0291 Veteranen Zaterdag

Senioren - Zaterdag - Oirschot Vooruit VE1

Teamleden

Spelers
Roy van Beljouw        
Rodney Gary Biswane        
Ronnie Boeljon        
Jan van den Boomen        
Jan Gras        
Jan Habraken        
Willy van Haren        
Albert Jakobs        
Wim Kemps        
Stefan der Kinderen        
Hans van Kollenburg        
Frans de Kruijf        
Remi von Liebenstein        
Eric van de Loo        
Simon Louwers        
Hank van Nunen        
Rob van der Sande        
Cees Swaanen        
Eyad Taher        
Maarten van de Ven        
Henri Verouden        
Bart Vogels        
 
Overige teamleden
Frans de Kruijf Leider
Jan Habraken Ass. scheidsrechter

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 16-05-2020 16:00 Oirschot Vooruit VE1 RKSV Nuenen VE1 Afgeschermd 2373
C 09-05-2020 15:30 EMK VE1 Oirschot Vooruit VE1 Afgeschermd 2331
C 02-05-2020 16:00 Oirschot Vooruit VE1 Best Vooruit VE1 Afgeschermd 2372
C 25-04-2020 16:00 Braakhuizen VE2 Oirschot Vooruit VE1 Afgeschermd 2312
C 18-04-2020 16:00 Beerse Boys VE1 Oirschot Vooruit VE1 Afgeschermd 2390
C 04-04-2020 16:00 Oirschot Vooruit VE1 Wilhelmina Boys VE2 Afgeschermd 2371
C 28-03-2020 16:15 RPC VE1 Oirschot Vooruit VE1 Afgeschermd 2300
C 21-03-2020 vervallen Oirschot Vooruit VE1 Wilhelmina Boys VE1 2370
C 14-03-2020 16:00 Oirschot Vooruit VE1 Nederwetten VE1 Afgeschermd 2369
C 07-03-2020 16:30 Brabantia VE2 Oirschot Vooruit VE1 PJ (Stefan) van Rossum 2380
C 29-02-2020 16:00 Oirschot Vooruit VE1 RKGSV 6 tegen 6
C 15-02-2020 16:00 Oirschot Vooruit VE1 De Bocht'80 VE
V 08-02-2020 16:00 Oirschot Vooruit VE1 Spoord. Boys VE
V 01-02-2020 16:00 Oirschot Vooruit VE1 ODC VE
C 14-12-2019 15:30 RKSV Nuenen VE1 Oirschot Vooruit VE1 Afgeschermd 2338
C 16-11-2019 16:00 Oirschot Vooruit VE1 Braakhuizen VE2 2368
C 09-11-2019 16:00 Oirschot Vooruit VE1 Brabantia VE2 2374
C 26-10-2019 16:00 Oirschot Vooruit VE1 EMK VE1 2367
V 19-10-2019 16:00 Oirschot Vooruit VE1 SVSSS VE1
C 05-10-2019 16:45 Best Vooruit VE1 Oirschot Vooruit VE1 Afgeschermd 2347 3 - 2
C 28-09-2019 16:00 Oirschot Vooruit VE1 Beerse Boys VE1 2366
C 21-09-2019 16:30 Wilhelmina Boys VE2 Oirschot Vooruit VE1 TEAM Leider/Trainer 2316
C 14-09-2019 16:00 Oirschot Vooruit VE1 RPC VE1 2365
C 07-09-2019 16:30 Wilhelmina Boys VE1 Oirschot Vooruit VE1 H. (Harrie) van Zalingen 2285
C 31-08-2019 16:30 Nederwetten VE1 Oirschot Vooruit VE1 2364
