0519 Mannen Zondag reserve

Senioren - Zondag - Oirschot Vooruit 3

Teamleden

Spelers
Bil van den Akker        
Roel Berben        
Luuk van Bommel        
Tom van Haren        
Maarten van de Kam        
Floris van de Kam        
Mathieu van Kasteren        
Kay de Kort        
Sam van Kroonenburg        
Julian van Loon        
Rick Louwers        
Hank Mommers        
Luuk Smits        
Thijs Versteden        
Rico van de Wal        
Thomas van de Wouw        
 
Overige teamleden
Mohamud Ali Assistent trainer

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 24-05-2020 12:00 Bladella 3 Oirschot Vooruit 3 J.H. (Jan) Mariƫn 75244
C 17-05-2020 12:30 Oirschot Vooruit 3 VV Trinitas Oisterwijk 5 76329
C 10-05-2020 12:00 OVC'26 4 Oirschot Vooruit 3 76961
C 19-04-2020 10:00 Hilvaria 3 Oirschot Vooruit 3 76546
C 05-04-2020 12:30 Oirschot Vooruit 3 Gloria UC 2 76328
C 29-03-2020 12:00 VOAB 3 Oirschot Vooruit 3 76654
C 22-03-2020 12:00 Riel 2 Oirschot Vooruit 3 75372
C 15-03-2020 12:30 Oirschot Vooruit 3 Sarto 7 B.F.M. (Bart) Vogels 76327
C 08-03-2020 11:00 RKDSV 3 Oirschot Vooruit 3 Afgeschermd 75471 2 - 3
C 16-02-2020 12:30 Oirschot Vooruit 3 Reusel Sport/CoTrans 4 Afgeschermd 76326 3 - 1
C 02-02-2020 12:30 Oirschot Vooruit 3 Viola 3 B.F.M. (Bart) Vogels 76325 1 - 0
C 19-01-2020 11:00 VV Trinitas Oisterwijk 5 Oirschot Vooruit 3 Afgeschermd 77030 0 - 4
C 15-12-2019 12:00 Sarto 7 Oirschot Vooruit 3 Afgeschermd 75619 0 - 4
C 08-12-2019 12:30 Oirschot Vooruit 3 Hilvaria 3 J (Jan) van Beers 76324 1 - 4
C 01-12-2019 12:00 Gloria UC 2 Oirschot Vooruit 3 B. (Bjorn) Brouwers 76204 0 - 4
C 24-11-2019 12:30 Oirschot Vooruit 3 VOAB 3 H.W.M. (Willem) Nuwenhoud 76323 1 - 3
C 17-11-2019 10:00 Reusel Sport/CoTrans 4 Oirschot Vooruit 3 Afgeschermd 75281 1 - 0
C 10-11-2019 12:30 Oirschot Vooruit 3 Riel 2 J (Jan) van Beers 76322 7 - 1
C 03-11-2019 12:30 Oirschot Vooruit 3 Bladella 3 R.H.F.M. (Rob) Hutjens 76321 8 - 2
C 13-10-2019 12:30 Oirschot Vooruit 3 RKDSV 3 J (Jan) van Beers 76320 3 - 0
C 01-10-2019 20:00 Oirschot Vooruit 3 OVC'26 4 J.M.W. (Jan) de Groot 76319 2 - 2
C 22-09-2019 10:30 Viola 3 Oirschot Vooruit 3 J. (Hans) Abrahams 76232 0 - 3
B 15-09-2019 12:00 UNA 3 Oirschot Vooruit 3 M.C.A. (Mart) Senders 17282 2 - 0
B 08-09-2019 13:00 Oirschot Vooruit 3 Marvilde 4 H.L.A. (Harry) Hoeymans 16769 1 - 2
B 03-09-2019 20:15 DVS 2 Oirschot Vooruit 3 J (John) Bouw 16034 0 - 3
V 25-08-2019 12:00 De Bocht'80 - 1 Oirschot Vooruit 3
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 24-05-2020 12:00 VOAB 3 OVC'26 4 76657 0-0
C 24-05-2020 12:00 Sarto 7 Riel 2 75628 0-0
C 24-05-2020 12:00 Gloria UC 2 Viola 3 76210 0-0
