B9640 Zwaluwen jeugdbeker Onder 12 4e ronde

Pupillen - O12 - Oirschot Vooruit JO12-1

Teamleden

Spelers
Tijs van Dingenen        
Daan van der Heijden        
Dries Van de Kerkhof        
Rune Latour        
Mika Leenders        
Jayden Lussamba        
Jesse Paijmans        
Stijn Raaymakers        
Tijn Toffolo        
Timon Verbruggen        
 
Overige teamleden
Twan van Dingenen Trainer
Remko Toffolo Trainer

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 23-05-2020 10:00 Oirschot Vooruit JO12-1 FC Eindhoven AV JO12-1G 117886
C 16-05-2020 10:30 EFC JO12-1G Oirschot Vooruit JO12-1 115890
C 09-05-2020 10:00 Oirschot Vooruit JO12-1 Nemelaer JO12-1 117079
C 18-04-2020 10:00 Oirschot Vooruit JO12-1 Marvilde JO12-1 116125
C 04-04-2020 11:15 SJO Helmondia-Mulo JO12-3 Oirschot Vooruit JO12-1 116506
C 28-03-2020 10:00 Oirschot Vooruit JO12-1 Jong Brabant JO12-1 118818
C 14-03-2020 10:15 Brabantia JO12-1 Oirschot Vooruit JO12-1 Afgeschermd 116907
C 07-03-2020 10:00 Oirschot Vooruit JO12-1 RKSV Heeze JO12-1 L. (Lars) van Hout 116439 3 - 3
B 03-03-2020 19:00 VV Trinitas Oisterwijk JO12-1 Oirschot Vooruit JO12-1 C.W.F.M. (Chiel) Das 156755 13 - 0
V 29-02-2020 10:30 Oirschot Vooruit JO12-1 Oirschot V JO11-1
C 15-02-2020 11:00 RKSV Nuenen JO12-1 Oirschot Vooruit JO12-1 Afgeschermd 115834 8 - 1
C 08-02-2020 10:00 Oirschot Vooruit JO12-1 RPC JO12-1 G.C. (Gijs) de Bruin 118333 2 - 4
C 01-02-2020 10:00 Mifano JO12-1 Oirschot Vooruit JO12-1 117911 7 - 1
V 25-01-2020 10:00 Oirschot Vooruit JO12-1 BMC JO12-1
V 18-01-2020 10:15 ODC JO12-1 Oirschot Vooruit JO12-1
V 11-01-2020 vervallen Braakhuizen JO12-1 Oirschot Vooruit JO12-1
C 14-12-2019 10:00 Oirschot Vooruit JO12-1 Geldrop JO12-2 J.P.G. (Jelle) Hems 43307 7 - 1
C 07-12-2019 11:45 SBC JO12-2 Oirschot Vooruit JO12-1 43400
C 03-12-2019 18:15 Oirschot Vooruit JO12-1 FC Eindhoven AV JO12-1G Afgeschermd 42953 3 - 4
C 23-11-2019 11:30 WODAN JO12-1 Oirschot Vooruit JO12-1 43337 1 - 4
C 09-11-2019 10:00 Oirschot Vooruit JO12-1 SDO'39 JO12-1 42897 4 - 1
C 02-11-2019 11:25 SV Unitas'59 JO12-3 Oirschot Vooruit JO12-1 S.M.H. (Sjoerd) van Loon 44427 1 - 4
C 26-10-2019 10:00 Oirschot Vooruit JO12-1 RPC JO12-1 Afgeschermd 42813 3 - 2
B 22-10-2019 18:30 DBS JO12-1 Oirschot Vooruit JO12-1 92709 1 - 8
V 19-10-2019 10:30 Oirschot Vooruit JO12-1 Oirschot V JO11-1 8 - 1
C 05-10-2019 11:00 RKSV Nuenen JO12-1 Oirschot Vooruit JO12-1 A. (Angel) Kovani 42719 4 - 2
C 21-09-2019 09:00 DBS JO12-2 Oirschot Vooruit JO12-1 44206 2 - 5
B 14-09-2019 10:00 Wilhelmina Boys JO12-1 Oirschot Vooruit JO12-1 Afgeschermd 10800 5 - 9
B 07-09-2019 10:00 Best Vooruit JO12-2 Oirschot Vooruit JO12-1 R. (Rene) Sanders 10658 0 - 7
B 04-09-2019 18:30 Oirschot Vooruit JO12-1 Boxtel JO12-1 S.T.J. (Sven) Valk 10480 13 - 0
