0519 Mannen Zondag reserve

Senioren - Zondag - Oirschot Vooruit 10

Teamleden

Spelers
Jeroen de Bie        
Tim Brands        
Leon Brands        
Erik Bressers        
Kees Bressers        
Andre van Geffen        
Luuk van Gerven        
Raoul van Gerven        
Thijs van Gerven        
Jan de Groot        
Stan Kemps        
Pierre Kuijpers        
Pierre Latour        
Antoon Louwers        
Tim van Nunen        
Soedish Rambhadjan        
Bart Sillekens        
Sjef van Steen        
Ad van Straten        
Jelmer Versteden        
Gertjan van de Wal        
 
Overige teamleden
Jan de Groot Leider
Pierre Kuijpers Leider
Antoon Louwers Leider
Jurgen de Kort Ass. scheidsrechter

Wedstrijdplanning

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Accommodatie Veld Kleedkamer thuis Kleedkamer uit Verzameltijd
C 27-10-2019 12:00 Oirschot Vooruit 10 De Valk 5 83300 Sportpark Moorland 3 05 06
C 03-11-2019 10:00 Nederwetten 2 Oirschot Vooruit 10 81148 Sportpark De Koppel - -
C 10-11-2019 12:00 Oirschot Vooruit 10 SV Valkenswaard 8 83301 Sportpark Moorland 4 02 11
C 17-11-2019 12:00 RKSV Nuenen 10 Oirschot Vooruit 10 85362 Sportpark de Oude Landen - -
C 24-11-2019 10:00 UNA 15 Oirschot Vooruit 10 86549 Sportpark Zeelst - -
C 01-12-2019 12:00 Oirschot Vooruit 10 SBC 6 83302 Sportpark Moorland 2 03 08
C 08-12-2019 12:00 Woenselse Boys 8 Oirschot Vooruit 10 85493 Sportpark de Hondsheuvels - -
C 02-02-2020 12:00 Oirschot Vooruit 10 Best Vooruit 10 83303 Sportpark Moorland - -
C 09-02-2020 10:00 SV Valkenswaard 8 Oirschot Vooruit 10 82549 Sportpark Den Dries - -
C 16-02-2020 10:00 Oirschot Vooruit 10 RKSV Nuenen 10 83304 Sportpark Moorland - -
C 08-03-2020 10:00 De Valk 5 Oirschot Vooruit 10 82903 Sportpark Het Valkennest - -
C 15-03-2020 10:00 Oirschot Vooruit 10 Nederwetten 2 83305 Sportpark Moorland - -
C 29-03-2020 12:00 Oirschot Vooruit 10 UNA 15 83306 Sportpark Moorland - -
C 05-04-2020 12:00 SBC 6 Oirschot Vooruit 10 81555 Sportpark Schuttersheide - -
C 19-04-2020 10:00 Brabantia 10 Oirschot Vooruit 10 85543 Sportpark Strijp - -
C 10-05-2020 12:00 Oirschot Vooruit 10 Wilhelmina Boys 8 83307 Sportpark Moorland - -
C 17-05-2020 14:30 Pusphaira 6 Oirschot Vooruit 10 85910 Sportpark de Hondsheuvels - -
C 24-05-2020 12:00 Oirschot Vooruit 10 Woenselse Boys 8 83308 Sportpark Moorland - -
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris
C 20-10-2019 14:30 Pusphaira 6 Nederwetten 2
C 20-10-2019 12:00 SV Valkenswaard 8 Woenselse Boys 8
C 27-10-2019 10:00 Brabantia 10 UNA 15
C 27-10-2019 10:00 Wilhelmina Boys 8 SBC 6
C 27-10-2019 12:00 RKSV Nuenen 10 Best Vooruit 10
C 27-10-2019 12:00 Oirschot Vooruit 10 De Valk 5
C 03-11-2019 12:00 SBC 6 Brabantia 10
C 03-11-2019 12:00 Woenselse Boys 8 RKSV Nuenen 10
C 03-11-2019 10:00 Best Vooruit 10 SV Valkenswaard 8
C 03-11-2019 10:00 UNA 15 Wilhelmina Boys 8
C 03-11-2019 10:00 Nederwetten 2 Oirschot Vooruit 10
C 03-11-2019 10:00 De Valk 5 Pusphaira 6
C 10-11-2019 12:00 Oirschot Vooruit 10 SV Valkenswaard 8
C 10-11-2019 12:00 SBC 6 Pusphaira 6
C 10-11-2019 10:00 UNA 15 De Valk 5
C 10-11-2019 10:00 Wilhelmina Boys 8 Woenselse Boys 8
C 10-11-2019 10:00 Nederwetten 2 RKSV Nuenen 10
C 10-11-2019 09:30 Brabantia 10 Best Vooruit 10
C 17-11-2019 10:00 De Valk 5 SBC 6
C 17-11-2019 10:00 Best Vooruit 10 UNA 15
C 17-11-2019 12:00 Woenselse Boys 8 Nederwetten 2
C 17-11-2019 12:00 SV Valkenswaard 8 Brabantia 10
C 17-11-2019 12:00 RKSV Nuenen 10 Oirschot Vooruit 10
C 17-11-2019 14:30 Pusphaira 6 Wilhelmina Boys 8

