0519 Mannen Zondag reserve

Senioren - Zondag - Oirschot Vooruit 12

Teamleden

Spelers
Chris Blommers        
Teun Bressers        
Rens Bressers        
Mike van Eeten        
Adrie van der Hamsvoort        
Roel van Hattem        
Henk van Hout        
Marcel Kuypers        
Marcel Leenders        
Mark van Nunen        
Roan van Overdijk        
Teun Peeters        
Teun Rengers        
Rob van der Sande        
David Slits        
Luuk Spijkers        
Erwin Timmermans        
Richard van de Vondervoort        
Sander Willems        
Jan Witlox        
 
Overige teamleden
Mark van Nunen Leider
Teun Rengers Leider

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 24-05-2020 10:00 Reusel Sport/CoTrans 9 Oirschot Vooruit 12 Afgeschermd 80417
C 17-05-2020 10:00 Oirschot Vooruit 12 Spoordonkse Boys 7 83330
C 10-05-2020 12:00 RKVVO 8 Oirschot Vooruit 12 85758
C 05-04-2020 10:00 Oirschot Vooruit 12 Casteren 3 83329
C 29-03-2020 10:30 DEES 3 Oirschot Vooruit 12 81142
C 22-03-2020 10:00 DVS 6 Oirschot Vooruit 12 R. (Ruud) Phielix 81995
C 15-03-2020 10:00 Oirschot Vooruit 12 De Zuiderburen 4 F.C.H.A. (Frank) de Bresser 83328
C 08-03-2020 10:00 UNA 14 Oirschot Vooruit 12 D. (Dick) Bijkerk 86219
C 16-02-2020 10:00 Oirschot Vooruit 12 De Bocht'80 3 H.W.M. (Willem) Nuwenhoud 83327 1 - 0
C 02-02-2020 10:00 Oirschot Vooruit 12 Bladella 8 M. (Mark) van Nunen 83326 0 - 1
C 15-12-2019 10:00 Oirschot Vooruit 12 Beerse Boys 9 R.C. (Rob) van Beers 83325 3 - 0
C 01-12-2019 10:30 Casteren 3 Oirschot Vooruit 12 J.W.M. (Jan) van den Elzen 83571 6 - 0
C 24-11-2019 10:00 Oirschot Vooruit 12 DEES 3 Afgeschermd 83324 2 - 2
C 17-11-2019 14:00 De Bocht'80 3 Oirschot Vooruit 12 M.A.H. (Marcel) de Groen 81795 1 - 3
C 10-11-2019 10:00 Oirschot Vooruit 12 DVS 6 M. (Mark) van Nunen 83323 1 - 3
C 03-11-2019 10:00 Oirschot Vooruit 12 Reusel Sport/CoTrans 9 Afgeschermd 83322 1 - 2
C 27-10-2019 11:00 Spoordonkse Boys 7 Oirschot Vooruit 12 J.H.M. (Johan) Verhagen 82491 2 - 6
C 20-10-2019 13:00 Beerse Boys 9 Oirschot Vooruit 12 R.C. (Rob) van Beers 80470 0 - 2
C 13-10-2019 10:00 Oirschot Vooruit 12 UNA 14 H.W.M. (Willem) Nuwenhoud 83321 2 - 5
C 06-10-2019 12:00 De Zuiderburen 4 Oirschot Vooruit 12 GWP (Geert) Peters 86117 4 - 1
C 29-09-2019 10:00 Oirschot Vooruit 12 RKVVO 8 F.C.H.A. (Frank) de Bresser 83320 1 - 4
C 22-09-2019 12:00 Bladella 8 Oirschot Vooruit 12 B. (Bram) Louwers 80330 1 - 0
V 15-09-2019 10:30 Oirschot Vooruit 12 Oirschot Vooruit 9 Dirk-Jan van den Eijnden (Scheidsrechter) 1 - 3
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 24-05-2020 11:00 Spoordonkse Boys 7 Beerse Boys 9 82499 0-0
