0275 Onder 9 competitie (najaar)

Pupillen - O9 - Oirschot Vooruit JO9-1G

Teamleden

Spelers
Bram Aarts        
Sjoerd Gerritsen        
Jip Hermans        
Aleks holcblat        
Stan Kuypers        
Odin Manger        
Lincy van Nunen        
Kees van de Ven        
Jules Wolterink        
 
Overige teamleden
Ton Gerritsen Trainer
Perry Hermans Trainer
Roel van de Ven Trainer

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 23-05-2020 afgelast Oirschot Vooruit JO9-1G CHC JO9-1 132910
C 16-05-2020 afgelast HHC'09 JO9-1 Oirschot Vooruit JO9-1G 136632
C 09-05-2020 vervallen Oirschot Vooruit JO9-1G DVG JO9-1 133850
C 25-04-2020 afgelast Mariahout JO9-2 Oirschot Vooruit JO9-1G 157871
C 18-04-2020 afgelast RKTVC JO9-1 Oirschot Vooruit JO9-1G 136691
C 04-04-2020 afgelast ODC JO9-1 Oirschot Vooruit JO9-1G 132428
C 28-03-2020 afgelast Oirschot Vooruit JO9-1G Nieuwkuijk JO9-1 134968
C 14-03-2020 afgelast Oirschot Vooruit JO9-1G Boxtel JO9-2 138000
C 07-03-2020 08:45 Wilhelmina JO9-3 Oirschot Vooruit JO9-1G 136669
V 29-02-2020 09:00 Oirschot Vooruit JO9-1G Oirschot V JO9-2-3
C 15-02-2020 vervallen Oirschot Vooruit JO9-1G Zwaluw VFC JO9-2 138224
C 08-02-2020 vervallen WODAN JO9-3 Oirschot Vooruit JO9-1G 138450
C 01-02-2020 vervallen Oirschot Vooruit JO9-1G Den Dungen JO9-1 138201
V 25-01-2020 08:45 Oirschot Vooruit JO9-1G GSBW JO9-1
V 18-01-2020 09:00 Dommelen JO9-1 Oirschot Vooruit JO9-1G
V 11-01-2020 vervallen Gilze JO9-1 Oirschot Vooruit JO9-1G
C 14-12-2019 vervallen Oirschot Vooruit JO9-1G OVC'26 JO9-1 55639
C 07-12-2019 09:45 Bladella JO9-1 Oirschot Vooruit JO9-1G 53978
V 30-11-2019 08:45 Oirschot Vooruit JO9-1G ZIGO JO9-2
C 30-11-2019 vervallen Oirschot Vooruit JO9-1G Zwaluw VFC JO9-3 56425
C 23-11-2019 vervallen Oirschot Vooruit JO9-1G Were Di JO9-1 52896
C 16-11-2019 vervallen VV Trinitas Oisterwijk JO9-2 Oirschot Vooruit JO9-1G 54744
C 09-11-2019 vervallen Zwaluw VFC JO9-2 Oirschot Vooruit JO9-1G 53185
C 02-11-2019 vervallen Oirschot Vooruit JO9-1G Reusel Sport/CoTrans JO9-2 55339
C 26-10-2019 vervallen Haarsteeg JO9-1G Oirschot Vooruit JO9-1G 54583
T 19-10-2019 09:00 Oirschot Vooruit JO9-1G Oirschot V JO9-2-3-4
C 05-10-2019 vervallen Oirschot Vooruit JO9-1G ST Vessem/DEES JO9-1 92153
C 28-09-2019 09:30 GSBW JO9-1 Oirschot Vooruit JO9-1G 55936
C 21-09-2019 vervallen Oirschot Vooruit JO9-1G Jong Brabant JO9-2 56038
B 14-09-2019 09:30 Bladella JO9-1 Oirschot Vooruit JO9-1G 13888
B 07-09-2019 vervallen Reusel Sport/CoTrans JO9-2 Oirschot Vooruit JO9-1G 13657
B 31-08-2019 vervallen Oirschot Vooruit JO9-1G Hapert JO9-1 13300
V 24-08-2019 09:00 EFC JO9-1G Oirschot Vooruit JO9-1G
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 21-12-2019 10:15 VV Trinitas Oisterwijk JO9-2 ST Vessem/DEES JO9-1 92152 0-0
C 14-12-2019 10:15 VV Trinitas Oisterwijk JO9-2 Jong Brabant JO9-2 54469 0-0
C 14-12-2019 10:00 ST Vessem/DEES JO9-1 Reusel Sport/CoTrans JO9-2 92160 0-0
C 14-12-2019 08:45 Oirschot V. JO9-1G OVC'26 JO9-1 55639 0-0
C 14-12-2019 08:45 Zwaluw VFC JO9-2 Were Di JO9-1 56272 0-0
C 14-12-2019 10:15 Haarsteeg JO9-1G GSBW JO9-1 54834 0-0
