0243 Onder 14 competitie (najaar)

Junioren - O14 - Oirschot Vooruit JO14-2

Teamleden

Spelers
Tygo Berben        
Jelle de Bie        
Mats de Brouwer        
Jasper Coppelmans        
Tim van Gerven        
Fouad Hamdaoui        
Guus Liebrand        
Maurits Luteijn        
Zakariya Mohammed Mohammud        
Mika Raaymakers        
Daan Rijnen        
Piet Swaans        
Mika Verspaandonk        
Juul van Zeeland        
 
Overige teamleden
Ruud Berben Trainer
John Coppelmans Trainer
Hans van Gerven Trainer

Wedstrijdplanning

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris
C 29-02-2020 12:45 SV Unitas'59 JO14-4 Best Vooruit JO14-1
C 29-02-2020 11:45 Beerse Boys JO14-1G Zwaluw VFC JO14-4
C 29-02-2020 10:30 DBS JO14-4 SBC JO14-3
C 07-03-2020 13:15 SBC JO14-3 SV Unitas'59 JO14-4
C 07-03-2020 13:00 Zwaluw VFC JO14-4 FC Eindhoven AV JO14-3G
C 07-03-2020 13:00 Woenselse Boys JO14-1 Wilhelmina Boys JO14-1
C 07-03-2020 12:30 EFC JO14-3G Best Vooruit JO14-1
C 07-03-2020 11:45 Beerse Boys JO14-1G DBS JO14-4
C 07-03-2020 10:15 S.V. Brandevoort JO14-4 Oirschot Vooruit JO14-2
C 14-03-2020 10:30 DBS JO14-4 Woenselse Boys JO14-1
C 14-03-2020 11:30 Best Vooruit JO14-1 S.V. Brandevoort JO14-4
C 14-03-2020 12:15 Oirschot Vooruit JO14-2 Zwaluw VFC JO14-4
C 14-03-2020 12:45 SV Unitas'59 JO14-4 Beerse Boys JO14-1G
C 14-03-2020 13:00 Wilhelmina Boys JO14-1 FC Eindhoven AV JO14-3G
C 14-03-2020 13:15 SBC JO14-3 EFC JO14-3G
C 21-03-2020 13:00 Wilhelmina Boys JO14-1 Beerse Boys JO14-1G

