0263 Onder 10 competitie (najaar)

Pupillen - O10 - Oirschot Vooruit JO10-2

Teamleden

Spelers
Luc van Aaken        
Milou Lunenburg        
Dirk Amir Mohammad        
Ties Rijnen        
Aven Shshay Weldegergis        
Piet Smits        
Finn Vervoort        
Stijn Waterreus        
Daan Yousef        
 
Overige teamleden
Jan Rijnen Trainer
Eugene Waterreus Trainer

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 23-05-2020 afgelast Beerse Boys JO10-2 Oirschot Vooruit JO10-2 128982
C 16-05-2020 afgelast Oirschot Vooruit JO10-2 SV Unitas'59 JO10-8 126961
C 09-05-2020 afgelast WODAN JO10-4 Oirschot Vooruit JO10-2 129859
C 18-04-2020 afgelast Oirschot Vooruit JO10-2 DBS JO10-7 129174
C 04-04-2020 afgelast Oirschot Vooruit JO10-2 SBC JO10-7G 125983
C 28-03-2020 afgelast RKVVO JO10-6G Oirschot Vooruit JO10-2 131140
C 14-03-2020 afgelast Oirschot Vooruit JO10-2 UNA JO10-4G 131605
C 07-03-2020 vervallen EMK JO10-3 Oirschot Vooruit JO10-2 130761
C 15-02-2020 vervallen Oirschot Vooruit JO10-2 Wilhelmina Boys JO10-4 128012
C 08-02-2020 10:15 Brabantia JO10-6 Oirschot Vooruit JO10-2 131443
C 01-02-2020 vervallen Oirschot Vooruit JO10-2 Best Vooruit JO10-4 128801
V 25-01-2020 10:30 Beerse Boys JO10-2 Oirschot Vooruit JO10-2
V 18-01-2020 10:00 Dommelen JO10-2 Oirschot Vooruit JO10-2
V 11-01-2020 vervallen Oirschot Vooruit JO10-2 Gilze JO10-2
C 14-12-2019 vervallen Oirschot Vooruit JO10-2 VV Trinitas Oisterwijk JO10-3 52185
C 07-12-2019 vervallen Oirschot Vooruit JO10-2 Nemelaer JO10-3G 88849
C 30-11-2019 vervallen Jong Brabant JO10-5 Oirschot Vooruit JO10-2 49409
C 23-11-2019 vervallen Oirschot Vooruit JO10-2 SC 't Zand JO10-6 50557
C 16-11-2019 vervallen Were Di JO10-4 Oirschot Vooruit JO10-2 52583
C 09-11-2019 vervallen VOAB JO10-7 Oirschot Vooruit JO10-2 51582
C 02-11-2019 vervallen Oirschot Vooruit JO10-2 Hilvaria JO10-4G 52034
C 26-10-2019 vervallen RKDSV JO10-2 Oirschot Vooruit JO10-2 50720
C 05-10-2019 vervallen Oirschot Vooruit JO10-2 SVSSS JO10-3 50880
C 28-09-2019 vervallen Beerse Boys JO10-2 Oirschot Vooruit JO10-2 50062
C 21-09-2019 vervallen Oirschot Vooruit JO10-2 SVSOS JO10-1G 49523
B 14-09-2019 vervallen Hilvaria JO10-3 Oirschot Vooruit JO10-2 12879
B 07-09-2019 vervallen Oirschot Vooruit JO10-2 RKDSV JO10-2 12637
B 31-08-2019 vervallen Beerse Boys JO10-2 Oirschot Vooruit JO10-2 12005
V 24-08-2019 09:00 EFC JO10-2 Oirschot Vooruit JO10-2
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 14-12-2019 10:00 Oirschot Vooruit JO10-2 VV Trinitas Oisterwijk JO10-3 52185 0-0
C 14-12-2019 09:30 RKDSV JO10-2 SVSSS JO10-3 51797 0-0
C 14-12-2019 09:00 Jong Brabant JO10-5 SVSOS JO10-1G 51349 0-0
C 14-12-2019 09:00 VOAB JO10-7 SC 't Zand JO10-6 51342 0-0
