0519 Mannen Zondag reserve

Senioren - Zondag - Oirschot Vooruit 7

Teamleden

Spelers
Kik van As        
Fons van Bommel        
Stef Bressers        
Lars Hoppenbrouwers        
Johan van Hout        
Teun Kemps        
Jarni de Kort        
Ken v. Kroonenburg        
Thijs de Leest        
Niels Marks        
Daan Mattheeuwse        
Dries Mommers        
Luuk Nouwens        
Max van Roy        
Dirk van der Sanden        
Roy Van de Schoot        
Rob van Straten        
Guus Verbruggen        
 
Overige teamleden
Lex Laenen Trainer
Fons van Bommel Leider
Dries Mommers Leider

Wedstrijdplanning

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Accommodatie Veld Kleedkamer thuis Kleedkamer uit Verzameltijd
C 05-04-2020 afgelast Maarheeze 3 Oirschot Vooruit 7 P.W. (Peter) Winkelmolen 77533 Sportpark De Romrijten - -
C 19-04-2020 afgelast UNA 6 Oirschot Vooruit 7 78831 Sportpark Zeelst - -
C 10-05-2020 afgelast Oirschot Vooruit 7 Wilhelmina Boys 4 78962 Sportpark Moorland 3 06 08
C 17-05-2020 afgelast Brabantia 6 Oirschot Vooruit 7 77434 Sportpark Strijp - -
C 24-05-2020 vervallen Oirschot Vooruit 7 DBS 3 78963 Sportpark Moorland 4 03 07
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris
C 19-04-2020 12:00 UNA 6 Oirschot Vooruit 7
C 19-04-2020 12:00 DVS 3 De Valk 4
C 19-04-2020 12:00 Nieuw Woensel 2 Maarheeze 3
C 19-04-2020 12:30 Wilhelmina Boys 4 Brabantia 6

