0277 Onder 9 competitie (voorjaar)

Pupillen - O9 - Oirschot Vooruit JO9-4

Teamleden

Spelers
Stef de Bresser        
Joris van Cuijck        
Lars van Daal        
Luuk Kuijpers        
Tino Lunenburg        
Veerle Otterspoor        
Dharren Rambhadjan        
Stijn Rieswijk        
Riff Tolner        
 
Overige teamleden
William de Bresser Trainer
Dirk van Daal Trainer
Stefan Kuijpers Trainer

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 23-05-2020 afgelast SBC JO9-3G Oirschot Vooruit JO9-4 136981
C 16-05-2020 afgelast Oirschot Vooruit JO9-4 SV Unitas'59 JO9-5 137896
C 09-05-2020 afgelast RKVVO JO9-3 Oirschot Vooruit JO9-4 135573
C 18-04-2020 afgelast EMK JO9-3 Oirschot Vooruit JO9-4 137371
C 04-04-2020 afgelast Oirschot Vooruit JO9-4 Wilhelmina Boys JO9-5 138403
C 28-03-2020 afgelast RPC JO9-6 Oirschot Vooruit JO9-4 137417
C 21-03-2020 afgelast Nieuw Woensel JO9-2 Oirschot Vooruit JO9-4 134647
C 14-03-2020 afgelast Oirschot Vooruit JO9-4 Acht JO9-3 133740
C 07-03-2020 afgelast DBS JO9-5 Oirschot Vooruit JO9-4 136534
C 15-02-2020 vervallen Oirschot Vooruit JO9-4 Brabantia JO9-6 133208
C 08-02-2020 vervallen Oirschot Vooruit JO9-4 Best Vooruit JO9-4 135028
V 25-01-2020 09:00 Rhode JO9-5M Oirschot Vooruit JO9-4
V 18-01-2020 08:45 Oirschot Vooruit JO9-4 Dommelen JO9-3
V 11-01-2020 08:45 Oirschot Vooruit JO9-4 Gilze JO9-3
C 14-12-2019 vervallen Oirschot Vooruit JO9-4 SJO Juventud JO9-1 53839
C 07-12-2019 vervallen Oirschot Vooruit JO9-4 SBC JO9-4 56195
C 30-11-2019 vervallen Woenselse Boys JO9-2 Oirschot Vooruit JO9-4 53886
C 23-11-2019 vervallen Oirschot Vooruit JO9-4 RKSV Nuenen JO9-4 55818
C 16-11-2019 09:00 DBS JO9-4 Oirschot Vooruit JO9-4 56830
C 09-11-2019 vervallen Best Vooruit JO9-3 Oirschot Vooruit JO9-4 53934
C 02-11-2019 vervallen Oirschot Vooruit JO9-4 Wilhelmina Boys JO9-3 54554
C 26-10-2019 vervallen EMK JO9-2 Oirschot Vooruit JO9-4 56440
C 05-10-2019 vervallen Oirschot Vooruit JO9-4 Geldrop JO9-4 53968
C 28-09-2019 vervallen SV Unitas'59 JO9-4 Oirschot Vooruit JO9-4 56282
C 21-09-2019 vervallen Oirschot Vooruit JO9-4 RPC JO9-3 53992
B 14-09-2019 vervallen ST Vessem/DEES JO9-1 Oirschot Vooruit JO9-4 13776
B 07-09-2019 vervallen RKDSV JO9-1 Oirschot Vooruit JO9-4 13682
V 24-08-2019 09:00 EFC JO9-4 Oirschot Vooruit JO9-4
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 23-05-2020 10:15 RPC JO9-6 Best Vooruit JO9-4 137750 0-0
C 23-05-2020 09:00 Wilhelmina Boys JO9-5 Acht JO9-3 138383 0-0
C 23-05-2020 09:00 EMK JO9-3 Nieuw Woensel JO9-2 134155 0-0
