0512 Mannen Zondag standaard (A-cat)

Senioren - Zondag - Oirschot Vooruit 1

Teamleden

Spelers
Niels Stockman Keeper      
Job van Gestel        
Koos Gloudemans        
Daan Hagemeier        
Koen van Heerebeek        
Dorus Kemps        
Harm Ketelaars        
Max van Kollenburg        
Bram Meeuwis        
Fons Meeuwis        
Alex van Overdijk        
Gijs Sebregts        
Sjoerd van Straten        
Joris Swaanen        
Max Vervoort        
 
Overige teamleden
Piet Drijvers Trainer
Tom Franse Assistent trainer
Rinus de Bresser Leider
John van Kollenburg Keeperstrainer
Piet Kemps Ass. scheidsrechter

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 24-05-2020 14:30 De Valk 1 Oirschot Vooruit 1 Afgeschermd 22648
C 17-05-2020 14:30 Oirschot Vooruit 1 EFC 1 P.F. (Piet) Kemps 22515
C 10-05-2020 14:30 NWC 1 Oirschot Vooruit 1 M. (Mitchell) Janssen 22374
C 26-04-2020 14:30 Oirschot Vooruit 1 Sparta'25 1 P.F. (Piet) Kemps 22264
C 19-04-2020 14:30 Rood Wit V 1 Oirschot Vooruit 1 P.F. (Piet) Kemps 22103
C 05-04-2020 14:30 Hilvaria 1 Oirschot Vooruit 1 P.F. (Piet) Kemps 22062
C 29-03-2020 14:30 Oirschot Vooruit 1 SV Someren 1 P.F. (Piet) Kemps 21913
C 22-03-2020 14:30 SV Valkenswaard 1 Oirschot Vooruit 1 P.F. (Piet) Kemps 21780
C 15-03-2020 14:30 Oirschot Vooruit 1 Marvilde 1 P.F. (Piet) Kemps 21680
C 08-03-2020 14:30 RKVVO 1 Oirschot Vooruit 1 K.C.F.H.M. (Kjell) Voskuil 21518 0 - 2
V 03-03-2020 20:00 Oirschot Vooruit 1 Sarto 1 Jeffrey van de Broek (Scheidsrechter)
C 01-03-2020 14:30 Beerse Boys 1 Oirschot Vooruit 1 J.H. (Joost) Bezemer 21319 2 - 4
C 16-02-2020 14:30 Oirschot Vooruit 1 Braakhuizen 1 D.R.H. (Daniƫl) Drost 21445 3 - 1
C 02-02-2020 14:30 Oirschot Vooruit 1 Mierlo Hout 1 C. (Clint) van der Heyden 21211 5 - 6
C 26-01-2020 14:30 SV Someren 1 Oirschot Vooruit 1 N. (Niels) Bouwmans 21032 3 - 2
V 21-01-2020 20:00 Best Vooruit 1 Oirschot Vooruit 1
V 19-01-2020 afgelast FC Tilburg Oirschot Vooruit 1
V 12-01-2020 13:00 Oirschot Vooruit 1 Heeze 1
C 15-12-2019 14:00 Oirschot Vooruit 1 Hilvaria 1 G.M.J. (Gidion) Tunders 20994 2 - 3
C 08-12-2019 14:00 Oirschot Vooruit 1 De Valk 1 H. (Soerish) Ramcharan 20877 3 - 3
C 01-12-2019 14:30 EFC 1 Oirschot Vooruit 1 T.N.H. (Teun) Martens 20723 1 - 0
C 24-11-2019 14:30 Oirschot Vooruit 1 NWC 1 T.A.L. (Thijs) Renders 20643 1 - 3
C 10-11-2019 14:30 Braakhuizen 1 Oirschot Vooruit 1 L.A. (Roy) Schuurmans 20532 2 - 1
C 03-11-2019 14:30 Oirschot Vooruit 1 SV Valkenswaard 1 C. (Clint) van der Heyden 20359 0 - 4
C 27-10-2019 14:30 Marvilde 1 Oirschot Vooruit 1 N. (Nihat) Babat 20227 1 - 5
