0276 Onder 8 competitie (najaar)

Pupillen - O8 - Oirschot Vooruit JO8-2

Teamleden

Spelers
Charlie Hofman        
Mees van Hove        
Billie B.H.T Liebrand        
Rens Megens        
modasar achmad Niazi        
Mart van Olmen        
Wes Roosen        
Freek Smetsers        
Siem Smits        
Jules van der Stappen        
David Verhagen        
 
Overige teamleden
Paul Megens Trainer
Pleun Smits Trainer

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 30-05-2020 afgelast Oirschot Vooruit JO8-2 DOSKO'32 JO8-1G 154498
C 23-05-2020 afgelast RKVVO JO8-4 Oirschot Vooruit JO8-2 153755
C 16-05-2020 afgelast Oirschot Vooruit JO8-2 Beerse Boys JO8-3 153751
C 09-05-2020 afgelast ST Casteren / Netersel JO08-1 Oirschot Vooruit JO8-2 142328
C 09-05-2020 vervallen EFC JO8-2 Oirschot Vooruit JO8-2 143933
C 18-04-2020 afgelast Oirschot Vooruit JO8-2 Reusel Sport/CoTrans JO8-3G 141880
C 08-04-2020 afgelast ST Vessem/DEES JO8-1 Oirschot Vooruit JO8-2 153736
C 04-04-2020 afgelast Oirschot Vooruit JO8-2 Bladella JO8-3 144072
C 28-03-2020 afgelast SDO'39 JO8-1 Oirschot Vooruit JO8-2 153744
C 21-03-2020 afgelast Best Vooruit JO8-5 Oirschot Vooruit JO8-2 142050
C 14-03-2020 afgelast Oirschot Vooruit JO8-2 EFC JO8-2 153741
C 15-02-2020 vervallen Oirschot Vooruit JO8-2 Hapert JO8-2G 153734
C 08-02-2020 vervallen Hapert JO8-2G Oirschot Vooruit JO8-2 144760
C 08-02-2020 09:30 SVSOS JO8-1G Oirschot Vooruit JO8-2 153767
C 01-02-2020 vervallen Oirschot Vooruit JO8-2 Hoogeloon JO8-1 142062
V 25-01-2020 08:45 Oirschot Vooruit JO8-2 Braakhuizen JO8-2
V 18-01-2020 afgelast Oirschot Vooruit JO8-2 Dommelen JO8-2
V 11-01-2020 10:00 Gilze JO8-2 Oirschot Vooruit JO8-2
C 21-12-2019 vervallen Best Vooruit JO8-3 Oirschot Vooruit JO8-2 58662
C 14-12-2019 vervallen WODAN JO8-3 Oirschot Vooruit JO8-2 91071
C 07-12-2019 09:00 Best Vooruit JO8-2 Oirschot Vooruit JO8-2 91084
C 30-11-2019 vervallen Oirschot Vooruit JO8-2 RKVVO JO8-2 91062
C 23-11-2019 vervallen Oirschot Vooruit JO8-2 SV Unitas'59 JO8-6G 91059
C 16-11-2019 vervallen SJO Juventud JO8-2 Oirschot Vooruit JO8-2 91056
C 16-11-2019 vervallen Oirschot Vooruit JO8-2 Acht JO8-2 59379
C 09-11-2019 vervallen Oirschot Vooruit JO8-2 UNA JO8-4G 60193
C 09-11-2019 vervallen Oirschot Vooruit JO8-2 SJO Juventud JO8-2 57371
C 02-11-2019 vervallen SBC JO8-4G Oirschot Vooruit JO8-2 57462
C 02-11-2019 vervallen RKVVO JO8-2 Oirschot Vooruit JO8-2 59609
C 26-10-2019 vervallen Oirschot Vooruit JO8-2 DBS JO8-6 57197
