0243 Onder 14 competitie (najaar)

Junioren - O14 - Oirschot Vooruit JO14-1

Teamleden

Spelers
Faas van den Boomen        
Bob van de Bovenkamp        
Koen Brands        
Bram Broeren        
Calvin Gagliardi        
Niels de Jong        
Matz de Kort        
Tijs van Maasakkers        
Pim Rooijakkers        
Lars van de Sande        
Gijs Smits        
Tim Spanjers        
Cas Vermeulen        
Gijs van der Wiel        
 
Overige teamleden
Janus Fasen Trainer
Timo van de Loo Trainer

Wedstrijdplanning

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris
C 29-02-2020 10:30 Hapert JO14-1 ODC JO14-1G
C 29-02-2020 11:30 Sparta'25 JO14-1 DBS JO14-1
C 29-02-2020 11:30 SCG'18 JO14-1 Dommelen JO14-1
C 07-03-2020 12:15 DBS JO14-1 SCG'18 JO14-1
C 07-03-2020 12:15 Oirschot Vooruit JO14-1 FC Eindhoven AV JO14-1G
C 07-03-2020 11:45 ODC JO14-1G Sparta'25 JO14-1
C 07-03-2020 11:45 Rhode/Van Stiphout Bouw JO14-2G SVSH JO14-1
C 07-03-2020 11:30 Dommelen JO14-1 RPC JO14-1G
C 07-03-2020 11:30 ST VIOS'38/Toxandria JO14-1 Hapert JO14-1
C 14-03-2020 10:30 Hapert JO14-1 FC Eindhoven AV JO14-1G
C 14-03-2020 11:30 Sparta'25 JO14-1 ST VIOS'38/Toxandria JO14-1
C 14-03-2020 11:45 SCG'18 JO14-1 ODC JO14-1G
C 14-03-2020 12:15 DBS JO14-1 Dommelen JO14-1
C 14-03-2020 12:30 SVSH JO14-1 Oirschot Vooruit JO14-1
C 14-03-2020 13:00 RPC JO14-1G Rhode/Van Stiphout Bouw JO14-2G
C 21-03-2020 12:30 SVSH JO14-1 ODC JO14-1G

