B4570 Zwaluwen jeugdbeker Onder 8 3e ronde

Pupillen - O8 - Oirschot Vooruit JO8-3

Teamleden

Spelers
Joep Aarts        
Nick Bosmans        
Siem Bosmans        
Daan Dekkers        
Tom Draisma        
Thijs van Helvoirt        
Cesar Khalo        
Rubin Van Rooij        
Stef Willems        
 
Overige teamleden
Eric Bosmans Trainer
Hessel Draisma Trainer

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 23-05-2020 afgelast Oirschot Vooruit JO8-3 Spoordonkse Boys JO8-1 144369
C 16-05-2020 afgelast VV Trinitas Oisterwijk JO8-5 Oirschot Vooruit JO8-3 141118
C 09-05-2020 afgelast Oirschot Vooruit JO8-3 Jong Brabant JO8-7 139507
C 18-04-2020 afgelast RKDSV JO8-1 Oirschot Vooruit JO8-3 140537
C 04-04-2020 afgelast VOAB JO8-7 Oirschot Vooruit JO8-3 144680
C 28-03-2020 afgelast Oirschot Vooruit JO8-3 Sarto JO8-8 141215
C 14-03-2020 afgelast Hilvaria JO8-5 Oirschot Vooruit JO8-3 143365
C 07-03-2020 vervallen Oirschot Vooruit JO8-3 Reusel Sport/CoTrans JO8-6G 143871
B 29-02-2020 vervallen Oirschot Vooruit JO8-3 SCG'18 JO8-3 156898
C 15-02-2020 vervallen Were Di JO8-5 Oirschot Vooruit JO8-3 138654
C 08-02-2020 vervallen Oirschot Vooruit JO8-3 Tuldania JO8-1 140952
C 01-02-2020 vervallen Audacia JO8-2G Oirschot Vooruit JO8-3 143375
V 25-01-2020 08:45 Oirschot Vooruit JO8-3 BMC JO8-3
V 18-01-2020 09:00 Dommelen JO8-3 Oirschot Vooruit JO8-3
V 11-01-2020 vervallen Gilze JO8-3 Oirschot Vooruit JO8-3
C 14-12-2019 vervallen Oirschot Vooruit JO8-3 Jong Brabant JO8-4G 57265
C 07-12-2019 vervallen Sarto JO8-4 Oirschot Vooruit JO8-3 60260
C 30-11-2019 vervallen Spoordonkse Boys JO8-1 Oirschot Vooruit JO8-3 57555
C 23-11-2019 vervallen Oirschot Vooruit JO8-3 Hilvaria JO8-4 57587
C 16-11-2019 vervallen VV Trinitas Oisterwijk JO8-3 Oirschot Vooruit JO8-3 59784
C 09-11-2019 vervallen Oirschot Vooruit JO8-3 ODC JO8-4G 58447
C 02-11-2019 vervallen Were Di JO8-3 Oirschot Vooruit JO8-3 59259
C 26-10-2019 vervallen Oirschot Vooruit JO8-3 VOAB JO8-6 59164
B 19-10-2019 09:30 Beerse Boys JO8-1G Oirschot Vooruit JO8-3 93029
C 05-10-2019 09:00 Audacia JO8-2G Oirschot Vooruit JO8-3 59180
C 28-09-2019 10:00 ZIGO JO8-3 Oirschot Vooruit JO8-3 58220
C 21-09-2019 vervallen Oirschot Vooruit JO8-3 FC Tilburg JO8-2 57575
B 14-09-2019 vervallen Spoordonkse Boys JO8-1 Oirschot Vooruit JO8-3 14723
B 07-09-2019 vervallen Wilhelmina Boys JO8-3 Oirschot Vooruit JO8-3 14552
B 31-08-2019 vervallen Oirschot Vooruit JO8-3 Best Vooruit JO8-4 14247
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 01-04-2020 18:30 SV Budel JO8-1 UNA JO8-2 156879 0-0
B 01-04-2020 18:30 Reusel Sport/CoTrans JO8-2 Woenselse Boys JO8-1 156885 0-0
B 01-04-2020 18:30 DBS JO8-4 SV Unitas'59 JO8-6G 156874 0-0
B 01-04-2020 18:30 Maarheeze JO8-1 EMK JO8-2G 156901 0-0
B 01-04-2020 18:30 Maarheeze JO8-2 RKVVO JO8-2 156881 0-0
B 01-04-2020 18:30 RKVVO JO8-3 Dommelen JO8-1G 156887 0-0
B 29-02-2020 10:00 Emplina JO8-4 OJC ROSMALEN JO8-11 156890 0-0
B 29-02-2020 08:45 Oirschot Vooruit JO8-3 SCG'18 JO8-3 156898 0-0
B 29-02-2020 10:00 FC Drunen JO8-1 Den Dungen JO8-1 156893 0-0
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 14-12-2019 10:45 FC Tilburg JO8-2 ZIGO JO8-3 58193 0-0
