0265 Onder 11 competitie (najaar)

Pupillen - O11 - Oirschot Vooruit JO11-2

Teamleden

Spelers
Sven van Daal        
Job van Dingenen        
Teun Megens        
Jur van de Mierden        
Jorn van Nunen        
Huub van Roovert        
Dani Verhouden        
Joeke Verouden        
Stijn van Wandelen        
Sofie van Wandelen        
Evie Waterreus        
 
Overige teamleden
Joost van Roovert Trainer
Frans Verhouden Trainer

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 23-05-2020 10:15 Brabantia JO11-3 Oirschot Vooruit JO11-2 122944
C 16-05-2020 10:00 Oirschot Vooruit JO11-2 RKVVO JO11-4 123653
C 09-05-2020 10:00 FC Eindhoven AV JO11-3 Oirschot Vooruit JO11-2 121352
C 18-04-2020 11:30 ST Steensel/Knegselse Boys JO11-2 Oirschot Vooruit JO11-2 124610
C 04-04-2020 10:00 Oirschot Vooruit JO11-2 SJO Juventud JO11-1G 124424
C 28-03-2020 09:00 DBS JO11-4 Oirschot Vooruit JO11-2 125252
C 14-03-2020 10:00 Oirschot Vooruit JO11-2 SV Unitas'59 JO11-4 122595
C 07-03-2020 10:15 HSE JO11-1 Oirschot Vooruit JO11-2 123608
C 15-02-2020 10:00 Oirschot Vooruit JO11-2 SBC JO11-3G J. (Jesse) van der Sande 120803 2 - 3
C 08-02-2020 10:00 Oirschot Vooruit JO11-2 Best Vooruit JO11-3 S. (Stijn) van Straten 120673 8 - 3
C 01-02-2020 10:15 WODAN JO11-3 Oirschot Vooruit JO11-2 121093 2 - 5
V 25-01-2020 10:00 Oirschot Vooruit JO11-2 trinitas JO11-3
C 18-01-2020 11:30 Woenselse Boys JO11-3 Oirschot Vooruit JO11-2 I. (Ilias) Van Tongeren 45840 4 - 3
C 14-12-2019 10:15 SBC JO11-3G Oirschot Vooruit JO11-2 89516 6 - 1
C 07-12-2019 09:00 UNA JO11-3G Oirschot Vooruit JO11-2 Afgeschermd 89529
C 30-11-2019 10:00 Oirschot Vooruit JO11-2 Geldrop JO11-5 A.H. (Thijs) Claassen 89506 6 - 2
C 23-11-2019 10:00 Oirschot Vooruit JO11-2 RKSV Nuenen JO11-5 89503 14 - 2
C 16-11-2019 10:15 HSE JO11-1 Oirschot Vooruit JO11-2 R. (Ramazan) Payas 89500 3 - 5
C 16-11-2019 vervallen Oirschot Vooruit JO11-2 Brabantia JO11-3 47077
C 09-11-2019 vervallen Oirschot Vooruit JO11-2 HSE JO11-1 45194
C 09-11-2019 10:00 Oirschot Vooruit JO11-2 SV Valkenswaard JO11-3 S.P.H. (Stijn) van Nunen 48544 7 - 3
C 02-11-2019 vervallen Geldrop JO11-5 Oirschot Vooruit JO11-2 47439
C 02-11-2019 09:00 DBS JO11-4 Oirschot Vooruit JO11-2 45744 2 - 8
C 26-10-2019 vervallen Oirschot Vooruit JO11-2 SBC JO11-3G 48450
