0519 Mannen Zondag reserve

Senioren - Zondag - Oirschot Vooruit 5

Teamleden

Spelers
Danny Aarts        
Bas van Agt        
Johan van Beers        
Mark van de Biggelaar        
Hans de Croon        
Patrick van Haren        
Thomas de Koning        
Werner Liebregts        
Steven Liebregts        
Jens van de Looy        
Rein Machielsen        
Geertjan Oomen        
Dennis van de Schoot        
Paul Stamps        
Rick van de Ven        
Roel van de Ven        
Martijn Verhoeven        
Dorus van de Wal        
 
Overige teamleden
Bas van Agt Leider
Patrick van Haren Leider
Coert van de Schoot Leider

Wedstrijdplanning

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Accommodatie Veld Kleedkamer thuis Kleedkamer uit Verzameltijd
C 20-10-2019 vervallen Oirschot Vooruit 5 Beerse Boys 5 78940 Sportpark Moorland - -
C 27-10-2019 10:00 Boxtel 5 Oirschot Vooruit 5 79118 Sportpark Munsel - -
C 03-11-2019 12:00 Oirschot Vooruit 5 Spoordonkse Boys 4 78933 Sportpark Moorland 4 11 10
C 10-11-2019 12:00 Oirschot Vooruit 5 LSV 3 78934 Sportpark Moorland 2 03 08
C 17-11-2019 11:00 VV Trinitas Oisterwijk 6 Oirschot Vooruit 5 80213 Sportpark D'n Donk - -
C 24-11-2019 12:00 Oirschot Vooruit 5 Nemelaer 4 78935 Sportpark Moorland 4 02 08
C 01-12-2019 10:00 Helvoirt 4 Oirschot Vooruit 5 78468 Sportpark Burg.van Hovell - -
C 08-12-2019 11:00 Beerse Boys 5 Oirschot Vooruit 5 77254 Sportpark De Klep - -
C 02-02-2020 10:00 Oirschot Vooruit 5 GSBW 3 78936 Sportpark Moorland - -
C 09-02-2020 10:30 LSV 3 Oirschot Vooruit 5 77451 Sportpark LSV - -
C 16-02-2020 12:00 Oirschot Vooruit 5 VV Trinitas Oisterwijk 6 78937 Sportpark Moorland - -
C 08-03-2020 10:00 FC Tilburg 6 Oirschot Vooruit 5 80152 Sportpark Spoordijk - -
C 15-03-2020 12:00 Oirschot Vooruit 5 Hilvaria 5 78938 Sportpark Moorland - -
C 29-03-2020 11:00 Nemelaer 4 Oirschot Vooruit 5 77855 Sportpark De Walzaad - -
C 05-04-2020 12:00 Oirschot Vooruit 5 Helvoirt 4 78939 Sportpark Moorland - -
C 10-05-2020 10:00 Audacia 4 Oirschot Vooruit 5 77577 Sportpark Audacia - -
C 17-05-2020 12:00 Oirschot Vooruit 5 Boxtel 5 78941 Sportpark Moorland - -
C 24-05-2020 13:00 Spoordonkse Boys 4 Oirschot Vooruit 5 78560 Sportpark 't Horstje - -
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris
C 27-10-2019 10:00 Audacia 4 FC Tilburg 6
C 27-10-2019 10:00 GSBW 3 Helvoirt 4
C 27-10-2019 10:00 Boxtel 5 Oirschot Vooruit 5
C 27-10-2019 11:00 Nemelaer 4 LSV 3
C 27-10-2019 11:00 Hilvaria 5 VV Trinitas Oisterwijk 6
C 27-10-2019 11:00 Spoordonkse Boys 4 Beerse Boys 5
C 03-11-2019 12:00 Oirschot Vooruit 5 Spoordonkse Boys 4
C 03-11-2019 11:00 VV Trinitas Oisterwijk 6 Audacia 4
C 03-11-2019 11:00 Beerse Boys 5 Boxtel 5
C 03-11-2019 10:30 LSV 3 GSBW 3
C 03-11-2019 10:00 Helvoirt 4 Nemelaer 4
C 03-11-2019 10:00 FC Tilburg 6 Hilvaria 5
C 10-11-2019 12:00 Spoordonkse Boys 4 FC Tilburg 6
C 10-11-2019 12:00 Oirschot Vooruit 5 LSV 3
C 10-11-2019 11:00 Nemelaer 4 Audacia 4
C 10-11-2019 10:00 Helvoirt 4 Hilvaria 5
C 10-11-2019 10:00 Boxtel 5 VV Trinitas Oisterwijk 6
C 17-11-2019 10:00 FC Tilburg 6 Helvoirt 4
C 17-11-2019 10:00 Audacia 4 Boxtel 5
C 17-11-2019 10:00 GSBW 3 Spoordonkse Boys 4
C 17-11-2019 10:30 LSV 3 Beerse Boys 5
C 17-11-2019 11:00 VV Trinitas Oisterwijk 6 Oirschot Vooruit 5
C 17-11-2019 11:00 Hilvaria 5 Nemelaer 4