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 13-10-2019 12:00 Oirschot Vooruit 10 Brabantia 10 J.M. (Jurgen) de Kort 83299 0 - 6
C 06-10-2019 10:00 Wilhelmina Boys 8 Oirschot Vooruit 10 J.M. (Jurgen) de Kort 82033 2 - 1
C 29-09-2019 12:00 Oirschot Vooruit 10 Pusphaira 6 J.M. (Jurgen) de Kort 83298 0 - 5
C 22-09-2019 10:00 Best Vooruit 10 Oirschot Vooruit 10 J.M. (Jurgen) de Kort 80515 1 - 3
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 13-10-2019 14:00 UNA 15 SV Valkenswaard 8 86546 3-3
C 13-10-2019 12:00 Oirschot Vooruit 10 Brabantia 10 83299 0-6
C 13-10-2019 12:00 Woenselse Boys 8 Pusphaira 6 85490 1-5
C 13-10-2019 10:00 SBC 6 RKSV Nuenen 10 81547 1-4
C 13-10-2019 10:00 Nederwetten 2 Wilhelmina Boys 8 81147 5-1
C 13-10-2019 10:00 Best Vooruit 10 De Valk 5 80516 0-0
C 06-10-2019 10:00 De Valk 5 Woenselse Boys 8 82897 0-0
C 06-10-2019 10:00 Wilhelmina Boys 8 Oirschot Vooruit 10 82033 2-1
C 06-10-2019 12:00 SV Valkenswaard 8 SBC 6 82545 0-0
C 06-10-2019 12:00 RKSV Nuenen 10 UNA 15 85360 2-4
C 06-10-2019 14:30 Pusphaira 6 Best Vooruit 10 85901 3-0
C 06-10-2019 09:30 Brabantia 10 Nederwetten 2 85535 3-4
C 29-09-2019 12:00 Oirschot Vooruit 10 Pusphaira 6 83298 0-5
C 29-09-2019 12:00 SBC 6 Best Vooruit 10 81546 0-0
C 29-09-2019 10:00 Wilhelmina Boys 8 SV Valkenswaard 8 82032 2-5
C 29-09-2019 10:00 UNA 15 Woenselse Boys 8 86545 7-0
C 29-09-2019 10:00 Nederwetten 2 De Valk 5 81146 3-6
C 29-09-2019 09:30 Brabantia 10 RKSV Nuenen 10 85534 0-7
C 22-09-2019 10:00 SV Valkenswaard 8 Nederwetten 2 82544 1-0
C 22-09-2019 10:00 De Valk 5 Brabantia 10 82896 3-2
C 22-09-2019 12:00 Woenselse Boys 8 SBC 6 85489 1-10
C 22-09-2019 12:00 RKSV Nuenen 10 Wilhelmina Boys 8 85359 4-0
C 22-09-2019 10:00 Best Vooruit 10 Oirschot Vooruit 10 80515 1-3
C 15-09-2019 14:30 Pusphaira 6 UNA 15 85900 0-1

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 UNA 15 4 3 1 0 10 15 5 10 0
2 RKSV Nuenen 10 4 3 0 1 9 17 5 12 0
3 Pusphaira 6 4 3 0 1 9 13 2 11 0
4 SV Valkenswaard 8 3 2 1 0 7 9 5 4 0
5 De Valk 5 2 2 0 0 6 9 5 4 0
6 Nederwetten 2 4 2 0 2 6 12 11 1 0
7 SBC 6 2 1 0 1 3 11 5 6 0
8 Brabantia 10 4 1 0 3 3 11 14 -3 0
9 Wilhelmina Boys 8 4 1 0 3 3 5 15 -10 0
10 Oirschot Vooruit 10 4 1 0 3 3 4 14 -10 0
11 Best Vooruit 10 2 0 0 2 0 1 6 -5 0
12 Woenselse Boys 8 3 0 0 3 0 2 22 -20 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 De Bocht'80 4 3 2 1 0 7 11 3 8 0
2 Spoordonkse Boys 6 3 2 0 1 6 15 5 10 0
3 Oirschot Vooruit 10 3 1 1 1 4 5 7 -2 0
4 Beerse Boys 10 3 0 0 3 0 2 18 -16 0

Training

Berichten



Terug naar boven