0519 Mannen Zondag reserve

Senioren - Zondag - Oirschot Vooruit 9

Teamleden

Spelers
Harm Berben        
Martijn Evers        
Dorus Franken        
Martijn van Heeswijk        
Ad van Hout        
Willem van Hout        
Twan de Jong        
Joost Kemps        
Jasper van Kollenburg        
Rens van Krieken        
Frank van Krieken        
Jan Latour        
Jan Willem van de Leur        
Wessel Van de Mierde        
Rob Schellekens        
Loek Sinke        
Ivo Stoop        
Erik van Summeren        
Corny van de Wal        
Roy Willems        
 
Overige teamleden
Harm Berben Leider

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 24-05-2020 10:00 Hilvaria 7 Oirschot Vooruit 9 85087
C 17-05-2020 10:30 Oirschot Vooruit 9 EDN'56 3 83297
C 10-05-2020 10:00 Reusel Sport/CoTrans 8 Oirschot Vooruit 9 K (Kevin) Gijbels 80405
C 05-04-2020 10:30 Oirschot Vooruit 9 Vessem 3 83295
C 29-03-2020 10:00 SDO'39 4 Oirschot Vooruit 9 81109
C 22-03-2020 10:30 Oirschot Vooruit 9 RKDSV 5 N. (Nard) Kroot 83293
C 15-03-2020 10:00 HMVV 3 Oirschot Vooruit 9 Afgeschermd 83998
C 08-03-2020 10:30 Oirschot Vooruit 9 Casteren 2 T.C. (Theo) van Woensel 83294 4 - 1
C 16-02-2020 12:00 De Zuiderburen 3 Oirschot Vooruit 9 Afgeschermd 86112
C 02-02-2020 11:00 Tuldania 3 Oirschot Vooruit 9 R.G. (Rik) van Gerven 82669 0 - 1
C 08-12-2019 10:30 Oirschot Vooruit 9 SDO'39 4 F.C.H.A. (Frank) de Bresser 83292 3 - 0
C 01-12-2019 10:00 Vessem 3 Oirschot Vooruit 9 C.J. (Corneel) Langermans 82373 2 - 1
C 24-11-2019 10:30 Oirschot Vooruit 9 Hilvaria 7 Afgeschermd 83291 4 - 1
C 17-11-2019 10:30 Oirschot Vooruit 9 De Zuiderburen 3 H. (Hans) Hellings 83290 5 - 2
C 10-11-2019 10:00 RKDSV 5 Oirschot Vooruit 9 N. (Nard) Kroot 85113 1 - 3
C 03-11-2019 10:30 Oirschot Vooruit 9 HMVV 3 Afgeschermd 83289 3 - 1
C 27-10-2019 11:00 Casteren 2 Oirschot Vooruit 9 J.W.M. (Jan) van den Elzen 83558 0 - 1
C 20-10-2019 10:30 Oirschot Vooruit 9 Beerse Boys 11 Afgeschermd 83296 8 - 2
C 13-10-2019 10:00 Beerse Boys 11 Oirschot Vooruit 9 Afgeschermd 85056 0 - 8
C 06-10-2019 10:30 Oirschot Vooruit 9 Reusel Sport/CoTrans 8 K (Kevin) Gijbels 83288 2 - 2
C 29-09-2019 11:00 EDN'56 3 Oirschot Vooruit 9 F.J.M.I. (Frans) Willems 83696 2 - 5
C 22-09-2019 10:30 Oirschot Vooruit 9 Tuldania 3 R.G. (Rik) van Gerven 83287 1 - 0
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 24-05-2020 11:00 Casteren 2 Reusel Sport/CoTrans 8 83566 0-0
C 24-05-2020 11:00 Tuldania 3 De Zuiderburen 3 82673 0-0
C 24-05-2020 11:00 EDN'56 3 Beerse Boys 11 83706 0-0