C 20-10-2019 14:30 Oirschot Vooruit 1 Beerse Boys 1 S.W.A.J. (Stefan) van Westing 20125 2 - 0
C 13-10-2019 14:30 Sparta'25 1 Oirschot Vooruit 1 P. (Pascal) van der Zwan (JR) 20005 1 - 5
C 06-10-2019 14:30 Oirschot Vooruit 1 Rood Wit V 1 C. (Clint) van der Heyden 19892 2 - 1
C 29-09-2019 14:30 Oirschot Vooruit 1 RKVVO 1 H.S.A. (Hans) Panjoel 19758 0 - 3
C 22-09-2019 14:30 Mierlo Hout 1 Oirschot Vooruit 1 N.A. (Nick) Ooms 19590 2 - 1
B 15-09-2019 14:30 Real Lunet 1 Oirschot Vooruit 1 L.A. (Roy) Schuurmans 3137 4 - 1
B 08-09-2019 14:30 Oirschot Vooruit 1 Uno Animo 1 G.M.J. (Gidion) Tunders 2940 5 - 0
B 01-09-2019 14:30 Nemelaer 1 Oirschot Vooruit 1 R.H.C.M. (Rene) de Loos 2683 2 - 2
V 27-08-2019 20:00 Deurne-1 Oirschot Vooruit 1
V 25-08-2019 12:00 SBC-1 Oirschot Vooruit 1
V 17-08-2019 18:00 Valkenswaard-1 Oirschot Vooruit 1
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 24-05-2020 14:30 EFC 1 Hilvaria 1 22578 0-0
C 24-05-2020 14:30 NWC 1 RKVVO 1 22608 0-0
C 24-05-2020 14:30 De Valk 1 Oirschot Vooruit 1 22648 0-0
C 24-05-2020 14:30 Braakhuizen 1 SV Someren 1 22639 0-0
C 24-05-2020 14:30 Sparta'25 1 Mierlo Hout 1 22595 0-0
C 24-05-2020 14:30 Rood Wit V 1 SV Valkenswaard 1 22555 0-0
C 24-05-2020 14:30 Marvilde 1 Beerse Boys 1 22566 0-0
C 17-05-2020 14:30 Mierlo Hout 1 Rood Wit V 1 22449 0-0
C 17-05-2020 14:30 SV Someren 1 NWC 1 22437 0-0
C 17-05-2020 14:30 Beerse Boys 1 Braakhuizen 1 22489 0-0
C 17-05-2020 14:30 SV Valkenswaard 1 Marvilde 1 22499 0-0
C 17-05-2020 14:30 Oirschot Vooruit 1 EFC 1 22515 0-0
C 17-05-2020 14:30 Hilvaria 1 De Valk 1 22529 0-0
C 17-05-2020 14:30 RKVVO 1 Sparta'25 1 22471 0-0
C 10-05-2020 14:30 EFC 1 SV Valkenswaard 1 22344 0-0
C 10-05-2020 14:30 Sparta'25 1 Hilvaria 1 22361 0-0
C 10-05-2020 14:30 NWC 1 Oirschot Vooruit 1 22374 0-0
C 10-05-2020 14:30 De Valk 1 SV Someren 1 22413 0-0
C 10-05-2020 14:30 Braakhuizen 1 RKVVO 1 22404 0-0
C 10-05-2020 14:30 Rood Wit V 1 Beerse Boys 1 22321 0-0
C 10-05-2020 14:30 Marvilde 1 Mierlo Hout 1 22332 0-0
C 26-04-2020 14:30 Beerse Boys 1 Mierlo Hout 1 22238 0-0
C 26-04-2020 14:30 SV Valkenswaard 1 Braakhuizen 1 22248 0-0
C 26-04-2020 14:30 Oirschot Vooruit 1 Sparta'25 1 22264 0-0
C 26-04-2020 14:30 De Valk 1 EFC 1 22296 0-0
C 26-04-2020 14:30 Hilvaria 1 NWC 1 22278 0-0
C 26-04-2020 14:30 SV Someren 1 Rood Wit V 1 22202 0-0
C 26-04-2020 14:30 RKVVO 1 Marvilde 1 22220 0-0
C 19-04-2020 14:30 Mierlo Hout 1 SV Valkenswaard 1 22081 0-0
C 19-04-2020 14:30 NWC 1 De Valk 1 22156 0-0
C 19-04-2020 14:30 Braakhuizen 1 Hilvaria 1 22187 0-0