C 14-12-2019 09:00 Nemelaer JO10-3G Beerse Boys JO10-2 88850 0-0
C 14-12-2019 10:15 Hilvaria JO10-4G Were Di JO10-4 50371 0-0
C 07-12-2019 10:15 Were Di JO10-4 SVSSS JO10-3 51999 0-0
C 07-12-2019 09:45 Oirschot Vooruit JO10-2 Nemelaer JO10-3G 88849 0-0
C 07-12-2019 10:00 SC 't Zand JO10-6 RKDSV JO10-2 50522 0-0
C 07-12-2019 10:15 VV Trinitas Oisterwijk JO10-3 Jong Brabant JO10-5 50033 0-0
C 07-12-2019 10:30 SVSOS JO10-1G Hilvaria JO10-4G 52736 0-0
C 07-12-2019 09:30 Beerse Boys JO10-2 VOAB JO10-7 52042 0-0
C 30-11-2019 09:00 Nemelaer JO10-3G VV Trinitas Oisterwijk JO10-3 88848 0-0
C 30-11-2019 09:00 Jong Brabant JO10-5 Oirschot Vooruit JO10-2 49409 0-0
C 30-11-2019 09:30 Beerse Boys JO10-2 SVSOS JO10-1G 51333 0-0
C 30-11-2019 09:30 RKDSV JO10-2 Were Di JO10-4 49550 0-0
C 30-11-2019 10:00 SVSSS JO10-3 SC 't Zand JO10-6 52752 0-0
C 30-11-2019 09:00 Hilvaria JO10-4G VOAB JO10-7 49812 0-0
C 23-11-2019 09:00 Nemelaer JO10-3G SVSOS JO10-1G 88847 0-0
C 23-11-2019 09:00 VOAB JO10-7 Were Di JO10-4 50862 0-0
C 23-11-2019 09:00 Jong Brabant JO10-5 RKDSV JO10-2 50883 0-0
C 23-11-2019 10:15 Hilvaria JO10-4G SVSSS JO10-3 49905 0-0
C 23-11-2019 10:00 Oirschot Vooruit JO10-2 SC 't Zand JO10-6 50557 0-0
C 23-11-2019 10:15 VV Trinitas Oisterwijk JO10-3 Beerse Boys JO10-2 51569 0-0
C 16-11-2019 09:30 RKDSV JO10-2 Nemelaer JO10-3G 88846 0-0
C 16-11-2019 09:30 Beerse Boys JO10-2 Hilvaria JO10-4G 52101 0-0
C 16-11-2019 10:00 SVSSS JO10-3 Jong Brabant JO10-5 49398 0-0
C 16-11-2019 10:00 SC 't Zand JO10-6 VV Trinitas Oisterwijk JO10-3 51488 0-0
C 16-11-2019 10:15 Were Di JO10-4 Oirschot Vooruit JO10-2 52583 0-0
C 16-11-2019 10:30 SVSOS JO10-1G VOAB JO10-7 49975 0-0
C 09-11-2019 10:15 Were Di JO10-4 SC 't Zand JO10-6 49942 0-0
C 09-11-2019 11:00 Hilvaria JO10-4G VV Trinitas Oisterwijk JO10-3 52841 0-0
C 09-11-2019 10:00 SVSSS JO10-3 SVSOS JO10-1G 51186 0-0
C 09-11-2019 09:30 RKDSV JO10-2 Beerse Boys JO10-2 50545 0-0
C 09-11-2019 09:00 VOAB JO10-7 Oirschot Vooruit JO10-2 51582 0-0
C 09-11-2019 09:00 Jong Brabant JO10-5 Nemelaer JO10-3G 88845 0-0
C 02-11-2019 09:00 Nemelaer JO10-3G Were Di JO10-4 88844 0-0
C 02-11-2019 09:30 Beerse Boys JO10-2 SVSSS JO10-3 51586 0-0
C 02-11-2019 10:00 SC 't Zand JO10-6 Jong Brabant JO10-5 51790 0-0
C 02-11-2019 10:00 Oirschot Vooruit JO10-2 Hilvaria JO10-4G 52034 0-0
C 02-11-2019 10:15 VV Trinitas Oisterwijk JO10-3 VOAB JO10-7 52345 0-0
C 02-11-2019 10:30 SVSOS JO10-1G RKDSV JO10-2 50986 0-0
C 26-10-2019 09:00 VOAB JO10-7 Nemelaer JO10-3G 88843 0-0
C 26-10-2019 09:30 RKDSV JO10-2 Oirschot Vooruit JO10-2 50720 0-0
C 26-10-2019 10:00 SC 't Zand JO10-6 Beerse Boys JO10-2 49336 0-0
C 26-10-2019 10:15 Hilvaria JO10-4G Jong Brabant JO10-5 52664 0-0
