Mannen beker reserve zondag poule

Senioren - Zondag - Oirschot Vooruit 8

Teamleden

Spelers
Mark van Beers        
Lukas van den Boom        
Jacco Brands        
Colin Clark        
Roy Claus        
Bram Diender        
Rob van Gerven        
Ruud van Hees        
Gianni van Hersel        
Lauran Kemps        
Lex van Kollenburg        
Thijs van Kollenburg        
Wessel Maas        
Roel van Meurs        
Maurice van Nunen        
Stijn Peeters        
Paul Verweij        
 
Overige teamleden
Hans van Kollenburg Leider
Robert Schelle Leider

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 24-05-2020 10:30 Oirschot Vooruit 8 WODAN 4 78974
C 17-05-2020 11:00 PSV 2 Oirschot Vooruit 8 Afgeschermd 79497
C 10-05-2020 10:30 Oirschot Vooruit 8 EFC 6 78973
C 19-04-2020 10:30 Oirschot Vooruit 8 DOSKO'32 2 P.E.R. (Richard) Aarts 78972
C 05-04-2020 12:00 SV Unitas'59 4 Oirschot Vooruit 8 B. (Broer) Brands 78278
C 29-03-2020 10:30 Oirschot Vooruit 8 Wilhelmina Boys 5 D. (Dennis) Verseput 78971
C 22-03-2020 10:30 Oirschot Vooruit 8 RKVVO 6 H.W.M. (Willem) Nuwenhoud 78969
C 15-03-2020 12:00 Acht 3 Oirschot Vooruit 8 R.C. (Ron) van Kessel 77323
C 08-03-2020 10:30 Oirschot Vooruit 8 Best Vooruit 6 J (Jan) van Beers 78970 0 - 1
C 16-02-2020 11:00 RKGSV 2 Oirschot Vooruit 8 Afgeschermd 77153 3 - 4
C 02-02-2020 10:30 Geldrop 4 Oirschot Vooruit 8 S.D. (Sebastian) Doll 78382 0 - 2
C 19-01-2020 11:00 DOSKO'32 2 Oirschot Vooruit 8 P.E.R. (Richard) Aarts 78577 1 - 0
C 01-12-2019 10:30 Oirschot Vooruit 8 SV Unitas'59 4 B. (Broer) Brands 78968 2 - 1
C 24-11-2019 12:00 WODAN 4 Oirschot Vooruit 8 J. (Jaykoemar) Chawhari 79077 14 - 0
C 17-11-2019 10:30 Oirschot Vooruit 8 RKGSV 2 R (Robert) Schelle 78967 3 - 5
C 10-11-2019 09:30 RKVVO 6 Oirschot Vooruit 8 R (Robert) Schelle 77494 7 - 1
C 03-11-2019 10:00 Wilhelmina Boys 5 Oirschot Vooruit 8 D. (Dennis) Verseput 78218 0 - 3
C 27-10-2019 10:30 Oirschot Vooruit 8 PSV 2 H.W.M. (Willem) Nuwenhoud 78966 1 - 2
C 13-10-2019 12:00 EFC 6 Oirschot Vooruit 8 P (Piet) Noten 79313 10 - 1
C 06-10-2019 10:30 Oirschot Vooruit 8 Acht 3 R.H.F.M. (Rob) Hutjens 78965 0 - 3
C 29-09-2019 12:00 Best Vooruit 6 Oirschot Vooruit 8 B.H. (Bart) vd Sande 77282 2 - 0
C 22-09-2019 10:30 Oirschot Vooruit 8 Geldrop 4 H. (Hans) Hellings 78964 2 - 6
B 15-09-2019 12:30 Wilhelmina Boys 4 Oirschot Vooruit 8 R (Robert) Schelle 17081 1 - 2
B 08-09-2019 10:00 Best Vooruit 8 Oirschot Vooruit 8 J. (Jeroen) vd Ven 16880 1 - 2
B 01-09-2019 10:00 Oirschot Vooruit 8 SV Unitas'59 6 R (Robert) Schelle 16221 2 - 5
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 15-09-2019 12:00 SV Unitas'59 6 Best Vooruit 8 17320 4-3
