0265 Onder 11 competitie (najaar)

Pupillen - O11 - Oirschot Vooruit JO11-1

Teamleden

Spelers
Teun van den Boomen        
Luuk Coppelmans        
Olivier Evers        
Floris van Gerven        
Noa van der Heijden        
Boris van Maasakkers        
Gijs van Nunen        
Ties van Nunen        
Teun Oudshoorn        
Tycho van Roovert        
Floris Smulders        
 
Overige teamleden
John Coppelmans Trainer
Johan van Gerven Trainer
Frank van Maasakkers Trainer
Ton van Roovert Trainer

Wedstrijdplanning

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Accommodatie Veld Kleedkamer thuis Kleedkamer uit Verzameltijd
C 14-12-2019 10:00 Oirschot Vooruit JO11-1 DBS JO11-1 46420 Sportpark Moorland - -
V 11-01-2020 10:00 Gilze JO11-1 Oirschot Vooruit JO11-1 - -
V 18-01-2020 10:00 Dommelen JO11-1 Oirschot Vooruit JO11-1 - -
V 25-01-2020 10:00 Oirschot Vooruit JO11-1 Unitas'59 JO11-1 - -
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris
C 14-12-2019 09:45 RKSV Nuenen JO11-2 Brabantia JO11-1
C 14-12-2019 10:00 SV Unitas'59 JO11-1 VV Trinitas Oisterwijk JO11-1
C 14-12-2019 10:00 Oirschot Vooruit JO11-1 DBS JO11-1
C 14-12-2019 10:30 Beerse Boys JO11-1 Audacia JO11-1

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 07-12-2019 10:00 SV Unitas'59 JO11-1 Oirschot Vooruit JO11-1 49113 1-3
C 07-12-2019 10:00 FC Eindhoven AV JO11-2 Acht JO11-1 47479 2-12
C 07-12-2019 09:00 VV Trinitas Oisterwijk JO11-1 Beerse Boys JO11-1 46483 7-3
C 07-12-2019 09:00 DBS JO11-1 RKSV Nuenen JO11-2 46016 2-1
C 30-11-2019 09:00 DBS JO11-1 Audacia JO11-1 48524 4-3
C 30-11-2019 10:00 Acht JO11-1 Brabantia JO11-1 48620 1-2
C 30-11-2019 10:00 Oirschot Vooruit JO11-1 VV Trinitas Oisterwijk JO11-1 47366 1-10
C 30-11-2019 10:30 Beerse Boys JO11-1 SV Unitas'59 JO11-1 45523 15-0
C 23-11-2019 09:00 VV Trinitas Oisterwijk JO11-1 DBS JO11-1 48488 6-6
C 23-11-2019 09:45 RKSV Nuenen JO11-2 FC Eindhoven AV JO11-2 45525 4-1
C 23-11-2019 10:00 Oirschot Vooruit JO11-1 Audacia JO11-1 46418 9-4
C 23-11-2019 10:00 SV Unitas'59 JO11-1 Brabantia JO11-1 48529 5-8
C 16-11-2019 12:45 FC Eindhoven AV JO11-2 SV Unitas'59 JO11-1 46289 2-2
C 16-11-2019 10:00 Acht JO11-1 Beerse Boys JO11-1 48573 3-8
C 16-11-2019 10:15 Brabantia JO11-1 VV Trinitas Oisterwijk JO11-1 47507 2-5
C 16-11-2019 10:15 Audacia JO11-1 RKSV Nuenen JO11-2 45154 2-2
C 09-11-2019 10:30 Beerse Boys JO11-1 Oirschot Vooruit JO11-1 45051 8-3
C 09-11-2019 10:00 Acht JO11-1 Audacia JO11-1 48504 11-1
C 09-11-2019 10:00 FC Eindhoven AV JO11-2 Brabantia JO11-1 49016 0-14
C 09-11-2019 09:45 RKSV Nuenen JO11-2 SV Unitas'59 JO11-1 47597 3-2
C 02-11-2019 10:15 Brabantia JO11-1 Beerse Boys JO11-1 47958 3-6
C 02-11-2019 10:00 Oirschot Vooruit JO11-1 FC Eindhoven AV JO11-2 48509 9-8
C 02-11-2019 09:00 VV Trinitas Oisterwijk JO11-1 RKSV Nuenen JO11-2 46177 8-1
C 02-11-2019 09:00 DBS JO11-1 Acht JO11-1 48469 4-4
C 26-10-2019 10:15 Brabantia JO11-1 DBS JO11-1 45643 7-4
C 26-10-2019 10:00 FC Eindhoven AV JO11-2 Audacia JO11-1 48989 6-6
C 26-10-2019 10:00 Acht JO11-1 VV Trinitas Oisterwijk JO11-1 49072 3-3
C 26-10-2019 09:45 RKSV Nuenen JO11-2 Oirschot Vooruit JO11-1 46854 3-4
C 05-10-2019 09:00 DBS JO11-1 FC Eindhoven AV JO11-2 48019 8-1
C 05-10-2019 10:00 SV Unitas'59 JO11-1 Acht JO11-1 48767 0-10
C 05-10-2019 10:00 Oirschot Vooruit JO11-1 WODAN JO11-2 46376 0-0
C 05-10-2019 10:15 Audacia JO11-1 Brabantia JO11-1 45564 2-12
C 05-10-2019 10:30 Beerse Boys JO11-1 RKSV Nuenen JO11-2 48472 8-2
C 28-09-2019 09:00 DBS JO11-1 SV Unitas'59 JO11-1 48752 1-2
C 28-09-2019 10:00 Acht JO11-1 RKSV Nuenen JO11-2 47358 13-0
C 28-09-2019 10:15 Audacia JO11-1 VV Trinitas Oisterwijk JO11-1 45207 4-13
C 28-09-2019 10:15 Brabantia JO11-1 Oirschot Vooruit JO11-1 47989 14-5
C 28-09-2019 10:15 FC Eindhoven AV JO11-2 Beerse Boys JO11-1 46958 2-12
C 21-09-2019 10:30 Beerse Boys JO11-1 DBS JO11-1 45936 6-2
C 21-09-2019 10:15 WODAN JO11-2 Brabantia JO11-1 45593 0-0
C 21-09-2019 10:00 Oirschot Vooruit JO11-1 Acht JO11-1 48110 4-6
C 21-09-2019 10:00 SV Unitas'59 JO11-1 Audacia JO11-1 46792 5-3
C 21-09-2019 09:00 VV Trinitas Oisterwijk JO11-1 FC Eindhoven AV JO11-2 49116 18-5
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 14-09-2019 10:00 Best Vooruit JO11-1 Audacia JO11-1 11802 14-2
B 14-09-2019 10:30 Beerse Boys JO11-1 Oirschot Vooruit JO11-1 11929 8-3
B 07-09-2019 10:00 Oirschot Vooruit JO11-1 Audacia JO11-1 11571 11-5
B 07-09-2019 10:30 Beerse Boys JO11-1 Best Vooruit JO11-1 11388 5-3
B 31-08-2019 10:00 Best Vooruit JO11-1 Oirschot Vooruit JO11-1 11066 10-5
B 31-08-2019 10:15 Audacia JO11-1 Beerse Boys JO11-1 11185 2-14

