247 Meiden Onder 13 competitie (voorjaar)

Pupillen - O13 - Oirschot Vooruit MO13-1

Teamleden

Spelers
Anouk Aarts        
Janne Brands        
Anne Fasen        
Lot de Koning        
Alyssa Lernout        
Pien Manger        
Janne van de Meerendonk        
Joppe van Overbeek        
Bieke Roefs        
Fem Roosen        
Janske Schoenmakers        
Fien van de Ven        
Ravi Willems        
Dana Willems        
 
Overige teamleden
Toon de Koning Trainer
Maarten van de Ven Trainer
Roy Willems Trainer

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 23-05-2020 11:30 Oirschot Vooruit MO13-1 Berghem Sport MO13-1 151442
C 16-05-2020 12:30 Marvilde MO13-1 Oirschot Vooruit MO13-1 151287
C 09-05-2020 11:30 Oirschot Vooruit MO13-1 VV Trinitas Oisterwijk MO13-1 151325
C 18-04-2020 11:30 Oirschot Vooruit MO13-1 FC Eindhoven AV MO13-2 151299
C 04-04-2020 10:30 SCG'18 MO13-1 Oirschot Vooruit MO13-1 151389
C 28-03-2020 11:30 Oirschot Vooruit MO13-1 FC Eindhoven AV MO13-1 151712
C 14-03-2020 10:30 SJO Juventud MO13-1 Oirschot Vooruit MO13-1 151382
C 07-03-2020 11:30 Oirschot Vooruit MO13-1 Emplina MO13-1 N. (Nick) van \'t Sand… (+1) 155244 0 - 6
C 15-02-2020 11:15 SC 't Zand MO13-1 Oirschot Vooruit MO13-1 T. (Tyjamo) van Hest 151716 3 - 0
C 08-02-2020 11:00 Uno Animo MO13-1 Oirschot Vooruit MO13-1 E. (Erik) Ligtvoet 151264 4 - 0
C 01-02-2020 10:30 Oirschot Vooruit MO13-1 Zwaluw VFC MO13-1 ABM (Aron) van Beers 151508 4 - 2
V 18-01-2020 10:30 Rhode MO13-1 Oirschot Vooruit MO13-1
V 11-01-2020 vervallen Oirschot Vooruit MO13-1 Gilze MO13-1 Nino Bogmans (Scheidsrechter)
C 14-12-2019 12:00 Oirschot Vooruit MO13-1 ST SDO'39/Reusel Sport/HMVV/Hulsel MO13-1 ABM (Aron) van Beers 64161 3 - 1
C 07-12-2019 12:30 Marvilde MO13-1 Oirschot Vooruit MO13-1 J.A.J.M. (Jurriaan) Haring 64138 4 - 1
C 30-11-2019 12:00 Oirschot Vooruit MO13-1 Nieuw Woensel MO13-1 N. (Nino) Bogmans 64275 2 - 1
C 23-11-2019 12:00 Oirschot Vooruit MO13-1 Bergeijk MO13-1 N. (Nino) Bogmans 64281 2 - 2
C 16-11-2019 10:00 FC Eindhoven AV MO13-1 Oirschot Vooruit MO13-1 J.C.J. (Jesse) Vorstenbosch 64266 2 - 0
C 09-11-2019 11:15 Oirschot Vooruit MO13-1 EMK MO13-1 N. (Nino) Bogmans 64245 1 - 2
C 02-11-2019 11:30 Nemelaer MO13-1 Oirschot Vooruit MO13-1 N. (Noud) Geerkens 64272 0 - 3
C 26-10-2019 11:30 OJC ROSMALEN MO13-2 Oirschot Vooruit MO13-1 N. (Norbert) Bulten 64435 1 - 2
C 05-10-2019 11:30 Oirschot Vooruit MO13-1 Zwaluw VFC MO13-2 A.A. (Toon) de Koning 64422 5 - 0