C 07-12-2019 09:00 Reusel Sport/CoTrans JO9-2 Jong Brabant JO9-2 53960 0-0
C 07-12-2019 09:00 OVC'26 JO9-1 Haarsteeg JO9-1G 54729 0-0
C 07-12-2019 09:00 Were Di JO9-1 ST Vessem/DEES JO9-1 92159 0-0
C 07-12-2019 09:45 Bladella JO9-1 Oirschot V. JO9-1G 53978 0-0
C 07-12-2019 09:30 GSBW JO9-1 VV Trinitas Oisterwijk JO9-2 55625 0-0
C 30-11-2019 08:45 Zwaluw VFC JO9-2 Bladella JO9-1 53089 0-0
C 30-11-2019 09:00 OVC'26 JO9-1 Were Di JO9-1 55857 0-0
C 30-11-2019 09:00 Jong Brabant JO9-2 GSBW JO9-1 55533 0-0
C 30-11-2019 10:00 ST Vessem/DEES JO9-1 Haarsteeg JO9-1G 92158 0-0
C 30-11-2019 10:15 VV Trinitas Oisterwijk JO9-2 Reusel Sport/CoTrans JO9-2 56395 0-0
C 23-11-2019 08:45 Zwaluw VFC JO9-2 VV Trinitas Oisterwijk JO9-2 53047 0-0
C 23-11-2019 08:45 Oirschot V. JO9-1G Were Di JO9-1 52896 0-0
C 23-11-2019 09:45 Bladella JO9-1 GSBW JO9-1 53170 0-0
C 23-11-2019 10:00 ST Vessem/DEES JO9-1 Jong Brabant JO9-2 92157 0-0
C 23-11-2019 10:15 Haarsteeg JO9-1G Reusel Sport/CoTrans JO9-2 55302 0-0
C 16-11-2019 10:15 VV Trinitas Oisterwijk JO9-2 Oirschot V. JO9-1G 54744 0-0
C 16-11-2019 09:00 Were Di JO9-1 Haarsteeg JO9-1G 55227 0-0
C 16-11-2019 09:00 Reusel Sport/CoTrans JO9-2 Bladella JO9-1 53580 0-0
C 16-11-2019 09:00 Jong Brabant JO9-2 Zwaluw VFC JO9-2 55196 0-0
C 16-11-2019 09:00 OVC'26 JO9-1 ST Vessem/DEES JO9-1 92156 0-0
C 09-11-2019 08:45 Zwaluw VFC JO9-2 Oirschot V. JO9-1G 53185 0-0
C 09-11-2019 09:00 Jong Brabant JO9-2 Were Di JO9-1 54785 0-0
C 09-11-2019 09:00 Reusel Sport/CoTrans JO9-2 GSBW JO9-1 52977 0-0
C 09-11-2019 10:15 Haarsteeg JO9-1G Bladella JO9-1 53370 0-0
C 09-11-2019 10:15 VV Trinitas Oisterwijk JO9-2 OVC'26 JO9-1 53552 0-0
C 02-11-2019 09:30 Bladella JO9-1 ST Vessem/DEES JO9-1 92155 0-0
C 02-11-2019 08:45 Oirschot V. JO9-1G Reusel Sport/CoTrans JO9-2 55339 0-0
C 02-11-2019 09:00 Were Di JO9-1 VV Trinitas Oisterwijk JO9-2 56012 0-0
C 02-11-2019 09:00 OVC'26 JO9-1 Jong Brabant JO9-2 53423 0-0
C 02-11-2019 09:30 GSBW JO9-1 Zwaluw VFC JO9-2 53643 0-0
C 26-10-2019 09:00 Reusel Sport/CoTrans JO9-2 Were Di JO9-1 53422 0-0
C 26-10-2019 09:30 GSBW JO9-1 OVC'26 JO9-1 56861 0-0
C 26-10-2019 10:15 Haarsteeg JO9-1G Oirschot V. JO9-1G 54583 0-0
C 26-10-2019 10:15 VV Trinitas Oisterwijk JO9-2 Bladella JO9-1 55761 0-0
C 26-10-2019 10:00 ST Vessem/DEES JO9-1 Zwaluw VFC JO9-2 92154 0-0
C 05-10-2019 09:30 Bladella JO9-1 Jong Brabant JO9-2 56854 0-0
C 05-10-2019 08:45 Zwaluw VFC JO9-3 VV Trinitas Oisterwijk JO9-2 56853 0-0
C 05-10-2019 08:45 Zwaluw VFC JO9-2 Haarsteeg JO9-1G 55724 0-0
C 05-10-2019 09:00 OVC'26 JO9-1 Reusel Sport/CoTrans JO9-2 55096 0-0
C 05-10-2019 09:00 Were Di JO9-1 GSBW JO9-1 53425 0-0
C 05-10-2019 08:45 Oirschot V. JO9-1G ST Vessem/DEES JO9-1 92153 0-0
C 28-09-2019 09:00 Reusel Sport/CoTrans JO9-2 Zwaluw VFC JO9-2 53766 0-0
C 28-09-2019 09:00 OVC'26 JO9-1 Bladella JO9-1 54132 0-0
C 28-09-2019 09:00 Jong Brabant JO9-2 Haarsteeg JO9-1G 54752 0-0
C 28-09-2019 09:30 GSBW JO9-1 Oirschot V. JO9-1G 55936 0-0
C 28-09-2019 09:00 Were Di JO9-1 Zwaluw VFC JO9-3 56217 0-0
C 21-09-2019 08:45 Zwaluw VFC JO9-3 Reusel Sport/CoTrans JO9-2 54703 0-0