C 26-10-2019 10:00 SVSSS JO10-3 VV Trinitas Oisterwijk JO10-3 50406 0-0
C 26-10-2019 10:15 Were Di JO10-4 SVSOS JO10-1G 49562 0-0
C 05-10-2019 08:45 RKVVO JO10-8M Hilvaria JO10-4G 49954 0-0
C 05-10-2019 09:00 Jong Brabant JO10-5 VOAB JO10-7 50550 0-0
C 05-10-2019 09:30 Beerse Boys JO10-2 Were Di JO10-4 50329 0-0
C 05-10-2019 10:00 Oirschot Vooruit JO10-2 SVSSS JO10-3 50880 0-0
C 05-10-2019 10:15 VV Trinitas Oisterwijk JO10-3 RKDSV JO10-2 49270 0-0
C 05-10-2019 10:30 SVSOS JO10-1G SC 't Zand JO10-6 50032 0-0
C 05-10-2019 09:00 Nemelaer JO10-3G Hilvaria JO10-4G 88842 0-0
C 28-09-2019 09:30 Beerse Boys JO10-2 Oirschot Vooruit JO10-2 50062 0-0
C 28-09-2019 09:30 RKDSV JO10-2 Hilvaria JO10-4G 50047 0-0
C 28-09-2019 10:00 SC 't Zand JO10-6 RKVVO JO10-8M 50339 0-0
C 28-09-2019 10:00 SVSSS JO10-3 VOAB JO10-7 52072 0-0
C 28-09-2019 10:15 Were Di JO10-4 Jong Brabant JO10-5 52368 0-0
C 28-09-2019 10:30 SVSOS JO10-1G VV Trinitas Oisterwijk JO10-3 52434 0-0
C 28-09-2019 10:00 SC 't Zand JO10-6 Nemelaer JO10-3G 88841 0-0
C 21-09-2019 09:00 VOAB JO10-7 RKDSV JO10-2 52268 0-0
C 21-09-2019 09:00 Jong Brabant JO10-5 Beerse Boys JO10-2 50475 0-0
C 21-09-2019 09:00 Hilvaria JO10-4G SC 't Zand JO10-6 52754 0-0
C 21-09-2019 10:00 Oirschot Vooruit JO10-2 SVSOS JO10-1G 49523 0-0
C 21-09-2019 10:15 VV Trinitas Oisterwijk JO10-3 Were Di JO10-4 50149 0-0
C 21-09-2019 09:00 Nemelaer JO10-3G SVSSS JO10-3 88840 0-0
C 21-09-2019 08:45 RKVVO JO10-8M SVSSS JO10-3 50634 0-0
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 23-05-2020 10:15 WODAN JO10-4 Best Vooruit JO10-4 126753 0-0
C 23-05-2020 10:15 SBC JO10-7G Wilhelmina Boys JO10-4 126515 0-0
C 23-05-2020 10:00 SV Unitas'59 JO10-8 DBS JO10-7 127025 0-0
C 23-05-2020 09:30 Beerse Boys JO10-2 Oirschot V. JO10-2G 128982 0-0
C 23-05-2020 09:00 UNA JO10-4G Brabantia JO10-6 127353 0-0
C 23-05-2020 08:45 RKVVO JO10-6G EMK JO10-3 126155 0-0
C 16-05-2020 10:00 Best Vooruit JO10-4 RKVVO JO10-6G 130318 0-0
C 16-05-2020 10:00 EMK JO10-3 WODAN JO10-4 130873 0-0
C 16-05-2020 10:00 Wilhelmina Boys JO10-4 UNA JO10-4G 129747 0-0
C 16-05-2020 10:00 Oirschot V. JO10-2G SV Unitas'59 JO10-8 126961 0-0
C 16-05-2020 10:15 Brabantia JO10-6 SBC JO10-7G 130465 0-0
C 16-05-2020 10:30 DBS JO10-7 Beerse Boys JO10-2 131438 0-0
C 09-05-2020 08:45 RKVVO JO10-6G Beerse Boys JO10-2 131321 0-0
C 09-05-2020 09:00 UNA JO10-4G SV Unitas'59 JO10-8 128649 0-0
C 09-05-2020 10:00 EMK JO10-3 Brabantia JO10-6 127392 0-0
C 09-05-2020 10:00 Wilhelmina Boys JO10-4 DBS JO10-7 131689 0-0
C 09-05-2020 10:15 SBC JO10-7G Best Vooruit JO10-4 129612 0-0
C 09-05-2020 10:15 WODAN JO10-4 Oirschot V. JO10-2G 129859 0-0
C 18-04-2020 10:00 SV Unitas'59 JO10-8 RKVVO JO10-6G 129002 0-0
C 18-04-2020 10:00 Oirschot V. JO10-2G DBS JO10-7 129174 0-0
