0257 Onder 13 competitie (voorjaar)

Pupillen - O13 - Oirschot Vooruit JO13-1

Teamleden

Spelers
Thijme Adriaans        
Abdulrahman Al Hallaq        
Tjeu Bressers        
Ward Kemps        
Jim van Kroonenburg        
Finn van Liempd        
Oscar Manning        
Manu Mulder        
Daan Plukker        
Hein van Roovert        
Vasco Schijvens        
Niklas Segaar        
Bas van Veen        
Jesse Verhouden        
 
Overige teamleden
Jorrit Kemps Assistent trainer
Coert van de Schoot Trainer
Robert Schelle Ass. scheidsrechter

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 23-05-2020 11:30 Zwaluw VFC JO13-3 Oirschot Vooruit JO13-1 R (Robert) Schelle 114828
C 16-05-2020 11:30 Oirschot Vooruit JO13-1 SC 't Zand JO13-2G R (Robert) Schelle 113967
C 09-05-2020 11:45 Gilze JO13-1 Oirschot Vooruit JO13-1 J.A.M.J.A (Jack) van Engelen 112072
C 18-04-2020 11:45 Boxtel JO13-1 Oirschot Vooruit JO13-1 R (Robert) Schelle 113416
C 04-04-2020 11:30 Oirschot Vooruit JO13-1 SV Capelle JO13-1 R (Robert) Schelle 114224
C 28-03-2020 11:00 ZIGO JO13-1 Oirschot Vooruit JO13-1 R (Robert) Schelle 111062
C 21-03-2020 10:30 Were Di JO13-1 Oirschot Vooruit JO13-1 R (Robert) Schelle 111640
C 14-03-2020 11:30 Oirschot Vooruit JO13-1 VOAB JO13-2 R (Robert) Schelle 114299
C 15-02-2020 11:30 Oirschot Vooruit JO13-1 Baardwijk JO13-1 R (Robert) Schelle 115309 1 - 2
C 08-02-2020 11:30 Oirschot Vooruit JO13-1 SVSSS JO13-1 R (Robert) Schelle 114446 1 - 2
C 01-02-2020 11:00 OVC'26 JO13-1 Oirschot Vooruit JO13-1 R (Robert) Schelle 112689 7 - 2
V 25-01-2020 11:30 Oirschot Vooruit JO13-1 SVSSS JO13-1 Nino Bogmans (Scheidsrechter)
V 18-01-2020 11:30 Dommelen JO13-1 Oirschot Vooruit JO13-1
V 11-01-2020 11:30 Gilze JO13-1 Oirschot Vooruit JO13-1
C 14-12-2019 12:15 Oirschot Vooruit JO13-1 Wilhelmina JO13-1 H.J. (Henk) Verberne 39942 1 - 3
V 10-12-2019 19:00 Oirschot Vooruit JO13-1 Bladella JO13-1 Frank Meerstadt (Scheidsrechter) 0-2
C 07-12-2019 11:15 Zwaluw VFC JO13-1 Oirschot Vooruit JO13-1 R (Robert) Schelle 39935 6 - 1
C 30-11-2019 11:30 Oirschot Vooruit JO13-1 RKTVC JO13-1 S. (Stefan) der Kinderen 39848 1 - 9
C 23-11-2019 11:30 Oirschot Vooruit JO13-1 Best Vooruit JO13-1 R (Robert) Schelle 39906 0 - 2
C 16-11-2019 10:15 ODC JO13-1G Oirschot Vooruit JO13-1 D. (Daan) van Houtert 39793 3 - 6
