0267 Onder 11 competitie (voorjaar)

Pupillen - O11 - Oirschot Vooruit JO11-3

Teamleden

Spelers
Max van der Avort        
Jorn Coolen        
Julian van den Dungen        
Rens van Erp        
Bas van de Heuvel        
Knox Latour        
Daan van Loon        
Stef Smits        
Troy van de Ven        
Stijn van de Ven        
 
Overige teamleden
Fred van der Avort Trainer
Dennis van Erp Trainer

Wedstrijdplanning

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Accommodatie Veld Kleedkamer thuis Kleedkamer uit Verzameltijd
C 30-05-2020 afgelast VOAB JO11-5 Oirschot Vooruit JO11-3 154797 Sportpark Van den Wildenberg - -
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris
C 30-05-2020 09:30 Riel JO11-2 SDO'39 JO11-1G
C 30-05-2020 10:00 SC 't Zand JO11-6 ZIGO JO11-4
C 30-05-2020 10:15 VOAB JO11-5 Oirschot Vooruit JO11-3
C 30-05-2020 10:15 Jong Brabant JO11-4 ST HMVV/Hulsel JO11-1G

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 23-05-2020 10:00 Oirschot Vooruit JO11-3 GSBW JO11-2G 154793
C 16-05-2020 10:15 Jong Brabant JO11-4 Oirschot Vooruit JO11-3 154788
C 16-05-2020 vervallen SC 't Zand JO11-6 Oirschot Vooruit JO11-3 123206
C 09-05-2020 10:00 Oirschot Vooruit JO11-3 SC 't Zand JO11-6 154786
C 18-04-2020 vervallen Oirschot Vooruit JO11-3 ZIGO JO11-4 124744
C 04-04-2020 vervallen GSBW JO11-2 Oirschot Vooruit JO11-3 124093
C 04-04-2020 08:30 ZIGO JO11-4 Oirschot Vooruit JO11-3 154780
C 28-03-2020 10:00 Oirschot Vooruit JO11-3 Audacia JO11-2 154779
C 21-03-2020 10:00 Oirschot Vooruit JO11-3 VV Trinitas Oisterwijk JO11-4 124769
C 14-03-2020 09:30 Riel JO11-2 Oirschot Vooruit JO11-3 154773
C 07-03-2020 11:15 ST HMVV/Hulsel JO11-1G Oirschot Vooruit JO11-3 Afgeschermd 123932 2 - 3
C 07-03-2020 vervallen Oirschot Vooruit JO11-3 Riel JO11-2 122232
C 15-02-2020 vervallen Audacia JO11-2 Oirschot Vooruit JO11-3 123034
C 15-02-2020 10:00 Oirschot Vooruit JO11-3 FC Tilburg JO11-3 D. (Daan) Janssen 123107 8 - 2
C 08-02-2020 11:00 SDO'39 JO11-1G Oirschot Vooruit JO11-3 T. (Tijn) Paridaans 120042 5 - 2
C 01-02-2020 10:00 Oirschot Vooruit JO11-3 Willem II JO11-2 H.M. (Dennis) van Erp 154812 2 - 6
V 25-01-2020 vervallen FC Tilburg JO11-4 Oirschot Vooruit JO11-3
V 18-01-2020 vervallen Oirschot Vooruit JO11-3 Dommelen JO11-3
V 11-01-2020 vervallen Oirschot Vooruit JO11-3 Gilze JO11-2
C 14-12-2019 10:00 Oirschot Vooruit JO11-3 DBS JO11-5 H.M.P.R. (Huub) Hoffmans 45127 2 - 2
C 07-12-2019 09:45 Oirschot Vooruit JO11-3 Wilhelmina Boys JO11-4G R.A.J. (Ruud) Bressers 46008 9 - 4
C 30-11-2019 10:15 Brabantia JO11-4 Oirschot Vooruit JO11-3 Afgeschermd 45778 3 - 0
C 23-11-2019 10:00 Oirschot Vooruit JO11-3 SBC JO11-6 T.J. (Daan) Claassen 47428 4 - 2
