0276 Onder 8 competitie (najaar)

Pupillen - O8 - Oirschot Vooruit JO8-1

Teamleden

Spelers
Tijs Blankers        
Jules de Bresser        
Bart van den Broek        
Loek van Kollenburg        
Dex Leijtens        
Floryan de Regt        
Luuk Rutten        
Cas Smits        
Avina Sohrabi        
 
Overige teamleden
John de Bresser Trainer
Boris Leijtens Trainer
Rick Rutten Trainer

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 23-05-2020 afgelast Bladella JO8-2 Oirschot Vooruit JO8-1 141785
C 16-05-2020 afgelast Oirschot Vooruit JO8-1 ST HMVV/Hulsel JO8-2 140008
C 09-05-2020 afgelast EFC JO8-1 Oirschot Vooruit JO8-1 140156
C 18-04-2020 afgelast Oirschot Vooruit JO8-1 Reusel Sport/CoTrans JO8-5 143604
C 04-04-2020 afgelast Oirschot Vooruit JO8-1 Bergeijk JO8-1 142699
C 28-03-2020 afgelast Hapert JO8-1G Oirschot Vooruit JO8-1 138651
C 14-03-2020 afgelast RKVVO JO8-2 Oirschot Vooruit JO8-1 140039
C 07-03-2020 vervallen Oirschot Vooruit JO8-1 Hilvaria JO8-2 140081
C 15-02-2020 vervallen Marvilde JO8-2 Oirschot Vooruit JO8-1 140230
C 08-02-2020 vervallen Oirschot Vooruit JO8-1 Rood Wit V JO8-1 144454
C 01-02-2020 vervallen Wilhelmina Boys JO8-2 Oirschot Vooruit JO8-1 141697
V 25-01-2020 10:45 FC Tilburg JO8-2 Oirschot Vooruit JO8-1
V 18-01-2020 08:45 Oirschot Vooruit JO8-1 Dommelen JO8-1
V 11-01-2020 08:45 Oirschot Vooruit JO8-1 Gilze JO8-1
C 14-12-2019 08:45 Zwaluw VFC JO8-3 Oirschot Vooruit JO8-1 58967
C 07-12-2019 vervallen Oirschot Vooruit JO8-1 SVSSS JO8-2 57743
C 30-11-2019 vervallen Audacia JO8-1 Oirschot Vooruit JO8-1 58269
C 23-11-2019 vervallen VV Trinitas Oisterwijk JO8-2 Oirschot Vooruit JO8-1 57567
C 16-11-2019 vervallen Oirschot Vooruit JO8-1 Nemelaer JO8-2 58357
C 09-11-2019 vervallen Oirschot Vooruit JO8-1 Sarto JO8-2 57512
C 02-11-2019 vervallen Uno Animo JO8-2 Oirschot Vooruit JO8-1 58912
C 26-10-2019 vervallen Oirschot Vooruit JO8-1 ST HMVV/Hulsel JO8-2 59130
C 19-10-2019 vervallen ZIGO JO8-1 Oirschot Vooruit JO8-1 92249
C 05-10-2019 vervallen ODC JO8-2 Oirschot Vooruit JO8-1 58874
C 28-09-2019 vervallen Oirschot Vooruit JO8-1 Were Di JO8-2 58336
C 21-09-2019 10:45 FC Tilburg JO8-1 Oirschot Vooruit JO8-1 59970
B 14-09-2019 vervallen Audacia JO8-1 Oirschot Vooruit JO8-1 14882
B 07-09-2019 vervallen Oirschot Vooruit JO8-1 Best Vooruit JO8-2 14626
B 31-08-2019 vervallen Wilhelmina Boys JO8-2 Oirschot Vooruit JO8-1 14211
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 14-12-2019 09:00 Audacia JO8-1 SVSSS JO8-2 57795 0-0
C 14-12-2019 09:00 VV Trinitas Oisterwijk JO8-2 Sarto JO8-2 58957 0-0
C 14-12-2019 09:00 Were Di JO8-2 ST HMVV/Hulsel JO8-2 58943 0-0
C 14-12-2019 09:00 Uno Animo JO8-2 ODC JO8-2 57128 0-0