C 14-12-2019 10:30 Spoordonkse Boys JO8-1 Hilvaria JO8-4 57932 0-0
C 14-12-2019 09:00 Audacia JO8-2G VV Trinitas Oisterwijk JO8-3 59798 0-0
C 14-12-2019 09:00 VOAB JO8-6 Sarto JO8-4 59827 0-0
C 14-12-2019 08:45 Oirschot V. JO8-3G Jong Brabant JO8-4G 57265 0-0
C 14-12-2019 08:45 ODC JO8-4G Were Di JO8-3 58903 0-0
C 07-12-2019 08:45 ODC JO8-4G VOAB JO8-6 58785 0-0
C 07-12-2019 09:00 VV Trinitas Oisterwijk JO8-3 Spoordonkse Boys JO8-1 58955 0-0
C 07-12-2019 09:00 Were Di JO8-3 Audacia JO8-2G 57761 0-0
C 07-12-2019 10:15 Hilvaria JO8-4 ZIGO JO8-3 59809 0-0
C 07-12-2019 10:15 Jong Brabant JO8-4G FC Tilburg JO8-2 57908 0-0
C 07-12-2019 10:45 Sarto JO8-4 Oirschot V. JO8-3G 60260 0-0
C 30-11-2019 09:00 Audacia JO8-2G ODC JO8-4G 59794 0-0
C 30-11-2019 09:00 VOAB JO8-6 Were Di JO8-3 59425 0-0
C 30-11-2019 10:00 ZIGO JO8-3 Jong Brabant JO8-4G 57009 0-0
C 30-11-2019 10:30 Spoordonkse Boys JO8-1 Oirschot V. JO8-3G 57555 0-0
C 30-11-2019 10:45 FC Tilburg JO8-2 Hilvaria JO8-4 59370 0-0
C 23-11-2019 08:45 Oirschot V. JO8-3G Hilvaria JO8-4 57587 0-0
C 23-11-2019 08:45 ODC JO8-4G Jong Brabant JO8-4G 59204 0-0
C 23-11-2019 09:00 VOAB JO8-6 VV Trinitas Oisterwijk JO8-3 59805 0-0
C 23-11-2019 09:00 Audacia JO8-2G FC Tilburg JO8-2 58294 0-0
C 23-11-2019 09:00 Were Di JO8-3 Sarto JO8-4 57337 0-0
C 23-11-2019 10:30 Spoordonkse Boys JO8-1 ZIGO JO8-3 59195 0-0
C 16-11-2019 09:00 VV Trinitas Oisterwijk JO8-3 Oirschot V. JO8-3G 59784 0-0
C 16-11-2019 11:15 Hilvaria JO8-4 ODC JO8-4G 59187 0-0
C 16-11-2019 10:00 ZIGO JO8-3 Audacia JO8-2G 59663 0-0
C 16-11-2019 10:15 Jong Brabant JO8-4G Were Di JO8-3 58490 0-0
C 16-11-2019 10:45 FC Tilburg JO8-2 VOAB JO8-6 59523 0-0
C 16-11-2019 10:00 Sarto JO8-4 Spoordonkse Boys JO8-1 57489 0-0
C 09-11-2019 10:45 FC Tilburg JO8-2 Sarto JO8-4 59910 0-0
C 09-11-2019 10:30 Spoordonkse Boys JO8-1 Were Di JO8-3 57443 0-0
C 09-11-2019 10:00 ZIGO JO8-3 VV Trinitas Oisterwijk JO8-3 57521 0-0
C 09-11-2019 09:00 Hilvaria JO8-4 Jong Brabant JO8-4G 57264 0-0
C 09-11-2019 09:00 Audacia JO8-2G VOAB JO8-6 57207 0-0
C 09-11-2019 08:45 Oirschot V. JO8-3G ODC JO8-4G 58447 0-0
C 02-11-2019 08:45 ODC JO8-4G Spoordonkse Boys JO8-1 58553 0-0
C 02-11-2019 09:00 Were Di JO8-3 Oirschot V. JO8-3G 59259 0-0
C 02-11-2019 09:00 VV Trinitas Oisterwijk JO8-3 FC Tilburg JO8-2 57354 0-0
C 02-11-2019 09:00 VOAB JO8-6 Hilvaria JO8-4 60133 0-0
C 02-11-2019 10:15 Jong Brabant JO8-4G Audacia JO8-2G 58347 0-0
C 02-11-2019 11:00 Sarto JO8-4 ZIGO JO8-3 57088 0-0
C 26-10-2019 08:45 Oirschot V. JO8-3G VOAB JO8-6 59164 0-0
C 26-10-2019 10:00 ZIGO JO8-3 Were Di JO8-3 58611 0-0
C 26-10-2019 10:15 Hilvaria JO8-4 VV Trinitas Oisterwijk JO8-3 59891 0-0
C 26-10-2019 10:15 Jong Brabant JO8-4G Sarto JO8-4 58855 0-0
C 26-10-2019 10:30 Spoordonkse Boys JO8-1 Audacia JO8-2G 57498 0-0
C 26-10-2019 09:30 FC Tilburg JO8-2 ODC JO8-4G 57712 0-0
C 05-10-2019 08:45 ODC JO8-4G ZIGO JO8-3 59729 0-0
C 05-10-2019 09:00 Audacia JO8-2G Oirschot V. JO8-3G 59180 0-0
C 05-10-2019 09:00 VOAB JO8-6 Spoordonkse Boys JO8-1 57086 0-0
C 05-10-2019 09:00 VV Trinitas Oisterwijk JO8-3 Jong Brabant JO8-4G 57306 0-0
