 Oirschot Vooruit MO19-1 G. (Gijs) Weemaes 14958 3 - 2
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 23-05-2020 14:30 SC 't Zand MO19-3 Bladella MO19-1 148880 0-0
C 23-05-2020 14:30 Uno Animo MO19-1 Oirschot Vooruit MO19-1 148850 0-0
C 23-05-2020 14:30 Baardwijk MO19-1 Audacia MO19-1 148730 0-0
C 23-05-2020 13:15 Gilze MO19-1 VV Trinitas Oisterwijk MO19-1 148809 0-0
C 23-05-2020 13:00 Nemelaer MO19-1 Jong Brabant MO19-1 148764 0-0
C 23-05-2020 12:45 Sarto MO19-1 Beerse Boys MO19-1 148669 0-0
C 16-05-2020 12:30 Audacia MO19-1 Nemelaer MO19-1 148678 0-0
C 16-05-2020 13:00 Jong Brabant MO19-1 Baardwijk MO19-1 148691 0-0
C 16-05-2020 13:30 VV Trinitas Oisterwijk MO19-1 Uno Animo MO19-1 148629 0-0
C 16-05-2020 14:30 Beerse Boys MO19-1 SC 't Zand MO19-3 148648 0-0
C 16-05-2020 15:00 Bladella MO19-1 Sarto MO19-1 148757 0-0
C 16-05-2020 15:15 Oirschot Vooruit MO19-1 Gilze MO19-1 148737 0-0
C 09-05-2020 14:30 Beerse Boys MO19-1 Oirschot Vooruit MO19-1 148537 0-0
C 09-05-2020 14:30 Uno Animo MO19-1 Nemelaer MO19-1 148706 0-0
C 09-05-2020 14:30 SC 't Zand MO19-3 Audacia MO19-1 148570 0-0
C 09-05-2020 14:30 VV Trinitas Oisterwijk MO19-1 Jong Brabant MO19-1 148724 0-0
C 09-05-2020 14:45 Sarto MO19-1 Baardwijk MO19-1 148731 0-0
C 09-05-2020 14:45 Gilze MO19-1 Bladella MO19-1 148940 0-0
C 18-04-2020 12:30 Audacia MO19-1 Jong Brabant MO19-1 148517 0-0
C 18-04-2020 13:00 Nemelaer MO19-1 Sarto MO19-1 148707 0-0
C 18-04-2020 14:30 Baardwijk MO19-1 Bladella MO19-1 148794 0-0
C 18-04-2020 14:30 SC 't Zand MO19-3 Uno Animo MO19-1 148540 0-0
C 18-04-2020 15:15 Oirschot Vooruit MO19-1 VV Trinitas Oisterwijk MO19-1 148728 0-0
C 11-04-2020 13:15 Gilze MO19-1 Beerse Boys MO19-1 148870 0-0
C 04-04-2020 12:30 Audacia MO19-1 Gilze MO19-1 148887 0-0
C 04-04-2020 13:00 Jong Brabant MO19-1 Sarto MO19-1 148709 0-0
C 04-04-2020 14:30 Beerse Boys MO19-1 Nemelaer MO19-1 149005 0-0
C 04-04-2020 15:00 Bladella MO19-1 Uno Animo MO19-1 148746 0-0
C 04-04-2020 14:30 VV Trinitas Oisterwijk MO19-1 Baardwijk MO19-1 148883 0-0
C 04-04-2020 15:15 Oirschot Vooruit MO19-1 SC 't Zand MO19-3 148674 0-0
C 28-03-2020 14:45 Sarto MO19-1 Audacia MO19-1 149008 0-0
C 28-03-2020 14:30 SC 't Zand MO19-3 VV Trinitas Oisterwijk MO19-1 148739 0-0
C 28-03-2020 14:30 Uno Animo MO19-1 Beerse Boys MO19-1 148931 0-0
C 28-03-2020 14:30 Baardwijk MO19-1 Oirschot Vooruit MO19-1 148752 0-0
C 28-03-2020 13:15 Gilze MO19-1 Jong Brabant MO19-1 148981 0-0
C 28-03-2020 13:00 Nemelaer MO19-1 Bladella MO19-1 148659 0-0
C 21-03-2020 13:00 Jong Brabant MO19-1 Beerse Boys MO19-1 148535 0-0
C 21-03-2020 14:30 Baardwijk MO19-1 Uno Animo MO19-1 148601 0-0
C 14-03-2020 13:00 Bladella MO19-1 Oirschot Vooruit MO19-1 148756 0-0
C 14-03-2020 12:30 Audacia MO19-1 Uno Animo MO19-1 148615 0-0