C 14-12-2019 08:45 Zwaluw VFC JO8-3 Oirschot Vooruit JO8-1 58967 0-0
C 14-12-2019 10:15 Nemelaer JO8-2 ZIGO JO8-1 92259 0-0
C 07-12-2019 08:45 ODC JO8-2 VV Trinitas Oisterwijk JO8-2 58541 0-0
C 07-12-2019 08:45 Oirschot Vooruit JO8-1 SVSSS JO8-2 57743 0-0
C 07-12-2019 10:00 ST HMVV/Hulsel JO8-2 Zwaluw VFC JO8-3 59665 0-0
C 07-12-2019 10:00 ZIGO JO8-1 Were Di JO8-2 92258 0-0
C 07-12-2019 10:15 Nemelaer JO8-2 Uno Animo JO8-2 59935 0-0
C 07-12-2019 10:45 Sarto JO8-2 Audacia JO8-1 57999 0-0
C 30-11-2019 08:45 ODC JO8-2 ST HMVV/Hulsel JO8-2 59514 0-0
C 30-11-2019 09:00 Were Di JO8-2 Nemelaer JO8-2 58036 0-0
C 30-11-2019 09:00 Audacia JO8-1 Oirschot Vooruit JO8-1 58269 0-0
C 30-11-2019 09:00 Uno Animo JO8-2 ZIGO JO8-1 92257 0-0
C 30-11-2019 08:45 Zwaluw VFC JO8-3 VV Trinitas Oisterwijk JO8-2 60243 0-0
C 23-11-2019 08:45 Zwaluw VFC JO8-3 SVSSS JO8-2 60188 0-0
C 23-11-2019 09:00 VV Trinitas Oisterwijk JO8-2 Oirschot Vooruit JO8-1 57567 0-0
C 23-11-2019 09:00 Were Di JO8-2 Audacia JO8-1 58631 0-0
C 23-11-2019 09:00 Uno Animo JO8-2 ST HMVV/Hulsel JO8-2 59427 0-0
C 23-11-2019 10:00 ZIGO JO8-1 ODC JO8-2 92256 0-0
C 23-11-2019 10:15 Nemelaer JO8-2 Sarto JO8-2 59617 0-0
C 16-11-2019 08:30 SVSSS JO8-2 Were Di JO8-2 58511 0-0
C 16-11-2019 08:45 Oirschot Vooruit JO8-1 Nemelaer JO8-2 58357 0-0
C 16-11-2019 09:00 Audacia JO8-1 Uno Animo JO8-2 57701 0-0
C 16-11-2019 10:00 ST HMVV/Hulsel JO8-2 VV Trinitas Oisterwijk JO8-2 58341 0-0
C 16-11-2019 10:00 ODC JO8-2 Zwaluw VFC JO8-3 59043 0-0
C 16-11-2019 09:00 Sarto JO8-2 ZIGO JO8-1 92255 0-0
C 09-11-2019 09:00 VV Trinitas Oisterwijk JO8-2 Nemelaer JO8-2 58471 0-0
C 09-11-2019 09:00 Audacia JO8-1 ODC JO8-2 59158 0-0
C 09-11-2019 09:00 Were Di JO8-2 Uno Animo JO8-2 59426 0-0
C 09-11-2019 08:45 Zwaluw VFC JO8-3 ZIGO JO8-1 92254 0-0
C 09-11-2019 08:45 Oirschot Vooruit JO8-1 Sarto JO8-2 57512 0-0
C 09-11-2019 08:30 SVSSS JO8-2 ST HMVV/Hulsel JO8-2 57990 0-0
C 02-11-2019 12:00 Sarto JO8-2 Were Di JO8-2 57667 0-0
C 02-11-2019 08:45 ODC JO8-2 SVSSS JO8-2 57785 0-0
C 02-11-2019 09:00 Uno Animo JO8-2 Oirschot Vooruit JO8-1 58912 0-0
C 02-11-2019 10:00 ST HMVV/Hulsel JO8-2 Audacia JO8-1 59398 0-0
C 02-11-2019 10:00 ZIGO JO8-1 VV Trinitas Oisterwijk JO8-2 92253 0-0
C 02-11-2019 10:15 Nemelaer JO8-2 Zwaluw VFC JO8-3 60262 0-0
C 26-10-2019 08:45 Zwaluw VFC JO8-3 Were Di JO8-2 59233 0-0
C 26-10-2019 08:45 Oirschot Vooruit JO8-1 ST HMVV/Hulsel JO8-2 59130 0-0
C 26-10-2019 09:00 Audacia JO8-1 Nemelaer JO8-2 59155 0-0
C 26-10-2019 09:00 VV Trinitas Oisterwijk JO8-2 Uno Animo JO8-2 59988 0-0
C 26-10-2019 11:00 Sarto JO8-2 ODC JO8-2 58247 0-0
C 26-10-2019 08:30 SVSSS JO8-2 ZIGO JO8-1 92252 0-0
C 26-10-2019 08:30 SVSSS JO8-2 FC Tilburg JO8-1 58915 0-0