C 23-05-2020 09:00 SBC JO9-3G Oirschot V. JO9-4G 136981 0-0
C 23-05-2020 08:45 SV Unitas'59 JO9-5 Brabantia JO9-6 137792 0-0
C 23-05-2020 08:45 RKVVO JO9-3 DBS JO9-5 136320 0-0
C 16-05-2020 08:45 Oirschot V. JO9-4G SV Unitas'59 JO9-5 137896 0-0
C 16-05-2020 09:00 Acht JO9-3 RKVVO JO9-3 132051 0-0
C 16-05-2020 09:00 Best Vooruit JO9-4 EMK JO9-3 134487 0-0
C 16-05-2020 09:00 Nieuw Woensel JO9-2 RPC JO9-6 138175 0-0
C 16-05-2020 09:00 DBS JO9-5 Wilhelmina Boys JO9-5 137769 0-0
C 16-05-2020 09:15 Brabantia JO9-6 SBC JO9-3G 136003 0-0
C 09-05-2020 08:45 RKVVO JO9-3 Oirschot V. JO9-4G 135573 0-0
C 09-05-2020 08:45 SV Unitas'59 JO9-5 EMK JO9-3 134921 0-0
C 09-05-2020 09:00 SBC JO9-3G Nieuw Woensel JO9-2 132402 0-0
C 09-05-2020 09:00 Wilhelmina Boys JO9-5 RPC JO9-6 138536 0-0
C 09-05-2020 09:00 DBS JO9-5 Best Vooruit JO9-4 132607 0-0
C 09-05-2020 09:15 Brabantia JO9-6 Acht JO9-3 135733 0-0
C 18-04-2020 08:45 RKVVO JO9-3 Brabantia JO9-6 134288 0-0
C 18-04-2020 09:00 Acht JO9-3 DBS JO9-5 132734 0-0
C 18-04-2020 09:00 SBC JO9-3G Wilhelmina Boys JO9-5 134271 0-0
C 18-04-2020 09:00 EMK JO9-3 Oirschot V. JO9-4G 137371 0-0
C 18-04-2020 10:15 RPC JO9-6 SV Unitas'59 JO9-5 137603 0-0
C 18-04-2020 10:30 Nieuw Woensel JO9-2 Best Vooruit JO9-4 135676 0-0
C 04-04-2020 08:45 Oirschot V. JO9-4G Wilhelmina Boys JO9-5 138403 0-0
C 04-04-2020 09:00 Acht JO9-3 SBC JO9-3G 135590 0-0
C 04-04-2020 09:00 Best Vooruit JO9-4 SV Unitas'59 JO9-5 138075 0-0
C 04-04-2020 09:00 Nieuw Woensel JO9-2 RKVVO JO9-3 136017 0-0
C 04-04-2020 09:30 DBS JO9-5 EMK JO9-3 133560 0-0
C 04-04-2020 09:15 Brabantia JO9-6 RPC JO9-6 131770 0-0
C 28-03-2020 10:15 RPC JO9-6 Oirschot V. JO9-4G 137417 0-0
C 28-03-2020 09:00 Wilhelmina Boys JO9-5 Brabantia JO9-6 137029 0-0
C 28-03-2020 09:00 EMK JO9-3 Acht JO9-3 134618 0-0
C 28-03-2020 09:00 SBC JO9-3G DBS JO9-5 133744 0-0
C 28-03-2020 08:45 SV Unitas'59 JO9-5 Nieuw Woensel JO9-2 136472 0-0
C 28-03-2020 08:45 RKVVO JO9-3 Best Vooruit JO9-4 132809 0-0
C 21-03-2020 09:00 Nieuw Woensel JO9-2 Oirschot V. JO9-4G 134647 0-0
C 21-03-2020 09:00 EMK JO9-3 Wilhelmina Boys JO9-5 136041 0-0
C 14-03-2020 08:45 Oirschot V. JO9-4G Acht JO9-3 133740 0-0
C 14-03-2020 08:45 SV Unitas'59 JO9-5 RKVVO JO9-3 136193 0-0
C 14-03-2020 09:00 Best Vooruit JO9-4 SBC JO9-3G 134635 0-0
C 14-03-2020 09:00 Nieuw Woensel JO9-2 Wilhelmina Boys JO9-5 134517 0-0
C 14-03-2020 09:00 EMK JO9-3 RPC JO9-6 134856 0-0
C 14-03-2020 09:15 Brabantia JO9-6 DBS JO9-5 133865 0-0
C 07-03-2020 08:45 RKVVO JO9-3 RPC JO9-6 137838 0-0
C 07-03-2020 09:00 Acht JO9-3 SV Unitas'59 JO9-5 132026 0-0