C 14-03-2020 13:00 Jong Brabant MO19-1 SC 't Zand MO19-3 148608 0-0
C 14-03-2020 14:30 Baardwijk MO19-1 Nemelaer MO19-1 148651 0-0
C 14-03-2020 15:00 Beerse Boys MO19-1 VV Trinitas Oisterwijk MO19-1 148567 0-0
C 14-03-2020 14:45 Sarto MO19-1 Gilze MO19-1 148830 0-0
C 07-03-2020 12:30 VV Trinitas Oisterwijk MO19-1 Bladella MO19-1 148569 3-2
C 07-03-2020 14:30 Beerse Boys MO19-1 Audacia MO19-1 148897 14-0
C 07-03-2020 14:30 Uno Animo MO19-1 Jong Brabant MO19-1 148796 1-9
C 07-03-2020 14:30 Gilze MO19-1 Nemelaer MO19-1 149040 10-0
C 07-03-2020 14:30 SC 't Zand MO19-3 Baardwijk MO19-1 148784 0-11
C 07-03-2020 15:15 Oirschot Vooruit MO19-1 Sarto MO19-1 148975 1-4
C 15-02-2020 12:30 Audacia MO19-1 VV Trinitas Oisterwijk MO19-1 148941 0-1
C 15-02-2020 13:00 Nemelaer MO19-1 SC 't Zand MO19-3 148877 1-6
C 15-02-2020 14:30 Baardwijk MO19-1 Gilze MO19-1 148685 3-3
C 15-02-2020 15:00 Bladella MO19-1 Beerse Boys MO19-1 148829 0-6
C 15-02-2020 11:30 Jong Brabant MO19-1 Oirschot Vooruit MO19-1 148882 4-6
C 15-02-2020 14:45 Sarto MO19-1 Uno Animo MO19-1 148751 4-0
C 08-02-2020 15:00 Bladella MO19-1 Jong Brabant MO19-1 148797 0-3
C 08-02-2020 14:30 Beerse Boys MO19-1 Baardwijk MO19-1 148844 1-3
C 08-02-2020 15:15 Oirschot Vooruit MO19-1 Audacia MO19-1 148637 1-2
C 08-02-2020 14:30 Uno Animo MO19-1 Gilze MO19-1 148704 1-4
C 08-02-2020 14:30 SC 't Zand MO19-3 Sarto MO19-1 148521 0-6
C 08-02-2020 14:30 VV Trinitas Oisterwijk MO19-1 Nemelaer MO19-1 148783 3-0
C 05-02-2020 19:00 Nemelaer MO19-1 Oirschot Vooruit MO19-1 148874 0-5
C 01-02-2020 12:30 Audacia MO19-1 Bladella MO19-1 149050 3-1
C 01-02-2020 13:15 Gilze MO19-1 SC 't Zand MO19-3 148584 5-0
C 01-02-2020 14:45 Sarto MO19-1 VV Trinitas Oisterwijk MO19-1 148849 1-3
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 25-01-2020 14:00 Rood Wit'67/Plus MO19-1 Jong Brabant MO19-1 62366 4-1
C 18-01-2020 13:00 Jong Brabant MO19-1 VV Trinitas Oisterwijk MO19-1 62292 0-0
C 21-12-2019 14:30 VV Trinitas Oisterwijk MO19-1 Best Vooruit MO19-1 62432 1-4
C 14-12-2019 14:30 Beerse Boys MO19-1 Audacia MO19-1 62499 15-0
C 14-12-2019 13:00 Best Vooruit MO19-1 Jong Brabant MO19-1 62521 2-1
C 14-12-2019 13:00 Nemelaer MO19-1 SC 't Zand MO19-3 62386 0-0
C 14-12-2019 13:30 Nieuw Woensel MO19-1 VV Trinitas Oisterwijk MO19-1 62338 0-0
C 14-12-2019 14:00 Rood Wit'67/Plus MO19-1 Oirschot Vooruit MO19-1 62170 6-3
C 14-12-2019 14:30 Bladella MO19-1 RKSV Nuenen MO19-1 62149 0-0
C 11-12-2019 19:30 Nieuw Woensel MO19-1 Nemelaer MO19-1 62370 2-1
C 11-12-2019 19:30 Best Vooruit MO19-1 Oirschot Vooruit MO19-1 62163 5-1
C 07-12-2019 13:00 VV Trinitas Oisterwijk MO19-1 Rood Wit'67/Plus MO19-1 62515 1-4
C 07-12-2019 12:30 Audacia MO19-1 Nieuw Woensel MO19-1 62502 1-3
