0275 Onder 9 competitie (najaar)

Pupillen - O9 - Oirschot Vooruit JO9-2

Teamleden

Spelers
Flynn Coolen        
Teun Joosten        
Julian van der Linden        
Stijn Louwers        
Gijs Megens        
Faris Osman        
Julan Van Rooij        
Tjeu Smits        
Stijn van Wezel        
 
Overige teamleden
E. Joosten Trainer
Mario van der Linden Trainer
Bart Megens Trainer

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 23-05-2020 afgelast Oirschot Vooruit JO9-2 SJO Juventud JO9-1 132264
C 16-05-2020 afgelast SV Unitas'59 JO9-6 Oirschot Vooruit JO9-2 133171
C 09-05-2020 afgelast Oirschot Vooruit JO9-2 Beerse Boys JO9-2 133984
C 18-04-2020 afgelast Oirschot Vooruit JO9-2 DVG JO9-1 157577
C 04-04-2020 afgelast Best Vooruit JO9-3 Oirschot Vooruit JO9-2 135430
C 28-03-2020 afgelast Oirschot Vooruit JO9-2 Woenselse Boys JO9-2 138422
C 14-03-2020 afgelast HSE JO9-1 Oirschot Vooruit JO9-2 133512
C 07-03-2020 vervallen Oirschot Vooruit JO9-2 Wilhelmina Boys JO9-3 135688
C 15-02-2020 vervallen SBC JO9-5G Oirschot Vooruit JO9-2 134165
C 08-02-2020 vervallen Boskant JO9-2G Oirschot Vooruit JO9-2 132345
C 01-02-2020 vervallen Oirschot Vooruit JO9-2 DVG JO9-2 132169
V 25-01-2020 09:30 Beerse Boys JO9-1 Oirschot Vooruit JO9-2
V 18-01-2020 09:00 Dommelen JO9-2 Oirschot Vooruit JO9-2
V 11-01-2020 08:45 Oirschot Vooruit JO9-2 Unitas'59 JO9-3
C 14-12-2019 afgelast DOSL JO9-2 Oirschot Vooruit JO9-2 54057
C 07-12-2019 vervallen Oirschot Vooruit JO9-2 DVS JO9-2 56413
C 30-11-2019 vervallen Marvilde JO9-2 Oirschot Vooruit JO9-2 54251
C 23-11-2019 09:30 Maarheeze JO9-1 Oirschot Vooruit JO9-2 56257
C 16-11-2019 vervallen Oirschot Vooruit JO9-2 Riethoven JO9-1G 55354
C 09-11-2019 vervallen UNA JO9-3G Oirschot Vooruit JO9-2 55329
C 02-11-2019 vervallen Oirschot Vooruit JO9-2 Dommelen JO9-3 54567
C 26-10-2019 vervallen Oirschot Vooruit JO9-2 RPC JO9-4 53476
C 05-10-2019 09:00 RKSV Heeze JO9-3 Oirschot Vooruit JO9-2 54303
C 28-09-2019 vervallen Oirschot Vooruit JO9-2 Reusel Sport/CoTrans JO9-4G 54553
C 21-09-2019 vervallen Gestel JO9-1 Oirschot Vooruit JO9-2 55058
B 14-09-2019 09:00 Best Vooruit JO9-3 Oirschot Vooruit JO9-2 13878
B 07-09-2019 vervallen DBS JO9-4 Oirschot Vooruit JO9-2 13685
B 31-08-2019 vervallen Oirschot Vooruit JO9-2 UNA JO9-3G 13299
V 24-08-2019 09:00 EFC JO9-2 Oirschot Vooruit JO9-2
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 14-12-2019 09:30 DOSL JO9-2 Oirschot Vooruit JO9-2 54057 0-0
C 14-12-2019 09:30 Maarheeze JO9-1 Riethoven JO9-1G 53298 0-0
C 14-12-2019 09:30 DVS JO9-2 Marvilde JO9-2 56215 0-0