C 26-10-2019 vervallen Oirschot Vooruit JO8-2 WODAN JO8-3 57288
C 23-10-2019 18:30 Wilhelmina Boys JO8-3G Oirschot Vooruit JO8-2 91037
C 19-10-2019 vervallen Oirschot Vooruit JO8-2 EMK JO8-2G 91045
C 05-10-2019 vervallen Acht JO8-2 Oirschot Vooruit JO8-2 91044
C 28-09-2019 vervallen Oirschot Vooruit JO8-2 Wilhelmina Boys JO8-3 57531
C 21-09-2019 08:45 SV Unitas'59 JO8-6 Oirschot Vooruit JO8-2 60289
B 14-09-2019 vervallen ST DEES/Vessem JO8-2 Oirschot Vooruit JO8-2 14820
B 07-09-2019 vervallen Oirschot Vooruit JO8-2 RKVVO JO8-3 14625
B 31-08-2019 vervallen Beerse Boys JO8-2G Oirschot Vooruit JO8-2 14129
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 21-12-2019 09:00 WODAN JO8-3 SJO Juventud JO8-2 91073 0-0
C 21-12-2019 09:00 EMK JO8-2G RKVVO JO8-2 91072 0-0
C 21-12-2019 09:00 Best Vooruit JO8-3 Oirschot Vooruit JO8-2 58662 0-0
C 21-12-2019 10:00 SV Unitas'59 JO8-6G SBC JO8-4G 57312 0-0
C 18-12-2019 18:30 Wilhelmina Boys JO8-3G WODAN JO8-3 91068 0-0
C 14-12-2019 09:00 EMK JO8-2G SJO Juventud JO8-2 59770 0-0
C 14-12-2019 09:00 SBC JO8-4G RKVVO JO8-2 91069 0-0
C 14-12-2019 09:00 Best Vooruit JO8-3 Wilhelmina Boys JO8-3G 91070 0-0
C 14-12-2019 09:00 WODAN JO8-3 Oirschot Vooruit JO8-2 91071 0-0
C 14-12-2019 09:00 DBS JO8-6 Best Vooruit JO8-2 91085 0-0
C 14-12-2019 08:45 SV Unitas'59 JO8-6G UNA JO8-4G 59686 0-0
C 11-12-2019 18:30 Wilhelmina Boys JO8-3G UNA JO8-4G 58296 0-0
C 07-12-2019 09:00 EMK JO8-2G Acht JO8-2 91066 0-0
C 07-12-2019 08:45 RKVVO JO8-2 Best Vooruit JO8-3 91067 0-0
C 07-12-2019 09:00 UNA JO8-4G DBS JO8-6 58244 0-0
C 07-12-2019 09:00 SJO Juventud JO8-2 SBC JO8-4G 91065 0-0
C 07-12-2019 09:00 Best Vooruit JO8-2 Oirschot Vooruit JO8-2 91084 0-0
C 30-11-2019 08:45 SV Unitas'59 JO8-6G Wilhelmina Boys JO8-3G 91061 0-0
C 30-11-2019 08:45 Oirschot Vooruit JO8-2 RKVVO JO8-2 91062 0-0
C 30-11-2019 09:00 DBS JO8-6 SJO Juventud JO8-2 91064 0-0
C 30-11-2019 09:00 WODAN JO8-3 EMK JO8-2G 59637 0-0
C 30-11-2019 09:00 Acht JO8-2 Best Vooruit JO8-2 91083 0-0
C 30-11-2019 09:00 SBC JO8-4G UNA JO8-4G 91063 0-0
C 23-11-2019 08:45 RKVVO JO8-2 DBS JO8-6 91058 0-0
C 23-11-2019 08:45 Oirschot Vooruit JO8-2 SV Unitas'59 JO8-6G 91059 0-0
C 23-11-2019 09:00 Best Vooruit JO8-3 Acht JO8-2 58706 0-0
C 23-11-2019 09:00 Best Vooruit JO8-2 WODAN JO8-3 91082 0-0
C 23-11-2019 09:00 UNA JO8-4G SJO Juventud JO8-2 91060 0-0
C 16-11-2019 09:00 WODAN JO8-3 Best Vooruit JO8-3 91055 0-0
C 16-11-2019 09:00 EMK JO8-2G Wilhelmina Boys JO8-3G 91057 0-0
C 16-11-2019 09:00 SJO Juventud JO8-2 Oirschot Vooruit JO8-2 91056 0-0