C 05-10-2019 09:00 Were Di JO8-3 FC Tilburg JO8-2 59428 0-0
C 05-10-2019 12:00 Sarto JO8-4 Hilvaria JO8-4 57046 0-0
C 28-09-2019 12:00 Sarto JO8-4 ODC JO8-4G 58860 0-0
C 28-09-2019 10:00 ZIGO JO8-3 Oirschot V. JO8-3G 58220 0-0
C 28-09-2019 09:00 VV Trinitas Oisterwijk JO8-3 Were Di JO8-3 57028 0-0
C 28-09-2019 10:15 Hilvaria JO8-4 Audacia JO8-2G 58208 0-0
C 28-09-2019 10:15 Jong Brabant JO8-4G VOAB JO8-6 60218 0-0
C 28-09-2019 10:45 FC Tilburg JO8-2 Spoordonkse Boys JO8-1 58280 0-0
C 21-09-2019 08:45 ODC JO8-4G VV Trinitas Oisterwijk JO8-3 60011 0-0
C 21-09-2019 09:00 Were Di JO8-3 Hilvaria JO8-4 59598 0-0
C 21-09-2019 09:00 VOAB JO8-6 ZIGO JO8-3 58918 0-0
C 21-09-2019 09:00 Audacia JO8-2G Sarto JO8-4 60391 0-0
C 21-09-2019 08:45 Oirschot V. JO8-3G FC Tilburg JO8-2 57575 0-0
C 21-09-2019 10:30 Spoordonkse Boys JO8-1 Jong Brabant JO8-4G 59114 0-0
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 23-05-2020 10:15 Jong Brabant JO8-7 Reusel Sport/CoTrans JO8-6G 143894 0-0
C 23-05-2020 09:30 RKDSV JO8-1 VOAB JO8-7 142110 0-0
C 23-05-2020 09:30 Tuldania JO8-1 VV Trinitas Oisterwijk JO8-5 142980 0-0
C 23-05-2020 09:00 Were Di JO8-5 Sarto JO8-8 144351 0-0
C 23-05-2020 09:00 Audacia JO8-2G Hilvaria JO8-5 140345 0-0
C 23-05-2020 08:45 Oirschot Vooruit JO8-3 Spoordonkse Boys JO8-1 144369 0-0
C 16-05-2020 09:00 VOAB JO8-7 Were Di JO8-5 138763 0-0
C 16-05-2020 09:00 Hilvaria JO8-5 Jong Brabant JO8-7 143410 0-0
C 16-05-2020 10:15 Reusel Sport/CoTrans JO8-6G Audacia JO8-2G 143725 0-0
C 16-05-2020 10:15 VV Trinitas Oisterwijk JO8-5 Oirschot Vooruit JO8-3 141118 0-0
C 16-05-2020 10:30 Spoordonkse Boys JO8-1 Tuldania JO8-1 139455 0-0
C 16-05-2020 11:00 Sarto JO8-8 RKDSV JO8-1 138855 0-0
C 09-05-2020 08:45 Oirschot Vooruit JO8-3 Jong Brabant JO8-7 139507 0-0
C 09-05-2020 09:00 Were Di JO8-5 Audacia JO8-2G 138926 0-0
C 09-05-2020 09:30 Tuldania JO8-1 VOAB JO8-7 143789 0-0
C 09-05-2020 09:30 RKDSV JO8-1 Hilvaria JO8-5 140685 0-0
C 09-05-2020 10:15 VV Trinitas Oisterwijk JO8-5 Reusel Sport/CoTrans JO8-6G 139216 0-0
C 09-05-2020 12:00 Sarto JO8-8 Spoordonkse Boys JO8-1 141304 0-0
C 18-04-2020 09:00 Audacia JO8-2G VOAB JO8-7 139559 0-0
C 18-04-2020 09:00 Hilvaria JO8-5 Reusel Sport/CoTrans JO8-6G 141708 0-0
C 18-04-2020 09:30 Tuldania JO8-1 Sarto JO8-8 141432 0-0
C 18-04-2020 09:30 RKDSV JO8-1 Oirschot Vooruit JO8-3 140537 0-0
C 18-04-2020 10:15 Jong Brabant JO8-7 Were Di JO8-5 141099 0-0
C 18-04-2020 10:30 Spoordonkse Boys JO8-1 VV Trinitas Oisterwijk JO8-5 139651 0-0
C 04-04-2020 09:00 VOAB JO8-7 Oirschot Vooruit JO8-3 144680 0-0
C 04-04-2020 09:00 Hilvaria JO8-5 Tuldania JO8-1 141565 0-0
C 04-04-2020 10:15 Reusel Sport/CoTrans JO8-6G Were Di JO8-5 142730 0-0
C 04-04-2020 10:15 VV Trinitas Oisterwijk JO8-5 Audacia JO8-2G 141893 0-0
C 04-04-2020 12:00 Sarto JO8-8 Jong Brabant JO8-7 138735 0-0
C 04-04-2020 10:30 Spoordonkse Boys JO8-1 RKDSV JO8-1 142462 0-0
C 28-03-2020 10:15 Jong Brabant JO8-7 VOAB JO8-7 144539 0-0
C 28-03-2020 09:30 RKDSV JO8-1 VV Trinitas Oisterwijk JO8-5 141288 0-0
C 28-03-2020 09:30 Tuldania JO8-1 Reusel Sport/CoTrans JO8-6G 141049 0-0
