0263 Onder 10 competitie (najaar)

Pupillen - O10 - Oirschot Vooruit JO10-1

Teamleden

Spelers
Matthijs Aarts        
Ali Ali        
Igor Beekmans        
Mohammed Hasan Omar        
Thijme van Loon        
Milan van Loon        
Bart Schepens        
Wessel Smits        
Ruben Zeeuwen        
 
Overige teamleden
Frank van Loon Trainer
Rene Smits Trainer

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 23-05-2020 afgelast Oirschot Vooruit JO10-1 Best Vooruit JO10-3 126763
C 16-05-2020 afgelast SV Unitas'59 JO10-3 Oirschot Vooruit JO10-1 126860
C 09-05-2020 afgelast Oirschot Vooruit JO10-1 VOAB JO10-3 127521
C 18-04-2020 afgelast Spoordonkse Boys JO10-2 Oirschot Vooruit JO10-1 125764
C 04-04-2020 afgelast Audacia JO10-1 Oirschot Vooruit JO10-1 130644
C 28-03-2020 afgelast Oirschot Vooruit JO10-1 VV Trinitas Oisterwijk JO10-2 126455
C 14-03-2020 afgelast Zwaluw VFC JO10-4 Oirschot Vooruit JO10-1 128544
C 07-03-2020 vervallen Oirschot Vooruit JO10-1 SCG'18 JO10-2 128559
C 15-02-2020 vervallen Nemelaer JO10-2 Oirschot Vooruit JO10-1 127315
C 08-02-2020 vervallen Oirschot Vooruit JO10-1 VCB JO10-1 126830
C 01-02-2020 vervallen FC Tilburg JO10-2 Oirschot Vooruit JO10-1 128277
V 25-01-2020 10:00 Oirschot Vooruit JO10-1 FC Tilburg JO10-2
V 18-01-2020 10:00 Oirschot Vooruit JO10-1 Dommelen JO10-2
V 11-01-2020 vervallen Gilze JO10-1 Oirschot Vooruit JO10-1
C 14-12-2019 vervallen Oirschot Vooruit JO10-1 ST HMVV/Hulsel JO10-1 49245
C 07-12-2019 vervallen Gloria UC JO10-1 Oirschot Vooruit JO10-1 49481
C 30-11-2019 vervallen Oirschot Vooruit JO10-1 Best Vooruit JO10-2 52186
C 23-11-2019 vervallen Jong Brabant JO10-2 Oirschot Vooruit JO10-1 49841
C 16-11-2019 vervallen Oirschot Vooruit JO10-1 Were Di JO10-1 51073
C 09-11-2019 vervallen Oirschot Vooruit JO10-1 Reusel Sport/CoTrans JO10-1 51006
C 02-11-2019 vervallen VOAB JO10-3 Oirschot Vooruit JO10-1 50538
C 26-10-2019 vervallen Oirschot Vooruit JO10-1 Hilvaria JO10-2 52141
C 05-10-2019 vervallen RKDSV JO10-1G Oirschot Vooruit JO10-1 49921
C 28-09-2019 vervallen Oirschot Vooruit JO10-1 Bladella JO10-1 51014
C 21-09-2019 10:15 VV Trinitas Oisterwijk JO10-2 Oirschot Vooruit JO10-1 52737
B 14-09-2019 vervallen Spoordonkse Boys JO10-1 Oirschot Vooruit JO10-1 12840
B 07-09-2019 vervallen Oirschot Vooruit JO10-1 SBC JO10-2 12638
B 31-08-2019 vervallen Best Vooruit JO10-2 Oirschot Vooruit JO10-1 12127
V 24-08-2019 09:00 EFC JO10-1G Oirschot Vooruit JO10-1
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 14-12-2019 09:00 Were Di JO10-1 Reusel Sport/CoTrans JO10-1 49581 0-0
C 14-12-2019 10:15 VV Trinitas Oisterwijk JO10-2 Gloria UC JO10-1 50420 0-0
C 14-12-2019 09:00 Jong Brabant JO10-2 VOAB JO10-3 52248 0-0
C 14-12-2019 10:00 Oirschot Vooruit JO10-1 ST HMVV/Hulsel JO10-1 49245 0-0
