0519 Mannen Zondag reserve

Senioren - Zondag - Oirschot Vooruit 11

Teamleden

Spelers
Nick Baart        
Justin Beerens        
Aron van Beers        
Roel Bullens        
Jelle van Dijk        
Dirk de Haas        
Maikel Habraken        
Geert van de Heuvel        
Pieter van Kroonenburg        
Patrick van de Looy        
Mark van de Meijden        
Erwin van der Meijden        
Rik van Overdijk        
Paul Rutten        
Stefan Schalkx        
Seth Swaans        
Davy Verbeek        
Eric van Vroenhoven        
 
Overige teamleden
Jelle van Dijk Leider
Hans Liebregts Leider
Wil Erven Ass. scheidsrechter

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 24-05-2020 12:30 Hilvaria 8 Oirschot Vooruit 11 H.W.A. (Wil) Erven 85413
C 17-05-2020 10:30 Oirschot Vooruit 11 Audacia 5 H.W.A. (Wil) Erven 83319
C 10-05-2020 10:00 RKDSV 7 Oirschot Vooruit 11 H.W.A. (Wil) Erven 86565
C 19-04-2020 10:30 Oirschot Vooruit 11 Sarto 19 H.W.A. (Wil) Erven 83318
C 05-04-2020 10:30 Oirschot Vooruit 11 Reusel Sport/CoTrans 11 H.W.A. (Wil) Erven 83317
C 29-03-2020 10:00 Beerse Boys 10 Oirschot Vooruit 11 H. (Harm) van Luijtelaar 85052
C 22-03-2020 10:30 Oirschot Vooruit 11 Tuldania 4 H.W.A. (Wil) Erven 83315
C 15-03-2020 12:00 HMVV 4 Oirschot Vooruit 11 Afgeschermd 84009
C 08-03-2020 10:30 Oirschot Vooruit 11 Spoordonkse Boys 5 H.W.A. (Wil) Erven 83316 5 - 2
C 01-03-2020 11:00 EDN'56 4 Oirschot Vooruit 11 AH (Arnold) Donkers 83713 5 - 3
C 16-02-2020 11:30 SVSOS 2 Oirschot Vooruit 11 H.W.A. (Wil) Erven 83942 4 - 0
C 08-12-2019 10:30 Oirschot Vooruit 11 Beerse Boys 10 H.W.A. (Wil) Erven 83314 3 - 4
C 01-12-2019 10:00 Reusel Sport/CoTrans 11 Oirschot Vooruit 11 Afgeschermd 85212 11 - 0
C 24-11-2019 10:30 Oirschot Vooruit 11 Hilvaria 8 H.W.A. (Wil) Erven 83313 1 - 4
C 17-11-2019 10:30 Oirschot Vooruit 11 SVSOS 2 H.W.A. (Wil) Erven 83312 6 - 3
C 10-11-2019 10:00 Tuldania 4 Oirschot Vooruit 11 M.H.A. (Marco) van Dal 82677 7 - 2
C 03-11-2019 10:30 Oirschot Vooruit 11 HMVV 4 H.W.A. (Wil) Erven 83311 3 - 2
C 27-10-2019 11:00 Spoordonkse Boys 5 Oirschot Vooruit 11 Afgeschermd 82469 4 - 4
C 13-10-2019 10:00 Sarto 19 Oirschot Vooruit 11 H.W.A. (Wil) Erven 86611 5 - 3
C 06-10-2019 10:30 Oirschot Vooruit 11 RKDSV 7 H.W.A. (Wil) Erven 83310 0 - 3
C 29-09-2019 11:00 Audacia 5 Oirschot Vooruit 11 H.W.A. (Wil) Erven 80886 1 - 6
C 22-09-2019 10:30 Oirschot Vooruit 11 EDN'56 4 AH (Arnold) Donkers 83309 9 - 1
B 15-09-2019 10:30 Oirschot Vooruit 11 Beerse Boys 11 F.C.H.A. (Frank) de Bresser 17263 6 - 3
B 08-09-2019 10:00 Oirschot Vooruit 11 Best Vooruit 10 M (Maikel) Ombergen 16487 2 - 3
B 01-09-2019 10:30 DEES 3 Oirschot Vooruit 11 H.W.A. (Wil) Erven 16326 1 - 1
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 24-05-2020 12:30 Hilvaria 8 Oirschot Vooruit 11 85413 0-0