C 14-12-2019 09:15 Gestel JO9-1 UNA JO9-3G 55680 0-0
C 14-12-2019 09:00 Dommelen JO9-3 RKSV Heeze JO9-3 56343 0-0
C 14-12-2019 09:00 Reusel Sport/CoTrans JO9-4G RPC JO9-4 54870 0-0
C 07-12-2019 08:45 Oirschot Vooruit JO9-2 DVS JO9-2 56413 0-0
C 07-12-2019 09:00 UNA JO9-3G Marvilde JO9-2 52907 0-0
C 07-12-2019 09:00 RKSV Heeze JO9-3 Gestel JO9-1 53099 0-0
C 07-12-2019 09:30 Maarheeze JO9-1 Reusel Sport/CoTrans JO9-4G 54020 0-0
C 07-12-2019 10:00 Riethoven JO9-1G Dommelen JO9-3 54397 0-0
C 07-12-2019 10:15 RPC JO9-4 DOSL JO9-2 55262 0-0
C 30-11-2019 09:00 Reusel Sport/CoTrans JO9-4G Riethoven JO9-1G 53749 0-0
C 30-11-2019 09:00 Marvilde JO9-2 Oirschot Vooruit JO9-2 54251 0-0
C 30-11-2019 09:00 Dommelen JO9-3 Maarheeze JO9-1 55152 0-0
C 30-11-2019 09:15 Gestel JO9-1 DOSL JO9-2 55998 0-0
C 30-11-2019 09:30 DVS JO9-2 UNA JO9-3G 53012 0-0
C 30-11-2019 10:15 RPC JO9-4 RKSV Heeze JO9-3 54916 0-0
C 23-11-2019 09:00 Reusel Sport/CoTrans JO9-4G RKSV Heeze JO9-3 54181 0-0
C 23-11-2019 09:00 Dommelen JO9-3 DVS JO9-2 53205 0-0
C 23-11-2019 09:15 Gestel JO9-1 Marvilde JO9-2 54984 0-0
C 23-11-2019 09:30 Maarheeze JO9-1 Oirschot Vooruit JO9-2 56257 0-0
C 23-11-2019 10:00 Riethoven JO9-1G RPC JO9-4 55319 0-0
C 23-11-2019 10:00 DOSL JO9-2 UNA JO9-3G 54548 0-0
C 16-11-2019 08:45 Oirschot Vooruit JO9-2 Riethoven JO9-1G 55354 0-0
C 16-11-2019 09:00 UNA JO9-3G Maarheeze JO9-1 53193 0-0
C 16-11-2019 09:00 Marvilde JO9-2 Dommelen JO9-3 55342 0-0
C 16-11-2019 09:00 RKSV Heeze JO9-3 DOSL JO9-2 54446 0-0
C 16-11-2019 10:15 RPC JO9-4 Gestel JO9-1 53487 0-0
C 16-11-2019 09:30 DVS JO9-2 Reusel Sport/CoTrans JO9-4G 54359 0-0
C 09-11-2019 10:00 DOSL JO9-2 Maarheeze JO9-1 54253 0-0
C 09-11-2019 09:30 DVS JO9-2 RPC JO9-4 53812 0-0
C 09-11-2019 09:15 Gestel JO9-1 Riethoven JO9-1G 54761 0-0
C 09-11-2019 09:00 Dommelen JO9-3 Reusel Sport/CoTrans JO9-4G 56319 0-0
C 09-11-2019 09:00 Marvilde JO9-2 RKSV Heeze JO9-3 56024 0-0
C 09-11-2019 09:00 UNA JO9-3G Oirschot Vooruit JO9-2 55329 0-0
C 02-11-2019 09:00 Reusel Sport/CoTrans JO9-4G UNA JO9-3G 55834 0-0
C 02-11-2019 08:45 Oirschot Vooruit JO9-2 Dommelen JO9-3 54567 0-0
C 02-11-2019 09:00 RKSV Heeze JO9-3 DVS JO9-2 55773 0-0
C 02-11-2019 09:30 Maarheeze JO9-1 Gestel JO9-1 56826 0-0
C 02-11-2019 10:00 Riethoven JO9-1G DOSL JO9-2 53528 0-0
C 02-11-2019 10:15 RPC JO9-4 Marvilde JO9-2 52914 0-0
C 26-10-2019 08:45 Oirschot Vooruit JO9-2 RPC JO9-4 53476 0-0
C 26-10-2019 09:00 Marvilde JO9-2 Riethoven JO9-1G 53128 0-0
C 26-10-2019 09:00 UNA JO9-3G RKSV Heeze JO9-3 56828 0-0
C 26-10-2019 09:15 Gestel JO9-1 Dommelen JO9-3 56772 0-0
C 26-10-2019 09:30 DVS JO9-2 Maarheeze JO9-1 54514 0-0