C 24-05-2020 12:00 Bladella 3 Oirschot Vooruit 3 75244 0-0
C 24-05-2020 11:00 RKDSV 3 Reusel Sport/CoTrans 4 75474 0-0
C 24-05-2020 11:00 VV Trinitas Oisterwijk 5 Hilvaria 3 77038 0-0
C 17-05-2020 12:00 OVC'26 4 RKDSV 3 76962 0-0
C 17-05-2020 10:00 Reusel Sport/CoTrans 4 VOAB 3 75288 0-0
C 17-05-2020 10:00 Viola 3 Sarto 7 76242 0-0
C 17-05-2020 10:00 Hilvaria 3 Bladella 3 76547 0-0
C 17-05-2020 12:00 Riel 2 Gloria UC 2 75376 0-0
C 17-05-2020 12:30 Oirschot Vooruit 3 VV Trinitas Oisterwijk 5 76329 0-0
C 10-05-2020 11:00 RKDSV 3 Bladella 3 75473 0-0
C 10-05-2020 12:00 OVC'26 4 Oirschot Vooruit 3 76961 0-0
C 10-05-2020 10:30 Viola 3 Reusel Sport/CoTrans 4 76241 0-0
C 10-05-2020 12:00 Gloria UC 2 VV Trinitas Oisterwijk 5 76209 0-0
C 10-05-2020 12:00 Sarto 7 Hilvaria 3 75627 0-0
C 10-05-2020 12:00 VOAB 3 Riel 2 76656 0-0
C 03-05-2020 11:30 Riel 2 OVC'26 4 75367 0-0
C 19-04-2020 10:00 Reusel Sport/CoTrans 4 OVC'26 4 75287 0-0
C 19-04-2020 10:00 Hilvaria 3 Oirschot Vooruit 3 76546 0-0
C 19-04-2020 11:00 VV Trinitas Oisterwijk 5 Riel 2 77037 0-0
C 19-04-2020 12:00 Sarto 7 RKDSV 3 75626 0-0
C 19-04-2020 12:00 Bladella 3 Gloria UC 2 75243 0-0
C 19-04-2020 12:00 VOAB 3 Viola 3 76655 0-0
C 05-04-2020 12:30 Oirschot Vooruit 3 Gloria UC 2 76328 0-0
C 05-04-2020 12:00 Riel 2 RKDSV 3 75375 0-0
C 05-04-2020 12:00 OVC'26 4 VV Trinitas Oisterwijk 5 76960 0-0
C 05-04-2020 10:00 Hilvaria 3 VOAB 3 76545 0-0
C 05-04-2020 10:00 Viola 3 Bladella 3 76240 0-0
C 05-04-2020 12:00 Reusel Sport/CoTrans 4 Sarto 7 75286 0-0
C 29-03-2020 11:00 VV Trinitas Oisterwijk 5 Reusel Sport/CoTrans 4 77036 0-0
C 29-03-2020 11:00 RKDSV 3 Viola 3 75472 0-0
C 29-03-2020 12:00 Bladella 3 Riel 2 75242 0-0
C 29-03-2020 12:00 Sarto 7 OVC'26 4 75625 0-0
C 29-03-2020 12:00 VOAB 3 Oirschot Vooruit 3 76654 0-0
C 29-03-2020 12:00 Gloria UC 2 Hilvaria 3 76208 0-0
C 22-03-2020 12:00 Riel 2 Oirschot Vooruit 3 75372 0-0
C 22-03-2020 12:00 OVC'26 4 Bladella 3 76958 0-0
C 22-03-2020 11:00 RKDSV 3 VOAB 3 75470 0-0
C 22-03-2020 10:30 Viola 3 VV Trinitas Oisterwijk 5 76237 0-0
C 22-03-2020 12:00 Sarto 7 Gloria UC 2 75623 0-0
C 22-03-2020 10:00 Reusel Sport/CoTrans 4 Hilvaria 3 75284 0-0
C 15-03-2020 10:30 Viola 3 OVC'26 4 76239 0-0
C 15-03-2020 10:00 Hilvaria 3 RKDSV 3 76544 0-0
C 15-03-2020 12:00 Gloria UC 2 VOAB 3 76207 0-0
C 15-03-2020 12:00 Riel 2 Reusel Sport/CoTrans 4 75374 0-0
C 15-03-2020 12:30 Oirschot Vooruit 3 Sarto 7 76327 0-0
C 15-03-2020 11:00 VV Trinitas Oisterwijk 5 Bladella 3 77035 0-0
C 08-03-2020 10:00 Reusel Sport/CoTrans 4 Gloria UC 2 75285 4-0
C 08-03-2020 11:00 RKDSV 3 Oirschot Vooruit 3 75471 2-3
C 08-03-2020 12:00 VOAB 3 Bladella 3 76653 3-0
C 08-03-2020 12:00 Sarto 7 VV Trinitas Oisterwijk 5 75624 1-3
