0518 Mannen Zondag reserve (A-cat)

Senioren - Zondag - Oirschot Vooruit 2

Teamleden

Spelers
Timo van de Loo Keeper      
Pierre van den Berkmortel        
Sjoerd van Brunschot        
Harun Canic        
Rens van Gaal        
Harm van Heerebeek        
Luke van Kollenburg        
Stijn Koolen        
Sam Laenen        
Pim Meeuwis        
Rick Meeuwis        
Daan van Nunen        
Jordi Raaymakers        
Mathijs van de Ven        
Lars Versteden        
Willem Witlox        
 
Overige teamleden
Hank van Nunen Hoofdtrainer
Hans van Aarle Assistent trainer
Hans Raaijmakers Leider
Jan van den Heuvel Ass. scheidsrechter

Wedstrijdplanning

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Accommodatie Veld Kleedkamer thuis Kleedkamer uit Verzameltijd
C 05-04-2020 afgelast Geldrop 2 Oirschot Vooruit 2 Afgeschermd 24204 Sportpark De Kievit - -
C 19-04-2020 afgelast Oirschot Vooruit 2 Dongen 2 Afgeschermd 24231 Sportpark Moorland 1 04 11
C 26-04-2020 afgelast SC 't Zand 2 Oirschot Vooruit 2 Afgeschermd 24251 Sportpark Bijstervelden - -
C 10-05-2020 afgelast Oirschot Vooruit 2 RKVVO 2 Afgeschermd 24270 Sportpark Moorland 1 04 05
C 17-05-2020 afgelast ODC 2 Oirschot Vooruit 2 J (Joost) Schellekens 24278 Sportpark Molenwijk - -
C 24-05-2020 afgelast Oirschot Vooruit 2 RKSV Heeze 2 Afgeschermd 24312 Sportpark Moorland 1 04 05
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris
C 11-04-2020 17:00 RKSV Nuenen 2 Haarsteeg 2
C 11-04-2020 17:00 Sarto 2 RKVVO 2
C 13-04-2020 11:30 EFC 2 OJC ROSMALEN 2
C 13-04-2020 11:30 RKSV Heeze 2 Geldrop 2
C 19-04-2020 12:00 Haarsteeg 2 Sarto 2
C 19-04-2020 12:00 RKSV Nuenen 2 ODC 2
C 19-04-2020 12:00 Nemelaer 2 Geldrop 2
C 19-04-2020 11:30 Wilhelmina Boys 2 RKVVO 2
C 19-04-2020 11:30 EFC 2 SC 't Zand 2
C 19-04-2020 11:15 OJC ROSMALEN 2 RKSV Heeze 2
C 19-04-2020 11:00 Oirschot Vooruit 2 Dongen 2
C 26-04-2020 12:00 SC 't Zand 2 Oirschot Vooruit 2
C 26-04-2020 12:00 Dongen 2 OJC ROSMALEN 2
C 26-04-2020 12:00 RKVVO 2 Haarsteeg 2
C 26-04-2020 11:30 RKSV Heeze 2 RKSV Nuenen 2
C 26-04-2020 11:30 ODC 2 Wilhelmina Boys 2
C 26-04-2020 10:30 Geldrop 2 EFC 2
C 26-04-2020 12:30 Sarto 2 Nemelaer 2