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 05-04-2020 afgelast Maarheeze 3 Oirschot Vooruit 7 P.W. (Peter) Winkelmolen 77533
C 29-03-2020 12:30 Oirschot Vooruit 7 Nieuw Woensel 2 J (Jan) van Beers 78961
C 22-03-2020 12:00 DVS 3 Oirschot Vooruit 7 A.J.W.M. (Adriaan) Liebregts 78199
C 15-03-2020 12:00 EFC 5 Oirschot Vooruit 7 79303
C 08-03-2020 13:00 Beerse Boys 6 Oirschot Vooruit 7 Afgeschermd 77267 4 - 0
C 01-03-2020 12:30 Oirschot Vooruit 7 Best Vooruit 7 J. (Jim) Petersen 78958 5 - 1
C 16-02-2020 12:30 Oirschot Vooruit 7 De Valk 4 J.M.W. (Jan) de Groot 78959 1 - 0
C 26-01-2020 12:30 Oirschot Vooruit 7 Brabantia 6 ABM (Aron) van Beers 78953 0 - 3
C 15-12-2019 12:30 Oirschot Vooruit 7 Beerse Boys 6 J.M.W. (Jan) de Groot 78955 0 - 3
C 08-12-2019 vervallen DBS 3 Oirschot Vooruit 7 79835
C 01-12-2019 12:30 Oirschot Vooruit 7 Maarheeze 3 P.W. (Peter) Winkelmolen 78957 2 - 7
C 24-11-2019 12:00 Nieuw Woensel 2 Oirschot Vooruit 7 R.P.H. (Rob) van Gerven 77629 10 - 3
C 17-11-2019 11:00 De Valk 4 Oirschot Vooruit 7 J.M.W.H. (Jac) Mollen 78782 1 - 7
C 10-11-2019 12:30 Oirschot Vooruit 7 DVS 3 M.C. (Max) Gubbens 78956 1 - 1
C 03-11-2019 12:30 Oirschot Vooruit 7 EFC 5 H.J.M.A. (Dirk) van den Eijnden 78960 3 - 5
C 13-10-2019 12:30 Oirschot Vooruit 7 UNA 6 ABM (Aron) van Beers 78954 1 - 3
C 06-10-2019 12:30 Wilhelmina Boys 4 Oirschot Vooruit 7 J. (Jasper) de Bondt 78206 2 - 2
C 22-09-2019 10:00 Best Vooruit 7 Oirschot Vooruit 7 J.M. (Johan) Verhagen 77293 2 - 3
B 15-09-2019 12:30 Oirschot Vooruit 7 Vessem 2 J.M.W. (Jan) de Groot 17264 1 - 6
B 08-09-2019 12:30 Oirschot Vooruit 7 Spoordonkse Boys 4 P.J.M. (Pieter) Vlemminx 16488 1 - 1
B 01-09-2019 13:00 Beerse Boys 8 Oirschot Vooruit 7 J.J.F.M. (Jan) van Beers 16357 0 - 2
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 05-04-2020 12:00 Brabantia 6 De Valk 4 77433 0-0
C 05-04-2020 11:00 Beerse Boys 6 DVS 3 77268 0-0
C 05-04-2020 10:00 Maarheeze 3 Oirschot Vooruit 7 77533 0-0
C 05-04-2020 10:00 Best Vooruit 7 Wilhelmina Boys 4 77301 0-0
C 05-04-2020 12:00 Nieuw Woensel 2 EFC 5 77633 0-0
C 29-03-2020 12:30 Oirschot Vooruit 7 Nieuw Woensel 2 78961 0-0
C 29-03-2020 12:00 UNA 6 Brabantia 6 78830 0-0
C 29-03-2020 12:00 DVS 3 Best Vooruit 7 78201 0-0
C 29-03-2020 12:00 EFC 5 Maarheeze 3 79308 0-0
C 29-03-2020 12:30 Wilhelmina Boys 4 Beerse Boys 6 78213 0-0
C 22-03-2020 13:00 Beerse Boys 6 Nieuw Woensel 2 77266 0-0
C 22-03-2020 10:00 Best Vooruit 7 UNA 6 77299 0-0
C 22-03-2020 12:00 Brabantia 6 Maarheeze 3 77430 0-0
C 22-03-2020 12:00 DVS 3 Oirschot Vooruit 7 78199 0-0
C 22-03-2020 10:00 De Valk 4 EFC 5 78785 0-0
C 15-03-2020 10:00 Maarheeze 3 DVS 3 77532 0-0
C 15-03-2020 12:00 Nieuw Woensel 2 De Valk 4 77632 0-0
C 15-03-2020 12:00 Brabantia 6 Beerse Boys 6 77432 0-0