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Beerse Boys JO11-1 8 7 0 1 21 66 22 44 0
2 VV Trinitas Oisterwijk JO11-1 8 6 2 0 20 70 25 45 0
3 Brabantia JO11-1 8 6 0 2 18 62 28 34 0
4 Acht JO11-1 9 5 2 2 17 63 24 39 0
5 Oirschot Vooruit JO11-1 8 4 0 4 12 38 54 -16 0
6 DBS JO11-1 8 3 2 3 11 31 30 1 0
7 RKSV Nuenen JO11-2 8 2 1 5 7 16 40 -24 0
8 SV Unitas'59 JO11-1 8 2 1 5 7 17 45 -28 0
9 Audacia JO11-1 8 0 2 6 2 25 62 -37 0
10 FC Eindhoven AV JO11-2 9 0 2 7 2 27 85 -58 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Beerse Boys JO11-1 3 3 0 0 9 27 8 19 0
2 Best Vooruit JO11-1 3 2 0 1 6 27 12 15 0
3 Oirschot Vooruit JO11-1 3 1 0 2 3 19 23 -4 0
4 Audacia JO11-1 3 0 0 3 0 9 39 -30 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Hilvaria JO11-1 11 10 0 1 30 81 19 62 0
2 FC Tilburg JO11-1 11 9 0 2 27 53 20 33 0
3 Were Di JO11-2 11 7 1 3 22 62 33 29 0
4 Beerse Boys JO11-1 11 7 0 4 21 65 48 17 0
5 Oirschot Vooruit JO11-1 11 6 1 4 19 46 36 10 0
6 TSV Gudok JO11-1 11 6 0 5 18 52 36 16 0
7 OVC'26 JO11-1 11 4 3 4 15 24 45 -21 0
8 VOAB JO11-2 11 4 2 5 14 28 46 -18 0
9 SC 't Zand JO11-4 11 4 0 7 12 35 63 -28 0
10 Jong Brabant JO11-2 11 2 1 8 7 27 47 -20 0
11 Uno Animo JO11-1 11 2 1 8 7 32 68 -36 0
12 GSBW JO11-1 11 0 1 10 1 16 60 -44 0

Training

Berichten



Terug naar boven