C 09-11-2019 11:30 Oirschot Vooruit JO13-1 DBS JO13-1 R (Robert) Schelle 39892 1 - 5
C 02-11-2019 11:15 Wilhelmina Boys JO13-1 Oirschot Vooruit JO13-1 H.M.J. (Harrie) Theelen 39823 2 - 3
C 26-10-2019 11:30 Oirschot Vooruit JO13-1 Willem II Tilburg BV JO13-2 R (Robert) Schelle 39908 0 - 4
V 12-10-2019 11:30 Oirschot Vooruit JO13-1 ODC JO13-1 6-2
C 05-10-2019 10:15 Nivo Sparta JO13-1 Oirschot Vooruit JO13-1 Afgeschermd 39825 7 - 0
C 28-09-2019 11:30 Zwaluw VFC JO13-3 Oirschot Vooruit JO13-1 B. (Bram) van der Wel 88706 2 - 2
C 21-09-2019 11:30 Oirschot Vooruit JO13-1 Jong Brabant JO13-1 R (Robert) Schelle… (+1) 39810 1 - 3
B 14-09-2019 11:30 Rood Wit V JO13-1 Oirschot Vooruit JO13-1 R (Robert) Schelle 10112 6 - 0
B 07-09-2019 11:30 Best Vooruit JO13-1 Oirschot Vooruit JO13-1 L.T. (Luuk) Jansen 9969 3 - 0
B 31-08-2019 10:15 Oirschot Vooruit JO13-1 ODC JO13-1G R (Robert) Schelle 9654 4 - 9
V 24-08-2019 10:30 EFC JO13-1 Oirschot Vooruit JO13-1
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 23-05-2020 11:45 Boxtel JO13-1 OVC'26 JO13-1 112303 0-0
C 23-05-2020 11:45 Gilze JO13-1 Were Di JO13-1 111958 0-0
C 23-05-2020 11:30 Zwaluw VFC JO13-3 Oirschot Vooruit JO13-1 114828 0-0
C 23-05-2020 11:30 SV Capelle JO13-1 VOAB JO13-2 115596 0-0
C 23-05-2020 11:15 SC 't Zand JO13-2G Baardwijk JO13-1 113234 0-0
C 23-05-2020 11:00 ZIGO JO13-1 SVSSS JO13-1 111526 0-0
C 16-05-2020 10:00 SVSSS JO13-1 Boxtel JO13-1 112568 0-0
C 16-05-2020 10:15 VOAB JO13-2 Gilze JO13-1 114323 0-0
C 16-05-2020 10:30 Were Di JO13-1 SV Capelle JO13-1 114681 0-0
C 16-05-2020 11:00 OVC'26 JO13-1 ZIGO JO13-1 115291 0-0
C 16-05-2020 11:30 Oirschot Vooruit JO13-1 SC 't Zand JO13-2G 113967 0-0
C 16-05-2020 12:30 Baardwijk JO13-1 Zwaluw VFC JO13-3 115312 0-0
C 09-05-2020 10:30 Were Di JO13-1 SVSSS JO13-1 113524 0-0
C 09-05-2020 11:15 SC 't Zand JO13-2G Boxtel JO13-1 112723 0-0
C 09-05-2020 11:30 SV Capelle JO13-1 ZIGO JO13-1 112672 0-0
C 09-05-2020 11:30 Zwaluw VFC JO13-3 OVC'26 JO13-1 111584 0-0
C 09-05-2020 11:45 Gilze JO13-1 Oirschot Vooruit JO13-1 112072 0-0
C 09-05-2020 12:30 Baardwijk JO13-1 VOAB JO13-2 113767 0-0
C 18-04-2020 10:15 VOAB JO13-2 Were Di JO13-1 114274 0-0
C 18-04-2020 11:00 OVC'26 JO13-1 SVSSS JO13-1 114916 0-0