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 05-04-2020 afgelast Geldrop 2 Oirschot Vooruit 2 Afgeschermd 24204
C 29-03-2020 11:00 Oirschot Vooruit 2 Nemelaer 2 Afgeschermd 24180
C 22-03-2020 12:00 Haarsteeg 2 Oirschot Vooruit 2 Afgeschermd 24170
C 15-03-2020 11:00 Oirschot Vooruit 2 OJC ROSMALEN 2 Afgeschermd 24141
C 08-03-2020 11:30 EFC 2 Oirschot Vooruit 2 C.J.M. (Chryso) Konings 24129 1 - 0
C 01-03-2020 11:30 Wilhelmina Boys 2 Oirschot Vooruit 2 J.P.M. (Jeroen) van Kerkoerle 24082 1 - 0
C 16-02-2020 11:00 Oirschot Vooruit 2 RKSV Nuenen 2 A. (Andre) Dorsman 24099 1 - 2
C 02-02-2020 11:00 Oirschot Vooruit 2 Sarto 2 J.J.L.W. (Jeroen) Quinten 24054 3 - 1
C 26-01-2020 12:00 Nemelaer 2 Oirschot Vooruit 2 J. (Jan) van Boxtel 24030 1 - 3
C 15-12-2019 11:00 Oirschot Vooruit 2 Geldrop 2 M. (Maik) Schrama 24015 0 - 3
C 08-12-2019 11:30 RKSV Heeze 2 Oirschot Vooruit 2 Afgeschermd 23990 2 - 2
C 01-12-2019 11:00 Oirschot Vooruit 2 SC 't Zand 2 Afgeschermd 23976 2 - 0
C 24-11-2019 12:00 RKVVO 2 Oirschot Vooruit 2 J.M.E.M. (Jan) Verpaalen 23959 7 - 0
C 10-11-2019 11:15 OJC ROSMALEN 2 Oirschot Vooruit 2 R.E. (Robert) Janssen 23930 1 - 0
C 03-11-2019 11:00 Oirschot Vooruit 2 Haarsteeg 2 T. (Teun) van Pelt 23250 0 - 3
C 27-10-2019 12:00 Dongen 2 Oirschot Vooruit 2 A. (Ahmed) Karacelik 23237 1 - 1
C 20-10-2019 11:00 Oirschot Vooruit 2 Wilhelmina Boys 2 L. (Luc) Schoenmakers 23208 3 - 1
C 13-10-2019 12:00 RKSV Nuenen 2 Oirschot Vooruit 2 G.G.A.J. (Gijs) de Kort 23187 3 - 3
C 06-10-2019 11:00 Oirschot Vooruit 2 EFC 2 RPA (Roy) Sprengers 23169 2 - 1
C 29-09-2019 11:00 Oirschot Vooruit 2 ODC 2 R.L.A.C. (Roy) Manichand 23142 3 - 2
C 22-09-2019 12:30 Sarto 2 Oirschot Vooruit 2 A.J. (Ad) Hesselmans 23124 4 - 0
B 15-09-2019 11:00 Oirschot Vooruit 2 Spoordonkse Boys 2 R. (Rick) Raats 17019 3 - 2
V 12-09-2019 20:00 Mierlo Hout-2 Oirschot Vooruit 2
B 08-09-2019 12:00 RPC 3 Oirschot Vooruit 2 Afgeschermd 16427 2 - 1
B 01-09-2019 11:00 Oirschot Vooruit 2 Beerse Boys 3 A.J.P. (Rian) Vermeulen 15977 2 - 0
V 29-08-2019 19:45 Geldrop-2 Oirschot Vooruit 2
V 25-08-2019 12:00 Rijen-2 Oirschot Vooruit 2
V 18-08-2019 11:00 SBC-2 Oirschot Vooruit 2
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 05-04-2020 12:30 Sarto 2 OJC ROSMALEN 2 24201 0-0
C 05-04-2020 10:00 Geldrop 2 Oirschot Vooruit 2 24204 0-0
C 05-04-2020 11:30 ODC 2 RKSV Heeze 2 24194 0-0
C 05-04-2020 11:30 Wilhelmina Boys 2 RKSV Nuenen 2 24208 0-0
C 05-04-2020 12:00 Nemelaer 2 EFC 2 24198 0-0
C 05-04-2020 12:00 Haarsteeg 2 Dongen 2 24209 0-0
C 05-04-2020 12:00 SC 't Zand 2 RKVVO 2 24212 0-0
C 29-03-2020 11:00 Oirschot Vooruit 2 Nemelaer 2 24180 0-0