B 15-09-2019 12:30 Wilhelmina Boys 4 Oirschot Vooruit 8 17081 1-2
B 08-09-2019 10:00 Best Vooruit 8 Oirschot Vooruit 8 16880 1-2
B 08-09-2019 12:00 SV Unitas'59 6 Wilhelmina Boys 4 16546 8-3
B 01-09-2019 10:00 Oirschot Vooruit 8 SV Unitas'59 6 16221 2-5
B 01-09-2019 12:30 Wilhelmina Boys 4 Best Vooruit 8 16032 2-2
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 24-05-2020 12:00 Best Vooruit 6 EFC 6 77292 0-0
C 24-05-2020 11:00 DOSKO'32 2 SV Unitas'59 4 78582 0-0
C 24-05-2020 11:00 RKGSV 2 Acht 3 77156 0-0
C 24-05-2020 10:30 Geldrop 4 Wilhelmina Boys 5 78387 0-0
C 24-05-2020 10:30 Oirschot Vooruit 8 WODAN 4 78974 0-0
C 24-05-2020 09:30 RKVVO 6 PSV 2 77501 0-0
C 17-05-2020 10:00 Wilhelmina Boys 5 DOSKO'32 2 78226 0-0
C 17-05-2020 11:00 PSV 2 Oirschot Vooruit 8 79497 0-0
C 17-05-2020 12:00 Acht 3 Best Vooruit 6 77325 0-0
C 17-05-2020 12:00 WODAN 4 RKVVO 6 79083 0-0
C 17-05-2020 12:00 SV Unitas'59 4 Geldrop 4 78280 0-0
C 17-05-2020 12:00 EFC 6 RKGSV 2 79322 0-0
C 10-05-2020 09:30 RKVVO 6 Best Vooruit 6 77500 0-0
C 10-05-2020 10:00 Wilhelmina Boys 5 Acht 3 78225 0-0
C 10-05-2020 10:30 Oirschot Vooruit 8 EFC 6 78973 0-0
C 10-05-2020 11:00 DOSKO'32 2 RKGSV 2 78581 0-0
C 10-05-2020 11:00 PSV 2 SV Unitas'59 4 79496 0-0
C 10-05-2020 10:30 Geldrop 4 WODAN 4 78386 0-0
C 26-04-2020 10:00 Wilhelmina Boys 5 RKGSV 2 78222 0-0
C 26-04-2020 11:00 PSV 2 Best Vooruit 6 79492 0-0
C 19-04-2020 10:30 Oirschot Vooruit 8 DOSKO'32 2 78972 0-0
C 19-04-2020 10:30 Geldrop 4 PSV 2 78385 0-0
C 19-04-2020 11:00 RKGSV 2 RKVVO 6 77155 0-0
C 19-04-2020 12:00 EFC 6 Acht 3 79321 0-0
C 19-04-2020 12:00 Best Vooruit 6 WODAN 4 77291 0-0
C 19-04-2020 12:00 SV Unitas'59 4 Wilhelmina Boys 5 78279 0-0
C 05-04-2020 10:00 Wilhelmina Boys 5 Best Vooruit 6 78224 0-0
C 05-04-2020 11:00 PSV 2 RKGSV 2 79495 0-0
C 05-04-2020 12:00 Acht 3 RKVVO 6 77324 0-0
C 05-04-2020 12:00 WODAN 4 DOSKO'32 2 79082 0-0
C 05-04-2020 12:00 SV Unitas'59 4 Oirschot Vooruit 8 78278 0-0
C 05-04-2020 12:00 EFC 6 Geldrop 4 79320 0-0
C 29-03-2020 09:30 RKVVO 6 EFC 6 77499 0-0
C 29-03-2020 10:30 Oirschot Vooruit 8 Wilhelmina Boys 5 78971 0-0
C 29-03-2020 10:30 Geldrop 4 Acht 3 78384 0-0
C 29-03-2020 11:00 DOSKO'32 2 PSV 2 78580 0-0
C 29-03-2020 12:00 Best Vooruit 6 SV Unitas'59 4 77290 0-0
C 29-03-2020 11:00 RKGSV 2 WODAN 4 77154 0-0
C 22-03-2020 11:00 DOSKO'32 2 Geldrop 4 78578 0-0
C 22-03-2020 10:30 Oirschot Vooruit 8 RKVVO 6 78969 0-0
C 22-03-2020 10:00 SV Unitas'59 4 EFC 6 78276 0-0
C 22-03-2020 12:00 WODAN 4 Acht 3 79079 0-0
C 15-03-2020 12:00 Best Vooruit 6 RKGSV 2 77289 0-0
C 15-03-2020 12:00 EFC 6 DOSKO'32 2 79319 0-0