C 19-10-2019 10:00 ZIGO JO8-1 Oirschot Vooruit JO8-1 92249 0-0
C 12-10-2019 10:00 ST HMVV/Hulsel JO8-2 ZIGO JO8-1 92250 0-0
C 05-10-2019 09:00 Uno Animo JO8-2 Zwaluw VFC JO8-3 58209 0-0
C 05-10-2019 08:45 ODC JO8-2 Oirschot Vooruit JO8-1 58874 0-0
C 05-10-2019 09:00 Were Di JO8-2 VV Trinitas Oisterwijk JO8-2 58996 0-0
C 05-10-2019 10:00 ST HMVV/Hulsel JO8-2 Sarto JO8-2 59880 0-0
C 05-10-2019 10:15 Nemelaer JO8-2 SVSSS JO8-2 58717 0-0
C 05-10-2019 10:45 FC Tilburg JO8-1 Audacia JO8-1 57651 0-0
C 05-10-2019 10:00 ZIGO JO8-1 Audacia JO8-1 92251 0-0
C 28-09-2019 08:30 SVSSS JO8-2 VV Trinitas Oisterwijk JO8-2 58605 0-0
C 28-09-2019 08:45 ODC JO8-2 Nemelaer JO8-2 57821 0-0
C 28-09-2019 08:45 Oirschot Vooruit JO8-1 Were Di JO8-2 58336 0-0
C 28-09-2019 09:00 Audacia JO8-1 Zwaluw VFC JO8-3 57105 0-0
C 28-09-2019 10:00 ST HMVV/Hulsel JO8-2 FC Tilburg JO8-1 58760 0-0
C 28-09-2019 12:00 Sarto JO8-2 Uno Animo JO8-2 57277 0-0
C 21-09-2019 10:45 FC Tilburg JO8-1 Oirschot Vooruit JO8-1 59970 0-0
C 21-09-2019 10:15 Nemelaer JO8-2 ST HMVV/Hulsel JO8-2 60024 0-0
C 21-09-2019 09:00 Were Di JO8-2 ODC JO8-2 60282 0-0
C 21-09-2019 09:00 VV Trinitas Oisterwijk JO8-2 Audacia JO8-1 58061 0-0
C 21-09-2019 09:00 Uno Animo JO8-2 SVSSS JO8-2 58810 0-0
C 21-09-2019 08:45 Zwaluw VFC JO8-3 Sarto JO8-2 60125 0-0
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 23-05-2020 09:45 Hapert JO8-1G Rood Wit V JO8-1 139609 0-0
C 23-05-2020 09:30 Bergeijk JO8-1 RKVVO JO8-2 140939 0-0
C 23-05-2020 09:00 Wilhelmina Boys JO8-2 Marvilde JO8-2 138907 0-0
C 23-05-2020 10:00 Hilvaria JO8-2 EFC JO8-1 140255 0-0
C 23-05-2020 08:30 Bladella JO8-2 Oirschot Vooruit JO8-1 141785 0-0
C 16-05-2020 09:00 EFC JO8-1 Bergeijk JO8-1 143979 0-0
C 16-05-2020 08:45 Oirschot Vooruit JO8-1 ST HMVV/Hulsel JO8-2 140008 0-0
C 16-05-2020 09:00 Marvilde JO8-2 Hapert JO8-1G 143947 0-0
C 16-05-2020 09:00 Reusel Sport/CoTrans JO8-5 Bladella JO8-2 139784 0-0
C 16-05-2020 09:15 Rood Wit V JO8-1 Wilhelmina Boys JO8-2 142301 0-0
C 16-05-2020 08:45 RKVVO JO8-2 Hilvaria JO8-2 143809 0-0
C 09-05-2020 09:00 Reusel Sport/CoTrans JO8-5 Marvilde JO8-2 139561 0-0
C 09-05-2020 08:30 Bladella JO8-2 Wilhelmina Boys JO8-2 138743 0-0
C 09-05-2020 09:00 EFC JO8-1 Oirschot Vooruit JO8-1 140156 0-0
C 09-05-2020 09:30 Bergeijk JO8-1 Rood Wit V JO8-1 140014 0-0
C 09-05-2020 10:00 Hilvaria JO8-2 Hapert JO8-1G 142638 0-0
C 09-05-2020 10:00 ST HMVV/Hulsel JO8-2 RKVVO JO8-2 141879 0-0
C 18-04-2020 08:45 Oirschot Vooruit JO8-1 Reusel Sport/CoTrans JO8-5 143604 0-0
C 18-04-2020 09:00 Wilhelmina Boys JO8-2 Hilvaria JO8-2 144541 0-0
C 18-04-2020 09:15 Rood Wit V JO8-1 Marvilde JO8-2 141313 0-0
C 18-04-2020 09:30 Bergeijk JO8-1 Bladella JO8-2 139973 0-0