C 14-12-2019 09:45 Bladella JO10-1 Best Vooruit JO10-2 50399 0-0
C 14-12-2019 09:00 Hilvaria JO10-2 RKDSV JO10-1G 49941 0-0
C 11-12-2019 18:30 ST HMVV/Hulsel JO10-1 Gloria UC JO10-1 49399 0-0
C 07-12-2019 09:00 VOAB JO10-3 Bladella JO10-1 52639 0-0
C 07-12-2019 09:00 Hilvaria JO10-2 Were Di JO10-1 52549 0-0
C 07-12-2019 09:30 RKDSV JO10-1G Jong Brabant JO10-2 50567 0-0
C 07-12-2019 10:00 Best Vooruit JO10-2 ST HMVV/Hulsel JO10-1 49474 0-0
C 07-12-2019 10:15 Reusel Sport/CoTrans JO10-1 VV Trinitas Oisterwijk JO10-2 49189 0-0
C 07-12-2019 11:00 Gloria UC JO10-1 Oirschot Vooruit JO10-1 49481 0-0
C 30-11-2019 10:15 Were Di JO10-1 RKDSV JO10-1G 51295 0-0
C 30-11-2019 09:45 Bladella JO10-1 VV Trinitas Oisterwijk JO10-2 51839 0-0
C 30-11-2019 09:45 Oirschot Vooruit JO10-1 Best Vooruit JO10-2 52186 0-0
C 30-11-2019 10:15 Reusel Sport/CoTrans JO10-1 VOAB JO10-3 50224 0-0
C 30-11-2019 10:15 Jong Brabant JO10-2 Hilvaria JO10-2 51476 0-0
C 23-11-2019 09:00 Hilvaria JO10-2 Gloria UC JO10-1 50534 0-0
C 23-11-2019 09:45 Bladella JO10-1 ST HMVV/Hulsel JO10-1 52682 0-0
C 23-11-2019 09:30 RKDSV JO10-1G Reusel Sport/CoTrans JO10-1 49687 0-0
C 23-11-2019 10:15 Jong Brabant JO10-2 Oirschot Vooruit JO10-1 49841 0-0
C 23-11-2019 10:15 VV Trinitas Oisterwijk JO10-2 Best Vooruit JO10-2 51747 0-0
C 23-11-2019 10:15 Were Di JO10-1 VOAB JO10-3 51113 0-0
C 16-11-2019 09:00 VOAB JO10-3 VV Trinitas Oisterwijk JO10-2 51324 0-0
C 16-11-2019 10:00 Oirschot Vooruit JO10-1 Were Di JO10-1 51073 0-0
C 16-11-2019 10:15 Best Vooruit JO10-2 Hilvaria JO10-2 52534 0-0
C 16-11-2019 10:15 Reusel Sport/CoTrans JO10-1 Bladella JO10-1 50906 0-0
C 16-11-2019 11:15 ST HMVV/Hulsel JO10-1 Jong Brabant JO10-2 52061 0-0
C 16-11-2019 11:00 Gloria UC JO10-1 RKDSV JO10-1G 49384 0-0
C 09-11-2019 11:15 ST HMVV/Hulsel JO10-1 VOAB JO10-3 52366 0-0
C 09-11-2019 10:15 Jong Brabant JO10-2 Were Di JO10-1 49291 0-0
C 09-11-2019 10:15 VV Trinitas Oisterwijk JO10-2 Hilvaria JO10-2 50304 0-0
C 09-11-2019 10:00 Oirschot Vooruit JO10-1 Reusel Sport/CoTrans JO10-1 51006 0-0
C 09-11-2019 10:00 Best Vooruit JO10-2 Gloria UC JO10-1 51208 0-0
C 09-11-2019 09:30 Bladella JO10-1 RKDSV JO10-1G 49462 0-0
C 02-11-2019 09:00 VOAB JO10-3 Oirschot Vooruit JO10-1 50538 0-0
C 02-11-2019 09:00 Hilvaria JO10-2 Bladella JO10-1 51535 0-0
C 02-11-2019 09:30 RKDSV JO10-1G VV Trinitas Oisterwijk JO10-2 52694 0-0
C 02-11-2019 10:15 Reusel Sport/CoTrans JO10-1 ST HMVV/Hulsel JO10-1 50507 0-0
C 02-11-2019 10:15 Were Di JO10-1 Best Vooruit JO10-2 50657 0-0
C 02-11-2019 11:00 Gloria UC JO10-1 Jong Brabant JO10-2 51230 0-0
C 26-10-2019 09:30 Bladella JO10-1 Jong Brabant JO10-2 51256 0-0
C 26-10-2019 10:00 Best Vooruit JO10-2 VOAB JO10-3 50126 0-0
C 26-10-2019 10:00 Oirschot Vooruit JO10-1 Hilvaria JO10-2 52141 0-0