C 24-05-2020 12:00 Audacia 5 Sarto 19 80896 0-0
C 24-05-2020 11:00 Spoordonkse Boys 5 RKDSV 7 82477 0-0
C 24-05-2020 11:00 EDN'56 4 SVSOS 2 83717 0-0
C 24-05-2020 10:00 Reusel Sport/CoTrans 11 HMVV 4 85218 0-0
C 24-05-2020 10:00 Beerse Boys 10 Tuldania 4 85054 0-0
C 17-05-2020 10:30 Oirschot Vooruit 11 Audacia 5 83319 0-0
C 17-05-2020 10:00 RKDSV 7 Reusel Sport/CoTrans 11 86566 0-0
C 17-05-2020 10:00 Sarto 19 Hilvaria 8 86620 0-0
C 17-05-2020 10:00 Tuldania 4 EDN'56 4 82684 0-0
C 17-05-2020 11:30 SVSOS 2 Beerse Boys 10 83945 0-0
C 17-05-2020 12:00 HMVV 4 Spoordonkse Boys 5 84011 0-0
C 10-05-2020 10:00 Sarto 19 SVSOS 2 86619 0-0
C 10-05-2020 12:30 Hilvaria 8 EDN'56 4 85412 0-0
C 10-05-2020 12:00 Audacia 5 HMVV 4 80895 0-0
C 10-05-2020 11:00 Spoordonkse Boys 5 Beerse Boys 10 82476 0-0
C 10-05-2020 10:00 Reusel Sport/CoTrans 11 Tuldania 4 85217 0-0
C 10-05-2020 10:00 RKDSV 7 Oirschot Vooruit 11 86565 0-0
C 03-05-2020 10:00 Reusel Sport/CoTrans 11 Spoordonkse Boys 5 85213 0-0
C 19-04-2020 11:00 EDN'56 4 Spoordonkse Boys 5 83716 0-0
C 19-04-2020 10:00 Tuldania 4 SVSOS 2 82683 0-0
C 19-04-2020 10:00 Reusel Sport/CoTrans 11 Hilvaria 8 85216 0-0
C 19-04-2020 11:00 Audacia 5 RKDSV 7 80894 0-0
C 19-04-2020 10:30 Oirschot Vooruit 11 Sarto 19 83318 0-0
C 05-04-2020 10:00 RKDSV 7 EDN'56 4 86564 0-0
C 05-04-2020 10:00 Sarto 19 Beerse Boys 10 86618 0-0
C 05-04-2020 10:00 Tuldania 4 Audacia 5 82682 0-0
C 05-04-2020 11:30 SVSOS 2 Spoordonkse Boys 5 83944 0-0
C 05-04-2020 12:00 HMVV 4 Hilvaria 8 84010 0-0
C 05-04-2020 10:30 Oirschot Vooruit 11 Reusel Sport/CoTrans 11 83317 0-0
C 29-03-2020 10:00 Beerse Boys 10 Oirschot Vooruit 11 85052 0-0
C 29-03-2020 10:00 Reusel Sport/CoTrans 11 Sarto 19 85215 0-0
C 29-03-2020 11:00 Spoordonkse Boys 5 Tuldania 4 82475 0-0
C 29-03-2020 11:00 EDN'56 4 HMVV 4 83715 0-0
C 29-03-2020 12:30 Hilvaria 8 RKDSV 7 85411 0-0
C 29-03-2020 12:00 Audacia 5 SVSOS 2 80893 0-0
C 22-03-2020 10:00 RKDSV 7 Beerse Boys 10 86561 0-0
C 22-03-2020 10:00 Sarto 19 EDN'56 4 86616 0-0
C 22-03-2020 12:30 Hilvaria 8 Audacia 5 85409 0-0
C 22-03-2020 12:00 HMVV 4 SVSOS 2 84007 0-0
C 22-03-2020 10:30 Oirschot Vooruit 11 Tuldania 4 83315 0-0
C 15-03-2020 10:00 RKDSV 7 Sarto 19 86563 0-0
C 15-03-2020 10:00 Beerse Boys 10 EDN'56 4 85051 0-0
C 15-03-2020 10:00 Tuldania 4 Hilvaria 8 82681 0-0
C 15-03-2020 11:00 Spoordonkse Boys 5 Audacia 5 82474 0-0
C 15-03-2020 11:30 SVSOS 2 Reusel Sport/CoTrans 11 83943 0-0
C 15-03-2020 12:00 HMVV 4 Oirschot Vooruit 11 84009 0-0
C 08-03-2020 10:00 Sarto 19 HMVV 4 86617 15-0
C 08-03-2020 12:30 Hilvaria 8 SVSOS 2 85410 1-3
C 08-03-2020 12:00 Audacia 5 EDN'56 4 80892 2-0
C 08-03-2020 10:30 Oirschot Vooruit 11 Spoordonkse Boys 5 83316 5-2
C 08-03-2020 10:00 RKDSV 7 Tuldania 4 86562 1-0