C 15-03-2020 12:00 EFC 5 Oirschot Vooruit 7 79303 0-0
C 15-03-2020 12:30 Wilhelmina Boys 4 UNA 6 78212 0-0
C 08-03-2020 10:00 EFC 5 UNA 6 79307 10-2
C 08-03-2020 10:00 DVS 3 Wilhelmina Boys 4 78200 9-1
C 08-03-2020 10:00 De Valk 4 Maarheeze 3 78786 3-7
C 08-03-2020 13:00 Beerse Boys 6 Oirschot Vooruit 7 77267 4-0
C 08-03-2020 10:00 Best Vooruit 7 Brabantia 6 77300 0-7
C 01-03-2020 12:00 EFC 5 DVS 3 79306 0-0
C 01-03-2020 12:00 UNA 6 Beerse Boys 6 78828 4-6
C 01-03-2020 12:30 Oirschot Vooruit 7 Best Vooruit 7 78958 5-1
C 16-02-2020 10:00 Maarheeze 3 Beerse Boys 6 77531 2-2
C 16-02-2020 12:30 Oirschot Vooruit 7 De Valk 4 78959 1-0
C 16-02-2020 12:00 Nieuw Woensel 2 Best Vooruit 7 77631 2-2
C 16-02-2020 12:30 Wilhelmina Boys 4 EFC 5 78211 2-2
C 16-02-2020 14:00 UNA 6 DVS 3 78829 0-0
C 02-02-2020 12:00 Nieuw Woensel 2 Brabantia 6 77630 3-0
C 02-02-2020 12:30 Wilhelmina Boys 4 De Valk 4 78210 5-0
C 26-01-2020 12:30 Oirschot Vooruit 7 Brabantia 6 78953 0-3
C 26-01-2020 12:00 UNA 6 Best Vooruit 7 78825 1-2
C 26-01-2020 13:00 Beerse Boys 6 De Valk 4 77264 5-0
C 19-01-2020 12:00 DVS 3 Beerse Boys 6 78198 2-5
C 19-01-2020 10:00 EFC 5 De Valk 4 94100 7-0
C 15-12-2019 09:30 De Valk 4 DVS 3 78784 0-6
C 15-12-2019 10:00 Maarheeze 3 Brabantia 6 77527 1-1
C 15-12-2019 12:30 Oirschot Vooruit 7 Beerse Boys 6 78955 0-3
C 15-12-2019 12:00 UNA 6 EFC 5 78823 0-0
C 08-12-2019 13:00 Beerse Boys 6 Wilhelmina Boys 4 77265 4-3
C 08-12-2019 12:00 Brabantia 6 UNA 6 77429 8-0
C 08-12-2019 10:30 DBS 3 Oirschot Vooruit 7 79835 0-0
C 08-12-2019 10:00 Best Vooruit 7 EFC 5 77298 0-2
C 08-12-2019 10:00 Maarheeze 3 Nieuw Woensel 2 77529 2-0
C 01-12-2019 12:30 Wilhelmina Boys 4 Best Vooruit 7 78209 3-1
C 01-12-2019 12:30 Oirschot Vooruit 7 Maarheeze 3 78957 2-7
C 01-12-2019 12:00 EFC 5 Nieuw Woensel 2 79305 2-2
C 01-12-2019 12:00 UNA 6 DBS 3 78827 0-0
C 01-12-2019 10:00 De Valk 4 Brabantia 6 78783 0-7
C 24-11-2019 10:00 Best Vooruit 7 DBS 3 77297 0-0
C 24-11-2019 12:00 Nieuw Woensel 2 Oirschot Vooruit 7 77629 10-3
C 24-11-2019 12:00 Brabantia 6 DVS 3 77428 10-1
C 24-11-2019 12:00 UNA 6 Wilhelmina Boys 4 78826 1-7
C 24-11-2019 10:00 Maarheeze 3 EFC 5 77528 2-0
C 17-11-2019 10:00 Best Vooruit 7 Nieuw Woensel 2 77296 0-3
C 17-11-2019 11:00 De Valk 4 Oirschot Vooruit 7 78782 1-7
C 17-11-2019 10:30 DBS 3 EFC 5 79834 6-1
C 17-11-2019 12:00 DVS 3 UNA 6 78197 1-3
C 17-11-2019 12:30 Brabantia 6 Wilhelmina Boys 4 77427 6-3
C 17-11-2019 13:00 Beerse Boys 6 Maarheeze 3 77263 1-3
C 10-11-2019 12:00 EFC 5 De Valk 4 79304 0-0
C 10-11-2019 12:30 Oirschot Vooruit 7 DVS 3 78956 1-1
C 10-11-2019 12:00 Nieuw Woensel 2 Beerse Boys 6 77628 2-1
C 03-11-2019 10:00 Best Vooruit 7 DVS 3 77295 3-5
C 03-11-2019 10:00 Maarheeze 3 UNA 6 77526 4-2
C 03-11-2019 10:30 DBS 3 De Valk 4 79833 0-0