C 18-04-2020 11:00 ZIGO JO13-1 SC 't Zand JO13-2G 111413 0-0
C 18-04-2020 11:30 Zwaluw VFC JO13-3 SV Capelle JO13-1 112013 0-0
C 18-04-2020 11:45 Gilze JO13-1 Baardwijk JO13-1 113183 0-0
C 18-04-2020 11:45 Boxtel JO13-1 Oirschot Vooruit JO13-1 113416 0-0
C 04-04-2020 10:00 SVSSS JO13-1 SC 't Zand JO13-2G 113039 0-0
C 04-04-2020 10:15 VOAB JO13-2 Zwaluw VFC JO13-3 112273 0-0
C 04-04-2020 10:30 Were Di JO13-1 Boxtel JO13-1 112998 0-0
C 04-04-2020 11:00 OVC'26 JO13-1 Gilze JO13-1 113750 0-0
C 04-04-2020 12:30 Baardwijk JO13-1 ZIGO JO13-1 114357 0-0
C 04-04-2020 11:30 Oirschot Vooruit JO13-1 SV Capelle JO13-1 114224 0-0
C 28-03-2020 11:45 Boxtel JO13-1 VOAB JO13-2 115006 0-0
C 28-03-2020 11:45 Gilze JO13-1 SVSSS JO13-1 114915 0-0
C 28-03-2020 11:30 Zwaluw VFC JO13-3 Were Di JO13-1 110756 0-0
C 28-03-2020 11:00 SV Capelle JO13-1 Baardwijk JO13-1 113639 0-0
C 28-03-2020 11:15 SC 't Zand JO13-2G OVC'26 JO13-1 110798 0-0
C 28-03-2020 11:00 ZIGO JO13-1 Oirschot Vooruit JO13-1 111062 0-0
C 21-03-2020 11:45 Boxtel JO13-1 SV Capelle JO13-1 112420 0-0
C 21-03-2020 10:30 Were Di JO13-1 Oirschot Vooruit JO13-1 111640 0-0
C 14-03-2020 11:30 Oirschot Vooruit JO13-1 VOAB JO13-2 114299 0-0
C 14-03-2020 11:45 Boxtel JO13-1 ZIGO JO13-1 113687 0-0
C 14-03-2020 10:00 SVSSS JO13-1 Zwaluw VFC JO13-3 110969 0-0
C 14-03-2020 11:00 OVC'26 JO13-1 SV Capelle JO13-1 111077 0-0
C 14-03-2020 12:30 Baardwijk JO13-1 Were Di JO13-1 111291 0-0
C 14-03-2020 11:15 SC 't Zand JO13-2G Gilze JO13-1 115527 0-0
C 07-03-2020 10:15 VOAB JO13-2 SC 't Zand JO13-2G 115470 2-0
C 07-03-2020 11:30 Zwaluw VFC JO13-3 Boxtel JO13-1 115124 5-1
C 07-03-2020 11:45 Gilze JO13-1 ZIGO JO13-1 114572 1-0
C 07-03-2020 12:30 Baardwijk JO13-1 OVC'26 JO13-1 111773 0-3
C 07-03-2020 09:30 SV Capelle JO13-1 SVSSS JO13-1 113098 0-3
C 15-02-2020 10:00 SVSSS JO13-1 VOAB JO13-2 114611 4-0
C 15-02-2020 11:00 OVC'26 JO13-1 Were Di JO13-1 113022 3-0
C 15-02-2020 11:00 ZIGO JO13-1 Zwaluw VFC JO13-3 113326 3-0
C 15-02-2020 11:15 SC 't Zand JO13-2G SV Capelle JO13-1 112654 2-3
C 15-02-2020 11:30 Oirschot Vooruit JO13-1 Baardwijk JO13-1 115309 1-2
C 15-02-2020 11:45 Boxtel JO13-1 Gilze JO13-1 112942 1-7
C 08-02-2020 10:15 VOAB JO13-2 OVC'26 JO13-1 115420 1-1
C 08-02-2020 10:30 Were Di JO13-1 ZIGO JO13-1 111338 2-2