C 16-11-2019 10:00 Acht JO11-3 Oirschot Vooruit JO11-3 S. (Sean) Gielen 45494 0 - 10
C 09-11-2019 10:00 SV Unitas'59 JO11-4 Oirschot Vooruit JO11-3 T. (Timo) van Gestel 45899 8 - 4
C 02-11-2019 10:00 Oirschot Vooruit JO11-3 Gestel JO11-1 M.H.J. (Mickey) de Kort 46625 6 - 3
C 26-10-2019 11:30 RKVVO JO11-5G Oirschot Vooruit JO11-3 46603 2 - 3
C 05-10-2019 10:00 Oirschot Vooruit JO11-3 Tongelre JO11-2 49049 11 - 4
C 28-09-2019 10:15 WODAN JO11-4 Oirschot Vooruit JO11-3 45615 1 - 4
C 21-09-2019 10:00 Oirschot Vooruit JO11-3 SJO Juventud JO11-1G 46078 4 - 3
B 14-09-2019 11:30 RKVVO JO11-5G Oirschot Vooruit JO11-3 L. (Louis) van den Oetelaar 11909 6 - 1
B 07-09-2019 10:00 Oirschot Vooruit JO11-3 Wilhelmina Boys JO11-4G H.M. (Dennis) van Erp 11570 3 - 7
B 31-08-2019 10:30 DBS JO11-6 Oirschot Vooruit JO11-3 11054 10 - 7
V 24-08-2019 09:00 EFC JO11-3G Oirschot Vooruit JO11-3
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 23-05-2020 10:15 FC Tilburg JO11-3 SC 't Zand JO11-6 154791 0-0
C 23-05-2020 10:15 Audacia JO11-2 Jong Brabant JO11-4 154794 0-0
C 23-05-2020 10:00 Oirschot Vooruit JO11-3 GSBW JO11-2G 154793 0-0
C 23-05-2020 08:30 ZIGO JO11-4 VOAB JO11-5 154796 0-0
C 16-05-2020 09:30 Riel JO11-2 ZIGO JO11-4 154789 0-0
C 16-05-2020 10:00 SC 't Zand JO11-6 VV Trinitas Oisterwijk JO11-4 121426 0-0
C 16-05-2020 10:00 Willem II JO11-2 FC Tilburg JO11-3 154822 0-0
C 16-05-2020 10:15 VOAB JO11-5 SDO'39 JO11-1G 121059 0-0
C 16-05-2020 10:15 Jong Brabant JO11-4 Oirschot Vooruit JO11-3 154788 0-0
C 16-05-2020 10:45 GSBW JO11-2G Audacia JO11-2 154790 0-0
C 09-05-2020 10:30 VV Trinitas Oisterwijk JO11-4 Riel JO11-2 124389 0-0
C 09-05-2020 11:15 ST HMVV/Hulsel JO11-1G VOAB JO11-5 154785 0-0
C 09-05-2020 11:00 SDO'39 JO11-1G Willem II JO11-2 154821 0-0
C 09-05-2020 10:00 Oirschot Vooruit JO11-3 SC 't Zand JO11-6 154786 0-0
C 09-05-2020 10:00 FC Tilburg JO11-3 Jong Brabant JO11-4 154787 0-0
C 09-05-2020 08:30 ZIGO JO11-4 GSBW JO11-2G 119138 0-0
C 25-04-2020 11:00 SDO'39 JO11-1G VV Trinitas Oisterwijk JO11-4 154792 0-0
C 18-04-2020 10:45 GSBW JO11-2G Jong Brabant JO11-4 123510 0-0
C 18-04-2020 10:45 FC Tilburg JO11-3 SDO'39 JO11-1G 120210 0-0
C 18-04-2020 10:30 VV Trinitas Oisterwijk JO11-4 ZIGO JO11-4 154783 0-0
C 18-04-2020 10:00 Willem II JO11-2 VOAB JO11-5 154820 0-0
C 18-04-2020 10:00 SC 't Zand JO11-6 ST HMVV/Hulsel JO11-1G 125601 0-0
C 18-04-2020 09:30 Riel JO11-2 Audacia JO11-2 154784 0-0
C 11-04-2020 10:00 Willem II JO11-2 Audacia JO11-2 154823 0-0
C 11-04-2020 10:30 VV Trinitas Oisterwijk JO11-4 FC Tilburg JO11-3 154799 0-0
C 11-04-2020 11:15 ST HMVV/Hulsel JO11-1G Riel JO11-2 154795 0-0
C 04-04-2020 11:15 ST HMVV/Hulsel JO11-1G FC Tilburg JO11-3 154781 0-0
C 04-04-2020 08:30 ZIGO JO11-4 Oirschot Vooruit JO11-3 154780 0-0