C 26-10-2019 10:00 Oirschot Vooruit JO11-2 SV Unitas'59 JO11-3 S.J. (Sil) de Bruin 46871 8 - 1
C 19-10-2019 10:00 Oirschot Vooruit JO11-2 Best Vooruit JO11-4 F. (Frans) Verhouden 89492 3 - 6
C 12-10-2019 10:00 Oirschot Vooruit JO11-2 FC Eindhoven AV JO11-3 K.C.J. (Kees) de Bresser 89900 3 - 10
C 05-10-2019 10:15 Brabantia JO11-3 Oirschot Vooruit JO11-2 J. (Jarno) Timmermans 89487 3 - 7
C 05-10-2019 vervallen Best Vooruit JO11-4 Oirschot Vooruit JO11-2 45781
C 21-09-2019 vervallen RKSV Nuenen JO11-5 Oirschot Vooruit JO11-2 45909
C 21-09-2019 09:00 Nieuw Woensel JO11-1 Oirschot Vooruit JO11-2 J. (Jeroen) Hendriks 89483 14 - 0
B 14-09-2019 10:15 SBC JO11-3G Oirschot Vooruit JO11-2 E. (Erit) van Fulpen 11795 3 - 4
B 07-09-2019 10:30 Beerse Boys JO11-2 Oirschot Vooruit JO11-2 S. (Senn) van Kollenburg 11549 10 - 4
B 31-08-2019 08:45 Oirschot Vooruit JO11-2 Best Vooruit JO11-3 J. (Joost) van Roovert 11228 4 - 6
V 24-08-2019 10:30 EFC JO11-2G Oirschot Vooruit JO11-2
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 22-01-2020 19:00 Geldrop JO11-5 Woenselse Boys JO11-3 89513 2-8
C 18-01-2020 11:30 Woenselse Boys JO11-3 Oirschot V. JO11-2G 45840 4-3
C 21-12-2019 09:45 RKSV Nuenen JO11-5 DBS JO11-4 46887 4-7
C 21-12-2019 10:00 Best Vooruit JO11-4 Geldrop JO11-5 89518 3-4
C 21-12-2019 10:30 Brabantia JO11-3 SV Unitas'59 JO11-3 48201 4-3
C 21-12-2019 10:15 SBC JO11-3G HSE JO11-1 89517 10-3
C 21-12-2019 09:00 Nieuw Woensel JO11-1 SV Valkenswaard JO11-3 45351 6-1
C 18-12-2019 18:30 FC Eindhoven AV JO11-3 UNA JO11-3G 89911 15-1
C 14-12-2019 10:00 Woenselse Boys JO11-3 Nieuw Woensel JO11-1 89515 0-3
C 14-12-2019 10:15 Best Vooruit JO11-4 HSE JO11-1 48883 7-1
C 14-12-2019 09:45 RKSV Nuenen JO11-5 SV Valkenswaard JO11-3 45197 0-6
C 14-12-2019 09:00 DBS JO11-4 Geldrop JO11-5 89514 5-1
C 14-12-2019 10:00 SV Unitas'59 JO11-3 UNA JO11-3G 89530 0-0
C 14-12-2019 10:15 SBC JO11-3G Oirschot V. JO11-2G 89516 6-1
C 14-12-2019 10:15 Brabantia JO11-3 FC Eindhoven AV JO11-3 89910 3-3
C 07-12-2019 09:00 UNA JO11-3G Oirschot Vooruit JO11-2 89529 0-0
C 07-12-2019 09:00 Nieuw Woensel JO11-1 SBC JO11-3G 89510 3-2
C 07-12-2019 10:00 Best Vooruit JO11-4 Brabantia JO11-3 89511 8-1
C 07-12-2019 10:00 SV Valkenswaard JO11-3 SV Unitas'59 JO11-3 47059 13-1
C 07-12-2019 10:00 FC Eindhoven AV JO11-3 RKSV Nuenen JO11-5 89909 5-0