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 16-05-2020 16:30 Nederwetten VE1 Wilhelmina Boys VE2 2362 0-0
C 16-05-2020 16:15 RPC VE1 Wilhelmina Boys VE1 2303 0-0
C 16-05-2020 16:00 Oirschot Vooruit VE1 RKSV Nuenen VE1 2373 0-0
C 16-05-2020 16:00 Beerse Boys VE1 Brabantia VE2 2392 0-0
C 16-05-2020 15:30 EMK VE1 Braakhuizen VE2 2332 0-0
C 09-05-2020 16:30 Wilhelmina Boys VE1 Nederwetten VE1 2292 0-0
C 09-05-2020 15:30 EMK VE1 Oirschot Vooruit VE1 2331 0-0
C 09-05-2020 16:00 Braakhuizen VE2 Beerse Boys VE1 2311 0-0
C 09-05-2020 16:30 Brabantia VE2 RPC VE1 2382 0-0
C 09-05-2020 16:45 Best Vooruit VE1 RKSV Nuenen VE1 2352 0-0
C 02-05-2020 16:00 Oirschot Vooruit VE1 Best Vooruit VE1 2372 0-0
C 02-05-2020 16:30 Nederwetten VE1 Brabantia VE2 2361 0-0
C 02-05-2020 16:15 RKSV Nuenen VE1 Wilhelmina Boys VE2 2343 0-0
C 02-05-2020 16:15 RPC VE1 Braakhuizen VE2 2302 0-0
C 02-05-2020 16:00 Beerse Boys VE1 EMK VE1 2391 0-0
C 25-04-2020 16:00 Braakhuizen VE2 Oirschot Vooruit VE1 2312 0-0
C 25-04-2020 16:30 Brabantia VE2 EMK VE1 2383 0-0
C 25-04-2020 16:30 Wilhelmina Boys VE2 RPC VE1 2323 0-0
C 25-04-2020 16:30 Wilhelmina Boys VE1 Beerse Boys VE1 2293 0-0
C 25-04-2020 16:45 Best Vooruit VE1 Nederwetten VE1 2353 0-0
C 18-04-2020 15:30 EMK VE1 RPC VE1 2330 0-0
C 18-04-2020 16:00 Beerse Boys VE1 Oirschot Vooruit VE1 2390 0-0
C 18-04-2020 16:00 Braakhuizen VE2 Nederwetten VE1 2310 0-0
C 18-04-2020 16:30 Wilhelmina Boys VE2 Best Vooruit VE1 2322 0-0
C 11-04-2020 16:30 Wilhelmina Boys VE1 RKSV Nuenen VE1 2291 0-0
C 04-04-2020 16:15 RPC VE1 Beerse Boys VE1 2301 0-0
C 04-04-2020 16:15 RKSV Nuenen VE1 Brabantia VE2 2342 0-0
C 04-04-2020 16:00 Oirschot Vooruit VE1 Wilhelmina Boys VE2 2371 0-0
C 04-04-2020 16:45 Best Vooruit VE1 Wilhelmina Boys VE1 2351 0-0
C 04-04-2020 16:30 Nederwetten VE1 EMK VE1 2360 0-0
C 28-03-2020 15:00 Beerse Boys VE1 Nederwetten VE1 2389 0-0
C 28-03-2020 16:00 Braakhuizen VE2 RKSV Nuenen VE1 2309 0-0
C 28-03-2020 16:15 RPC VE1 Oirschot Vooruit VE1 2300 0-0
C 28-03-2020 16:30 Wilhelmina Boys VE1 Wilhelmina Boys VE2 2290 0-0
C 28-03-2020 16:30 Brabantia VE2 Best Vooruit VE1 2381 0-0
C 21-03-2020 16:45 Best Vooruit VE1 Braakhuizen VE2 2350 0-0
C 21-03-2020 16:30 Nederwetten VE1 RPC VE1 2359 0-0
C 21-03-2020 16:30 Wilhelmina Boys VE2 Brabantia VE2 2321 0-0
C 21-03-2020 15:30 RKSV Nuenen VE1 EMK VE1 2341 0-0
C 14-03-2020 16:00 Oirschot Vooruit VE1 Nederwetten VE1 2369 0-0
C 14-03-2020 16:15 RKSV Nuenen VE1 Beerse Boys VE1 2340 0-0