C 07-03-2020 09:00 SBC JO9-3G EMK JO9-3 138287 0-0
C 07-03-2020 09:00 Wilhelmina Boys JO9-5 Best Vooruit JO9-4 135564 0-0
C 07-03-2020 09:00 DBS JO9-5 Oirschot V. JO9-4G 136534 0-0
C 07-03-2020 09:15 Brabantia JO9-6 Nieuw Woensel JO9-2 134900 0-0
C 15-02-2020 08:45 SV Unitas'59 JO9-5 Wilhelmina Boys JO9-5 136210 0-0
C 15-02-2020 08:45 Oirschot V. JO9-4G Brabantia JO9-6 133208 0-0
C 15-02-2020 09:00 Best Vooruit JO9-4 Acht JO9-3 133671 0-0
C 15-02-2020 09:00 Nieuw Woensel JO9-2 DBS JO9-5 131894 0-0
C 15-02-2020 10:15 RPC JO9-6 SBC JO9-3G 134168 0-0
C 15-02-2020 09:00 EMK JO9-3 RKVVO JO9-3 133237 0-0
C 08-02-2020 08:45 Oirschot V. JO9-4G Best Vooruit JO9-4 135028 0-0
C 08-02-2020 09:00 Acht JO9-3 Nieuw Woensel JO9-2 134615 0-0
C 08-02-2020 09:00 SBC JO9-3G SV Unitas'59 JO9-5 134339 0-0
C 08-02-2020 09:00 Wilhelmina Boys JO9-5 RKVVO JO9-3 137155 0-0
C 08-02-2020 09:00 DBS JO9-5 RPC JO9-6 137037 0-0
C 08-02-2020 10:15 Brabantia JO9-6 EMK JO9-3 135551 0-0
C 01-02-2020 10:15 RPC JO9-6 Acht JO9-3 134735 0-0
C 01-02-2020 09:00 Best Vooruit JO9-4 Brabantia JO9-6 134804 0-0
C 01-02-2020 08:45 SV Unitas'59 JO9-5 DBS JO9-5 135265 0-0
C 01-02-2020 08:45 RKVVO JO9-3 SBC JO9-3G 135341 0-0
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 14-12-2019 09:00 Wilhelmina Boys JO9-3 DBS JO9-4 56928 0-0
C 14-12-2019 09:00 SBC JO9-4 SV Unitas'59 JO9-4 54217 0-0
C 14-12-2019 09:00 EMK JO9-2 Geldrop JO9-4 55444 0-0
C 14-12-2019 09:00 Best Vooruit JO9-3 RKSV Nuenen JO9-4 56905 0-0
C 14-12-2019 08:45 Oirschot Vooruit JO9-4 SJO Juventud JO9-1 53839 0-0
C 14-12-2019 08:45 Woenselse Boys JO9-2 RPC JO9-3 52908 0-0
C 07-12-2019 08:30 RKSV Nuenen JO9-4 EMK JO9-2 56623 0-0
C 07-12-2019 08:45 SV Unitas'59 JO9-4 Best Vooruit JO9-3 56516 0-0
C 07-12-2019 08:45 Oirschot Vooruit JO9-4 SBC JO9-4 56195 0-0
C 07-12-2019 09:00 SJO Juventud JO9-1 Woenselse Boys JO9-2 53245 0-0
C 07-12-2019 09:00 DBS JO9-4 Geldrop JO9-4 55694 0-0
C 07-12-2019 10:15 RPC JO9-3 Wilhelmina Boys JO9-3 55301 0-0
C 30-11-2019 08:45 SV Unitas'59 JO9-4 RPC JO9-3 54922 0-0
C 30-11-2019 08:45 Woenselse Boys JO9-2 Oirschot Vooruit JO9-4 53886 0-0
C 30-11-2019 09:00 Wilhelmina Boys JO9-3 Best Vooruit JO9-3 53856 0-0
C 30-11-2019 09:00 EMK JO9-2 DBS JO9-4 53322 0-0
C 30-11-2019 09:00 Geldrop JO9-4 RKSV Nuenen JO9-4 53561 0-0
C 30-11-2019 09:00 SBC JO9-4 SJO Juventud JO9-1 56546 0-0
C 23-11-2019 08:45 Oirschot Vooruit JO9-4 RKSV Nuenen JO9-4 55818 0-0
C 23-11-2019 08:45 Woenselse Boys JO9-2 EMK JO9-2 54769 0-0
C 23-11-2019 09:00 Wilhelmina Boys JO9-3 Geldrop JO9-4 56366 0-0