C 15-03-2020 09:30 RKVVO 6 Geldrop 4 77498 0-0
C 15-03-2020 12:00 WODAN 4 SV Unitas'59 4 79081 0-0
C 15-03-2020 11:00 PSV 2 Wilhelmina Boys 5 79494 0-0
C 15-03-2020 12:00 Acht 3 Oirschot Vooruit 8 77323 0-0
C 08-03-2020 10:00 Wilhelmina Boys 5 WODAN 4 78223 1-8
C 08-03-2020 12:00 SV Unitas'59 4 RKVVO 6 78277 3-2
C 08-03-2020 10:30 Oirschot Vooruit 8 Best Vooruit 6 78970 0-1
C 08-03-2020 11:00 DOSKO'32 2 Acht 3 78579 2-2
C 08-03-2020 11:00 PSV 2 EFC 6 79493 7-0
C 08-03-2020 10:30 Geldrop 4 RKGSV 2 78383 6-3
C 01-03-2020 09:30 RKVVO 6 Wilhelmina Boys 5 77496 1-2
C 01-03-2020 11:00 RKGSV 2 SV Unitas'59 4 77152 0-0
C 16-02-2020 09:30 RKVVO 6 DOSKO'32 2 77497 3-0
C 16-02-2020 10:00 EFC 6 Wilhelmina Boys 5 79318 4-0
C 16-02-2020 11:00 RKGSV 2 Oirschot Vooruit 8 77153 3-4
C 16-02-2020 12:00 Best Vooruit 6 Geldrop 4 77288 3-1
C 16-02-2020 12:00 WODAN 4 PSV 2 79080 3-0
C 16-02-2020 12:00 Acht 3 SV Unitas'59 4 77322 2-1
C 02-02-2020 12:00 Acht 3 PSV 2 77321 1-2
C 02-02-2020 12:00 EFC 6 WODAN 4 79317 0-5
C 02-02-2020 12:00 Best Vooruit 6 DOSKO'32 2 77287 4-0
C 02-02-2020 10:30 Geldrop 4 Oirschot Vooruit 8 78382 0-2
C 26-01-2020 12:00 Best Vooruit 6 PSV 2 77285 1-2
C 26-01-2020 10:00 Wilhelmina Boys 5 Geldrop 4 78221 0-4
C 26-01-2020 12:00 SV Unitas'59 4 WODAN 4 78272 1-1
C 19-01-2020 11:00 DOSKO'32 2 Oirschot Vooruit 8 78577 1-0
C 19-01-2020 09:30 RKVVO 6 WODAN 4 77491 2-1
C 19-01-2020 10:00 Wilhelmina Boys 5 SV Unitas'59 4 78217 0-4
C 15-12-2019 11:00 PSV 2 WODAN 4 79488 5-1
C 15-12-2019 11:30 Acht 3 DOSKO'32 2 77316 1-1
C 08-12-2019 12:00 WODAN 4 RKGSV 2 79078 4-3
C 08-12-2019 11:00 PSV 2 RKVVO 6 79491 6-4
C 08-12-2019 12:00 Acht 3 EFC 6 77320 3-1
C 08-12-2019 12:00 SV Unitas'59 4 Best Vooruit 6 78275 5-4
C 01-12-2019 12:00 Best Vooruit 6 Wilhelmina Boys 5 77286 8-0
C 01-12-2019 11:00 DOSKO'32 2 WODAN 4 78576 0-4
C 01-12-2019 11:00 RKGSV 2 PSV 2 77151 5-1
C 01-12-2019 09:30 RKVVO 6 Acht 3 77495 4-2
C 01-12-2019 10:30 Oirschot Vooruit 8 SV Unitas'59 4 78968 2-1
C 01-12-2019 10:30 Geldrop 4 EFC 6 78381 4-4
C 24-11-2019 12:00 Acht 3 Geldrop 4 77319 5-1
C 24-11-2019 12:00 EFC 6 RKVVO 6 79316 8-2
C 24-11-2019 12:00 SV Unitas'59 4 DOSKO'32 2 78274 1-0
C 24-11-2019 12:00 WODAN 4 Oirschot Vooruit 8 79077 14-0
C 24-11-2019 11:00 RKGSV 2 Best Vooruit 6 77150 9-0
C 24-11-2019 10:00 Wilhelmina Boys 5 PSV 2 78220 1-4
C 17-11-2019 12:00 WODAN 4 Best Vooruit 6 79076 5-1
C 17-11-2019 10:30 Oirschot Vooruit 8 RKGSV 2 78967 3-5
C 17-11-2019 12:00 SV Unitas'59 4 Acht 3 78273 3-0
C 17-11-2019 11:00 PSV 2 Geldrop 4 79490 3-1
C 17-11-2019 11:00 DOSKO'32 2 RKVVO 6 78575 4-1