C 29-03-2020 11:15 OJC ROSMALEN 2 Wilhelmina Boys 2 24176 0-0
C 29-03-2020 11:30 EFC 2 Haarsteeg 2 24183 0-0
C 29-03-2020 11:30 RKSV Heeze 2 Sarto 2 24173 0-0
C 29-03-2020 12:00 RKVVO 2 ODC 2 24187 0-0
C 29-03-2020 12:00 SC 't Zand 2 Geldrop 2 24188 0-0
C 29-03-2020 12:00 Dongen 2 RKSV Nuenen 2 24191 0-0
C 22-03-2020 11:00 Geldrop 2 RKVVO 2 24162 0-0
C 22-03-2020 11:30 ODC 2 OJC ROSMALEN 2 24152 0-0
C 22-03-2020 11:30 Wilhelmina Boys 2 RKSV Heeze 2 24166 0-0
C 22-03-2020 12:00 Nemelaer 2 SC 't Zand 2 24156 0-0
C 22-03-2020 12:00 Haarsteeg 2 Oirschot Vooruit 2 24170 0-0
C 22-03-2020 12:30 Sarto 2 Dongen 2 24159 0-0
C 22-03-2020 12:00 RKSV Nuenen 2 EFC 2 24168 0-0
C 15-03-2020 11:00 Oirschot Vooruit 2 OJC ROSMALEN 2 24141 0-0
C 15-03-2020 11:30 ODC 2 Sarto 2 24131 0-0
C 15-03-2020 11:30 RKSV Heeze 2 Nemelaer 2 24134 0-0
C 15-03-2020 12:00 Geldrop 2 Haarsteeg 2 24138 0-0
C 15-03-2020 12:00 Dongen 2 EFC 2 24149 0-0
C 15-03-2020 12:00 RKVVO 2 RKSV Nuenen 2 24145 0-0
C 15-03-2020 12:00 SC 't Zand 2 Wilhelmina Boys 2 24146 0-0
C 08-03-2020 11:30 RKSV Heeze 2 RKVVO 2 24113 2-1
C 08-03-2020 11:30 EFC 2 Oirschot Vooruit 2 24129 1-0
C 08-03-2020 11:30 Wilhelmina Boys 2 Dongen 2 24121 0-2
C 08-03-2020 12:00 RKSV Nuenen 2 SC 't Zand 2 24123 3-0
C 08-03-2020 12:00 Nemelaer 2 ODC 2 24111 5-0
C 08-03-2020 12:30 Sarto 2 Geldrop 2 24117 0-1
C 08-03-2020 11:15 OJC ROSMALEN 2 Haarsteeg 2 24125 2-1
C 01-03-2020 11:30 ODC 2 SC 't Zand 2 24068 1-4
C 01-03-2020 12:00 Nemelaer 2 Dongen 2 24072 1-2
C 01-03-2020 11:30 Wilhelmina Boys 2 Oirschot Vooruit 2 24082 1-0
C 16-02-2020 12:00 RKVVO 2 EFC 2 24103 2-1
C 16-02-2020 12:00 Haarsteeg 2 Wilhelmina Boys 2 24095 2-0
C 16-02-2020 12:00 Dongen 2 RKSV Heeze 2 24107 1-1
C 16-02-2020 12:00 Geldrop 2 ODC 2 24090 0-1
C 16-02-2020 11:00 Oirschot Vooruit 2 RKSV Nuenen 2 24099 1-2
C 16-02-2020 11:15 OJC ROSMALEN 2 Nemelaer 2 24092 2-0
C 16-02-2020 12:00 SC 't Zand 2 Sarto 2 24104 4-0
C 02-02-2020 11:00 Oirschot Vooruit 2 Sarto 2 24054 3-1
C 02-02-2020 11:15 OJC ROSMALEN 2 RKSV Nuenen 2 24047 2-1
C 02-02-2020 11:30 EFC 2 Wilhelmina Boys 2 24057 4-0
C 02-02-2020 12:00 Haarsteeg 2 ODC 2 24050 1-3
C 02-02-2020 12:00 SC 't Zand 2 RKSV Heeze 2 24062 1-3
C 02-02-2020 12:00 RKVVO 2 Nemelaer 2 24061 1-1
C 02-02-2020 12:00 Dongen 2 Geldrop 2 24065 1-1
C 26-01-2020 11:00 Geldrop 2 SC 't Zand 2 24039 1-3
C 26-01-2020 11:30 RKSV Heeze 2 EFC 2 24032 0-1
C 26-01-2020 11:30 ODC 2 RKVVO 2 24026 3-4
C 26-01-2020 11:30 Wilhelmina Boys 2 OJC ROSMALEN 2 24043 0-1
C 26-01-2020 12:00 Nemelaer 2 Oirschot Vooruit 2 24030 1-3
C 26-01-2020 12:00 RKSV Nuenen 2 Dongen 2 24045 2-2