C 28-09-2019 11:30 Terlo MO13-1 Oirschot Vooruit MO13-1 L. (Leroy) Heesters 64452 1 - 2
C 21-09-2019 11:30 Oirschot Vooruit MO13-1 SJO Juventud MO13-1 N. (Nino) Bogmans… (+1) 64109 2 - 1
V 14-09-2019 10:00 Zwaluw VFC MO13-2 Oirschot Vooruit MO13-1
V 07-09-2019 11:30 Nemelaer MO13-1 Oirschot Vooruit MO13-1
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 23-05-2020 13:00 Emplina MO13-1 FC Eindhoven AV MO13-1 155251 0-0
C 23-05-2020 11:30 Oirschot Vooruit MO13-1 Berghem Sport MO13-1 151442 0-0
C 23-05-2020 11:30 Zwaluw VFC MO13-1 VV Trinitas Oisterwijk MO13-1 151454 0-0
C 23-05-2020 11:15 SC 't Zand MO13-1 SCG'18 MO13-1 151486 0-0
C 23-05-2020 11:00 Uno Animo MO13-1 Marvilde MO13-1 151550 0-0
C 23-05-2020 10:30 SJO Juventud MO13-1 FC Eindhoven AV MO13-2 151428 0-0
C 16-05-2020 09:00 VV Trinitas Oisterwijk MO13-1 SJO Juventud MO13-1 151320 0-0
C 16-05-2020 09:30 SCG'18 MO13-1 Emplina MO13-1 155250 0-0
C 16-05-2020 10:00 FC Eindhoven AV MO13-1 SC 't Zand MO13-1 151439 0-0
C 16-05-2020 12:15 Berghem Sport MO13-1 Uno Animo MO13-1 151713 0-0
C 16-05-2020 11:15 FC Eindhoven AV MO13-2 Zwaluw VFC MO13-1 151245 0-0
C 16-05-2020 12:30 Marvilde MO13-1 Oirschot Vooruit MO13-1 151287 0-0
C 09-05-2020 10:30 SJO Juventud MO13-1 SC 't Zand MO13-1 151367 0-0
C 09-05-2020 11:30 FC Eindhoven AV MO13-2 Marvilde MO13-1 151281 0-0
C 09-05-2020 11:30 Zwaluw VFC MO13-1 SCG'18 MO13-1 151351 0-0
C 09-05-2020 11:30 Oirschot Vooruit MO13-1 VV Trinitas Oisterwijk MO13-1 151325 0-0
C 09-05-2020 12:15 Berghem Sport MO13-1 FC Eindhoven AV MO13-1 151561 0-0
C 09-05-2020 11:00 Uno Animo MO13-1 Emplina MO13-1 155249 0-0
C 18-04-2020 11:30 Zwaluw VFC MO13-1 Uno Animo MO13-1 151513 0-0
C 18-04-2020 11:30 Oirschot Vooruit MO13-1 FC Eindhoven AV MO13-2 151299 0-0
C 18-04-2020 12:30 Marvilde MO13-1 Berghem Sport MO13-1 151646 0-0
C 18-04-2020 13:00 Emplina MO13-1 SJO Juventud MO13-1 155248 0-0
C 18-04-2020 11:15 SC 't Zand MO13-1 VV Trinitas Oisterwijk MO13-1 151490 0-0
C 18-04-2020 11:30 SCG'18 MO13-1 FC Eindhoven AV MO13-1 151457 0-0
C 08-04-2020 18:30 FC Eindhoven AV MO13-1 FC Eindhoven AV MO13-2 151699 0-0
C 04-04-2020 09:00 VV Trinitas Oisterwijk MO13-1 Uno Animo MO13-1 151653 0-0
C 04-04-2020 10:00 FC Eindhoven AV MO13-1 SJO Juventud MO13-1 151626 0-0
C 04-04-2020 10:30 SCG'18 MO13-1 Oirschot Vooruit MO13-1 151389 0-0
C 04-04-2020 12:15 Berghem Sport MO13-1 SC 't Zand MO13-1 151610 0-0
C 04-04-2020 11:15 FC Eindhoven AV MO13-2 Emplina MO13-1 155247 0-0