C 18-04-2020 09:45 Hapert JO8-1G RKVVO JO8-2 139118 0-0
C 18-04-2020 10:00 ST HMVV/Hulsel JO8-2 EFC JO8-1 140374 0-0
C 11-04-2020 10:15 Hilvaria JO8-2 Reusel Sport/CoTrans JO8-5 144990 0-0
C 04-04-2020 08:45 RKVVO JO8-2 Bladella JO8-2 143529 0-0
C 04-04-2020 08:45 Oirschot Vooruit JO8-1 Bergeijk JO8-1 142699 0-0
C 04-04-2020 09:00 Reusel Sport/CoTrans JO8-5 Hapert JO8-1G 143638 0-0
C 04-04-2020 09:00 Marvilde JO8-2 Hilvaria JO8-2 144733 0-0
C 04-04-2020 09:00 EFC JO8-1 Wilhelmina Boys JO8-2 142567 0-0
C 04-04-2020 09:15 Rood Wit V JO8-1 ST HMVV/Hulsel JO8-2 142153 0-0
C 28-03-2020 10:00 ST HMVV/Hulsel JO8-2 Marvilde JO8-2 140269 0-0
C 28-03-2020 10:00 Hilvaria JO8-2 Rood Wit V JO8-1 141019 0-0
C 28-03-2020 09:45 Hapert JO8-1G Oirschot Vooruit JO8-1 138651 0-0
C 28-03-2020 09:30 Bergeijk JO8-1 Reusel Sport/CoTrans JO8-5 143290 0-0
C 28-03-2020 09:00 Wilhelmina Boys JO8-2 RKVVO JO8-2 141755 0-0
C 28-03-2020 08:30 Bladella JO8-2 EFC JO8-1 140236 0-0
C 21-03-2020 10:00 ST HMVV/Hulsel JO8-2 Reusel Sport/CoTrans JO8-5 139088 0-0
C 21-03-2020 09:30 Bergeijk JO8-1 Hapert JO8-1G 143679 0-0
C 14-03-2020 08:45 RKVVO JO8-2 Oirschot Vooruit JO8-1 140039 0-0
C 14-03-2020 09:00 Marvilde JO8-2 Bergeijk JO8-1 139542 0-0
C 14-03-2020 09:00 EFC JO8-1 Reusel Sport/CoTrans JO8-5 140381 0-0
C 14-03-2020 09:15 Rood Wit V JO8-1 Bladella JO8-2 142731 0-0
C 14-03-2020 09:45 Hapert JO8-1G Wilhelmina Boys JO8-2 142007 0-0
C 14-03-2020 11:45 Hilvaria JO8-2 ST HMVV/Hulsel JO8-2 140790 0-0
C 07-03-2020 08:30 Bladella JO8-2 Marvilde JO8-2 140104 0-0
C 07-03-2020 08:45 Oirschot Vooruit JO8-1 Hilvaria JO8-2 140081 0-0
C 07-03-2020 09:00 Reusel Sport/CoTrans JO8-5 RKVVO JO8-2 144167 0-0
C 07-03-2020 09:00 EFC JO8-1 Rood Wit V JO8-1 144616 0-0
C 07-03-2020 10:00 ST HMVV/Hulsel JO8-2 Wilhelmina Boys JO8-2 142512 0-0
C 29-02-2020 09:45 Hapert JO8-1G Bladella JO8-2 142781 0-0
C 29-02-2020 10:00 ST HMVV/Hulsel JO8-2 Bergeijk JO8-1 141897 0-0
C 15-02-2020 08:45 RKVVO JO8-2 EFC JO8-1 144871 0-0
C 15-02-2020 09:00 Marvilde JO8-2 Oirschot Vooruit JO8-1 140230 0-0
C 15-02-2020 09:00 Wilhelmina Boys JO8-2 Bergeijk JO8-1 144500 0-0
C 15-02-2020 09:15 Rood Wit V JO8-1 Reusel Sport/CoTrans JO8-5 144883 0-0
C 15-02-2020 11:15 Hilvaria JO8-2 Bladella JO8-2 143018 0-0
C 15-02-2020 09:45 Hapert JO8-1G ST HMVV/Hulsel JO8-2 144031 0-0
C 08-02-2020 08:30 Bladella JO8-2 ST HMVV/Hulsel JO8-2 142322 0-0
C 08-02-2020 08:45 RKVVO JO8-2 Marvilde JO8-2 139285 0-0
C 08-02-2020 09:00 Reusel Sport/CoTrans JO8-5 Wilhelmina Boys JO8-2 142554 0-0
C 08-02-2020 08:45 Oirschot Vooruit JO8-1 Rood Wit V JO8-1 144454 0-0
C 08-02-2020 09:00 EFC JO8-1 Hapert JO8-1G 144895 0-0
C 08-02-2020 09:30 Bergeijk JO8-1 Hilvaria JO8-2 139593 0-0