C 04-04-2020 10:15 Audacia JO11-2 VV Trinitas Oisterwijk JO11-4 154782 0-0
C 04-04-2020 10:15 VOAB JO11-5 SC 't Zand JO11-6 120739 0-0
C 04-04-2020 10:15 Jong Brabant JO11-4 Willem II JO11-2 154819 0-0
C 04-04-2020 10:45 GSBW JO11-2G Riel JO11-2 125695 0-0
C 28-03-2020 09:30 Riel JO11-2 Jong Brabant JO11-4 122677 0-0
C 28-03-2020 10:00 Oirschot Vooruit JO11-3 Audacia JO11-2 154779 0-0
C 28-03-2020 10:00 Willem II JO11-2 ST HMVV/Hulsel JO11-1G 154818 0-0
C 28-03-2020 10:30 VV Trinitas Oisterwijk JO11-4 GSBW JO11-2G 154778 0-0
C 28-03-2020 10:45 FC Tilburg JO11-3 VOAB JO11-5 124814 0-0
C 28-03-2020 11:00 SDO'39 JO11-1G ZIGO JO11-4 121988 0-0
C 21-03-2020 11:15 ST HMVV/Hulsel JO11-1G GSBW JO11-2G 125256 0-0
C 21-03-2020 11:00 SDO'39 JO11-1G SC 't Zand JO11-6 119485 0-0
C 21-03-2020 10:45 FC Tilburg JO11-3 Riel JO11-2 154777 0-0
C 21-03-2020 10:15 Audacia JO11-2 VOAB JO11-5 124347 0-0
C 21-03-2020 10:00 Oirschot Vooruit JO11-3 VV Trinitas Oisterwijk JO11-4 124769 0-0
C 21-03-2020 08:30 ZIGO JO11-4 Willem II JO11-2 154817 0-0
C 14-03-2020 09:30 Riel JO11-2 Oirschot Vooruit JO11-3 154773 0-0
C 14-03-2020 10:00 Willem II JO11-2 SC 't Zand JO11-6 154816 0-0
C 14-03-2020 10:15 Audacia JO11-2 ST HMVV/Hulsel JO11-1G 154774 0-0
C 14-03-2020 10:15 VOAB JO11-5 VV Trinitas Oisterwijk JO11-4 154772 0-0
C 14-03-2020 10:15 Jong Brabant JO11-4 SDO'39 JO11-1G 154776 0-0
C 14-03-2020 10:45 GSBW JO11-2G FC Tilburg JO11-3 154775 0-0
C 07-03-2020 10:15 VOAB JO11-5 Jong Brabant JO11-4 121965 0-3
C 07-03-2020 10:00 SC 't Zand JO11-6 Riel JO11-2 154770 3-6
C 07-03-2020 11:00 SDO'39 JO11-1G GSBW JO11-2G 154771 11-2
C 07-03-2020 10:30 VV Trinitas Oisterwijk JO11-4 Willem II JO11-2 154815 1-5
C 07-03-2020 11:15 ST HMVV/Hulsel JO11-1G Oirschot Vooruit JO11-3 123932 2-3
C 07-03-2020 08:30 ZIGO JO11-4 Audacia JO11-2 121370 4-1
C 29-02-2020 10:00 ZIGO JO11-4 FC Tilburg JO11-3 124793 5-2
C 29-02-2020 11:15 ST HMVV/Hulsel JO11-1G SDO'39 JO11-1G 120539 0-0
C 15-02-2020 11:15 ST HMVV/Hulsel JO11-1G VV Trinitas Oisterwijk JO11-4 120557 5-2
C 15-02-2020 10:15 Jong Brabant JO11-4 ZIGO JO11-4 123547 2-7
C 15-02-2020 09:30 Riel JO11-2 FC Tilburg JO11-3 120736 0-0
C 15-02-2020 10:15 Audacia JO11-2 Oirschot Vooruit JO11-3 123034 0-0
C 15-02-2020 10:15 VOAB JO11-5 ZIGO JO11-4 121826 0-0
C 15-02-2020 10:15 Jong Brabant JO11-4 SC 't Zand JO11-6 120833 0-0
C 15-02-2020 10:45 GSBW JO11-2 VV Trinitas Oisterwijk JO11-4 123292 0-0
C 15-02-2020 10:15 Audacia JO11-2 SDO'39 JO11-1G 122731 5-3
C 15-02-2020 10:00 Oirschot Vooruit JO11-3 FC Tilburg JO11-3 123107 8-2
C 15-02-2020 10:45 GSBW JO11-2 SC 't Zand JO11-6 154769 8-2
C 15-02-2020 09:30 Riel JO11-2 Willem II JO11-2 154814 1-11