C 04-04-2020 12:30 Marvilde MO13-1 Zwaluw VFC MO13-1 151544 0-0
C 28-03-2020 13:00 Emplina MO13-1 VV Trinitas Oisterwijk MO13-1 155246 0-0
C 28-03-2020 11:30 Oirschot Vooruit MO13-1 FC Eindhoven AV MO13-1 151712 0-0
C 28-03-2020 11:30 Zwaluw VFC MO13-1 Berghem Sport MO13-1 151381 0-0
C 28-03-2020 11:15 SC 't Zand MO13-1 Marvilde MO13-1 151659 0-0
C 28-03-2020 11:00 Uno Animo MO13-1 FC Eindhoven AV MO13-2 151444 0-0
C 28-03-2020 11:00 SJO Juventud MO13-1 SCG'18 MO13-1 151534 0-0
C 21-03-2020 12:15 Berghem Sport MO13-1 Emplina MO13-1 155242 0-0
C 21-03-2020 11:00 VV Trinitas Oisterwijk MO13-1 FC Eindhoven AV MO13-1 151421 0-0
C 21-03-2020 11:15 FC Eindhoven AV MO13-2 SCG'18 MO13-1 151706 0-0
C 14-03-2020 09:00 VV Trinitas Oisterwijk MO13-1 Marvilde MO13-1 151273 0-0
C 14-03-2020 10:00 SCG'18 MO13-1 Uno Animo MO13-1 151272 0-0
C 14-03-2020 10:30 SJO Juventud MO13-1 Oirschot Vooruit MO13-1 151382 0-0
C 14-03-2020 10:00 FC Eindhoven AV MO13-1 Zwaluw VFC MO13-1 151629 0-0
C 14-03-2020 11:15 SC 't Zand MO13-1 Emplina MO13-1 155245 0-0
C 14-03-2020 11:15 FC Eindhoven AV MO13-2 Berghem Sport MO13-1 151601 0-0
C 07-03-2020 11:00 Uno Animo MO13-1 FC Eindhoven AV MO13-1 151368 1-3
C 07-03-2020 14:30 Zwaluw VFC MO13-1 SC 't Zand MO13-1 151447 1-4
C 07-03-2020 11:30 Oirschot Vooruit MO13-1 Emplina MO13-1 155244 0-6
C 07-03-2020 12:15 Berghem Sport MO13-1 VV Trinitas Oisterwijk MO13-1 151330 5-2
C 07-03-2020 12:30 Marvilde MO13-1 SJO Juventud MO13-1 151247 3-3
C 29-02-2020 10:30 SJO Juventud MO13-1 Berghem Sport MO13-1 151387 0-0
C 15-02-2020 11:30 SCG'18 MO13-1 Berghem Sport MO13-1 151594 4-3
C 15-02-2020 13:00 Emplina MO13-1 Zwaluw VFC MO13-1 155243 3-0
C 15-02-2020 11:30 Emplina MO13-2 Zwaluw VFC MO13-1 151466 0-0
C 15-02-2020 09:00 VV Trinitas Oisterwijk MO13-1 FC Eindhoven AV MO13-2 151292 1-2
C 15-02-2020 10:00 FC Eindhoven AV MO13-1 Marvilde MO13-1 151663 1-1
C 15-02-2020 11:30 SJO Juventud MO13-1 Uno Animo MO13-1 151608 1-3
C 15-02-2020 11:15 SC 't Zand MO13-1 Oirschot Vooruit MO13-1 151716 3-0
C 08-02-2020 11:15 FC Eindhoven AV MO13-2 SC 't Zand MO13-1 151619 0-1
C 08-02-2020 11:00 Uno Animo MO13-1 Oirschot Vooruit MO13-1 151264 4-0
C 08-02-2020 11:30 Zwaluw VFC MO13-1 SJO Juventud MO13-1 151697 1-4
C 08-02-2020 12:15 Berghem Sport MO13-1 Emplina MO13-2 151575 0-0
C 08-02-2020 12:30 Marvilde MO13-1 SCG'18 MO13-1 151540 2-1
C 01-02-2020 10:30 Oirschot Vooruit MO13-1 Zwaluw VFC MO13-1 151508 4-2
C 01-02-2020 09:00 SCG'18 MO13-1 VV Trinitas Oisterwijk MO13-1 151395 0-1
