0227 Onder 19 competitie (voorjaar)

Junioren - O19 - Oirschot Vooruit JO19-3

Teamleden

Spelers
Giel Broks        
Dirk Dekkers        
Thijs van Haren        
Wouter van Haren        
Jip Jongen        
Sam Jongen        
Guled Mohammed Mohammud        
Shurdeweni Obispo        
Mats van Overbeek        
Gijs van Overdijk        
Tijn Rooijakkers        
Luuk Sillekens        
Lars Tekath        
Niels van de Ven        
 
Overige teamleden
Aron van Beers Trainer
Rik van Overdijk Trainer

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 23-05-2020 15:00 SV Valkenswaard JO19-2 Oirschot Vooruit JO19-3 96978
C 16-05-2020 13:15 Oirschot Vooruit JO19-3 De Bocht'80 JO19-1 94715
C 09-05-2020 14:30 RPC JO19-3 Oirschot Vooruit JO19-3 95050
C 18-04-2020 15:00 RKVVO JO19-3G Oirschot Vooruit JO19-3 96801
C 04-04-2020 13:15 Oirschot Vooruit JO19-3 DOSL JO19-2 97711
C 28-03-2020 14:30 EFC JO19-3 Oirschot Vooruit JO19-3 96170
C 14-03-2020 14:00 Oirschot Vooruit JO19-3 Rhode/Van Stiphout Bouw JO19-3 94912
C 07-03-2020 14:30 SV Budel JO19-2 Oirschot Vooruit JO19-3 P.A.M. (Peter) Martens 97677
C 15-02-2020 14:30 Oirschot Vooruit JO19-3 SV Unitas'59 JO19-3 J (Jan) van Beers 97717 2 - 4
C 08-02-2020 15:15 DVS JO19-3 Oirschot Vooruit JO19-3 A.J.W.M. (Adriaan) Liebregts 95269 7 - 4
C 01-02-2020 14:30 Oirschot Vooruit JO19-3 SBC JO19-4 J.M.W. (Jan) de Groot 95856 2 - 7
V 25-01-2020 14:30 Oirschot Vooruit JO19-3 ZIGO JO19-1 Jan de Groot (Scheidsrechter)
V 18-01-2020 11:30 Oirschot Vooruit JO19-3 ODC JO19-3
V 11-01-2020 15:15 Gilze JO19-3 Oirschot Vooruit JO19-3
C 07-12-2019 12:15 Oirschot Vooruit JO19-3 Best Vooruit JO19-3 W. (Wil) van Haaren 29517 4 - 4
C 30-11-2019 12:00 Oirschot Vooruit JO19-3 UNA JO19-4 J.M.W. (Jan) de Groot 29516 3 - 8
C 23-11-2019 14:15 SV Unitas'59 JO19-3 Oirschot Vooruit JO19-3 A.C. (Andre) Boekelman 30418 2 - 1
C 16-11-2019 12:00 Oirschot Vooruit JO19-3 Acht JO19-3 J.M.W. (Jan) de Groot 30349 1 - 3
C 11-11-2019 19:00 RKVVO JO19-3 Oirschot Vooruit JO19-3 Afgeschermd 29722 4 - 4
C 02-11-2019 12:00 Oirschot Vooruit JO19-3 Brabantia JO19-2 JA (Koos) vd Oord 28953 3 - 7
C 26-10-2019 15:15 SBC JO19-4 Oirschot Vooruit JO19-3 J. (Joost) van den Heuvel 30032 8 - 2
V 19-10-2019 14:45 Best V JO19-2 Oirschot Vooruit JO19-3
C 05-10-2019 12:00 Oirschot Vooruit JO19-3 Marvilde JO19-1 B. (Bart) Sillekens 30457 0 - 11
C 28-09-2019 12:00 Oirschot Vooruit JO19-3 FC Eindhoven AV JO19-2 Y.R.E. (Yorick) Marty 30475 2 - 3
C 21-09-2019 15:30 RKSV Nuenen JO19-5 Oirschot Vooruit JO19-3 M.J.B.M. (Remco) Wilbers 29174 4 - 0
B 14-09-2019 14:45 Wilhelmina Boys JO19-2 Oirschot Vooruit JO19-3 M.C.J. (Martin) de Vet 7004 5 - 1
B 31-08-2019 14:00 Oirschot Vooruit JO19-3 De Bocht'80 JO19-1 R.A.H. (Roel) van de Ven 6600 1 - 5