C 18-04-2020 10:15 Brabantia JO10-6 Wilhelmina Boys JO10-4 129664 0-0
C 18-04-2020 10:15 SBC JO10-7G EMK JO10-3 127248 0-0
C 18-04-2020 10:15 WODAN JO10-4 UNA JO10-4G 127094 0-0
C 04-04-2020 10:00 Best Vooruit JO10-4 UNA JO10-4G 126712 0-0
C 04-04-2020 10:00 EMK JO10-3 SV Unitas'59 JO10-8 126382 0-0
C 04-04-2020 10:00 Wilhelmina Boys JO10-4 Beerse Boys JO10-2 126468 0-0
C 04-04-2020 10:15 Brabantia JO10-6 WODAN JO10-4 128289 0-0
C 04-04-2020 10:00 Oirschot V. JO10-2G SBC JO10-7G 125983 0-0
C 04-04-2020 11:00 DBS JO10-7 RKVVO JO10-6G 130694 0-0
C 28-03-2020 10:15 WODAN JO10-4 Wilhelmina Boys JO10-4 129301 0-0
C 28-03-2020 10:15 SBC JO10-7G DBS JO10-7 126875 0-0
C 28-03-2020 10:00 SV Unitas'59 JO10-8 Best Vooruit JO10-4 130229 0-0
C 28-03-2020 09:30 Beerse Boys JO10-2 Brabantia JO10-6 126810 0-0
C 28-03-2020 09:00 UNA JO10-4G EMK JO10-3 131231 0-0
C 28-03-2020 08:45 RKVVO JO10-6G Oirschot V. JO10-2G 131140 0-0
C 21-03-2020 10:30 DBS JO10-7 EMK JO10-3 128757 0-0
C 21-03-2020 09:30 Beerse Boys JO10-2 Best Vooruit JO10-4 130478 0-0
C 14-03-2020 08:45 RKVVO JO10-6G SBC JO10-7G 131244 0-0
C 14-03-2020 09:30 Beerse Boys JO10-2 SV Unitas'59 JO10-8 127144 0-0
C 14-03-2020 10:00 Best Vooruit JO10-4 Brabantia JO10-6 128936 0-0
C 14-03-2020 10:00 EMK JO10-3 Wilhelmina Boys JO10-4 129291 0-0
C 14-03-2020 10:00 Oirschot V. JO10-2G UNA JO10-4G 131605 0-0
C 14-03-2020 10:30 DBS JO10-7 WODAN JO10-4 129931 0-0
C 07-03-2020 09:00 UNA JO10-4G DBS JO10-7 131255 0-0
C 07-03-2020 10:00 EMK JO10-3 Oirschot V. JO10-2G 130761 0-0
C 07-03-2020 10:00 Wilhelmina Boys JO10-4 Best Vooruit JO10-4 131550 0-0
C 07-03-2020 10:15 Brabantia JO10-6 RKVVO JO10-6G 127519 0-0
C 07-03-2020 10:15 SBC JO10-7G SV Unitas'59 JO10-8 129097 0-0
C 07-03-2020 10:15 WODAN JO10-4 Beerse Boys JO10-2 130328 0-0
C 15-02-2020 08:45 RKVVO JO10-6G UNA JO10-4G 127830 0-0
C 15-02-2020 09:30 Beerse Boys JO10-2 SBC JO10-7G 126440 0-0
C 15-02-2020 10:00 Best Vooruit JO10-4 EMK JO10-3 131209 0-0
C 15-02-2020 10:00 SV Unitas'59 JO10-8 WODAN JO10-4 128350 0-0
C 15-02-2020 10:00 Oirschot V. JO10-2G Wilhelmina Boys JO10-4 128012 0-0
C 15-02-2020 10:30 DBS JO10-7 Brabantia JO10-6 126843 0-0
C 08-02-2020 09:00 UNA JO10-4G SBC JO10-7G 129914 0-0
C 08-02-2020 10:00 Best Vooruit JO10-4 DBS JO10-7 126514 0-0
C 08-02-2020 10:00 EMK JO10-3 Beerse Boys JO10-2 129370 0-0
C 08-02-2020 10:00 Wilhelmina Boys JO10-4 SV Unitas'59 JO10-8 127173 0-0
C 08-02-2020 10:15 Brabantia JO10-6 Oirschot V. JO10-2G 131443 0-0
C 08-02-2020 10:15 WODAN JO10-4 RKVVO JO10-6G 130914 0-0
C 01-02-2020 10:15 SBC JO10-7G WODAN JO10-4 127704 0-0
C 01-02-2020 10:00 Oirschot V. JO10-2G Best Vooruit JO10-4 128801 0-0