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 15-02-2020 12:30 Oirschot Vooruit JO14-2 Beerse Boys JO14-1G ABM (Aron) van Beers 109358 1 - 1
C 08-02-2020 11:30 Woenselse Boys JO14-1 Oirschot Vooruit JO14-2 G.G.H. (Guus) Strik 108913 9 - 0
C 01-02-2020 12:15 Oirschot Vooruit JO14-2 EFC JO14-3G ABM (Aron) van Beers 109924 6 - 0
V 25-01-2020 12:00 Oirschot Vooruit JO14-2 Beerse Boys JO14-1 Aron van Beers (Scheidsrechter)
V 18-01-2020 11:30 Dommelen JO14-2 Oirschot Vooruit JO14-2
V 11-01-2020 vervallen Oirschot Vooruit JO14-2 Gilze JO15-3
C 14-12-2019 12:15 Oirschot Vooruit JO14-2 SV Unitas'59 JO14-5 N. (Nino) Bogmans 38510 6 - 2
C 07-12-2019 13:15 SBC JO14-3 Oirschot Vooruit JO14-2 39151
C 30-11-2019 12:30 Oirschot Vooruit JO14-2 Best Vooruit JO14-1 R (Robert) Soetowidjojo 38351 3 - 1
C 23-11-2019 12:30 Oirschot Vooruit JO14-2 S.V. Brandevoort JO14-4 J.M.W. (Jan) de Groot 38428 4 - 0
C 16-11-2019 12:00 Gestel JO14-1G Oirschot Vooruit JO14-2 A. (Antoni) Ieronymakis 38421 4 - 0
C 09-11-2019 13:00 EMK JO14-1G Oirschot Vooruit JO14-2 A. (Abdelaziz) Zaitouni 39584 4 - 6
C 02-11-2019 12:15 Oirschot Vooruit JO14-2 SJO Juventud JO14-1 R. (Ruud) Berben 38825 2 - 2
C 26-10-2019 13:00 Geldrop JO14-3 Oirschot Vooruit JO14-2 L.M. (Leon) Kees 39158 0 - 6
B 19-10-2019 10:15 ODC JO14-2G Oirschot Vooruit JO14-2 R. (Rowan) van Alebeek 92562 10 - 0
C 05-10-2019 12:15 Oirschot Vooruit JO14-2 Woenselse Boys JO14-1 D. (Danielle) Pelt 39313 3 - 2
C 28-09-2019 11:15 FC Eindhoven AV JO14-4 Oirschot Vooruit JO14-2 P. (Peter) van Engeland 39032 0 - 8
C 21-09-2019 12:15 Oirschot Vooruit JO14-2 Wilhelmina Boys JO14-1 M.L.G. (Mats) van Overbeek… (+1) 39518 3 - 2
B 14-09-2019 11:30 Best Vooruit JO14-1 Oirschot Vooruit JO14-2 M. (Matthijs) van de Broek 9364 1 - 4
B 07-09-2019 11:00 Oirschot Vooruit JO14-2 SV Unitas'59 JO14-5 C. (Casper) Bell 9263 6 - 2
B 31-08-2019 13:15 SV Valkenswaard JO14-1 Oirschot Vooruit JO14-2 B.J.A. (Bjorn) de Proost 9039 1 - 7
V 24-08-2019 12:30 EFC JO14-2G Oirschot Vooruit JO14-2
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 14-12-2019 13:15 SBC JO14-3 Best Vooruit JO14-1 38603 3-5
C 14-12-2019 13:00 Geldrop JO14-3 FC Eindhoven AV JO14-4 39560 0-0
C 14-12-2019 13:00 EMK JO14-1G S.V. Brandevoort JO14-4 38666 0-0
C 14-12-2019 12:15 Oirschot Vooruit JO14-2 SV Unitas'59 JO14-5 38510 6-2
C 14-12-2019 12:00 Gestel JO14-1G Wilhelmina Boys JO14-1 38483 8-1
C 14-12-2019 11:30 Woenselse Boys JO14-1 SJO Juventud JO14-1 38525 1-2
C 07-12-2019 10:30 S.V. Brandevoort JO14-4 Woenselse Boys JO14-1 39358 0-0
C 07-12-2019 11:15 FC Eindhoven AV JO14-4 Gestel JO14-1G 39614 0-12
C 07-12-2019 11:30 Best Vooruit JO14-1 EMK JO14-1G 38767 13-11
C 07-12-2019 12:15 SJO Juventud JO14-1 Wilhelmina Boys JO14-1 39527 1-4
C 07-12-2019 12:45 SV Unitas'59 JO14-5 Geldrop JO14-3 38454 4-3
C 07-12-2019 13:15 SBC JO14-3 Oirschot Vooruit JO14-2 39151 0-0
C 30-11-2019 11:15 Wilhelmina Boys JO14-1 FC Eindhoven AV JO14-4 39206 8-1
C 30-11-2019 11:30 Woenselse Boys JO14-1 Geldrop JO14-3 38355 10-0
C 30-11-2019 12:00 Gestel JO14-1G SJO Juventud JO14-1 39134 4-0
C 30-11-2019 12:30 Oirschot Vooruit JO14-2 Best Vooruit JO14-1 38351 3-1
C 30-11-2019 12:45 SV Unitas'59 JO14-5 S.V. Brandevoort JO14-4 39569 2-6