V 24-08-2019 14:45 Best V JO19-3 Oirschot Vooruit JO19-3
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 23-05-2020 15:30 Rhode/Van Stiphout Bouw JO19-3 DVS JO19-3 96048 0-0
C 23-05-2020 15:00 SV Valkenswaard JO19-2 Oirschot Vooruit JO19-3 96978 0-0
C 23-05-2020 15:00 SV Budel JO19-2 SV Unitas'59 JO19-3 97666 0-0
C 23-05-2020 14:30 EFC JO19-3 RPC JO19-3 95413 0-0
C 23-05-2020 14:30 DOSL JO19-2 SBC JO19-4 97270 0-0
C 23-05-2020 14:00 De Bocht'80 JO19-1 RKVVO JO19-3G 96679 0-0
C 16-05-2020 13:15 Oirschot Vooruit JO19-3 De Bocht'80 JO19-1 94715 0-0
C 16-05-2020 14:15 SV Unitas'59 JO19-3 EFC JO19-3 97903 0-0
C 16-05-2020 14:30 RPC JO19-3 SV Budel JO19-2 95966 0-0
C 16-05-2020 15:00 RKVVO JO19-3G SV Valkenswaard JO19-2 96447 0-0
C 16-05-2020 15:15 SBC JO19-4 Rhode/Van Stiphout Bouw JO19-3 95870 0-0
C 16-05-2020 15:15 DVS JO19-3 DOSL JO19-2 95189 0-0
C 09-05-2020 14:00 DOSL JO19-2 De Bocht'80 JO19-1 96432 0-0
C 09-05-2020 14:30 RPC JO19-3 Oirschot Vooruit JO19-3 95050 0-0
C 09-05-2020 14:30 EFC JO19-3 DVS JO19-3 95844 0-0
C 09-05-2020 15:00 SV Budel JO19-2 SV Valkenswaard JO19-2 97109 0-0
C 09-05-2020 15:15 SBC JO19-4 SV Unitas'59 JO19-3 94811 0-0
C 09-05-2020 15:30 Rhode/Van Stiphout Bouw JO19-3 RKVVO JO19-3G 96106 0-0
C 18-04-2020 14:00 De Bocht'80 JO19-1 DVS JO19-3 96320 0-0
C 18-04-2020 14:15 SV Unitas'59 JO19-3 RPC JO19-3 96285 0-0
C 18-04-2020 14:30 EFC JO19-3 SBC JO19-4 95706 0-0
C 18-04-2020 15:00 RKVVO JO19-3G Oirschot Vooruit JO19-3 96801 0-0
C 18-04-2020 15:00 SV Valkenswaard JO19-2 DOSL JO19-2 95440 0-0
C 18-04-2020 15:30 Rhode/Van Stiphout Bouw JO19-3 SV Budel JO19-2 95043 0-0
C 04-04-2020 13:15 Oirschot Vooruit JO19-3 DOSL JO19-2 97711 0-0
C 04-04-2020 14:15 SV Unitas'59 JO19-3 Rhode/Van Stiphout Bouw JO19-3 97044 0-0
C 04-04-2020 14:30 RPC JO19-3 De Bocht'80 JO19-1 94620 0-0
C 04-04-2020 15:00 RKVVO JO19-3G EFC JO19-3 96221 0-0
C 04-04-2020 15:15 DVS JO19-3 SV Budel JO19-2 97182 0-0
C 04-04-2020 15:15 SBC JO19-4 SV Valkenswaard JO19-2 95780 0-0
C 28-03-2020 15:30 Rhode/Van Stiphout Bouw JO19-3 RPC JO19-3 95989 0-0
C 28-03-2020 14:30 EFC JO19-3 Oirschot Vooruit JO19-3 96170 0-0
C 28-03-2020 14:30 DOSL JO19-2 RKVVO JO19-3G 95877 0-0
C 28-03-2020 14:30 SV Budel JO19-2 SBC JO19-4 98119 0-0
C 28-03-2020 14:00 De Bocht'80 JO19-1 SV Unitas'59 JO19-3 96212 0-0
C 28-03-2020 11:30 SV Valkenswaard JO19-2 DVS JO19-3 96072 0-0
C 21-03-2020 12:00 DOSL JO19-2 RPC JO19-3 95315 0-0
C 21-03-2020 14:00 EFC JO19-3 Rhode/Van Stiphout Bouw JO19-3 96205 0-0
C 21-03-2020 15:00 RKVVO JO19-3G DVS JO19-3 96824 0-0
C 21-03-2020 14:00 De Bocht'80 JO19-1 SV Budel JO19-2 95251 0-0
C 21-03-2020 15:00 SV Valkenswaard JO19-2 SV Unitas'59 JO19-3 96709 0-0
C 14-03-2020 14:00 Oirschot Vooruit JO19-3 Rhode/Van Stiphout Bouw JO19-3 94912 0-0