C 23-11-2019 09:00 Best Vooruit JO9-3 DBS JO9-4 53780 0-0
C 23-11-2019 09:00 SBC JO9-4 RPC JO9-3 56053 0-0
C 23-11-2019 09:45 SJO Juventud JO9-1 SV Unitas'59 JO9-4 54819 0-0
C 16-11-2019 08:45 SV Unitas'59 JO9-4 Wilhelmina Boys JO9-3 53973 0-0
C 16-11-2019 09:00 DBS JO9-4 Oirschot Vooruit JO9-4 56830 0-0
C 16-11-2019 09:00 EMK JO9-2 SBC JO9-4 54413 0-0
C 16-11-2019 09:00 Geldrop JO9-4 Woenselse Boys JO9-2 53048 0-0
C 16-11-2019 10:15 RPC JO9-3 Best Vooruit JO9-3 56778 0-0
C 16-11-2019 09:45 RKSV Nuenen JO9-4 SJO Juventud JO9-1 54077 0-0
C 09-11-2019 09:00 Wilhelmina Boys JO9-3 SJO Juventud JO9-1 56010 0-0
C 09-11-2019 09:00 EMK JO9-2 SV Unitas'59 JO9-4 54600 0-0
C 09-11-2019 09:00 Geldrop JO9-4 RPC JO9-3 53587 0-0
C 09-11-2019 09:00 Best Vooruit JO9-3 Oirschot Vooruit JO9-4 53934 0-0
C 09-11-2019 09:00 DBS JO9-4 RKSV Nuenen JO9-4 56843 0-0
C 09-11-2019 08:45 Woenselse Boys JO9-2 SBC JO9-4 56549 0-0
C 02-11-2019 08:45 SV Unitas'59 JO9-4 Geldrop JO9-4 54434 0-0
C 02-11-2019 08:30 RKSV Nuenen JO9-4 Woenselse Boys JO9-2 54719 0-0
C 02-11-2019 08:45 Oirschot Vooruit JO9-4 Wilhelmina Boys JO9-3 54554 0-0
C 02-11-2019 09:00 SBC JO9-4 DBS JO9-4 53292 0-0
C 02-11-2019 09:00 SJO Juventud JO9-1 Best Vooruit JO9-3 55621 0-0
C 02-11-2019 10:15 RPC JO9-3 EMK JO9-2 53705 0-0
C 26-10-2019 08:30 RKSV Nuenen JO9-4 SV Unitas'59 JO9-4 55267 0-0
C 26-10-2019 09:00 DBS JO9-4 RPC JO9-3 54802 0-0
C 26-10-2019 09:00 Geldrop JO9-4 SJO Juventud JO9-1 55734 0-0
C 26-10-2019 09:00 EMK JO9-2 Oirschot Vooruit JO9-4 56440 0-0
C 26-10-2019 09:00 Best Vooruit JO9-3 SBC JO9-4 54630 0-0
C 12-10-2019 09:00 Wilhelmina Boys JO9-3 Woenselse Boys JO9-2 53429 0-0
C 05-10-2019 08:30 Woenselse Boys JO9-2 Best Vooruit JO9-3 54340 0-0
C 05-10-2019 08:45 SV Unitas'59 JO9-4 DBS JO9-4 53916 0-0
C 05-10-2019 08:45 Oirschot Vooruit JO9-4 Geldrop JO9-4 53968 0-0
C 05-10-2019 09:00 SBC JO9-4 Wilhelmina Boys JO9-3 53416 0-0
C 05-10-2019 09:00 SJO Juventud JO9-1 EMK JO9-2 54258 0-0
C 05-10-2019 10:15 RPC JO9-3 RKSV Nuenen JO9-4 56171 0-0
C 28-09-2019 08:30 RKSV Nuenen JO9-4 SBC JO9-4 55854 0-0
C 28-09-2019 08:45 SV Unitas'59 JO9-4 Oirschot Vooruit JO9-4 56282 0-0
C 28-09-2019 09:00 EMK JO9-2 Wilhelmina Boys JO9-3 56774 0-0
C 28-09-2019 09:00 Geldrop JO9-4 Best Vooruit JO9-3 54894 0-0
C 28-09-2019 09:00 DBS JO9-4 Woenselse Boys JO9-2 54231 0-0
C 28-09-2019 10:15 RPC JO9-3 SJO Juventud JO9-1 55171 0-0
C 21-09-2019 09:00 Wilhelmina Boys JO9-3 RKSV Nuenen JO9-4 54969 0-0
C 21-09-2019 09:00 SJO Juventud JO9-1 DBS JO9-4 54501 0-0