C 01-02-2020 11:30 Emplina MO13-2 Marvilde MO13-1 151495 0-0
C 01-02-2020 10:00 SC 't Zand MO13-1 Uno Animo MO13-1 151446 0-0
C 01-02-2020 13:00 Emplina MO13-1 Marvilde MO13-1 155241 2-2
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 21-12-2019 11:30 ST SDO'39/Reusel Sport/HMVV/Hulsel MO13-1 Zwaluw VFC MO13-2 64093 0-0
C 14-12-2019 13:00 EMK MO13-1 SJO Juventud MO13-1 64255 0-0
C 14-12-2019 12:00 Bergeijk MO13-1 FC Eindhoven AV MO13-1 64287 0-0
C 14-12-2019 11:30 OJC ROSMALEN MO13-2 Terlo MO13-1 64440 2-0
C 14-12-2019 12:00 Oirschot Vooruit MO13-1 ST SDO'39/Reusel Sport/HMVV/Hulsel MO13-1 64161 3-1
C 14-12-2019 10:30 Nieuw Woensel MO13-1 Marvilde MO13-1 64221 0-0
C 14-12-2019 10:00 Zwaluw VFC MO13-2 Nemelaer MO13-1 64443 1-4
C 07-12-2019 10:30 SJO Juventud MO13-1 Zwaluw VFC MO13-2 64514 10-0
C 07-12-2019 10:30 Nieuw Woensel MO13-1 EMK MO13-1 64292 2-2
C 07-12-2019 11:30 Nemelaer MO13-1 Bergeijk MO13-1 64167 1-7
C 07-12-2019 11:30 ST SDO'39/Reusel Sport/HMVV/Hulsel MO13-1 OJC ROSMALEN MO13-2 64367 1-0
C 07-12-2019 11:30 Terlo MO13-1 FC Eindhoven AV MO13-1 64494 0-8
C 07-12-2019 12:30 Marvilde MO13-1 Oirschot Vooruit MO13-1 64138 4-1
C 30-11-2019 10:00 FC Eindhoven AV MO13-1 Nemelaer MO13-1 64311 17-0
C 30-11-2019 10:30 SJO Juventud MO13-1 ST SDO'39/Reusel Sport/HMVV/Hulsel MO13-1 64377 6-1
C 30-11-2019 11:30 OJC ROSMALEN MO13-2 Zwaluw VFC MO13-2 64397 6-0
C 30-11-2019 12:00 Oirschot Vooruit MO13-1 Nieuw Woensel MO13-1 64275 2-1
C 30-11-2019 13:00 EMK MO13-1 Marvilde MO13-1 64406 0-2
C 30-11-2019 12:00 Bergeijk MO13-1 Terlo MO13-1 64136 6-0
C 23-11-2019 13:00 EMK MO13-1 ST SDO'39/Reusel Sport/HMVV/Hulsel MO13-1 64127 3-1
C 23-11-2019 12:30 Marvilde MO13-1 SJO Juventud MO13-1 64126 1-3
C 23-11-2019 11:30 OJC ROSMALEN MO13-2 FC Eindhoven AV MO13-1 64178 0-3
C 23-11-2019 10:30 Nieuw Woensel MO13-1 Nemelaer MO13-1 64284 2-0
C 23-11-2019 10:00 Zwaluw VFC MO13-2 Terlo MO13-1 64411 0-3
C 23-11-2019 12:00 Oirschot Vooruit MO13-1 Bergeijk MO13-1 64281 2-2
C 16-11-2019 10:00 FC Eindhoven AV MO13-1 Oirschot Vooruit MO13-1 64266 2-0
C 16-11-2019 10:30 SJO Juventud MO13-1 OJC ROSMALEN MO13-2 64297 2-0
C 16-11-2019 11:30 Nemelaer MO13-1 Marvilde MO13-1 64360 1-9
C 16-11-2019 12:00 Bergeijk MO13-1 EMK MO13-1 64277 3-1
C 16-11-2019 11:30 Terlo MO13-1 Nieuw Woensel MO13-1 64176 0-3
C 09-11-2019 12:00 Bergeijk MO13-1 SJO Juventud MO13-1 64195 1-3
C 09-11-2019 11:30 Terlo MO13-1 Nemelaer MO13-1 64515 5-1