C 26-10-2019 10:00 DOSL JO9-2 Reusel Sport/CoTrans JO9-4G 56726 0-0
C 05-10-2019 09:00 Reusel Sport/CoTrans JO9-4G Gestel JO9-1 53015 0-0
C 05-10-2019 09:00 Dommelen JO9-3 DOSL JO9-2 54591 0-0
C 05-10-2019 09:00 RKSV Heeze JO9-3 Oirschot Vooruit JO9-2 54303 0-0
C 05-10-2019 09:30 Maarheeze JO9-1 Marvilde JO9-2 55185 0-0
C 05-10-2019 10:00 Riethoven JO9-1G DVS JO9-2 53162 0-0
C 05-10-2019 10:15 RPC JO9-4 UNA JO9-3G 56388 0-0
C 28-09-2019 08:45 Oirschot Vooruit JO9-2 Reusel Sport/CoTrans JO9-4G 54553 0-0
C 28-09-2019 09:00 Marvilde JO9-2 DOSL JO9-2 54461 0-0
C 28-09-2019 09:00 UNA JO9-3G Dommelen JO9-3 53892 0-0
C 28-09-2019 09:00 RKSV Heeze JO9-3 Riethoven JO9-1G 55148 0-0
C 28-09-2019 09:30 DVS JO9-2 Gestel JO9-1 56293 0-0
C 28-09-2019 10:15 RPC JO9-4 Maarheeze JO9-1 53446 0-0
C 21-09-2019 10:00 DOSL JO9-2 DVS JO9-2 55894 0-0
C 21-09-2019 10:00 Riethoven JO9-1G UNA JO9-3G 56369 0-0
C 21-09-2019 09:30 Maarheeze JO9-1 RKSV Heeze JO9-3 56186 0-0
C 21-09-2019 09:15 Gestel JO9-1 Oirschot Vooruit JO9-2 55058 0-0
C 21-09-2019 09:00 Dommelen JO9-3 RPC JO9-4 56475 0-0
C 21-09-2019 09:00 Reusel Sport/CoTrans JO9-4G Marvilde JO9-2 52902 0-0
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 23-05-2020 10:45 DVG JO9-2 Beerse Boys JO9-2 137862 0-0
C 23-05-2020 10:30 Boskant JO9-2G SV Unitas'59 JO9-6 136097 0-0
C 23-05-2020 09:15 HSE JO9-1 DVG JO9-1 157580 0-0
C 23-05-2020 09:00 Wilhelmina Boys JO9-3 Woenselse Boys JO9-2 138278 0-0
C 23-05-2020 09:00 SBC JO9-5G Best Vooruit JO9-3 136033 0-0
C 23-05-2020 08:45 Oirschot Vooruit JO9-2 SJO Juventud JO9-1 132264 0-0
C 16-05-2020 08:45 SV Unitas'59 JO9-6 Oirschot Vooruit JO9-2 133171 0-0
C 16-05-2020 08:45 Woenselse Boys JO9-2 SBC JO9-5G 133444 0-0
C 16-05-2020 09:00 Best Vooruit JO9-3 Wilhelmina Boys JO9-3 134502 0-0
C 16-05-2020 09:00 SJO Juventud JO9-1 Boskant JO9-2G 132726 0-0
C 16-05-2020 09:30 Beerse Boys JO9-2 HSE JO9-1 134729 0-0
C 16-05-2020 10:45 DVG JO9-1 DVG JO9-2 157579 0-0
C 09-05-2020 08:45 Oirschot Vooruit JO9-2 Beerse Boys JO9-2 133984 0-0
C 09-05-2020 09:00 SJO Juventud JO9-1 Woenselse Boys JO9-2 133546 0-0
C 09-05-2020 09:15 HSE JO9-1 SBC JO9-5G 133900 0-0
C 09-05-2020 10:30 Boskant JO9-2G Wilhelmina Boys JO9-3 134369 0-0
C 09-05-2020 10:45 DVG JO9-2 Best Vooruit JO9-3 133778 0-0
C 09-05-2020 10:45 DVG JO9-1 SV Unitas'59 JO9-6 157578 0-0
C 18-04-2020 08:45 SV Unitas'59 JO9-6 SJO Juventud JO9-1 138325 0-0
C 18-04-2020 08:45 Oirschot Vooruit JO9-2 DVG JO9-1 157577 0-0
C 18-04-2020 09:00 Best Vooruit JO9-3 Woenselse Boys JO9-2 132052 0-0