C 26-10-2019 10:15 VV Trinitas Oisterwijk JO10-2 Were Di JO10-1 50139 0-0
C 26-10-2019 11:00 Gloria UC JO10-1 Reusel Sport/CoTrans JO10-1 51776 0-0
C 26-10-2019 11:15 ST HMVV/Hulsel JO10-1 RKDSV JO10-1G 49979 0-0
C 05-10-2019 09:00 VOAB JO10-3 Gloria UC JO10-1 49811 0-0
C 05-10-2019 09:00 Hilvaria JO10-2 ST HMVV/Hulsel JO10-1 49993 0-0
C 05-10-2019 09:30 RKDSV JO10-1G Oirschot Vooruit JO10-1 49921 0-0
C 05-10-2019 10:15 Reusel Sport/CoTrans JO10-1 Best Vooruit JO10-2 50871 0-0
C 05-10-2019 10:15 Jong Brabant JO10-2 VV Trinitas Oisterwijk JO10-2 50899 0-0
C 05-10-2019 10:15 Were Di JO10-1 Bladella JO10-1 50773 0-0
C 28-09-2019 09:00 VOAB JO10-3 RKDSV JO10-1G 52354 0-0
C 28-09-2019 10:00 Best Vooruit JO10-2 Jong Brabant JO10-2 52475 0-0
C 28-09-2019 10:00 Oirschot Vooruit JO10-1 Bladella JO10-1 51014 0-0
C 28-09-2019 10:15 Reusel Sport/CoTrans JO10-1 Hilvaria JO10-2 49966 0-0
C 28-09-2019 11:00 Gloria UC JO10-1 Were Di JO10-1 52872 0-0
C 28-09-2019 11:15 ST HMVV/Hulsel JO10-1 VV Trinitas Oisterwijk JO10-2 50797 0-0
C 21-09-2019 10:15 Were Di JO10-1 ST HMVV/Hulsel JO10-1 52521 0-0
C 21-09-2019 10:15 VV Trinitas Oisterwijk JO10-2 Oirschot Vooruit JO10-1 52737 0-0
C 21-09-2019 10:15 Jong Brabant JO10-2 Reusel Sport/CoTrans JO10-1 52435 0-0
C 21-09-2019 09:30 RKDSV JO10-1G Best Vooruit JO10-2 50245 0-0
C 21-09-2019 09:30 Bladella JO10-1 Gloria UC JO10-1 52687 0-0
C 21-09-2019 09:00 Hilvaria JO10-2 VOAB JO10-3 50323 0-0
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 23-05-2020 10:15 Nemelaer JO10-2 VV Trinitas Oisterwijk JO10-2 128674 0-0
C 23-05-2020 10:00 Oirschot Vooruit JO10-1 Best Vooruit JO10-3 126763 0-0
C 23-05-2020 10:00 Spoordonkse Boys JO10-2 Audacia JO10-1 130358 0-0
C 23-05-2020 09:30 FC Tilburg JO10-2 Zwaluw VFC JO10-4 130556 0-0
C 23-05-2020 09:00 VCB JO10-1 SV Unitas'59 JO10-3 128356 0-0
C 23-05-2020 09:00 VOAB JO10-3 SCG'18 JO10-2 128064 0-0
C 16-05-2020 10:00 Best Vooruit JO10-3 VCB JO10-1 125737 0-0
C 16-05-2020 10:00 SCG'18 JO10-2 FC Tilburg JO10-2 127007 0-0
C 16-05-2020 10:00 SV Unitas'59 JO10-3 Oirschot Vooruit JO10-1 126860 0-0
C 16-05-2020 10:00 Zwaluw VFC JO10-4 VOAB JO10-3 130538 0-0
C 16-05-2020 10:15 VV Trinitas Oisterwijk JO10-2 Spoordonkse Boys JO10-2 127868 0-0
C 16-05-2020 11:15 Audacia JO10-1 Nemelaer JO10-2 126971 0-0
C 09-05-2020 09:00 VCB JO10-1 Audacia JO10-1 128294 0-0
C 09-05-2020 10:00 Spoordonkse Boys JO10-2 Zwaluw VFC JO10-4 128925 0-0
C 09-05-2020 10:00 SV Unitas'59 JO10-3 SCG'18 JO10-2 131270 0-0
C 09-05-2020 10:00 Oirschot Vooruit JO10-1 VOAB JO10-3 127521 0-0
C 09-05-2020 10:15 Nemelaer JO10-2 FC Tilburg JO10-2 129818 0-0
C 09-05-2020 10:15 VV Trinitas Oisterwijk JO10-2 Best Vooruit JO10-3 126572 0-0
C 18-04-2020 11:00 Spoordonkse Boys JO10-2 Oirschot Vooruit JO10-1 125764 0-0
C 18-04-2020 10:00 Zwaluw VFC JO10-4 SCG'18 JO10-2 127579 0-0