C 17-11-2019 10:00 Wilhelmina Boys 5 EFC 6 78219 0-4
C 10-11-2019 12:00 Acht 3 WODAN 4 77318 0-1
C 10-11-2019 09:30 RKVVO 6 Oirschot Vooruit 8 77494 7-1
C 10-11-2019 10:30 Geldrop 4 DOSKO'32 2 78380 6-0
C 10-11-2019 12:00 EFC 6 SV Unitas'59 4 79315 6-5
C 10-11-2019 11:00 RKGSV 2 Wilhelmina Boys 5 77149 10-0
C 03-11-2019 12:00 Acht 3 RKGSV 2 77317 3-2
C 03-11-2019 10:00 Wilhelmina Boys 5 Oirschot Vooruit 8 78218 0-3
C 03-11-2019 10:30 Geldrop 4 RKVVO 6 78379 4-0
C 03-11-2019 12:00 EFC 6 Best Vooruit 6 79314 3-1
C 03-11-2019 11:00 PSV 2 DOSKO'32 2 79489 7-3
C 27-10-2019 12:00 WODAN 4 Geldrop 4 79075 4-0
C 27-10-2019 09:30 RKVVO 6 SV Unitas'59 4 77493 3-5
C 27-10-2019 10:30 Oirschot Vooruit 8 PSV 2 78966 1-2
C 27-10-2019 12:00 Best Vooruit 6 Acht 3 77284 2-2
C 27-10-2019 11:00 RKGSV 2 EFC 6 77148 3-1
C 27-10-2019 11:00 DOSKO'32 2 Wilhelmina Boys 5 78574 4-2
C 20-10-2019 09:30 RKVVO 6 RKGSV 2 77492 1-5
C 20-10-2019 10:30 Geldrop 4 Best Vooruit 6 78378 5-0
C 13-10-2019 12:00 EFC 6 Oirschot Vooruit 8 79313 10-1
C 06-10-2019 10:00 SV Unitas'59 4 PSV 2 78271 3-1
C 06-10-2019 10:30 Oirschot Vooruit 8 Acht 3 78965 0-3
C 06-10-2019 11:00 RKGSV 2 Geldrop 4 77147 1-3
C 06-10-2019 11:00 DOSKO'32 2 EFC 6 78573 0-1
C 06-10-2019 12:00 WODAN 4 Wilhelmina Boys 5 79074 5-2
C 06-10-2019 12:00 Best Vooruit 6 RKVVO 6 77283 4-2
C 29-09-2019 12:00 EFC 6 PSV 2 79312 2-5
C 29-09-2019 11:00 RKGSV 2 DOSKO'32 2 77146 6-0
C 29-09-2019 10:30 Geldrop 4 SV Unitas'59 4 78377 1-3
C 29-09-2019 12:00 Acht 3 Wilhelmina Boys 5 77315 3-3
C 29-09-2019 12:00 Best Vooruit 6 Oirschot Vooruit 8 77282 2-0
C 22-09-2019 10:00 Wilhelmina Boys 5 RKVVO 6 78216 0-8
C 22-09-2019 12:00 SV Unitas'59 4 RKGSV 2 78270 3-4
C 22-09-2019 11:00 PSV 2 Acht 3 79487 1-0
C 22-09-2019 11:00 DOSKO'32 2 Best Vooruit 6 78572 2-2
C 22-09-2019 10:30 Oirschot Vooruit 8 Geldrop 4 78964 2-6
C 22-09-2019 12:00 WODAN 4 EFC 6 79073 4-1

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 SV Unitas'59 6 3 3 0 0 9 17 8 9 0
2 Oirschot Vooruit 8 3 2 0 1 6 6 7 -1 0
3 Best Vooruit 8 3 0 1 2 1 6 8 -2 0
4 Wilhelmina Boys 4 3 0 1 2 1 6 12 -6 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 PSV 2 14 11 0 3 33 46 26 20 0
2 WODAN 4 13 10 1 2 31 55 16 39 0
3 SV Unitas'59 4 13 8 1 4 25 38 26 12 0
4 RKGSV 2 13 8 0 5 24 59 29 30 0
5 EFC 6 13 7 1 5 22 45 35 10 0
6 Geldrop 4 14 7 1 6 22 42 30 12 0
7 Best Vooruit 6 14 6 2 6 20 33 36 -3 0
8 Acht 3 14 5 4 5 19 27 24 3 0
9 RKVVO 6 14 5 0 9 15 40 45 -5 0
10 DOSKO'32 2 14 3 3 8 12 17 40 -23 0
11 Oirschot Vooruit 8 14 4 0 10 12 19 55 -36 0
12 Wilhelmina Boys 5 14 1 1 12 4 11 70 -59 0

Training

Berichten



Terug naar boven