C 08-03-2020 10:00 Reusel Sport/CoTrans 11 Beerse Boys 10 85214 3-1
C 01-03-2020 10:00 Tuldania 4 Sarto 19 82680 0-0
C 01-03-2020 11:30 SVSOS 2 RKDSV 7 83941 7-1
C 01-03-2020 11:00 Audacia 5 Reusel Sport/CoTrans 11 80891 0-0
C 01-03-2020 11:00 EDN'56 4 Oirschot Vooruit 11 83713 5-3
C 16-02-2020 11:00 EDN'56 4 Reusel Sport/CoTrans 11 83714 0-11
C 16-02-2020 10:00 Beerse Boys 10 Audacia 5 85050 16-0
C 16-02-2020 11:00 Spoordonkse Boys 5 Hilvaria 8 82473 4-4
C 16-02-2020 11:30 SVSOS 2 Oirschot Vooruit 11 83942 4-0
C 16-02-2020 12:00 HMVV 4 RKDSV 7 84008 1-5
C 02-02-2020 10:00 Tuldania 4 HMVV 4 82679 6-0
C 02-02-2020 11:00 Spoordonkse Boys 5 Sarto 19 82472 0-8
C 02-02-2020 10:00 Beerse Boys 10 Hilvaria 8 85049 1-0
C 26-01-2020 12:00 HMVV 4 EDN'56 4 84006 13-1
C 26-01-2020 12:00 Sarto 19 Audacia 5 86615 0-0
C 19-01-2020 12:00 HMVV 4 Beerse Boys 10 84004 3-2
C 08-12-2019 12:30 Hilvaria 8 Reusel Sport/CoTrans 11 85408 2-3
C 08-12-2019 11:30 SVSOS 2 Tuldania 4 83940 3-1
C 08-12-2019 10:30 Oirschot Vooruit 11 Beerse Boys 10 83314 3-4
C 08-12-2019 10:00 RKDSV 7 Spoordonkse Boys 5 86560 6-2
C 01-12-2019 10:00 Beerse Boys 10 Sarto 19 85048 3-2
C 01-12-2019 10:00 Reusel Sport/CoTrans 11 Oirschot Vooruit 11 85212 11-0
C 01-12-2019 11:00 EDN'56 4 RKDSV 7 83712 0-12
C 01-12-2019 11:00 Spoordonkse Boys 5 SVSOS 2 82471 1-3
C 01-12-2019 12:00 Audacia 5 Tuldania 4 80890 1-12
C 01-12-2019 12:30 Hilvaria 8 HMVV 4 85407 10-1
C 24-11-2019 10:00 Sarto 19 RKDSV 7 86614 11-0
C 24-11-2019 10:00 Tuldania 4 Spoordonkse Boys 5 82678 2-2
C 24-11-2019 10:30 Oirschot Vooruit 11 Hilvaria 8 83313 1-4
C 24-11-2019 11:00 EDN'56 4 Beerse Boys 10 83711 0-8
C 24-11-2019 11:30 SVSOS 2 Audacia 5 83939 8-0
C 24-11-2019 12:00 HMVV 4 Reusel Sport/CoTrans 11 84005 1-4
C 17-11-2019 10:00 RKDSV 7 Audacia 5 86559 6-2
C 17-11-2019 10:00 Sarto 19 Tuldania 4 86613 4-1
C 17-11-2019 10:00 Reusel Sport/CoTrans 11 EDN'56 4 85211 14-0
C 17-11-2019 10:30 Oirschot Vooruit 11 SVSOS 2 83312 6-3
C 17-11-2019 12:30 Hilvaria 8 Spoordonkse Boys 5 85406 3-7
C 10-11-2019 10:00 Beerse Boys 10 RKDSV 7 85047 6-2
C 10-11-2019 10:00 Tuldania 4 Oirschot Vooruit 11 82677 7-2
C 10-11-2019 11:00 EDN'56 4 Sarto 19 83710 0-15
C 10-11-2019 11:00 Spoordonkse Boys 5 Reusel Sport/CoTrans 11 82470 2-4
C 10-11-2019 11:00 Audacia 5 Hilvaria 8 80889 0-3
C 10-11-2019 11:30 SVSOS 2 HMVV 4 83938 3-2
C 03-11-2019 10:00 Tuldania 4 Beerse Boys 10 82676 8-2
C 03-11-2019 10:00 RKDSV 7 Hilvaria 8 86558 2-1
C 03-11-2019 10:00 Sarto 19 Reusel Sport/CoTrans 11 86612 2-1
C 03-11-2019 10:30 Oirschot Vooruit 11 HMVV 4 83311 3-2
C 03-11-2019 11:00 Audacia 5 Spoordonkse Boys 5 80888 0-3
C 03-11-2019 11:30 SVSOS 2 EDN'56 4 83937 10-0
C 27-10-2019 11:00 Spoordonkse Boys 5 Oirschot Vooruit 11 82469 4-4