C 26-01-2020 12:30 Sarto 2 Haarsteeg 2 24036 3-0
C 19-01-2020 12:00 EFC 2 Nemelaer 2 24018 0-2
C 15-12-2019 12:00 Haarsteeg 2 RKSV Heeze 2 24011 2-0
C 15-12-2019 11:00 Oirschot Vooruit 2 Geldrop 2 24015 0-3
C 15-12-2019 11:15 OJC ROSMALEN 2 ODC 2 24008 6-2
C 15-12-2019 12:00 RKVVO 2 SC 't Zand 2 24022 2-4
C 15-12-2019 12:00 Dongen 2 Sarto 2 24023 2-1
C 15-12-2019 12:00 RKSV Nuenen 2 Wilhelmina Boys 2 24006 1-1
C 08-12-2019 12:30 Sarto 2 Wilhelmina Boys 2 23994 1-1
C 08-12-2019 11:30 RKVVO 2 Dongen 2 24001 3-2
C 08-12-2019 12:00 SC 't Zand 2 EFC 2 24002 2-0
C 08-12-2019 12:00 Nemelaer 2 Haarsteeg 2 23988 4-2
C 08-12-2019 11:30 RKSV Heeze 2 Oirschot Vooruit 2 23990 2-2
C 08-12-2019 11:30 ODC 2 RKSV Nuenen 2 23984 2-1
C 08-12-2019 11:00 Geldrop 2 OJC ROSMALEN 2 23997 2-1
C 01-12-2019 11:00 Oirschot Vooruit 2 SC 't Zand 2 23976 2-0
C 01-12-2019 11:15 OJC ROSMALEN 2 RKVVO 2 23972 8-0
C 01-12-2019 11:30 Wilhelmina Boys 2 Nemelaer 2 23968 1-3
C 01-12-2019 11:30 RKSV Heeze 2 ODC 2 23963 5-1
C 01-12-2019 11:30 EFC 2 Sarto 2 23979 3-0
C 01-12-2019 12:00 Dongen 2 Haarsteeg 2 23981 4-1
C 01-12-2019 12:00 RKSV Nuenen 2 Geldrop 2 23970 1-1
C 24-11-2019 10:30 Geldrop 2 Wilhelmina Boys 2 23952 5-0
C 24-11-2019 11:30 ODC 2 Dongen 2 23942 0-5
C 24-11-2019 12:00 Nemelaer 2 RKSV Heeze 2 23946 2-1
C 24-11-2019 12:00 Haarsteeg 2 EFC 2 23954 1-0
C 24-11-2019 12:00 RKVVO 2 Oirschot Vooruit 2 23959 7-0
C 24-11-2019 12:00 SC 't Zand 2 OJC ROSMALEN 2 23960 1-5
C 24-11-2019 12:30 Sarto 2 RKSV Nuenen 2 23949 0-3
C 10-11-2019 11:15 OJC ROSMALEN 2 Oirschot Vooruit 2 23930 1-0
C 10-11-2019 11:30 Wilhelmina Boys 2 SC 't Zand 2 23926 2-4
C 10-11-2019 11:30 EFC 2 RKVVO 2 23937 0-1
C 10-11-2019 12:00 Dongen 2 Nemelaer 2 23939 2-3
C 10-11-2019 12:00 Haarsteeg 2 Geldrop 2 23933 0-8
C 10-11-2019 12:00 RKSV Nuenen 2 RKSV Heeze 2 23928 3-1
C 10-11-2019 12:30 Sarto 2 ODC 2 23922 4-0
C 03-11-2019 11:00 Oirschot Vooruit 2 Haarsteeg 2 23250 0-3
C 03-11-2019 11:15 OJC ROSMALEN 2 Dongen 2 23246 0-2
C 03-11-2019 11:30 RKSV Heeze 2 Wilhelmina Boys 2 23243 3-3
C 03-11-2019 11:30 EFC 2 RKSV Nuenen 2 23253 3-1
C 03-11-2019 12:00 Nemelaer 2 Sarto 2 23241 1-2
C 03-11-2019 12:00 RKVVO 2 Geldrop 2 23257 1-1
C 03-11-2019 12:00 SC 't Zand 2 ODC 2 23258 4-0
C 27-10-2019 10:30 Geldrop 2 RKSV Heeze 2 23226 2-3
C 27-10-2019 11:30 Wilhelmina Boys 2 EFC 2 23230 6-1
C 27-10-2019 11:30 ODC 2 Nemelaer 2 23219 0-3
C 27-10-2019 12:00 Dongen 2 Oirschot Vooruit 2 23237 1-1
C 27-10-2019 12:00 Haarsteeg 2 OJC ROSMALEN 2 23234 2-0
C 27-10-2019 12:00 RKSV Nuenen 2 RKVVO 2 23232 2-2
C 27-10-2019 12:30 Sarto 2 SC 't Zand 2 23223 1-1
C 20-10-2019 12:00 SC 't Zand 2 Haarsteeg 2 23216 2-3