C 21-09-2019 10:15 Haarsteeg JO9-1G VV Trinitas Oisterwijk JO9-2 56468 0-0
C 21-09-2019 08:30 Bladella JO9-1 Were Di JO9-1 54189 0-0
C 21-09-2019 08:45 Oirschot V. JO9-1G Jong Brabant JO9-2 56038 0-0
C 21-09-2019 08:45 Zwaluw VFC JO9-2 OVC'26 JO9-1 54923 0-0
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 23-05-2020 10:00 Mariahout JO9-2 HHC'09 JO9-1 157879 0-0
C 23-05-2020 09:00 RKTVC JO9-1 ODC JO9-1 132709 0-0
C 23-05-2020 08:45 Oirschot V. JO9-1G CHC JO9-1 132910 0-0
C 23-05-2020 08:45 Boxtel JO9-2 Den Dungen JO9-1 134916 0-0
C 23-05-2020 08:45 Zwaluw VFC JO9-2 Wilhelmina JO9-3 136546 0-0
C 16-05-2020 08:45 Wilhelmina JO9-3 Boxtel JO9-2 136208 0-0
C 16-05-2020 09:30 HHC'09 JO9-1 Oirschot V. JO9-1G 136632 0-0
C 16-05-2020 09:30 CHC JO9-1 Mariahout JO9-2 157878 0-0
C 16-05-2020 10:00 Den Dungen JO9-1 Zwaluw VFC JO9-2 136470 0-0
C 16-05-2020 10:15 Nieuwkuijk JO9-1 RKTVC JO9-1 131738 0-0
C 09-05-2020 08:45 Zwaluw VFC JO9-2 RKTVC JO9-1 136053 0-0
C 09-05-2020 08:45 Boxtel JO9-2 HHC'09 JO9-1 136436 0-0
C 09-05-2020 09:30 CHC JO9-1 Wilhelmina JO9-3 137219 0-0
C 09-05-2020 10:00 Den Dungen JO9-1 ODC JO9-1 133652 0-0
C 09-05-2020 10:00 Mariahout JO9-2 Nieuwkuijk JO9-1 157877 0-0
C 25-04-2020 10:00 Mariahout JO9-2 Oirschot V. JO9-1G 157871 0-0
C 18-04-2020 10:15 Nieuwkuijk JO9-1 ODC JO9-1 132049 0-0
C 18-04-2020 10:00 Mariahout JO9-2 Zwaluw VFC JO9-2 157876 0-0
C 18-04-2020 09:00 RKTVC JO9-1 Oirschot V. JO9-1G 136691 0-0
C 18-04-2020 08:45 Boxtel JO9-2 CHC JO9-1 137032 0-0
C 18-04-2020 08:45 Wilhelmina JO9-3 Den Dungen JO9-1 137142 0-0
C 11-04-2020 09:00 RKTVC JO9-1 Mariahout JO9-2 157872 0-0
C 04-04-2020 08:45 Wilhelmina JO9-3 Mariahout JO9-2 157875 0-0
C 04-04-2020 10:30 HHC'09 JO9-1 Zwaluw VFC JO9-2 135179 0-0
C 04-04-2020 10:15 Nieuwkuijk JO9-1 Boxtel JO9-2 136446 0-0
C 04-04-2020 09:30 CHC JO9-1 RKTVC JO9-1 134699 0-0
C 04-04-2020 08:45 ODC JO9-1 Oirschot V. JO9-1G 132428 0-0
C 28-03-2020 09:00 RKTVC JO9-1 HHC'09 JO9-1 134854 0-0
C 28-03-2020 08:45 Oirschot V. JO9-1G Nieuwkuijk JO9-1 134968 0-0
C 28-03-2020 08:45 Boxtel JO9-2 ODC JO9-1 135819 0-0
C 28-03-2020 08:45 Zwaluw VFC JO9-2 CHC JO9-1 134634 0-0
C 28-03-2020 10:00 Mariahout JO9-2 Den Dungen JO9-1 157874 0-0
C 21-03-2020 10:15 Nieuwkuijk JO9-1 HHC'09 JO9-1 134173 0-0
C 21-03-2020 08:45 Boxtel JO9-2 Mariahout JO9-2 157870 0-0
C 14-03-2020 09:30 CHC JO9-1 Den Dungen JO9-1 133889 0-0
C 14-03-2020 08:45 ODC JO9-1 Mariahout JO9-2 157873 0-0
C 14-03-2020 08:45 Oirschot V. JO9-1G Boxtel JO9-2 138000 0-0
C 14-03-2020 10:15 Nieuwkuijk JO9-1 Zwaluw VFC JO9-2 131743 0-0
C 14-03-2020 10:30 HHC'09 JO9-1 Wilhelmina JO9-3 137085 0-0
C 14-03-2020 10:45 DVG JO9-1 RKTVC JO9-1 134923 0-0
C 07-03-2020 08:45 Wilhelmina JO9-3 Oirschot V. JO9-1G 136669 0-0
C 07-03-2020 08:45 Zwaluw VFC JO9-2 ODC JO9-1 131728 0-0
C 07-03-2020 08:45 Boxtel JO9-2 RKTVC JO9-1 132004 0-0
C 07-03-2020 09:30 CHC JO9-1 Nieuwkuijk JO9-1 136397 0-0
C 07-03-2020 10:00 Den Dungen JO9-1 HHC'09 JO9-1 134316 0-0
C 29-02-2020 10:00 RKTVC JO9-1 Wilhelmina JO9-3 134260 0-0
C 15-02-2020 08:45 ODC JO9-1 Wilhelmina JO9-3 132881 0-0
C 15-02-2020 08:45 Oirschot V. JO9-1G Zwaluw VFC JO9-2 138224 0-0