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 15-02-2020 10:30 Hapert JO14-1 Oirschot Vooruit JO14-1 J. (Jos) Minkels 109707 6 - 2
C 08-02-2020 11:45 ODC JO14-1G Oirschot Vooruit JO14-1 B. (Bart) v. Bokhoven 110229 3 - 1
C 01-02-2020 12:15 Oirschot Vooruit JO14-1 ST VIOS'38/Toxandria JO14-1 M.L.G. (Mats) van Overbeek 109232 1 - 5
V 11-01-2020 11:30 Oirschot Vooruit JO14-1 Gilze JO14-1 Nino Bogmans (Scheidsrechter) 3-0
C 21-12-2019 11:00 ST VIOS'38/Toxandria JO14-1 Oirschot Vooruit JO14-1 A.A.H.G. (Arno) Gerrits 38765 3 - 2
C 07-12-2019 12:15 Oirschot Vooruit JO14-1 Hapert JO14-1 J.M.W. (Jan) de Groot… (+1) 39428 8 - 5
C 30-11-2019 11:30 Sparta'25 JO14-1 Oirschot Vooruit JO14-1 H. (Henry) van Hout 39500 1 - 0
C 23-11-2019 10:00 Gemert JO14-2 Oirschot Vooruit JO14-1 A. (Andre) Smits 39301 0 - 9
C 16-11-2019 12:15 Oirschot Vooruit JO14-1 S.V. Brandevoort JO14-2 AJ (Janus) Fasen 38795 3 - 0
C 09-11-2019 12:30 Oirschot Vooruit JO14-1 EFC JO14-1 M.L.G. (Mats) van Overbeek 39221 1 - 3
C 02-11-2019 12:30 ST SSE/SVSH JO14-1 Oirschot Vooruit JO14-1 J. (Jim) Wijnen 38801 5 - 1
C 26-10-2019 12:15 Oirschot Vooruit JO14-1 Acht JO14-1 C. (Corné) Lieffers 39336 3 - 1
V 19-10-2019 12:00 Oirschot Vooruit JO14-1 nivo sparta Nino Bogmans (Scheidsrechter) 9 - 0
C 28-09-2019 12:15 Oirschot Vooruit JO14-1 Dommelen JO14-1 L. (Lars) Hoppenbrouwers 39442 0 - 2
C 21-09-2019 11:15 FC Eindhoven AV JO14-1G Oirschot Vooruit JO14-1 E. (Eric) Pijpenseel 39167 6 - 0
B 14-09-2019 14:30 EDN '56 / RKDSV JO14-1 Oirschot Vooruit JO14-1 W. (Willem) Meulenbroeks 9299 2 - 3
B 07-09-2019 13:00 Jong Brabant JO14-1 Oirschot Vooruit JO14-1 T. (Toine) van der Aa 9262 3 - 2
B 31-08-2019 12:15 Oirschot Vooruit JO14-1 Tuldania JO14-1 A.J. (Arno) Smolders 9134 5 - 1
V 24-08-2019 12:30 EFC JO14-1 Oirschot Vooruit JO14-1
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 21-12-2019 11:30 Sparta'25 JO14-1 Hapert JO14-1G 38614 0-0
C 21-12-2019 11:00 ST VIOS'38/Toxandria JO14-1 Oirschot Vooruit JO14-1 38765 3-2
C 14-12-2019 11:30 ST SSE/SVSH JO14-1 ST VIOS'38/Toxandria JO14-1 39231 0-4
C 14-12-2019 11:30 Dommelen JO14-1 Acht JO14-1 38690 4-0
C 14-12-2019 10:15 S.V. Brandevoort JO14-2 FC Eindhoven AV JO14-1G 39597 0-0
C 14-12-2019 10:00 Gemert JO14-2 EFC JO14-1 38803 0-6
C 07-12-2019 10:45 S.V. Brandevoort JO14-2 ST SSE/SVSH JO14-1 39426 2-3
C 07-12-2019 11:30 ST VIOS'38/Toxandria JO14-1 Gemert JO14-2 39035 6-0
C 07-12-2019 12:15 Oirschot Vooruit JO14-1 Hapert JO14-1G 39428 8-5
C 07-12-2019 12:30 EFC JO14-1 Sparta'25 JO14-1 39283 2-1
C 07-12-2019 13:00 FC Eindhoven AV JO14-1G Dommelen JO14-1 38918 3-0
C 30-11-2019 10:30 Hapert JO14-1G EFC JO14-1 39121 1-5
C 30-11-2019 11:30 Dommelen JO14-1 S.V. Brandevoort JO14-2 38458 1-0
C 30-11-2019 11:30 Sparta'25 JO14-1 Oirschot Vooruit JO14-1 39500 1-0
C 30-11-2019 12:30 ST SSE/SVSH JO14-1 FC Eindhoven AV JO14-1G 38645 4-2
C 23-11-2019 10:00 Gemert JO14-2 Oirschot Vooruit JO14-1 39301 0-9
C 23-11-2019 11:15 FC Eindhoven AV JO14-1G ST VIOS'38/Toxandria JO14-1 39375 5-1
C 23-11-2019 11:30 Dommelen JO14-1 Sparta'25 JO14-1 39263 1-0
C 23-11-2019 11:45 S.V. Brandevoort JO14-2 EFC JO14-1 39176 2-5
C 23-11-2019 13:00 ST SSE/SVSH JO14-1 Acht JO14-1 38924 5-1
C 20-11-2019 19:00 ST VIOS'38/Toxandria JO14-1 Acht JO14-1 38775 6-0
C 16-11-2019 10:30 Hapert JO14-1G Dommelen JO14-1 38770 1-2
C 16-11-2019 11:30 Sparta'25 JO14-1 ST SSE/SVSH JO14-1 39600 3-2
C 16-11-2019 11:15 Acht JO14-1 Gemert JO14-2 38986 1-1
C 16-11-2019 14:30 EFC JO14-1 FC Eindhoven AV JO14-1G 38762 2-1