C 20-10-2019 11:00 Oirschot Vooruit 2 Wilhelmina Boys 2 23208 3-1
C 20-10-2019 11:30 RKSV Heeze 2 OJC ROSMALEN 2 23204 0-0
C 20-10-2019 11:30 ODC 2 Geldrop 2 23198 0-6
C 20-10-2019 11:30 EFC 2 Dongen 2 23211 1-1
C 20-10-2019 12:00 Nemelaer 2 RKSV Nuenen 2 23202 1-2
C 20-10-2019 12:00 RKVVO 2 Sarto 2 23215 1-3
C 13-10-2019 10:30 Geldrop 2 Nemelaer 2 23181 5-4
C 13-10-2019 11:15 OJC ROSMALEN 2 EFC 2 23189 1-0
C 13-10-2019 11:30 Wilhelmina Boys 2 ODC 2 23185 1-0
C 13-10-2019 12:00 Dongen 2 SC 't Zand 2 23195 4-0
C 13-10-2019 12:00 Haarsteeg 2 RKVVO 2 23192 1-1
C 13-10-2019 12:00 RKSV Nuenen 2 Oirschot Vooruit 2 23187 3-3
C 13-10-2019 12:30 Sarto 2 RKSV Heeze 2 23178 1-1
C 06-10-2019 11:30 ODC 2 Haarsteeg 2 23156 3-1
C 06-10-2019 10:30 Geldrop 2 Sarto 2 23166 2-4
C 06-10-2019 11:00 Oirschot Vooruit 2 EFC 2 23169 2-1
C 06-10-2019 11:30 RKSV Heeze 2 Dongen 2 23162 3-2
C 06-10-2019 12:00 RKVVO 2 Wilhelmina Boys 2 23173 9-2
C 06-10-2019 12:00 Nemelaer 2 OJC ROSMALEN 2 23160 4-0
C 06-10-2019 12:00 SC 't Zand 2 RKSV Nuenen 2 23174 2-0
C 29-09-2019 11:00 Oirschot Vooruit 2 ODC 2 23142 3-2
C 29-09-2019 11:15 OJC ROSMALEN 2 Sarto 2 23135 0-2
C 29-09-2019 11:30 EFC 2 Geldrop 2 23145 0-1
C 29-09-2019 12:00 RKVVO 2 RKSV Heeze 2 23149 5-1
C 29-09-2019 12:00 Dongen 2 Wilhelmina Boys 2 23153 3-0
C 29-09-2019 12:00 Haarsteeg 2 RKSV Nuenen 2 23138 5-2
C 29-09-2019 12:00 SC 't Zand 2 Nemelaer 2 23150 2-2
C 22-09-2019 11:30 Wilhelmina Boys 2 Haarsteeg 2 23131 2-4
C 22-09-2019 11:30 ODC 2 EFC 2 23114 3-1
C 22-09-2019 11:30 RKSV Heeze 2 SC 't Zand 2 23120 4-4
C 22-09-2019 12:00 Nemelaer 2 RKVVO 2 23118 4-0
C 22-09-2019 12:00 RKSV Nuenen 2 OJC ROSMALEN 2 23133 1-1
C 22-09-2019 12:30 Sarto 2 Oirschot Vooruit 2 23124 4-0
C 22-09-2019 10:30 Geldrop 2 Dongen 2 23127 6-1
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 15-09-2019 11:00 Oirschot Vooruit 2 Spoordonkse Boys 2 17019 3-2
B 15-09-2019 12:00 RPC 3 Beerse Boys 3 17207 0-8
B 08-09-2019 11:00 Beerse Boys 3 Spoordonkse Boys 2 16885 3-2
B 08-09-2019 12:00 RPC 3 Oirschot Vooruit 2 16427 2-1
B 05-09-2019 19:30 Spoordonkse Boys 2 RPC 3 16258 1-2
B 01-09-2019 11:00 Oirschot Vooruit 2 Beerse Boys 3 15977 2-0
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
n 10-06-2019 12:00 Zeelandia Middelburg 2 RKSV Heeze 2 152886 1-3
n 10-06-2019 12:00 Oirschot Vooruit 2 ODC 2 152887 1-0
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
n 02-06-2019 12:00 Brabantia 2 ODC 2 152819 0-0
n 02-06-2019 12:00 Zeelandia Middelburg 2 Helvoirt 2 152820 5-1
n 02-06-2019 12:00 Oirschot Vooruit 2 WSC 2 152821 4-2
n 02-06-2019 12:00 RKSV Heeze 2 DESK 2 152822 6-2

