0278 Onder 7 competitie (najaar)

Pupillen - O7 - Oirschot Vooruit JO7-1

Teamleden

Spelers
Benz Bongenaar        
Jasper van Cuijck        
Guus van Dijck        
Jan van Gerven        
Demi van Griensven        
Mees van Hoof        
Ted Linmans        
Luca van Loon        
Tijn Moolenaar        
Tijme Schepens        
Milan Verhoef        
Julian Vugts        
 
Overige teamleden
Bart Linmans Trainer /coach
Lars van Hoof Trainer
Nick Schepens Trainer
Maikel Vugts Trainer
Jan Verhoef Leider/Trainer

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 14-12-2019 10:30 Spoordonkse Boys JO7-1 SV Unitas'59 JO7-4 62099 0-0
C 14-12-2019 10:15 Rood Wit V JO7-1 DBS JO7-4 61169 0-0
C 14-12-2019 09:00 RPC JO7-1 RPC JO7-4 61910 0-0
C 14-12-2019 08:45 Oirschot Vooruit JO7-1G FC Eindhoven AV JO7-1 61666 0-0
C 07-12-2019 08:45 SV Unitas'59 JO7-4 RPC JO7-4 61130 0-0
C 07-12-2019 10:00 FC Eindhoven AV JO7-1 RPC JO7-1 61358 0-0
C 07-12-2019 10:15 Rood Wit V JO7-1 UNA JO7-3 61120 0-0
C 07-12-2019 10:30 DBS JO7-1 Spoordonkse Boys JO7-1 60527 0-0
C 30-11-2019 09:00 RPC JO7-4 FC Eindhoven AV JO7-1 61809 0-0
C 30-11-2019 09:00 RPC JO7-1 SV Unitas'59 JO7-4 61375 0-0
C 30-11-2019 10:00 UNA JO7-3 DBS JO7-4 60812 0-0
C 30-11-2019 10:30 Spoordonkse Boys JO7-1 Oirschot Vooruit JO7-1G 61713 0-0
C 23-11-2019 10:30 Spoordonkse Boys JO7-1 RPC JO7-4 60477 0-0
C 23-11-2019 10:15 Rood Wit V JO7-1 FC Eindhoven AV JO7-1 61503 0-0
C 23-11-2019 09:00 UNA JO7-3 DBS JO7-1 61319 0-0
C 23-11-2019 08:45 Oirschot Vooruit JO7-1G SV Unitas'59 JO7-4 61813 0-0
C 16-11-2019 08:45 SV Unitas'59 JO7-4 Rood Wit V JO7-1 61256 0-0
C 16-11-2019 09:45 FC Eindhoven AV JO7-1 DBS JO7-4 61267 0-0
C 16-11-2019 09:00 RPC JO7-1 UNA JO7-3 60731 0-0
C 16-11-2019 10:30 DBS JO7-1 Oirschot Vooruit JO7-1G 61074 0-0
C 09-11-2019 10:30 Spoordonkse Boys JO7-1 DBS JO7-4 60865 0-0
C 09-11-2019 09:00 RPC JO7-4 DBS JO7-1 60468 0-0
C 09-11-2019 08:45 Oirschot Vooruit JO7-1G Rood Wit V JO7-1 60825 0-0
C 09-11-2019 08:45 SV Unitas'59 JO7-4 FC Eindhoven AV JO7-1 61589 0-0
C 02-11-2019 10:30 DBS JO7-4 Oirschot Vooruit JO7-1G 61534 0-0
C 02-11-2019 10:30 DBS JO7-1 RPC JO7-1 62003 0-0
C 02-11-2019 10:15 Rood Wit V JO7-1 Spoordonkse Boys JO7-1 61018 0-0
C 02-11-2019 10:00 UNA JO7-3 SV Unitas'59 JO7-4 61299 0-0
C 26-10-2019 08:45 SV Unitas'59 JO7-4 DBS JO7-1 61933 0-0
C 26-10-2019 08:45 Oirschot Vooruit JO7-1G UNA JO7-3 61092 0-0
C 26-10-2019 09:00 RPC JO7-4 DBS JO7-4 61396 0-0
C 26-10-2019 09:00 RPC JO7-1 Rood Wit V JO7-1 61077 0-0
C 05-10-2019 10:00 UNA JO7-3 Spoordonkse Boys JO7-1 61286 0-0
C 05-10-2019 10:15 Rood Wit V JO7-1 RPC JO7-4 61803 0-0
C 05-10-2019 10:30 DBS JO7-4 RPC JO7-1 61082 0-0