C 07-12-2019 10:15 HSE JO11-1 DBS JO11-4 89512 4-3
C 30-11-2019 10:00 Woenselse Boys JO11-3 FC Eindhoven AV JO11-3 89908 0-14
C 30-11-2019 09:45 RKSV Nuenen JO11-5 Nieuw Woensel JO11-1 89508 2-8
C 30-11-2019 09:00 DBS JO11-4 SV Valkenswaard JO11-3 89509 2-10
C 30-11-2019 10:15 Brabantia JO11-3 UNA JO11-3G 89528 5-4
C 30-11-2019 10:15 SBC JO11-3G Best Vooruit JO11-4 48604 3-2
C 30-11-2019 10:00 SV Unitas'59 JO11-3 HSE JO11-1 89507 4-1
C 30-11-2019 10:00 Oirschot Vooruit JO11-2 Geldrop JO11-5 89506 6-2
C 23-11-2019 10:00 Oirschot Vooruit JO11-2 RKSV Nuenen JO11-5 89503 14-2
C 23-11-2019 10:00 Geldrop JO11-5 SV Unitas'59 JO11-3 89505 7-4
C 23-11-2019 10:00 SV Valkenswaard JO11-3 HSE JO11-1 89504 12-3
C 23-11-2019 10:00 Woenselse Boys JO11-3 Brabantia JO11-3 46070 5-9
C 23-11-2019 10:00 UNA JO11-3G SBC JO11-3G 89527 0-11
C 23-11-2019 10:00 FC Eindhoven AV JO11-3 Best Vooruit JO11-4 89907 2-2
C 23-11-2019 09:00 Nieuw Woensel JO11-1 DBS JO11-4 45492 6-1
C 16-11-2019 10:00 SV Valkenswaard JO11-3 UNA JO11-3G 89526 14-0
C 16-11-2019 11:00 Geldrop JO11-5 FC Eindhoven AV JO11-3 89906 2-4
C 16-11-2019 10:15 SBC JO11-3G Woenselse Boys JO11-3 89502 5-2
C 16-11-2019 10:00 Best Vooruit JO11-4 Nieuw Woensel JO11-1 89501 2-10
C 16-11-2019 10:15 HSE JO11-1 Oirschot Vooruit JO11-2 89500 3-5
C 16-11-2019 10:00 SV Unitas'59 JO11-3 RKSV Nuenen JO11-5 48758 10-3
C 16-11-2019 09:00 DBS JO11-4 Brabantia JO11-3 45417 4-1
C 09-11-2019 09:45 RKSV Nuenen JO11-5 Best Vooruit JO11-4 89499 1-16
C 09-11-2019 10:00 Woenselse Boys JO11-3 DBS JO11-4 89498 7-12
C 09-11-2019 10:00 Oirschot Vooruit JO11-2 SV Valkenswaard JO11-3 48544 7-3
C 09-11-2019 10:00 FC Eindhoven AV JO11-3 SV Unitas'59 JO11-3 89905 6-2
C 09-11-2019 11:30 Brabantia JO11-3 SBC JO11-3G 89497 4-3
C 09-11-2019 10:30 Nieuw Woensel JO11-1 Geldrop JO11-5 89496 12-2
C 09-11-2019 10:00 UNA JO11-3G HSE JO11-1 89525 4-14
C 02-11-2019 10:15 SBC JO11-3G FC Eindhoven AV JO11-3 89904 1-6
C 02-11-2019 10:15 Brabantia JO11-3 RKSV Nuenen JO11-5 89495 11-5
C 02-11-2019 10:15 HSE JO11-1 Nieuw Woensel JO11-1 48242 0-0
C 02-11-2019 10:00 Geldrop JO11-5 UNA JO11-3G 89524 4-3
C 02-11-2019 10:00 SV Unitas'59 JO11-3 Woenselse Boys JO11-3 45250 9-5
C 02-11-2019 09:00 DBS JO11-4 Oirschot Vooruit JO11-2 45744 2-8