C 16-11-2019 12:15 Oirschot Vooruit JO14-1 S.V. Brandevoort JO14-2 38795 3-0
C 09-11-2019 12:30 Oirschot Vooruit JO14-1 EFC JO14-1 39221 1-3
C 09-11-2019 12:00 Gemert JO14-2 S.V. Brandevoort JO14-2 38888 6-0
C 09-11-2019 11:30 Sparta'25 JO14-1 ST VIOS'38/Toxandria JO14-1 39116 0-0
C 09-11-2019 11:30 Dommelen JO14-1 ST SSE/SVSH JO14-1 39628 3-1
C 09-11-2019 10:30 Hapert JO14-1G Acht JO14-1 38813 9-2
C 02-11-2019 11:15 Acht JO14-1 Sparta'25 JO14-1 38688 0-1
C 02-11-2019 11:30 ST VIOS'38/Toxandria JO14-1 Hapert JO14-1G 38890 0-5
C 02-11-2019 11:30 FC Eindhoven AV JO14-1G Gemert JO14-2 38370 10-0
C 02-11-2019 12:30 ST SSE/SVSH JO14-1 Oirschot Vooruit JO14-1 38801 5-1
C 02-11-2019 12:30 EFC JO14-1 Dommelen JO14-1 38393 3-2
C 26-10-2019 12:30 EFC JO14-1 ST VIOS'38/Toxandria JO14-1 39262 1-0
C 26-10-2019 12:15 Oirschot Vooruit JO14-1 Acht JO14-1 39336 3-1
C 26-10-2019 11:30 Sparta'25 JO14-1 S.V. Brandevoort JO14-2 39634 6-0
C 26-10-2019 10:30 Hapert JO14-1G FC Eindhoven AV JO14-1G 39511 2-0
C 26-10-2019 10:00 Gemert JO14-2 ST SSE/SVSH JO14-1 39140 4-1
C 05-10-2019 10:00 FC Eindhoven AV JO14-1G Sparta'25 JO14-1 39601 3-2
C 05-10-2019 11:00 S.V. Brandevoort JO14-2 Hapert JO14-1G 38369 1-5
C 05-10-2019 11:15 Acht JO14-1 EFC JO14-1 38597 0-2
C 05-10-2019 11:30 Dommelen JO14-1 Gemert JO14-2 39277 14-0
C 28-09-2019 10:30 Hapert JO14-1G Gemert JO14-2 39208 12-1
C 28-09-2019 11:15 Acht JO14-1 FC Eindhoven AV JO14-1G 39406 0-3
C 28-09-2019 11:30 ST VIOS'38/Toxandria JO14-1 S.V. Brandevoort JO14-2 38894 4-1
C 28-09-2019 12:15 Oirschot Vooruit JO14-1 Dommelen JO14-1 39442 0-2
C 28-09-2019 12:30 EFC JO14-1 ST SSE/SVSH JO14-1 39422 4-2
C 21-09-2019 12:30 ST SSE/SVSH JO14-1 Hapert JO14-1G 39205 2-4
C 21-09-2019 11:45 S.V. Brandevoort JO14-2 Acht JO14-1 39085 2-3
C 21-09-2019 11:30 Dommelen JO14-1 ST VIOS'38/Toxandria JO14-1 39637 4-2
C 21-09-2019 11:15 FC Eindhoven AV JO14-1G Oirschot Vooruit JO14-1 39167 6-0
C 21-09-2019 10:00 Gemert JO14-2 Sparta'25 JO14-1 39394 1-8
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 15-02-2020 13:00 RPC JO14-1G DBS JO14-1 109052 3-4
C 15-02-2020 11:30 Sparta'25 JO14-1 Rhode/Van Stiphout Bouw JO14-2G 108951 4-1
C 15-02-2020 11:15 FC Eindhoven AV JO14-1G ST VIOS'38/Toxandria JO14-1 109042 1-1
C 15-02-2020 10:30 Hapert JO14-1 Oirschot Vooruit JO14-1 109707 6-2
C 08-02-2020 13:00 RPC JO14-1G Sparta'25 JO14-1 109483 3-2
C 08-02-2020 12:15 DBS JO14-1 Hapert JO14-1 110407 0-1
C 08-02-2020 11:45 ODC JO14-1G Oirschot Vooruit JO14-1 110229 3-1
C 08-02-2020 11:45 Rhode/Van Stiphout Bouw JO14-2G SCG'18 JO14-1 109925 0-0
C 08-02-2020 11:30 Dommelen JO14-1 FC Eindhoven AV JO14-1G 109145 3-2
C 08-02-2020 11:30 ST VIOS'38/Toxandria JO14-1 SVSH JO14-1 109130 3-1
C 01-02-2020 12:30 SVSH JO14-1 Dommelen JO14-1 109292 0-0
C 01-02-2020 12:15 Oirschot Vooruit JO14-1 ST VIOS'38/Toxandria JO14-1 109232 1-5
C 01-02-2020 11:30 SCG'18 JO14-1 RPC JO14-1G 109067 0-4
C 01-02-2020 10:00 FC Eindhoven AV JO14-1G Rhode/Van Stiphout Bouw JO14-2G 109054 2-0
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 14-09-2019 12:00 Tuldania JO14-1 Jong Brabant JO14-1 9377 3-4
B 14-09-2019 14:30 EDN '56 / RKDSV JO14-1 Oirschot Vooruit JO14-1 9299 2-3
B 07-09-2019 12:00 Tuldania JO14-1 EDN '56 / RKDSV JO14-1 9185 7-1
B 07-09-2019 13:00 Jong Brabant JO14-1 Oirschot Vooruit JO14-1 9262 3-2
B 31-08-2019 12:15 Oirschot Vooruit JO14-1 Tuldania JO14-1 9134 5-1
B 31-08-2019 14:30 EDN '56 / RKDSV JO14-1 Jong Brabant JO14-1 9038 4-8

