0519 Mannen Zondag reserve

Senioren - Zondag - Oirschot Vooruit 6

Teamleden

Spelers
Bram Derks        
Yannick van Dijk        
Melvin van Esch        
Leon van Haaren        
Mark van Hees        
Stefan der Kinderen        
Eric van Kollenburg        
Dave Kuijpers        
Bob van de Loo        
Owen Maas        
Max Meeuwissen        
Kevin Meurs        
Teun Notten        
Stan van Nunen        
Joris Rickelman        
Maik van Straten        
Erik van Tilburg        
Willem van de Ven        
Joep Weyers        
Randy van den Wildenberg        
Rowan Wubbolts        
 
Overige teamleden
John van Kollenburg Trainer
Eric van Kollenburg Leider

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 24-05-2020 12:00 Audacia 3 Oirschot Vooruit 6 77567
C 17-05-2020 12:30 Oirschot Vooruit 6 Beerse Boys 7 H.C.A.M. (Ron) Vennix 78952
C 10-05-2020 09:45 VOAB 4 Oirschot Vooruit 6 R.M. (Marc) Ratering 79572
C 19-04-2020 11:30 Spoordonkse Boys 3 Oirschot Vooruit 6 Afgeschermd 78548
C 05-04-2020 12:30 Oirschot Vooruit 6 WSJ 2 Afgeschermd 78951
C 29-03-2020 10:00 FC Tilburg 4 Oirschot Vooruit 6 80132
C 22-03-2020 12:30 Oirschot Vooruit 6 Hilvaria 4 B.F.M. (Bart) Vogels 78948
C 15-03-2020 13:00 Oirschot Vooruit 6 GSBW 5 J (Jan) van Beers 78950
C 08-03-2020 11:00 Jong Brabant 5 Oirschot Vooruit 6 JMJ (René) van Broekhoven 79537 2 - 3
C 16-02-2020 10:00 Oirschot Vooruit 6 VV Trinitas Oisterwijk 7 F.C.H.A. (Frank) de Bresser 78949 3 - 2
C 02-02-2020 12:00 RKDSV 4 Oirschot Vooruit 6 Afgeschermd 77595 0 - 2
C 15-12-2019 11:30 GSBW 5 Oirschot Vooruit 6 Afgeschermd 78695 1 - 0
C 08-12-2019 12:30 Oirschot Vooruit 6 FC Tilburg 4 H. (Hans) Hellings 78947 2 - 1
C 01-12-2019 12:00 WSJ 2 Oirschot Vooruit 6 Afgeschermd 79685 2 - 2
C 24-11-2019 12:30 Oirschot Vooruit 6 Audacia 3 R.H.F.M. (Rob) Hutjens 78946 1 - 3
C 17-11-2019 12:30 Oirschot Vooruit 6 Spoordonkse Boys 3 Afgeschermd 78945 6 - 1
C 10-11-2019 12:00 Hilvaria 4 Oirschot Vooruit 6 W. (Willem) van Gestel 79402 1 - 6
C 27-10-2019 12:30 Oirschot Vooruit 6 VOAB 4 J (Jan) van Beers 78944 0 - 4
C 13-10-2019 11:00 VV Trinitas Oisterwijk 7 Oirschot Vooruit 6 Afgeschermd 80222 1 - 1
C 06-10-2019 12:30 Oirschot Vooruit 6 Jong Brabant 5 J (Jan) van Beers 78943 2 - 1
C 29-09-2019 13:00 Beerse Boys 7 Oirschot Vooruit 6 T.C. (Theo) van Woensel 77271 1 - 5
C 22-09-2019 12:30 Oirschot Vooruit 6 RKDSV 4 J.M.W. (Jan) de Groot 78942 3 - 3
B 15-09-2019 10:00 Boxtel 4 Oirschot Vooruit 6 T.M.F. (Tijn) Steenbakkers 17204 3 - 2
B 08-09-2019 12:30 Oirschot Vooruit 6 Beerse Boys 6 J. (Joris) van Tilburg 16768 2 - 2
B 01-09-2019 12:00 De Bocht'80 2 Oirschot Vooruit 6 C.A.M. (Corné) Fonken 16046 2 - 2
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 24-05-2020 13:00 Beerse Boys 7 VV Trinitas Oisterwijk 7 77281 0-0