C 18-04-2020 10:00 Best Vooruit JO10-3 SV Unitas'59 JO10-3 126110 0-0
C 18-04-2020 09:00 VOAB JO10-3 Nemelaer JO10-2 130892 0-0
C 18-04-2020 09:00 VCB JO10-1 VV Trinitas Oisterwijk JO10-2 127626 0-0
C 11-04-2020 10:00 SV Unitas'59 JO10-3 Audacia JO10-1 128797 0-0
C 04-04-2020 08:45 SCG'18 JO10-2 Nemelaer JO10-2 131616 0-0
C 04-04-2020 10:00 Best Vooruit JO10-3 Spoordonkse Boys JO10-2 127226 0-0
C 04-04-2020 10:00 SV Unitas'59 JO10-3 FC Tilburg JO10-2 127076 0-0
C 04-04-2020 10:00 Zwaluw VFC JO10-4 VCB JO10-1 129193 0-0
C 04-04-2020 10:15 VV Trinitas Oisterwijk JO10-2 VOAB JO10-3 127102 0-0
C 04-04-2020 11:15 Audacia JO10-1 Oirschot Vooruit JO10-1 130644 0-0
C 28-03-2020 11:00 Spoordonkse Boys JO10-2 SV Unitas'59 JO10-3 126370 0-0
C 28-03-2020 10:15 Nemelaer JO10-2 Zwaluw VFC JO10-4 128876 0-0
C 28-03-2020 10:00 Oirschot Vooruit JO10-1 VV Trinitas Oisterwijk JO10-2 126455 0-0
C 28-03-2020 09:30 FC Tilburg JO10-2 Best Vooruit JO10-3 127840 0-0
C 28-03-2020 09:00 VCB JO10-1 SCG'18 JO10-2 130272 0-0
C 28-03-2020 09:00 VOAB JO10-3 Audacia JO10-1 129448 0-0
C 21-03-2020 10:00 FC Tilburg JO10-2 Audacia JO10-1 127235 0-0
C 21-03-2020 09:00 VCB JO10-1 Spoordonkse Boys JO10-2 128793 0-0
C 21-03-2020 09:00 VOAB JO10-3 Best Vooruit JO10-3 131163 0-0
C 14-03-2020 08:45 SCG'18 JO10-2 Spoordonkse Boys JO10-2 130558 0-0
C 14-03-2020 09:30 FC Tilburg JO10-2 VOAB JO10-3 130218 0-0
C 14-03-2020 10:00 Zwaluw VFC JO10-4 Oirschot Vooruit JO10-1 128544 0-0
C 14-03-2020 10:15 Nemelaer JO10-2 VCB JO10-1 130066 0-0
C 14-03-2020 11:15 Audacia JO10-1 Best Vooruit JO10-3 130026 0-0
C 14-03-2020 10:15 VV Trinitas Oisterwijk JO10-2 SV Unitas'59 JO10-3 131408 0-0
C 07-03-2020 09:00 VCB JO10-1 VOAB JO10-3 128831 0-0
C 07-03-2020 10:00 Best Vooruit JO10-3 Nemelaer JO10-2 128230 0-0
C 07-03-2020 10:00 Spoordonkse Boys JO10-2 FC Tilburg JO10-2 129100 0-0
C 07-03-2020 10:00 Oirschot Vooruit JO10-1 SCG'18 JO10-2 128559 0-0
C 07-03-2020 10:15 VV Trinitas Oisterwijk JO10-2 Zwaluw VFC JO10-4 130838 0-0
C 15-02-2020 08:45 SCG'18 JO10-2 Best Vooruit JO10-3 130483 0-0
C 15-02-2020 09:00 VOAB JO10-3 Spoordonkse Boys JO10-2 131612 0-0
C 15-02-2020 09:30 FC Tilburg JO10-2 VCB JO10-1 130049 0-0
C 15-02-2020 10:00 Zwaluw VFC JO10-4 SV Unitas'59 JO10-3 126148 0-0
C 15-02-2020 11:15 Audacia JO10-1 VV Trinitas Oisterwijk JO10-2 128463 0-0
C 15-02-2020 10:15 Nemelaer JO10-2 Oirschot Vooruit JO10-1 127315 0-0
C 08-02-2020 10:00 Best Vooruit JO10-3 Zwaluw VFC JO10-4 131626 0-0
C 08-02-2020 11:00 Spoordonkse Boys JO10-2 Nemelaer JO10-2 130160 0-0
C 08-02-2020 10:00 SV Unitas'59 JO10-3 VOAB JO10-3 129284 0-0
C 08-02-2020 10:00 Oirschot Vooruit JO10-1 VCB JO10-1 126830 0-0
C 08-02-2020 10:15 VV Trinitas Oisterwijk JO10-2 FC Tilburg JO10-2 131289 0-0
C 08-02-2020 11:15 Audacia JO10-1 SCG'18 JO10-2 128050 0-0