C 14-03-2020 15:15 DVS JO19-3 SV Unitas'59 JO19-3 94765 0-0
C 14-03-2020 14:00 De Bocht'80 JO19-1 SV Valkenswaard JO19-2 97540 0-0
C 14-03-2020 15:15 SBC JO19-4 RPC JO19-3 97676 0-0
C 14-03-2020 15:00 RKVVO JO19-3G SV Budel JO19-2 96743 0-0
C 14-03-2020 14:30 DOSL JO19-2 EFC JO19-3 96161 0-0
C 07-03-2020 14:15 SV Unitas'59 JO19-3 DOSL JO19-2 95004 0-0
C 07-03-2020 14:30 SV Budel JO19-2 Oirschot Vooruit JO19-3 97677 0-0
C 07-03-2020 14:30 RPC JO19-3 DVS JO19-3 97853 1-2
C 07-03-2020 14:30 EFC JO19-3 SV Valkenswaard JO19-2 96848 0-0
C 07-03-2020 15:30 Rhode/Van Stiphout Bouw JO19-3 De Bocht'80 JO19-1 95796 0-4
C 07-03-2020 15:15 SBC JO19-4 RKVVO JO19-3G 96463 0-0
C 15-02-2020 14:30 Oirschot Vooruit JO19-3 SV Unitas'59 JO19-3 97717 2-4
C 15-02-2020 14:00 De Bocht'80 JO19-1 EFC JO19-3 97400 3-1
C 15-02-2020 15:15 DVS JO19-3 SBC JO19-4 94990 3-3
C 15-02-2020 15:00 SV Valkenswaard JO19-2 Rhode/Van Stiphout Bouw JO19-3 97636 0-0
C 15-02-2020 14:45 DOSL JO19-2 SV Budel JO19-2 96965 0-0
C 15-02-2020 15:00 RKVVO JO19-3G RPC JO19-3 97829 2-9
C 08-02-2020 14:30 RPC JO19-3 SV Valkenswaard JO19-2 96562 6-1
C 08-02-2020 14:15 SV Unitas'59 JO19-3 RKVVO JO19-3G 97209 5-3
C 08-02-2020 14:30 SV Budel JO19-2 EFC JO19-3 98116 6-0
C 08-02-2020 15:15 SBC JO19-4 De Bocht'80 JO19-1 97245 1-1
C 08-02-2020 15:15 DVS JO19-3 Oirschot Vooruit JO19-3 95269 7-4
C 08-02-2020 15:30 Rhode/Van Stiphout Bouw JO19-3 DOSL JO19-2 95412 2-6
C 01-02-2020 14:30 Oirschot Vooruit JO19-3 SBC JO19-4 95856 2-7
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 14-12-2019 15:30 RKSV Nuenen JO19-5 UNA JO19-4 29131 2-4
C 14-12-2019 14:45 Acht JO19-3 Marvilde JO19-1 29600 0-4
C 14-12-2019 14:45 FC Eindhoven AV JO19-2 SV Unitas'59 JO19-3 29665 0-0
C 14-12-2019 14:45 Best Vooruit JO19-3 SBC JO19-4 29127 5-0
C 14-12-2019 14:30 RKVVO JO19-3 Brabantia JO19-2 29759 0-0
C 07-12-2019 12:15 Oirschot Vooruit JO19-3 Best Vooruit JO19-3 29517 4-4
C 07-12-2019 14:15 SV Unitas'59 JO19-3 RKSV Nuenen JO19-5 29054 2-2
C 07-12-2019 15:00 UNA JO19-4 Acht JO19-3 29193 0-0
C 07-12-2019 15:15 SBC JO19-4 RKVVO JO19-3 30213 3-5
C 07-12-2019 14:00 Marvilde JO19-1 Brabantia JO19-2 29542 7-3
C 30-11-2019 12:00 Oirschot Vooruit JO19-3 UNA JO19-4 29516 3-8
C 30-11-2019 12:45 Acht JO19-3 Best Vooruit JO19-3 29608 0-6
C 30-11-2019 14:30 RKVVO JO19-3 Marvilde JO19-1 29137 2-7
C 30-11-2019 14:45 Brabantia JO19-2 SBC JO19-4 29281 7-1
C 30-11-2019 15:30 RKSV Nuenen JO19-5 FC Eindhoven AV JO19-2 29238 1-3
C 23-11-2019 14:45 Acht JO19-3 Brabantia JO19-2 29454 2-3
C 23-11-2019 14:15 SV Unitas'59 JO19-3 Oirschot Vooruit JO19-3 30418 2-1
C 23-11-2019 13:45 RKSV Nuenen JO19-5 RKVVO JO19-3 29693 10-3
C 23-11-2019 13:00 Best Vooruit JO19-3 Marvilde JO19-1 29622 1-3