C 08-02-2020 10:00 FC Tilburg JO11-3 ST HMVV/Hulsel JO11-1G 122016 0-0
C 08-02-2020 10:15 FC Tilburg JO11-3 Audacia JO11-2 124305 3-5
C 08-02-2020 10:00 SC 't Zand JO11-6 GSBW JO11-2 123040 0-0
C 08-02-2020 10:00 Willem II JO11-2 GSBW JO11-2 154813 8-2
C 08-02-2020 11:00 SDO'39 JO11-1G Oirschot Vooruit JO11-3 120042 5-2
C 08-02-2020 10:00 SC 't Zand JO11-6 Jong Brabant JO11-4 154768 6-3
C 08-02-2020 09:30 ZIGO JO11-4 ST HMVV/Hulsel JO11-1G 154766 4-5
C 08-02-2020 10:15 VOAB JO11-5 Riel JO11-2 154767 11-3
C 01-02-2020 10:45 GSBW JO11-2 VOAB JO11-5 123693 2-2
C 01-02-2020 10:00 Oirschot Vooruit JO11-3 Willem II JO11-2 154812 2-6
C 01-02-2020 09:30 Riel JO11-2 SC 't Zand JO11-6 122191 0-0
C 01-02-2020 09:00 Jong Brabant JO11-4 VV Trinitas Oisterwijk JO11-4 154765 4-1
C 01-02-2020 09:30 Audacia JO11-2 SC 't Zand JO11-6 124964 14-1
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 14-12-2019 11:30 RKVVO JO11-5G Tongelre JO11-2 48566 0-0
C 14-12-2019 10:30 Gestel JO11-1 Acht JO11-3 46214 4-2
C 14-12-2019 10:15 Brabantia JO11-4 SJO Juventud JO11-1G 45521 0-12
C 14-12-2019 10:00 Wilhelmina Boys JO11-4G WODAN JO11-4 46694 6-2
C 14-12-2019 10:00 Oirschot Vooruit JO11-3 DBS JO11-5 45127 2-2
C 14-12-2019 10:00 SV Unitas'59 JO11-4 SBC JO11-6 48770 8-2
C 07-12-2019 09:00 DBS JO11-5 Brabantia JO11-4 47944 0-4
C 07-12-2019 10:00 Acht JO11-3 Tongelre JO11-2 47116 2-8
C 07-12-2019 09:45 Oirschot Vooruit JO11-3 Wilhelmina Boys JO11-4G 46008 9-4
C 07-12-2019 10:15 WODAN JO11-4 SV Unitas'59 JO11-4 48869 3-4
C 07-12-2019 10:15 SBC JO11-6 RKVVO JO11-5G 47519 3-3
C 07-12-2019 10:30 SJO Juventud JO11-1G Gestel JO11-1 48925 13-0
C 30-11-2019 10:00 Wilhelmina Boys JO11-4G DBS JO11-5 47715 2-3
C 30-11-2019 10:15 Brabantia JO11-4 Oirschot Vooruit JO11-3 45778 3-0
C 30-11-2019 10:15 WODAN JO11-4 SJO Juventud JO11-1G 46388 0-8
C 30-11-2019 10:30 Gestel JO11-1 SV Unitas'59 JO11-4 45043 0-13
C 30-11-2019 10:30 Tongelre JO11-2 SBC JO11-6 45796 6-1
C 30-11-2019 11:30 RKVVO JO11-5G Acht JO11-3 48267 6-0
C 23-11-2019 09:00 DBS JO11-5 WODAN JO11-4 45246 0-1
C 23-11-2019 11:15 Wilhelmina Boys JO11-4G SJO Juventud JO11-1G 47450 3-7
C 23-11-2019 10:00 Oirschot Vooruit JO11-3 SBC JO11-6 47428 4-2
C 23-11-2019 10:00 SV Unitas'59 JO11-4 Acht JO11-3 48965 20-2
C 23-11-2019 10:30 Gestel JO11-1 Tongelre JO11-2 46431 3-5
C 23-11-2019 11:30 Brabantia JO11-4 RKVVO JO11-5G 46513 3-2
C 16-11-2019 10:00 Acht JO11-3 Oirschot Vooruit JO11-3 45494 0-10
C 16-11-2019 10:15 SBC JO11-6 DBS JO11-5 48021 2-2
C 16-11-2019 10:15 WODAN JO11-4 Gestel JO11-1 46926 2-4
C 16-11-2019 10:30 SJO Juventud JO11-1G SV Unitas'59 JO11-4 47481 5-2
C 16-11-2019 11:30 RKVVO JO11-5G Wilhelmina Boys JO11-4G 48850 5-1