C 03-11-2019 12:00 Nieuw Woensel 2 Wilhelmina Boys 4 77627 6-4
C 03-11-2019 13:00 Beerse Boys 6 Brabantia 6 77262 2-5
C 03-11-2019 12:30 Oirschot Vooruit 7 EFC 5 78960 3-5
C 27-10-2019 12:30 Wilhelmina Boys 4 Maarheeze 3 78207 0-1
C 27-10-2019 12:00 Brabantia 6 EFC 5 77426 3-0
C 27-10-2019 10:00 De Valk 4 Best Vooruit 7 78781 1-5
C 27-10-2019 12:00 DVS 3 DBS 3 78196 0-0
C 27-10-2019 12:00 UNA 6 Nieuw Woensel 2 78824 0-2
C 20-10-2019 13:00 Beerse Boys 6 Best Vooruit 7 77269 2-3
C 20-10-2019 10:00 De Valk 4 Nieuw Woensel 2 93616 1-5
C 13-10-2019 10:30 DBS 3 Brabantia 6 79832 0-1
C 13-10-2019 12:30 Oirschot Vooruit 7 UNA 6 78954 1-3
C 13-10-2019 12:00 EFC 5 Wilhelmina Boys 4 79302 2-2
C 13-10-2019 10:00 Best Vooruit 7 Beerse Boys 6 77294 1-3
C 13-10-2019 10:00 Maarheeze 3 De Valk 4 77525 1-0
C 13-10-2019 12:00 Nieuw Woensel 2 DVS 3 77626 0-1
C 06-10-2019 10:00 De Valk 4 Nieuw Woensel 2 78780 0-0
C 06-10-2019 12:00 Brabantia 6 Best Vooruit 7 77425 6-0
C 06-10-2019 12:00 DVS 3 Maarheeze 3 78195 0-4
C 06-10-2019 12:30 Wilhelmina Boys 4 Oirschot Vooruit 7 78206 2-2
C 06-10-2019 13:00 Beerse Boys 6 DBS 3 77261 1-3
C 29-09-2019 10:00 Maarheeze 3 Best Vooruit 7 77524 4-2
C 29-09-2019 12:00 Nieuw Woensel 2 DBS 3 77625 2-0
C 29-09-2019 12:00 UNA 6 De Valk 4 78822 2-3
C 29-09-2019 12:00 EFC 5 Beerse Boys 6 79301 1-3
C 29-09-2019 12:30 Wilhelmina Boys 4 DVS 3 78205 3-2
C 22-09-2019 13:00 Beerse Boys 6 UNA 6 77260 3-1
C 22-09-2019 10:30 DBS 3 Maarheeze 3 79831 1-2
C 22-09-2019 12:00 DVS 3 EFC 5 78194 2-4
C 22-09-2019 12:00 Brabantia 6 Nieuw Woensel 2 77424 4-0
C 22-09-2019 10:00 De Valk 4 Wilhelmina Boys 4 78779 0-7
C 22-09-2019 10:00 Best Vooruit 7 Oirschot Vooruit 7 77293 2-3
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 15-09-2019 12:00 Spoordonkse Boys 4 Beerse Boys 8 17059 6-1
B 15-09-2019 12:30 Oirschot Vooruit 7 Vessem 2 17264 1-6
B 08-09-2019 12:00 Vessem 2 Beerse Boys 8 16806 3-0
B 08-09-2019 12:30 Oirschot Vooruit 7 Spoordonkse Boys 4 16488 1-1
B 05-09-2019 18:30 Spoordonkse Boys 4 Vessem 2 16012 1-2
B 01-09-2019 13:00 Beerse Boys 8 Oirschot Vooruit 7 16357 0-2

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Maarheeze 3 12 10 2 0 32 38 13 25 0
2 Brabantia 6 12 10 1 1 31 60 10 50 0
3 Beerse Boys 6 14 9 1 4 28 44 27 17 0
4 Nieuw Woensel 2 12 7 2 3 23 35 20 15 0
5 EFC 5 11 5 3 3 18 35 21 14 0
6 Wilhelmina Boys 4 13 5 3 5 18 42 36 6 0
7 Oirschot Vooruit 7 13 4 2 7 14 28 42 -14 0
8 DVS 3 11 4 1 6 13 30 34 -4 0
9 Best Vooruit 7 14 3 1 10 10 22 47 -25 0
10 UNA 6 11 2 0 9 6 19 47 -28 0
11 De Valk 4 13 1 0 12 3 9 65 -56 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Vessem 2 3 3 0 0 9 11 2 9 0
2 Spoordonkse Boys 4 3 1 1 1 4 8 4 4 0
3 Oirschot Vooruit 7 3 1 1 1 4 4 7 -3 0
4 Beerse Boys 8 3 0 0 3 0 1 11 -10 0

Training

Berichten



Terug naar boven