C 23-11-2019 12:45 FC Eindhoven AV JO19-2 SBC JO19-4 30759 3-2
C 16-11-2019 12:00 Oirschot Vooruit JO19-3 Acht JO19-3 30349 1-3
C 16-11-2019 14:45 Brabantia JO19-2 RKSV Nuenen JO19-5 30536 3-2
C 16-11-2019 15:15 SBC JO19-4 SV Unitas'59 JO19-3 30130 5-3
C 16-11-2019 15:00 UNA JO19-4 Best Vooruit JO19-3 30441 1-5
C 16-11-2019 13:15 Marvilde JO19-1 FC Eindhoven AV JO19-2 30265 4-1
C 11-11-2019 19:00 RKVVO JO19-3 Oirschot Vooruit JO19-3 29722 4-4
C 09-11-2019 15:45 Marvilde JO19-1 SBC JO19-4 29848 15-1
C 09-11-2019 14:45 Best Vooruit JO19-3 FC Eindhoven AV JO19-2 28985 4-0
C 09-11-2019 14:45 Acht JO19-3 SV Unitas'59 JO19-3 29704 8-2
C 09-11-2019 14:45 Brabantia JO19-2 UNA JO19-4 29937 2-4
C 02-11-2019 15:15 SBC JO19-4 RKSV Nuenen JO19-5 30250 0-0
C 02-11-2019 15:00 UNA JO19-4 RKVVO JO19-3 29794 0-0
C 02-11-2019 14:45 FC Eindhoven AV JO19-2 Acht JO19-3 30145 7-1
C 02-11-2019 14:15 SV Unitas'59 JO19-3 Best Vooruit JO19-3 28965 1-6
C 02-11-2019 12:00 Oirschot Vooruit JO19-3 Brabantia JO19-2 28953 3-7
C 26-10-2019 14:30 RKVVO JO19-3 FC Eindhoven AV JO19-2 28976 4-5
C 26-10-2019 14:45 Acht JO19-3 RKSV Nuenen JO19-5 29649 2-0
C 26-10-2019 14:45 Brabantia JO19-2 SV Unitas'59 JO19-3 30363 7-2
C 26-10-2019 15:45 Marvilde JO19-1 UNA JO19-4 29911 4-2
C 26-10-2019 15:15 SBC JO19-4 Oirschot Vooruit JO19-3 30032 8-2
C 12-10-2019 15:45 Marvilde JO19-1 RKSV Nuenen JO19-5 29417 3-0
C 05-10-2019 12:00 Oirschot Vooruit JO19-3 Marvilde JO19-1 30457 0-11
C 05-10-2019 14:15 SV Unitas'59 JO19-3 RKVVO JO19-3 30661 7-2
C 05-10-2019 14:30 FC Eindhoven AV JO19-2 Brabantia JO19-2 30831 4-2
C 05-10-2019 14:45 Wilhelmina Boys JO19-4 Acht JO19-3 30262 0-0
C 05-10-2019 15:00 UNA JO19-4 SBC JO19-4 29894 2-0
C 05-10-2019 15:30 RKSV Nuenen JO19-5 Best Vooruit JO19-3 29758 2-3
C 28-09-2019 12:00 Oirschot Vooruit JO19-3 FC Eindhoven AV JO19-2 30475 2-3
C 28-09-2019 14:30 RKVVO JO19-3 Acht JO19-3 29934 4-3
C 28-09-2019 14:45 Brabantia JO19-2 Best Vooruit JO19-3 29775 3-1
C 28-09-2019 15:00 UNA JO19-4 SV Unitas'59 JO19-3 30306 9-1
C 28-09-2019 15:15 SBC JO19-4 Wilhelmina Boys JO19-4 30017 0-0
C 23-09-2019 19:30 FC Eindhoven AV JO19-2 UNA JO19-4 30683 2-14
C 21-09-2019 15:30 RKSV Nuenen JO19-5 Oirschot Vooruit JO19-3 29174 4-0
C 21-09-2019 14:45 Wilhelmina Boys JO19-4 Brabantia JO19-2 30811 0-0
C 21-09-2019 14:45 Best Vooruit JO19-3 RKVVO JO19-3 30582 7-2
C 21-09-2019 14:45 Acht JO19-3 SBC JO19-4 30671 1-4
C 21-09-2019 14:15 SV Unitas'59 JO19-3 Marvilde JO19-1 30454 0-10
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 14-09-2019 14:45 Wilhelmina Boys JO19-2 Oirschot Vooruit JO19-3 7004 5-1
B 07-09-2019 14:00 De Bocht'80 JO19-1 Wilhelmina Boys JO19-2 6642 3-4
B 31-08-2019 14:00 Oirschot Vooruit JO19-3 De Bocht'80 JO19-1 6600 1-5

