0255 Onder 13 competitie (najaar)

Pupillen - O13 - Oirschot Vooruit JO13-2

Teamleden

Spelers
Fen Bendien        
Koen van den Biggelaar        
Sil van Brunschot        
Hein Erven        
Naod Eyob        
Cas Janssen        
Finn Kemps        
Lars Kemps        
Sam Lommers        
Gijs Machielsen        
Koen Neggers        
Ravi Sanders        
Senn Schoenmakers        
Roel van Veldhoven        
 
Overige teamleden
Bas Neggers Trainer

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 23-05-2020 11:30 WODAN JO13-2 Oirschot Vooruit JO13-2 111085
C 16-05-2020 11:30 Oirschot Vooruit JO13-2 Mierlo Hout JO13-3 114118
C 09-05-2020 11:45 SBC JO13-3 Oirschot Vooruit JO13-2 114830
C 18-04-2020 11:30 Oirschot Vooruit JO13-2 RPC JO13-3G 115096
C 04-04-2020 11:30 Oirschot Vooruit JO13-2 Tongelre JO13-1G 115009
C 28-03-2020 10:00 Wilhelmina Boys JO13-3G Oirschot Vooruit JO13-2 153542
C 25-03-2020 19:00 Oirschot Vooruit JO13-2 ELI JO13-2 B. (Bas) Neggers 111007
C 21-03-2020 10:30 ASV'33 JO13-3G Oirschot Vooruit JO13-2 114252
C 17-03-2020 19:15 Geldrop JO13-2 Oirschot Vooruit JO13-2 111915
C 15-02-2020 12:30 ST Vessem/DEES JO13-1 Oirschot Vooruit JO13-2 AGCJM (Arie) Schriders 110726 4 - 1
C 08-02-2020 11:30 Oirschot Vooruit JO13-2 Schijndel/DE WIT JO13-3G N. (Nino) Bogmans 112466 5 - 2
V 25-01-2020 11:15 Braakhuizen JO13-2 Oirschot Vooruit JO13-2
V 18-01-2020 10:00 Oirschot Vooruit JO13-2 Dommelen JO13-2 Nino Bogmans (Scheidsrechter)
V 11-01-2020 10:00 Oirschot Vooruit JO13-2 Gilze JO13-3 Clubscheids 2 (Scheidsrechter) 4-1
C 14-12-2019 11:00 ST DEES/Vessem JO13-2 Oirschot Vooruit JO13-2 42338
C 07-12-2019 11:30 Oirschot Vooruit JO13-2 Beerse Boys JO13-2G N. (Nino) Bogmans… (+1) 40224 4 - 0
C 30-11-2019 09:30 ZIGO JO13-3 Oirschot Vooruit JO13-2 A. (Alex) Fremerij 93574 0 - 3
C 23-11-2019 10:15 Boxtel JO13-3 Oirschot Vooruit JO13-2 P. (Piet) v.d. Langenberg 88330 1 - 8
C 16-11-2019 10:45 Oirschot Vooruit JO13-2 ODC JO13-3 L.A.M. (Luuk) Sillekens 42640 15 - 1
C 09-11-2019 10:00 ST Netersel / Casteren JO13-1G Oirschot Vooruit JO13-2 R. (Rob) Michiels 41261 1 - 4
C 02-11-2019 11:30 Oirschot Vooruit JO13-2 Bladella JO13-3 P. (Pim) Kemps 42575 7 - 1
C 26-10-2019 11:15 Rood Wit V JO13-3 Oirschot Vooruit JO13-2 M.C.A. (Max) van Riet 41265 0 - 9