C 30-11-2019 13:00 EMK JO14-1G SBC JO14-3 39006 2-2
C 23-11-2019 11:30 Best Vooruit JO14-1 SV Unitas'59 JO14-5 38877 3-1
C 23-11-2019 11:30 Woenselse Boys JO14-1 Wilhelmina Boys JO14-1 38768 4-1
C 23-11-2019 12:30 Oirschot Vooruit JO14-2 S.V. Brandevoort JO14-4 38428 4-0
C 23-11-2019 13:00 Geldrop JO14-3 SJO Juventud JO14-1 39399 1-4
C 23-11-2019 13:00 EMK JO14-1G Gestel JO14-1G 38496 2-9
C 23-11-2019 13:15 SBC JO14-3 FC Eindhoven AV JO14-4 39551 8-0
C 16-11-2019 10:00 FC Eindhoven AV JO14-4 Best Vooruit JO14-1 38880 2-6
C 16-11-2019 11:15 Wilhelmina Boys JO14-1 EMK JO14-1G 39558 2-2
C 16-11-2019 11:45 S.V. Brandevoort JO14-4 Geldrop JO14-3 39620 10-0
C 16-11-2019 12:00 Gestel JO14-1G Oirschot Vooruit JO14-2 38421 4-0
C 16-11-2019 12:45 SV Unitas'59 JO14-5 Woenselse Boys JO14-1 38423 0-11
C 16-11-2019 12:15 SJO Juventud JO14-1 SBC JO14-3 38541 4-0
C 09-11-2019 13:00 Geldrop JO14-3 SBC JO14-3 39431 0-6
C 09-11-2019 13:00 EMK JO14-1G Oirschot Vooruit JO14-2 39584 4-6
C 09-11-2019 12:15 SJO Juventud JO14-1 FC Eindhoven AV JO14-4 38977 13-0
C 09-11-2019 12:00 Gestel JO14-1G SV Unitas'59 JO14-5 39133 10-0
C 09-11-2019 11:30 Woenselse Boys JO14-1 Best Vooruit JO14-1 38422 10-2
C 09-11-2019 11:15 Wilhelmina Boys JO14-1 S.V. Brandevoort JO14-4 38686 0-3
C 02-11-2019 12:30 S.V. Brandevoort JO14-4 Gestel JO14-1G 39621 0-10
C 02-11-2019 11:15 FC Eindhoven AV JO14-4 EMK JO14-1G 39264 4-12
C 02-11-2019 11:30 Best Vooruit JO14-1 Geldrop JO14-3 39117 8-0
C 02-11-2019 12:15 Oirschot Vooruit JO14-2 SJO Juventud JO14-1 38825 2-2
C 02-11-2019 12:45 SV Unitas'59 JO14-5 Wilhelmina Boys JO14-1 39590 0-2
C 02-11-2019 13:15 SBC JO14-3 Woenselse Boys JO14-1 38371 1-5
C 26-10-2019 11:15 FC Eindhoven AV JO14-4 SV Unitas'59 JO14-5 39021 0-5
C 26-10-2019 13:00 Geldrop JO14-3 Oirschot Vooruit JO14-2 39158 0-6
C 26-10-2019 12:15 SJO Juventud JO14-1 S.V. Brandevoort JO14-4 38878 5-2
C 26-10-2019 12:00 Gestel JO14-1G SBC JO14-3 38915 5-0
C 26-10-2019 11:15 Wilhelmina Boys JO14-1 Best Vooruit JO14-1 38493 0-4
C 12-10-2019 11:30 Woenselse Boys JO14-1 EMK JO14-1G 39382 5-0
C 05-10-2019 09:00 S.V. Brandevoort JO14-4 FC Eindhoven AV JO14-4 39230 4-3
C 05-10-2019 11:30 Best Vooruit JO14-1 Gestel JO14-1G 39099 1-4
C 05-10-2019 12:15 Oirschot Vooruit JO14-2 Woenselse Boys JO14-1 39313 3-2
C 05-10-2019 12:45 SV Unitas'59 JO14-5 SJO Juventud JO14-1 39307 1-4
C 05-10-2019 13:00 EMK JO14-1G Geldrop JO14-3 39102 4-1
C 05-10-2019 13:15 SBC JO14-3 Wilhelmina Boys JO14-1 38373 6-0
C 28-09-2019 11:15 FC Eindhoven AV JO14-4 Oirschot Vooruit JO14-2 39032 0-8
C 28-09-2019 11:15 Wilhelmina Boys JO14-1 Geldrop JO14-3 38634 3-1
C 28-09-2019 12:00 Gestel JO14-1G Woenselse Boys JO14-1 38450 3-1
C 28-09-2019 12:15 SJO Juventud JO14-1 EMK JO14-1G 39170 2-4
C 28-09-2019 11:00 SV Unitas'59 JO14-5 SBC JO14-3 39189 5-7
C 28-09-2019 11:30 S.V. Brandevoort JO14-4 Best Vooruit JO14-1 39383 0-1
C 21-09-2019 13:15 SBC JO14-3 S.V. Brandevoort JO14-4 39278 4-2
C 21-09-2019 13:00 Geldrop JO14-3 Gestel JO14-1G 38331 0-9
C 21-09-2019 13:00 EMK JO14-1G SV Unitas'59 JO14-5 38833 6-3
C 21-09-2019 12:15 Oirschot Vooruit JO14-2 Wilhelmina Boys JO14-1 39518 3-2
C 21-09-2019 11:30 Woenselse Boys JO14-1 FC Eindhoven AV JO14-4 38509 13-0
