0519 Mannen Zondag reserve

Senioren - Zondag - Oirschot Vooruit 4

Teamleden

Spelers
Ron van Beers        
Kevin Brands        
Adis Canic        
Bram Dielissen        
Sven van Dijk        
Ruud van Erp        
Roy van Gerven        
Eric van Grinsven        
Jurie Hellings        
Rick Jaspers        
Jan Kemps        
Maarten de Laat        
Gijs van de Looy        
Sjoerd van Nieuwburg        
Joost van Nunen        
Ton Renders        
Bart Schepens        
Mark Smits        
Koen van de Spijker        
 
Overige teamleden
Roy van Grinsven Hoofdtrainer

Wedstrijdplanning

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Accommodatie Veld Kleedkamer thuis Kleedkamer uit Verzameltijd
C 05-04-2020 afgelast EFC 4 Oirschot Vooruit 4 76490 Sportpark de Dieprijt - -
C 19-04-2020 afgelast Oirschot Vooruit 4 Geldrop 3 76338 Sportpark Moorland 2 03 10
C 10-05-2020 afgelast Oirschot Vooruit 4 SBC 4 76339 Sportpark Moorland 4 01 07
C 17-05-2020 afgelast RKSV Nuenen 5 Oirschot Vooruit 4 76514 Sportpark de Oude Landen - -
C 24-05-2020 afgelast Oirschot Vooruit 4 Braakhuizen 3 76340 Sportpark Moorland 2 02 08
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris
C 19-04-2020 10:00 Best Vooruit 5 Braakhuizen 3
C 19-04-2020 10:00 UNA 4 Wilhelmina Boys 3
C 19-04-2020 10:00 SBC 4 Marvilde 4
C 19-04-2020 10:00 SV Budel 3 RKSV Nuenen 5
C 19-04-2020 12:00 EFC 4 WODAN 3
C 19-04-2020 12:00 Oirschot Vooruit 4 Geldrop 3