C 24-05-2020 10:00 Hilvaria 7 Oirschot Vooruit 9 85087 0-0
C 24-05-2020 10:00 Vessem 3 HMVV 3 82379 0-0
C 24-05-2020 10:00 SDO'39 4 RKDSV 5 81111 0-0
C 17-05-2020 10:00 RKDSV 5 Tuldania 3 85120 0-0
C 17-05-2020 10:00 Reusel Sport/CoTrans 8 Vessem 3 80406 0-0
C 17-05-2020 10:00 HMVV 3 Casteren 2 84000 0-0
C 17-05-2020 10:00 Beerse Boys 11 Hilvaria 7 85065 0-0
C 17-05-2020 10:00 De Zuiderburen 3 SDO'39 4 86115 0-0
C 17-05-2020 10:30 Oirschot Vooruit 9 EDN'56 3 83297 0-0
C 10-05-2020 10:00 Vessem 3 RKDSV 5 82378 0-0
C 10-05-2020 10:00 Beerse Boys 11 De Zuiderburen 3 85064 0-0
C 10-05-2020 10:00 Reusel Sport/CoTrans 8 Oirschot Vooruit 9 80405 0-0
C 10-05-2020 10:00 Hilvaria 7 Tuldania 3 85086 0-0
C 10-05-2020 11:00 EDN'56 3 HMVV 3 83705 0-0
C 10-05-2020 11:00 Casteren 2 SDO'39 4 83565 0-0
C 19-04-2020 10:00 RKDSV 5 De Zuiderburen 3 85119 0-0
C 19-04-2020 10:00 SDO'39 4 HMVV 3 81110 0-0
C 19-04-2020 10:00 Vessem 3 Hilvaria 7 82377 0-0
C 19-04-2020 11:00 EDN'56 3 Reusel Sport/CoTrans 8 83704 0-0
C 19-04-2020 11:00 Tuldania 3 Casteren 2 82672 0-0
C 05-04-2020 10:00 Reusel Sport/CoTrans 8 Tuldania 3 80404 0-0
C 05-04-2020 10:00 HMVV 3 Hilvaria 7 83999 0-0
C 05-04-2020 10:00 Beerse Boys 11 SDO'39 4 85063 0-0
C 05-04-2020 10:00 RKDSV 5 EDN'56 3 85118 0-0
C 05-04-2020 10:00 De Zuiderburen 3 Casteren 2 86114 0-0
C 05-04-2020 10:30 Oirschot Vooruit 9 Vessem 3 83295 0-0
C 29-03-2020 10:00 SDO'39 4 Oirschot Vooruit 9 81109 0-0
C 29-03-2020 10:00 Vessem 3 Beerse Boys 11 82376 0-0
C 29-03-2020 11:00 EDN'56 3 De Zuiderburen 3 83703 0-0
C 29-03-2020 11:00 Tuldania 3 HMVV 3 82671 0-0
C 29-03-2020 11:00 Casteren 2 RKDSV 5 83564 0-0
C 29-03-2020 10:00 Hilvaria 7 Reusel Sport/CoTrans 8 85085 0-0
C 22-03-2020 10:00 HMVV 3 De Zuiderburen 3 83996 0-0
C 22-03-2020 10:00 Vessem 3 Casteren 2 82374 0-0
C 22-03-2020 10:30 Oirschot Vooruit 9 RKDSV 5 83293 0-0
C 22-03-2020 10:00 Hilvaria 7 EDN'56 3 85083 0-0
C 22-03-2020 10:00 Reusel Sport/CoTrans 8 SDO'39 4 80401 0-0
C 15-03-2020 10:00 SDO'39 4 Tuldania 3 81108 0-0
C 15-03-2020 10:00 HMVV 3 Oirschot Vooruit 9 83998 0-0
C 15-03-2020 10:00 RKDSV 5 Hilvaria 7 85117 0-0
C 15-03-2020 10:00 De Zuiderburen 3 Vessem 3 86113 0-0
C 15-03-2020 11:00 Casteren 2 EDN'56 3 83563 0-0
C 15-03-2020 10:00 Reusel Sport/CoTrans 8 Beerse Boys 11 80403 0-0
C 08-03-2020 10:00 Reusel Sport/CoTrans 8 RKDSV 5 80402 1-0
C 08-03-2020 10:00 Vessem 3 SDO'39 4 82375 5-0
C 08-03-2020 10:00 Beerse Boys 11 HMVV 3 85062 1-8
C 08-03-2020 10:00 Hilvaria 7 De Zuiderburen 3 85084 1-0
