B9620 Zwaluwen jeugdbeker Onder 12 2e ronde

Pupillen - O12 - Oirschot Vooruit JO12-2

Teamleden

Spelers
Kaydar Bader Galo        
Luuk van den Biggelaar        
Finn Gubbels        
Rik van der Heijden        
Tim van de Loo        
Boris Otterspoor        
Tristan Poelman        
Teun van de Sande        
Tygo Smetsers        
 
Overige teamleden
Eric van de Loo Trainer
Luuk Otterspoor Trainer

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 23-05-2020 10:00 Woenselse Boys JO12-2 Oirschot Vooruit JO12-2 119020
C 16-05-2020 10:00 Oirschot Vooruit JO12-2 Tivoli JO12-1 116313
C 09-05-2020 11:00 RKSV Nuenen JO12-3 Oirschot Vooruit JO12-2 118457
C 18-04-2020 10:00 FC Eindhoven AV JO12-2 Oirschot Vooruit JO12-2 116855
C 04-04-2020 10:00 Oirschot Vooruit JO12-2 DBS JO12-4 115725
C 28-03-2020 09:45 UNA JO12-3 Oirschot Vooruit JO12-2 116953
C 21-03-2020 11:25 SV Unitas'59 JO12-6 Oirschot Vooruit JO12-2 119032
C 14-03-2020 10:00 Oirschot Vooruit JO12-2 Brabantia JO12-4 R (Robert) Schelle 116562
C 15-02-2020 10:00 Oirschot Vooruit JO12-2 SBC J012-4G E. (Eric) van de Loo 117466 6 - 2
C 08-02-2020 10:00 Best Vooruit JO12-3 Oirschot Vooruit JO12-2 K. (Kyan) Maessen 115995 4 - 4
C 01-02-2020 10:00 Oirschot Vooruit JO12-2 RKSV Heeze JO12-2 E. (Eric) van de Loo 117069 5 - 2
V 25-01-2020 10:15 BMC JO12-2 Oirschot Vooruit JO12-2
V 18-01-2020 vervallen Oirschot Vooruit JO12-2 Dommelen JO12-1
V 11-01-2020 vervallen Oirschot Vooruit JO12-2 Gilze JO12-1
C 14-12-2019 11:30 Geldrop JO12-4 Oirschot Vooruit JO12-2 43319
C 07-12-2019 10:00 Woenselse Boys JO12-2 Oirschot Vooruit JO12-2 43174 3 - 1
C 30-11-2019 10:00 Oirschot Vooruit JO12-2 RKSV Nuenen JO12-4 E. (Eric) van de Loo 44317 6 - 4
C 23-11-2019 11:25 SV Unitas'59 JO12-6 Oirschot Vooruit JO12-2 W. (Wouter) Hasselaar 44389 1 - 6
C 16-11-2019 10:00 Oirschot Vooruit JO12-2 SBC JO12-5G E. (Eric) van de Loo 44251 11 - 0
C 09-11-2019 10:00 Oirschot Vooruit JO12-2 Nieuw Woensel JO12-1 E. (Eric) van de Loo 44089 2 - 2
C 02-11-2019 vervallen HSE JO12-1 Oirschot Vooruit JO12-2 43641
C 02-11-2019 11:00 SV Budel JO12-2M Oirschot Vooruit JO12-2 92068 3 - 1
C 26-10-2019 10:00 Oirschot Vooruit JO12-2 Best Vooruit JO12-3 44133 2 - 3
B 19-10-2019 10:00 Oirschot Vooruit JO12-2 ST HMVV/Hulsel JO12-1 R. (Rik) Roestenberg 92697 7 - 7 (1 - 2)