C 21-09-2019 09:00 SBC JO9-4 Geldrop JO9-4 52937 0-0
C 21-09-2019 09:00 Best Vooruit JO9-3 EMK JO9-2 55392 0-0
C 21-09-2019 08:45 Oirschot Vooruit JO9-4 RPC JO9-3 53992 0-0
C 21-09-2019 08:30 Woenselse Boys JO9-2 SV Unitas'59 JO9-4 52949 0-0
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 14-09-2019 09:30 Beerse Boys JO9-2 RKDSV JO9-1 14011 0-0
B 14-09-2019 10:00 ST Vessem/DEES JO9-1 Oirschot Vooruit JO9-4 13776 0-0
B 07-09-2019 09:30 Beerse Boys JO9-2 ST Vessem/DEES JO9-1 13463 0-0
B 07-09-2019 09:30 RKDSV JO9-1 Oirschot Vooruit JO9-4 13682 0-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Oirschot V. JO9-4G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Acht JO9-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Brabantia JO9-6 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 DBS JO9-5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 SBC JO9-3G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Wilhelmina Boys JO9-5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 RKVVO JO9-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 RPC JO9-6 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 EMK JO9-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Best Vooruit JO9-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Nieuw Woensel JO9-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 SV Unitas'59 JO9-5 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 SBC JO9-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Woenselse Boys JO9-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Best Vooruit JO9-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Wilhelmina Boys JO9-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 SJO Juventud JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Oirschot V. JO9-4G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 DBS JO9-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 SV Unitas'59 JO9-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 RPC JO9-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 EMK JO9-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Geldrop JO9-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 RKSV Nuenen JO9-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 ST DEES/Vessem JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Oirschot V. JO9-4G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Beerse Boys JO9-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 RKDSV JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Training

Berichten



Terug naar boven