B 22-10-2019 18:30 Spoord. Boys JO13-1G Oirschot Vooruit JO13-2 J.J.C.M. (Corne) Rijnen 92659 6 - 0
C 05-10-2019 11:00 Oirschot Vooruit JO13-2 Wilhelmina Boys JO13-2 N. (Nino) Bogmans 40198 4 - 1
C 28-09-2019 11:30 Oirschot Vooruit JO13-2 Best Vooruit JO13-3 Afgeschermd 40555 7 - 1
C 21-09-2019 13:00 RKVVO JO13-4 Oirschot Vooruit JO13-2 L.H.A.J. (Luke) Fisser 40293 0 - 14
B 14-09-2019 10:30 Beerse Boys JO13-2G Oirschot Vooruit JO13-2 J.J.H. (Jurre) van den Biggelaar 10222 1 - 3
B 07-09-2019 11:30 Oirschot Vooruit JO13-2 ST Netersel / Casteren JO13-1G R. (Roel) Michiels 9930 5 - 1
B 31-08-2019 11:00 Bladella JO13-4 Oirschot Vooruit JO13-2 Afgeschermd 9528 0 - 14
V 24-08-2019 10:30 EFC JO13-3G Oirschot Vooruit JO13-2
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 21-12-2019 11:00 ZIGO JO13-3 RKVVO JO13-4 93759 4-5
C 21-12-2019 10:30 Beerse Boys JO13-2G Rood Wit V JO13-3 42511 6-1
C 14-12-2019 11:30 RKVVO JO13-4 Best Vooruit JO13-3 40522 0-0
C 14-12-2019 11:00 ST DEES/Vessem JO13-2 Oirschot Vooruit JO13-2 42338 0-0
C 14-12-2019 10:15 Boxtel JO13-3 ZIGO JO13-3 93576 1-3
C 14-12-2019 10:15 ODC JO13-3 Wilhelmina Boys JO13-2 42026 3-9
C 14-12-2019 11:00 Bladella JO13-3 ST Netersel / Casteren JO13-1G 40487 0-0
C 09-12-2019 19:00 RKVVO JO13-4 Boxtel JO13-3 88332 5-2
C 07-12-2019 13:00 Wilhelmina Boys JO13-2 Bladella JO13-3 42024 0-0
C 07-12-2019 11:30 Oirschot Vooruit JO13-2 Beerse Boys JO13-2G 40224 4-0
C 07-12-2019 11:30 Best Vooruit JO13-3 ST DEES/Vessem JO13-2 40694 4-1
C 07-12-2019 11:15 Rood Wit V JO13-3 ST Netersel / Casteren JO13-1G 41271 1-3
C 07-12-2019 11:00 ZIGO JO13-3 ODC JO13-3 93575 2-5
C 02-12-2019 19:30 Bladella JO13-3 RKVVO JO13-4 93776 6-0
C 30-11-2019 09:45 Bladella JO13-3 Rood Wit V JO13-3 41315 3-3
C 30-11-2019 09:30 ZIGO JO13-3 Oirschot Vooruit JO13-2 93574 0-3
C 30-11-2019 10:15 Boxtel JO13-3 Best Vooruit JO13-3 88331 3-2
C 30-11-2019 10:30 Beerse Boys JO13-2G ODC JO13-3 40997 11-0
C 30-11-2019 11:00 ST DEES/Vessem JO13-2 RKVVO JO13-4 40201 0-4
C 30-11-2019 11:30 ST Netersel / Casteren JO13-1G Wilhelmina Boys JO13-2 40665 6-3
C 23-11-2019 10:15 Boxtel JO13-3 Oirschot Vooruit JO13-2 88330 1-8
C 23-11-2019 11:45 ODC JO13-3 Rood Wit V JO13-3 40250 2-3
C 23-11-2019 10:30 Beerse Boys JO13-2G ST Netersel / Casteren JO13-1G 40623 0-1
