0243 Onder 14 competitie (najaar)

Junioren - O14 - Oirschot Vooruit JO14-2

Teamleden

Spelers
Joan Altaher        
Tygo Berben        
Jelle de Bie        
Mats de Brouwer        
Jasper Coppelmans        
Tim van Gerven        
Fouad Hamdaoui        
Guus Liebrand        
Maurits Luteijn        
Zakariya Mohammed Mohammud        
Mika Raaymakers        
Daan Rijnen        
Piet Swaans        
Mika Verspaandonk        
Juul van Zeeland        
 
Overige teamleden
Ruud Berben Trainer
John Coppelmans Trainer
Hans van Gerven Trainer

Wedstrijdplanning

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Accommodatie Veld Kleedkamer thuis Kleedkamer uit Verzameltijd
C 16-11-2019 12:00 Gestel JO14-1G Oirschot Vooruit JO14-2 38421 Sportpark Dommeldal - -
C 23-11-2019 12:30 Oirschot Vooruit JO14-2 S.V. Brandevoort JO14-4 38428 Sportpark Moorland - -
C 30-11-2019 12:15 Oirschot Vooruit JO14-2 Best Vooruit JO14-1 38351 Sportpark Moorland - -
C 07-12-2019 13:15 SBC JO14-3 Oirschot Vooruit JO14-2 39151 Sportpark Schuttersheide - -
C 14-12-2019 12:15 Oirschot Vooruit JO14-2 SV Unitas'59 JO14-5 38510 Sportpark Moorland - -
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris
C 16-11-2019 10:00 FC Eindhoven AV JO14-4 Best Vooruit JO14-1
C 16-11-2019 11:15 Wilhelmina Boys JO14-1 EMK JO14-1G
C 16-11-2019 11:45 S.V. Brandevoort JO14-4 Geldrop JO14-3
C 16-11-2019 12:00 Gestel JO14-1G Oirschot Vooruit JO14-2
C 16-11-2019 12:15 SJO Juventud JO14-1 SBC JO14-3
C 16-11-2019 12:45 SV Unitas'59 JO14-5 Woenselse Boys JO14-1
C 23-11-2019 13:15 SBC JO14-3 FC Eindhoven AV JO14-4
C 23-11-2019 13:00 EMK JO14-1G Gestel JO14-1G
C 23-11-2019 13:00 Geldrop JO14-3 SJO Juventud JO14-1
C 23-11-2019 12:30 Oirschot Vooruit JO14-2 S.V. Brandevoort JO14-4
C 23-11-2019 11:30 Woenselse Boys JO14-1 Wilhelmina Boys JO14-1
C 23-11-2019 11:30 Best Vooruit JO14-1 SV Unitas'59 JO14-5
C 30-11-2019 13:00 EMK JO14-1G SBC JO14-3
C 30-11-2019 12:45 SV Unitas'59 JO14-5 S.V. Brandevoort JO14-4
C 30-11-2019 12:15 Oirschot Vooruit JO14-2 Best Vooruit JO14-1
C 30-11-2019 12:00 Gestel JO14-1G SJO Juventud JO14-1
C 30-11-2019 11:30 Woenselse Boys JO14-1 Geldrop JO14-3
C 30-11-2019 11:15 Wilhelmina Boys JO14-1 FC Eindhoven AV JO14-4
C 07-12-2019 10:30 S.V. Brandevoort JO14-4 Woenselse Boys JO14-1
C 07-12-2019 11:15 FC Eindhoven AV JO14-4 Gestel JO14-1G
C 07-12-2019 11:30 Best Vooruit JO14-1 EMK JO14-1G
C 07-12-2019 12:15 SJO Juventud JO14-1 Wilhelmina Boys JO14-1
C 07-12-2019 12:45 SV Unitas'59 JO14-5 Geldrop JO14-3
C 07-12-2019 13:15 SBC JO14-3 Oirschot Vooruit JO14-2