C 01-02-2020 09:15 Rood Wit V JO8-1 RKVVO JO8-2 142663 0-0
C 01-02-2020 09:00 Wilhelmina Boys JO8-2 Oirschot Vooruit JO8-1 141697 0-0
C 01-02-2020 09:00 Marvilde JO8-2 EFC JO8-1 139220 0-0
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 14-09-2019 09:00 Audacia JO8-1 Oirschot Vooruit JO8-1 14882 0-0
B 14-09-2019 09:00 Wilhelmina Boys JO8-2 Best Vooruit JO8-2 14803 0-0
B 07-09-2019 09:00 Oirschot Vooruit JO8-1 Best Vooruit JO8-2 14626 0-0
B 07-09-2019 09:00 Audacia JO8-1 Wilhelmina Boys JO8-2 14446 0-0
B 31-08-2019 09:00 Best Vooruit JO8-2 Audacia JO8-1 14325 0-0
B 31-08-2019 09:00 Wilhelmina Boys JO8-2 Oirschot Vooruit JO8-1 14211 0-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Uno Animo JO8-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Were Di JO8-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 VV Trinitas Oisterwijk JO8-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Zwaluw VFC JO8-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 ZIGO JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Nemelaer JO8-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Oirschot Vooruit JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 ODC JO8-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 ST HMVV/Hulsel JO8-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Audacia JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 SVSSS JO8-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Sarto JO8-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 RKVVO JO8-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Oirschot Vooruit JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 EFC JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Reusel Sport/CoTrans JO8-5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Bergeijk JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Bladella JO8-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 ST HMVV/Hulsel JO8-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Wilhelmina Boys JO8-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Hapert JO8-1G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Marvilde JO8-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Rood Wit V JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Hilvaria JO8-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Wilhelmina Boys JO8-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Best Vooruit JO8-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Audacia JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Oirschot Vooruit JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Waalre JO8-1 1 1 0 0 3 5 2 3 0
2 Oirschot Vooruit JO8-1 1 0 0 1 0 2 5 -3 0

Training

Berichten



Terug naar boven