C 07-12-2019 14:30 Beerse Boys MO19-1 Nemelaer MO19-1 62182 18-0
C 07-12-2019 15:15 Oirschot Vooruit MO19-1 Jong Brabant MO19-1 62133 1-3
C 07-12-2019 15:30 RKSV Nuenen MO19-1 Best Vooruit MO19-1 62486 0-8
C 07-12-2019 14:30 SC 't Zand MO19-3 Bladella MO19-1 62296 0-2
C 30-11-2019 13:00 Nemelaer MO19-1 Audacia MO19-1 62508 1-3
C 30-11-2019 13:35 Nieuw Woensel MO19-1 Beerse Boys MO19-1 62166 0-5
C 30-11-2019 13:00 Jong Brabant MO19-1 RKSV Nuenen MO19-1 62225 3-1
C 30-11-2019 14:00 Rood Wit'67/Plus MO19-1 Bladella MO19-1 62236 9-0
C 30-11-2019 16:15 SC 't Zand MO19-3 VV Trinitas Oisterwijk MO19-1 62202 1-8
C 27-11-2019 19:00 RKSV Nuenen MO19-1 SC 't Zand MO19-3 62468 5-1
C 23-11-2019 14:30 Bladella MO19-1 Oirschot Vooruit MO19-1 62303 0-3
C 23-11-2019 12:30 Audacia MO19-1 SC 't Zand MO19-3 62478 7-1
C 23-11-2019 13:00 Nemelaer MO19-1 VV Trinitas Oisterwijk MO19-1 62199 1-7
C 23-11-2019 13:30 Nieuw Woensel MO19-1 Best Vooruit MO19-1 62487 2-1
C 23-11-2019 14:30 Beerse Boys MO19-1 RKSV Nuenen MO19-1 62449 12-1
C 16-11-2019 13:00 Jong Brabant MO19-1 Nieuw Woensel MO19-1 62434 2-2
C 16-11-2019 13:00 Best Vooruit MO19-1 Nemelaer MO19-1 62135 7-0
C 16-11-2019 14:00 Oirschot Vooruit MO19-1 Beerse Boys MO19-1 62391 2-10
C 16-11-2019 14:30 VV Trinitas Oisterwijk MO19-1 Bladella MO19-1 62208 3-2
C 16-11-2019 14:30 SC 't Zand MO19-3 Rood Wit'67/Plus MO19-1 62413 0-4
C 16-11-2019 15:30 RKSV Nuenen MO19-1 Audacia MO19-1 62527 7-1
C 09-11-2019 15:15 Oirschot Vooruit MO19-1 RKSV Nuenen MO19-1 62412 12-0
C 09-11-2019 15:00 Bladella MO19-1 Beerse Boys MO19-1 62362 1-11
C 09-11-2019 14:00 Rood Wit'67/Plus MO19-1 Audacia MO19-1 62298 3-1
C 09-11-2019 13:00 Best Vooruit MO19-1 SC 't Zand MO19-3 62269 5-0
C 02-11-2019 12:30 Audacia MO19-1 Bladella MO19-1 62216 2-2
C 02-11-2019 13:00 Nemelaer MO19-1 Oirschot Vooruit MO19-1 62484 1-15
C 02-11-2019 14:30 Beerse Boys MO19-1 Rood Wit'67/Plus MO19-1 62145 1-3
C 02-11-2019 14:30 SC 't Zand MO19-3 Jong Brabant MO19-1 62405 0-6
C 02-11-2019 15:30 RKSV Nuenen MO19-1 Nieuw Woensel MO19-1 62512 1-2
C 26-10-2019 15:15 Oirschot Vooruit MO19-1 VV Trinitas Oisterwijk MO19-1 62324 2-1
C 26-10-2019 13:00 Bladella MO19-1 Nemelaer MO19-1 62214 10-4
C 26-10-2019 14:00 Rood Wit'67/Plus MO19-1 Nieuw Woensel MO19-1 62244 7-0
C 26-10-2019 13:00 Jong Brabant MO19-1 Audacia MO19-1 62454 6-0
C 26-10-2019 13:00 Best Vooruit MO19-1 Beerse Boys MO19-1 62507 4-3
C 19-10-2019 15:30 RKSV Nuenen MO19-1 Nemelaer MO19-1 62367 1-0
C 12-10-2019 13:30 Nieuw Woensel MO19-1 Bladella MO19-1 62276 7-1
C 05-10-2019 14:30 Beerse Boys MO19-1 Jong Brabant MO19-1 62382 1-2
C 05-10-2019 13:00 Nemelaer MO19-1 Rood Wit'67/Plus MO19-1 62443 2-9
C 05-10-2019 12:30 Audacia MO19-1 Best Vooruit MO19-1 62316 0-7