C 24-05-2020 12:00 WSJ 2 GSBW 5 79691 0-0
C 24-05-2020 12:00 Audacia 3 Oirschot Vooruit 6 77567 0-0
C 24-05-2020 11:30 Spoordonkse Boys 3 RKDSV 4 78549 0-0
C 24-05-2020 10:00 FC Tilburg 4 Hilvaria 4 80134 0-0
C 24-05-2020 09:45 VOAB 4 Jong Brabant 5 79573 0-0
C 17-05-2020 12:00 Hilvaria 4 Spoordonkse Boys 3 79409 0-0
C 17-05-2020 11:00 VV Trinitas Oisterwijk 7 Audacia 3 80231 0-0
C 17-05-2020 11:00 Jong Brabant 5 WSJ 2 79540 0-0
C 17-05-2020 12:00 RKDSV 4 FC Tilburg 4 77600 0-0
C 17-05-2020 12:00 GSBW 5 VOAB 4 78703 0-0
C 17-05-2020 12:30 Oirschot Vooruit 6 Beerse Boys 7 78952 0-0
C 10-05-2020 11:00 VV Trinitas Oisterwijk 7 GSBW 5 80230 0-0
C 10-05-2020 11:00 Jong Brabant 5 Hilvaria 4 79539 0-0
C 10-05-2020 09:45 VOAB 4 Oirschot Vooruit 6 79572 0-0
C 10-05-2020 12:00 Audacia 3 RKDSV 4 77566 0-0
C 10-05-2020 12:00 WSJ 2 FC Tilburg 4 79690 0-0
C 10-05-2020 13:00 Beerse Boys 7 Spoordonkse Boys 3 77280 0-0
C 19-04-2020 11:45 Audacia 3 WSJ 2 77565 0-0
C 19-04-2020 09:45 VOAB 4 VV Trinitas Oisterwijk 7 79571 0-0
C 19-04-2020 11:30 Spoordonkse Boys 3 Oirschot Vooruit 6 78548 0-0
C 19-04-2020 12:00 RKDSV 4 Hilvaria 4 77599 0-0
C 19-04-2020 12:00 GSBW 5 Jong Brabant 5 78702 0-0
C 05-04-2020 11:00 VV Trinitas Oisterwijk 7 FC Tilburg 4 80229 0-0
C 05-04-2020 11:00 Jong Brabant 5 Spoordonkse Boys 3 79538 0-0
C 05-04-2020 12:00 RKDSV 4 VOAB 4 77598 0-0
C 05-04-2020 12:00 Hilvaria 4 Beerse Boys 7 79408 0-0
C 05-04-2020 12:00 GSBW 5 Audacia 3 78701 0-0
C 05-04-2020 12:30 Oirschot Vooruit 6 WSJ 2 78951 0-0
C 29-03-2020 09:45 VOAB 4 Hilvaria 4 79570 0-0
C 29-03-2020 10:00 FC Tilburg 4 Oirschot Vooruit 6 80132 0-0
C 29-03-2020 12:00 Audacia 3 Jong Brabant 5 77564 0-0
C 29-03-2020 12:00 WSJ 2 VV Trinitas Oisterwijk 7 79689 0-0
C 29-03-2020 13:00 Beerse Boys 7 RKDSV 4 77279 0-0
C 29-03-2020 11:30 Spoordonkse Boys 3 GSBW 5 78547 0-0
C 22-03-2020 12:00 GSBW 5 RKDSV 4 78699 0-0
C 22-03-2020 12:00 WSJ 2 VOAB 4 79687 0-0
C 22-03-2020 11:45 Audacia 3 Beerse Boys 7 77562 0-0
C 22-03-2020 11:00 Jong Brabant 5 FC Tilburg 4 79536 0-0
C 22-03-2020 11:00 VV Trinitas Oisterwijk 7 Spoordonkse Boys 3 80226 0-0
C 22-03-2020 12:30 Oirschot Vooruit 6 Hilvaria 4 78948 0-0
C 15-03-2020 11:00 VV Trinitas Oisterwijk 7 Jong Brabant 5 80228 0-0
C 15-03-2020 13:00 Spoordonkse Boys 3 FC Tilburg 4 78546 0-0
C 15-03-2020 13:00 Beerse Boys 7 VOAB 4 77278 0-0
C 15-03-2020 12:00 RKDSV 4 WSJ 2 77597 0-0
C 15-03-2020 13:00 Oirschot Vooruit 6 GSBW 5 78950 0-0
C 15-03-2020 12:00 Hilvaria 4 Audacia 3 79407 0-0
C 08-03-2020 12:00 Audacia 3 Spoordonkse Boys 3 77563 3-0
C 08-03-2020 09:45 VOAB 4 FC Tilburg 4 79569 3-1
C 08-03-2020 11:00 VV Trinitas Oisterwijk 7 RKDSV 4 80227 2-1
C 08-03-2020 11:00 Jong Brabant 5 Oirschot Vooruit 6 79537 2-3
C 08-03-2020 12:00 WSJ 2 Hilvaria 4 79688 4-1