C 01-02-2020 10:15 Nemelaer JO10-2 SV Unitas'59 JO10-3 129325 0-0
C 01-02-2020 10:00 Zwaluw VFC JO10-4 Audacia JO10-1 130033 0-0
C 01-02-2020 09:30 FC Tilburg JO10-2 Oirschot Vooruit JO10-1 128277 0-0
C 01-02-2020 08:45 SCG'18 JO10-2 VV Trinitas Oisterwijk JO10-2 128196 0-0
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 14-09-2019 10:00 Best Vooruit JO10-2 SBC JO10-2 12795 0-0
B 14-09-2019 10:00 Spoordonkse Boys JO10-1 Oirschot Vooruit JO10-1 12840 0-0
B 07-09-2019 10:00 Spoordonkse Boys JO10-1 Best Vooruit JO10-2 12341 0-0
B 07-09-2019 10:00 Oirschot Vooruit JO10-1 SBC JO10-2 12638 0-0
B 04-09-2019 18:30 SBC JO10-2 Spoordonkse Boys JO10-1 12195 0-0
B 31-08-2019 10:00 Best Vooruit JO10-2 Oirschot Vooruit JO10-1 12127 0-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Were Di JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Jong Brabant JO10-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 VV Trinitas Oisterwijk JO10-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Bladella JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 RKDSV JO10-1G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Hilvaria JO10-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Best Vooruit JO10-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Reusel Sport/CoTrans JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 VOAB JO10-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Oirschot Vooruit JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 ST HMVV/Hulsel JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Gloria UC JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Audacia JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Best Vooruit JO10-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 VV Trinitas Oisterwijk JO10-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 SV Unitas'59 JO10-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Spoordonkse Boys JO10-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Oirschot Vooruit JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 VCB JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 VOAB JO10-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 FC Tilburg JO10-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 SCG'18 JO10-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Zwaluw VFC JO10-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Nemelaer JO10-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Best Vooruit JO10-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 SBC JO10-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Spoordonkse Boys JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Oirschot Vooruit JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Training

Berichten



Terug naar boven