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 20-10-2019 12:00 Beerse Boys 5 GSBW 3 77252 0-0
C 20-10-2019 12:00 Oirschot Vooruit 5 Beerse Boys 5 78940 0-0
C 20-10-2019 12:00 Spoordonkse Boys 4 Audacia 4 78550 0-0
C 13-10-2019 10:00 FC Tilburg 6 GSBW 3 80147 2-3
C 13-10-2019 10:00 Helvoirt 4 Spoordonkse Boys 4 78465 1-3
C 13-10-2019 11:00 Beerse Boys 5 Hilvaria 5 77250 6-0
C 13-10-2019 11:00 Nemelaer 4 Boxtel 5 77848 3-0
C 13-10-2019 11:00 VV Trinitas Oisterwijk 6 LSV 3 80211 0-0
C 13-10-2019 12:00 Oirschot Vooruit 5 Audacia 4 78932 1-1
C 06-10-2019 13:00 Hilvaria 5 Oirschot Vooruit 5 79389 5-4
C 06-10-2019 12:00 GSBW 3 VV Trinitas Oisterwijk 6 78672 6-1
C 06-10-2019 12:00 Spoordonkse Boys 4 Nemelaer 4 78551 3-2
C 06-10-2019 10:30 LSV 3 FC Tilburg 6 77446 2-0
C 06-10-2019 10:00 Boxtel 5 Helvoirt 4 79117 5-2
C 06-10-2019 10:00 Audacia 4 Beerse Boys 5 77569 1-8
C 29-09-2019 12:00 Oirschot Vooruit 5 FC Tilburg 6 78931 6-1
C 29-09-2019 12:00 Beerse Boys 5 VV Trinitas Oisterwijk 6 77249 8-1
C 29-09-2019 11:00 Nemelaer 4 GSBW 3 77847 3-3
C 29-09-2019 10:00 Boxtel 5 Hilvaria 5 79116 4-4
C 29-09-2019 10:00 Helvoirt 4 LSV 3 78464 2-7
C 22-09-2019 10:00 FC Tilburg 6 Beerse Boys 5 80146 4-8
C 22-09-2019 10:00 GSBW 3 Oirschot Vooruit 5 78671 2-2
C 22-09-2019 10:30 LSV 3 Boxtel 5 77445 3-1
C 22-09-2019 11:00 VV Trinitas Oisterwijk 6 Nemelaer 4 80210 1-3
C 22-09-2019 12:15 Hilvaria 5 Spoordonkse Boys 4 79388 2-0
C 22-09-2019 10:00 Audacia 4 Helvoirt 4 77568 3-1
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 15-09-2019 12:00 Wilhelmina Boys 6 Oirschot Vooruit 5 17080 8-0
B 15-09-2019 13:00 Beerse Boys 7 Best Vooruit 6 17401 0-0
B 08-09-2019 12:00 Best Vooruit 6 Oirschot Vooruit 5 16881 6-3
B 08-09-2019 13:00 Beerse Boys 7 Wilhelmina Boys 6 16632 1-20
B 01-09-2019 12:00 Wilhelmina Boys 6 Best Vooruit 6 16031 14-2
B 01-09-2019 10:00 Oirschot Vooruit 5 Beerse Boys 7 16222 9-1

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Beerse Boys 5 4 4 0 0 12 30 6 24 0
2 LSV 3 3 3 0 0 9 12 3 9 0
3 GSBW 3 4 2 2 0 8 14 8 6 0
4 Nemelaer 4 4 2 1 1 7 11 7 4 0
5 Hilvaria 5 4 2 1 1 7 11 14 -3 0
6 Spoordonkse Boys 4 3 2 0 1 6 6 5 1 0
7 Oirschot Vooruit 5 4 1 2 1 5 13 9 4 0
8 Audacia 4 3 1 1 1 4 5 10 -5 0
9 Boxtel 5 4 1 1 2 4 10 12 -2 0
10 VV Trinitas Oisterwijk 6 3 0 0 3 0 3 17 -14 0
11 FC Tilburg 6 4 0 0 4 0 7 19 -12 0
12 Helvoirt 4 4 0 0 4 0 6 18 -12 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Wilhelmina Boys 6 2 2 0 0 6 28 1 27 0
2 Oirschot Vooruit 5 2 1 0 1 3 9 9 0 0
3 Beerse Boys 7 2 0 0 2 0 2 29 -27 0

Training

Berichten



Terug naar boven