C 05-10-2019 11:30 WODAN JO12-3 Oirschot Vooruit JO12-2 43487 7 - 12
C 28-09-2019 10:00 Oirschot Vooruit JO12-2 DBS JO12-5 43700 11 - 0
C 21-09-2019 11:15 Wilhelmina Boys JO12-2 Oirschot Vooruit JO12-2 T.J.M. (Twan) Uiterdijk 43303 2 - 7
B 14-09-2019 08:45 ODC JO12-3G Oirschot Vooruit JO12-2 L. (Laura) van Erp 10779 2 - 2
B 07-09-2019 10:00 Best Vooruit JO12-4 Oirschot Vooruit JO12-2 R (Roland) Meulen 10657 0 - 17
B 04-09-2019 18:30 Oirschot Vooruit JO12-2 Spoordonkse Boys JO12-1 E. (Eric) van de Loo 10464 12 - 1
V 31-08-2019 10:30 RKVVO JO12-1 Oirschot Vooruit JO12-2
V 24-08-2019 10:30 EFC JO12-2 Oirschot Vooruit JO12-2
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 19-10-2019 10:00 Oirschot Vooruit JO12-2 ST HMVV/Hulsel JO12-1 92697 7-7
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 29-01-2020 19:00 SV Budel JO12-2M DBS JO12-5 92073 10-0
C 21-12-2019 11:45 SBC JO12-5G SV Budel JO12-2M 92064 1-3
C 14-12-2019 11:45 SBC JO12-5G Nieuw Woensel JO12-1 43966 1-15
C 14-12-2019 10:30 DBS JO12-5 RKSV Nuenen JO12-4 44268 0-10
C 14-12-2019 11:15 Wilhelmina Boys JO12-2 SV Budel JO12-2M 92074 1-2
C 14-12-2019 11:25 SV Unitas'59 JO12-6 Woenselse Boys JO12-2 44120 0-0
C 14-12-2019 11:30 WODAN JO12-3 Best Vooruit JO12-3 43418 2-5
C 14-12-2019 11:30 Geldrop JO12-4 Oirschot Vooruit JO12-2 43319 0-0
C 07-12-2019 10:00 Woenselse Boys JO12-2 Oirschot Vooruit JO12-2 43174 3-1
C 07-12-2019 10:00 Best Vooruit JO12-3 SBC JO12-5G 43091 4-2
C 07-12-2019 10:30 Nieuw Woensel JO12-1 SV Unitas'59 JO12-6 42772 9-1
C 07-12-2019 11:00 RKSV Nuenen JO12-4 Geldrop JO12-4 44061 1-5
C 07-12-2019 11:30 WODAN JO12-3 Wilhelmina Boys JO12-2 44540 0-6
C 30-11-2019 10:00 Oirschot Vooruit JO12-2 RKSV Nuenen JO12-4 44317 6-4
C 30-11-2019 11:00 SV Budel JO12-2M Nieuw Woensel JO12-1 92072 4-0
C 30-11-2019 11:15 Wilhelmina Boys JO12-2 Best Vooruit JO12-3 44235 1-4
C 30-11-2019 11:25 SV Unitas'59 JO12-6 DBS JO12-5 42812 12-0
C 30-11-2019 11:30 Geldrop JO12-4 Woenselse Boys JO12-2 44856 1-3
C 30-11-2019 11:45 SBC JO12-5G WODAN JO12-3 44155 4-4
C 23-11-2019 09:00 DBS JO12-5 Woenselse Boys JO12-2 43612 0-5
C 23-11-2019 08:45 Best Vooruit JO12-3 SV Budel JO12-2M 92071 0-4
C 23-11-2019 11:15 Wilhelmina Boys JO12-2 Nieuw Woensel JO12-1 43130 2-5
C 23-11-2019 11:25 SV Unitas'59 JO12-6 Oirschot Vooruit JO12-2 44389 1-6