C 08-02-2020 11:30 SV Capelle JO13-1 Gilze JO13-1 111681 1-1
C 08-02-2020 11:30 Zwaluw VFC JO13-3 SC 't Zand JO13-2G 114057 3-3
C 08-02-2020 11:30 Oirschot Vooruit JO13-1 SVSSS JO13-1 114446 1-2
C 08-02-2020 12:30 Baardwijk JO13-1 Boxtel JO13-1 112636 4-1
C 01-02-2020 11:45 Gilze JO13-1 Zwaluw VFC JO13-3 110731 4-0
C 01-02-2020 11:15 SC 't Zand JO13-2G Were Di JO13-1 113259 1-0
C 01-02-2020 11:00 ZIGO JO13-1 VOAB JO13-2 112208 1-1
C 01-02-2020 11:00 OVC'26 JO13-1 Oirschot Vooruit JO13-1 112689 7-2
C 01-02-2020 10:00 SVSSS JO13-1 Baardwijk JO13-1 115122 1-2
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 14-12-2019 12:15 Oirschot Vooruit JO13-1 Wilhelmina JO13-1 39942 1-3
C 14-12-2019 11:30 Zwaluw VFC JO13-3 Best Vooruit JO13-1 88715 0-2
C 14-12-2019 11:15 Wilhelmina Boys JO13-1 DBS JO13-1 39772 0-5
C 14-12-2019 10:30 Willem II Tilburg BV JO13-2 Zwaluw VFC JO13-1 39850 2-2
C 14-12-2019 10:15 Nivo Sparta JO13-1 ODC JO13-1G 39849 4-0
C 14-12-2019 10:15 RKTVC JO13-1 Jong Brabant JO13-1 39896 8-1
C 07-12-2019 10:15 ODC JO13-1G RKTVC JO13-1 39822 1-1
C 07-12-2019 10:30 DBS JO13-1 Willem II Tilburg BV JO13-2 39891 3-3
C 07-12-2019 11:15 Zwaluw VFC JO13-1 Oirschot Vooruit JO13-1 39935 6-1
C 07-12-2019 11:15 Wilhelmina Boys JO13-1 Nivo Sparta JO13-1 39774 0-6
C 07-12-2019 11:30 Jong Brabant JO13-1 Zwaluw VFC JO13-3 88714 6-1
C 07-12-2019 11:30 Wilhelmina JO13-1 Best Vooruit JO13-1 39800 0-2
C 30-11-2019 10:15 Nivo Sparta JO13-1 DBS JO13-1 39784 2-0
C 30-11-2019 10:15 ODC JO13-1G Zwaluw VFC JO13-1 39927 2-3
C 30-11-2019 10:30 Willem II Tilburg BV JO13-2 Wilhelmina Boys JO13-1 39946 3-1
C 30-11-2019 11:30 Best Vooruit JO13-1 Jong Brabant JO13-1 39907 4-0
C 30-11-2019 11:30 Oirschot Vooruit JO13-1 RKTVC JO13-1 39848 1-9
C 30-11-2019 13:00 Zwaluw VFC JO13-3 Wilhelmina JO13-1 88713 4-2
C 23-11-2019 10:15 RKTVC JO13-1 Wilhelmina JO13-1 39862 11-0
C 23-11-2019 10:15 Nivo Sparta JO13-1 Zwaluw VFC JO13-1 39934 2-3
C 23-11-2019 10:30 Willem II Tilburg BV JO13-2 Zwaluw VFC JO13-3 88712 10-0
C 23-11-2019 10:30 DBS JO13-1 ODC JO13-1G 39886 1-3
C 23-11-2019 11:15 Wilhelmina Boys JO13-1 Jong Brabant JO13-1 39921 2-3
C 23-11-2019 11:30 Oirschot Vooruit JO13-1 Best Vooruit JO13-1 39906 0-2
C 16-11-2019 10:15 ODC JO13-1G Oirschot Vooruit JO13-1 39793 3-6