C 15-02-2020 09:00 RKTVC JO9-1 WODAN JO9-3 133782 0-0
C 15-02-2020 10:30 HHC'09 JO9-1 CHC JO9-1 132722 0-0
C 15-02-2020 10:45 DVG JO9-1 Boxtel JO9-2 136656 0-0
C 15-02-2020 10:15 Nieuwkuijk JO9-1 Den Dungen JO9-1 132766 0-0
C 08-02-2020 08:45 Wilhelmina JO9-3 Nieuwkuijk JO9-1 136713 0-0
C 08-02-2020 08:45 Zwaluw VFC JO9-2 Boxtel JO9-2 132731 0-0
C 08-02-2020 09:00 WODAN JO9-3 Oirschot V. JO9-1G 138450 0-0
C 08-02-2020 10:30 HHC'09 JO9-1 ODC JO9-1 132365 0-0
C 08-02-2020 09:30 CHC JO9-1 DVG JO9-1 137320 0-0
C 08-02-2020 10:00 Den Dungen JO9-1 RKTVC JO9-1 135572 0-0
C 01-02-2020 10:45 DVG JO9-1 Zwaluw VFC JO9-2 133599 0-0
C 01-02-2020 08:45 Oirschot V. JO9-1G Den Dungen JO9-1 138201 0-0
C 01-02-2020 08:45 Boxtel JO9-2 WODAN JO9-3 137471 0-0
C 01-02-2020 08:45 ODC JO9-1 CHC JO9-1 134189 0-0
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 14-09-2019 09:30 Bladella JO9-1 Oirschot V. JO9-1G 13888 0-0
B 14-09-2019 09:45 Hapert JO9-1G Reusel Sport/CoTrans JO9-2 13999 0-0
B 07-09-2019 09:00 Reusel Sport/CoTrans JO9-2 Oirschot V. JO9-1G 13657 0-0
B 07-09-2019 09:45 Hapert JO9-1G Bladella JO9-1 13451 0-0
B 31-08-2019 10:45 Oirschot V. JO9-1G Hapert JO9-1 13300 0-0
B 31-08-2019 09:30 Bladella JO9-1 Reusel Sport/CoTrans JO9-2 13148 0-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Oirschot V. JO9-1G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Zwaluw VFC JO9-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Haarsteeg JO9-1G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 ST DEES/Vessem JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Bladella JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Reusel Sport/CoTrans JO9-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 OVC'26 JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Were Di JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 VV Trinitas Oisterwijk JO9-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Jong Brabant JO9-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 GSBW JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 HHC'09 JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Wilhelmina JO9-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 CHC JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Den Dungen JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Mariahout JO9-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Zwaluw VFC JO9-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Boxtel JO9-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 RKTVC JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 ODC JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Nieuwkuijk JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Oirschot V. JO9-1G 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Bladella JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Oirschot V. JO9-1G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Hapert JO9-1G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Reusel Sport/CoTrans JO9-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Training

Berichten



Terug naar boven