C 19-04-2020 14:30 Marvilde 1 SV Someren 1 22114 0-0
C 19-04-2020 14:30 Rood Wit V 1 Oirschot Vooruit 1 22103 0-0
C 19-04-2020 14:30 EFC 1 RKVVO 1 22126 0-0
C 11-04-2020 17:00 Hilvaria 1 RKVVO 1 21225 0-0
C 11-04-2020 17:00 Sparta'25 1 SV Someren 1 21158 0-0
C 05-04-2020 14:30 SV Someren 1 RKVVO 1 21969 0-0
C 05-04-2020 14:30 Mierlo Hout 1 Braakhuizen 1 21981 0-0
C 05-04-2020 14:30 Beerse Boys 1 EFC 1 22005 0-0
C 05-04-2020 14:30 SV Valkenswaard 1 NWC 1 22015 0-0
C 05-04-2020 14:30 Sparta'25 1 De Valk 1 22044 0-0
C 05-04-2020 14:30 Rood Wit V 1 Marvilde 1 22038 0-0
C 05-04-2020 14:30 Hilvaria 1 Oirschot Vooruit 1 22062 0-0
C 29-03-2020 14:30 EFC 1 Rood Wit V 1 21860 0-0
C 29-03-2020 14:30 RKVVO 1 Beerse Boys 1 21853 0-0
C 29-03-2020 14:30 NWC 1 Mierlo Hout 1 21872 0-0
C 29-03-2020 14:30 Braakhuizen 1 Sparta'25 1 21903 0-0
C 29-03-2020 14:30 Hilvaria 1 SV Valkenswaard 1 21927 0-0
C 29-03-2020 14:30 Oirschot Vooruit 1 SV Someren 1 21913 0-0
C 29-03-2020 14:30 De Valk 1 Marvilde 1 21945 0-0
C 22-03-2020 14:30 SV Someren 1 EFC 1 21735 0-0
C 22-03-2020 14:30 Beerse Boys 1 De Valk 1 21771 0-0
C 22-03-2020 14:30 SV Valkenswaard 1 Oirschot Vooruit 1 21780 0-0
C 22-03-2020 14:30 Marvilde 1 Braakhuizen 1 21814 0-0
C 22-03-2020 14:30 Sparta'25 1 NWC 1 21826 0-0
C 22-03-2020 14:30 Mierlo Hout 1 Hilvaria 1 21747 0-0
C 21-03-2020 19:30 Rood Wit V 1 RKVVO 1 21803 0-0
C 15-03-2020 14:30 Oirschot Vooruit 1 Marvilde 1 21680 0-0
C 15-03-2020 14:30 RKVVO 1 Mierlo Hout 1 21636 0-0
C 15-03-2020 14:30 SV Valkenswaard 1 Sparta'25 1 21647 0-0
C 15-03-2020 14:30 NWC 1 EFC 1 21656 0-0
C 15-03-2020 14:30 Hilvaria 1 Rood Wit V 1 21694 0-0
C 15-03-2020 14:30 De Valk 1 Braakhuizen 1 21711 0-0
C 15-03-2020 14:30 SV Someren 1 Beerse Boys 1 21618 0-0
C 08-03-2020 14:30 Rood Wit V 1 De Valk 1 21552 1-1
C 08-03-2020 14:30 Marvilde 1 Hilvaria 1 21563 1-1
C 08-03-2020 14:30 Braakhuizen 1 NWC 1 21602 0-3
C 08-03-2020 14:30 Mierlo Hout 1 SV Someren 1 21496 2-0
C 08-03-2020 14:30 RKVVO 1 Oirschot Vooruit 1 21518 0-2
C 08-03-2020 14:30 EFC 1 Sparta'25 1 21575 2-0
C 08-03-2020 14:30 Beerse Boys 1 SV Valkenswaard 1 21536 0-0
C 01-03-2020 14:30 SV Someren 1 Hilvaria 1 21267 1-3
C 01-03-2020 14:30 Mierlo Hout 1 De Valk 1 21279 0-1
C 01-03-2020 14:30 Beerse Boys 1 Oirschot Vooruit 1 21319 2-4
C 01-03-2020 14:30 Rood Wit V 1 NWC 1 21335 2-0
C 01-03-2020 14:30 Marvilde 1 Sparta'25 1 21346 5-1
C 01-03-2020 14:30 Braakhuizen 1 EFC 1 21368 1-3
C 29-02-2020 19:30 RKVVO 1 SV Valkenswaard 1 21302 2-0
C 16-02-2020 14:30 Oirschot Vooruit 1 Braakhuizen 1 21445 3-1