C 16-11-2019 10:30 Tongelre JO11-2 Brabantia JO11-4 45649 5-6
C 09-11-2019 11:30 RKVVO JO11-5G WODAN JO11-4 47711 3-3
C 09-11-2019 10:30 Tongelre JO11-2 SJO Juventud JO11-1G 46570 3-8
C 09-11-2019 10:30 Gestel JO11-1 DBS JO11-5 47817 0-0
C 09-11-2019 10:15 Brabantia JO11-4 Wilhelmina Boys JO11-4G 46581 3-4
C 09-11-2019 10:00 Acht JO11-3 SBC JO11-6 48370 2-3
C 09-11-2019 10:00 SV Unitas'59 JO11-4 Oirschot Vooruit JO11-3 45899 8-4
C 02-11-2019 10:00 Oirschot Vooruit JO11-3 Gestel JO11-1 46625 6-3
C 02-11-2019 09:00 DBS JO11-5 SV Unitas'59 JO11-4 45183 0-9
C 02-11-2019 10:00 Wilhelmina Boys JO11-4G Acht JO11-3 47333 9-0
C 02-11-2019 10:15 SBC JO11-6 Brabantia JO11-4 47242 3-4
C 02-11-2019 10:15 WODAN JO11-4 Tongelre JO11-2 46697 1-5
C 02-11-2019 10:30 SJO Juventud JO11-1G RKVVO JO11-5G 46364 4-0
C 26-10-2019 10:00 Acht JO11-3 SJO Juventud JO11-1G 45545 2-15
C 26-10-2019 11:25 SV Unitas'59 JO11-4 Wilhelmina Boys JO11-4G 45524 9-7
C 26-10-2019 10:15 SBC JO11-6 WODAN JO11-4 45859 7-0
C 26-10-2019 10:30 Tongelre JO11-2 DBS JO11-5 48627 1-3
C 26-10-2019 10:30 Gestel JO11-1 Brabantia JO11-4 46127 2-2
C 26-10-2019 11:30 RKVVO JO11-5G Oirschot Vooruit JO11-3 46603 2-3
C 05-10-2019 09:00 DBS JO11-5 RKVVO JO11-5G 48112 1-3
C 05-10-2019 10:00 Wilhelmina Boys JO11-4G Gestel JO11-1 46971 3-7
C 05-10-2019 10:00 Oirschot Vooruit JO11-3 Tongelre JO11-2 49049 11-4
C 05-10-2019 10:15 Brabantia JO11-4 SV Unitas'59 JO11-4 46424 4-5
C 05-10-2019 10:15 WODAN JO11-4 Acht JO11-3 48012 4-1
C 05-10-2019 10:30 SJO Juventud JO11-1G SBC JO11-6 49100 12-1
C 28-09-2019 10:00 Acht JO11-3 Brabantia JO11-4 47712 0-11
C 28-09-2019 10:15 SBC JO11-6 Wilhelmina Boys JO11-4G 47221 3-1
C 28-09-2019 10:15 WODAN JO11-4 Oirschot Vooruit JO11-3 45615 1-4
C 28-09-2019 10:30 SJO Juventud JO11-1G DBS JO11-5 48215 6-1
C 28-09-2019 10:30 Tongelre JO11-2 SV Unitas'59 JO11-4 48800 2-3
C 28-09-2019 11:30 RKVVO JO11-5G Gestel JO11-1 48396 1-3
C 21-09-2019 10:30 Gestel JO11-1 SBC JO11-6 48093 0-1
C 21-09-2019 10:15 Brabantia JO11-4 WODAN JO11-4 48704 4-2
C 21-09-2019 10:00 Oirschot Vooruit JO11-3 SJO Juventud JO11-1G 46078 4-3
C 21-09-2019 10:00 Wilhelmina Boys JO11-4G Tongelre JO11-2 48033 4-6
C 21-09-2019 10:00 SV Unitas'59 JO11-4 RKVVO JO11-5G 48722 12-5
C 21-09-2019 09:00 DBS JO11-5 Acht JO11-3 47282 9-1
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 14-09-2019 10:30 DBS JO11-6 Wilhelmina Boys JO11-4G 11790 7-5
B 14-09-2019 11:30 RKVVO JO11-5G Oirschot Vooruit JO11-3 11909 6-1
B 07-09-2019 10:00 Oirschot Vooruit JO11-3 Wilhelmina Boys JO11-4G 11570 3-7
B 07-09-2019 11:30 RKVVO JO11-5G DBS JO11-6 11368 8-2
B 31-08-2019 10:00 Wilhelmina Boys JO11-4G RKVVO JO11-5G 11261 3-2
B 31-08-2019 10:30 DBS JO11-6 Oirschot Vooruit JO11-3 11054 10-7