C 27-10-2019 12:30 Hilvaria 8 Sarto 19 85405 3-2
C 27-10-2019 12:00 HMVV 4 Audacia 5 84003 3-1
C 27-10-2019 11:00 EDN'56 4 Tuldania 4 83709 0-3
C 27-10-2019 10:00 Beerse Boys 10 SVSOS 2 85046 3-0
C 27-10-2019 10:00 Reusel Sport/CoTrans 11 RKDSV 7 85210 11-1
C 20-10-2019 11:00 Spoordonkse Boys 5 EDN'56 4 82468 12-0
C 20-10-2019 10:00 Beerse Boys 10 HMVV 4 85053 5-1
C 13-10-2019 10:00 Sarto 19 Oirschot Vooruit 11 86611 5-3
C 13-10-2019 10:00 Tuldania 4 Reusel Sport/CoTrans 11 82675 4-1
C 13-10-2019 10:00 RKDSV 7 HMVV 4 86557 1-1
C 13-10-2019 11:00 Audacia 5 Beerse Boys 10 80887 0-9
C 13-10-2019 11:30 SVSOS 2 Hilvaria 8 83936 1-2
C 06-10-2019 10:00 Beerse Boys 10 Spoordonkse Boys 5 85045 3-2
C 06-10-2019 10:30 Oirschot Vooruit 11 RKDSV 7 83310 0-3
C 06-10-2019 11:00 EDN'56 4 Audacia 5 83708 1-4
C 06-10-2019 10:00 Reusel Sport/CoTrans 11 SVSOS 2 85209 5-2
C 06-10-2019 12:30 Hilvaria 8 Tuldania 4 85404 3-1
C 06-10-2019 12:00 HMVV 4 Sarto 19 84002 1-9
C 29-09-2019 10:00 Beerse Boys 10 Reusel Sport/CoTrans 11 85044 0-0
C 29-09-2019 10:00 Tuldania 4 RKDSV 7 82674 9-2
C 29-09-2019 11:00 Spoordonkse Boys 5 HMVV 4 82467 5-3
C 29-09-2019 11:00 EDN'56 4 Hilvaria 8 83707 0-7
C 29-09-2019 11:30 SVSOS 2 Sarto 19 83935 2-3
C 29-09-2019 11:00 Audacia 5 Oirschot Vooruit 11 80886 1-6
C 22-09-2019 12:30 Hilvaria 8 Beerse Boys 10 85403 0-2
C 22-09-2019 12:00 HMVV 4 Tuldania 4 84001 1-4
C 22-09-2019 12:00 Reusel Sport/CoTrans 11 Audacia 5 85208 10-0
C 22-09-2019 10:30 Oirschot Vooruit 11 EDN'56 4 83309 9-1
C 22-09-2019 10:00 RKDSV 7 SVSOS 2 86556 0-2
C 22-09-2019 10:00 Sarto 19 Spoordonkse Boys 5 86610 12-1
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 15-09-2019 10:00 Best Vooruit 10 DEES 3 17145 1-1
B 15-09-2019 10:30 Oirschot Vooruit 11 Beerse Boys 11 17263 6-3
B 08-09-2019 10:00 Beerse Boys 11 DEES 3 16691 2-7
B 08-09-2019 10:00 Oirschot Vooruit 11 Best Vooruit 10 16487 2-3
B 01-09-2019 10:00 Best Vooruit 10 Beerse Boys 11 16092 3-2
B 01-09-2019 10:30 DEES 3 Oirschot Vooruit 11 16326 1-1

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Beerse Boys 10 15 11 1 3 34 65 24 41 0
2 Reusel Sport/CoTrans 11 13 10 1 2 31 78 15 63 0
3 Sarto 19 12 10 0 2 30 88 15 73 0
4 SVSOS 2 14 9 0 5 27 51 25 26 0
5 Tuldania 4 13 8 1 4 25 58 22 36 0
6 Hilvaria 8 14 7 1 6 22 43 28 15 0
7 RKDSV 7 14 7 1 6 22 42 53 -11 0
8 Oirschot Vooruit 11 14 5 1 8 16 45 56 -11 0
9 Spoordonkse Boys 5 14 4 3 7 15 47 57 -10 0
10 HMVV 4 15 3 1 11 10 33 74 -41 0
11 Audacia 5 12 2 0 10 6 11 77 -66 0
12 EDN'56 4 14 1 0 13 3 8 123 -115 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Best Vooruit 10 3 2 1 0 7 7 5 2 0
2 DEES 3 3 1 2 0 5 9 4 5 0
3 Oirschot Vooruit 11 3 1 1 1 4 9 7 2 0
4 Beerse Boys 11 3 0 0 3 0 7 16 -9 0

Training

Berichten



Terug naar boven