C 16-11-2019 09:00 UNA JO8-4G Best Vooruit JO8-2 91081 0-0
C 16-11-2019 09:00 SBC JO8-4G Acht JO8-2 59358 0-0
C 16-11-2019 09:00 DBS JO8-6 SV Unitas'59 JO8-6G 60165 0-0
C 09-11-2019 08:45 SV Unitas'59 JO8-6G EMK JO8-2G 91054 0-0
C 09-11-2019 08:45 Oirschot Vooruit JO8-2 UNA JO8-4G 60193 0-0
C 09-11-2019 09:00 Acht JO8-2 WODAN JO8-3 91051 0-0
C 09-11-2019 09:00 Best Vooruit JO8-3 SBC JO8-4G 91053 0-0
C 09-11-2019 09:00 Wilhelmina Boys JO8-3G RKVVO JO8-2 91052 0-0
C 09-11-2019 09:00 Best Vooruit JO8-2 SJO Juventud JO8-2 91080 0-0
C 02-11-2019 09:00 SJO Juventud JO8-2 Wilhelmina Boys JO8-3G 60168 0-0
C 02-11-2019 09:00 DBS JO8-6 Best Vooruit JO8-3 57984 0-0
C 02-11-2019 09:00 Acht JO8-2 SV Unitas'59 JO8-6G 91050 0-0
C 02-11-2019 09:00 SBC JO8-4G Oirschot Vooruit JO8-2 57462 0-0
C 02-11-2019 08:45 RKVVO JO8-2 Best Vooruit JO8-2 91079 0-0
C 26-10-2019 08:45 SV Unitas'59 JO8-6 WODAN JO8-3 57020 0-0
C 26-10-2019 08:45 Oirschot Vooruit JO8-2 DBS JO8-6 57197 0-0
C 26-10-2019 09:00 Best Vooruit JO8-3 EMK JO8-2G 91048 0-0
C 26-10-2019 09:00 UNA JO8-4G RKVVO JO8-2 58464 0-0
C 26-10-2019 09:00 Wilhelmina Boys JO8-3G Acht JO8-2 91049 0-0
C 26-10-2019 09:00 Best Vooruit JO8-2 SBC JO8-4G 91078 0-0
C 23-10-2019 18:30 Wilhelmina Boys JO8-3G Oirschot Vooruit JO8-2 91037 0-0
C 19-10-2019 08:45 Oirschot Vooruit JO8-2 EMK JO8-2G 91045 0-0
C 19-10-2019 12:00 DBS JO8-6 SBC JO8-4G 58768 0-0
C 19-10-2019 11:00 Best Vooruit JO8-2 Best Vooruit JO8-3 91077 0-0
C 19-10-2019 09:00 UNA JO8-4G Acht JO8-2 91047 0-0
C 12-10-2019 09:00 SJO Juventud JO8-2 SV Unitas'59 JO8-6 58795 0-0
C 12-10-2019 09:00 EMK JO8-2G SBC JO8-4G 91038 0-0
C 12-10-2019 08:45 RKVVO JO8-2 WODAN JO8-3 91046 0-0
C 05-10-2019 09:00 EMK JO8-2G Oirschot Vooruit JO8-2 56970 0-0
C 05-10-2019 09:00 SJO Juventud JO8-2 UNA JO8-4G 56962 0-0
C 05-10-2019 09:00 Best Vooruit JO8-3 SV Unitas'59 JO8-6 59454 0-0
C 05-10-2019 09:00 Acht JO8-2 Wilhelmina Boys JO8-3 57368 0-0
C 05-10-2019 08:45 RKVVO JO8-2 SBC JO8-4G 59388 0-0
C 05-10-2019 09:00 WODAN JO8-3 DBS JO8-6 57342 0-0
C 05-10-2019 08:45 SV Unitas'59 JO8-6 Best Vooruit JO8-3 91042 0-0
C 05-10-2019 09:00 WODAN JO8-3 UNA JO8-4G 91043 0-0
C 05-10-2019 09:00 SJO Juventud JO8-2 RKVVO JO8-2 59829 0-0
C 05-10-2019 09:00 Acht JO8-2 Oirschot Vooruit JO8-2 91044 0-0
C 05-10-2019 09:00 EMK JO8-2G Best Vooruit JO8-2 91076 0-0
C 05-10-2019 09:00 DBS JO8-6 Wilhelmina Boys JO8-3G 91041 0-0
C 28-09-2019 09:00 SJO Juventud JO8-2 WODAN JO8-3 60239 0-0