C 08-03-2020 12:00 OVC'26 4 Riel 2 76959 0-0
C 08-03-2020 10:30 Viola 3 Hilvaria 3 76238 2-5
C 01-03-2020 11:00 VV Trinitas Oisterwijk 5 RKDSV 3 77033 0-0
C 01-03-2020 12:00 OVC'26 4 Reusel Sport/CoTrans 4 76953 1-4
C 01-03-2020 10:00 Hilvaria 3 Riel 2 76542 4-0
C 16-02-2020 10:00 Hilvaria 3 OVC'26 4 76543 6-0
C 16-02-2020 11:00 VV Trinitas Oisterwijk 5 VOAB 3 77034 7-2
C 16-02-2020 12:00 Bladella 3 Sarto 7 75241 1-1
C 16-02-2020 12:00 Gloria UC 2 RKDSV 3 76206 0-0
C 16-02-2020 12:30 Oirschot Vooruit 3 Reusel Sport/CoTrans 4 76326 3-1
C 16-02-2020 12:00 Riel 2 Viola 3 75373 0-0
C 02-02-2020 09:45 VOAB 3 Sarto 7 76652 3-2
C 02-02-2020 12:00 Bladella 3 Reusel Sport/CoTrans 4 75240 1-3
C 02-02-2020 12:00 Gloria UC 2 OVC'26 4 76205 3-1
C 02-02-2020 12:30 Oirschot Vooruit 3 Viola 3 76325 1-0
C 26-01-2020 12:00 Reusel Sport/CoTrans 4 VV Trinitas Oisterwijk 5 75283 7-0
C 26-01-2020 11:00 RKDSV 3 Sarto 7 75469 1-3
C 19-01-2020 10:00 Reusel Sport/CoTrans 4 Viola 3 75279 7-1
C 19-01-2020 11:00 VV Trinitas Oisterwijk 5 Oirschot Vooruit 3 77030 0-4
C 19-01-2020 11:00 RKDSV 3 Hilvaria 3 75465 0-5
C 15-12-2019 12:00 Sarto 7 Oirschot Vooruit 3 75619 0-4
C 15-12-2019 12:00 VOAB 3 RKDSV 3 76650 2-1
C 15-12-2019 12:00 OVC'26 4 Hilvaria 3 76955 4-5
C 08-12-2019 12:00 Riel 2 Bladella 3 75371 2-0
C 08-12-2019 10:30 Viola 3 Gloria UC 2 76236 4-1
C 08-12-2019 12:30 Oirschot Vooruit 3 Hilvaria 3 76324 1-4
C 08-12-2019 10:00 OVC'26 4 VOAB 3 76957 0-8
C 01-12-2019 12:00 VOAB 3 Hilvaria 3 76651 1-5
C 01-12-2019 12:00 Gloria UC 2 Oirschot Vooruit 3 76204 0-4
C 01-12-2019 12:00 Bladella 3 Viola 3 75239 1-2
C 01-12-2019 11:00 VV Trinitas Oisterwijk 5 OVC'26 4 77032 1-0
C 01-12-2019 11:00 RKDSV 3 Riel 2 75468 2-2
C 01-12-2019 12:00 Sarto 7 Reusel Sport/CoTrans 4 75622 1-3
C 24-11-2019 12:00 OVC'26 4 Viola 3 76956 0-0
C 24-11-2019 12:30 Oirschot Vooruit 3 VOAB 3 76323 1-3
C 24-11-2019 12:00 Riel 2 Sarto 7 75370 1-3
C 24-11-2019 10:00 Reusel Sport/CoTrans 4 RKDSV 3 75282 4-2
C 24-11-2019 12:00 Bladella 3 VV Trinitas Oisterwijk 5 75238 1-3
C 24-11-2019 10:00 Hilvaria 3 Gloria UC 2 76541 5-3
C 17-11-2019 12:00 Riel 2 VV Trinitas Oisterwijk 5 75369 2-0
C 17-11-2019 10:30 Viola 3 VOAB 3 76235 3-1
C 17-11-2019 10:00 Reusel Sport/CoTrans 4 Oirschot Vooruit 3 75281 1-0
C 17-11-2019 11:00 RKDSV 3 Gloria UC 2 75467 2-1
C 17-11-2019 12:00 Sarto 7 Bladella 3 75621 2-1
C 10-11-2019 12:00 Gloria UC 2 Sarto 7 76203 0-3
C 10-11-2019 12:30 Oirschot Vooruit 3 Riel 2 76322 7-1
C 10-11-2019 11:00 VV Trinitas Oisterwijk 5 Viola 3 77031 3-0
C 10-11-2019 10:00 Hilvaria 3 Reusel Sport/CoTrans 4 76540 2-3
C 10-11-2019 12:00 Bladella 3 OVC'26 4 75237 9-0