C 08-03-2020 10:30 Oirschot Vooruit 9 Casteren 2 83294 4-1
C 08-03-2020 11:00 EDN'56 3 Tuldania 3 83702 0-0
C 01-03-2020 10:00 De Zuiderburen 3 RKDSV 5 86110 0-0
C 01-03-2020 10:00 Reusel Sport/CoTrans 8 Casteren 2 80400 0-0
C 01-03-2020 10:00 Beerse Boys 11 Tuldania 3 85061 0-0
C 16-02-2020 10:00 HMVV 3 Reusel Sport/CoTrans 8 83997 0-2
C 16-02-2020 10:00 SDO'39 4 EDN'56 3 81107 1-4
C 16-02-2020 10:00 RKDSV 5 Beerse Boys 11 85116 2-2
C 16-02-2020 11:00 Tuldania 3 Vessem 3 82670 1-4
C 16-02-2020 11:00 Casteren 2 Hilvaria 7 83562 0-0
C 16-02-2020 12:00 De Zuiderburen 3 Oirschot Vooruit 9 86112 0-0
C 02-02-2020 10:00 SDO'39 4 Hilvaria 7 81106 0-5
C 02-02-2020 10:00 RKDSV 5 HMVV 3 85115 4-2
C 02-02-2020 11:00 EDN'56 3 Vessem 3 83701 3-3
C 02-02-2020 11:00 Tuldania 3 Oirschot Vooruit 9 82669 0-1
C 02-02-2020 11:00 Casteren 2 Beerse Boys 11 83561 0-0
C 02-02-2020 12:00 De Zuiderburen 3 Reusel Sport/CoTrans 8 86111 0-0
C 26-01-2020 10:00 Vessem 3 Tuldania 3 82372 2-2
C 19-01-2020 10:00 Vessem 3 De Zuiderburen 3 93618 4-1
C 19-01-2020 10:00 HMVV 3 Tuldania 3 83995 3-3
C 15-12-2019 10:00 Beerse Boys 11 EDN'56 3 85060 1-3
C 08-12-2019 10:30 Oirschot Vooruit 9 SDO'39 4 83292 3-0
C 08-12-2019 10:00 Hilvaria 7 Vessem 3 85082 0-3
C 01-12-2019 10:00 SDO'39 4 Beerse Boys 11 81105 5-3
C 01-12-2019 10:00 Vessem 3 Oirschot Vooruit 9 82373 2-1
C 01-12-2019 10:00 Hilvaria 7 HMVV 3 85081 2-6
C 01-12-2019 11:00 EDN'56 3 RKDSV 5 83700 3-3
C 01-12-2019 11:00 Tuldania 3 Reusel Sport/CoTrans 8 82668 0-3
C 01-12-2019 11:00 Casteren 2 De Zuiderburen 3 83560 0-1
C 24-11-2019 10:00 HMVV 3 Vessem 3 83994 1-3
C 24-11-2019 10:00 Beerse Boys 11 Reusel Sport/CoTrans 8 85059 1-5
C 24-11-2019 10:00 RKDSV 5 Casteren 2 85114 2-3
C 24-11-2019 10:30 Oirschot Vooruit 9 Hilvaria 7 83291 4-1
C 24-11-2019 11:00 Tuldania 3 SDO'39 4 82667 4-1
C 24-11-2019 12:00 De Zuiderburen 3 EDN'56 3 86109 1-5
C 17-11-2019 10:00 HMVV 3 SDO'39 4 83993 8-2
C 17-11-2019 10:00 Beerse Boys 11 RKDSV 5 85058 1-3
C 17-11-2019 10:00 Hilvaria 7 Casteren 2 85080 2-4
C 17-11-2019 10:30 Oirschot Vooruit 9 De Zuiderburen 3 83290 5-2
C 17-11-2019 12:00 Reusel Sport/CoTrans 8 EDN'56 3 80399 1-2
C 10-11-2019 10:00 SDO'39 4 Reusel Sport/CoTrans 8 81104 0-8
C 10-11-2019 10:00 RKDSV 5 Oirschot Vooruit 9 85113 1-3
C 10-11-2019 10:00 De Zuiderburen 3 HMVV 3 86108 0-10
C 10-11-2019 11:00 EDN'56 3 Hilvaria 7 83699 3-3
C 10-11-2019 11:00 Tuldania 3 Beerse Boys 11 82666 5-1
C 10-11-2019 11:00 Casteren 2 Vessem 3 83559 3-3
C 03-11-2019 10:00 Reusel Sport/CoTrans 8 Hilvaria 7 80398 1-2