C 24-05-2020 10:30 Casteren 3 Bladella 8 83577 0-0
C 24-05-2020 10:30 DEES 3 RKVVO 8 81145 0-0
C 24-05-2020 10:00 UNA 14 De Bocht'80 3 86222 0-0
C 24-05-2020 10:00 De Zuiderburen 4 DVS 6 86126 0-0
C 24-05-2020 10:00 Reusel Sport/CoTrans 9 Oirschot Vooruit 12 80417 0-0
C 17-05-2020 12:00 Bladella 8 De Zuiderburen 4 80340 0-0
C 17-05-2020 10:00 DVS 6 Casteren 3 81999 0-0
C 17-05-2020 10:00 Oirschot Vooruit 12 Spoordonkse Boys 7 83330 0-0
C 17-05-2020 10:00 De Bocht'80 3 DEES 3 81802 0-0
C 17-05-2020 12:00 RKVVO 8 UNA 14 85759 0-0
C 17-05-2020 13:00 Beerse Boys 9 Reusel Sport/CoTrans 9 80471 0-0
C 10-05-2020 10:30 DEES 3 DVS 6 81144 0-0
C 10-05-2020 10:00 De Zuiderburen 4 Beerse Boys 9 86125 0-0
C 10-05-2020 10:30 Casteren 3 Spoordonkse Boys 7 83576 0-0
C 10-05-2020 12:00 RKVVO 8 Oirschot Vooruit 12 85758 0-0
C 10-05-2020 12:00 Bladella 8 De Bocht'80 3 80339 0-0
C 10-05-2020 14:00 UNA 14 Reusel Sport/CoTrans 9 86221 0-0
C 26-04-2020 12:00 RKVVO 8 DVS 6 85756 0-0
C 19-04-2020 14:00 De Bocht'80 3 RKVVO 8 81801 0-0
C 19-04-2020 12:00 De Zuiderburen 4 UNA 14 86124 0-0
C 19-04-2020 10:30 DEES 3 Bladella 8 81143 0-0
C 19-04-2020 10:00 Reusel Sport/CoTrans 9 Casteren 3 80416 0-0
C 19-04-2020 11:00 Spoordonkse Boys 7 DVS 6 82498 0-0
C 05-04-2020 12:00 Bladella 8 Reusel Sport/CoTrans 9 80338 0-0
C 05-04-2020 10:00 DVS 6 UNA 14 81998 0-0
C 05-04-2020 10:00 Oirschot Vooruit 12 Casteren 3 83329 0-0
C 05-04-2020 10:00 De Bocht'80 3 De Zuiderburen 4 81800 0-0
C 05-04-2020 12:00 RKVVO 8 Spoordonkse Boys 7 85757 0-0
C 05-04-2020 13:00 Beerse Boys 9 DEES 3 80469 0-0
C 29-03-2020 10:00 Reusel Sport/CoTrans 9 DVS 6 80415 0-0
C 29-03-2020 10:00 UNA 14 Bladella 8 86220 0-0
C 29-03-2020 10:30 DEES 3 Oirschot Vooruit 12 81142 0-0
C 29-03-2020 10:30 Casteren 3 Beerse Boys 9 83575 0-0
C 29-03-2020 11:00 Spoordonkse Boys 7 De Bocht'80 3 82497 0-0
C 29-03-2020 12:00 De Zuiderburen 4 RKVVO 8 86123 0-0
C 22-03-2020 10:00 DVS 6 Oirschot Vooruit 12 81995 0-0
C 22-03-2020 10:00 De Zuiderburen 4 Casteren 3 86121 0-0
C 22-03-2020 12:00 RKVVO 8 Reusel Sport/CoTrans 9 85755 0-0
C 22-03-2020 10:00 UNA 14 DEES 3 86218 0-0
C 22-03-2020 11:00 De Bocht'80 3 Beerse Boys 9 81798 0-0
C 15-03-2020 10:00 Oirschot Vooruit 12 De Zuiderburen 4 83328 0-0
C 15-03-2020 10:00 DVS 6 De Bocht'80 3 81997 0-0
C 15-03-2020 10:30 Casteren 3 DEES 3 83574 0-0
C 15-03-2020 11:00 Spoordonkse Boys 7 Reusel Sport/CoTrans 9 82496 0-0
C 15-03-2020 12:00 Bladella 8 RKVVO 8 80337 0-0
C 15-03-2020 13:00 Beerse Boys 9 UNA 14 80468 0-0
C 08-03-2020 10:00 De Bocht'80 3 Casteren 3 81799 0-0