C 08-03-2020 10:00 GSBW 5 Beerse Boys 7 78700 8-2
C 01-03-2020 09:45 VOAB 4 Audacia 3 79568 3-1
C 01-03-2020 10:00 FC Tilburg 4 GSBW 5 80130 1-2
C 01-03-2020 12:00 Hilvaria 4 VV Trinitas Oisterwijk 7 79405 5-1
C 16-02-2020 10:00 RKDSV 4 Jong Brabant 5 77596 2-1
C 16-02-2020 13:00 Beerse Boys 7 WSJ 2 77277 1-11
C 16-02-2020 12:00 Hilvaria 4 GSBW 5 79406 2-4
C 16-02-2020 11:30 Spoordonkse Boys 3 VOAB 4 78545 0-4
C 16-02-2020 10:00 FC Tilburg 4 Audacia 3 80131 0-1
C 16-02-2020 10:00 Oirschot Vooruit 6 VV Trinitas Oisterwijk 7 78949 3-2
C 02-02-2020 13:00 Beerse Boys 7 Jong Brabant 5 77276 0-10
C 02-02-2020 12:00 RKDSV 4 Oirschot Vooruit 6 77595 0-2
C 02-02-2020 11:30 Spoordonkse Boys 3 WSJ 2 78544 0-6
C 26-01-2020 12:00 Hilvaria 4 RKDSV 4 79404 1-7
C 26-01-2020 10:00 FC Tilburg 4 Jong Brabant 5 80127 2-1
C 19-01-2020 09:45 VOAB 4 RKDSV 4 79567 1-2
C 15-12-2019 10:00 FC Tilburg 4 Beerse Boys 7 80133 12-2
C 15-12-2019 11:30 GSBW 5 Oirschot Vooruit 6 78695 1-0
C 15-12-2019 11:45 Audacia 3 VV Trinitas Oisterwijk 7 77559 2-2
C 08-12-2019 12:30 Oirschot Vooruit 6 FC Tilburg 4 78947 2-1
C 08-12-2019 12:00 GSBW 5 Spoordonkse Boys 3 78698 1-4
C 08-12-2019 12:00 WSJ 2 Audacia 3 79686 4-3
C 08-12-2019 11:00 Jong Brabant 5 VOAB 4 79535 1-4
C 08-12-2019 11:00 VV Trinitas Oisterwijk 7 Beerse Boys 7 80225 11-2
C 01-12-2019 10:00 FC Tilburg 4 VV Trinitas Oisterwijk 7 80129 1-2
C 01-12-2019 11:30 Spoordonkse Boys 3 Jong Brabant 5 78543 0-0
C 01-12-2019 12:00 Audacia 3 GSBW 5 77561 6-1
C 01-12-2019 12:00 WSJ 2 Oirschot Vooruit 6 79685 2-2
C 01-12-2019 13:00 Beerse Boys 7 Hilvaria 4 77275 1-8
C 24-11-2019 10:00 FC Tilburg 4 Spoordonkse Boys 3 80128 2-1
C 24-11-2019 12:00 RKDSV 4 Beerse Boys 7 77594 15-1
C 24-11-2019 11:00 Jong Brabant 5 VV Trinitas Oisterwijk 7 79534 1-4
C 24-11-2019 12:00 Hilvaria 4 VOAB 4 79403 0-5
C 24-11-2019 12:00 GSBW 5 WSJ 2 78697 4-6
C 24-11-2019 12:30 Oirschot Vooruit 6 Audacia 3 78946 1-3
C 17-11-2019 11:00 VV Trinitas Oisterwijk 7 VOAB 4 80224 2-7
C 17-11-2019 11:00 Jong Brabant 5 RKDSV 4 79533 4-9
C 17-11-2019 11:45 Audacia 3 FC Tilburg 4 77560 1-1
C 17-11-2019 12:00 WSJ 2 Beerse Boys 7 79684 14-1
C 17-11-2019 12:00 GSBW 5 Hilvaria 4 78696 1-2
C 17-11-2019 12:30 Oirschot Vooruit 6 Spoordonkse Boys 3 78945 6-1
C 10-11-2019 09:45 VOAB 4 WSJ 2 79566 6-3
C 10-11-2019 11:30 Spoordonkse Boys 3 VV Trinitas Oisterwijk 7 78542 0-3
C 10-11-2019 11:00 RKDSV 4 GSBW 5 77593 9-0
C 10-11-2019 12:00 Hilvaria 4 Oirschot Vooruit 6 79402 1-6
C 10-11-2019 13:00 Beerse Boys 7 Audacia 3 77274 2-12
C 03-11-2019 11:00 Jong Brabant 5 Audacia 3 79532 4-5
C 03-11-2019 09:45 VOAB 4 Beerse Boys 7 79565 17-0
C 03-11-2019 11:00 VV Trinitas Oisterwijk 7 WSJ 2 80223 4-3
C 03-11-2019 12:00 RKDSV 4 Spoordonkse Boys 3 77592 1-0