C 28-09-2019 08:45 Oirschot Vooruit JO8-2 Wilhelmina Boys JO8-3 57531 0-0
C 28-09-2019 08:45 RKVVO JO8-2 EMK JO8-2G 59509 0-0
C 28-09-2019 09:00 SJO Juventud JO8-2 Acht JO8-2 91040 0-0
C 28-09-2019 09:00 UNA JO8-4G Best Vooruit JO8-3 58600 0-0
C 28-09-2019 09:00 Best Vooruit JO8-2 Wilhelmina Boys JO8-3 91075 0-0
C 28-09-2019 08:45 RKVVO JO8-2 SV Unitas'59 JO8-6 59441 0-0
C 28-09-2019 09:00 DBS JO8-6 EMK JO8-2G 59094 0-0
C 28-09-2019 09:00 SBC JO8-4G WODAN JO8-3 91039 0-0
C 21-09-2019 09:00 Acht JO8-2 DBS JO8-6 58039 0-0
C 21-09-2019 09:00 Best Vooruit JO8-3 SJO Juventud JO8-2 59653 0-0
C 21-09-2019 09:00 EMK JO8-2G UNA JO8-4G 57832 0-0
C 21-09-2019 09:00 Wilhelmina Boys JO8-3 SBC JO8-4G 58218 0-0
C 21-09-2019 08:45 SV Unitas'59 JO8-6 Oirschot Vooruit JO8-2 60289 0-0
C 21-09-2019 09:00 WODAN JO8-3 RKVVO JO8-2 57052 0-0
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 30-05-2020 08:30 Bladella JO8-3 ST Vessem/DEES JO8-1 153762 0-0
C 30-05-2020 10:00 Hoogeloon JO8-1 RKVVO JO8-4 153759 0-0
C 30-05-2020 08:45 Oirschot Vooruit JO8-2 DOSKO'32 JO8-1G 154498 0-0
C 30-05-2020 09:00 Reusel Sport/CoTrans JO8-3G Best Vooruit JO8-5 144308 0-0
C 30-05-2020 09:30 SDO'39 JO8-1 EFC JO8-2 153761 0-0
C 30-05-2020 09:30 SVSOS JO8-1G Beerse Boys JO8-3 153777 0-0
C 30-05-2020 09:45 Hapert JO8-2G ST Casteren / Netersel JO08-1 153760 0-0
C 23-05-2020 09:00 EFC JO8-2 Hapert JO8-2G 153758 0-0
C 23-05-2020 09:00 Best Vooruit JO8-5 Bladella JO8-3 153765 0-0
C 23-05-2020 09:30 Beerse Boys JO8-3 Reusel Sport/CoTrans JO8-3G 153754 0-0
C 23-05-2020 09:30 ST Casteren / Netersel JO08-1 Hoogeloon JO8-1 153757 0-0
C 23-05-2020 09:30 DOSKO'32 JO8-1G SVSOS JO8-1G 154497 0-0
C 23-05-2020 08:45 RKVVO JO8-4 Oirschot Vooruit JO8-2 153755 0-0
C 16-05-2020 08:30 Bladella JO8-3 ST Casteren / Netersel JO08-1 153753 0-0
C 16-05-2020 08:45 Oirschot Vooruit JO8-2 Beerse Boys JO8-3 153751 0-0
C 16-05-2020 09:00 Reusel Sport/CoTrans JO8-3G RKVVO JO8-4 153752 0-0
C 16-05-2020 09:30 SVSOS JO8-1G EFC JO8-2 153776 0-0
C 16-05-2020 09:30 DOSKO'32 JO8-1G Best Vooruit JO8-5 154496 0-0
C 16-05-2020 09:45 Hapert JO8-2G SDO'39 JO8-1 139770 0-0
C 16-05-2020 10:00 Hoogeloon JO8-1 ST Vessem/DEES JO8-1 142225 0-0
C 09-05-2020 08:45 RKVVO JO8-4 Hapert JO8-2G 153750 0-0
C 09-05-2020 09:30 SDO'39 JO8-1 Bladella JO8-3 140941 0-0
C 09-05-2020 09:00 Beerse Boys JO8-3 DOSKO'32 JO8-1G 154495 0-0
C 09-05-2020 09:00 Best Vooruit JO8-5 Hoogeloon JO8-1 153764 0-0
C 09-05-2020 09:30 ST Casteren / Netersel JO08-1 Oirschot Vooruit JO8-2 142328 0-0