C 16-02-2020 14:30 Hilvaria 1 Beerse Boys 1 21459 3-2
C 16-02-2020 14:30 EFC 1 Mierlo Hout 1 21392 2-0
C 16-02-2020 14:30 De Valk 1 RKVVO 1 21477 2-0
C 16-02-2020 14:30 NWC 1 Marvilde 1 21421 2-4
C 16-02-2020 14:30 Sparta'25 1 Rood Wit V 1 21408 1-1
C 16-02-2020 14:30 SV Valkenswaard 1 SV Someren 1 21379 5-0
C 02-02-2020 14:30 De Valk 1 SV Valkenswaard 1 21243 1-0
C 02-02-2020 14:30 Braakhuizen 1 Rood Wit V 1 21201 1-0
C 02-02-2020 14:30 NWC 1 Beerse Boys 1 21171 3-2
C 02-02-2020 14:30 EFC 1 Marvilde 1 21141 0-0
C 02-02-2020 14:30 Oirschot Vooruit 1 Mierlo Hout 1 21211 5-6
C 26-01-2020 14:30 Marvilde 1 De Valk 1 21129 1-0
C 26-01-2020 14:30 Rood Wit V 1 EFC 1 21118 1-2
C 26-01-2020 14:30 Beerse Boys 1 Sparta'25 1 21085 2-1
C 26-01-2020 14:30 SV Valkenswaard 1 Hilvaria 1 21095 2-1
C 26-01-2020 14:30 RKVVO 1 Braakhuizen 1 21067 1-2
C 26-01-2020 14:30 Mierlo Hout 1 NWC 1 21044 1-1
C 26-01-2020 14:30 SV Someren 1 Oirschot Vooruit 1 21032 3-2
C 19-01-2020 14:30 EFC 1 Beerse Boys 1 93577 1-0
C 19-01-2020 14:30 Braakhuizen 1 Mierlo Hout 1 20984 0-4
C 19-01-2020 14:30 Sparta'25 1 RKVVO 1 20940 4-1
C 15-12-2019 14:00 Marvilde 1 Rood Wit V 1 20911 4-1
C 15-12-2019 14:00 EFC 1 SV Someren 1 20923 0-0
C 15-12-2019 14:00 Oirschot Vooruit 1 Hilvaria 1 20994 2-3
C 15-12-2019 14:00 De Valk 1 Beerse Boys 1 21009 2-1
C 15-12-2019 14:00 NWC 1 SV Valkenswaard 1 20953 0-2
C 08-12-2019 14:00 SV Someren 1 Marvilde 1 20799 0-1
C 08-12-2019 14:00 Mierlo Hout 1 Sparta'25 1 20811 0-0
C 08-12-2019 14:00 RKVVO 1 NWC 1 20834 1-0
C 08-12-2019 14:00 Beerse Boys 1 Rood Wit V 1 20851 3-1
C 08-12-2019 14:00 SV Valkenswaard 1 EFC 1 20861 0-2
C 08-12-2019 14:00 Oirschot Vooruit 1 De Valk 1 20877 3-3
C 08-12-2019 14:00 Hilvaria 1 Braakhuizen 1 20891 1-2
C 01-12-2019 14:30 Rood Wit V 1 Mierlo Hout 1 20700 0-7
C 01-12-2019 14:30 Marvilde 1 SV Valkenswaard 1 20711 1-0
C 01-12-2019 14:30 RKVVO 1 SV Someren 1 20683 1-3
C 01-12-2019 14:30 EFC 1 Oirschot Vooruit 1 20723 1-0
C 01-12-2019 14:30 NWC 1 Hilvaria 1 20735 2-0
C 01-12-2019 14:30 Braakhuizen 1 Beerse Boys 1 20766 2-2
C 01-12-2019 14:30 De Valk 1 Sparta'25 1 20775 2-4
C 24-11-2019 14:30 SV Someren 1 De Valk 1 20565 2-2
C 24-11-2019 14:30 Mierlo Hout 1 RKVVO 1 20577 2-2
C 24-11-2019 14:30 SV Valkenswaard 1 Rood Wit V 1 20611 0-3
C 24-11-2019 14:30 Beerse Boys 1 Marvilde 1 20601 1-1
C 24-11-2019 14:30 Sparta'25 1 Braakhuizen 1 20623 1-0
C 24-11-2019 14:30 Oirschot Vooruit 1 NWC 1 20643 1-3
C 24-11-2019 14:30 Hilvaria 1 EFC 1 20657 0-3
C 17-11-2019 14:30 Sparta'25 1 Beerse Boys 1 22143 3-1