C 23-11-2019 11:30 WODAN JO12-3 RKSV Nuenen JO12-4 44213 4-3
C 23-11-2019 11:45 SBC JO12-5G Geldrop JO12-4 44321 5-3
C 16-11-2019 12:00 Woenselse Boys JO12-2 WODAN JO12-3 42912 4-2
C 16-11-2019 11:30 Geldrop JO12-4 Wilhelmina Boys JO12-2 44429 3-10
C 16-11-2019 11:00 RKSV Nuenen JO12-4 Best Vooruit JO12-3 42872 3-10
C 16-11-2019 10:30 Nieuw Woensel JO12-1 DBS JO12-5 44529 18-0
C 16-11-2019 10:00 Oirschot Vooruit JO12-2 SBC JO12-5G 44251 11-0
C 16-11-2019 11:00 SV Budel JO12-2M SV Unitas'59 JO12-6 92070 0-0
C 09-11-2019 10:00 Woenselse Boys JO12-2 RKSV Nuenen JO12-4 43277 6-0
C 09-11-2019 09:00 DBS JO12-5 WODAN JO12-3 42838 3-4
C 09-11-2019 10:00 Oirschot Vooruit JO12-2 Nieuw Woensel JO12-1 44089 2-2
C 09-11-2019 11:25 SV Unitas'59 JO12-6 Best Vooruit JO12-3 44033 3-4
C 09-11-2019 11:30 Geldrop JO12-4 SV Budel JO12-2M 92069 1-2
C 09-11-2019 11:45 SBC JO12-5G Wilhelmina Boys JO12-2 42885 1-11
C 02-11-2019 11:15 Wilhelmina Boys JO12-2 Woenselse Boys JO12-2 44798 2-4
C 02-11-2019 08:45 Best Vooruit JO12-3 DBS JO12-5 43652 17-0
C 02-11-2019 10:30 Nieuw Woensel JO12-1 Geldrop JO12-4 42835 6-2
C 02-11-2019 11:00 RKSV Nuenen JO12-4 SBC JO12-5G 43744 21-1
C 02-11-2019 11:00 SV Budel JO12-2M Oirschot Vooruit JO12-2 92068 3-1
C 02-11-2019 11:30 WODAN JO12-3 SV Unitas'59 JO12-6 43864 1-5
C 26-10-2019 09:00 DBS JO12-5 Wilhelmina Boys JO12-2 43958 1-8
C 26-10-2019 10:00 Oirschot Vooruit JO12-2 Best Vooruit JO12-3 44133 2-3
C 26-10-2019 11:25 SV Unitas'59 JO12-6 SBC JO12-5G 43816 13-0
C 26-10-2019 11:30 Geldrop JO12-4 WODAN JO12-3 43246 4-6
C 26-10-2019 11:00 RKSV Nuenen JO12-4 SV Budel JO12-2M 92067 0-4
C 12-10-2019 09:00 DBS JO12-5 Geldrop JO12-4 44756 4-7
C 12-10-2019 10:00 Woenselse Boys JO12-2 Nieuw Woensel JO12-1 42708 0-7
C 12-10-2019 11:00 SV Budel JO12-2M WODAN JO12-3 92065 7-0
C 05-10-2019 11:45 SBC JO12-5G DBS JO12-5 44711 5-4
C 05-10-2019 11:00 SV Budel JO12-2M Woenselse Boys JO12-2 92066 5-1
C 05-10-2019 10:00 Best Vooruit JO12-3 Geldrop JO12-4 44234 7-1
C 05-10-2019 10:30 Nieuw Woensel JO12-1 RKSV Nuenen JO12-4 44940 11-0
C 05-10-2019 11:15 Wilhelmina Boys JO12-2 SV Unitas'59 JO12-6 43610 5-2
C 05-10-2019 11:30 WODAN JO12-3 Oirschot Vooruit JO12-2 43487 7-12
C 05-10-2019 12:00 HSE JO12-1 Woenselse Boys JO12-2 42771 0-0
C 28-09-2019 09:45 Woenselse Boys JO12-2 SBC JO12-5G 44609 15-0