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 EFC JO14-1 10 10 0 0 30 33 10 23 0
2 Dommelen JO14-1 10 8 0 2 24 33 10 23 0
3 Hapert JO14-1 9 6 0 3 18 44 21 23 0
4 FC Eindhoven AV JO14-1G 9 6 0 3 18 33 11 22 0
5 Sparta'25 JO14-1 9 5 1 3 16 22 9 13 0
6 ST VIOS'38/Toxandria JO14-1 10 5 1 4 16 26 18 8 0
7 Oirschot Vooruit JO14-1 10 4 0 6 12 27 26 1 0
8 ST SSE/SVSH JO14-1 10 4 0 6 12 25 28 -3 0
9 Gemert JO14-2 10 2 1 7 7 13 67 -54 0
10 Acht JO14-1 10 1 1 8 4 8 36 -28 0
11 S.V. Brandevoort JO14-2 9 0 0 9 0 8 36 -28 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 ST VIOS'38/Toxandria JO14-1 3 2 1 0 7 9 3 6 0
2 Hapert JO14-1 2 2 0 0 6 7 2 5 0
3 RPC JO14-1G 3 2 0 1 6 10 6 4 0
4 FC Eindhoven AV JO14-1G 3 1 1 1 4 5 4 1 0
5 ODC JO14-1G 1 1 0 0 3 3 1 2 0
6 Dommelen JO14-1 1 1 0 0 3 3 2 1 0
7 Sparta'25 JO14-1 2 1 0 1 3 6 4 2 0
8 DBS JO14-1 2 1 0 1 3 4 4 0 0
9 SCG'18 JO14-1 2 0 1 1 1 0 4 -4 0
10 Rhode/Van Stiphout Bouw JO14-2G 3 0 1 2 1 1 6 -5 0
11 SVSH JO14-1 1 0 0 1 0 1 3 -2 0
12 Oirschot Vooruit JO14-1 3 0 0 3 0 4 14 -10 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Jong Brabant JO14-1 3 3 0 0 9 15 9 6 0
2 Oirschot Vooruit JO14-1 3 2 0 1 6 10 6 4 0
3 Tuldania JO14-1 3 1 0 2 3 11 10 1 0
4 ST RKDSV/EDN '56 JO14-1 3 0 0 3 0 7 18 -11 0

Training

Berichten



Terug naar boven