C 10-11-2019 14:30 Sparta'25 1 SV Valkenswaard 1 20506 4-2
C 10-11-2019 14:30 Beerse Boys 1 SV Someren 1 20450 2-3
C 10-11-2019 14:30 Rood Wit V 1 Hilvaria 1 20466 0-2
C 10-11-2019 14:30 Marvilde 1 RKVVO 1 20477 4-1
C 10-11-2019 14:30 EFC 1 NWC 1 20489 1-1
C 10-11-2019 14:30 Braakhuizen 1 Oirschot Vooruit 1 20532 2-1
C 10-11-2019 14:30 De Valk 1 Mierlo Hout 1 20541 3-1
C 03-11-2019 14:30 RKVVO 1 Rood Wit V 1 20298 1-0
C 03-11-2019 14:30 Mierlo Hout 1 Beerse Boys 1 20276 9-1
C 03-11-2019 14:30 EFC 1 De Valk 1 20305 1-1
C 03-11-2019 14:30 NWC 1 Sparta'25 1 20318 1-2
C 03-11-2019 14:30 Hilvaria 1 SV Someren 1 20373 0-3
C 03-11-2019 14:30 Braakhuizen 1 Marvilde 1 20349 0-3
C 03-11-2019 14:30 Oirschot Vooruit 1 SV Valkenswaard 1 20359 0-4
C 27-10-2019 14:30 Beerse Boys 1 Hilvaria 1 20183 1-3
C 27-10-2019 14:30 Rood Wit V 1 Braakhuizen 1 20216 2-3
C 27-10-2019 14:30 Marvilde 1 Oirschot Vooruit 1 20227 1-5
C 27-10-2019 14:30 SV Someren 1 Mierlo Hout 1 20164 2-2
C 27-10-2019 14:30 SV Valkenswaard 1 RKVVO 1 20193 1-3
C 27-10-2019 14:30 De Valk 1 NWC 1 20257 0-3
C 27-10-2019 14:30 Sparta'25 1 EFC 1 20238 0-1
C 20-10-2019 14:30 Mierlo Hout 1 Marvilde 1 20059 3-2
C 20-10-2019 14:30 RKVVO 1 EFC 1 20082 0-3
C 20-10-2019 14:30 NWC 1 Rood Wit V 1 20085 2-0
C 20-10-2019 14:30 Braakhuizen 1 De Valk 1 20115 3-1
C 20-10-2019 14:30 Oirschot Vooruit 1 Beerse Boys 1 20125 2-0
C 20-10-2019 14:30 Hilvaria 1 Sparta'25 1 20139 3-7
C 20-10-2019 14:30 SV Someren 1 SV Valkenswaard 1 20047 3-4
C 13-10-2019 14:30 Sparta'25 1 Oirschot Vooruit 1 20005 1-5
C 13-10-2019 14:30 Beerse Boys 1 RKVVO 1 19932 1-3
C 13-10-2019 14:30 Marvilde 1 NWC 1 19976 3-0
C 13-10-2019 14:30 SV Valkenswaard 1 Mierlo Hout 1 19942 0-5
C 13-10-2019 14:30 De Valk 1 Hilvaria 1 20023 1-2
C 13-10-2019 14:30 EFC 1 Braakhuizen 1 19988 4-1
C 12-10-2019 19:30 Rood Wit V 1 SV Someren 1 19965 0-1
C 06-10-2019 14:30 RKVVO 1 De Valk 1 19848 3-0
C 06-10-2019 14:30 Mierlo Hout 1 EFC 1 19825 1-2
C 06-10-2019 14:30 SV Someren 1 Sparta'25 1 19813 2-2
C 06-10-2019 14:30 SV Valkenswaard 1 Beerse Boys 1 19859 3-2
C 06-10-2019 14:30 NWC 1 Braakhuizen 1 19868 1-1
C 06-10-2019 14:30 Hilvaria 1 Marvilde 1 19905 0-3
C 06-10-2019 14:30 Oirschot Vooruit 1 Rood Wit V 1 19892 2-1
C 29-09-2019 14:30 Hilvaria 1 Mierlo Hout 1 19772 3-6
C 29-09-2019 14:30 Braakhuizen 1 SV Valkenswaard 1 19748 1-4
C 29-09-2019 14:30 De Valk 1 Rood Wit V 1 19789 3-1
C 29-09-2019 14:30 EFC 1 Beerse Boys 1 19687 0-0
C 29-09-2019 14:30 Sparta'25 1 Marvilde 1 19704 1-0
C 29-09-2019 14:30 Oirschot Vooruit 1 RKVVO 1 19758 0-3