C 28-09-2019 10:00 Oirschot Vooruit JO12-2 DBS JO12-5 43700 11-0
C 28-09-2019 11:00 RKSV Nuenen JO12-4 Wilhelmina Boys JO12-2 44477 6-0
C 28-09-2019 10:30 Nieuw Woensel JO12-1 Best Vooruit JO12-3 44843 12-3
C 28-09-2019 12:00 HSE JO12-1 WODAN JO12-3 44692 0-0
C 28-09-2019 11:30 Geldrop JO12-4 SV Unitas'59 JO12-6 44638 0-7
C 21-09-2019 11:45 SBC JO12-5G HSE JO12-1 44806 0-0
C 21-09-2019 11:30 WODAN JO12-3 Nieuw Woensel JO12-1 43417 4-18
C 21-09-2019 11:15 Wilhelmina Boys JO12-2 Oirschot Vooruit JO12-2 43303 2-7
C 21-09-2019 11:15 SV Unitas'59 JO12-6 RKSV Nuenen JO12-4 44314 7-3
C 21-09-2019 10:00 Best Vooruit JO12-3 Woenselse Boys JO12-2 44990 2-1
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 23-05-2020 11:30 Brabantia JO12-4 Best Vooruit JO12-3 118504 0-0
C 23-05-2020 11:25 SV Unitas'59 JO12-6 SBC J012-4G 115972 0-0
C 23-05-2020 10:30 Tivoli JO12-1 FC Eindhoven AV JO12-2 118022 0-0
C 23-05-2020 10:00 Woenselse Boys JO12-2 Oirschot Vooruit JO12-2 119020 0-0
C 23-05-2020 10:00 UNA JO12-3 RKSV Nuenen JO12-3 116779 0-0
C 23-05-2020 09:00 DBS JO12-4 RKSV Heeze JO12-2 117822 0-0
C 16-05-2020 10:00 Best Vooruit JO12-3 DBS JO12-4 118008 0-0
C 16-05-2020 10:00 FC Eindhoven AV JO12-2 Woenselse Boys JO12-2 116406 0-0
C 16-05-2020 10:00 Oirschot Vooruit JO12-2 Tivoli JO12-1 116313 0-0
C 16-05-2020 11:00 RKSV Nuenen JO12-3 SV Unitas'59 JO12-6 116478 0-0
C 16-05-2020 11:00 RKSV Heeze JO12-2 Brabantia JO12-4 117181 0-0
C 16-05-2020 11:45 SBC J012-4G UNA JO12-3 117167 0-0
C 09-05-2020 09:00 DBS JO12-4 Tivoli JO12-1 118765 0-0
C 09-05-2020 10:00 UNA JO12-3 Best Vooruit JO12-3 118996 0-0
C 09-05-2020 10:00 SV Unitas'59 JO12-6 Woenselse Boys JO12-2 115723 0-0
C 09-05-2020 11:00 RKSV Nuenen JO12-3 Oirschot Vooruit JO12-2 118457 0-0
C 09-05-2020 11:00 RKSV Heeze JO12-2 SBC J012-4G 118903 0-0
C 09-05-2020 11:30 Brabantia JO12-4 FC Eindhoven AV JO12-2 118578 0-0
C 18-04-2020 10:00 UNA JO12-3 RKSV Heeze JO12-2 117421 0-0
C 18-04-2020 10:00 FC Eindhoven AV JO12-2 Oirschot Vooruit JO12-2 116855 0-0
C 18-04-2020 10:00 Woenselse Boys JO12-2 DBS JO12-4 118895 0-0
C 18-04-2020 10:30 Tivoli JO12-1 Best Vooruit JO12-3 118138 0-0
C 18-04-2020 11:30 Brabantia JO12-4 SV Unitas'59 JO12-6 116401 0-0
C 18-04-2020 11:45 SBC J012-4G RKSV Nuenen JO12-3 115746 0-0
C 04-04-2020 10:00 Best Vooruit JO12-3 SV Unitas'59 JO12-6 117141 0-0