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 05-04-2020 afgelast EFC 4 Oirschot Vooruit 4 76490
C 29-03-2020 12:00 Oirschot Vooruit 4 WODAN 3 H.W.M. (Willem) Nuwenhoud 76337
C 22-03-2020 12:00 Oirschot Vooruit 4 Wilhelmina Boys 3 J (Jan) van Beers 76335
C 15-03-2020 11:00 Marvilde 4 Oirschot Vooruit 4 75736
C 08-03-2020 12:00 Oirschot Vooruit 4 Best Vooruit 5 H. (Hans) Hellings 76336 3 - 1
C 01-03-2020 10:00 SV Budel 3 Oirschot Vooruit 4 Afgeschermd 75645 4 - 1
C 16-02-2020 10:00 UNA 4 Oirschot Vooruit 4 M.H. (Mark) van der Mierden 76174 6 - 2
C 08-12-2019 10:30 Geldrop 3 Oirschot Vooruit 4 A. (Adil) Bouhamda 75964 5 - 4
C 01-12-2019 12:00 Oirschot Vooruit 4 EFC 4 H. (Hans) Hellings 76334 3 - 2
C 24-11-2019 11:00 Braakhuizen 3 Oirschot Vooruit 4 R. (Roy) van Grinsven 75271 4 - 1
C 17-11-2019 12:00 Oirschot Vooruit 4 UNA 4 R.H.F.M. (Rob) Hutjens 76333 2 - 1
C 10-11-2019 11:00 Wilhelmina Boys 3 Oirschot Vooruit 4 G. (Geert) Peulings 75863 5 - 0
C 03-11-2019 11:00 WODAN 3 Oirschot Vooruit 4 J. (Jaykoemar) Chawhari 76386 5 - 1
C 27-10-2019 12:00 Oirschot Vooruit 4 RKSV Nuenen 5 F.C.H.A. (Frank) de Bresser 76332 1 - 5
C 13-10-2019 10:00 SBC 4 Oirschot Vooruit 4 H. (Hans) Jansen 75630 1 - 2
C 06-10-2019 12:30 Oirschot Vooruit 4 Marvilde 4 H.J.M.A. (Dirk) van den Eijnden 76331 0 - 3
C 29-09-2019 10:00 Best Vooruit 5 Oirschot Vooruit 4 Afgeschermd 75344 5 - 2
C 22-09-2019 12:00 Oirschot Vooruit 4 SV Budel 3 J (Jan) van Beers 76330 0 - 3
B 15-09-2019 12:30 Oirschot Vooruit 4 Hoogeloon 2 R. (Roy) van Grinsven 17018 4 - 2
B 08-09-2019 11:00 RKDSV 3 Oirschot Vooruit 4 H. (Hans) de Brouwer 16606 1 - 2
B 01-09-2019 10:00 Oirschot Vooruit 4 Hapert 3 W. (Willem) Spooren 15976 3 - 7
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 05-04-2020 12:00 RKSV Nuenen 5 UNA 4 76512 0-0
C 05-04-2020 12:00 EFC 4 Oirschot Vooruit 4 76490 0-0
C 05-04-2020 11:00 Marvilde 4 Wilhelmina Boys 3 75737 0-0
C 05-04-2020 11:00 WODAN 3 Best Vooruit 5 76392 0-0
C 05-04-2020 11:00 Braakhuizen 3 Geldrop 3 75276 0-0
C 05-04-2020 10:00 SBC 4 SV Budel 3 75637 0-0
C 29-03-2020 10:00 Best Vooruit 5 EFC 4 75352 0-0
C 29-03-2020 10:00 UNA 4 Braakhuizen 3 76175 0-0
C 29-03-2020 10:00 SV Budel 3 Marvilde 4 75647 0-0
C 29-03-2020 10:30 Geldrop 3 RKSV Nuenen 5 75967 0-0
C 29-03-2020 11:00 Wilhelmina Boys 3 SBC 4 75868 0-0
C 29-03-2020 12:00 Oirschot Vooruit 4 WODAN 3 76337 0-0
C 22-03-2020 12:00 EFC 4 SBC 4 76488 0-0
C 22-03-2020 11:00 Braakhuizen 3 Marvilde 4 75273 0-0
C 22-03-2020 10:30 Geldrop 3 SV Budel 3 75965 0-0
C 22-03-2020 12:00 Oirschot Vooruit 4 Wilhelmina Boys 3 76335 0-0
C 22-03-2020 12:00 RKSV Nuenen 5 Best Vooruit 5 76509 0-0
C 22-03-2020 11:00 WODAN 3 UNA 4 76390 0-0
C 15-03-2020 14:00 RKSV Nuenen 5 WODAN 3 76511 0-0
C 15-03-2020 11:00 Braakhuizen 3 EFC 4 75275 0-0