V 24-08-2019 10:30 EFC JO12-1 Oirschot Vooruit JO12-1
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 01-04-2020 18:30 FC Eindhoven AV JO12-1G OSC'45 JO12-1 156756 0-0
B 21-03-2020 11:30 Heerjansdam JO12-1 SV Reeshof JO12-1 156758 0-0
B 03-03-2020 19:00 VV Trinitas Oisterwijk JO12-1 Oirschot Vooruit JO12-1 156755 13-0
B 29-02-2020 10:00 BMC JO12-1 RKSV Nuenen JO12-1 156757 0-2
B 29-02-2020 11:15 Kapelle JO12-1 BSC JO12-1 156759 3-1
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 22-10-2019 18:30 DBS JO12-1 Oirschot Vooruit JO12-1 92709 1-8
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 14-12-2019 11:30 WODAN JO12-1 SV Unitas'59 JO12-3 42915 1-3
C 14-12-2019 10:15 RPC JO12-1 RKSV Nuenen JO12-1 44066 3-5
C 14-12-2019 10:00 Oirschot Vooruit JO12-1 Geldrop JO12-2 43307 7-1
C 14-12-2019 09:00 DBS JO12-2 SBC JO12-2 44888 12-1
C 07-12-2019 10:15 FC Eindhoven AV JO12-1G Geldrop JO12-2 43713 5-3
C 07-12-2019 11:00 SDO'39 JO12-1 DBS JO12-2 44664 4-2
C 07-12-2019 11:00 RKSV Nuenen JO12-1 WODAN JO12-1 44323 12-0
C 07-12-2019 11:45 SBC JO12-2 Oirschot Vooruit JO12-1 43400 0-0
C 03-12-2019 18:15 Oirschot Vooruit JO12-1 FC Eindhoven AV JO12-1G 42953 3-4
C 30-11-2019 11:00 SDO'39 JO12-1 SV Unitas'59 JO12-3 42910 3-5
C 30-11-2019 11:30 WODAN JO12-1 RPC JO12-1 43709 1-5
C 30-11-2019 11:30 Geldrop JO12-2 SBC JO12-2 44096 7-2
C 23-11-2019 11:30 WODAN JO12-1 Oirschot Vooruit JO12-1 43337 1-4
C 23-11-2019 11:00 RKSV Nuenen JO12-1 SDO'39 JO12-1 42713 4-1
C 23-11-2019 10:15 RPC JO12-1 SBC JO12-2 44675 9-2
C 23-11-2019 09:00 DBS JO12-2 FC Eindhoven AV JO12-1G 44876 6-3
C 16-11-2019 10:15 FC Eindhoven AV JO12-1G RPC JO12-1 43917 4-6
C 16-11-2019 11:25 SV Unitas'59 JO12-3 DBS JO12-2 44049 5-2
C 16-11-2019 11:30 Geldrop JO12-2 WODAN JO12-1 44841 11-1
C 16-11-2019 11:45 SBC JO12-2 RKSV Nuenen JO12-1 44505 1-17
C 09-11-2019 11:30 Geldrop JO12-2 SV Unitas'59 JO12-3 43095 0-1
C 09-11-2019 10:00 Oirschot Vooruit JO12-1 SDO'39 JO12-1 42897 4-1
C 09-11-2019 10:00 FC Eindhoven AV JO12-1G SBC JO12-2 43225 6-2
C 09-11-2019 09:00 DBS JO12-2 RPC JO12-1 43223 2-3
C 02-11-2019 11:45 SBC JO12-2 WODAN JO12-1 44337 4-2
C 02-11-2019 11:25 SV Unitas'59 JO12-3 Oirschot Vooruit JO12-1 44427 1-4
C 02-11-2019 11:00 RKSV Nuenen JO12-1 DBS JO12-2 44319 2-4
C 02-11-2019 10:30 SDO'39 JO12-1 Geldrop JO12-2 43562 2-1
C 26-10-2019 10:00 FC Eindhoven AV JO12-1G SV Unitas'59 JO12-3 44712 5-0
C 26-10-2019 10:00 Oirschot Vooruit JO12-1 RPC JO12-1 42813 3-2
C 26-10-2019 11:30 Geldrop JO12-2 RKSV Nuenen JO12-1 44237 2-3
C 26-10-2019 11:45 SBC JO12-2 SDO'39 JO12-1 44775 4-5
C 05-10-2019 10:15 RPC JO12-1 Geldrop JO12-2 43991 3-0
C 05-10-2019 11:00 SDO'39 JO12-1 FC Eindhoven AV JO12-1G 44333 4-5
C 05-10-2019 11:00 RKSV Nuenen JO12-1 Oirschot Vooruit JO12-1 42719 4-2