C 05-10-2019 10:30 DBS JO7-1 FC Eindhoven AV JO7-1 61957 0-0
C 28-09-2019 09:00 RPC JO7-4 Oirschot Vooruit JO7-1G 60972 0-0
C 28-09-2019 09:00 RPC JO7-1 Spoordonkse Boys JO7-1 60953 0-0
C 28-09-2019 10:00 FC Eindhoven AV JO7-1 UNA JO7-3 60970 0-0
C 28-09-2019 10:30 DBS JO7-1 DBS JO7-4 61017 0-0
C 21-09-2019 10:30 DBS JO7-4 SV Unitas'59 JO7-4 60494 0-0
C 21-09-2019 10:30 Spoordonkse Boys JO7-1 FC Eindhoven AV JO7-1 61807 0-0
C 21-09-2019 10:15 Rood Wit V JO7-1 DBS JO7-1 60755 0-0
C 21-09-2019 10:00 UNA JO7-3 RPC JO7-4 62049 0-0
C 21-09-2019 08:45 Oirschot Vooruit JO7-1G RPC JO7-1 60616 0-0
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 23-05-2020 10:30 DBS JO7-3 SV Unitas'59 JO7-1 147919 0-0
C 23-05-2020 10:00 UNA JO7-4 RPC JO7-2 147798 0-0
C 23-05-2020 10:00 UNA JO7-5 Geldrop JO7-4 145018 0-0
C 23-05-2020 09:00 RPC J07-5G DBS JO7-1 147443 0-0
C 23-05-2020 08:45 SV Unitas'59 JO7-2 Oirschot Vooruit JO7-1 148445 0-0
C 16-05-2020 08:45 Oirschot Vooruit JO7-1 RPC J07-5G 145106 0-0
C 16-05-2020 09:00 RPC JO7-2 UNA JO7-5 146816 0-0
C 16-05-2020 09:00 Geldrop JO7-4 UNA JO7-4 148378 0-0
C 16-05-2020 10:15 FC Eindhoven AV JO7-2 DBS JO7-3 145866 0-0
C 16-05-2020 10:30 DBS JO7-1 SV Unitas'59 JO7-2 145537 0-0
C 09-05-2020 08:45 SV Unitas'59 JO7-2 UNA JO7-5 146152 0-0
C 09-05-2020 09:00 RPC J07-5G SV Unitas'59 JO7-1 145073 0-0
C 09-05-2020 10:00 FC Eindhoven AV JO7-2 Oirschot Vooruit JO7-1 146482 0-0
C 09-05-2020 10:30 DBS JO7-1 Geldrop JO7-4 145951 0-0
C 09-05-2020 10:30 DBS JO7-3 RPC JO7-2 145982 0-0
C 18-04-2020 11:00 DBS JO7-3 SV Unitas'59 JO7-2 147914 0-0
C 18-04-2020 10:00 UNA JO7-4 SV Unitas'59 JO7-1 146688 0-0
C 18-04-2020 09:00 RPC JO7-2 Geldrop JO7-4 147371 0-0
C 18-04-2020 09:00 RPC J07-5G FC Eindhoven AV JO7-2 148203 0-0
C 18-04-2020 08:45 Oirschot Vooruit JO7-1 DBS JO7-1 147003 0-0
C 04-04-2020 08:45 SV Unitas'59 JO7-1 SV Unitas'59 JO7-2 145716 0-0
C 04-04-2020 08:45 Oirschot Vooruit JO7-1 DBS JO7-3 148319 0-0
C 04-04-2020 09:00 RPC JO7-2 RPC J07-5G 146420 0-0
C 04-04-2020 10:00 FC Eindhoven AV JO7-2 UNA JO7-5 147383 0-0
C 04-04-2020 11:00 DBS JO7-1 UNA JO7-4 147903 0-0
C 28-03-2020 10:30 DBS JO7-3 DBS JO7-1 147694 0-0
C 28-03-2020 10:00 UNA JO7-5 SV Unitas'59 JO7-1 145683 0-0
C 28-03-2020 10:00 UNA JO7-4 Oirschot Vooruit JO7-1 147951 0-0
C 28-03-2020 09:00 RPC J07-5G Geldrop JO7-4 147395 0-0
C 28-03-2020 08:45 SV Unitas'59 JO7-2 FC Eindhoven AV JO7-2 146133 0-0
C 21-03-2020 08:45 SV Unitas'59 JO7-2 Geldrop JO7-4 146033 0-0
C 14-03-2020 10:00 FC Eindhoven AV JO7-2 DBS JO7-1 148207 0-0
C 14-03-2020 10:00 UNA JO7-4 UNA JO7-5 146990 0-0
C 14-03-2020 09:00 Geldrop JO7-4 DBS JO7-3 147402 0-0
C 14-03-2020 09:00 RPC JO7-2 SV Unitas'59 JO7-2 147583 0-0