C 02-11-2019 10:00 Best Vooruit JO11-4 SV Valkenswaard JO11-3 48331 1-3
C 26-10-2019 08:30 UNA JO11-3G DBS JO11-4 89523 2-10
C 26-10-2019 09:00 Nieuw Woensel JO11-1 Brabantia JO11-3 89493 11-1
C 26-10-2019 09:45 RKSV Nuenen JO11-5 SBC JO11-3G 45388 0-12
C 26-10-2019 10:00 SV Valkenswaard JO11-3 Geldrop JO11-5 48678 4-6
C 26-10-2019 10:00 Oirschot Vooruit JO11-2 SV Unitas'59 JO11-3 46871 8-1
C 19-10-2019 10:00 SV Valkenswaard JO11-3 Brabantia JO11-3 89491 4-6
C 19-10-2019 10:00 Oirschot Vooruit JO11-2 Best Vooruit JO11-4 89492 3-6
C 19-10-2019 10:00 Geldrop JO11-5 SBC JO11-3G 89490 2-1
C 19-10-2019 10:00 UNA JO11-3G Woenselse Boys JO11-3 89522 0-0
C 19-10-2019 10:00 FC Eindhoven AV JO11-3 Nieuw Woensel JO11-1 89902 0-0
C 19-10-2019 10:15 HSE JO11-1 RKSV Nuenen JO11-5 45438 15-1
C 12-10-2019 10:00 SV Unitas'59 JO11-3 DBS JO11-4 47716 2-4
C 12-10-2019 10:00 Woenselse Boys JO11-3 Best Vooruit JO11-4 89494 2-14
C 12-10-2019 10:00 Oirschot Vooruit JO11-2 FC Eindhoven AV JO11-3 89900 3-10
C 05-10-2019 10:00 Best Vooruit JO11-4 Oirschot Vooruit JO11-2 45781 0-0
C 05-10-2019 10:00 Geldrop JO11-5 DBS JO11-4 45779 0-0
C 05-10-2019 10:15 Brabantia JO11-3 Nieuw Woensel JO11-1 48543 0-0
C 05-10-2019 09:45 Woenselse Boys JO11-3 RKSV Nuenen JO11-5 46683 0-0
C 05-10-2019 10:00 SV Unitas'59 JO11-3 Nieuw Woensel JO11-1 89486 3-10
C 05-10-2019 10:00 Best Vooruit JO11-4 UNA JO11-3G 89521 14-1
C 05-10-2019 09:00 DBS JO11-4 FC Eindhoven AV JO11-3 89901 0-0
C 05-10-2019 09:45 RKSV Nuenen JO11-5 Woenselse Boys JO11-3 89489 4-7
C 05-10-2019 10:15 SBC JO11-3G SV Valkenswaard JO11-3 89488 1-4
C 05-10-2019 10:15 Brabantia JO11-3 Oirschot Vooruit JO11-2 89487 3-7
C 05-10-2019 10:15 HSE JO11-1 Geldrop JO11-5 47696 4-2
C 05-10-2019 10:15 HSE JO11-1 SV Valkenswaard JO11-3 46158 0-0
C 28-09-2019 10:15 HSE JO11-1 SBC JO11-3G 45684 0-0
C 28-09-2019 10:00 Geldrop JO11-5 Best Vooruit JO11-4 48193 0-0
C 28-09-2019 10:00 SV Valkenswaard JO11-3 Woenselse Boys JO11-3 45426 18-1
C 28-09-2019 10:00 SV Unitas'59 JO11-3 Best Vooruit JO11-4 48751 2-2
C 28-09-2019 10:00 Oirschot Vooruit JO11-2 Nieuw Woensel JO11-1 47399 0-0
C 28-09-2019 10:15 HSE JO11-1 Brabantia JO11-3 89484 3-9
C 28-09-2019 09:00 DBS JO11-4 SBC JO11-3G 89485 1-9
C 28-09-2019 10:00 Geldrop JO11-5 RKSV Nuenen JO11-5 48822 7-0
C 28-09-2019 10:00 UNA JO11-3G Nieuw Woensel JO11-1 89520 0-13