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 De Bocht'80 JO19-1 3 2 1 0 7 8 2 6 0
2 DVS JO19-3 3 2 1 0 7 12 8 4 0
3 SV Unitas'59 JO19-3 2 2 0 0 6 9 5 4 0
4 RPC JO19-3 3 2 0 1 6 16 5 11 0
5 SBC JO19-4 3 1 2 0 5 11 6 5 0
6 SV Budel JO19-2 1 1 0 0 3 6 0 6 0
7 DOSL JO19-2 1 1 0 0 3 6 2 4 0
8 SV Valkenswaard JO19-2 2 0 1 1 1 1 6 -5 0
9 EFC JO19-3 3 0 1 2 1 1 9 -8 0
10 Rhode/Van Stiphout Bouw JO19-3 2 0 0 2 0 2 10 -8 0
11 RKVVO JO19-3G 2 0 0 2 0 5 14 -9 0
12 Oirschot Vooruit JO19-3 3 0 0 3 0 8 18 -10 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Marvilde JO19-1 10 10 0 0 30 68 10 58 0
2 Best Vooruit JO19-3 10 7 1 2 22 42 16 26 0
3 UNA JO19-4 8 6 0 2 18 44 19 25 0
4 Brabantia JO19-2 9 6 0 3 18 37 26 11 0
5 FC Eindhoven AV JO19-2 9 6 0 3 18 28 34 -6 0
6 Acht JO19-3 9 3 0 6 9 20 31 -11 0
7 SBC JO19-4 9 3 0 6 9 24 43 -19 0
8 RKVVO JO19-3G 8 2 1 5 7 26 46 -20 0
9 RKSV Nuenen JO19-5 9 2 1 6 7 23 23 0 0
10 SV Unitas'59 JO19-3 9 2 1 6 7 20 50 -30 0
11 Oirschot Vooruit JO19-3 10 0 2 8 2 20 54 -34 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Wilhelmina Boys JO19-2 2 2 0 0 6 9 4 5 0
2 De Bocht'80 JO19-1 2 1 0 1 3 8 5 3 0
3 Oirschot Vooruit JO19-3 2 0 0 2 0 2 10 -8 0

Training

Berichten



Terug naar boven