C 14-03-2020 16:30 Wilhelmina Boys VE2 Braakhuizen VE2 2320 0-0
C 14-03-2020 16:30 Wilhelmina Boys VE1 Brabantia VE2 2289 0-0
C 14-03-2020 16:45 Best Vooruit VE1 EMK VE1 2349 0-0
C 07-03-2020 15:00 Beerse Boys VE1 Best Vooruit VE1 2388 0-12
C 07-03-2020 15:30 EMK VE1 Wilhelmina Boys VE2 2329 0-0
C 07-03-2020 16:00 Braakhuizen VE2 Wilhelmina Boys VE1 2308 0-0
C 07-03-2020 16:15 RPC VE1 RKSV Nuenen VE1 2299 0-0
C 07-03-2020 16:30 Brabantia VE2 Oirschot Vooruit VE1 2380 0-0
C 29-02-2020 16:30 Nederwetten VE1 RKSV Nuenen VE1 2363 0-0
C 29-02-2020 16:15 RPC VE1 Best Vooruit VE1 2304 0-0
C 29-02-2020 16:00 Braakhuizen VE2 Brabantia VE2 2313 0-0
C 29-02-2020 15:30 EMK VE1 Wilhelmina Boys VE1 2333 0-0
C 29-02-2020 15:00 Beerse Boys VE1 Wilhelmina Boys VE2 2393 0-0
C 14-12-2019 15:30 RKSV Nuenen VE1 Oirschot Vooruit VE1 2338 0-0
C 30-11-2019 16:45 Best Vooruit VE1 Wilhelmina Boys VE2 2346 0-0
C 23-11-2019 16:45 Best Vooruit VE1 RPC VE1 2348 0-0
C 23-11-2019 16:30 Brabantia VE2 Braakhuizen VE2 2379 0-0
C 23-11-2019 16:30 Wilhelmina Boys VE1 EMK VE1 2288 0-0
C 23-11-2019 15:30 Wilhelmina Boys VE2 Beerse Boys VE1 2319 0-0
C 23-11-2019 16:15 RKSV Nuenen VE1 Nederwetten VE1 2339 0-0
C 16-11-2019 15:00 Beerse Boys VE1 Wilhelmina Boys VE1 2387 5-5
C 16-11-2019 15:30 EMK VE1 Brabantia VE2 2328 0-0
C 16-11-2019 16:00 Oirschot Vooruit VE1 Braakhuizen VE2 2368 0-0
C 16-11-2019 16:15 RPC VE1 Wilhelmina Boys VE2 2298 0-0
C 16-11-2019 16:30 Nederwetten VE1 Best Vooruit VE1 2358 0-0
C 09-11-2019 16:00 Oirschot Vooruit VE1 Brabantia VE2 2374 0-0
C 09-11-2019 16:30 Wilhelmina Boys VE1 Braakhuizen VE2 2294 0-0
C 09-11-2019 16:15 RKSV Nuenen VE1 RPC VE1 2344 0-0
C 09-11-2019 16:30 Wilhelmina Boys VE2 EMK VE1 2324 0-0
C 09-11-2019 16:45 Best Vooruit VE1 Beerse Boys VE1 2354 0-0
C 02-11-2019 16:30 Wilhelmina Boys VE1 RPC VE1 2287 0-0
C 02-11-2019 16:30 Wilhelmina Boys VE2 Nederwetten VE1 2318 0-0
C 02-11-2019 16:30 Brabantia VE2 Beerse Boys VE1 2378 0-0
C 02-11-2019 16:00 Braakhuizen VE2 EMK VE1 2307 0-0
C 26-10-2019 16:00 Oirschot Vooruit VE1 EMK VE1 2367 0-0
C 26-10-2019 16:00 Beerse Boys VE1 Braakhuizen VE2 2386 2-7
C 26-10-2019 16:15 RPC VE1 Brabantia VE2 2297 0-0
C 26-10-2019 16:15 RKSV Nuenen VE1 Best Vooruit VE1 2337 0-0
C 26-10-2019 16:30 Nederwetten VE1 Wilhelmina Boys VE1 2357 0-0
C 05-10-2019 15:30 EMK VE1 Beerse Boys VE1 2327 0-0
C 05-10-2019 16:00 Braakhuizen VE2 RPC VE1 2306 0-0
C 05-10-2019 16:30 Brabantia VE2 Nederwetten VE1 2377 0-0