C 18-04-2020 09:00 Wilhelmina Boys JO9-3 HSE JO9-1 136692 0-0
C 18-04-2020 10:45 DVG JO9-2 Boskant JO9-2G 137083 0-0
C 11-04-2020 09:30 Beerse Boys JO9-2 DVG JO9-1 157572 0-0
C 04-04-2020 08:45 SV Unitas'59 JO9-6 DVG JO9-2 136325 0-0
C 04-04-2020 08:45 Woenselse Boys JO9-2 HSE JO9-1 132527 0-0
C 04-04-2020 09:00 Best Vooruit JO9-3 Oirschot Vooruit JO9-2 135430 0-0
C 04-04-2020 09:00 SJO Juventud JO9-1 SBC JO9-5G 136296 0-0
C 04-04-2020 10:45 DVG JO9-1 Wilhelmina Boys JO9-3 157576 0-0
C 04-04-2020 09:30 Beerse Boys JO9-2 Boskant JO9-2G 131724 0-0
C 28-03-2020 10:45 DVG JO9-2 SJO Juventud JO9-1 137859 0-0
C 28-03-2020 10:30 Boskant JO9-2G DVG JO9-1 157575 0-0
C 28-03-2020 09:15 HSE JO9-1 Best Vooruit JO9-3 136688 0-0
C 28-03-2020 09:00 Wilhelmina Boys JO9-3 Beerse Boys JO9-2 135445 0-0
C 28-03-2020 09:00 SBC JO9-5G SV Unitas'59 JO9-6 134756 0-0
C 28-03-2020 08:45 Oirschot Vooruit JO9-2 Woenselse Boys JO9-2 138422 0-0
C 21-03-2020 12:00 Woenselse Boys JO9-2 DVG JO9-1 157570 0-0
C 21-03-2020 09:00 SBC JO9-5G Beerse Boys JO9-2 131830 0-0
C 14-03-2020 08:45 Woenselse Boys JO9-2 DVG JO9-2 136892 0-0
C 14-03-2020 09:00 Best Vooruit JO9-3 Boskant JO9-2G 133967 0-0
C 14-03-2020 09:00 SBC JO9-5G Wilhelmina Boys JO9-3 138632 0-0
C 14-03-2020 09:15 HSE JO9-1 Oirschot Vooruit JO9-2 133512 0-0
C 14-03-2020 09:30 Beerse Boys JO9-2 SV Unitas'59 JO9-6 132818 0-0
C 14-03-2020 10:45 DVG JO9-1 SJO Juventud JO9-1 157574 0-0
C 07-03-2020 08:45 Oirschot Vooruit JO9-2 Wilhelmina Boys JO9-3 135688 0-0
C 07-03-2020 08:45 SV Unitas'59 JO9-6 HSE JO9-1 136225 0-0
C 07-03-2020 09:00 SJO Juventud JO9-1 Beerse Boys JO9-2 134057 0-0
C 07-03-2020 10:30 Boskant JO9-2G Woenselse Boys JO9-2 135046 0-0
C 07-03-2020 10:45 DVG JO9-2 SBC JO9-5G 137659 0-0
C 07-03-2020 10:45 DVG JO9-1 Best Vooruit JO9-3 157573 0-0
C 29-02-2020 10:45 DVG JO9-1 SBC JO9-5G 157571 0-0
C 15-02-2020 08:45 Woenselse Boys JO9-2 SV Unitas'59 JO9-6 136195 0-0
C 15-02-2020 09:00 Best Vooruit JO9-3 SJO Juventud JO9-1 138222 0-0
C 15-02-2020 09:00 SBC JO9-5G Oirschot Vooruit JO9-2 134165 0-0
C 15-02-2020 09:00 Wilhelmina Boys JO9-3 DVG JO9-2 136800 0-0
C 15-02-2020 09:15 HSE JO9-1 Boskant JO9-2G 134327 0-0
C 08-02-2020 08:45 SV Unitas'59 JO9-6 Best Vooruit JO9-3 136180 0-0
C 08-02-2020 09:00 SJO Juventud JO9-1 Wilhelmina Boys JO9-3 136251 0-0
C 08-02-2020 09:30 Beerse Boys JO9-2 Woenselse Boys JO9-2 134753 0-0
C 08-02-2020 10:00 Boskant JO9-2G Oirschot Vooruit JO9-2 132345 0-0
C 08-02-2020 10:45 DVG JO9-2 HSE JO9-1 137008 0-0
C 01-02-2020 09:15 HSE JO9-1 SJO Juventud JO9-1 132440 0-0
C 01-02-2020 09:00 Wilhelmina Boys JO9-3 SV Unitas'59 JO9-6 138426 0-0