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 09-11-2019 13:00 Geldrop JO14-3 SBC JO14-3 39431 0-6
C 09-11-2019 13:00 EMK JO14-1G Oirschot Vooruit JO14-2 39584 4-6
C 09-11-2019 12:15 SJO Juventud JO14-1 FC Eindhoven AV JO14-4 38977 13-0
C 09-11-2019 12:00 Gestel JO14-1G SV Unitas'59 JO14-5 39133 10-0
C 09-11-2019 11:30 Woenselse Boys JO14-1 Best Vooruit JO14-1 38422 10-2
C 09-11-2019 11:15 Wilhelmina Boys JO14-1 S.V. Brandevoort JO14-4 38686 0-3
C 02-11-2019 11:15 FC Eindhoven AV JO14-4 EMK JO14-1G 39264 4-12
C 02-11-2019 12:30 S.V. Brandevoort JO14-4 Gestel JO14-1G 39621 0-10
C 02-11-2019 11:30 Best Vooruit JO14-1 Geldrop JO14-3 39117 8-0
C 02-11-2019 12:15 Oirschot Vooruit JO14-2 SJO Juventud JO14-1 38825 2-2
C 02-11-2019 12:45 SV Unitas'59 JO14-5 Wilhelmina Boys JO14-1 39590 0-2
C 02-11-2019 13:15 SBC JO14-3 Woenselse Boys JO14-1 38371 1-5
C 26-10-2019 13:00 Geldrop JO14-3 Oirschot Vooruit JO14-2 39158 0-6
C 26-10-2019 12:15 SJO Juventud JO14-1 S.V. Brandevoort JO14-4 38878 5-2
C 26-10-2019 12:00 Gestel JO14-1G SBC JO14-3 38915 5-0
C 26-10-2019 11:15 Wilhelmina Boys JO14-1 Best Vooruit JO14-1 38493 0-4
C 26-10-2019 11:15 FC Eindhoven AV JO14-4 SV Unitas'59 JO14-5 39021 0-5
C 12-10-2019 11:30 Woenselse Boys JO14-1 EMK JO14-1G 39382 5-0
C 05-10-2019 13:15 SBC JO14-3 Wilhelmina Boys JO14-1 38373 6-0
C 05-10-2019 09:00 S.V. Brandevoort JO14-4 FC Eindhoven AV JO14-4 39230 4-3
C 05-10-2019 11:30 Best Vooruit JO14-1 Gestel JO14-1G 39099 1-4
C 05-10-2019 12:15 Oirschot Vooruit JO14-2 Woenselse Boys JO14-1 39313 3-2
C 05-10-2019 12:45 SV Unitas'59 JO14-5 SJO Juventud JO14-1 39307 1-4
C 05-10-2019 13:00 EMK JO14-1G Geldrop JO14-3 39102 4-1
C 28-09-2019 11:15 FC Eindhoven AV JO14-4 Oirschot Vooruit JO14-2 39032 0-8
C 28-09-2019 11:15 Wilhelmina Boys JO14-1 Geldrop JO14-3 38634 3-1
C 28-09-2019 12:00 Gestel JO14-1G Woenselse Boys JO14-1 38450 3-1
C 28-09-2019 12:15 SJO Juventud JO14-1 EMK JO14-1G 39170 2-4
C 28-09-2019 11:00 SV Unitas'59 JO14-5 SBC JO14-3 39189 5-7
C 28-09-2019 11:30 S.V. Brandevoort JO14-4 Best Vooruit JO14-1 39383 0-1
C 21-09-2019 13:15 SBC JO14-3 S.V. Brandevoort JO14-4 39278 4-2
C 21-09-2019 13:00 Geldrop JO14-3 Gestel JO14-1G 38331 0-9
C 21-09-2019 13:00 EMK JO14-1G SV Unitas'59 JO14-5 38833 6-3
C 21-09-2019 12:15 Oirschot Vooruit JO14-2 Wilhelmina Boys JO14-1 39518 3-2
C 21-09-2019 11:30 Woenselse Boys JO14-1 FC Eindhoven AV JO14-4 38509 13-0
C 21-09-2019 11:30 Best Vooruit JO14-1 SJO Juventud JO14-1 38970 4-4
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 14-09-2019 11:30 Best Vooruit JO14-1 Oirschot Vooruit JO14-2 9364 1-4
B 14-09-2019 13:15 SV Valkenswaard JO14-1 SV Unitas'59 JO14-5 9300 1-8
B 07-09-2019 11:30 Best Vooruit JO14-1 SV Valkenswaard JO14-1 9169 2-0
B 07-09-2019 11:00 Oirschot Vooruit JO14-2 SV Unitas'59 JO14-5 9263 6-2
B 31-08-2019 12:30 SV Unitas'59 JO14-5 Best Vooruit JO14-1 9128 2-7
B 31-08-2019 13:15 SV Valkenswaard JO14-1 Oirschot Vooruit JO14-2 9039 1-7
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 19-10-2019 10:15 ODC JO14-2G Oirschot Vooruit JO14-2 92562 10-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Gestel JO14-1G 6 6 0 0 18 41 2 39 0
2 Oirschot Vooruit JO14-2 6 5 1 0 16 28 10 18 0
3 Woenselse Boys JO14-1 6 4 0 2 12 36 9 27 0
4 EMK JO14-1G 6 4 0 2 12 30 21 9 0
5 SBC JO14-3 6 4 0 2 12 24 17 7 0
6 SJO Juventud JO14-1 6 3 2 1 11 30 13 17 0
7 Best Vooruit Jo14-1 6 3 1 2 10 20 18 2 0
8 Wilhelmina Boys JO14-1 6 2 0 4 6 7 17 -10 0
9 S.V. Brandevoort JO14-4 6 2 0 4 6 11 23 -12 0
10 SV Unitas'59 JO14-5 6 1 0 5 3 14 29 -15 0
11 Geldrop JO14-3 6 0 0 6 0 2 36 -34 0
12 FC Eindhoven AV JO14-4 6 0 0 6 0 7 55 -48 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Oirschot Vooruit JO14-2 3 3 0 0 9 17 4 13 0
2 Best Vooruit Jo14-1 3 2 0 1 6 10 6 4 0
3 SV Unitas'59 JO14-5 3 1 0 2 3 12 14 -2 0
4 SV Valkenswaard JO14-1 3 0 0 3 0 2 17 -15 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 ODC JO14-2G 1 1 0 0 3 10 0 10 0
2 Oirschot Vooruit JO14-2 1 0 0 1 0 0 10 -10 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 DBS JO14-5 11 11 0 0 33 68 12 56 0
2 Oirschot Vooruit JO14-2 11 9 1 1 28 57 21 36 0
3 Woenselse Boys Jo14-2 11 6 2 3 20 38 24 14 0
4 ODC JO14-4 11 6 1 4 19 30 24 6 0
5 SBC JO14-3 11 5 2 4 17 28 32 -4 0
6 Best Vooruit Jo14-1 11 5 1 5 16 31 29 2 0
7 SV BLC JO14-2 11 4 2 5 14 27 38 -11 0
8 DBS JO14-4 11 4 1 6 13 28 50 -22 0
9 SV Unitas'59 JO14-5 11 3 2 6 11 37 38 -1 0
10 EMK JO14-1G 11 3 1 7 10 23 29 -6 0
11 Emplina JO14-3 11 3 0 8 9 20 44 -24 0
12 Nieuw Woensel Jo14-1 11 0 1 10 1 10 56 -46 0

Training

Berichten



Terug naar boven