C 16-11-2019 11:15 Zwaluw VFC JO13-1 RKTVC JO13-1 39913 4-1
C 16-11-2019 11:30 Zwaluw VFC JO13-3 Nivo Sparta JO13-1 88711 0-3
C 16-11-2019 11:30 Jong Brabant JO13-1 DBS JO13-1 39889 2-6
C 16-11-2019 11:30 Best Vooruit JO13-1 Willem II Tilburg BV JO13-2 39940 0-1
C 16-11-2019 11:30 Wilhelmina JO13-1 Wilhelmina Boys JO13-1 39845 3-1
C 09-11-2019 13:15 Zwaluw VFC JO13-3 ODC JO13-1G 88710 5-3
C 09-11-2019 11:30 Oirschot Vooruit JO13-1 DBS JO13-1 39892 1-5
C 09-11-2019 13:00 Wilhelmina JO13-1 Jong Brabant JO13-1 39937 2-3
C 09-11-2019 11:30 Best Vooruit JO13-1 Zwaluw VFC JO13-1 39781 2-0
C 09-11-2019 10:30 Willem II Tilburg BV JO13-2 Nivo Sparta JO13-1 39833 0-3
C 09-11-2019 10:15 RKTVC JO13-1 Wilhelmina Boys JO13-1 39871 13-2
C 02-11-2019 10:15 Nivo Sparta JO13-1 Wilhelmina JO13-1 39936 11-0
C 02-11-2019 10:15 ODC JO13-1G Best Vooruit JO13-1 39777 1-3
C 02-11-2019 10:30 DBS JO13-1 RKTVC JO13-1 39847 1-9
C 02-11-2019 11:15 Zwaluw VFC JO13-1 Zwaluw VFC JO13-3 88709 2-1
C 02-11-2019 11:15 Wilhelmina Boys JO13-1 Oirschot Vooruit JO13-1 39823 2-3
C 02-11-2019 11:30 Jong Brabant JO13-1 Willem II Tilburg BV JO13-2 39855 1-7
C 26-10-2019 10:15 RKTVC JO13-1 Nivo Sparta JO13-1 39794 0-3
C 26-10-2019 11:30 Best Vooruit JO13-1 DBS JO13-1 39864 1-5
C 26-10-2019 13:00 Wilhelmina JO13-1 Zwaluw VFC JO13-1 39803 1-7
C 26-10-2019 11:30 Jong Brabant JO13-1 ODC JO13-1G 39924 0-2
C 26-10-2019 11:30 Oirschot Vooruit JO13-1 Willem II Tilburg BV JO13-2 39908 0-4
C 26-10-2019 11:30 Zwaluw VFC JO13-3 Wilhelmina Boys JO13-1 88708 2-2
C 05-10-2019 10:15 Nivo Sparta JO13-1 Oirschot Vooruit JO13-1 39825 7-0
C 05-10-2019 10:15 ODC JO13-1G Wilhelmina JO13-1 39893 2-1
C 05-10-2019 10:30 Willem II Tilburg BV JO13-2 RKTVC JO13-1 39851 1-2
C 05-10-2019 11:15 Wilhelmina Boys JO13-1 Best Vooruit JO13-1 39799 0-2
C 05-10-2019 11:15 Zwaluw VFC JO13-1 Jong Brabant JO13-1 39866 3-4
C 05-10-2019 10:30 DBS JO13-1 Zwaluw VFC JO13-3 88707 3-1
C 28-09-2019 11:15 Zwaluw VFC JO13-1 DBS JO13-1 39857 4-2
C 28-09-2019 10:15 ODC JO13-1G Wilhelmina Boys JO13-1 39883 2-1
C 28-09-2019 11:30 Best Vooruit JO13-1 RKTVC JO13-1 39791 0-4
C 28-09-2019 11:30 Wilhelmina JO13-1 Willem II Tilburg BV JO13-2 39882 1-10
C 28-09-2019 11:30 Jong Brabant JO13-1 Nivo Sparta JO13-1 39920 1-2