C 05-10-2019 13:30 VV Trinitas Oisterwijk MO19-1 RKSV Nuenen MO19-1 62251 6-1
C 05-10-2019 14:30 SC 't Zand MO19-3 Oirschot Vooruit MO19-1 62301 1-8
C 28-09-2019 13:00 Best Vooruit MO19-1 Rood Wit'67/Plus MO19-1 62403 5-0
C 28-09-2019 13:00 Jong Brabant MO19-1 Bladella MO19-1 62138 7-1
C 28-09-2019 14:30 SC 't Zand MO19-3 Beerse Boys MO19-1 62496 0-20
C 28-09-2019 15:15 Oirschot Vooruit MO19-1 Nieuw Woensel MO19-1 62143 1-2
C 28-09-2019 12:30 VV Trinitas Oisterwijk MO19-1 Audacia MO19-1 62470 7-0
C 21-09-2019 15:00 Bladella MO19-1 Best Vooruit MO19-1 62423 0-5
C 21-09-2019 14:30 Beerse Boys MO19-1 VV Trinitas Oisterwijk MO19-1 62291 8-1
C 21-09-2019 14:00 Rood Wit'67/Plus MO19-1 RKSV Nuenen MO19-1 62516 3-1
C 21-09-2019 13:35 Nieuw Woensel MO19-1 SC 't Zand MO19-3 62228 8-1
C 21-09-2019 13:00 Nemelaer MO19-1 Jong Brabant MO19-1 62330 0-15
C 21-09-2019 12:30 Audacia MO19-1 Oirschot Vooruit MO19-1 62277 0-8
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 14-09-2019 13:00 Best Vooruit MO19-1 Bladella MO19-1 15036 12-0
B 14-09-2019 14:30 Beerse Boys MO19-1 Oirschot Vooruit MO19-1 15059 1-1
B 07-09-2019 13:00 Oirschot Vooruit MO19-1 Bladella MO19-1 15010 7-1
B 07-09-2019 14:30 Beerse Boys MO19-1 Best Vooruit MO19-1 15004 2-3
B 31-08-2019 13:00 Best Vooruit MO19-1 Oirschot Vooruit MO19-1 14958 3-2
B 31-08-2019 15:00 Bladella MO19-1 Beerse Boys MO19-1 14973 0-7

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 VV Trinitas Oisterwijk MO19-1 4 4 0 0 12 10 3 7 0
2 Gilze MO19-1 4 3 1 0 10 22 4 18 0
3 Sarto MO19-1 4 3 0 1 9 15 4 11 0
4 Baardwijk MO19-1 3 2 1 0 7 17 4 13 0
5 Beerse Boys MO19-1 3 2 0 1 6 21 3 18 0
6 Jong Brabant MO19-1 3 2 0 1 6 16 7 9 0
7 Oirschot Vooruit MO19-1 4 2 0 2 6 13 10 3 0
8 Audacia MO19-1 4 2 0 2 6 5 17 -12 0
9 SC 't Zand MO19-3 4 1 0 3 3 6 23 -17 0
10 Uno Animo MO19-1 3 0 0 3 0 2 17 -15 0
11 Bladella MO19-1 4 0 0 4 0 3 15 -12 0
12 Nemelaer MO19-1 4 0 0 4 0 1 24 -23 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Best Vooruit MO19-1 11 10 0 1 30 53 8 45 0
2 Rood Wit'67/Plus MO19-1 11 10 0 1 30 52 15 37 0
3 Jong Brabant MO19-1 11 8 1 2 25 50 14 36 0
4 Beerse Boys MO19-1 11 8 0 3 24 104 14 90 0
5 Nieuw Woensel MO19-1 10 7 1 2 22 28 21 7 0
6 Oirschot Vooruit MO19-1 11 6 0 5 18 56 29 27 0
7 VV Trinitas Oisterwijk MO19-1 10 5 0 5 15 37 27 10 0
8 RKSV Nuenen MO19-1 10 3 0 7 9 18 48 -30 0
9 Bladella MO19-1 10 2 1 7 7 19 51 -32 0
10 Audacia MO19-1 11 2 1 8 7 15 60 -45 0
11 SC 't Zand MO19-3 10 0 0 10 0 5 73 -68 0
12 Nemelaer MO19-1 10 0 0 10 0 10 87 -77 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Best Vooruit MO19-1 3 3 0 0 9 18 4 14 0
2 Beerse Boys MO19-1 3 1 1 1 4 10 4 6 0
3 Oirschot Vooruit MO19-1 3 1 1 1 4 10 5 5 0
4 Bladella MO19-1 3 0 0 3 0 1 26 -25 0

Training

Berichten



Terug naar boven