C 05-10-2019 16:30 Wilhelmina Boys VE2 RKSV Nuenen VE1 2317 0-0
C 05-10-2019 16:45 Best Vooruit VE1 Oirschot Vooruit VE1 2347 3-2
C 28-09-2019 16:30 Nederwetten VE1 Braakhuizen VE2 2356 0-0
C 28-09-2019 16:15 RKSV Nuenen VE1 Wilhelmina Boys VE1 2336 0-0
C 28-09-2019 16:15 RPC VE1 EMK VE1 2296 0-0
C 28-09-2019 16:00 Oirschot Vooruit VE1 Beerse Boys VE1 2366 0-0
C 21-09-2019 15:30 EMK VE1 Nederwetten VE1 2326 0-0
C 21-09-2019 16:30 Brabantia VE2 RKSV Nuenen VE1 2376 0-0
C 21-09-2019 16:30 Beerse Boys VE1 RPC VE1 2385 5-1
C 21-09-2019 16:30 Wilhelmina Boys VE1 Best Vooruit VE1 2286 0-0
C 21-09-2019 16:30 Wilhelmina Boys VE2 Oirschot Vooruit VE1 2316 0-0
C 14-09-2019 16:30 Nederwetten VE1 Beerse Boys VE1 2355 0-0
C 14-09-2019 16:00 Oirschot Vooruit VE1 RPC VE1 2365 0-0
C 14-09-2019 16:15 RKSV Nuenen VE1 Braakhuizen VE2 2335 0-0
C 14-09-2019 16:30 Wilhelmina Boys VE2 Wilhelmina Boys VE1 2315 0-0
C 14-09-2019 16:45 Best Vooruit VE1 Brabantia VE2 2345 0-0
C 07-09-2019 15:30 EMK VE1 RKSV Nuenen VE1 2325 0-0
C 07-09-2019 16:00 Braakhuizen VE2 Best Vooruit VE1 2305 0-0
C 07-09-2019 16:00 Oirschot Vooruit VE1 Wilhelmina Boys VE1 2370 0-0
C 07-09-2019 16:15 RPC VE1 Nederwetten VE1 2295 0-0
C 07-09-2019 16:30 Brabantia VE2 Wilhelmina Boys VE2 2375 0-0
C 07-09-2019 16:30 Wilhelmina Boys VE1 Oirschot Vooruit VE1 2285 0-0
C 31-08-2019 16:30 Brabantia VE2 Wilhelmina Boys VE1 2384 0-0
C 31-08-2019 16:30 Nederwetten VE1 Oirschot Vooruit VE1 2364 0-0
C 31-08-2019 16:30 Beerse Boys VE1 RKSV Nuenen VE1 2394 0-0
C 31-08-2019 16:00 Braakhuizen VE2 Wilhelmina Boys VE2 2314 0-0
C 31-08-2019 15:30 EMK VE1 Best Vooruit VE1 2334 0-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Best Vooruit VE1 1 1 0 0 3 12 0 12 0
2 Braakhuizen VE2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Brabantia VE2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 EMK VE1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Nederwetten VE1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 RKSV Nuenen VE1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Oirschot Vooruit VE1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 RPC VE1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Wilhelmina Boys VE1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Wilhelmina Boys VE2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Beerse Boys VE1 1 0 0 1 0 0 12 -12 0

Training

Berichten



Terug naar boven