C 05-10-2019 11:25 SV Unitas'59 JO12-3 SBC JO12-2 44478 9-6
C 05-10-2019 11:30 WODAN JO12-1 DBS JO12-2 43015 1-4
C 28-09-2019 10:00 FC Eindhoven AV JO12-1G WODAN JO12-1 44381 12-1
C 28-09-2019 11:00 SDO'39 JO12-1 RPC JO12-1 42845 1-7
C 28-09-2019 11:15 SV Unitas'59 JO12-3 RKSV Nuenen JO12-1 42739 1-2
C 28-09-2019 11:30 Geldrop JO12-2 DBS JO12-2 44654 5-2
C 21-09-2019 11:30 WODAN JO12-1 SDO'39 JO12-1 43684 2-7
C 21-09-2019 11:00 RKSV Nuenen JO12-1 FC Eindhoven AV JO12-1G 43537 3-1
C 21-09-2019 11:15 RPC JO12-1 SV Unitas'59 JO12-3 44953 6-3
C 21-09-2019 09:00 DBS JO12-2 Oirschot Vooruit JO12-1 44206 2-5
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 23-05-2020 11:15 Marvilde JO12-1 SJO Helmondia-Mulo JO12-3 116026 0-0
C 23-05-2020 11:00 RKSV Heeze JO12-1 Nemelaer JO12-1 116892 0-0
C 23-05-2020 11:00 RKSV Nuenen JO12-1 Brabantia JO12-1 118484 0-0
C 23-05-2020 10:15 RPC JO12-1 EFC JO12-1G 117502 0-0
C 23-05-2020 10:00 Mifano JO12-1 Jong Brabant JO12-1 117078 0-0
C 23-05-2020 10:00 Oirschot Vooruit JO12-1 FC Eindhoven AV JO12-1G 117886 0-0
C 16-05-2020 09:00 Jong Brabant JO12-1 Marvilde JO12-1 116809 0-0
C 16-05-2020 10:00 FC Eindhoven AV JO12-1G RPC JO12-1 117073 0-0
C 16-05-2020 10:15 Brabantia JO12-1 RKSV Heeze JO12-1 115986 0-0
C 16-05-2020 10:15 Nemelaer JO12-1 RKSV Nuenen JO12-1 116399 0-0
C 16-05-2020 10:30 EFC JO12-1G Oirschot Vooruit JO12-1 115890 0-0
C 16-05-2020 11:15 SJO Helmondia-Mulo JO12-3 Mifano JO12-1 115751 0-0
C 09-05-2020 09:00 Jong Brabant JO12-1 Brabantia JO12-1 119079 0-0
C 09-05-2020 10:00 Oirschot Vooruit JO12-1 Nemelaer JO12-1 117079 0-0
C 09-05-2020 10:00 Mifano JO12-1 FC Eindhoven AV JO12-1G 116951 0-0
C 09-05-2020 10:15 RPC JO12-1 RKSV Heeze JO12-1 116088 0-0
C 09-05-2020 10:30 EFC JO12-1G SJO Helmondia-Mulo JO12-3 118884 0-0
C 09-05-2020 11:15 Marvilde JO12-1 RKSV Nuenen JO12-1 116637 0-0
C 18-04-2020 10:00 Oirschot Vooruit JO12-1 Marvilde JO12-1 116125 0-0
C 18-04-2020 10:00 Mifano JO12-1 EFC JO12-1G 115659 0-0
C 18-04-2020 11:00 RKSV Nuenen JO12-1 RPC JO12-1 118460 0-0
C 18-04-2020 11:00 RKSV Heeze JO12-1 FC Eindhoven AV JO12-1G 117594 0-0
C 18-04-2020 11:15 SJO Helmondia-Mulo JO12-3 Jong Brabant JO12-1 117248 0-0
C 18-04-2020 11:30 Nemelaer JO12-1 Brabantia JO12-1 116557 0-0
C 04-04-2020 09:00 Jong Brabant JO12-1 RKSV Heeze JO12-1 118739 0-0
C 04-04-2020 10:15 Brabantia JO12-1 RPC JO12-1 116660 0-0
C 04-04-2020 10:15 Nemelaer JO12-1 Mifano JO12-1 116875 0-0
C 04-04-2020 10:15 FC Eindhoven AV JO12-1G Marvilde JO12-1 116202 0-0
C 04-04-2020 11:15 SJO Helmondia-Mulo JO12-3 Oirschot Vooruit JO12-1 116506 0-0
C 04-04-2020 10:30 EFC JO12-1G RKSV Nuenen JO12-1 117024 0-0
C 28-03-2020 11:15 Marvilde JO12-1 EFC JO12-1G 116228 0-0
C 28-03-2020 11:00 RKSV Heeze JO12-1 SJO Helmondia-Mulo JO12-3 117538 0-0