C 08-03-2020 10:00 De Zuiderburen 4 Spoordonkse Boys 7 86122 8-1
C 08-03-2020 12:00 Bladella 8 Beerse Boys 9 80336 8-1
C 08-03-2020 10:30 DEES 3 Reusel Sport/CoTrans 9 81141 7-0
C 08-03-2020 10:00 UNA 14 Oirschot Vooruit 12 86219 0-0
C 01-03-2020 12:00 Bladella 8 Spoordonkse Boys 7 80335 6-0
C 01-03-2020 12:00 RKVVO 8 De Zuiderburen 4 85751 3-1
C 16-02-2020 11:00 Spoordonkse Boys 7 DEES 3 82495 2-4
C 16-02-2020 13:00 Beerse Boys 9 RKVVO 8 80467 0-3
C 16-02-2020 10:00 Reusel Sport/CoTrans 9 De Zuiderburen 4 80414 0-0
C 16-02-2020 10:30 Casteren 3 UNA 14 83573 0-1
C 16-02-2020 10:00 Oirschot Vooruit 12 De Bocht'80 3 83327 1-0
C 16-02-2020 10:00 DVS 6 Bladella 8 81996 0-5
C 02-02-2020 10:30 DEES 3 De Zuiderburen 4 81140 0-0
C 02-02-2020 10:00 Reusel Sport/CoTrans 9 De Bocht'80 3 80413 1-1
C 02-02-2020 10:30 Casteren 3 RKVVO 8 83572 2-2
C 02-02-2020 11:00 Spoordonkse Boys 7 UNA 14 82494 1-1
C 02-02-2020 13:00 Beerse Boys 9 DVS 6 80466 2-2
C 02-02-2020 10:00 Oirschot Vooruit 12 Bladella 8 83326 0-1
C 26-01-2020 13:00 Beerse Boys 9 Casteren 3 80465 0-1
C 26-01-2020 10:00 DVS 6 RKVVO 8 81990 3-4
C 19-01-2020 10:00 Reusel Sport/CoTrans 9 Spoordonkse Boys 7 80411 3-4
C 19-01-2020 10:00 UNA 14 De Zuiderburen 4 86217 2-2
C 19-01-2020 12:00 RKVVO 8 DEES 3 85754 3-0
C 19-01-2020 14:00 De Bocht'80 3 Bladella 8 81793 2-2
C 15-12-2019 10:00 Oirschot Vooruit 12 Beerse Boys 9 83325 3-0
C 08-12-2019 10:00 De Bocht'80 3 Spoordonkse Boys 7 81797 4-1
C 08-12-2019 10:00 DVS 6 Reusel Sport/CoTrans 9 81994 2-4
C 08-12-2019 12:00 Bladella 8 Casteren 3 80334 2-4
C 01-12-2019 10:00 Reusel Sport/CoTrans 9 Bladella 8 80412 1-2
C 01-12-2019 10:00 De Zuiderburen 4 De Bocht'80 3 86120 3-4
C 01-12-2019 10:00 UNA 14 DVS 6 86216 1-1
C 01-12-2019 10:30 DEES 3 Beerse Boys 9 81139 2-3
C 01-12-2019 10:30 Casteren 3 Oirschot Vooruit 12 83571 6-0
C 01-12-2019 11:00 Spoordonkse Boys 7 RKVVO 8 82493 3-4
C 24-11-2019 12:00 RKVVO 8 Bladella 8 85753 5-3
C 24-11-2019 10:00 Oirschot Vooruit 12 DEES 3 83324 2-2
C 24-11-2019 10:00 De Bocht'80 3 UNA 14 81796 2-1
C 24-11-2019 10:00 DVS 6 De Zuiderburen 4 81993 3-1
C 17-11-2019 10:00 DVS 6 Spoordonkse Boys 7 81992 3-1
C 17-11-2019 10:00 De Zuiderburen 4 Reusel Sport/CoTrans 9 86119 2-2
C 17-11-2019 10:00 UNA 14 Casteren 3 86215 4-1
C 17-11-2019 12:00 Bladella 8 DEES 3 80333 6-0
C 17-11-2019 14:00 De Bocht'80 3 Oirschot Vooruit 12 81795 1-3
C 17-11-2019 12:00 RKVVO 8 Beerse Boys 9 85752 2-3
C 10-11-2019 11:00 Beerse Boys 9 De Bocht'80 3 80464 2-7
C 10-11-2019 11:00 Spoordonkse Boys 7 Bladella 8 82492 1-5
C 10-11-2019 10:30 Casteren 3 De Zuiderburen 4 83570 2-1