C 28-03-2020 09:00 Were Di JO8-5 Hilvaria JO8-5 143599 0-0
C 28-03-2020 09:00 Audacia JO8-2G Spoordonkse Boys JO8-1 144704 0-0
C 28-03-2020 08:45 Oirschot Vooruit JO8-3 Sarto JO8-8 141215 0-0
C 21-03-2020 09:00 Hilvaria JO8-5 VOAB JO8-7 140184 0-0
C 21-03-2020 09:00 Reusel Sport/CoTrans JO8-6G Sarto JO8-8 142996 0-0
C 14-03-2020 09:30 Hilvaria JO8-5 Oirschot Vooruit JO8-3 143365 0-0
C 14-03-2020 09:00 VOAB JO8-7 Spoordonkse Boys JO8-1 142529 0-0
C 14-03-2020 09:00 Reusel Sport/CoTrans JO8-6G RKDSV JO8-1 144645 0-0
C 14-03-2020 09:00 Audacia JO8-2G Jong Brabant JO8-7 139293 0-0
C 14-03-2020 09:00 Were Di JO8-5 Tuldania JO8-1 144220 0-0
C 14-03-2020 12:00 Sarto JO8-8 VV Trinitas Oisterwijk JO8-5 143512 0-0
C 07-03-2020 08:45 Oirschot Vooruit JO8-3 Reusel Sport/CoTrans JO8-6G 143871 0-0
C 07-03-2020 09:30 Tuldania JO8-1 Jong Brabant JO8-7 139694 0-0
C 07-03-2020 09:30 RKDSV JO8-1 Audacia JO8-2G 141123 0-0
C 07-03-2020 10:15 VV Trinitas Oisterwijk JO8-5 VOAB JO8-7 144032 0-0
C 07-03-2020 10:30 Spoordonkse Boys JO8-1 Were Di JO8-5 140947 0-0
C 07-03-2020 12:00 Sarto JO8-8 Hilvaria JO8-5 138699 0-0
C 15-02-2020 09:00 Were Di JO8-5 Oirschot Vooruit JO8-3 138654 0-0
C 15-02-2020 10:15 Reusel Sport/CoTrans JO8-6G Spoordonkse Boys JO8-1 142545 0-0
C 15-02-2020 09:00 Audacia JO8-2G Tuldania JO8-1 144250 0-0
C 15-02-2020 09:00 VOAB JO8-7 Sarto JO8-8 139034 0-0
C 15-02-2020 10:15 Jong Brabant JO8-7 RKDSV JO8-1 142013 0-0
C 15-02-2020 09:30 Hilvaria JO8-5 VV Trinitas Oisterwijk JO8-5 140031 0-0
C 08-02-2020 08:45 Oirschot Vooruit JO8-3 Tuldania JO8-1 140952 0-0
C 08-02-2020 09:00 VOAB JO8-7 Reusel Sport/CoTrans JO8-6G 139398 0-0
C 08-02-2020 11:00 Sarto JO8-8 Audacia JO8-2G 143395 0-0
C 08-02-2020 10:15 VV Trinitas Oisterwijk JO8-5 Jong Brabant JO8-7 140327 0-0
C 08-02-2020 10:30 Spoordonkse Boys JO8-1 Hilvaria JO8-5 143876 0-0
C 08-02-2020 09:30 RKDSV JO8-1 Were Di JO8-5 142570 0-0
C 01-02-2020 10:15 Jong Brabant JO8-7 Spoordonkse Boys JO8-1 140139 0-0
C 01-02-2020 09:30 Tuldania JO8-1 RKDSV JO8-1 144455 0-0
C 01-02-2020 09:00 Were Di JO8-5 VV Trinitas Oisterwijk JO8-5 143916 0-0
C 01-02-2020 09:00 Audacia JO8-2G Oirschot Vooruit JO8-3 143375 0-0
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 14-09-2019 09:00 Best Vooruit JO8-4 Wilhelmina Boys JO8-3 14911 0-0
B 14-09-2019 10:30 Spoordonkse Boys JO8-1 Oirschot V. JO8-3G 14723 0-0
B 11-09-2019 18:30 Spoordonkse Boys JO8-1 Wilhelmina Boys JO8-3 14138 0-0
B 07-09-2019 09:00 Best Vooruit JO8-4 Spoordonkse Boys JO8-1 14475 0-0
B 07-09-2019 09:00 Wilhelmina Boys JO8-3 Oirschot V. JO8-3G 14552 0-0
B 31-08-2019 09:00 Oirschot V. JO8-3G Best Vooruit JO8-4 14247 0-0