C 23-11-2019 11:00 ST DEES/Vessem JO13-2 Bladella JO13-3 41849 0-6
C 23-11-2019 10:00 Best Vooruit JO13-3 ZIGO JO13-3 93573 3-3
C 23-11-2019 13:00 RKVVO JO13-4 Wilhelmina Boys JO13-2 39993 4-8
C 16-11-2019 09:30 Bladella JO13-3 Boxtel JO13-3 88329 2-0
C 16-11-2019 11:00 ZIGO JO13-3 Beerse Boys JO13-2G 93572 2-4
C 16-11-2019 11:15 Rood Wit V JO13-3 RKVVO JO13-4 40317 5-2
C 16-11-2019 10:45 Oirschot Vooruit JO13-2 ODC JO13-3 42640 15-1
C 16-11-2019 10:00 ST Netersel / Casteren JO13-1G ST DEES/Vessem JO13-2 42537 5-1
C 16-11-2019 13:00 Wilhelmina Boys JO13-2 Best Vooruit JO13-3 41462 7-2
C 09-11-2019 10:00 ST Netersel / Casteren JO13-1G Oirschot Vooruit JO13-2 41261 1-4
C 09-11-2019 11:00 ST DEES/Vessem JO13-2 Boxtel JO13-3 88328 1-4
C 09-11-2019 10:30 Beerse Boys JO13-2G Best Vooruit JO13-3 41179 10-0
C 09-11-2019 11:45 ODC JO13-3 RKVVO JO13-4 40682 8-1
C 09-11-2019 09:45 Rood Wit V JO13-3 Wilhelmina Boys JO13-2 41202 5-4
C 09-11-2019 09:30 Bladella JO13-3 ZIGO JO13-3 93571 6-2
C 02-11-2019 10:15 Boxtel JO13-3 Rood Wit V JO13-3 88327 1-4
C 02-11-2019 11:30 Best Vooruit JO13-3 ODC JO13-3 40526 4-6
C 02-11-2019 10:00 ZIGO JO13-3 ST Netersel / Casteren JO13-1G 93570 0-0
C 02-11-2019 11:30 Oirschot Vooruit JO13-2 Bladella JO13-3 42575 7-1
C 02-11-2019 13:00 Wilhelmina Boys JO13-2 ST DEES/Vessem JO13-2 41286 7-0
C 02-11-2019 13:00 RKVVO JO13-4 Beerse Boys JO13-2G 42110 1-7
C 29-10-2019 18:45 ZIGO JO13-3 Rood Wit V JO13-3 93568 3-4
C 26-10-2019 10:15 ODC JO13-3 Boxtel JO13-3 88326 0-0
C 26-10-2019 10:30 Beerse Boys JO13-2G ST DEES/Vessem JO13-2 41783 11-0
C 26-10-2019 11:00 Bladella JO13-3 RKVVO JO13-4 40158 0-0
C 26-10-2019 11:15 Rood Wit V JO13-3 Oirschot Vooruit JO13-2 41265 0-9
C 26-10-2019 11:30 ST Netersel / Casteren JO13-1G Best Vooruit JO13-3 40184 3-2
C 26-10-2019 13:00 Wilhelmina Boys JO13-2 ZIGO JO13-3 93569 7-0
C 19-10-2019 11:00 ST DEES/Vessem JO13-2 ZIGO JO13-3 93566 4-6
C 12-10-2019 11:00 ZIGO JO13-3 RKVVO JO13-4 93567 0-0
C 05-10-2019 11:00 ST DEES/Vessem JO13-2 ODC JO13-3 42070 3-1
C 05-10-2019 11:30 Best Vooruit JO13-3 Bladella JO13-3 40643 2-4
C 05-10-2019 11:00 Oirschot Vooruit JO13-2 Wilhelmina Boys JO13-2 40198 4-1
C 05-10-2019 13:00 RKVVO JO13-4 ST Netersel / Casteren JO13-1G 40950 0-4
C 05-10-2019 10:15 Boxtel JO13-3 Beerse Boys JO13-2G 88325 0-9