C 28-03-2020 11:00 RKSV Nuenen JO12-1 FC Eindhoven AV JO12-1G 115845 0-0
C 28-03-2020 10:15 RPC JO12-1 Nemelaer JO12-1 115718 0-0
C 28-03-2020 10:00 Mifano JO12-1 Brabantia JO12-1 116703 0-0
C 28-03-2020 10:00 Oirschot Vooruit JO12-1 Jong Brabant JO12-1 118818 0-0
C 21-03-2020 11:00 RKSV Heeze JO12-1 Marvilde JO12-1 117241 0-0
C 21-03-2020 10:15 Brabantia JO12-1 EFC JO12-1G 118852 0-0
C 14-03-2020 10:15 Brabantia JO12-1 Oirschot Vooruit JO12-1 116907 0-0
C 14-03-2020 08:45 FC Eindhoven AV JO12-1G SJO Helmondia-Mulo JO12-3 117102 0-0
C 14-03-2020 10:15 Nemelaer JO12-1 Marvilde JO12-1 117499 0-0
C 14-03-2020 10:15 RPC JO12-1 Mifano JO12-1 117908 0-0
C 14-03-2020 10:30 EFC JO12-1G Jong Brabant JO12-1 117849 0-0
C 14-03-2020 11:00 RKSV Heeze JO12-1 RKSV Nuenen JO12-1 117719 0-0
C 07-03-2020 09:00 Jong Brabant JO12-1 FC Eindhoven AV JO12-1G 117848 2-1
C 07-03-2020 10:00 Oirschot Vooruit JO12-1 RKSV Heeze JO12-1 116439 3-3
C 07-03-2020 10:00 Mifano JO12-1 RKSV Nuenen JO12-1 115946 3-4
C 07-03-2020 10:30 EFC JO12-1G Nemelaer JO12-1 117197 3-2
C 07-03-2020 11:15 Marvilde JO12-1 Brabantia JO12-1 118252 5-5
C 07-03-2020 11:15 SJO Helmondia-Mulo JO12-3 RPC JO12-1 115674 2-6
C 15-02-2020 10:00 FC Eindhoven AV JO12-1G EFC JO12-1G 118619 4-2
C 15-02-2020 10:15 Nemelaer JO12-1 Jong Brabant JO12-1 118435 2-0
C 15-02-2020 10:15 RPC JO12-1 Marvilde JO12-1 118183 2-3
C 15-02-2020 11:00 RKSV Nuenen JO12-1 Oirschot Vooruit JO12-1 115834 8-1
C 15-02-2020 10:15 Brabantia JO12-1 SJO Helmondia-Mulo JO12-3 117881 10-2
C 15-02-2020 11:00 RKSV Heeze JO12-1 Mifano JO12-1 116897 3-2
C 08-02-2020 09:00 Jong Brabant JO12-1 RKSV Nuenen JO12-1 118219 0-4
C 08-02-2020 10:00 FC Eindhoven AV JO12-1G Brabantia JO12-1 116220 4-6
C 08-02-2020 10:00 Oirschot Vooruit JO12-1 RPC JO12-1 118333 2-4
C 08-02-2020 10:30 EFC JO12-1G RKSV Heeze JO12-1 116726 4-3
C 08-02-2020 11:15 Marvilde JO12-1 Mifano JO12-1 117434 3-5
C 08-02-2020 11:15 SJO Helmondia-Mulo JO12-3 Nemelaer JO12-1 118993 0-11
C 01-02-2020 11:00 RKSV Nuenen JO12-1 SJO Helmondia-Mulo JO12-3 117291 2-1
C 01-02-2020 10:15 RPC JO12-1 Jong Brabant JO12-1 117712 2-0
C 01-02-2020 09:00 Nemelaer JO12-1 FC Eindhoven AV JO12-1G 118891 0-2
C 01-02-2020 10:00 Mifano JO12-1 Oirschot Vooruit JO12-1 117911 7-1
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 14-09-2019 10:00 Wilhelmina Boys JO12-1 Oirschot Vooruit JO12-1 10800 5-9
B 14-09-2019 10:15 Boxtel JO12-1 Best Vooruit JO12-2 10866 1-13
B 07-09-2019 10:00 Best Vooruit JO12-2 Oirschot Vooruit JO12-1 10658 0-7
B 07-09-2019 10:15 Boxtel JO12-1 Wilhelmina Boys JO12-1 10552 0-9
B 04-09-2019 18:30 Oirschot Vooruit JO12-1 Boxtel JO12-1 10480 13-0
B 31-08-2019 10:00 Wilhelmina Boys JO12-1 Best Vooruit JO12-2 10374 8-2