C 09-11-2019 11:30 OJC ROSMALEN MO13-2 Marvilde MO13-1 64264 0-2
C 09-11-2019 11:15 Oirschot Vooruit MO13-1 EMK MO13-1 64245 1-2
C 09-11-2019 10:00 FC Eindhoven AV MO13-1 ST SDO'39/Reusel Sport/HMVV/Hulsel MO13-1 64472 5-1
C 09-11-2019 10:00 Zwaluw VFC MO13-2 Nieuw Woensel MO13-1 64464 1-5
C 02-11-2019 10:30 SJO Juventud MO13-1 FC Eindhoven AV MO13-1 64458 0-4
C 02-11-2019 10:30 Nieuw Woensel MO13-1 OJC ROSMALEN MO13-2 64318 2-0
C 02-11-2019 11:30 Nemelaer MO13-1 Oirschot Vooruit MO13-1 64272 0-3
C 02-11-2019 11:30 ST SDO'39/Reusel Sport/HMVV/Hulsel MO13-1 Bergeijk MO13-1 64450 2-6
C 02-11-2019 12:30 Marvilde MO13-1 Zwaluw VFC MO13-2 64140 3-0
C 02-11-2019 13:00 EMK MO13-1 Terlo MO13-1 64099 8-0
C 26-10-2019 10:00 FC Eindhoven AV MO13-1 Marvilde MO13-1 64314 5-3
C 26-10-2019 10:00 Zwaluw VFC MO13-2 EMK MO13-1 64415 0-4
C 26-10-2019 11:30 Nemelaer MO13-1 SJO Juventud MO13-1 64166 0-4
C 26-10-2019 11:30 Terlo MO13-1 ST SDO'39/Reusel Sport/HMVV/Hulsel MO13-1 64439 2-3
C 26-10-2019 11:30 OJC ROSMALEN MO13-2 Oirschot Vooruit MO13-1 64435 1-2
C 26-10-2019 12:00 Bergeijk MO13-1 Nieuw Woensel MO13-1 64256 0-1
C 05-10-2019 10:30 SJO Juventud MO13-1 Terlo MO13-1 64253 5-0
C 05-10-2019 10:30 Nieuw Woensel MO13-1 FC Eindhoven AV MO13-1 64484 0-4
C 05-10-2019 11:30 ST SDO'39/Reusel Sport/HMVV/Hulsel MO13-1 Nemelaer MO13-1 64219 5-1
C 05-10-2019 11:30 Oirschot Vooruit MO13-1 Zwaluw VFC MO13-2 64422 5-0
C 05-10-2019 12:30 Marvilde MO13-1 Bergeijk MO13-1 64327 7-1
C 05-10-2019 13:00 EMK MO13-1 OJC ROSMALEN MO13-2 64320 1-1
C 28-09-2019 10:00 FC Eindhoven AV MO13-1 Zwaluw VFC MO13-2 64293 9-1
C 28-09-2019 10:30 SJO Juventud MO13-1 Nieuw Woensel MO13-1 64373 1-1
C 28-09-2019 11:30 ST SDO'39/Reusel Sport/HMVV/Hulsel MO13-1 Marvilde MO13-1 64348 0-2
C 28-09-2019 11:30 Nemelaer MO13-1 EMK MO13-1 64428 0-4
C 28-09-2019 11:30 Terlo MO13-1 Oirschot Vooruit MO13-1 64452 1-2
C 28-09-2019 12:00 Bergeijk MO13-1 OJC ROSMALEN MO13-2 64474 1-1
C 21-09-2019 13:00 EMK MO13-1 FC Eindhoven AV MO13-1 64204 0-0
C 21-09-2019 12:30 Marvilde MO13-1 Terlo MO13-1 64409 5-0
C 21-09-2019 11:30 Oirschot Vooruit MO13-1 SJO Juventud MO13-1 64109 2-1
C 21-09-2019 11:30 OJC ROSMALEN MO13-2 Nemelaer MO13-1 64333 6-1
C 21-09-2019 10:30 Nieuw Woensel MO13-1 ST SDO'39/Reusel Sport/HMVV/Hulsel MO13-1 64389 1-1
C 21-09-2019 10:00 Zwaluw VFC MO13-2 Bergeijk MO13-1 64213 3-5

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 SC 't Zand MO13-1 4 3 1 0 10 8 1 7 0