C 14-03-2020 08:45 SV Unitas'59 JO7-1 Oirschot Vooruit JO7-1 148162 0-0
C 07-03-2020 09:00 RPC J07-5G UNA JO7-5 146686 0-0
C 07-03-2020 10:00 FC Eindhoven AV JO7-2 RPC JO7-2 148417 0-0
C 07-03-2020 10:30 DBS JO7-1 SV Unitas'59 JO7-1 145968 0-0
C 07-03-2020 10:30 DBS JO7-3 UNA JO7-4 146770 0-0
C 29-02-2020 09:00 UNA JO7-4 SV Unitas'59 JO7-2 147792 0-0
C 29-02-2020 10:00 UNA JO7-5 Oirschot Vooruit JO7-1 145290 0-0
C 15-02-2020 08:45 SV Unitas'59 JO7-1 FC Eindhoven AV JO7-2 145152 0-0
C 15-02-2020 09:00 RPC JO7-2 DBS JO7-1 146514 0-0
C 15-02-2020 09:00 Geldrop JO7-4 Oirschot Vooruit JO7-1 148468 0-0
C 15-02-2020 10:00 UNA JO7-4 RPC J07-5G 145011 0-0
C 15-02-2020 10:00 UNA JO7-5 DBS JO7-3 145048 0-0
C 08-02-2020 08:45 SV Unitas'59 JO7-2 RPC J07-5G 147961 0-0
C 08-02-2020 08:45 SV Unitas'59 JO7-1 Geldrop JO7-4 146109 0-0
C 08-02-2020 08:45 Oirschot Vooruit JO7-1 RPC JO7-2 147851 0-0
C 08-02-2020 10:00 FC Eindhoven AV JO7-2 UNA JO7-4 148090 0-0
C 08-02-2020 10:30 DBS JO7-1 UNA JO7-5 146409 0-0
C 01-02-2020 09:00 Geldrop JO7-4 FC Eindhoven AV JO7-2 145160 0-0
C 01-02-2020 09:00 RPC JO7-2 SV Unitas'59 JO7-1 148335 0-0
C 01-02-2020 09:00 RPC J07-5G DBS JO7-3 145137 0-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 UNA JO7-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Oirschot Vooruit JO7-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Spoordonkse Boys JO7-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 DBS JO7-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Rood Wit V JO7-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 SV Unitas'59 JO7-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 DBS JO7-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 RPC JO7-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 RPC JO7-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 FC Eindhoven AV JO7-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 SV Unitas'59 JO7-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Oirschot Vooruit JO7-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 FC Eindhoven AV JO7-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 DBS JO7-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 DBS JO7-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 SV Unitas'59 JO7-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 RPC J07-5G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 UNA JO7-5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 UNA JO7-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Geldrop JO7-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 RPC JO7-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Training

Berichten



Terug naar boven