C 01-02-2020 09:00 SBC JO9-5G Boskant JO9-2G 133830 0-0
C 01-02-2020 09:00 Best Vooruit JO9-3 Beerse Boys JO9-2 136812 0-0
C 01-02-2020 08:45 Oirschot Vooruit JO9-2 DVG JO9-2 132169 0-0
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 14-09-2019 09:00 Best Vooruit JO9-3 Oirschot Vooruit JO9-2 13878 0-0
B 14-09-2019 09:00 UNA JO9-3G DBS JO9-4 14038 0-0
B 07-09-2019 09:00 UNA JO9-3G Best Vooruit JO9-3 13493 0-0
B 07-09-2019 09:00 DBS JO9-4 Oirschot Vooruit JO9-2 13685 0-0
B 31-08-2019 08:45 Oirschot Vooruit JO9-2 UNA JO9-3G 13299 0-0
B 31-08-2019 09:00 Best Vooruit JO9-3 DBS JO9-4 13138 0-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Reusel Sport/CoTrans JO9-4G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Dommelen JO9-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 DOSL JO9-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Gestel JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Riethoven JO9-1G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Maarheeze JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 UNA JO9-3G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 RPC JO9-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 RKSV Heeze JO9-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 DVS JO9-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Marvilde JO9-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Oirschot Vooruit JO9-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Beerse Boys JO9-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 SV Unitas'59 JO9-6 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 DVG JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 SJO Juventud JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 DVG JO9-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Boskant JO9-2G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Oirschot Vooruit JO9-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Wilhelmina Boys JO9-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 SBC JO9-5G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Woenselse Boys JO9-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Best Vooruit JO9-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 HSE JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Best Vooruit JO9-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Oirschot Vooruit JO9-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 UNA JO9-3G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 DBS JO9-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Training

Berichten



Terug naar boven