C 28-09-2019 09:45 Rood Wit V JO13-3 ST DEES/Vessem JO13-2 41988 4-1
C 28-09-2019 13:00 Wilhelmina Boys JO13-2 Boxtel JO13-3 88324 6-0
C 28-09-2019 11:30 Oirschot Vooruit JO13-2 Best Vooruit JO13-3 40555 7-1
C 28-09-2019 10:00 ST Netersel / Casteren JO13-1G ODC JO13-3 41448 5-1
C 28-09-2019 11:00 Bladella JO13-3 Beerse Boys JO13-2G 40077 3-7
C 21-09-2019 11:30 Best Vooruit JO13-3 Rood Wit V JO13-3 40962 1-5
C 21-09-2019 11:45 ODC JO13-3 Bladella JO13-3 42396 2-9
C 21-09-2019 13:00 RKVVO JO13-4 Oirschot Vooruit JO13-2 40293 0-14
C 21-09-2019 10:15 Boxtel JO13-3 ST Netersel / Casteren JO13-1G 88323 2-2
C 21-09-2019 10:30 Beerse Boys JO13-2G Wilhelmina Boys JO13-2 41158 3-1
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 23-05-2020 13:00 ELI JO13-2 SBC JO13-3 114742 0-0
C 23-05-2020 12:15 Tongelre JO13-1G Geldrop JO13-2 115568 0-0
C 23-05-2020 11:30 WODAN JO13-2 Oirschot Vooruit JO13-2 111085 0-0
C 23-05-2020 10:30 ASV'33 JO13-3G ST Vessem/DEES JO13-1 114761 0-0
C 23-05-2020 10:00 Wilhelmina Boys JO13-3G Schijndel/DE WIT JO13-3G 153547 0-0
C 16-05-2020 11:30 RPC JO13-3G WODAN JO13-2 113106 0-0
C 16-05-2020 11:30 Geldrop JO13-2 ELI JO13-2 112600 0-0
C 16-05-2020 11:30 Oirschot Vooruit JO13-2 Mierlo Hout JO13-3 114118 0-0
C 16-05-2020 11:45 SBC JO13-3 Tongelre JO13-1G 112922 0-0
C 16-05-2020 11:45 Schijndel/DE WIT JO13-3G ASV'33 JO13-3G 114705 0-0
C 16-05-2020 12:30 ST Vessem/DEES JO13-1 Wilhelmina Boys JO13-3G 153546 0-0
C 09-05-2020 11:30 Mierlo Hout JO13-3 Geldrop JO13-2 111224 0-0
C 09-05-2020 11:30 RPC JO13-3G ST Vessem/DEES JO13-1 115035 0-0
C 09-05-2020 11:30 WODAN JO13-2 ASV'33 JO13-3G 111892 0-0
C 09-05-2020 11:45 SBC JO13-3 Oirschot Vooruit JO13-2 114830 0-0
C 09-05-2020 12:15 Tongelre JO13-1G Schijndel/DE WIT JO13-3G 111665 0-0
C 09-05-2020 13:00 ELI JO13-2 Wilhelmina Boys JO13-3G 153545 0-0
C 18-04-2020 10:30 ASV'33 JO13-3G ELI JO13-2 113367 0-0
C 18-04-2020 11:30 Mierlo Hout JO13-3 SBC JO13-3 114044 0-0
C 18-04-2020 11:30 Oirschot Vooruit JO13-2 RPC JO13-3G 115096 0-0
C 18-04-2020 11:45 Schijndel/DE WIT JO13-3G ST Vessem/DEES JO13-1 111047 0-0
C 18-04-2020 12:15 Tongelre JO13-1G WODAN JO13-2 112898 0-0
C 15-04-2020 19:00 Wilhelmina Boys JO13-3G Geldrop JO13-2 153544 0-0
C 04-04-2020 11:30 Geldrop JO13-2 WODAN JO13-2 111065 0-0