C 04-04-2020 10:00 FC Eindhoven AV JO12-2 UNA JO12-3 116613 0-0
C 04-04-2020 10:00 Oirschot Vooruit JO12-2 DBS JO12-4 115725 0-0
C 04-04-2020 11:00 RKSV Nuenen JO12-3 Tivoli JO12-1 117606 0-0
C 04-04-2020 11:45 SBC J012-4G Brabantia JO12-4 118094 0-0
C 04-04-2020 11:00 RKSV Heeze JO12-2 Woenselse Boys JO12-2 116326 0-0
C 28-03-2020 11:30 Brabantia JO12-4 RKSV Nuenen JO12-3 117049 0-0
C 28-03-2020 11:25 SV Unitas'59 JO12-6 RKSV Heeze JO12-2 116495 0-0
C 28-03-2020 10:30 Tivoli JO12-1 SBC J012-4G 117431 0-0
C 28-03-2020 10:00 Woenselse Boys JO12-2 Best Vooruit JO12-3 118345 0-0
C 28-03-2020 09:45 UNA JO12-3 Oirschot Vooruit JO12-2 116953 0-0
C 28-03-2020 09:00 DBS JO12-4 FC Eindhoven AV JO12-2 117918 0-0
C 21-03-2020 11:25 SV Unitas'59 JO12-6 Oirschot Vooruit JO12-2 119032 0-0
C 21-03-2020 10:15 Brabantia JO12-4 Tivoli JO12-1 115682 0-0
C 14-03-2020 10:00 Best Vooruit JO12-3 SBC J012-4G 116232 0-0
C 14-03-2020 09:00 DBS JO12-4 UNA JO12-3 116393 0-0
C 14-03-2020 10:00 FC Eindhoven AV JO12-2 SV Unitas'59 JO12-6 117495 0-0
C 14-03-2020 10:00 Oirschot Vooruit JO12-2 Brabantia JO12-4 116562 0-0
C 14-03-2020 10:30 Tivoli JO12-1 Woenselse Boys JO12-2 118588 0-0
C 14-03-2020 11:00 RKSV Heeze JO12-2 RKSV Nuenen JO12-3 116615 0-0
C 07-03-2020 10:05 UNA JO12-3 Woenselse Boys JO12-2 118768 0-0
C 07-03-2020 11:00 RKSV Nuenen JO12-3 Best Vooruit JO12-3 116320 0-6
C 07-03-2020 11:00 RKSV Heeze JO12-2 FC Eindhoven AV JO12-2 118687 0-0
C 07-03-2020 11:45 SBC J012-4G DBS JO12-4 115911 2-4
C 29-02-2020 11:00 UNA JO12-3 Brabantia JO12-4 119111 0-0
C 15-02-2020 10:30 DBS JO12-4 SV Unitas'59 JO12-6 116117 5-2
C 15-02-2020 10:00 Best Vooruit JO12-3 RKSV Heeze JO12-2 118141 3-1
C 15-02-2020 10:00 FC Eindhoven AV JO12-2 RKSV Nuenen JO12-3 117864 7-0
C 15-02-2020 10:00 Woenselse Boys JO12-2 Brabantia JO12-4 118951 3-2
C 15-02-2020 10:00 Oirschot Vooruit JO12-2 SBC J012-4G 117466 6-2
C 15-02-2020 10:30 Tivoli JO12-1 UNA JO12-3 117488 3-2
C 08-02-2020 10:00 Best Vooruit JO12-3 Oirschot Vooruit JO12-2 115995 4-4
C 08-02-2020 11:00 RKSV Nuenen JO12-3 Woenselse Boys JO12-2 117826 1-3
C 08-02-2020 11:00 RKSV Heeze JO12-2 Tivoli JO12-1 116494 3-2
C 08-02-2020 10:00 SV Unitas'59 JO12-6 UNA JO12-3 116152 5-5
C 08-02-2020 11:30 Brabantia JO12-4 DBS JO12-4 117322 4-2
C 08-02-2020 11:45 SBC J012-4G FC Eindhoven AV JO12-2 118868 5-3