C 28-09-2019 19:00 NWC 1 SV Someren 1 19717 1-0
C 22-09-2019 14:30 RKVVO 1 Hilvaria 1 19613 6-1
C 22-09-2019 14:30 Rood Wit V 1 Sparta'25 1 19664 1-5
C 22-09-2019 14:30 Marvilde 1 EFC 1 19675 3-3
C 22-09-2019 14:30 Mierlo Hout 1 Oirschot Vooruit 1 19590 2-1
C 22-09-2019 14:00 SV Valkenswaard 1 De Valk 1 19641 1-2
C 22-09-2019 14:30 Beerse Boys 1 NWC 1 19631 2-1
C 22-09-2019 14:30 SV Someren 1 Braakhuizen 1 19579 1-0
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 15-09-2019 14:30 Nemelaer 1 Uno Animo 1 3077 4-0
B 15-09-2019 14:30 Real Lunet 1 Oirschot Vooruit 1 3137 4-1
B 08-09-2019 14:30 Oirschot Vooruit 1 Uno Animo 1 2940 5-0
B 08-09-2019 14:30 Real Lunet 1 Nemelaer 1 2843 2-1
B 01-09-2019 14:30 Nemelaer 1 Oirschot Vooruit 1 2683 2-2
B 01-09-2019 14:30 Uno Animo 1 Real Lunet 1 2767 4-1
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
n 02-06-2019 14:30 Cluzona RKVVO 1 152789 0-4
n 02-06-2019 14:30 Oirschot Vooruit 1 SC Kruisland 1 152790 2-0
n 02-06-2019 14:30 Wilhelmina'08 1 Rijen 1 152791 2-1
n 02-06-2019 14:30 FC Tilburg 1 EFC 1 152792 1-0
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
n 10-06-2019 14:30 Oirschot Vooruit 1 RKVVO 1 152907 2-3
n 10-06-2019 14:30 Wilhelmina'08 1 FC Tilburg 1 152908 2-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 EFC 1 17 12 5 0 41 31 9 22 0
2 Marvilde 1 17 10 4 3 34 37 19 18 0
3 Mierlo Hout 1 17 9 4 4 31 51 25 26 0
4 Sparta'25 1 17 9 3 5 30 37 29 8 0
5 RKVVO 1 16 8 1 7 25 28 25 3 0
6 De Valk 1 17 7 4 6 25 25 27 -2 0
7 NWC 1 17 7 3 7 24 24 22 2 0
8 SV Someren 1 16 6 4 6 22 24 27 -3 0
9 Oirschot Vooruit 1 17 7 1 9 22 38 36 2 0
10 SV Valkenswaard 1 17 7 1 9 22 28 30 -2 0
11 Braakhuizen 1 17 6 2 9 20 20 35 -15 0
12 Hilvaria 1 16 6 1 9 19 26 42 -16 0
13 Beerse Boys 1 18 3 3 12 12 25 45 -20 0
14 Rood Wit V 1 17 2 2 13 8 15 38 -23 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Real Lunet 1 3 2 0 1 6 7 6 1 0
2 Nemelaer 1 3 1 1 1 4 7 4 3 0
3 Oirschot Vooruit 1 3 1 1 1 4 8 6 2 0
4 Uno Animo 1 3 1 0 2 3 4 10 -6 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 RKVVO 1 1 1 0 0 3 4 0 4 0
2 Oirschot Vooruit 1 1 1 0 0 3 2 0 2 0
3 Wilhelmina'08 1 1 1 0 0 3 2 1 1 0
4 FC Tilburg 1 1 1 0 0 3 1 0 1 0
5 Rijen 1 1 0 0 1 0 1 2 -1 0
6 EFC 1 1 0 0 1 0 0 1 -1 0
7 SC Kruisland 1 1 0 0 1 0 0 2 -2 0
8 Cluzona 1 0 0 1 0 0 4 -4 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 RKVVO 1 1 1 0 0 3 3 2 1 0
2 Wilhelmina'08 1 1 1 0 0 3 0 0 0 0
3 FC Tilburg 1 1 0 0 1 0 0 0 0 0
4 Oirschot Vooruit 1 1 0 0 1 0 2 3 -1 0

Training

Berichten



Terug naar boven