C 04-04-2020 11:30 Oirschot Vooruit JO13-2 Tongelre JO13-1G 115009 0-0
C 04-04-2020 11:30 RPC JO13-3G Wilhelmina Boys JO13-3G 153543 0-0
C 04-04-2020 11:45 Schijndel/DE WIT JO13-3G Mierlo Hout JO13-3 111873 0-0
C 04-04-2020 11:45 SBC JO13-3 ASV'33 JO13-3G 114821 0-0
C 04-04-2020 12:30 ST Vessem/DEES JO13-1 ELI JO13-2 114907 0-0
C 28-03-2020 13:00 ELI JO13-2 Schijndel/DE WIT JO13-3G 113539 0-0
C 28-03-2020 12:15 Tongelre JO13-1G RPC JO13-3G 112553 0-0
C 28-03-2020 11:30 WODAN JO13-2 SBC JO13-3 114179 0-0
C 28-03-2020 11:30 Mierlo Hout JO13-3 ST Vessem/DEES JO13-1 115429 0-0
C 28-03-2020 10:30 ASV'33 JO13-3G Geldrop JO13-2 115618 0-0
C 28-03-2020 10:00 Wilhelmina Boys JO13-3G Oirschot Vooruit JO13-2 153542 0-0
C 25-03-2020 19:00 Oirschot Vooruit JO13-2 ELI JO13-2 111007 0-0
C 21-03-2020 11:00 ST Vessem/DEES JO13-1 SBC JO13-3 114895 0-0
C 21-03-2020 10:30 ASV'33 JO13-3G Oirschot Vooruit JO13-2 114252 0-0
C 21-03-2020 11:30 Mierlo Hout JO13-3 RPC JO13-3G 114370 0-0
C 17-03-2020 19:15 Geldrop JO13-2 Oirschot Vooruit JO13-2 111915 0-0
C 14-03-2020 11:45 Schijndel/DE WIT JO13-3G WODAN JO13-2 114400 0-0
C 14-03-2020 11:45 SBC JO13-3 RPC JO13-3G 112946 0-0
C 14-03-2020 10:00 Wilhelmina Boys JO13-3G ASV'33 JO13-3G 153541 0-0
C 14-03-2020 10:30 ELI JO13-2 Mierlo Hout JO13-3 112285 0-0
C 14-03-2020 12:30 ST Vessem/DEES JO13-1 Tongelre JO13-1G 112903 0-0
C 07-03-2020 11:30 Mierlo Hout JO13-3 ASV'33 JO13-3G 112078 0-0
C 07-03-2020 13:00 RPC JO13-3G Geldrop JO13-2 113592 5-2
C 07-03-2020 11:30 WODAN JO13-2 ST Vessem/DEES JO13-1 112235 1-2
C 07-03-2020 11:45 SBC JO13-3 Schijndel/DE WIT JO13-3G 115098 1-0
C 07-03-2020 12:15 Tongelre JO13-1G Wilhelmina Boys JO13-3G 153540 4-2
C 29-02-2020 11:15 Wilhelmina Boys JO13-3G WODAN JO13-2 153537 0-8
C 15-02-2020 10:30 ASV'33 JO13-3G Tongelre JO13-1G 111311 1-8
C 15-02-2020 11:30 Geldrop JO13-2 SBC JO13-3 111583 2-0
C 15-02-2020 11:45 Schijndel/DE WIT JO13-3G RPC JO13-3G 113748 2-6
C 15-02-2020 12:30 ST Vessem/DEES JO13-1 Oirschot Vooruit JO13-2 110726 4-1
C 15-02-2020 13:00 ELI JO13-2 WODAN JO13-2 115265 3-0
C 15-02-2020 10:00 Wilhelmina Boys JO13-3G Mierlo Hout JO13-3 153539 2-2
C 08-02-2020 10:15 RPC JO13-3G ASV'33 JO13-3G 111602 10-0
C 08-02-2020 11:30 Geldrop JO13-2 ST Vessem/DEES JO13-1 111982 2-3