C 09-05-2020 10:00 ST Vessem/DEES JO8-1 SVSOS JO8-1G 153775 0-0
C 09-05-2020 09:00 EFC JO8-2 Reusel Sport/CoTrans JO8-3G 153749 0-0
C 18-04-2020 08:30 Bladella JO8-3 Beerse Boys JO8-3 153748 0-0
C 18-04-2020 08:45 Oirschot Vooruit JO8-2 Reusel Sport/CoTrans JO8-3G 141880 0-0
C 18-04-2020 08:45 RKVVO JO8-4 DOSKO'32 JO8-1G 154494 0-0
C 18-04-2020 09:00 EFC JO8-2 ST Vessem/DEES JO8-1 141352 0-0
C 18-04-2020 09:30 SDO'39 JO8-1 ST Casteren / Netersel JO08-1 153747 0-0
C 18-04-2020 09:45 Hapert JO8-2G Best Vooruit JO8-5 141102 0-0
C 18-04-2020 10:30 SVSOS JO8-1G Hoogeloon JO8-1 153774 0-0
C 11-04-2020 10:00 ST Vessem/DEES JO8-1 SDO'39 JO8-1 153756 0-0
C 08-04-2020 18:30 ST Vessem/DEES JO8-1 Oirschot Vooruit JO8-2 153736 0-0
C 04-04-2020 08:45 Oirschot Vooruit JO8-2 Bladella JO8-3 144072 0-0
C 04-04-2020 09:00 Reusel Sport/CoTrans JO8-3G SVSOS JO8-1G 153773 0-0
C 04-04-2020 09:00 Best Vooruit JO8-5 EFC JO8-2 153763 0-0
C 04-04-2020 09:30 ST Casteren / Netersel JO08-1 RKVVO JO8-4 153745 0-0
C 04-04-2020 09:30 DOSKO'32 JO8-1G ST Vessem/DEES JO8-1 154493 0-0
C 04-04-2020 09:30 Beerse Boys JO8-3 SDO'39 JO8-1 153746 0-0
C 04-04-2020 10:00 Hoogeloon JO8-1 Hapert JO8-2G 140487 0-0
C 28-03-2020 08:45 RKVVO JO8-4 Beerse Boys JO8-3 153743 0-0
C 28-03-2020 09:00 EFC JO8-2 Hoogeloon JO8-1 144707 0-0
C 28-03-2020 09:30 SDO'39 JO8-1 Oirschot Vooruit JO8-2 153744 0-0
C 28-03-2020 09:45 Hapert JO8-2G DOSKO'32 JO8-1G 154492 0-0
C 28-03-2020 10:00 ST Vessem/DEES JO8-1 ST Casteren / Netersel JO08-1 144151 0-0
C 28-03-2020 10:30 SVSOS JO8-1G Best Vooruit JO8-5 153772 0-0
C 28-03-2020 08:30 Bladella JO8-3 Reusel Sport/CoTrans JO8-3G 139409 0-0
C 21-03-2020 10:00 ST Vessem/DEES JO8-1 Hapert JO8-2G 141326 0-0
C 21-03-2020 09:30 DOSKO'32 JO8-1G Reusel Sport/CoTrans JO8-3G 154491 0-0
C 21-03-2020 09:30 ST Casteren / Netersel JO08-1 SVSOS JO8-1G 153771 0-0
C 21-03-2020 09:30 Beerse Boys JO8-3 Hoogeloon JO8-1 141729 0-0
C 21-03-2020 10:00 Best Vooruit JO8-5 Oirschot Vooruit JO8-2 142050 0-0
C 21-03-2020 09:00 EFC JO8-2 Bladella JO8-3 153742 0-0
C 21-03-2020 08:45 RKVVO JO8-4 SDO'39 JO8-1 139907 0-0
C 14-03-2020 08:45 Oirschot Vooruit JO8-2 EFC JO8-2 153741 0-0
C 14-03-2020 09:00 Reusel Sport/CoTrans JO8-3G ST Vessem/DEES JO8-1 153739 0-0
C 14-03-2020 08:30 Bladella JO8-3 RKVVO JO8-4 153738 0-0
C 14-03-2020 09:30 Beerse Boys JO8-3 Best Vooruit JO8-5 153740 0-0
C 14-03-2020 09:30 SVSOS JO8-1G Hapert JO8-2G 153770 0-0
C 14-03-2020 09:30 DOSKO'32 JO8-1G ST Casteren / Netersel JO08-1 154490 0-0