C 21-09-2019 09:45 RKSV Nuenen JO11-5 Oirschot Vooruit JO11-2 45909 0-0
C 21-09-2019 10:15 SBC JO11-3G Geldrop JO11-5 45254 0-0
C 21-09-2019 10:00 FC Eindhoven AV JO11-3 SV Valkenswaard JO11-3 89899 5-6
C 21-09-2019 09:00 Nieuw Woensel JO11-1 Oirschot Vooruit JO11-2 89483 14-0
C 21-09-2019 10:15 Brabantia JO11-3 Geldrop JO11-5 46313 3-7
C 21-09-2019 10:15 SBC JO11-3G SV Unitas'59 JO11-3 45065 10-1
C 21-09-2019 10:00 Best Vooruit JO11-4 DBS JO11-4 89482 9-0
C 21-09-2019 09:45 RKSV Nuenen JO11-5 UNA JO11-3G 89519 4-6
C 21-09-2019 09:45 Woenselse Boys JO11-3 HSE JO11-1 47423 0-0
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 23-05-2020 11:30 ST Steensel/Knegselse Boys JO11-2 WODAN JO11-3 121936 0-0
C 23-05-2020 11:30 RKVVO JO11-4 SBC JO11-3G 123112 0-0
C 23-05-2020 10:30 SJO Juventud JO11-1G SV Unitas'59 JO11-4 124306 0-0
C 23-05-2020 10:15 Brabantia JO11-3 Oirschot V. JO11-2G 122944 0-0
C 23-05-2020 10:00 FC Eindhoven AV JO11-3 HSE JO11-1 123991 0-0
C 23-05-2020 09:00 DBS JO11-4 Best Vooruit JO11-3 123773 0-0
C 16-05-2020 10:00 Best Vooruit JO11-3 ST Steensel/Knegselse Boys JO11-2 123545 0-0
C 16-05-2020 10:00 SV Unitas'59 JO11-4 FC Eindhoven AV JO11-3 124428 0-0
C 16-05-2020 10:00 Oirschot V. JO11-2G RKVVO JO11-4 123653 0-0
C 16-05-2020 10:15 SBC JO11-3G Brabantia JO11-3 121264 0-0
C 16-05-2020 10:15 HSE JO11-1 SJO Juventud JO11-1G 119611 0-0
C 16-05-2020 10:15 WODAN JO11-3 DBS JO11-4 121978 0-0
C 09-05-2020 10:00 FC Eindhoven AV JO11-3 Oirschot V. JO11-2G 121352 0-0
C 09-05-2020 10:15 Brabantia JO11-3 WODAN JO11-3 123708 0-0
C 09-05-2020 10:15 SBC JO11-3G SV Unitas'59 JO11-4 121623 0-0
C 09-05-2020 10:15 HSE JO11-1 Best Vooruit JO11-3 121733 0-0
C 09-05-2020 10:30 SJO Juventud JO11-1G DBS JO11-4 124148 0-0
C 09-05-2020 11:30 RKVVO JO11-4 ST Steensel/Knegselse Boys JO11-2 119251 0-0
C 18-04-2020 09:30 DBS JO11-4 RKVVO JO11-4 123313 0-0
C 18-04-2020 10:00 SV Unitas'59 JO11-4 HSE JO11-1 125109 0-0
C 18-04-2020 10:00 FC Eindhoven AV JO11-3 SBC JO11-3G 119357 0-0
C 18-04-2020 10:15 Brabantia JO11-3 SJO Juventud JO11-1G 123552 0-0
C 18-04-2020 10:15 WODAN JO11-3 Best Vooruit JO11-3 124006 0-0
C 18-04-2020 11:30 ST Steensel/Knegselse Boys JO11-2 Oirschot V. JO11-2G 124610 0-0
C 04-04-2020 10:00 Best Vooruit JO11-3 RKVVO JO11-4 123157 0-0