C 15-03-2020 11:00 Marvilde 4 Oirschot Vooruit 4 75736 0-0
C 15-03-2020 10:00 Best Vooruit 5 UNA 4 75351 0-0
C 15-03-2020 11:00 Wilhelmina Boys 3 SV Budel 3 75867 0-0
C 15-03-2020 10:00 SBC 4 Geldrop 3 75636 0-0
C 08-03-2020 12:00 Oirschot Vooruit 4 Best Vooruit 5 76336 3-1
C 08-03-2020 12:00 RKSV Nuenen 5 SBC 4 76510 7-3
C 08-03-2020 10:00 SV Budel 3 UNA 4 75646 4-2
C 08-03-2020 10:30 Geldrop 3 Marvilde 4 75966 2-1
C 08-03-2020 11:00 WODAN 3 Braakhuizen 3 76391 3-2
C 08-03-2020 12:00 EFC 4 Wilhelmina Boys 3 76489 0-2
C 01-03-2020 12:00 EFC 4 Best Vooruit 5 76487 0-0
C 01-03-2020 11:00 Marvilde 4 RKSV Nuenen 5 75734 5-0
C 01-03-2020 11:00 Wilhelmina Boys 3 Braakhuizen 3 75860 4-1
C 01-03-2020 10:00 SV Budel 3 Oirschot Vooruit 4 75645 4-1
C 16-02-2020 11:00 Wilhelmina Boys 3 Geldrop 3 75866 3-1
C 16-02-2020 10:00 Best Vooruit 5 SV Budel 3 75350 1-1
C 16-02-2020 11:00 Braakhuizen 3 RKSV Nuenen 5 75274 1-2
C 16-02-2020 10:00 UNA 4 Oirschot Vooruit 4 76174 6-2
C 16-02-2020 10:00 SBC 4 WODAN 3 75635 2-0
C 16-02-2020 11:00 Marvilde 4 EFC 4 75735 3-0
C 02-02-2020 10:00 SBC 4 Braakhuizen 3 75634 3-3
C 02-02-2020 10:00 UNA 4 EFC 4 76173 0-0
C 02-02-2020 11:00 Wilhelmina Boys 3 WODAN 3 75865 3-1
C 02-02-2020 10:00 Best Vooruit 5 Geldrop 3 75349 5-2
C 26-01-2020 10:00 SBC 4 Wilhelmina Boys 3 75633 3-1
C 26-01-2020 11:00 Marvilde 4 SV Budel 3 75732 1-2
C 26-01-2020 11:00 WODAN 3 EFC 4 76385 5-2
C 19-01-2020 11:00 Marvilde 4 UNA 4 75730 6-2
C 15-12-2019 11:00 WODAN 3 RKSV Nuenen 5 76388 0-1
C 15-12-2019 10:00 UNA 4 SBC 4 76169 4-3
C 08-12-2019 14:00 RKSV Nuenen 5 Wilhelmina Boys 3 76508 5-1
C 08-12-2019 10:30 Geldrop 3 Oirschot Vooruit 4 75964 5-4
C 08-12-2019 11:00 Braakhuizen 3 UNA 4 75272 0-1
C 08-12-2019 11:00 WODAN 3 SV Budel 3 76389 1-3
C 08-12-2019 12:00 Marvilde 4 SBC 4 75733 8-3
C 01-12-2019 14:00 UNA 4 RKSV Nuenen 5 76172 1-7
C 01-12-2019 12:00 Oirschot Vooruit 4 EFC 4 76334 3-2
C 01-12-2019 11:00 Wilhelmina Boys 3 Marvilde 4 75864 2-0
C 01-12-2019 10:30 Geldrop 3 Braakhuizen 3 75963 1-3
C 01-12-2019 10:00 SV Budel 3 SBC 4 75644 6-2
C 01-12-2019 10:00 Best Vooruit 5 WODAN 3 75348 3-1
C 24-11-2019 10:00 UNA 4 Best Vooruit 5 76171 5-3
C 24-11-2019 11:00 Braakhuizen 3 Oirschot Vooruit 4 75271 4-1
C 24-11-2019 11:00 EFC 4 Geldrop 3 76486 5-1
C 17-11-2019 11:00 Braakhuizen 3 Best Vooruit 5 75270 1-5
C 17-11-2019 11:00 WODAN 3 SBC 4 76387 7-3
C 17-11-2019 10:30 Geldrop 3 Wilhelmina Boys 3 75962 3-5
C 17-11-2019 12:00 Oirschot Vooruit 4 UNA 4 76333 2-1
C 17-11-2019 12:00 EFC 4 Marvilde 4 76485 5-1
C 17-11-2019 12:00 RKSV Nuenen 5 SV Budel 3 76507 7-0
C 10-11-2019 10:00 Best Vooruit 5 RKSV Nuenen 5 75347 3-6
C 10-11-2019 10:00 UNA 4 WODAN 3 76170 4-3
C 10-11-2019 10:00 SBC 4 EFC 4 75632 5-3
C 10-11-2019 10:00 SV Budel 3 Geldrop 3 75643 1-1
C 10-11-2019 10:00 Marvilde 4 Braakhuizen 3 75731 3-3