C 28-09-2019 11:30 Zwaluw VFC JO13-3 Oirschot Vooruit JO13-1 88706 2-2
C 21-09-2019 10:15 RKTVC JO13-1 Zwaluw VFC JO13-3 88705 9-0
C 21-09-2019 11:30 Oirschot Vooruit JO13-1 Jong Brabant JO13-1 39810 1-3
C 21-09-2019 11:15 Wilhelmina Boys JO13-1 Zwaluw VFC JO13-1 39839 0-9
C 21-09-2019 10:30 Willem II Tilburg BV JO13-2 ODC JO13-1G 39819 4-0
C 21-09-2019 10:30 DBS JO13-1 Wilhelmina JO13-1 39824 4-0
C 21-09-2019 10:15 Nivo Sparta JO13-1 Best Vooruit JO13-1 39808 4-1
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 14-09-2019 10:15 ODC JO13-1G Best Vooruit JO13-1 10164 2-1
B 14-09-2019 11:30 Rood Wit V JO13-1 Oirschot Vooruit JO13-1 10112 6-0
B 07-09-2019 10:15 ODC JO13-1G Rood Wit V JO13-1 9722 0-3
B 07-09-2019 11:30 Best Vooruit JO13-1 Oirschot Vooruit JO13-1 9969 3-0
B 31-08-2019 11:15 Rood Wit V JO13-1 Best Vooruit JO13-1 9521 0-0
B 31-08-2019 10:15 Oirschot Vooruit JO13-1 ODC JO13-1G 9654 4-9

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 OVC'26 JO13-1 4 3 1 0 10 14 3 11 0
2 Gilze JO13-1 4 3 1 0 10 13 2 11 0
3 SVSSS JO13-1 4 3 0 1 9 10 3 7 0
4 Baardwijk JO13-1 4 3 0 1 9 8 6 2 0
5 ZIGO JO13-1 4 1 2 1 5 6 4 2 0
6 VOAB JO13-2 4 1 2 1 5 4 6 -2 0
7 SV Capelle JO13-1 3 1 1 1 4 4 6 -2 0
8 SC 't Zand JO13-2G 4 1 1 2 4 6 8 -2 0
9 Zwaluw VFC JO13-3 4 1 1 2 4 8 11 -3 0
10 Were Di JO13-1 3 0 1 2 1 2 6 -4 0
11 Oirschot Vooruit JO13-1 3 0 0 3 0 4 11 -7 0
12 Boxtel JO13-1 3 0 0 3 0 3 16 -13 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Nivo Sparta JO13-1 11 10 0 1 30 47 5 42 0
2 RKTVC JO13-1 11 8 1 2 25 67 14 53 0
3 Zwaluw VFC JO13-1 11 8 1 2 25 43 18 25 0
4 Willem II Tilburg BV JO13-2 11 7 2 2 23 45 13 32 0
5 Best Vooruit JO13-1 11 7 0 4 21 19 15 4 0
6 DBS JO13-1 11 6 1 4 19 35 26 9 0
7 Jong Brabant JO13-1 11 5 0 6 15 24 38 -14 0
8 ODC JO13-1G 11 4 1 6 13 19 29 -10 0
9 Zwaluw VFC JO13-3 11 2 2 7 8 16 44 -28 0
10 Oirschot Vooruit JO13-1 11 2 1 8 7 16 46 -30 0
11 Wilhelmina JO13-1 11 2 0 9 6 13 56 -43 0
12 Wilhelmina Boys JO13-1 11 0 1 10 1 11 51 -40 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Rood Wit V JO13-1 3 2 1 0 7 9 0 9 0
2 ODC JO13-1G 3 2 0 1 6 11 8 3 0
3 Best Vooruit JO13-1 3 1 1 1 4 4 2 2 0
4 Oirschot Vooruit JO13-1 3 0 0 3 0 4 18 -14 0

Training

Berichten



Terug naar boven