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Geldrop 2 16 9 3 4 30 45 20 25 0
2 OJC ROSMALEN 2 16 9 2 5 29 30 18 12 0
3 Nemelaer 2 17 9 2 6 29 41 25 16 0
4 Dongen 2 17 8 5 4 29 37 24 13 0
5 SC 't Zand 2 17 8 3 6 27 38 33 5 0
6 RKVVO 2 16 7 4 5 25 40 35 5 0
7 Haarsteeg 2 16 8 1 7 25 29 34 -5 0
8 Sarto 2 16 7 3 6 24 27 23 4 0
9 RKSV Nuenen 2 16 5 6 5 21 28 27 1 0
10 RKSV Heeze 2 16 5 6 5 21 30 31 -1 0
11 Oirschot Vooruit 2 17 6 3 8 21 23 34 -11 0
12 EFC 2 16 5 1 10 16 17 23 -6 0
13 ODC 2 17 5 0 12 15 21 54 -33 0
14 Wilhelmina Boys 2 17 3 3 11 12 21 46 -25 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Beerse Boys 3 3 2 0 1 6 11 4 7 0
2 Oirschot Vooruit 2 3 2 0 1 6 6 4 2 0
3 RPC 3 3 2 0 1 6 4 10 -6 0
4 Spoordonkse Boys 2 3 0 0 3 0 5 8 -3 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 RKSV Heeze 2 1 1 0 0 3 6 2 4 0
2 Zeelandia Middelburg 2 1 1 0 0 3 5 1 4 0
3 ODC 2 1 1 0 0 3 2 2 0 0
4 Oirschot Vooruit 2 1 1 0 0 3 1 1 0 0
5 Brabantia 2 1 0 0 1 0 2 2 0 0
6 WSC 2 1 0 0 1 0 1 1 0 0
7 DESK 2 1 0 0 1 0 2 6 -4 0
8 Helvoirt 2 1 0 0 1 0 1 5 -4 0

Training

Berichten



Terug naar boven