C 14-03-2020 10:00 Hoogeloon JO8-1 SDO'39 JO8-1 153737 0-0
C 07-03-2020 10:00 Hoogeloon JO8-1 Reusel Sport/CoTrans JO8-3G 141291 0-0
C 07-03-2020 09:30 ST Casteren / Netersel JO08-1 Beerse Boys JO8-3 140418 0-0
C 07-03-2020 09:00 EFC JO8-2 DOSKO'32 JO8-1G 154489 0-0
C 07-03-2020 09:00 Best Vooruit JO8-5 RKVVO JO8-4 138910 0-0
C 07-03-2020 09:30 SDO'39 JO8-1 SVSOS JO8-1G 153769 0-0
C 07-03-2020 09:45 Hapert JO8-2G Bladella JO8-3 153735 0-0
C 29-02-2020 09:00 Reusel Sport/CoTrans JO8-3G SDO'39 JO8-1 153730 0-0
C 29-02-2020 09:30 ST Casteren / Netersel JO08-1 EFC JO8-2 142171 0-0
C 15-02-2020 09:00 Beerse Boys JO8-3 RKVVO JO8-4 143859 0-0
C 15-02-2020 08:45 Oirschot Vooruit JO8-2 SDO'39 JO8-1 141640 0-0
C 15-02-2020 10:00 Hoogeloon JO8-1 ST Casteren / Netersel JO08-1 138698 0-0
C 15-02-2020 09:00 Reusel Sport/CoTrans JO8-3G Hapert JO8-2G 139074 0-0
C 15-02-2020 09:00 Best Vooruit JO8-5 SDO'39 JO8-1 140422 0-0
C 15-02-2020 09:30 DOSKO'32 JO8-1G Hoogeloon JO8-1 154488 0-0
C 15-02-2020 08:30 Bladella JO8-3 EFC JO8-2 143885 0-0
C 15-02-2020 08:45 RKVVO JO8-4 EFC JO8-2 141114 0-0
C 15-02-2020 08:45 Oirschot Vooruit JO8-2 Hapert JO8-2G 153734 0-0
C 15-02-2020 08:30 Bladella JO8-3 SVSOS JO8-1G 153768 0-0
C 15-02-2020 09:00 Reusel Sport/CoTrans JO8-3G ST Casteren / Netersel JO08-1 141724 0-0
C 15-02-2020 09:30 Beerse Boys JO8-3 ST Vessem/DEES JO8-1 142590 0-0
C 08-02-2020 10:00 ST DEES/Vessem JO8-1 RKVVO JO8-4 143711 0-0
C 08-02-2020 09:45 Hapert JO8-2G Oirschot Vooruit JO8-2 144760 0-0
C 08-02-2020 09:30 ST Casteren / Netersel JO08-1 Best Vooruit JO8-5 153732 0-0
C 08-02-2020 09:30 SDO'39 JO8-1 DOSKO'32 JO8-1G 154487 0-0
C 08-02-2020 10:00 Hoogeloon JO8-1 Bladella JO8-3 153733 0-0
C 08-02-2020 09:45 Hapert JO8-2G Reusel Sport/CoTrans JO8-3G 153731 0-0
C 08-02-2020 09:00 EFC JO8-2 Best Vooruit JO8-5 144119 0-0
C 08-02-2020 09:30 SVSOS JO8-1G Oirschot Vooruit JO8-2 153767 0-0
C 08-02-2020 09:00 EFC JO8-2 Beerse Boys JO8-3 139122 0-0
C 01-02-2020 08:30 Bladella JO8-3 Hapert JO8-2G 139147 0-0
C 01-02-2020 09:30 Beerse Boys JO8-3 Hapert JO8-2G 139599 0-0
C 01-02-2020 08:45 RKVVO JO8-4 SVSOS JO8-1G 153766 0-0
C 01-02-2020 08:45 Oirschot Vooruit JO8-2 Hoogeloon JO8-1 142062 0-0
C 01-02-2020 09:30 DOSKO'32 JO8-1G Bladella JO8-3 154486 0-0
C 01-02-2020 09:00 Best Vooruit JO8-5 ST DEES/Vessem JO8-1 140242 0-0
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 14-09-2019 09:30 Beerse Boys JO8-2 RKVVO JO8-3 14714 0-0
B 14-09-2019 10:00 ST DEES/Vessem JO8-2 Oirschot Vooruit JO8-2 14820 0-0