2 Emplina MO13-1 3 2 1 0 7 11 2 9 0
3 Uno Animo MO13-1 4 2 1 1 7 8 4 4 0
4 Marvilde MO13-1 4 1 3 0 6 8 7 1 0
5 FC Eindhoven AV MO13-1 2 1 1 0 4 4 2 2 0
6 SJO Juventud MO13-1 3 1 1 1 4 8 7 1 0
7 Berghem Sport MO13-1 2 1 0 1 3 8 6 2 0
8 FC Eindhoven AV MO13-2 2 1 0 1 3 2 2 0 0
9 SCG'18 MO13-1 3 1 0 2 3 5 6 -1 0
10 VV Trinitas Oisterwijk MO13-1 3 1 0 2 3 4 7 -3 0
11 Oirschot Vooruit MO13-1 4 1 0 3 3 4 15 -11 0
12 Zwaluw VFC MO13-1 4 0 0 4 0 4 15 -11 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 FC Eindhoven AV MO13-1 10 9 1 0 28 57 5 52 0
2 Marvilde MO13-1 10 8 0 2 24 38 11 27 0
3 SJO Juventud MO13-1 10 7 1 2 22 35 10 25 0
4 Oirschot Vooruit MO13-1 11 7 1 3 22 23 15 8 0
5 EMK MO13-1 10 5 3 2 18 25 10 15 0
6 Nieuw Woensel MO13-1 10 5 3 2 18 18 11 7 0
7 Bergeijk MO13-1 10 5 2 3 17 32 21 11 0
8 OJC ROSMALEN MO13-2 11 3 2 6 11 17 15 2 0
9 ST SDO'39/Reusel Sport/HMVV/Hulsel MO13-1 10 3 1 6 10 16 29 -13 0
10 Terlo MO13-1 11 2 0 9 6 11 43 -32 0
11 Nemelaer MO13-1 11 1 0 10 3 9 63 -54 0
12 Zwaluw VFC MO13-2 10 0 0 10 0 6 54 -48 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 SV Budel MO13-1 11 11 0 0 33 84 5 79 0
2 Wilhelmina MO13-1 11 10 0 1 30 72 11 61 0
3 DESK MO13-1 11 8 0 3 24 54 19 35 0
4 VOAB MO13-1 11 7 1 3 22 40 24 16 0
5 Gilze MO13-1 11 7 0 4 21 30 27 3 0
6 Oirschot Vooruit MO13-1 11 4 2 5 14 38 47 -9 0
7 Hilvaria MO13-1 11 3 1 7 10 18 70 -52 0
8 ST RKSV Nuenen/EMK MO13-2 10 3 0 7 9 15 43 -28 0
9 Marvilde MO13-1 11 3 0 8 9 20 35 -15 0
10 ST HMVV/Hulsel/Reusel Sport/CoTrans MO13-1 10 2 1 7 7 15 44 -29 0
11 FC Tilburg MO13-2 11 1 3 7 6 14 43 -29 0
12 FC Engelen MO13-1 11 2 0 9 6 9 41 -32 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 VCB MO13-1 11 8 1 2 25 61 10 51 0
2 FC Tilburg MO13-2 11 8 0 3 24 34 14 20 0
3 Marvilde MO13-2 11 7 2 2 23 45 18 27 0
4 Nevelo MO13-1 11 7 0 4 21 50 27 23 0
5 Gilze MO13-2 11 6 3 2 21 49 32 17 0
6 Oirschot Vooruit MO13-1 11 6 1 4 19 46 27 19 0
7 Beerse Boys Mo13-1 11 5 2 4 17 43 23 20 0
8 ST Reusel Sport/CoTrans/HMVV/Hulsel MO13-2 11 4 2 5 14 32 30 2 0
9 Bladella MO13-1 11 4 1 6 13 32 36 -4 0
10 Hilvaria MO13-1 11 3 0 8 9 29 58 -29 0
11 VOAB MO13-2 11 1 0 10 3 5 58 -53 0
12 FC Eindhoven AV MO13-3 11 1 0 10 3 5 98 -93 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Wilhelmina Boys MO13-1 3 3 0 0 9 21 5 16 0
2 Oirschot Vooruit MO13-1 3 2 0 1 6 23 14 9 0
3 ST RKSV Nuenen/EMK MO13-2 3 1 0 2 3 7 12 -5 0
4 Best Vooruit MO13-1 3 0 0 3 0 4 24 -20 0

Training

Berichten



Terug naar boven