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 19-10-2019 09:30 Beerse Boys JO8-1G Oirschot V. JO8-3G 93029 0-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Emplina JO8-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 SV Budel JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 UNA JO8-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Reusel Sport/CoTrans JO8-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Woenselse Boys JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 DBS JO8-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 SV Unitas'59 JO8-6G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Maarheeze JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 EMK JO8-2G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Oirschot Vooruit JO8-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 SCG'18 JO8-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 RKVVO JO8-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
13 Dommelen JO8-1G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
14 Maarheeze JO8-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
15 RKVVO JO8-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
16 Emplina JO8-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
17 OJC ROSMALEN JO8-11 0 0 0 0 0 0 0 0 0
18 FC Drunen JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
19 Den Dungen JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 VOAB JO8-6 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Audacia JO8-2G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Oirschot Vooruit JO8-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Spoordonkse Boys JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Were Di JO8-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 ODC JO8-4G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Hilvaria JO8-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Sarto JO8-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 VV Trinitas Oisterwijk JO8-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 FC Tilburg JO8-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 ZIGO JO8-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Jong Brabant JO8-4G 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 VOAB JO8-7 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Spoordonkse Boys JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Sarto JO8-8 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 VV Trinitas Oisterwijk JO8-5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 RKDSV JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Oirschot Vooruit JO8-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Tuldania JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Jong Brabant JO8-7 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Audacia JO8-2G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Reusel Sport/CoTrans JO8-6G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Hilvaria JO8-5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Were Di JO8-5 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Spoordonkse Boys JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Oirschot Vooruit JO8-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Best Vooruit JO8-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Wilhelmina Boys JO8-3G 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Beerse Boys JO8-1G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Oirschot Vooruit JO8-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Training

Berichten



Terug naar boven