C 01-02-2020 10:00 SV Unitas'59 JO10-8 Brabantia JO10-6 130031 0-0
C 01-02-2020 09:30 Beerse Boys JO10-2 UNA JO10-4G 129672 0-0
C 01-02-2020 08:45 RKVVO JO10-6G Wilhelmina Boys JO10-4 128945 0-0
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 14-09-2019 09:00 Hilvaria JO10-3 Oirschot Vooruit JO10-2 12879 0-0
B 14-09-2019 09:30 Beerse Boys JO10-2 RKDSV JO10-2 12666 0-0
B 07-09-2019 09:00 Hilvaria JO10-3 Beerse Boys JO10-2 12381 0-0
B 07-09-2019 10:00 Oirschot Vooruit JO10-2 RKDSV JO10-2 12637 0-0
B 31-08-2019 09:30 Beerse Boys JO10-2 Oirschot Vooruit JO10-2 12005 0-0
B 31-08-2019 09:30 RKDSV JO10-2 Hilvaria JO10-3 12279 0-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Nemelaer JO10-3G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Jong Brabant JO10-5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 VOAB JO10-7 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Hilvaria JO10-4G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 VV Trinitas Oisterwijk JO10-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Oirschot V. JO10-2G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Were Di JO10-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Beerse Boys JO10-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 SVSOS JO10-1G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 RKDSV JO10-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 SVSSS JO10-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 SC 't Zand JO10-6 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Best Vooruit JO10-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Brabantia JO10-6 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 EMK JO10-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Wilhelmina Boys JO10-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 WODAN JO10-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 UNA JO10-4G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 SBC JO10-7G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 SV Unitas'59 JO10-8 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Beerse Boys JO10-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 DBS JO10-7 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Oirschot V. JO10-2G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 RKVVO JO10-6G 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Beerse Boys JO10-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 RKDSV JO10-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Hilvaria JO10-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Oirschot V. JO10-2G 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 DOSKO'32 JO10-1G 1 1 0 0 3 7 4 3 0
2 Oirschot Vooruit JO10-2 1 0 0 1 0 4 7 -3 0

Training

Berichten



Terug naar boven