C 01-02-2020 10:30 Tivoli JO12-1 SV Unitas'59 JO12-6 115679 8-1
C 01-02-2020 10:00 Oirschot Vooruit JO12-2 RKSV Heeze JO12-2 117069 5-2
C 01-02-2020 10:00 Woenselse Boys JO12-2 SBC J012-4G 118718 2-2
C 01-02-2020 10:00 FC Eindhoven AV JO12-2 Best Vooruit JO12-3 118470 5-3
C 01-02-2020 09:00 DBS JO12-4 RKSV Nuenen JO12-3 116302 5-2
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 14-09-2019 08:45 ODC JO12-3G Oirschot Vooruit JO12-2 10779 2-2
B 14-09-2019 11:00 Spoordonkse Boys JO12-1 Best Vooruit JO12-4 10830 5-2
B 07-09-2019 10:00 Best Vooruit JO12-4 Oirschot Vooruit JO12-2 10657 0-17
B 07-09-2019 11:00 Spoordonkse Boys JO12-1 ODC JO12-3G 10515 1-4
B 04-09-2019 18:30 Oirschot Vooruit JO12-2 Spoordonkse Boys JO12-1 10464 12-1
B 31-08-2019 08:45 ODC JO12-3G Best Vooruit JO12-4 10354 7-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 ST HMVV/Hulsel JO12-1 1 0 1 0 1 7 7 0 0
2 Oirschot Vooruit JO12-2 1 0 1 0 1 7 7 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 SV Budel JO12-2M 11 10 1 0 31 44 5 39 0
2 Nieuw Woensel JO12-1 11 9 1 1 28 103 19 84 0
3 Best Vooruit JO12-3 11 9 0 2 27 59 31 28 0
4 Woenselse Boys JO12-2 10 7 0 3 21 42 20 22 0
5 Oirschot Vooruit JO12-2 10 6 1 3 19 59 25 34 0
6 SV Unitas'59 JO12-6 10 5 1 4 16 51 28 23 0
7 Wilhelmina Boys JO12-2 11 5 0 6 15 48 35 13 0
8 WODAN JO12-3 11 3 1 7 10 34 71 -37 0
9 RKSV Nuenen JO12-4 11 3 0 8 9 51 54 -3 0
10 SBC JO12-5G 11 2 1 8 7 20 104 -84 0
11 Geldrop JO12-4 10 2 0 8 6 27 51 -24 0
12 DBS JO12-5 11 0 0 11 0 12 107 -95 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 DBS JO12-4 4 3 0 1 9 16 10 6 0
2 Oirschot Vooruit JO12-2 3 2 1 0 7 15 8 7 0
3 Woenselse Boys JO12-2 3 2 1 0 7 8 5 3 0
4 Best Vooruit JO12-3 4 2 1 1 7 16 10 6 0
5 FC Eindhoven AV JO12-2 3 2 0 1 6 15 8 7 0
6 Tivoli JO12-1 3 2 0 1 6 13 6 7 0
7 SBC J012-4G 4 1 1 2 4 11 15 -4 0
8 Brabantia JO12-4 2 1 0 1 3 6 5 1 0
9 RKSV Heeze JO12-2 3 1 0 2 3 6 10 -4 0
10 UNA JO12-3 2 0 1 1 1 7 8 -1 0
11 SV Unitas'59 JO12-6 3 0 1 2 1 8 18 -10 0
12 RKSV Nuenen JO12-3 4 0 0 4 0 3 21 -18 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Oirschot Vooruit JO12-2 3 2 1 0 7 31 3 28 0
2 ODC JO12-3G 3 2 1 0 7 13 3 10 0
3 Spoordonkse Boys JO12-1 3 1 0 2 3 7 18 -11 0
4 Best Vooruit JO12-4 3 0 0 3 0 2 29 -27 0

Training

Berichten



Terug naar boven