C 21-09-2019 11:30 Best Vooruit JO14-1 SJO Juventud JO14-1 38970 4-4
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 15-02-2020 12:15 DBS JO14-4 S.V. Brandevoort JO14-4 154166 2-1
C 15-02-2020 13:00 Wilhelmina Boys JO14-1 Zwaluw VFC JO14-4 109888 0-1
C 15-02-2020 12:30 Oirschot Vooruit JO14-2 Beerse Boys JO14-1G 109358 1-1
C 15-02-2020 13:00 Best Vooruit JO14-1 SBC JO14-3 109695 3-1
C 15-02-2020 13:00 FC Eindhoven AV JO14-3G Woenselse Boys JO14-1 109904 0-4
C 15-02-2020 11:15 SV Unitas'59 JO14-4 EFC JO14-3G 109799 7-3
C 08-02-2020 13:15 SBC JO14-3 Wilhelmina Boys JO14-1 108926 6-1
C 08-02-2020 12:30 EFC JO14-3G FC Eindhoven AV JO14-3G 110310 1-8
C 08-02-2020 11:30 S.V. Brandevoort JO14-4 SV Unitas'59 JO14-4 109402 2-8
C 08-02-2020 11:30 Woenselse Boys JO14-1 Oirschot Vooruit JO14-2 108913 9-0
C 08-02-2020 11:30 Best Vooruit JO14-1 DBS JO14-4 154165 3-1
C 01-02-2020 13:00 Zwaluw VFC JO14-4 Woenselse Boys JO14-1 109301 1-8
C 01-02-2020 12:15 Oirschot Vooruit JO14-2 EFC JO14-3G 109924 6-0
C 01-02-2020 13:00 FC Eindhoven AV JO14-3G S.V. Brandevoort JO14-4 108903 2-1
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 14-09-2019 11:30 Best Vooruit JO14-1 Oirschot Vooruit JO14-2 9364 1-4
B 14-09-2019 13:15 SV Valkenswaard JO14-1 SV Unitas'59 JO14-5 9300 1-8
B 07-09-2019 11:30 Best Vooruit JO14-1 SV Valkenswaard JO14-1 9169 2-0
B 07-09-2019 11:00 Oirschot Vooruit JO14-2 SV Unitas'59 JO14-5 9263 6-2
B 31-08-2019 12:30 SV Unitas'59 JO14-5 Best Vooruit JO14-1 9128 2-7
B 31-08-2019 13:15 SV Valkenswaard JO14-1 Oirschot Vooruit JO14-2 9039 1-7
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 19-10-2019 10:15 ODC JO14-2G Oirschot Vooruit JO14-2 92562 10-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Gestel JO14-1G 11 11 0 0 33 78 5 73 0
2 Oirschot Vooruit JO14-2 10 8 1 1 25 41 17 24 0
3 Best Vooruit Jo14-1 11 7 1 3 22 48 38 10 0
4 Woenselse Boys JO14-1 10 7 0 3 21 62 12 50 0
5 SJO Juventud JO14-1 11 6 2 3 20 41 23 18 0
6 SBC JO14-3 10 5 1 4 16 37 28 9 0
7 EMK JO14-1G 10 4 2 4 14 47 47 0 0
8 Wilhelmina Boys JO14-1 11 4 1 6 13 23 33 -10 0
9 S.V. Brandevoort JO14-4 9 4 0 5 12 27 29 -2 0
10 SV Unitas'59 JO14-5 11 2 0 9 6 23 58 -35 0
11 Geldrop JO14-3 10 0 0 10 0 6 64 -58 0
12 FC Eindhoven AV JO14-4 10 0 0 10 0 10 89 -79 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Woenselse Boys JO14-1 3 3 0 0 9 21 1 20 0
2 SV Unitas'59 JO14-4 2 2 0 0 6 15 5 10 0
3 Best Vooruit Jo14-1 2 2 0 0 6 6 2 4 0
4 FC Eindhoven AV JO14-3G 3 2 0 1 6 10 6 4 0
5 Oirschot Vooruit JO14-2 3 1 1 1 4 7 10 -3 0
6 SBC JO14-3 2 1 0 1 3 7 4 3 0
7 DBS JO14-4 2 1 0 1 3 3 4 -1 0
8 Zwaluw VFC JO14-4 2 1 0 1 3 2 8 -6 0
9 Beerse Boys JO14-1G 1 0 1 0 1 1 1 0 0
10 Wilhelmina Boys JO14-1 2 0 0 2 0 1 7 -6 0
11 S.V. Brandevoort JO14-4 3 0 0 3 0 4 12 -8 0
12 EFC JO14-3G 3 0 0 3 0 4 21 -17 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Oirschot Vooruit JO14-2 3 3 0 0 9 17 4 13 0
2 Best Vooruit Jo14-1 3 2 0 1 6 10 6 4 0
3 SV Unitas'59 JO14-5 3 1 0 2 3 12 14 -2 0
4 SV Valkenswaard JO14-1 3 0 0 3 0 2 17 -15 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 ODC JO14-2G 1 1 0 0 3 10 0 10 0
2 Oirschot Vooruit JO14-2 1 0 0 1 0 0 10 -10 0

Training

Berichten



Terug naar boven