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 VV Trinitas Oisterwijk JO12-1 1 1 0 0 3 13 0 13 0
2 Kapelle JO12-1 1 1 0 0 3 3 1 2 0
3 RKSV Nuenen JO12-1 1 1 0 0 3 2 0 2 0
4 FC Eindhoven AV JO12-1G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Heerjansdam JO12-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 OSC'45 JO12-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 SV Reeshof JO12-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 BSC JO12-1 1 0 0 1 0 1 3 -2 0
9 BMC JO12-1 1 0 0 1 0 0 2 -2 0
10 Oirschot Vooruit JO12-1 1 0 0 1 0 0 13 -13 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Oirschot Vooruit JO12-1 1 1 0 0 3 8 1 7 0
2 DBS JO12-1 1 0 0 1 0 1 8 -7 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 RKSV Nuenen JO12-1 9 8 0 1 24 52 15 37 0
2 RPC JO12-1 9 7 0 2 21 44 21 23 0
3 Oirschot Vooruit JO12-1 8 6 0 2 18 32 16 16 0
4 FC Eindhoven AV JO12-1G 9 6 0 3 18 45 28 17 0
5 SV Unitas'59 JO12-3 9 5 0 4 15 28 29 -1 0
6 DBS JO12-2 9 4 0 5 12 36 29 7 0
7 SDO'39 JO12-1 9 4 0 5 12 28 34 -6 0
8 Geldrop JO12-2 9 3 0 6 9 30 26 4 0
9 SBC JO12-2 8 1 0 7 3 22 67 -45 0
10 WODAN JO12-1 9 0 0 9 0 10 62 -52 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 RKSV Nuenen JO12-1 4 4 0 0 12 18 5 13 0
2 RPC JO12-1 4 3 0 1 9 14 7 7 0
3 Brabantia JO12-1 3 2 1 0 7 21 11 10 0
4 EFC JO12-1G 3 2 0 1 6 9 9 0 0
5 Nemelaer JO12-1 4 2 0 2 6 15 5 10 0
6 Mifano JO12-1 4 2 0 2 6 17 11 6 0
7 FC Eindhoven AV JO12-1G 4 2 0 2 6 11 10 1 0
8 RKSV Heeze JO12-1 3 1 1 1 4 9 9 0 0
9 Marvilde JO12-1 3 1 1 1 4 11 12 -1 0
10 Jong Brabant JO12-1 4 1 0 3 3 2 9 -7 0
11 Oirschot Vooruit JO12-1 4 0 1 3 1 7 22 -15 0
12 SJO Helmondia-Mulo JO12-3 4 0 0 4 0 5 29 -24 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Oirschot Vooruit JO12-1 3 3 0 0 9 29 5 24 0
2 Wilhelmina Boys JO12-1 3 2 0 1 6 22 11 11 0
3 Best Vooruit JO12-2 3 1 0 2 3 15 16 -1 0
4 Boxtel JO12-1 3 0 0 3 0 1 35 -34 0

Training

Berichten



Terug naar boven