C 10-11-2019 10:30 DEES 3 UNA 14 81138 0-2
C 10-11-2019 10:00 Oirschot Vooruit 12 DVS 6 83323 1-3
C 10-11-2019 10:00 Reusel Sport/CoTrans 9 RKVVO 8 80410 0-6
C 03-11-2019 09:45 Bladella 8 UNA 14 80332 0-1
C 03-11-2019 10:00 Oirschot Vooruit 12 Reusel Sport/CoTrans 9 83322 1-2
C 03-11-2019 10:30 DEES 3 Casteren 3 81137 1-2
C 03-11-2019 13:00 Beerse Boys 9 Spoordonkse Boys 7 80463 1-1
C 03-11-2019 14:00 De Bocht'80 3 DVS 6 81794 2-2
C 27-10-2019 10:00 UNA 14 RKVVO 8 86214 2-0
C 27-10-2019 10:00 DVS 6 DEES 3 81991 1-3
C 27-10-2019 10:30 Casteren 3 De Bocht'80 3 83569 3-2
C 27-10-2019 11:00 Spoordonkse Boys 7 Oirschot Vooruit 12 82491 2-6
C 27-10-2019 12:00 De Zuiderburen 4 Bladella 8 86118 5-2
C 27-10-2019 10:00 Reusel Sport/CoTrans 9 Beerse Boys 9 80409 2-4
C 20-10-2019 13:00 Beerse Boys 9 Oirschot Vooruit 12 80470 0-2
C 13-10-2019 10:00 Oirschot Vooruit 12 UNA 14 83321 2-5
C 13-10-2019 10:30 DEES 3 Spoordonkse Boys 7 81136 7-2
C 13-10-2019 10:30 Casteren 3 Reusel Sport/CoTrans 9 83568 3-1
C 13-10-2019 12:00 RKVVO 8 De Bocht'80 3 85750 2-3
C 13-10-2019 12:00 Bladella 8 DVS 6 80331 1-2
C 13-10-2019 13:00 Beerse Boys 9 De Zuiderburen 4 80462 2-1
C 06-10-2019 12:00 De Zuiderburen 4 Oirschot Vooruit 12 86117 4-1
C 06-10-2019 10:00 Reusel Sport/CoTrans 9 DEES 3 80408 0-1
C 06-10-2019 10:00 Spoordonkse Boys 7 Casteren 3 82490 3-5
C 06-10-2019 10:00 UNA 14 Beerse Boys 9 86213 7-0
C 29-09-2019 10:00 Reusel Sport/CoTrans 9 UNA 14 80407 1-2
C 29-09-2019 10:00 Oirschot Vooruit 12 RKVVO 8 83320 1-4
C 29-09-2019 10:30 Casteren 3 DVS 6 83567 3-3
C 29-09-2019 11:00 Spoordonkse Boys 7 De Zuiderburen 4 82489 1-2
C 29-09-2019 13:00 Beerse Boys 9 Bladella 8 80461 1-7
C 29-09-2019 10:30 DEES 3 De Bocht'80 3 81135 2-3
C 22-09-2019 10:00 De Bocht'80 3 Reusel Sport/CoTrans 9 81792 3-5
C 22-09-2019 12:00 Bladella 8 Oirschot Vooruit 12 80330 1-0
C 22-09-2019 12:00 RKVVO 8 Casteren 3 85749 2-1
C 22-09-2019 10:00 De Zuiderburen 4 DEES 3 86116 3-2
C 22-09-2019 10:00 DVS 6 Beerse Boys 9 81989 2-0
C 22-09-2019 10:00 UNA 14 Spoordonkse Boys 7 86212 6-2

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 UNA 14 13 9 3 1 30 35 12 23 0
2 RKVVO 8 13 9 1 3 28 40 22 18 0
3 Bladella 8 15 9 1 5 28 51 23 28 0
4 Casteren 3 13 8 2 3 26 33 22 11 0
5 De Bocht'80 3 13 6 3 4 21 34 28 6 0
6 DVS 6 13 5 4 4 19 27 28 -1 0
7 De Zuiderburen 4 12 5 2 5 17 33 25 8 0
8 DEES 3 13 5 1 7 16 31 29 2 0
9 Oirschot Vooruit 12 14 5 1 8 16 23 31 -8 0
10 Beerse Boys 9 15 4 2 9 14 19 50 -31 0
11 Reusel Sport/CoTrans 9 13 3 2 8 11 22 38 -16 0
12 Spoordonkse Boys 7 15 1 2 12 5 25 65 -40 0

Training

Berichten



Terug naar boven