C 03-11-2019 10:00 Beerse Boys 11 Vessem 3 85057 1-2
C 03-11-2019 10:30 Oirschot Vooruit 9 HMVV 3 83289 3-1
C 03-11-2019 11:00 EDN'56 3 Casteren 2 83698 3-2
C 03-11-2019 12:00 De Zuiderburen 3 Tuldania 3 86107 2-8
C 03-11-2019 10:00 RKDSV 5 SDO'39 4 85112 2-1
C 27-10-2019 10:00 Vessem 3 Reusel Sport/CoTrans 8 82371 1-2
C 27-10-2019 10:00 Hilvaria 7 Beerse Boys 11 85079 7-1
C 27-10-2019 10:00 HMVV 3 EDN'56 3 83992 7-4
C 27-10-2019 11:00 Tuldania 3 RKDSV 5 82665 3-0
C 27-10-2019 11:00 Casteren 2 Oirschot Vooruit 9 83558 0-1
C 20-10-2019 11:00 Tuldania 3 EDN'56 3 82664 2-4
C 20-10-2019 10:00 Reusel Sport/CoTrans 8 HMVV 3 80397 0-0
C 20-10-2019 10:30 Oirschot Vooruit 9 Beerse Boys 11 83296 8-2
C 20-10-2019 10:00 SDO'39 4 De Zuiderburen 3 81103 2-3
C 13-10-2019 11:00 EDN'56 3 SDO'39 4 83697 7-0
C 13-10-2019 10:00 Beerse Boys 11 Oirschot Vooruit 9 85056 0-8
C 13-10-2019 10:00 RKDSV 5 Vessem 3 85111 0-1
C 13-10-2019 10:00 De Zuiderburen 3 Hilvaria 7 86106 4-4
C 13-10-2019 11:00 Casteren 2 Tuldania 3 83557 2-2
C 06-10-2019 10:00 SDO'39 4 Casteren 2 81102 3-2
C 06-10-2019 10:00 Vessem 3 De Zuiderburen 3 82370 0-0
C 06-10-2019 10:00 Hilvaria 7 RKDSV 5 85078 0-2
C 06-10-2019 10:00 HMVV 3 Beerse Boys 11 83991 6-0
C 06-10-2019 10:30 Oirschot Vooruit 9 Reusel Sport/CoTrans 8 83288 2-2
C 29-09-2019 10:00 SDO'39 4 Vessem 3 81101 2-2
C 29-09-2019 10:00 RKDSV 5 Reusel Sport/CoTrans 8 85110 1-1
C 29-09-2019 11:00 Tuldania 3 Hilvaria 7 82663 3-1
C 29-09-2019 11:00 Casteren 2 HMVV 3 83556 2-1
C 29-09-2019 11:00 EDN'56 3 Oirschot Vooruit 9 83696 2-5
C 29-09-2019 10:00 De Zuiderburen 3 Beerse Boys 11 86105 8-1
C 22-09-2019 10:00 Reusel Sport/CoTrans 8 De Zuiderburen 3 80396 8-1
C 22-09-2019 10:30 Oirschot Vooruit 9 Tuldania 3 83287 1-0
C 22-09-2019 10:00 HMVV 3 RKDSV 5 83990 2-5
C 22-09-2019 10:00 Hilvaria 7 SDO'39 4 85077 4-2
C 22-09-2019 10:00 Vessem 3 EDN'56 3 82369 0-0
C 22-09-2019 10:00 Beerse Boys 11 Casteren 2 85055 1-5

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Oirschot Vooruit 9 14 12 1 1 37 49 14 35 0
2 Vessem 3 14 8 5 1 29 35 17 18 0
3 EDN'56 3 13 7 4 2 25 43 29 14 0
4 Reusel Sport/CoTrans 8 11 7 2 2 23 34 10 24 0
5 HMVV 3 13 6 1 6 19 55 31 24 0
6 Tuldania 3 13 5 3 5 18 33 25 8 0
7 RKDSV 5 13 5 3 5 18 25 23 2 0
8 Hilvaria 7 13 5 2 6 17 32 33 -1 0
9 Casteren 2 11 4 2 5 14 24 23 1 0
10 De Zuiderburen 3 11 3 1 7 10 23 48 -25 0
11 SDO'39 4 14 2 1 11 7 19 60 -41 0
12 Beerse Boys 11 14 0 1 13 1 16 75 -59 0

Training

Berichten



Terug naar boven