C 03-11-2019 10:30 Viola 3 RKDSV 3 76234 1-3
C 03-11-2019 10:00 Reusel Sport/CoTrans 4 Riel 2 75280 3-2
C 03-11-2019 12:00 VOAB 3 Gloria UC 2 76649 4-1
C 03-11-2019 12:30 Oirschot Vooruit 3 Bladella 3 76321 8-2
C 03-11-2019 12:00 OVC'26 4 Sarto 7 76954 1-4
C 03-11-2019 10:00 Hilvaria 3 VV Trinitas Oisterwijk 5 76539 2-1
C 27-10-2019 12:00 Gloria UC 2 Reusel Sport/CoTrans 4 76202 1-3
C 27-10-2019 10:00 Sarto 7 Viola 3 75620 5-5
C 27-10-2019 12:00 Bladella 3 Hilvaria 3 75236 1-2
C 27-10-2019 12:00 Riel 2 VOAB 3 75368 1-5
C 27-10-2019 11:00 RKDSV 3 OVC'26 4 75466 4-1
C 20-10-2019 12:00 Hilvaria 3 Viola 3 76537 2-2
C 20-10-2019 12:00 Bladella 3 RKDSV 3 75234 1-2
C 13-10-2019 12:30 Oirschot Vooruit 3 RKDSV 3 76320 3-0
C 13-10-2019 10:00 Hilvaria 3 Sarto 7 76538 2-1
C 13-10-2019 10:30 Viola 3 Riel 2 76233 2-2
C 13-10-2019 12:00 Gloria UC 2 Bladella 3 76201 3-2
C 13-10-2019 12:00 VOAB 3 VV Trinitas Oisterwijk 5 76648 2-0
C 06-10-2019 12:00 Bladella 3 VOAB 3 75235 2-5
C 06-10-2019 11:00 VV Trinitas Oisterwijk 5 Gloria UC 2 77029 5-2
C 01-10-2019 20:00 Oirschot Vooruit 3 OVC'26 4 76319 2-2
C 29-09-2019 12:00 VOAB 3 Reusel Sport/CoTrans 4 76647 2-2
C 29-09-2019 11:00 VV Trinitas Oisterwijk 5 Sarto 7 77028 4-3
C 29-09-2019 12:00 Gloria UC 2 Riel 2 76200 6-1
C 22-09-2019 10:00 Reusel Sport/CoTrans 4 Bladella 3 75278 6-2
C 22-09-2019 12:00 Sarto 7 VOAB 3 75618 2-0
C 22-09-2019 12:00 Riel 2 Hilvaria 3 75366 2-1
C 22-09-2019 11:00 RKDSV 3 VV Trinitas Oisterwijk 5 75464 3-1
C 22-09-2019 10:30 Viola 3 Oirschot Vooruit 3 76232 0-3
C 22-09-2019 11:00 OVC'26 4 Gloria UC 2 76952 4-1
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 15-09-2019 12:00 UNA 3 Oirschot Vooruit 3 17282 2-0
B 15-09-2019 12:00 DVS 2 Marvilde 4 17083 4-1
B 08-09-2019 12:00 UNA 3 DVS 2 16506 1-2
B 08-09-2019 13:00 Oirschot Vooruit 3 Marvilde 4 16769 1-2
B 03-09-2019 20:15 DVS 2 Oirschot Vooruit 3 16034 0-3
B 01-09-2019 12:00 Marvilde 4 UNA 3 16291 1-1

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Reusel Sport/CoTrans 4 14 12 1 1 37 51 18 33 0
2 Hilvaria 3 14 11 1 2 34 50 21 29 0
3 Oirschot Vooruit 3 14 10 1 3 31 44 16 28 0
4 VOAB 3 14 9 1 4 28 41 27 14 0
5 Sarto 7 14 6 2 6 20 31 29 2 0
6 VV Trinitas Oisterwijk 5 12 6 0 6 18 27 29 -2 0
7 RKDSV 3 12 5 1 6 16 22 27 -5 0
8 Viola 3 12 3 3 6 12 22 34 -12 0
9 Riel 2 12 3 3 6 12 16 33 -17 0
10 Gloria UC 2 13 3 0 10 9 22 42 -20 0
11 OVC'26 4 11 1 2 8 5 14 46 -32 0
12 Bladella 3 14 1 1 12 4 24 42 -18 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 DVS 2 3 2 0 1 6 6 5 1 0
2 UNA 3 3 1 1 1 4 4 3 1 0
3 Marvilde 4 3 1 1 1 4 4 6 -2 0
4 Oirschot Vooruit 3 3 1 0 2 3 4 4 0 0

Training

Berichten



Terug naar boven