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Willem II JO11-2 4 4 0 0 12 30 6 24 0
2 Audacia JO11-2 4 3 0 1 9 25 11 14 0
3 ZIGO JO11-4 4 3 0 1 9 20 10 10 0
4 SDO'39 JO11-1G 3 2 0 1 6 19 9 10 0
5 ST HMVV/Hulsel JO11-1G 3 2 0 1 6 12 9 3 0
6 Oirschot Vooruit JO11-3 4 2 0 2 6 15 15 0 0
7 Jong Brabant JO11-4 4 2 0 2 6 12 14 -2 0
8 VOAB JO11-5 3 1 1 1 4 13 8 5 0
9 GSBW JO11-2G 4 1 1 2 4 14 23 -9 0
10 Riel JO11-2 3 1 0 2 3 10 25 -15 0
11 SC 't Zand JO11-6 4 1 0 3 3 12 31 -19 0
12 VV Trinitas Oisterwijk JO11-4 3 0 0 3 0 4 14 -10 0
13 FC Tilburg JO11-3 3 0 0 3 0 7 18 -11 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 SJO Juventud JO11-1G 11 10 0 1 30 93 16 77 0
2 SV Unitas'59 JO11-4 11 10 0 1 30 93 34 59 0
3 Oirschot Vooruit JO11-3 11 8 1 2 25 57 32 25 0
4 Brabantia JO11-4 11 7 1 3 22 44 35 9 0
5 Tongelre JO11-2 10 5 0 5 15 45 42 3 0
6 SBC JO11-6 11 4 2 5 14 28 42 -14 0
7 Gestel JO11-1 11 4 2 5 14 26 48 -22 0
8 DBS JO11-5 11 3 3 5 12 21 31 -10 0
9 RKVVO JO11-5G 10 3 2 5 11 30 33 -3 0
10 Wilhelmina Boys JO11-4G 11 3 0 8 9 44 54 -10 0
11 WODAN JO11-4 11 2 1 8 7 19 46 -27 0
12 Acht JO11-3 11 0 0 11 0 12 99 -87 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 RKVVO JO11-5G 3 2 0 1 6 16 6 10 0
2 Wilhelmina Boys JO11-4G 3 2 0 1 6 15 12 3 0
3 DBS JO11-6 3 2 0 1 6 19 20 -1 0
4 Oirschot Vooruit JO11-3 3 0 0 3 0 11 23 -12 0

Training

Berichten



Terug naar boven