C 10-11-2019 11:00 Wilhelmina Boys 3 Oirschot Vooruit 4 75863 5-0
C 03-11-2019 10:00 SBC 4 Best Vooruit 5 75631 0-0
C 03-11-2019 10:00 SV Budel 3 Wilhelmina Boys 3 75642 1-6
C 03-11-2019 11:00 WODAN 3 Oirschot Vooruit 4 76386 5-1
C 03-11-2019 12:00 EFC 4 Braakhuizen 3 76484 0-0
C 03-11-2019 12:00 RKSV Nuenen 5 Geldrop 3 76506 4-1
C 27-10-2019 12:00 Oirschot Vooruit 4 RKSV Nuenen 5 76332 1-5
C 27-10-2019 11:00 Braakhuizen 3 SV Budel 3 75269 5-5
C 27-10-2019 10:30 Geldrop 3 WODAN 3 75961 4-3
C 27-10-2019 10:00 Best Vooruit 5 Marvilde 4 75346 1-2
C 27-10-2019 11:00 Wilhelmina Boys 3 EFC 4 75862 3-5
C 20-10-2019 11:00 Marvilde 4 WODAN 3 75728 4-1
C 20-10-2019 10:30 Geldrop 3 SBC 4 75960 5-2
C 13-10-2019 10:00 Marvilde 4 Geldrop 3 75729 7-1
C 13-10-2019 12:00 Wilhelmina Boys 3 UNA 4 75861 5-1
C 13-10-2019 10:00 RKSV Nuenen 5 Braakhuizen 3 76505 4-0
C 13-10-2019 10:00 SV Budel 3 Best Vooruit 5 75641 5-0
C 13-10-2019 10:00 SBC 4 Oirschot Vooruit 4 75630 1-2
C 06-10-2019 12:30 Oirschot Vooruit 4 Marvilde 4 76331 0-3
C 06-10-2019 12:00 EFC 4 RKSV Nuenen 5 76483 1-2
C 06-10-2019 11:00 Braakhuizen 3 WODAN 3 75268 3-2
C 06-10-2019 10:00 UNA 4 SV Budel 3 76168 0-2
C 06-10-2019 10:00 Best Vooruit 5 Wilhelmina Boys 3 75345 1-1
C 29-09-2019 10:00 SV Budel 3 EFC 4 75640 1-4
C 29-09-2019 10:00 SBC 4 RKSV Nuenen 5 75629 5-5
C 29-09-2019 10:00 UNA 4 Geldrop 3 76167 1-2
C 29-09-2019 10:00 Best Vooruit 5 Oirschot Vooruit 4 75344 5-2
C 22-09-2019 10:30 Geldrop 3 Best Vooruit 5 75959 4-6
C 22-09-2019 12:00 Oirschot Vooruit 4 SV Budel 3 76330 0-3
C 22-09-2019 12:00 EFC 4 UNA 4 76482 2-0
C 22-09-2019 12:00 RKSV Nuenen 5 Marvilde 4 76504 1-4
C 22-09-2019 11:00 WODAN 3 Wilhelmina Boys 3 76384 1-2
C 22-09-2019 11:00 Braakhuizen 3 SBC 4 75267 3-2
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 15-09-2019 11:00 RKDSV 3 Hapert 3 17376 1-3
B 15-09-2019 12:30 Oirschot Vooruit 4 Hoogeloon 2 17018 4-2
B 08-09-2019 11:00 Hapert 3 Hoogeloon 2 16733 3-1
B 08-09-2019 11:00 RKDSV 3 Oirschot Vooruit 4 16606 1-2
B 01-09-2019 12:00 Hoogeloon 2 RKDSV 3 16187 3-2
B 01-09-2019 10:00 Oirschot Vooruit 4 Hapert 3 15976 3-7

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 RKSV Nuenen 5 14 11 1 2 34 56 26 30 0
2 Wilhelmina Boys 3 14 10 1 3 31 43 23 20 0
3 Marvilde 4 14 9 1 4 28 48 23 25 0
4 SV Budel 3 14 8 3 3 27 38 31 7 0
5 Best Vooruit 5 12 5 2 5 17 34 33 1 0
6 Geldrop 3 14 5 1 8 16 33 50 -17 0
7 Braakhuizen 3 13 4 3 6 15 29 36 -7 0
8 UNA 4 12 5 0 7 14 28 39 -11 1
9 EFC 4 10 4 0 6 12 27 26 1 0
10 WODAN 3 14 4 0 10 12 33 37 -4 0
11 Oirschot Vooruit 4 14 4 0 10 12 22 50 -28 0
12 SBC 4 13 3 2 8 11 37 54 -17 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Hapert 3 3 3 0 0 9 13 5 8 0
2 Oirschot Vooruit 4 3 2 0 1 6 9 10 -1 0
3 Hoogeloon 2 3 1 0 2 3 6 9 -3 0
4 RKDSV 3 3 0 0 3 0 4 8 -4 0

Training

Berichten



Terug naar boven