C 03-11-2019 12:00 Hilvaria 4 FC Tilburg 4 79401 2-2
C 27-10-2019 11:30 Spoordonkse Boys 3 Hilvaria 4 78541 1-3
C 27-10-2019 13:00 Beerse Boys 7 GSBW 5 77273 0-3
C 27-10-2019 12:30 Oirschot Vooruit 6 VOAB 4 78944 0-4
C 27-10-2019 12:00 WSJ 2 Jong Brabant 5 79683 7-1
C 27-10-2019 10:00 FC Tilburg 4 RKDSV 4 80126 1-4
C 20-10-2019 09:45 VOAB 4 Spoordonkse Boys 3 79564 6-0
C 13-10-2019 11:00 VV Trinitas Oisterwijk 7 Oirschot Vooruit 6 80222 1-1
C 13-10-2019 11:00 Jong Brabant 5 GSBW 5 79531 1-1
C 13-10-2019 12:00 Hilvaria 4 WSJ 2 79400 1-7
C 13-10-2019 12:00 RKDSV 4 Audacia 3 77591 3-4
C 13-10-2019 13:00 Beerse Boys 7 FC Tilburg 4 77272 1-6
C 06-10-2019 10:00 FC Tilburg 4 VOAB 4 80125 3-1
C 06-10-2019 11:30 Spoordonkse Boys 3 Beerse Boys 7 78540 9-0
C 06-10-2019 11:45 Audacia 3 Hilvaria 4 77558 2-0
C 06-10-2019 12:30 Oirschot Vooruit 6 Jong Brabant 5 78943 2-1
C 06-10-2019 12:00 GSBW 5 VV Trinitas Oisterwijk 7 78694 0-4
C 06-10-2019 12:00 WSJ 2 RKDSV 4 79682 1-7
C 29-09-2019 09:45 VOAB 4 GSBW 5 79563 5-0
C 29-09-2019 10:00 FC Tilburg 4 WSJ 2 80124 2-2
C 29-09-2019 12:00 Hilvaria 4 Jong Brabant 5 79399 1-6
C 29-09-2019 12:00 RKDSV 4 VV Trinitas Oisterwijk 7 77590 4-3
C 29-09-2019 13:00 Beerse Boys 7 Oirschot Vooruit 6 77271 1-5
C 29-09-2019 11:30 Spoordonkse Boys 3 Audacia 3 78539 1-4
C 22-09-2019 12:30 Oirschot Vooruit 6 RKDSV 4 78942 3-3
C 22-09-2019 12:00 WSJ 2 Spoordonkse Boys 3 79681 2-2
C 22-09-2019 12:00 GSBW 5 FC Tilburg 4 78693 0-4
C 22-09-2019 11:45 Audacia 3 VOAB 4 77557 0-5
C 22-09-2019 11:00 Jong Brabant 5 Beerse Boys 7 79530 9-2
C 22-09-2019 11:00 VV Trinitas Oisterwijk 7 Hilvaria 4 80221 2-2
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 15-09-2019 10:00 Boxtel 4 Oirschot Vooruit 6 17204 3-2
B 15-09-2019 11:00 De Bocht'80 2 Beerse Boys 6 17097 3-2
B 08-09-2019 10:00 Boxtel 4 De Bocht'80 2 16423 1-1
B 08-09-2019 12:30 Oirschot Vooruit 6 Beerse Boys 6 16768 2-2
B 01-09-2019 12:00 De Bocht'80 2 Oirschot Vooruit 6 16046 2-2
B 01-09-2019 13:00 Beerse Boys 6 Boxtel 4 16359 4-1

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 VOAB 4 14 12 0 2 36 71 13 58 0
2 RKDSV 4 14 10 1 3 31 67 24 43 0
3 Audacia 3 14 9 2 3 29 47 27 20 0
4 WSJ 2 14 8 3 3 27 72 35 37 0
5 Oirschot Vooruit 6 14 8 3 3 27 36 23 13 0
6 VV Trinitas Oisterwijk 7 14 7 3 4 24 43 32 11 0
7 FC Tilburg 4 15 6 3 6 21 39 25 14 0
8 GSBW 5 14 5 1 8 16 26 46 -20 0
9 Hilvaria 4 14 4 2 8 14 29 49 -20 0
10 Jong Brabant 5 14 3 2 9 11 42 42 0 0
11 Spoordonkse Boys 3 14 2 2 10 8 19 41 -22 0
12 Beerse Boys 7 15 0 0 15 0 16 150 -134 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 De Bocht'80 2 3 1 2 0 5 6 5 1 0
2 Beerse Boys 6 3 1 1 1 4 8 6 2 0
3 Boxtel 4 3 1 1 1 4 5 7 -2 0
4 Oirschot Vooruit 6 3 0 2 1 2 6 7 -1 0

Training

Berichten



Terug naar boven