B 07-09-2019 10:00 Oirschot Vooruit JO8-2 RKVVO JO8-3 14625 0-0
B 07-09-2019 10:00 ST DEES/Vessem JO8-2 Beerse Boys JO8-2G 14379 0-0
B 31-08-2019 09:30 Beerse Boys JO8-2G Oirschot Vooruit JO8-2 14129 0-0
B 31-08-2019 10:00 RKVVO JO8-3 ST DEES/Vessem JO8-2 14286 0-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Acht JO8-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 WODAN JO8-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 EMK JO8-2G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Best Vooruit JO8-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 SV Unitas'59 JO8-6G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Wilhelmina Boys JO8-3G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 UNA JO8-4G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Oirschot Vooruit JO8-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 SJO Juventud JO8-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 RKVVO JO8-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 DBS JO8-6 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 SBC JO8-4G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
13 Best Vooruit JO8-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 SVSOS JO8-1G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 SDO'39 JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Hoogeloon JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Hapert JO8-2G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Bladella JO8-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 EFC JO8-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 ST Vessem/DEES JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Best Vooruit JO8-5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 RKVVO JO8-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Beerse Boys JO8-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 ST Casteren / Netersel JO08-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Reusel Sport/CoTrans JO8-3G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
13 Oirschot Vooruit JO8-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
14 DOSKO'32 JO8-1G 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Beerse Boys JO8-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 RKVVO JO8-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 ST Vessem/DEES JO8-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Oirschot Vooruit JO8-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Training

Berichten



Terug naar boven