C 04-04-2020 10:00 SV Unitas'59 JO11-4 Brabantia JO11-3 121534 0-0
C 04-04-2020 10:00 Oirschot V. JO11-2G SJO Juventud JO11-1G 124424 0-0
C 04-04-2020 10:15 SBC JO11-3G DBS JO11-4 123345 0-0
C 04-04-2020 10:15 WODAN JO11-3 FC Eindhoven AV JO11-3 123108 0-0
C 04-04-2020 10:15 HSE JO11-1 ST Steensel/Knegselse Boys JO11-2 119738 0-0
C 28-03-2020 11:30 ST Steensel/Knegselse Boys JO11-2 SV Unitas'59 JO11-4 122480 0-0
C 28-03-2020 11:30 RKVVO JO11-4 WODAN JO11-3 119867 0-0
C 28-03-2020 10:30 SJO Juventud JO11-1G SBC JO11-3G 119396 0-0
C 28-03-2020 10:15 Brabantia JO11-3 HSE JO11-1 119180 0-0
C 28-03-2020 10:00 FC Eindhoven AV JO11-3 Best Vooruit JO11-3 120454 0-0
C 28-03-2020 09:00 DBS JO11-4 Oirschot V. JO11-2G 125252 0-0
C 21-03-2020 10:30 SJO Juventud JO11-1G Best Vooruit JO11-3 122471 0-0
C 14-03-2020 10:00 Oirschot V. JO11-2G SV Unitas'59 JO11-4 122595 0-0
C 14-03-2020 08:45 Best Vooruit JO11-3 Brabantia JO11-3 119714 0-0
C 14-03-2020 10:15 SBC JO11-3G HSE JO11-1 120212 0-0
C 14-03-2020 10:15 WODAN JO11-3 SJO Juventud JO11-1G 119382 0-0
C 14-03-2020 11:30 RKVVO JO11-4 FC Eindhoven AV JO11-3 120129 0-0
C 14-03-2020 11:30 ST Steensel/Knegselse Boys JO11-2 DBS JO11-4 122260 0-0
C 07-03-2020 10:00 SV Unitas'59 JO11-4 RKVVO JO11-4 125533 0-0
C 07-03-2020 10:00 FC Eindhoven AV JO11-3 DBS JO11-4 121966 0-0
C 07-03-2020 10:15 Brabantia JO11-3 ST Steensel/Knegselse Boys JO11-2 124925 3-3
C 07-03-2020 10:15 SBC JO11-3G WODAN JO11-3 123255 13-2
C 07-03-2020 10:15 HSE JO11-1 Oirschot V. JO11-2G 123608 0-0
C 15-02-2020 09:00 DBS JO11-4 Brabantia JO11-3 122610 14-2
C 15-02-2020 10:00 Best Vooruit JO11-3 SV Unitas'59 JO11-4 119514 10-10
C 15-02-2020 10:00 Oirschot V. JO11-2G SBC JO11-3G 120803 2-3
C 15-02-2020 10:15 WODAN JO11-3 HSE JO11-1 119339 2-6
C 15-02-2020 11:30 RKVVO JO11-4 SJO Juventud JO11-1G 120771 6-4
C 15-02-2020 11:30 ST Steensel/Knegselse Boys JO11-2 FC Eindhoven AV JO11-3 124924 4-5
C 08-02-2020 10:00 SV Unitas'59 JO11-4 WODAN JO11-3 122014 4-2
C 08-02-2020 10:00 Oirschot V. JO11-2G Best Vooruit JO11-3 120673 8-3
C 08-02-2020 10:15 Brabantia JO11-3 RKVVO JO11-4 123420 4-7
C 08-02-2020 10:15 SBC JO11-3G ST Steensel/Knegselse Boys JO11-2 122221 4-1
C 08-02-2020 10:15 HSE JO11-1 DBS JO11-4 122118 0-11
C 08-02-2020 10:45 SJO Juventud JO11-1G FC Eindhoven AV JO11-3 125334 3-6