C 08-02-2020 11:30 WODAN JO13-2 Mierlo Hout JO13-3 112313 1-0
C 08-02-2020 11:30 Oirschot Vooruit JO13-2 Schijndel/DE WIT JO13-3G 112466 5-2
C 08-02-2020 12:15 Tongelre JO13-1G ELI JO13-2 110799 12-6
C 08-02-2020 11:45 SBC JO13-3 Wilhelmina Boys JO13-3G 153538 5-2
C 01-02-2020 13:00 ELI JO13-2 RPC JO13-3G 115523 1-7
C 01-02-2020 11:45 Schijndel/DE WIT JO13-3G Geldrop JO13-2 113056 2-4
C 01-02-2020 11:30 Mierlo Hout JO13-3 Tongelre JO13-1G 112554 4-3
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 22-10-2019 18:30 Spoord. Boys JO13-1G Oirschot Vooruit JO13-2 92659 6-0
B 14-09-2019 10:30 Beerse Boys JO13-2G Oirschot Vooruit JO13-2 10222 1-3
B 14-09-2019 11:00 Bladella JO13-4 ST Netersel / Casteren JO13-1G 10119 4-3
B 07-09-2019 10:30 Beerse Boys JO13-2G Bladella JO13-4 9784 5-1
B 07-09-2019 11:30 Oirschot Vooruit JO13-2 ST Netersel / Casteren JO13-1G 9930 5-1
B 31-08-2019 11:00 Bladella JO13-4 Oirschot Vooruit JO13-2 9528 0-14
B 31-08-2019 11:30 ST Netersel / Casteren JO13-1G Beerse Boys JO13-2G 9541 1-8

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Oirschot Vooruit JO13-2 10 10 0 0 30 75 6 69 0
2 Beerse Boys JO13-2G 11 9 0 2 27 68 13 55 0
3 ST Netersel / Casteren JO13-1G 10 7 2 1 23 30 14 16 0
4 Rood Wit V JO13-3 11 7 1 3 22 35 35 0 0
5 Bladella JO13-3 9 6 1 2 19 40 23 17 0
6 Wilhelmina Boys JO13-2 10 6 0 4 18 53 27 26 0
7 ODC JO13-3 11 3 1 7 10 29 62 -33 0
8 RKVVO JO13-4 10 3 0 7 9 22 58 -36 0
9 ZIGO JO13-3 11 2 2 7 8 25 42 -17 0
10 Boxtel JO13-3 11 2 2 7 8 14 42 -28 0
11 Best Vooruit JO13-3 10 1 1 8 4 21 49 -28 0
12 ST Vessem/DEES JO13-2 10 1 0 9 3 11 52 -41 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 RPC JO13-3G 4 4 0 0 12 28 5 23 0
2 ST Vessem/DEES JO13-1 3 3 0 0 9 9 4 5 0
3 Tongelre JO13-1G 4 3 0 1 9 27 13 14 0
4 SBC JO13-3 3 2 0 1 6 6 4 2 0
5 WODAN JO13-2 4 2 0 2 6 10 5 5 0
6 Geldrop JO13-2 4 2 0 2 6 10 10 0 0
7 Mierlo Hout JO13-3 3 1 1 1 4 6 6 0 0
8 Oirschot Vooruit JO13-2 2 1 0 1 3 6 6 0 0
9 ELI JO13-2 3 1 0 2 3 10 19 -9 0
10 Wilhelmina Boys JO13-3G 4 0 1 3 1 6 19 -13 0
11 ASV'33 JO13-3G 2 0 0 2 0 1 18 -17 0
12 Schijndel/DE WIT JO13-3G 4 0 0 4 0 6 16 -10 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Spoord. Boys JO13-1G 1 1 0 0 3 6 0 6 0
2 Oirschot Vooruit JO13-2 1 0 0 1 0 0 6 -6 0

Training

Berichten



Terug naar boven