C 01-02-2020 10:00 ST Steensel/Knegselse Boys JO11-2 SJO Juventud JO11-1G 122461 2-3
C 01-02-2020 11:30 RKVVO JO11-4 HSE JO11-1 120219 5-1
C 01-02-2020 10:15 WODAN JO11-3 Oirschot V. JO11-2G 121093 2-5
C 01-02-2020 10:00 FC Eindhoven AV JO11-3 Brabantia JO11-3 122942 7-4
C 01-02-2020 10:00 Best Vooruit JO11-3 SBC JO11-3G 123962 8-3
C 01-02-2020 09:00 DBS JO11-4 SV Unitas'59 JO11-4 124470 10-4
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 14-09-2019 10:00 Best Vooruit JO11-3 Beerse Boys JO11-2 11976 1-5
B 14-09-2019 10:15 SBC JO11-3G Oirschot Vooruit JO11-2 11795 3-4
B 07-09-2019 10:00 Best Vooruit JO11-3 SBC JO11-3G 11437 7-4
B 07-09-2019 10:30 Beerse Boys JO11-2 Oirschot Vooruit JO11-2 11549 10-4
B 31-08-2019 08:45 Oirschot Vooruit JO11-2 Best Vooruit JO11-3 11228 4-6
B 31-08-2019 10:15 SBC JO11-3G Beerse Boys JO11-2 11059 3-3

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Nieuw Woensel JO11-1 11 11 0 0 33 96 14 82 0
2 SV Valkenswaard JO11-3 13 9 0 4 27 98 39 59 0
3 SBC JO11-3G 13 8 0 5 24 74 29 45 0
4 FC Eindhoven AV JO11-3 10 7 2 1 23 70 20 50 0
5 Best Vooruit JO11-4 13 7 2 4 23 86 33 53 0
6 Brabantia JO11-3 13 7 1 5 22 60 67 -7 0
7 Oirschot V. JO11-2G 12 7 0 5 21 65 56 9 0
8 Geldrop JO11-5 13 7 0 6 21 48 57 -9 0
9 DBS JO11-4 12 6 0 6 18 51 63 -12 0
10 HSE JO11-1 10 4 0 6 12 51 57 -6 0
11 SV Unitas'59 JO11-3 12 3 1 8 10 42 73 -31 0
12 Woenselse Boys JO11-3 11 3 0 8 9 41 93 -52 0
13 UNA JO11-3G 10 1 0 9 3 21 104 -83 0
14 RKSV Nuenen JO11-5 13 0 0 13 0 26 124 -98 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 DBS JO11-4 3 3 0 0 9 35 6 29 0
2 RKVVO JO11-4 3 3 0 0 9 18 9 9 0
3 FC Eindhoven AV JO11-3 3 3 0 0 9 18 11 7 0
4 SBC JO11-3G 4 3 0 1 9 23 13 10 0
5 Oirschot V. JO11-2G 3 2 0 1 6 15 8 7 0
6 Best Vooruit JO11-3 3 1 1 1 4 21 21 0 0
7 SV Unitas'59 JO11-4 3 1 1 1 4 18 22 -4 0
8 SJO Juventud JO11-1G 3 1 0 2 3 10 14 -4 0
9 HSE JO11-1 3 1 0 2 3 7 18 -11 0
10 ST Steensel/Knegselse Boys JO11-2 4 0 1 3 1 10 15 -5 0
11 Brabantia JO11-3 4 0 1 3 1 13 31 -18 0
12 WODAN JO11-3 4 0 0 4 0 8 28 -20 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Beerse Boys JO11-2 3 2 1 0 7 18 8 10 0
2 Best Vooruit JO11-3 3 2 0 1 6 14 13 1 0
3 Oirschot V. JO11-2G 3 1 0 2 3 12 19 -7 0
4 SBC JO11-3G 3 0 1 2 1 10 14 -4 0

Training

Berichten



Terug naar boven